Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-04, 11:08   #331
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Hejka dziewczyny, mogę się przylączyć?Też marzy mi się powrót do naturalek!

Zaczynam od zera, bo parę dni temu udało mi się(nie bez problemów) pofarbować włosy na kolor zbliżony do naturalnego jasnego popielatego blondu. Po farbowaniu na brąz została mi niefajna, ruda poświata, której strasznie ciężko było się pozbyć. Z tym problemem poszłam do fryzjera. Miałam nadzieje, że uda się uzyskać jakiś popielaty kolor. Niestety, wyszłam z żołciopomarańczą na głowie! Dosłownie kurczak. Poratowała mnie Palette odcień Gołębi, lekko przyciemniła włosy i przykryła wszystkie zółcie i pomarańcze popielatym odcieniem. Po wyjściu od fryzjera byłam załamana, a teraz jestem naprawdę zadowolona. Mam średni popielaty blond, trochę ciemniejszy od naturalnego, ale jest oki. Nie widać różnicy między odcieniem brwi, a grzywki. Podobno Paletty są bardzo trwałe, oby i w moim przypadku!

Nigdy nie lubiłam swojego popielu, bo zawsze wydawał mi się nijaki i szary, ale teraz kiedy pozbyłam się ciepłych odcieni zaczynam go doceniać. Może jest trochę nijaki, ale taki mi właśnie pasuje. Zimne kolory są idealne do bladoróżowej cery(takiej jak moja) i ładnie gaszą wszystkie zaczerwienienia i niedoskonałości.

Bo natura wie, co robi i naturalne włosy są najpiekniejsze, do tego niezniszczone farbowaniem. Naprawdę zazdroszczę teraz dziewczyną, ktore mają swoje włoski bez grama farby, no i zazdroszczę Wam takich długich odrostów

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2010-07-04 o 11:10
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 17:57   #332
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Witaj rockandrollqueen
Exquise, ja jak kiedyś piłam pokrzywę to zamiast pięknej cery miałam piękny wysyp pryszczy
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 18:14   #333
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Exquise, ja jak kiedyś piłam pokrzywę to zamiast pięknej cery miałam piękny wysyp pryszczy
Ja też, niestety ;/. Bo włosy znacznie przyspieszyły.
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 19:09   #334
wobbly
Zadomowienie
 
Avatar wobbly
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: jelenia góra
Wiadomości: 1 839
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Danuva piękne
__________________
od 14 czerwca 2012 - dieta
od sierpnia 2012 - na ratunek resztkom kondycji i pozostałościom po świetnym zdrowiu
95kg - 71 kg - 67kg
cel: 60kg


don't want nothing less cause i’m sure you’re the best..
11.07.13r.
wobbly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 20:54   #335
GirlOfDeath
Zakorzenienie
 
Avatar GirlOfDeath
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: 53°7′N, 18°E
Wiadomości: 6 397
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny, mogę się przylączyć?Też marzy mi się powrót do naturalek!

Zaczynam od zera, bo parę dni temu udało mi się(nie bez problemów) pofarbować włosy na kolor zbliżony do naturalnego jasnego popielatego blondu. Po farbowaniu na brąz została mi niefajna, ruda poświata, której strasznie ciężko było się pozbyć. Z tym problemem poszłam do fryzjera. Miałam nadzieje, że uda się uzyskać jakiś popielaty kolor. Niestety, wyszłam z żołciopomarańczą na głowie! Dosłownie kurczak. Poratowała mnie Palette odcień Gołębi, lekko przyciemniła włosy i przykryła wszystkie zółcie i pomarańcze popielatym odcieniem. Po wyjściu od fryzjera byłam załamana, a teraz jestem naprawdę zadowolona. Mam średni popielaty blond, trochę ciemniejszy od naturalnego, ale jest oki. Nie widać różnicy między odcieniem brwi, a grzywki. Podobno Paletty są bardzo trwałe, oby i w moim przypadku!

Nigdy nie lubiłam swojego popielu, bo zawsze wydawał mi się nijaki i szary, ale teraz kiedy pozbyłam się ciepłych odcieni zaczynam go doceniać. Może jest trochę nijaki, ale taki mi właśnie pasuje. Zimne kolory są idealne do bladoróżowej cery(takiej jak moja) i ładnie gaszą wszystkie zaczerwienienia i niedoskonałości.

Bo natura wie, co robi i naturalne włosy są najpiekniejsze, do tego niezniszczone farbowaniem. Naprawdę zazdroszczę teraz dziewczyną, ktore mają swoje włoski bez grama farby, no i zazdroszczę Wam takich długich odrostów
Witaj. No i oczywiście trzymam za Ciebie kciuki !

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Exquise, ja jak kiedyś piłam pokrzywę to zamiast pięknej cery miałam piękny wysyp pryszczy
Taak ? Ja tego nie zauważyłam po pokrzywie, a po skrzypie. Ale teraz to zaniedbałam i nie piję już pokrzywy. Trzeba będzie powrócić do niej.
GirlOfDeath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 11:47   #336
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

A moje wlsoki chyba zupelnie przestaly rosnac(
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 11:50   #337
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

też mam takie wrażenie bo dalej mam odrost 4,5 cm... tak jak jakiś czas temu, a nawet niektóre włosy zauważyłam, że mają mniej
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 16:34   #338
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Mi akurat po pokrzywie nie chcą rosnąć szybciej włosy, za to dla cery warto ją pić, mam tak promienną jakbym była w ciąży

rockandroll --> witaj fajnie, że się do Nas dołączyłaś, to prawda naturalne włosy są najpiękniejsze
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 19:20   #339
Heidiiiiiii7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12
powrót do naturalnego koloru włosów

witam!
od 2 lat maluję włosy na blond ,ale teraz doszłam do wniosku ,że ten kolor sprawia ,że moja twarz jest mało wyraźna ,chciałabym wrócić do naturalnego koloru włosów ,ale nie wiem jak się do tego zabrać ,nie chciałabym ich ścinać "na jeża" ...Czy można uzyskać z takiego koloru

http://www.hairstyles.info/images/ga...7009XSmall.jpg

kolor :
http://www.kozaczek.pl/img/4maj/310.jpg

poprzez malowanie ?
Heidiiiiiii7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 22:13   #340
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: powrót do naturalnego koloru włosów

Nie musisz scinac na jeza od razu Najlepiej wybierz sie do fryzjera i bez problemu powinien przemalowac na Twöj podobny kolor.
Dobrze by bylo gdybys miala dosyc widoczny odrost, wtedy lepiej ocenic fryzjerowi jak dobierze odcien.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 10:24   #341
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: powrót do naturalnego koloru włosów

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Nie musisz scinac na jeza od razu Najlepiej wybierz sie do fryzjera i bez problemu powinien przemalowac na Twöj podobny kolor.
Dobrze by bylo gdybys miala dosyc widoczny odrost, wtedy lepiej ocenic fryzjerowi jak dobierze odcien.
dokładnie tak. Ewentualnie poczytaj jeszcze troszkę wypowiedzi dziewczyn w wątku o dekoloryzacji
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 19:09   #342
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Kurdę normalnie zgrzeszyłam... pomyślałam o zafarbowaniu włosów ale to tylko dlatego, że dopatrzyłam się u siebie białego włoska i już nie wiem czy ja siwieje czy to od słońca czy co jest grane mam nadzieję, że to chwilowe tak jak ostatnio samo przeszło tak i teraz się na tym jednym skończy
A ja już tak polubiłam swoje naturalne włosiska
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:18   #343
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Exquise tez mam pare bialych od slonka , a siwy jest trendy wiec nie ma co farbowac hihi.
U mnie bez zmian, odrostu nie mierze ale wloski mi rosna, najbardziej zalezy mi na grzywce - akurat jest takiej dlugosci ze bardzo mi przeszkadza, ale coz bedzie juz tylko lepiej .
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 22:21   #344
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

U mnie pierwszy odrost Jest piękny Malutki, bo około 1cm, ale dłuższego nie miałam odkąd zaczęłam farbować włosy! Z każdego milimetra cieszę się jak dziecko, kusi mnie przyciemnienie o jeszcze jeden ton, ale dzielnie się wstrzymuję, już nie dotykam tych włosów, ile można ^^ Niech sobie rosną zdrowe i lśniące
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 10:20   #345
Danuva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Witam. Mam zdjęcie, które dobrze ukazuje to, co się dzieje na mojej głowie, więc pokazuje.Okazało się, że mam odrosty, odrostów
__________________

Danuva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 12:20   #346
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cześć dziewczyny
nie wiem czy mnie pamiętacie... Jakiś czas temu pisałam o tym, że też chce wrócić do naturalek, ale używając szamponu. Musialam coś wrzucić na głowę bo miałam kilka ważnych uroczystości a odrost był dosyć widoczny (mam włosy taki mysi, średni blond, ale na słońcu robią się bardzo jasne). Podczytywałam Was, ale nie chciałam pisać, bo nie wiedziałam, czy "szmponówki" pasują do tego wątku
Tak czy inaczej ... oprócz jednorazowo tego szamponu ( początkiem czerwca) nie robiłam nic. Ostatnia farba była chyba gdzieś końcem marca/początkiem kwietnia. Narazie szampon sukcesywnie się spłukuje i z brązu zrobił się rudawy. Mam nadzieję, że niedługo cały zniknie a mój odrost będzie taki długi jak zobaczycie na dołączynych zdjęciach.

Te najciemniejsze włosy to efekt wieloletniego farbowania. Rude - efekt po szamponie, który mam nadzieję już za jakieś dwa tygodnie zniknie na dobre od głowy widać jeszcze trochę rozmazany mój naturalny kolor JEdno zdjęcie po myciu na mokrych włosach, drugie na suchych. Po lewej stronie zaznaczony mój naturalny, po prawej to co się zmyć powinno ... Przepraszam za jakośc ale robione samodzielnie
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 14:22   #347
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Wrzucam aktualne zdjęcia mojego odrostu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4681.jpg (61,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4687.jpg (54,3 KB, 6 załadowań)
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me






Edytowane przez karolcia2106
Czas edycji: 2011-02-11 o 16:54
karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 15:33   #348
Danuva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

karolcia2106, jaki piekny odrost.Wydaje się wiekszy niż 7 cm
__________________

Danuva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 18:20   #349
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Danuva Pokaż wiadomość
karolcia2106, jaki piekny odrost.Wydaje się wiekszy niż 7 cm
Odrost miejscami ma nawet 10cm, ale tak jak mam w podpisie 8.5 to taka najczęściej spotykana długość na mojej głowie
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 18:56   #350
calippo
Raczkowanie
 
Avatar calippo
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: okolice warszawy
Wiadomości: 36
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

popieram karolcia2106, śliczny odrościk. Tak trzymaj!

Edytowane przez calippo
Czas edycji: 2010-07-07 o 18:57
calippo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 01:31   #351
wobbly
Zadomowienie
 
Avatar wobbly
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: jelenia góra
Wiadomości: 1 839
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

karolcia piękny
__________________
od 14 czerwca 2012 - dieta
od sierpnia 2012 - na ratunek resztkom kondycji i pozostałościom po świetnym zdrowiu
95kg - 71 kg - 67kg
cel: 60kg


don't want nothing less cause i’m sure you’re the best..
11.07.13r.
wobbly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 08:28   #352
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

KAROLCIA wieeelki odrost!
DANUVA nic nie widzę...
TALK...(?) witam, coś już Ci tam rośnie

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

UCA skoro tak jest z tymi białasami więc nie będę się przejmować ale siwy nie wydaje się być trendy na 22 latce...
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 10:32   #353
rakkat
Raczkowanie
 
Avatar rakkat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 62
GG do rakkat
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Część Dziewczyny,

Podczytuję tu Was systematycznie i też z Wami zapuszczam swoje naturalne koloru mysi ciemny blond. Mam już ok. 5-6 cm odrostu, reszta rozjasniane rozjaśniaczem do bardzo jasnego blondu (w dużej części spalone, ale jakoś się trzymają od nakładania dużej ilości wysokopółkowych odżywek). Trzymałam się do tej pory dzielnie z Wami, mimo iż kontrast pomiędzy kolorami jest znaczny i nieładnie to wygląda. Teraz jednak zbliża się wesele i myślę o zrobieniu pasemek ciemniejszych szczególnie na tej rozjaśnionej części włosów (omijając odrosty), żeby nie było aż tak dużego kontrastu i być może klika cieniutkich pasemek na koronie u góry. Dodatkowo mam ochotę sobie zagęścić boki, ponieważ mam fryzurę ale Victoria Beckham - tył krótki, boki dłuższe, a sporo włosów mi się wyłamało, chciałam je po bokach troszke zagęścić. Doradźcie mi proszę czy dobrze myślę?
rakkat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 10:34   #354
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

A to moje włosy po farbowaniu na kolor zbliżony do naturalnego
Pierwsze zdjęcie przed farbowaniem - sprane, zrudziałe niewiadomoco. Na drugim po. Włosy na zdjęciu wyszyły bardzo popielate(jak naturalsy), ale zdjęcie trochę kłamie, bo w słońcu lekko połyskują na cieplejszy odcień. Jednak widać różnicę, jest lepiej - zdecywanie takie mi się bardziej podobają.
Od farbowanie minęło równo tydzień - zauważyłam już 4 mm odrostów.

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2010-08-21 o 22:53
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 10:55   #355
madzialena 25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 107
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Hej , ja to juz sama nie wiem co mam robic. Nie podobaja mi sie juz moje odrosty . Mysle ze wygladam staro i marnie . Szkoda mi pofarbowac bo juz prawie rok chodze w odrostach ale jakos ciagle mialam pozytywne mysli a teraz chyba juz tak nie jest . Wszystko przez to ze jest lato i kazdy tak ladnie wyglada a ja taki zaniedbalec
madzialena 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 10:58   #356
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dziewczyny, które nie mogą się doczekać odrostu proszę napiszcie czy stosowałyście może szampon z kofeiną z Rossmanna? Powinien przyspieszać porost włosów, bo ma podobny skład do zachwalanego Alpecinu. Ciekawe czy naprawdę działa...
Madzialena i rakkat- myślę, że możecie pofarbować włosy na kolor zbliżony do naturalnego- zawsze będzie łatwiej wrócić do naturalnego. Chodzi mi chociażby o takie szamponetki na 4-8 myć.

Edytowane przez MalaArielka
Czas edycji: 2010-07-08 o 11:00
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 17:12   #357
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez madzialena 25 Pokaż wiadomość
Hej , ja to juz sama nie wiem co mam robic. Nie podobaja mi sie juz moje odrosty . Mysle ze wygladam staro i marnie . Szkoda mi pofarbowac bo juz prawie rok chodze w odrostach ale jakos ciagle mialam pozytywne mysli a teraz chyba juz tak nie jest . Wszystko przez to ze jest lato i kazdy tak ladnie wyglada a ja taki zaniedbalec
Chyba nie mówisz poważnie... Twój naturalny jest naprawdę śliczny! Bardzo dobrze pamiętam Twój odrost gdy dawałaś fotki i ma on ładny odcień. Trzymasz się już prawie rok a to naprawdę długo, prawie pokonałaś farbę a teraz chcesz się poddać i do niej wrócić ?! Każda z nas tu ma trudne momenty dlatego mam nadzieję, że to u Ciebie chwilowe i jutro będzie lepiej z Twoją akceptacją

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez rakkat Pokaż wiadomość
Część Dziewczyny,

Podczytuję tu Was systematycznie i też z Wami zapuszczam swoje naturalne koloru mysi ciemny blond. Mam już ok. 5-6 cm odrostu, reszta rozjasniane rozjaśniaczem do bardzo jasnego blondu (w dużej części spalone, ale jakoś się trzymają od nakładania dużej ilości wysokopółkowych odżywek). Trzymałam się do tej pory dzielnie z Wami, mimo iż kontrast pomiędzy kolorami jest znaczny i nieładnie to wygląda. Teraz jednak zbliża się wesele i myślę o zrobieniu pasemek ciemniejszych szczególnie na tej rozjaśnionej części włosów (omijając odrosty), żeby nie było aż tak dużego kontrastu i być może klika cieniutkich pasemek na koronie u góry. Dodatkowo mam ochotę sobie zagęścić boki, ponieważ mam fryzurę ale Victoria Beckham - tył krótki, boki dłuższe, a sporo włosów mi się wyłamało, chciałam je po bokach troszke zagęścić. Doradźcie mi proszę czy dobrze myślę?
Witam, chciałabym Ci pomóc, ale nie mam pojęcia nic o zagęszczeniu włosów i nie wiem czy to dobry pomysł...

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
A to moje włosy po farbowaniu na kolor zbliżony do naturalnego
Pierwsze zdjęcie przed farbowaniem - sprane, zrudziałe niewiadomoco. Na drugim po. Włosy na zdjęciu wyszyły bardzo popielate(jak naturalsy), ale zdjęcie trochę kłamie, bo w słońcu lekko połyskują na cieplejszy odcień. Jednak widać różnicę, jest lepiej - zdecywanie takie mi się bardziej podobają.
Od farbowanie minęło równo tydzień - zauważyłam już 4 mm odrostów.
Super! Zupełnie jak naturalne
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 19:50   #358
calippo
Raczkowanie
 
Avatar calippo
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: okolice warszawy
Wiadomości: 36
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

a oto mój odrościk z przed 2 miesięcy, tj. 8 miesięczny. W tej chwili mam 10 miesięczny ale niemem aktualnego zdjęcia.
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=61832

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

moje włoski same oceńcie
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=61833

Edytowane przez calippo
Czas edycji: 2010-07-08 o 19:55
calippo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 20:03   #359
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Madzialena tez pamietam twoje odrosty, bardzo ladny kolorek, moze zacznij podcinac ja scielam i nie zaluje, teraz i tak zapuszczam dalej , ale wloski sa lzejsze i jakby wrocily do zycia po scieciu calego farbowanego tylu, mieciutkie i blyszczace jak kiedys .
Exquise bardzo modne, moda zapoczatkowana przez 14 letnia blogerke, pojawily sie mlode siwe modelki na wybiegach, pare celebrytek sobie tez sprawilo siwizne . Zauwazylam ze mi wlosy rosna jasniejsze na skroniach ale od dziecka tak mam wiec raczej nie siwieje, tez od slonca mam naturalne pasemka. W kazdym badz razie uwazam ze siwizna tez moze byc zjawiskowa.
Rakkat lepiej nie ruszaj odrostu bo tak to sie zaczyna najpierw pare pasemek a pozniej zanim sie obejrzysz cala glowa farbowana.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 20:39   #360
GirlOfDeath
Zakorzenienie
 
Avatar GirlOfDeath
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: 53°7′N, 18°E
Wiadomości: 6 397
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

calippo bardzo ładny odrost ! Ile ma cm - mierzyłaś może ?
__________________
Don't give up!
GirlOfDeath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.