Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy! - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Przy stosowaniu tabletek pojawiły się u mnie:
niewielki wzrost wagi 735 19,73%
znaczący wzrost wagi (kilka kg lub więcej) 635 17,05%
niewielki spadek libido 549 14,74%
znaczący spadek libido 1 051 28,21%
ból głowy 769 20,64%
depresja 669 17,96%
plamy po opalaniu 234 6,28%
uczucie opuchnięcia 643 17,26%
żylaki 229 6,15%
ryzyko zakrzepicy 168 4,51%
plamienia, krwawienie 547 14,68%
cellulit/rozstępy 847 22,74%
ból brzucha, nudności 540 14,50%
pogorszenie stanu cery 406 10,90%
inne 471 12,64%
NIE POJAWIŁ SIĘ ŻADEN SKUTEK UBOCZNY 734 19,70%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 3725. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-03, 12:41   #2131
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Microgynon 21

Cytat:
Napisane przez just_me Pokaż wiadomość

a może dziewczyna się DOPIERO ZASTANAWIA nad braniem tych tabletek (bo np. uslyszała o nich od kolezanek ze sa dobre) i nie była jeszcze u ginekologa?
Dobrze, że tego nie napisała bo kazałabym jej siąść i zacząć czytać fachową literaturę i fora tematyczne. Dowiedziałaby się nie tylko jak tabletki działają, ale też, że polecanie tabletek jest idiotyzmem, bo każdy ma inny organizm i każdemu może spasować co innego.

Cytat:
z tego co pamietam jak byłam młodsza, to też nie wiedziałam. w szkole takich rzeczy niestety nie uczą, a nikt nie rodzi się alfą i omegą. Ale widzę, że wół już nie pamieta jak cielęciem był
Mam 21 lat. Stare prukwo ze mnie nie jest. I pamiętam jak cielątkiem byłam. Wiedzę teoretyczną o antykoncepcji miałam hmm w wieku około 16 lat. W szkole tego nie uczą, ale jest internet. Wystarczy wpisać pytanie w google, albo znaleźć jakieś forum tematyczne. Ba... nawet na wizażu są takie wątki edukacyjne.

Więc nie, właśnie dlatego, że pamiętam jak podchodziłam do tej kwestii, co kiedy wiedziałam i JAK ŁATWO jest takie wiadomości zdobyć, głupocie przyklaskiwać nie będę i po główce głaskać też nie.
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 14:16   #2132
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 492
Dot.: Microgynon 21

Cytat:
a może dziewczyna się DOPIERO ZASTANAWIA nad braniem tych tabletek (bo np. uslyszała o nich od kolezanek ze sa dobre) i nie była jeszcze u ginekologa? z tego co pamietam jak byłam młodsza, to też nie wiedziałam. w szkole takich rzeczy niestety nie uczą, a nikt nie rodzi się alfą i omegą. Ale widzę, że wół już nie pamieta jak cielęciem był
Hyhy, ale to dziewczę jest o 3 lata starsze od Ciebie, a także ode mnie. Zgadzam się, że w tym wieku mogłaby o tym trochę poczytać, zamiast zaśmiecać forum.

Tym bardziej, że na ginekologii, o ile pamiętam, jest wątek o tych tabsach
__________________
Człowiek na tyle istnieje,
na ile pamiętają o nim inni.


Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.


nina219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 21:28   #2133
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Microgynon 21

Cytat:
Napisane przez nina219 Pokaż wiadomość
Hyhy, ale to dziewczę jest o 3 lata starsze od Ciebie, a także ode mnie. Zgadzam się, że w tym wieku mogłaby o tym trochę poczytać, zamiast zaśmiecać forum.

Tym bardziej, że na ginekologii, o ile pamiętam, jest wątek o tych tabsach
jest wątek ale pewnie zszedł na kolejną stronę....
ale to nie zmienia faktu że forum to nie śmietnik
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita

Edytowane przez d0lcevita
Czas edycji: 2010-12-03 o 21:48
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 22:43   #2134
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Microgynon 21

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Dobrze, że tego nie napisała bo kazałabym jej siąść i zacząć czytać fachową literaturę i fora tematyczne. Dowiedziałaby się nie tylko jak tabletki działają, ale też, że polecanie tabletek jest idiotyzmem, bo każdy ma inny organizm i każdemu może spasować co innego.



Mam 21 lat. Stare prukwo ze mnie nie jest. I pamiętam jak cielątkiem byłam. Wiedzę teoretyczną o antykoncepcji miałam hmm w wieku około 16 lat. W szkole tego nie uczą, ale jest internet. Wystarczy wpisać pytanie w google, albo znaleźć jakieś forum tematyczne. Ba... nawet na wizażu są takie wątki edukacyjne.

Więc nie, właśnie dlatego, że pamiętam jak podchodziłam do tej kwestii, co kiedy wiedziałam i JAK ŁATWO jest takie wiadomości zdobyć, głupocie przyklaskiwać nie będę i po główce głaskać też nie.
Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Ja też jak miałam zacząć współżyć, to zanim poszłam do ginekologa po tabletki, to o nich CZYTAŁAM. Internet to jest kopalnia wiedzy sama w sobie, nie trzeba tysięcznego wątku zakładać.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 08:07   #2135
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Microgynon 21

Nie, nie można zajść w ciążę w opisanym wypadku. Biorę microgynon od lat.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 12:37   #2136
chrisbp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 144
Dot.: Microgynon 21

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Nie, nie można zajść w ciążę w opisanym wypadku. Biorę microgynon od lat.
I jeszcze ani razu nie zawiódł?
chrisbp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 12:56   #2137
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Microgynon 21

Cytat:
Napisane przez nina219 Pokaż wiadomość
Hyhy, ale to dziewczę jest o 3 lata starsze od Ciebie, a także ode mnie. Zgadzam się, że w tym wieku mogłaby o tym trochę poczytać, zamiast zaśmiecać forum.

Tym bardziej, że na ginekologii, o ile pamiętam, jest wątek o tych tabsach
chrisbp to chłopak


Wspomniane tabletki również biorę od dłuższego czasu. Ba, nie raz zdarzyło mi się nie wziąć tabletki o ustalonej porze i brałam ją później, nigdy nic nie zawiodło. bo i niby czemu. W końcu w siedmiodniowej przerwie między opakowaniami tabletek sie nie bierze a i tak jest sie zabezpieczonym (co oczywiście nie oznacza ze mozna sobie brac tabletki co drugi dzień - zaznaczam, bo gdzieś na wizazu natknełam się kiedyś na taki pomysł) , więc ta godzinka opóźnienia nie robi wiekszej róznicy.

chrisbp taki stary koń z ciebie a juz kolejny wątek na podobny temat

edit: czy twoja dziewczyna nadal bierze tetracyklinę? Jeśli tak to zadziwia mnie jej podejście.... ten antybiotyk bierze mój brat, byc może ja tez będę go brać - narazie próbuję innych kuracji. Moja dermatolog wyraziła się jasno - jeśli zdecyduję się na ten lek nie wolno mi absolutnie odstawiać hormonów. jest to dość silny lek i w razie ciąży płód zostałby uszkodzony, a więc antykoncepcja hormonalna jest niemal obowiązkiem przy antybiotykach na "cerę".
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"


Edytowane przez Heledore
Czas edycji: 2010-12-05 o 13:33
Heledore jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-05, 17:14   #2138
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Microgynon 21

Cytat:
Napisane przez chrisbp Pokaż wiadomość
I jeszcze ani razu nie zawiódł?
No nie. Nie mam dzieci, a coś bym o tym wiedziała, gdybym je miała. Nigdy, biorąc tabletki nie stosowałam innych zabezpieczeń, bo po co?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 18:18   #2139
chrisbp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 144
Dot.: Microgynon 21

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
jest to dość silny lek i w razie ciąży płód zostałby uszkodzony, a więc antykoncepcja hormonalna jest niemal obowiązkiem przy antybiotykach na "cerę"
A mojej dziewczynie właśnie dermatolog nie zalecała brać hormonów ze względu na to że ten lek osłabia ich działanie...Z tym że moja TŻ zdecydowała się na branie tabletek po kuracji którą już niedługo sama odstawia ponieważ powiedziała że zostało jej jedno opakowanie a ta dermatolog to jakaś jej znajoma i miała zadzwonić do niej po miesiącu ale że się nie odzywa to powiedziała że też nie będzie za nią latać...To raz. Dwa - powiedziała że z prezerwatyw absolutnie nie zrezygnuje ponieważ za bardzo boi się dziecka, z tym że jak zacznie brać tabletki to będę mógł kończyć w niej...Powiedziała że gumki odrzuci po ślubie.
Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Nigdy, biorąc tabletki nie stosowałam innych zabezpieczeń, bo po co?
A jeśli jednak coś w międzyczasie się stanie? Jakaś ciąża albo coś? Załóżmy że nie byłabyś na to kompletnie gotowa i panicznie byś się bała ciąży - nadal nie używałabyś gumek?
chrisbp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 20:53   #2140
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Czy mając 17 lat muszę iść do ginekologa po tabletki razem z rodzicem Czy mogę już iść sama? I czy jeśli pójdę sama to mama musi dowiedzieć sie o tej wizycie? Bo jeśli tak to wolę czekać do 18
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 20:58   #2141
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Czy mając 17 lat muszę iść do ginekologa po tabletki razem z rodzicem Czy mogę już iść sama? I czy jeśli pójdę sama to mama musi dowiedzieć sie o tej wizycie? Bo jeśli tak to wolę czekać do 18
możesz isć sama, lekarz nie ma prawa Cię nie przyjąć
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 15:27   #2142
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
możesz isć sama, lekarz nie ma prawa Cię nie przyjąć
To dobrze. Pytam bo ostatnio miałam taką sytuację że musiałam iść do okulisty a pani w recepcji powiedziała że muszę przyjść z osobą dorosłą i nawet terminu wizyty nie mogła mi ustalić myślałam że z ginekologiem jest tak samo.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:19   #2143
tuskaaa
Raczkowanie
 
Avatar tuskaaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 139
Dot.: Microgynon 21

ja brałam microgynon i od tych tabletek tylko mi tyłek spuchł w ciągu roku przytyłam 10 kg!!! obniżyło mi się libido ;/ Ale teraz wszystko wróciło do normy, nie biore ich już od roku. libido wróciło, a z tali te 10 kg nie ubyło
__________________
When I’m in here, I feel I’m closer ...


tuskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 06:45   #2144
kikolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 70
Dot.: zazywanie tabletek antykoncepcyjnych

czeka mnie terapia jedną mieszanką ziół i jest tam dziurawiec.
w trakcie i 7 dni po dodatkowe zabezpieczenie, czy jakoś inaczej?
__________________
- Your world would be easier if I didn't come back.

- That's true. But it wouldn't be my world without you in it.

<3
kikolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 07:59   #2145
Jeremy
Raczkowanie
 
Avatar Jeremy
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 37
Tabletki anty a wytrysk

Czy jak się prawidłowo bierze tabletki antykoncepcyjne to można mieć pewność że się nie wpadnie, mimo że się kończy stosunek wytryskiem i to nie zależnie ile razy dziennie
__________________
Miłość znaczy, że nigdy nie musisz mówić "przepraszam".
Jeremy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 08:05   #2146
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Tabletki anty a wytrysk

A czy masz w ulotce napisane, że podczas brania tabletek nie wolno zabawiać się "do końca" albo masz limit wytrysków na dzień? Oo

Edytowane przez Ewelinka_00
Czas edycji: 2010-12-09 o 08:07
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 08:13   #2147
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Tabletki anty a wytrysk

Cytat:
Napisane przez Jeremy Pokaż wiadomość
Czy jak się prawidłowo bierze tabletki antykoncepcyjne to można mieć pewność że się nie wpadnie, mimo że się kończy stosunek wytryskiem i to nie zależnie ile razy dziennie
tak.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:06   #2148
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Tabletki anty a wytrysk

Jakaś tam szansa zawsze jest.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:11   #2149
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Tabletki anty a wytrysk

Może byc tylko 1 wytrysk dziennie, bo w drugim plemniki są zmutowane i na nie tabletki anty już nie działają.

Jeśli o tym nie wiedziałaś to już teraz jesteś w ciąży z 8.-raczkami, bo jak zmutowane plemniki to i zmutowana ciąża.
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 10:49   #2150
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Tabletki anty a wytrysk

Cytat:
Napisane przez Jeremy Pokaż wiadomość
Czy jak się prawidłowo bierze tabletki antykoncepcyjne to można mieć pewność że się nie wpadnie, mimo że się kończy stosunek wytryskiem i to nie zależnie ile razy dziennie


nie, tabletki są dodatkowym zabezpieczeniem do prezerwatyw. I tylko raz dziennie
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:28   #2151
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Tabletki anty a wytrysk

"A czy masz w ulotce napisane, że podczas brania tabletek nie wolno zabawiać się "do końca" albo masz limit wytrysków na dzień? Oo:"

HAha

Edytowane przez Marien
Czas edycji: 2010-12-09 o 11:29
Marien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 11:58   #2152
Fruchtgeele
Rozeznanie
 
Avatar Fruchtgeele
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 669
Dot.: Tabletki anty a wytrysk

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Może byc tylko 1 wytrysk dziennie, bo w drugim plemniki są zmutowane i na nie tabletki anty już nie działają.

Jeśli o tym nie wiedziałaś to już teraz jesteś w ciąży z 8.-raczkami, bo jak zmutowane plemniki to i zmutowana ciąża.



Ale to też zależy od tego, jak silny jest wytrysk. Bo tabletki to przecież takie kryształki mocy i jak pierwszy wytrysk jest mocny, to się rozładowują.
Fruchtgeele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 15:49   #2153
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Tabletki anty a wytrysk

Cytat:
Napisane przez Fruchtgeele Pokaż wiadomość


Ale to też zależy od tego, jak silny jest wytrysk. Bo tabletki to przecież takie kryształki mocy i jak pierwszy wytrysk jest mocny, to się rozładowują.
rewelacja
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 21:41   #2154
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Microgynon 21

Cytat:
Napisane przez chrisbp Pokaż wiadomość
Jakaś ciąża albo coś? Załóżmy że nie byłabyś na to kompletnie gotowa i panicznie byś się bała ciąży - nadal nie używałabyś gumek?
Nie używałam. Nie byłam i nie jestem i nie będę gotowa na dziecko, ale mam zdrowy rozsądek. tabletki są po to, żeby nie katować się myśleniem o ewentualnej ciąży. Brane prawidłowo i bez żadnych odstępstw, nie zawiodą.
Gumki działają na mnie w ogóle antyseksualnie.
Gdyby jednak zdarzył się cud i mimo prawidłowego stosowania zaszłabym w ciążę, poszukałabym lekarza, żeby ją przerwać. Ale to gdybanie, bo nie wierzę w taką możliwość.

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Cytat:
Napisane przez tuskaaa Pokaż wiadomość
ja brałam microgynon i od tych tabletek tylko mi tyłek spuchł w ciągu roku przytyłam 10 kg!!! obniżyło mi się libido ;/ Ale teraz wszystko wróciło do normy, nie biore ich już od roku. libido wróciło, a z tali te 10 kg nie ubyło
Każdy inaczej reaguje, tabletki się dobiera, nie od razu się trafia. Ja np. nie mogłam stosować tak często chwalonej Qlairy. Nieregularne plamienia, spadek libido. Przy microgynonie mam drobny problem z wilgotnością pochwy. Ale to proste do rozwiązania i nie obniża mi jakości życia erotycznego.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 07:09   #2155
chrisbp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 144
Dot.: Microgynon 21

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Nie używałam. Nie byłam i nie jestem i nie będę gotowa na dziecko, ale mam zdrowy rozsądek. tabletki są po to, żeby nie katować się myśleniem o ewentualnej ciąży. Brane prawidłowo i bez żadnych odstępstw, nie zawiodą
Też bym chciał żeby to tak pięknie wyglądało. Niestety, nerwy robią swoje, tym bardziej że już teraz przy używaniu gumek (i wychodzeniu przed końcem) dla mojej TŻ okres spóźnia się...3 dni Może to dlatego że pracuje po 12 godzin...Co nie zmienia faktu że chciałbym kochać się bez stresu, a na chwilę obecną u nas normalne jest wyjście przed końcem w gumce. Dlatego niedługo ginekolog...
chrisbp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 12:46   #2156
Jeremy
Raczkowanie
 
Avatar Jeremy
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 37
Dot.: Tabletki anty a wytrysk

Wiem że głupie pytanie, ale chce się upewnić i jakie jest prawdopodobieństwo. Bo dużo osób mimo że biorą tabletki to używają też gumek albo się nie spuszczają
__________________
Miłość znaczy, że nigdy nie musisz mówić "przepraszam".
Jeremy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 14:00   #2157
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: Tabletki anty a wytrysk

Bo tabletki nie daja 100 procentowego zabezpieczenia dlatego mozna dodatkowo sie zabezpieczyc. Najlepsza metoda antykoncepcji jest zlozenie nog i trzymanie ptaka na uwiezi. Gorzka prawda ale prawda.
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 15:16   #2158
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: Tabletki anty a wytrysk

Cytat:
Napisane przez 3asiex Pokaż wiadomość
Najlepsza metoda antykoncepcji jest zlozenie nog i trzymanie ptaka na uwiezi. Gorzka prawda ale prawda.
ewentualnie, jak to mawiają, szklanka wody ;]
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 15:56   #2159
venturka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 149
GG do venturka
Dot.: Tabletki anty a wytrysk

Cytat:
Napisane przez Jeremy Pokaż wiadomość
Wiem że głupie pytanie, ale chce się upewnić i jakie jest prawdopodobieństwo. Bo dużo osób mimo że biorą tabletki to używają też gumek albo się nie spuszczają
Bo tabletki działają dobrze wtedy, kiedy bierze się je regularnie, jeśli ktoś jest zapominalski, to inna bajka
A co do prezerwatyw - one chronią dodatkowo przed różnymi choróbskami, więc dlatego niektórzy stosują i tabletki (jako antykoncepcja) i prezerwatywy
venturka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 23:27   #2160
Fruchtgeele
Rozeznanie
 
Avatar Fruchtgeele
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 669
Dot.: Tabletki anty a wytrysk

a najlepiej i tabletki, i prezerwatywy, i szklanka wody zamiast

a tak serio - wystarczyło przeczytać jakąkolwiek ulotkę tabletek albo jakąkolwiek stronę o antykoncepcji typu ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ czy co tam jeszcze jest. bo rozumiem jeszcze od biedy kwestionowanie w ogóle skuteczności, bo 100% daje tylko celibat, ale uzależnianie tego od liczby stosunków w ciągu dnia to już wyższa szkoła jazdy. chodzi o poziom hormonu w organizmie, a na to raczej nie wpływa to,ile razy się kochacie.
Fruchtgeele jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-27 19:47:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.