Trądzik - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-17, 15:37   #241
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Kiedyś mama mojej kumpeli mówiła żebym piła herbatę z bratka.. ale nawet nie próbowałam.
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 16:01   #242
katushka
Raczkowanie
 
Avatar katushka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 473
GG do katushka Wyślij wiadomość przez MSN do katushka
Dot.: Trądzik

NataliaT92 w zupełności się z Tobą zgodzę że kosmetykami typu Nivea czy Under 20 się trądziku nie wyleczy!! Stosowałam różnych kremów i toników i nic nie pomagało, a wręcz pogarszało sprawę. Zaczęłam więc leczyc trądzik tabletkami i teraz mogę się pochwalic ładną buźką...
__________________
Kocham A.

14. 07. 2012
katushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 17:04   #243
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Trądzik

hej dziewczyny
jeśli chodzi o kosmetyki to znacznie ograniczyłam ich stosowanie (mam tylko jedną emulsję apteczną do mycia twarzy i mleczko do demakijażu oczu) i zauważyłam że moja buzia lepiej wygląda bez nich. Nie wspomne juz o kosmetykach typowo trądzikowych, po których miałam albo skrajne wysuszenie skóry, albo jakieś zaczerwienienie czy inne dziadostwo ;-)

byłam dzis u mojego dermatologa i dostałam receptę na izotek. Jutro wykupuję i zaczynam kurację. Cały czas mam wątpliwości, ale wierzę że będzie dobrze.
pozdrawionka
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 18:24   #244
katushka
Raczkowanie
 
Avatar katushka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 473
GG do katushka Wyślij wiadomość przez MSN do katushka
Dot.: Trądzik

anka! nie dziwię się że masz wątpliwości bo ja też je miałam, ale jest dobrze, a poprawa mojej cery jest ogromna..więc dziewczyno nie martw się wszystko będzie dobrze, będziesz miała piękną i gładką buźkę!!!
__________________
Kocham A.

14. 07. 2012
katushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 21:01   #245
ewelinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 10
Dot.: Trądzik

Witam, ja juz nie wierze, że mi coś pomoże, przeżyłam już wszytsko nawet leczenie roacutanem i tylko drobne poprawy, bo pryszcze wyskakują mi jak tylko zjem czekolade, ser żółty, cos niezdrowego i oczywiscie przed okresem. Może zaglądaja tu jacyś specjaliści i cos doradza. Ja juz nie mam sily ( mam juz 20 lat moze wkrotce sam zniknie , ale watpie)
ewelinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 11:13   #246
katushka
Raczkowanie
 
Avatar katushka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 473
GG do katushka Wyślij wiadomość przez MSN do katushka
Dot.: Trądzik

ewelinek a jak długo trwała twoja kuracja roacutanem???
__________________
Kocham A.

14. 07. 2012
katushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 13:05   #247
millenia
Raczkowanie
 
Avatar millenia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Winne Wzgórza
Wiadomości: 170
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez ewelinek Pokaż wiadomość
Witam, ja juz nie wierze, że mi coś pomoże, przeżyłam już wszytsko nawet leczenie roacutanem i tylko drobne poprawy, bo pryszcze wyskakują mi jak tylko zjem czekolade, ser żółty, cos niezdrowego i oczywiscie przed okresem. Może zaglądaja tu jacyś specjaliści i cos doradza. Ja juz nie mam sily ( mam juz 20 lat moze wkrotce sam zniknie , ale watpie)
Nie jestem co prawda specjalistą - sama walczę z trądzikiem - opisywałam już w tym wątku metody którym sie poddałam, pisałam też o znacznej poprawie mojej cery , niestety wiem, że gdybym pokusila się o zjedzenia czegoś słodkiego, zwłaszcza czekolady - moja walka z trądzikiem poszłaby na marne . Dlatego trzeba trwać w postanowieniach i nie jeść takich rzeczy, jesli wiemy że nam szkodzą

Aby urzymać dobry stan mojej skóry bezwarunkowo stosuję się do zaleceń dermatologa. Nie jem niezdrowych rzeczy, nie używam mydła ( jedynie emulsję Cetaphil) a jedynym kremem którego używam jest Lysanel Mat (SVR).
millenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 15:42   #248
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez katushka Pokaż wiadomość
anka! nie dziwię się że masz wątpliwości bo ja też je miałam, ale jest dobrze, a poprawa mojej cery jest ogromna..więc dziewczyno nie martw się wszystko będzie dobrze, będziesz miała piękną i gładką buźkę!!!

dzięki, podniosłaś mnie trochę na duchu
ruszam z pierwszą tabletką dzisiaj
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 17:04   #249
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez ewelinek Pokaż wiadomość
Witam, ja juz nie wierze, że mi coś pomoże, przeżyłam już wszytsko nawet leczenie roacutanem i tylko drobne poprawy, bo pryszcze wyskakują mi jak tylko zjem czekolade, ser żółty, cos niezdrowego i oczywiscie przed okresem. Może zaglądaja tu jacyś specjaliści i cos doradza. Ja juz nie mam sily ( mam juz 20 lat moze wkrotce sam zniknie , ale watpie)
Nie poddawaj się!! Po to jest ten wątek abyśmy nawzajem sobie pomagały. Teraz Nam się żalisz a za kilka m-cy napiszesz że już masz gładką buźkę- tak będzie! Ja też jeszcze kilka m-cy temu narzekałam, płakałam itp itd a teraz już jest coraz lepiej. Trzymam za Ciebie kciuki!
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 14:49   #250
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Trądzik

Katushka czy te tabletki redukuja u Ciebie rowniez blizny i przebarwienia?
czytalam kilka wypowiedzi ludzi po kuracji izo/roac i czesto pisza oni ze teraz to juz pozostalo im tylko usuwanie blizn...Mi dermatolog powiedziala ze lek zlikwiduje u mnie wszystko, lacznie ze sladami po tradziku, ale sama juz nie wiem jak to jest.
I mam tez pytanie czy smarujesz czyms buzke (czymkolwiek, kremem czy podkladem)
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 14:06   #251
katushka
Raczkowanie
 
Avatar katushka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 473
GG do katushka Wyślij wiadomość przez MSN do katushka
Dot.: Trądzik

anka! mi też lekarz powiedział że blizny powinny zniknąc..no i tak widzę że powoli znikają, ale jeszcze 5 miesięcy muszę brac tabletki więc mam nadzieje że wszyścuitkie poznikają..a smaruje buźkę kremem nivea intensywnie nawilżającym na dzień, a na noc używam iwostin purritin krem na noc...oczywiście używam podkładu ze względu na te czerwone plamki..
__________________
Kocham A.

14. 07. 2012
katushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-20, 21:36   #252
Couver de Neige
Zadomowienie
 
Avatar Couver de Neige
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Olszówka
Wiadomości: 1 959
GG do Couver de Neige
Dot.: Trądzik

tylko silny trądzik powinno się leczyć lekami tak jak i silne przeziębienie.Bo antybiotyki i hormony bardzo negatywnie wpływają na zdrowie młodych ludzi nawet w małych dawkach.Dlatego można się wyleczyć z trądziku szybko i równie szybko zorać sobie np. żołądek czy wątrobe.Ale to nie jest reguła
Couver de Neige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 21:52   #253
ewelinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 10
Dot.: Trądzik

Roacutan uzywalam chyba jakis rok juz nawet dokladnie nie pamietam. Widocznie zostaje mi tylko ograniczenie jedzenia do zdrowego i sprobuje moze emulsji milleni :P Pozdrawiam
ewelinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 14:10   #254
4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 845
Dot.: Trądzik

Treść usunięta
4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 15:17   #255
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Kaldea fajny avatarek.. ten kociak jest słodziutki
Chyba zacznę pić herbatkę z bratka.
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 12:27   #256
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Trądzik

Mam 17 lat, a juz od 12 roku życia mam problem z okropnie tłustą cerą i trądzikem. Ostatnio zastanawiałasm się, czy isc mozę do dermatologa. Jednak mam obawy co do tych leków, ktore zapisuje. Jakieś hormonalne itp. Są one szkodliwe? I czy lepij isć do tego dermatologa, czy dalej bezskutkowo borykać się z pryszczami i tłuszczem...?
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 13:19   #257
ewelinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 10
Dot.: Trądzik

Dzieki malinka oby tak bylo, ale sie nie dam tak latwo. To teraz rozpoczynam walke kolejna zreszta, moze sie tym razem powiedzie. Jak sie bedzie cos dzialo dobrego to od razu pisze. Jak narazie uzywam tylko zwyklego kremu nawilzajacego( bo po specjalach na tradzik jeszcze gorsza sytuacja jest na mojej twarzy) i nie jem tego po czym mi wyskakuja. Trzymajcie kciuki
ewelinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 16:34   #258
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Dziewczyny.. ja za Was wszystkie trzymam kciuki nawet za siebie
Właśnie jestem po pierwszej porcji herbatki z bratka.
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 17:17   #259
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez malinka-1988 Pokaż wiadomość
Właśnie jestem po pierwszej porcji herbatki z bratka.
i jak, do przełknięcia? bo ja to sie okroponych rzeczy nasłuchałam o tym bratku...

jak znosicie walkę? ja dzisiaj pierwszy raz od rozpoczęcia kuracji izotekiem czułam sie kiepsko. Lek mnie strasznie wysusza. Dobrze że dostałam baaardzo tłustą maść (na receptę) i to nawet pomaga, ale potem świecę się jak...wiadomo co . przestałam używać podkładu by wspomóc kuracje, ale czasem tak mi ciężko wyjść do ludzi...Czy wy się w jakiś sposób maskujecie? Ja doszłam do wniosku, że to i tak widać a moja buzia nawet gorzej wygląda bo skóra pokryta podkładem zaczyna się brzydko świecić, łuszczyć itp.
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-27, 15:49   #260
Gunia_
Raczkowanie
 
Avatar Gunia_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 88
GG do Gunia_
Dot.: Trądzik

Też piłam kiedyś herbatkę z bratka. Nie smakuje może najlepiej ale da się przełknąć. Ja zawsze dodawałam trochę cukru i było ok.
Co do maskowania się to używam podkładu. Nie pokazałabym się ludziom bez niczego na twarzy. Mam straszne przebarwienia po wyciskaniu więc muszę to jakoś retuszować
Gunia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 16:39   #261
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Anka ta herbatka nie jest zła, na początku tak dziwnie.. a sama nie wiem.. nie żeby mi smakowała ale wypije jak trzeba

Co do maskowania, to ja nie używam niczego. Kiedyś próbowałam i brzydko to wyglądało, a poza to ponoć spowalnia ten cały proces leczenia no i skóra nie oddycha i w ogóle.
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 16:49   #262
helpme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
GG do helpme
Mam 16 lat i okropny problem z cerą. To znaczy moim zdaniem on jest taki okropny, bo wiem ze mogło mi sie trafic o wiele wiele gorzej ale mimo to i tak nie jest za sympatycznie. Mam pryszcze, przebarwienia na których robią mi się kolejne pryszcze a do tego atopowe zapalenie skóry. Super!! Niewiem już co mam zrobić zeby bylo dobrze. Teraz uzywam masci Alcepalan cebulowej na blizny. Nurtuje mnie tylko jedna rzecz- ciekawa jestem czy ta maść leczy też trądzik. Bo słyszałam że w dawnych czasach nasze prababcie gdy wyskoczył im pryszcz przykładały sobie do niego cebule A wy jak myślicie?

PS> A herbatka z bratka pomaga ale nie wszystkim, z resztą skoro komuś nie smakuje niech sobie kupi w tabletkach i polecam cynk oraz witaminę b2 na przebarwienia ja od dziś zaczynam brać tableteczki i zobaczymy.......
helpme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 13:28   #263
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Helpme siostra mojej kumpeli wyleczyła swój trądzik właśnie cebulą. Ale z tym jest trochę zabawy i do tego trzeba być cierpliwym.
Gotuje się cebulkę a potem przykłada się na miejsca z pryszczami.
2 razy tak robiłam a potem juz mi się nie chciało.
Pozdro
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 16:06   #264
mirela2001
Raczkowanie
 
Avatar mirela2001
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 41
Dot.: Trądzik

witam mam trądzik od 10 lat i szczerze to żadne leczenie nie przyniosło rezultatów, znowu jestem w punkcie wyjścia. stosowałam: diane 35, isotrex, dawercin, od roku skinoren + rosex, przeszłam miesięczną kurację tetralysalem. mam trądzik zaskórnikowo-grudkowy, jestem też nałogową "wyciskarką", więc po tylu latach nabawiłam się blizn i przebarwień. moja dermatolog doprowadza mnie już do szału, wszystkim wciska wręcz kosmetyki LA ROCHE-POSAY( leczyłam się już u kilku lekarzy, ta miała być najlepsza w mieście). uważam, że lekarz powinien poinformować o ofercie kosmetyków aptecznych różnych firm, a decyzja należy do pacjenta, ceny przecież nie są niskie. ta pani kazała mi wyrzucić swoją dotychczasową kosmetyczkę, żele do mycia twarzy, kremy i używać wszystkiego LRP- obłęd? idę do niej w czwartek i powiem o swoim rozczarowaniu brakiem rezultatów, zobaczymy co zarządzi. pytałam ją mikrodermabrazję ale stwierdziła,że muszę wyleczyć stany zapalne, nie oczyszczam cery u kosmetyczki, ponoć odchodzi się juz od tej metody, zresztą w moim przypadku to chyba więcej szkody by po tym było niż pożytku. zagadam też moją dermatolog o głębsze peelingi i kwasy, trochę poczytałam na wizażu o tym. dodam, że żaden lekarz nie zrobił mi badań, po co? jedynie miałam testy płatkowe, które wykazały niewielkie uczulenie na nikiel, kobalt i potas. diete tez weryfikowałam bezskutecznie. od czego mi to wyskakuje?
mirela2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 11:53   #265
helpme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
GG do helpme
Dot.: Trądzik

dzieki malinka
helpme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 11:58   #266
helpme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
GG do helpme
Dot.: Trądzik

Wiecie co? Ostatnio dostałam od mamy spis wszystkich E 200 itd... i to właśnie dzięki nim nie możemy się pozbyć tego cholernego trądziku!! Na przykład gdy przyjmujecie jakies leki, powiedzmy jakiś tam głupi cynk czy coś, to kiedy jecie coś z E jakiś tam, to ten konserwant powoduje to, ze ten cynk wogóle się nie wchłania i nie pomaga.... Oj troche tego jest do poczytania ale jak już przestudiuje to napisze wam jakich świństw unikać. A z drugiej strony Mirelka powinnaś się upimnieć o badania, ja niewiem a w jakim mieście mieszkasz?? może mogłabym pomóc co do doboru lekarza
helpme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 18:05   #267
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez mirela2001 Pokaż wiadomość
witam mam trądzik od 10 lat i szczerze to żadne leczenie nie przyniosło rezultatów, znowu jestem w punkcie wyjścia. stosowałam: diane 35, isotrex, dawercin, od roku skinoren + rosex, przeszłam miesięczną kurację tetralysalem. mam trądzik zaskórnikowo-grudkowy, jestem też nałogową "wyciskarką", więc po tylu latach nabawiłam się blizn i przebarwień. moja dermatolog doprowadza mnie już do szału, wszystkim wciska wręcz kosmetyki LA ROCHE-POSAY( leczyłam się już u kilku lekarzy, ta miała być najlepsza w mieście). uważam, że lekarz powinien poinformować o ofercie kosmetyków aptecznych różnych firm, a decyzja należy do pacjenta, ceny przecież nie są niskie. ta pani kazała mi wyrzucić swoją dotychczasową kosmetyczkę, żele do mycia twarzy, kremy i używać wszystkiego LRP- obłęd? idę do niej w czwartek i powiem o swoim rozczarowaniu brakiem rezultatów, zobaczymy co zarządzi. pytałam ją mikrodermabrazję ale stwierdziła,że muszę wyleczyć stany zapalne, nie oczyszczam cery u kosmetyczki, ponoć odchodzi się juz od tej metody, zresztą w moim przypadku to chyba więcej szkody by po tym było niż pożytku. zagadam też moją dermatolog o głębsze peelingi i kwasy, trochę poczytałam na wizażu o tym. dodam, że żaden lekarz nie zrobił mi badań, po co? jedynie miałam testy płatkowe, które wykazały niewielkie uczulenie na nikiel, kobalt i potas. diete tez weryfikowałam bezskutecznie. od czego mi to wyskakuje?
Mirela a może Twoja derma podpisała jakąś umowę z firmą La Roche-Posay ?? Lekarka rodzinna mojej koleżanki ma męża który robi badania na serce. Kumpela była u niej bo miała chyba grypę, a ta lekarka ni z gruszki ni z pietruszki kazała jej zrobić badanie serca u jej męża za ok. 50 zł, bo stwierdziła że Kinia ma jakieś szmery na sercu. Wszystko okazało się bujdą.. chodziło o czysty zysk!

Co do przyczyny Twoich pryszczy, to witaj w klubie bo ja też do dzisiaj nie dowiedziałam się jaka jest ich przyczyna, tym bardziej że zawsze miałam zwykły trądzik, a nie takie wielkie pryszcze. Teraz mam większość blizn ale jeszcze 2 miechy temu byłam u kresu załamania.
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 18:17   #268
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez helpme Pokaż wiadomość
Wiecie co? Ostatnio dostałam od mamy spis wszystkich E 200 itd... i to właśnie dzięki nim nie możemy się pozbyć tego cholernego trądziku!! Na przykład gdy przyjmujecie jakies leki, powiedzmy jakiś tam głupi cynk czy coś, to kiedy jecie coś z E jakiś tam, to ten konserwant powoduje to, ze ten cynk wogóle się nie wchłania i nie pomaga.... Oj troche tego jest do poczytania ale jak już przestudiuje to napisze wam jakich świństw unikać. A z drugiej strony Mirelka powinnaś się upimnieć o badania, ja niewiem a w jakim mieście mieszkasz?? może mogłabym pomóc co do doboru lekarza
Helpme to sprawdź jeśli możesz.. przyda nam się takie coś.
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 09:49   #269
mirela2001
Raczkowanie
 
Avatar mirela2001
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 41
Dot.: Trądzik

cześć dziewczyny, dzięki za odzew.
co do mojej dermy to też sobie pomyślałam, że może ma szkolenia sponsorowane przez LRP, lub coś w tym rodzaju. Wiem, że te kosmetyki są dobre, ale jej sugerowanie to nietakt, może kogoś nie stać na żel do mycia twarzy za ok 50 zł, ale nie w tym rzecz. uważam,że najważniejsze jest znaleźć przyczynę trądziku, a później go leczyć. jutro mam wizytę, napewno podzielę się z wami postanowieniami.
jeszcze do niedawna byłam optymistką i liczyłam, że pozbędę się tego świństwa z twarzy, owszem miałam swoje wzloty i upadki, ale byłam dobrej myśli, a wczoraj dopadł mnie taki dół, że się popłakałam na wieczór, uprzednio wyciskając ze dwa pryszcze, z których nic nie wyszło, a ślady są. obłęd!
mirela2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 14:51   #270
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Mirela Ty sie tak nie przejmuj, bo ja jestem właśnie po wielkiej porcji ciastek i teraz żałuję że się za nie zabrałam. Ale też nie można sobie wszystkiego w życiu odmawiać
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.