Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :) - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: co zrobić by włosy znów były ładne,nie zniszcone?
używać odpowiedniego szamponu 78 3,86%
częściej myć 10 0,49%
stosować różnego rodzaju odżywki 1 413 69,85%
domowe sposoby 522 25,80%
Głosujący: 2023. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-19, 13:59   #3421
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

justyna1996 Dziekuję Napewno zmienie kosmetyki bo to jest nie do wytrzymania :P
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 14:44   #3422
Kropla milosci
Raczkowanie
 
Avatar Kropla milosci
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 98
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Witajcie dziewczyny! moje wlosy byly bardzo suche, zniszczone i porozdwajane na koncach Farbowalam je regularnie, prostowalam, krecilam i suszylam suszarka Az 6 miesiecy temu wpadl mi w rece olej kokosowy, ktory chroni przed utrata protein zawartych we wlosach, jest w stanie dotrzec do wnetrza wlosa, przez co ma wlasciwosci zapobiegajace niszczeniu roznych typow wlosow Stosuje go 2 razy w tygodniu jako maske na wlosy i widze efekty! Moje wlosy nigdy nie byly piekniejsze! Sekret polega na tym, ze robie na naolejowanych wlosach parowke. Trzymam 3 godziny i zmywam delikatnym szamponem. Wszystko robie w domu, naturalnie, nie wydaje fortuny i nie biegam po salonach fryzjerskich a efekty sa powalajace! goraco polecam!!!
P.S. moja parowka = czepek foliowy + koc elektryczny na glowe (temperatura opcjonalna dla kazdego)

Edytowane przez Kropla milosci
Czas edycji: 2011-02-19 o 14:53
Kropla milosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 15:05   #3423
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Kropla milosci Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! moje wlosy byly bardzo suche, zniszczone i porozdwajane na koncach Farbowalam je regularnie, prostowalam, krecilam i suszylam suszarka Az 6 miesiecy temu wpadl mi w rece olej kokosowy, ktory chroni przed utrata protein zawartych we wlosach, jest w stanie dotrzec do wnetrza wlosa, przez co ma wlasciwosci zapobiegajace niszczeniu roznych typow wlosow Stosuje go 2 razy w tygodniu jako maske na wlosy i widze efekty! Moje wlosy nigdy nie byly piekniejsze! Sekret polega na tym, ze robie na naolejowanych wlosach parowke. Trzymam 3 godziny i zmywam delikatnym szamponem. Wszystko robie w domu, naturalnie, nie wydaje fortuny i nie biegam po salonach fryzjerskich a efekty sa powalajace! goraco polecam!!!
P.S. moja parowka = czepek foliowy + koc elektryczny na glowe (temperatura opcjonalna dla kazdego)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 16:17   #3424
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Super bardzo bym chciała wypróbować ale strasznie długo to trwa ehh...
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 16:35   #3425
JOY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 35
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Witam dziewczynki, mam prośbę - i pytanie jak zaczesywać mokre bądź wysuszone przez suszarkę włosy, tak by nie łamały mi się na końcach? Wszystko przez to, że podczas spania strasznie skacze po łóżku i rozpuszczone włosy niszczą się od tego Dodam, że po wysuszeniu włosów nie mam złamanych ani rozdwojonych
JOY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 18:11   #3426
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Kropla milosci Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! moje wlosy byly bardzo suche, zniszczone i porozdwajane na koncach Farbowalam je regularnie, prostowalam, krecilam i suszylam suszarka Az 6 miesiecy temu wpadl mi w rece olej kokosowy, ktory chroni przed utrata protein zawartych we wlosach, jest w stanie dotrzec do wnetrza wlosa, przez co ma wlasciwosci zapobiegajace niszczeniu roznych typow wlosow Stosuje go 2 razy w tygodniu jako maske na wlosy i widze efekty! Moje wlosy nigdy nie byly piekniejsze! Sekret polega na tym, ze robie na naolejowanych wlosach parowke. Trzymam 3 godziny i zmywam delikatnym szamponem. Wszystko robie w domu, naturalnie, nie wydaje fortuny i nie biegam po salonach fryzjerskich a efekty sa powalajace! goraco polecam!!!
P.S. moja parowka = czepek foliowy + koc elektryczny na glowe (temperatura opcjonalna dla kazdego)
ja wlasnie zamowilam sobie ostatnio na allegro olejek kokosowy. Mysle ze po niedzieli juz bedzie ale ja bede trzymac chyba tylko godzinke, na wiecej nie mam czasu bo pozno wracam do domu. A koca elektrycznego nie mam niestety. Ale mysle ze podgrzewanie co jakis czas suszarka tez powinno przyniesc efekt.
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 18:39   #3427
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
ja wlasnie zamowilam sobie ostatnio na allegro olejek kokosowy. Mysle ze po niedzieli juz bedzie ale ja bede trzymac chyba tylko godzinke, na wiecej nie mam czasu bo pozno wracam do domu. A koca elektrycznego nie mam niestety. Ale mysle ze podgrzewanie co jakis czas suszarka tez powinno przyniesc efekt.
Ja też czekam Żeby go wydostać z butelki można go wsadzić do mikrofalówki?
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 18:59   #3428
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
ja wlasnie zamowilam sobie ostatnio na allegro olejek kokosowy. Mysle ze po niedzieli juz bedzie ale ja bede trzymac chyba tylko godzinke, na wiecej nie mam czasu bo pozno wracam do domu. A koca elektrycznego nie mam niestety. Ale mysle ze podgrzewanie co jakis czas suszarka tez powinno przyniesc efekt.
możesz zostawić na całą noc i umyć włosy rano
wystarczy nawet jak zawiniesz w folię i czapkę założysz
Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ja też czekam Żeby go wydostać z butelki można go wsadzić do mikrofalówki?
można ja osobiście trzymam chwilę pod strumieniem ciepłej wody
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 21:34   #3429
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
możesz zostawić na całą noc i umyć włosy rano
wystarczy nawet jak zawiniesz w folię i czapkę założysz
musialabym wtedy bardzo wczesnie wstawac, a nie bardzo mi sie chce
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 10:04   #3430
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

no to jak nie mas zmotywacji, to trudno Ci będzie dobrze zregenerowac i odżywić włosy.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 10:22   #3431
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
musialabym wtedy bardzo wczesnie wstawac, a nie bardzo mi sie chce
wystarczy że wstaniesz ponad godzinkę szybciej choć raz w tyg lub raz na jakiś czas ... No ale to Twoja sprawa
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 17:22   #3432
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Nie to ze nie mam motywacji, po prostu wstaje codziennie o 7 bo chodze do szkoly a teraz jeszcze taki mroz, moglabym zlapac jakas grype bo podobno po umyciu mozna wyjsc na dwor dopiero kilka godzin po... i musialabym wstac o jakiejs 5.30 a chodze spac przewaznie po 23-bylabym niewyspana dlatego wole umyc wlosy wieczorkiem
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 17:23   #3433
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Nie to ze nie mam motywacji, po prostu wstaje codziennie o 7 bo chodze do szkoly a teraz jeszcze taki mroz, moglabym zlapac jakas grype bo podobno po umyciu mozna wyjsc na dwor dopiero kilka godzin po... i musialabym wstac o jakiejs 5.30 a chodze spac przewaznie po 23-bylabym niewyspana dlatego wole umyc wlosy wieczorkiem
Przecież nie musisz codziennie, można w weekend
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 17:37   #3434
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Czy ktoś używa jakiegoś innego oleju niż kokosowy z dobrymi efektami? Moje włosy już chyba przyzwyczaiły się do kokosowego, bo mam wrażenie, że już tak fajnie nie działa ;(
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 18:55   #3435
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Czy ktoś używa jakiegoś innego oleju niż kokosowy z dobrymi efektami? Moje włosy już chyba przyzwyczaiły się do kokosowego, bo mam wrażenie, że już tak fajnie nie działa ;(
Tak, jest cały wątek poświęcony olejowaniu i tam znajdziesz relacje osób, które stosują najróżniejsze oleje, jak oliwa z oliwek, olej z pestek winogron, olej awokado, oleje orzechowe itp. Jest także wątek o amli i innych olejach hinduskich Wybór olejów jest przeogromny, nie trzeba się trzymać kurczowo kokosa, chociaż to on ma największe możliwości penetracji włosa Ja od siebie mogę polecić: olej rzepakowy, oliwę z oliwek (chyba, że masz b. jasne włosy, może nieco zażółcać), olej rycynowy (ja wolę w mieszance), olej ze słodkich migdałów, makadamia. Poza tym, ja stosuję również oleje na bazie parafiny, ale to wtedy, gdy nie mam czasu na długie trzymanie oleju: Amlę Gold i Parachute Hot Oil (ale ten chyba nie jest teraz dostępny). No i można spróbować oleje na bazie kokosa, jak Vatika (kokos plus zioła) albo monoi (kokos plus ekstrakt z gardenii).
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 06:33   #3436
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

ja mam taki problem, że moje włosy są ZAWSZE rozdwojone na końcach... nie wiem, naprawdę już nie wiem co mam z tym zrobić. idę do fryzjera, przez tydzień jest ok, ale potem ZNOWU robi się z każdego włosa taka nieszczęsna miotełka. co zrobić, żeby tak się nie robiło i dlaczego one tak szybko się rozdwajają?
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 07:43   #3437
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez trivial Pokaż wiadomość
ja mam taki problem, że moje włosy są ZAWSZE rozdwojone na końcach... nie wiem, naprawdę już nie wiem co mam z tym zrobić. idę do fryzjera, przez tydzień jest ok, ale potem ZNOWU robi się z każdego włosa taka nieszczęsna miotełka. co zrobić, żeby tak się nie robiło i dlaczego one tak szybko się rozdwajają?
A dbasz o nie odpowiednio? Może opisz dokładnie swoje włosy (typ, długość, ich historię) i to jak je pielęgnujesz i stylizujesz (jak je czeszesz, jakich używasz odżywek/masek, czy je suszysz lub prostujesz, czy farbujesz itp.). Może popełniasz jakiś błąd. A może fryzjerka używa tępych nożyczek (ja się z tym spotkałam nie raz i szybko po wizycie u takiej fryzjerki miałam rozdwojone końcówki).
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 16:23   #3438
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

oj teoria o fryzjerze z tępymi nożyczkami wydaje się prawdopodobna
ja się dziwię, jak można brać ponad 15 zł za podcięcie a nie mieć ostrych nożyczek
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 17:41   #3439
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Btw wybaczcie głupie pytania, ale olej nakłada się na suche włosy? Bo nie mogę ich myć wieczorem i rano żeby ten olej zmyć, moje włosy się bardzo szybko przyzwyczajają i musiałabym je już potem 2 razy dziennie myć.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 18:03   #3440
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Btw wybaczcie głupie pytania, ale olej nakłada się na suche włosy? Bo nie mogę ich myć wieczorem i rano żeby ten olej zmyć, moje włosy się bardzo szybko przyzwyczajają i musiałabym je już potem 2 razy dziennie myć.
niektóre dziewczyny nakładają na suche a inne ma mokre, jak komu bardziej pasuje. Zresztą nie trzeba ich wcześniej myć, wystarczy lekko zwilżyć
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 22:05   #3441
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

chodziłam do różnych fryzjerów, zawsze tak samo się to kończy.

włosy mam takie kręcono-falowano-proste. suche i zniszczone z wierzchu, a pod spodem bardzo ładne, miękkie itp... farbuję (garnier color&shine), nie prostuję, nie suszę, nie kręcę, nie trę ręcznikiem, nie czeszę mokrych. długość do łopatek. mam ich bardzo dużo, są lekkie, niestety nie mam zdjęcia. zaczęłam farbować je prawie 3 lata temu. najpierw loreal, potem palette (raz), potem garnier, (farbowałam często, ok. raz na 3 tygodnie, bo po tym czasie miałam bardzo duży odrost, farbuję na rudo) teraz raz na dwa miesiące nakładam ten garnier color&shine i jak mi się znudzi i uważam, że blednie, to czasem walnę na to szampon koloryzujący po miesiącu.

z zabiegów ratujących włosy próbowałam waxa, który nic nie zdziałał. próbowałam też oleju amla i kokosowego, ale po nich miałam tak szorstkie i twarde włosy, że w ogóle nic nie dało się z nimi zrobić.
czasem zdarza mi się eksperymentować, ostatnio dobrze mi zrobił pantene aqua light, ale jak wszystko w końcu zaczął mnie uczulać, więc wróciłam do tego co zwykle, czyli myję włosy szamponem hipp dla dzieci, a potem nakładam odżywkę (zazwyczaj albo pantene dla włosów farbowanych, albo joannę z rumiankiem i lnem? bez spłukiwania)
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 22:35   #3442
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez trivial Pokaż wiadomość
chodziłam do różnych fryzjerów, zawsze tak samo się to kończy.

włosy mam takie kręcono-falowano-proste. suche i zniszczone z wierzchu, a pod spodem bardzo ładne, miękkie itp... farbuję (garnier color&shine), nie prostuję, nie suszę, nie kręcę, nie trę ręcznikiem, nie czeszę mokrych jeśli Twoje włosy mają tendencję do falowania, powinnaś czesać włosy gdy są mokre, albo wcale. Byle nie czesać ich, gdy są suche- wtedy tylko sprawiasz, że wyglądają jak bezkształtna szopa. długość do łopatek. mam ich bardzo dużo, są lekkie, niestety nie mam zdjęcia. zaczęłam farbować je prawie 3 lata temu. najpierw loreal, potem palette (raz), potem garnier, (farbowałam często, ok. raz na 3 tygodnie, bo po tym czasie miałam bardzo duży odrost, farbuję na rudo) teraz raz na dwa miesiące nakładam ten garnier color&shine i jak mi się znudzi i uważam, że blednie, to czasem walnę na to szampon koloryzujący po miesiącu.

z zabiegów ratujących włosy próbowałam waxa jakiego Waxa? Henna Treatment Wax czy Biovax?, który nic nie zdziałał. próbowałam też oleju amla i kokosowego, ale po nich miałam tak szorstkie i twarde włosy, że w ogóle nic nie dało się z nimi zrobić nakładałaś po olejowaniu odżywkę/maskę?.
czasem zdarza mi się eksperymentować, ostatnio dobrze mi zrobił pantene aqua light, ale jak wszystko w końcu zaczął mnie uczulać, więc wróciłam do tego co zwykle, czyli myję włosy szamponem hipp dla dzieci, a potem nakładam odżywkę (zazwyczaj albo pantene dla włosów farbowanych, albo joannę z rumiankiem i lnem? bez spłukiwania) a jakich masek używasz? Bo Pantene nie ma żadnych składników nawilżających, a odżywka Joanny to trochę za mało przy suchych włosach
No i pamiętaj,że włosy z tendencją do falowania/kręcenia potrzebują więcej nawilżenia i natłuszczenia, niż włosy proste. Jeśli olej kokosowy i amla Ci nie przypasowały, może warto jeszcze wypróbować jakiś inny olej? Każdemu pasuje co innego. Może zajrzyj na podforum dla kręconowłosych, tam znajdziesz mnóstwo ciekawych rad jak odżywić włosy i uzyskać piękny skręt
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 20:25   #3443
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Meślę, że maseczka z Olejku rycynowego jest dobra w takich sytuacjach super nawilzy i wygladzi włosy
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 10:21   #3444
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

co sądzicie o składzie tego szamponu?
nie został on prawdopodobnie przeanalizowany, szukałam.
nada się do kręconych włosów? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...jow-wlosow.htm
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 13:17   #3445
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Ja nie wiem co się dzieje z moimi włosami Są dosyć długie ze skłonnością do przesuszania, ale im bardziej o nie dbam tym gorzej. 2 tyg temu byłam podciąć końcówki, już mam pełno rozdwojonych, ogólnie na końcówkach się robi sucha miotła. Nigdy nie prostowałam, używałam suszarki, ale teraz nawet już tego nie robię, chyba, że prawie suche włosy potraktuję lekko chłodnym powietrzem.
Po WAXie to w ogóle była tragedia, suche, naelektryzowane siano.
Czekam na ten olej, ale jeszcze nie doszedł. Jak zmyję go z włosów szamponem muszę jeszcze na to odżywkę nakładać?
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 15:16   #3446
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ja nie wiem co się dzieje z moimi włosami Są dosyć długie ze skłonnością do przesuszania, ale im bardziej o nie dbam tym gorzej. 2 tyg temu byłam podciąć końcówki, już mam pełno rozdwojonych, ogólnie na końcówkach się robi sucha miotła. Nigdy nie prostowałam, używałam suszarki, ale teraz nawet już tego nie robię, chyba, że prawie suche włosy potraktuję lekko chłodnym powietrzem.
Po WAXie to w ogóle była tragedia, suche, naelektryzowane siano.
Czekam na ten olej, ale jeszcze nie doszedł. Jak zmyję go z włosów szamponem muszę jeszcze na to odżywkę nakładać?
tak odzywke zawsze nakladamy ja nawet jeszcze nakladam odzywke bs
moze slabo zabezpieczasz swoje koncowki nakladasz cos nie nie ochronnego jakas odzywke bs lub olejek ....?
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 18:56   #3447
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tak odzywke zawsze nakladamy ja nawet jeszcze nakladam odzywke bs
moze slabo zabezpieczasz swoje koncowki nakladasz cos nie nie ochronnego jakas odzywke bs lub olejek ....?
Jak suszę to nakładam jedwab, jak wyschną same też. Wcześniej używałam jeszcze serum na zniszczone końcówki. 3/4 włosów mam ładnych, a na dole miotła
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 20:06   #3448
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Jak suszę to nakładam jedwab, jak wyschną same też. Wcześniej używałam jeszcze serum na zniszczone końcówki. 3/4 włosów mam ładnych, a na dole miotła
ja mam dokładnie odwrotnie. od ucha w dół ładne, gładkie, miękkie włosy, a tuż przy głowie siano
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 20:11   #3449
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Moze to wina właśnie jedwabiu ?? Może zawiera duża ilośc alkoholu co przesusza włosy. Może jakieś maseczki ?? Staraj się nie suszyc włosów
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 20:18   #3450
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Kalunia94 Pokaż wiadomość
Moze to wina właśnie jedwabiu ?? Może zawiera duża ilośc alkoholu co przesusza włosy. Może jakieś maseczki ?? Staraj się nie suszyc włosów
Bez jedwabiu to w ogóle wyglądają fatalnie. A poza tym używam go od ucha w dół i na tej partii włosów nich się nie dzieje, tylko ostatnie 3 cm.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-04 10:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.