trądzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-11, 17:27   #1
KredkiNaBaterie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Exclamation

trądzik


Hej ! Chcialabym się podzielić z wami moją historią i pomóc tym, którzy mają ten sam problem co ja, a mianowicie:
TRĄDZIK

Mam trądzik już od ponad roku. Na samym początku to była tragedia. Całe czoło miałam zasypane pryszczami. Aż w końcu mój wujek, który przyjechał w odwiedziny do mojej mamy, a jego siostry polecił mi maść Benzacne. Krosty w większości zniknęły, bardzo wysuszył mi skórę, ale stosowałam krem do cery skłonnej do wyprysków + nawilżający i nawet nie było tak źle. Później stosowałam się do rad dermatologów i tak jak w twoim przypadku żaden z tych leków mi nie pomógł, co gorsza od testowania tych super świetnych leków, moja skóra całkiem się wysuszyła i musiałam na około miesiąc odstawić jakie kolwiek leczenie moich króst. Benzacne, tak jak większość z leków przestał już pomagać, gdyż moja skóra przyzwyczaiła się do smarowania jej nim. Teraz pochodziłam troszkę po forach i kupiłam sobie maść Davercin. Kompletnie nie pomagała do póki nie kupiłam sobie do tego Afronis, kiedyś znany jako Adonis Do tego kupiłam aloes w doniczce i co jakiś czas urywam sobie listek z niego i smaruję pryszcze. Efektem jestem zachwycona. Twu twu - wypluć . Był natychmiastowy. Jeszcze kilka 'zabiegów' i myślę, że już do końca pożegnam się z tą chorobą Powodzenia.

I jeszcze takie pytanko:
Znacie jakieś DOMOWE sposoby na pozbycie się śladów potrądzikowych ?

Z góry dziękuję ;*
KredkiNaBaterie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 11:34   #2
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: trądzik

no z domowych sposobow na np przebarwienia jest cytryna, raz na jakis czas sobie plasterkiem cytryny przymywasz twarz, ma efekty rozjasniajace... no na blizny raczej niema nic z domowych sposobow ; /

moge Ci zaproponowac apteczyn Acne - Derm za ok 20 zl, jest dory jak i na przebarwienia i na blizny
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.