SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-12, 11:05   #721
ungwena
Przyczajenie
 
Avatar ungwena
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Wow!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ungwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 12:08   #722
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Też mam takie rozmyślania, podoba mi się bardzo dłuższy bob i grzywka na bok Z drugiej strony myślę, że jak zetnę to będę żałować, no i te 2 lata zapuszczania.
otóż to, ale z 15 strony włosy maja to do siebie, że odrastają
mój plan w tej chwili zakłada że narazie rosną a po wakacjach je obetne. Po lecie zazwyczaj mam sucharki wiec może nie będzie mi żal

kupiłam olejek z pestek brzoskwini jednak mam po nim (tak jak po lnianym) takie smętki. Kolejny raz utwierdziłam się, że moje włosy kochają kokos i masło shea, i że im bardziej kombinuje tym gorzej
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 12:17   #723
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
U mnie skóra głowy już opanowana, teraz stawiam na objętość, jakoś nie podobam się sobie w bardzo gładkich włosach... No i moje cienkie włosy bardzo lubią proteiny, zwłaszcza te niskocząsteczkowe.
Bardzo ładne włosy, taki kształt podoba mi się najbardziej.

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
HA no to i ja mam ten problem. Już z pół roku chodzi mi po głowie obcięcie tak do obojczyków a z drugiej strony myslę sobie ' a może by tak do pasa zapuścić ' no i co tu robić: teraz obciąć i potem zapuszczać czy zapuścić i potem obciąć.... oto jest pytanie
Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Haha odwieczny problem
Z jednej strony myślę, że chciałabym zapuścić do talii, a najwyżej później ściąć, a z drugiej, że może lepiej teraz bo mniejsza strata będzie i krótsza droga do ponownego zapuszczania

Mi też się marzy taki bob albo jeszcze z prostą grzywką
wszyscy mi mówią, że pasowała by mi taka fryzurka, bo mam drobną buzię, ale ja się boję ściąć, że później żałować będę no i też bym chciała zapuścić do talii
Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Mnie już tak zapuszczanie nie kusi, bo teraz mam do talii i włosy, wszędzie włosy Poza tym strasznie się wiercę w nocy i trudno mi je utrzymać w takim wyglądzie jaki bym chciała, bo czy zepnę czy nie to zawsze je rozczochram, powycieram o poduszkę. Jednocześnie by ściąć zawsze jest czas

Mnie skutecznie odstrasza fryzjerofobia. Jak sobie przypomnę powrót od fryzjera i ryczenie przed lustrem, to mi się odechciewa

Muszę też przyznać, że jestem z moich rosnących włosów coraz bardziej zadowolona. Moje wcześniejsze marudzenie, że nie umiem się uczesać wynikało jednak głównie z problematycznej długości. Teraz w miarę rośnięcia łatwiej mi coś umotać na głowie. Oczywiście żadne wyszukane upięcia, takiego koka na skarpecie to nie dam rady zrobić, bo włosy są za sztywne i miejscami za śliskie.

Cytat:
Napisane przez ungwena Pokaż wiadomość
A wiecie, że na Helfach jest przez jakieś 2 tygodnie wyprzedaż 40% ? Ja w sumie nic ciekawego nie znalazłam... Jakaś mi się ta wyprzedaż do wydaje, no ale...
Jakoś nigdy indyjskie produkty mnie nie kusiły. Miałam tylko Bhringraj, Sesę i Amlę Jiva, na tym poprzestałam.

Cytat:
Napisane przez ungwena Pokaż wiadomość

Btw. czy zawsze trzeba pisac przyczynę edycji, jak się edytuje? To jakiś wizażowy kodeks? Bo się boję, że mnie zbanuje ktoś wreszcie, bo ja sklerozę mam.
Nie trzeba podawać powodu edycji.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 12:25   #724
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Dziewczyny, jestem załamana... Byłam u fryzjera, chciałam pogłębić moje V i z włosów do talii zostały mi takie do zapięcia od stanika... Przy twarzy są bardzo ładnie ścieniowane, ale ta długość! Jak widziałam te spadające 15 cm włosy to się pociłam jak mysz pod tą peleryną.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 13:15   #725
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem załamana... Byłam u fryzjera, chciałam pogłębić moje V i z włosów do talii zostały mi takie do zapięcia od stanika... Przy twarzy są bardzo ładnie ścieniowane, ale ta długość! Jak widziałam te spadające 15 cm włosy to się pociłam jak mysz pod tą peleryną.
Pokaż zdjęcia. Kolejna nierozumna fryzjerka? Kłóciłaś się? Nie wiem, co Ci poradzić, przeczytałam i też się spociłam...
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 15:19   #726
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Dziewczyny, a ja mam pytanie z innej beczki- po jakim czasie drożdże giną w żołądku? Ewidentnie mi się dzisiaj nie zabiły i trochę zaszkodziły straszne wzdęcia mam
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 16:01   #727
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Końce podcięte, a nawet i więcej, bo z długości poszło 7 cm ale jestem zadowolona z cięcia, mam bardzo delikatne U, a końce teraz wydają się zdecydowanie grubsze, no i zdrowsze - to na pewno

Dodaję fotkę, teraz stawiam na zapuszczanie
Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne U mnie skóra głowy już opanowana, teraz stawiam na objętość, jakoś nie podobam się sobie w bardzo gładkich włosach... No i moje cienkie włosy bardzo lubią proteiny, zwłaszcza te niskocząsteczkowe.
śliczne, gładkie włosy dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem załamana... Byłam u fryzjera, chciałam pogłębić moje V i z włosów do talii zostały mi takie do zapięcia od stanika... Przy twarzy są bardzo ładnie ścieniowane, ale ta długość! Jak widziałam te spadające 15 cm włosy to się pociłam jak mysz pod tą peleryną.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 16:19   #728
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Oj, współczuję bardzo
Szkoda że rzadko się słyszy o reklamacjach takich usług, zwłaszcza pozytywnie rozpatrzonych.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 18:48   #729
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem załamana... Byłam u fryzjera, chciałam pogłębić moje V i z włosów do talii zostały mi takie do zapięcia od stanika... Przy twarzy są bardzo ładnie ścieniowane, ale ta długość! Jak widziałam te spadające 15 cm włosy to się pociłam jak mysz pod tą peleryną.
O rety Współczuję
Byłaś u naszej fryzjerki?


Freckledlittle
na dniach napiszę PW.


Oto moje króciaki podcięte przez fryzjerkę. To moja ulubiona długość włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20140213_003.jpg (20,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20140213_006.jpg (20,5 KB, 24 załadowań)
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 18:50   #730
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Powiedziałam, ze chciałabym trochę bardziej wycieniować - najkrótsze włosy miałam tak do biustu, chodziło mi w każdym razie o coś takiego jak na zdjęciu, tylko z przodu, a nie po całości, bo długość włosów miałam identyczną.
Liczyłam, że włosy będą trochę wycieniowane, a teraz co pół cm mam nowa warstwę włosów... Jak zobaczyłam te kosmyki długości 15 cm na fartuchu to zdębiałam zupełnie, nawet nic nie powiedziałam tylko chciałam się ulotnić jak najszybciej, żeby zobaczyć co się da w ogóle z tym zrobić. Inna sprawa, ze pewnie powiedziałaby mi, ze tak przecież chciałam, miały być wycieniowane i przecież są.

Teraz mam 2 cm za zapięcie stanika, najkrótsze do brody (!), a miałam już włosy prawie do pasa...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg large.jpg (45,1 KB, 36 załadowań)
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 08:56   #731
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem załamana... Byłam u fryzjera, chciałam pogłębić moje V i z włosów do talii zostały mi takie do zapięcia od stanika... Przy twarzy są bardzo ładnie ścieniowane, ale ta długość! Jak widziałam te spadające 15 cm włosy to się pociłam jak mysz pod tą peleryną.
o matko, współczuje...
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-14, 12:22   #732
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Powiedziałam, ze chciałabym trochę bardziej wycieniować - najkrótsze włosy miałam tak do biustu, chodziło mi w każdym razie o coś takiego jak na zdjęciu, tylko z przodu, a nie po całości, bo długość włosów miałam identyczną.
Liczyłam, że włosy będą trochę wycieniowane, a teraz co pół cm mam nowa warstwę włosów... Jak zobaczyłam te kosmyki długości 15 cm na fartuchu to zdębiałam zupełnie, nawet nic nie powiedziałam tylko chciałam się ulotnić jak najszybciej, żeby zobaczyć co się da w ogóle z tym zrobić. Inna sprawa, ze pewnie powiedziałaby mi, ze tak przecież chciałam, miały być wycieniowane i przecież są.

Teraz mam 2 cm za zapięcie stanika, najkrótsze do brody (!), a miałam już włosy prawie do pasa...
O kurcze Szkoda włosów, skąd się biorą ci fryzjerzy Biedna
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 12:46   #733
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
O kurcze Szkoda włosów, skąd się biorą ci fryzjerzy Biedna
Niektórzy strzyżą tak z zazdrości Ja miałam nieprzyjemność współpracować z fryzjerką, która miała 3 włosy na krzyż jak to mówią. Na widok moich bardzo gęstych i zadbanych włosów widać zemściła się, że ona takich mieć nie może i zrobiła mi z włosów tragedię... teraz na połowie długości mam włosy na przemian krótsze i dłuższe + oczywiście zrobiła mi "przysługę" i odchudziła je o 80% objętości. Może nawet i więcej, bo wyglądałam jakbym ich miała kilka. Co najlepsze, na koniec dodała "no wie Pani, ja sama się zdziwiłam, że tyle ścięłam...". Najkrótsza warstwa miała długość może 4 czy 5cm od głowy... nigdy więcej fryzjerów. To tylko cząstka historii, bo nie chcę przynudzać. Ogólnie przez kolejne 4 miesiące codziennie stałam w lustrze i płakałam. Jigoku, współczuję tego co się stało, aż zabolało mnie w środku tak prawdę mówiąc.
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona



Edytowane przez _Nikki_
Czas edycji: 2014-02-14 o 12:48
_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 13:00   #734
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Dzień dobry wszystkim
Zanim nadrobię wątek, zamieszczę aktualizację włosów. Bez flesza, ale za to w pięknym, lutowym słońcu.

Byłam wczoraj w hurtowni kosmetycznej i spotkałam tam miłą sprzedawczynię, która określiła siebie jako eksperta od włosów. Pożaliłam się na swoje, a ona powiedziała: "Absolutnie nie ma się do czego przyczepić" i nawet nic włosowego nie kupiłam, bo okazało się, że i olejów dobrych używam, i odżywek, i w ogóle włosy "zadbane i zdrowe".
Ale co z tego, jak mi jakoś ciągle nie leżą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy w lutym.jpg (87,9 KB, 64 załadowań)
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 13:25   #735
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Nie wiem, czy to wszystkie cytaty, czy coś mi się zjadło, ale jadę najważniejsze

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No więc daję fotki (...) No i dorobiłam się "przeolejowania", bo włosy się strączkują, a silikonów nie używam ostatnio prawie wcale.
Ojaaaa, ale Ci szybko włosy urosły? Czy mi się wydaje?

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Przychodzę z aktualizacją moich cieniasów
Śliczne te "cieniaski"

Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
(...) ale ciężko mi dołączyć do dyskusji, Wy jesteście bardziej obeznane (...)
Hej hej, piękne włosy, takie gęste, a te końcówki to
I śliczne warkocze Babci (To Twoja Babcia, prawda?).
Jestem na tym temacie od 16 miesięcy a mam dokładnie to samo, a nawet bardziej, bo za nic nie mogę rozgryźć tego specyficznego języka i terminów

Cytat:
Napisane przez ungwena Pokaż wiadomość
Cześć!
Mogę dołączyć?
Czeeeeść, super włosy, takie błyszczące i sprężyste

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Wrzucam dzisiejsze włosy, fotka bez lampy, z lampą wyszły jakieś dziwne, dużo ciemniejsze. Niestety od roku mam taką samą długość...
O matko, nie mam pytań, włosy przepiękne i dłuuuuuugie, niespotykany kolor

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Tak sobie rozmyślam ostatnio i nie wiem czy nie obciąć włosów do ramion, mam je cienkie i chyba nie pasują mi długie włosy, bo wiszą tylko smętnie bez żadnego życia
Ojojoj, dobrze, że podcięłaś tylko "trochę", a nie do ramion, bo masz przepiękne, milutkie, błyszczące włosy i taka długość, jaką masz teraz ( -7 cm), to ich ogromny atut!

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Pokazuję na dzień dobry włosiska
Hej hej, witaj serdecznie

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
W załączniku moje włosy.


Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
(...) jakoś nie podobam się sobie w bardzo gładkich włosach...
Hmmm... Skąd ja to znam... Bardzo podoba mi się kształt Twojej fryzurki

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Teraz mam 2 cm za zapięcie stanika, najkrótsze do brody (!), a miałam już włosy prawie do pasa...
Współczuję tej "przygody"
Ja też mam fryzjerową traumę, dlatego chodzę bardzo rzadko i patrzę na ręce...
__________________

Majowa galeria z różą w tle



Edytowane przez Majowa Rosa
Czas edycji: 2014-02-14 o 13:36
Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 13:40   #736
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Majowa Rosa masz piękne włoski Dziękuję za przywitanie
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 14:42   #737
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
O matko, nie mam pytań, włosy przepiękne i dłuuuuuugie, niespotykany kolor
Dziękuję Ci Kochana

I nie dziwota, że pani w drogerii nic Ci nie sprzedała, komentarz, ze "nie ma się do czego przyczepić" jest nader celny Zazdroszczę takich idealnie prostych włosków, moje nie chcą współpracować w osiągnięciu celu
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 14:47   #738
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Niektórzy strzyżą tak z zazdrości Ja miałam nieprzyjemność współpracować z fryzjerką, która miała 3 włosy na krzyż jak to mówią. Na widok moich bardzo gęstych i zadbanych włosów widać zemściła się, że ona takich mieć nie może i zrobiła mi z włosów tragedię... teraz na połowie długości mam włosy na przemian krótsze i dłuższe + oczywiście zrobiła mi "przysługę" i odchudziła je o 80% objętości. Może nawet i więcej, bo wyglądałam jakbym ich miała kilka. Co najlepsze, na koniec dodała "no wie Pani, ja sama się zdziwiłam, że tyle ścięłam...". Najkrótsza warstwa miała długość może 4 czy 5cm od głowy... nigdy więcej fryzjerów. To tylko cząstka historii, bo nie chcę przynudzać. Ogólnie przez kolejne 4 miesiące codziennie stałam w lustrze i płakałam. Jigoku, współczuję tego co się stało, aż zabolało mnie w środku tak prawdę mówiąc.
Też mi to przez głowe przemknęło


Majowa jak "nie leżą" skoro cudnie leżą
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 15:03   #739
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Kochane z okazji hepiwalentajns wstawiam aktualizacje (oj dawno tego nie robiłam )


sorry troche nieostre...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14.02.14.jpg (17,9 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez jukaba
Czas edycji: 2014-02-15 o 15:21
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-15, 18:02   #740
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim
Zanim nadrobię wątek, zamieszczę aktualizację włosów. Bez flesza, ale za to w pięknym, lutowym słońcu.

Byłam wczoraj w hurtowni kosmetycznej i spotkałam tam miłą sprzedawczynię, która określiła siebie jako eksperta od włosów. Pożaliłam się na swoje, a ona powiedziała: "Absolutnie nie ma się do czego przyczepić" i nawet nic włosowego nie kupiłam, bo okazało się, że i olejów dobrych używam, i odżywek, i w ogóle włosy "zadbane i zdrowe".
Ale co z tego, jak mi jakoś ciągle nie leżą
Przecież masz przepiękne włoski ale rozumiem Cię, u mnie chyba tez nie ma się do czego przyczepić, ale i ja jeszcze w 100% nie jestem z nich zadowolona i źle się czuje w rozpuszczonych :/ przeważnie w kucyku wysokim chodzę, bo rozpuszczone w błyskawicznym tempie się plątają i smętnie wyglądają musiałabym je co pół godziny czesać coby nabierały objętości i były ładne.

No i dobry komplement włoski masz piękne i dopieszczone
Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Ojojoj, dobrze, że podcięłaś tylko "trochę", a nie do ramion, bo masz przepiękne, milutkie, błyszczące włosy i taka długość, jaką masz teraz ( -7 cm), to ich ogromny atut!
niestety chyba tyle trzeba było podciąć, bo boki były wycieniowane, a chciałam żeby ładnie wyglądały, po 2-3 cm pewnie znów po miesiącu bym marudziła, że nie ładne, że końce nie takie itp, a teraz mam nadzieję, już nic mnie nie skusi na podcinanie, bo końcówki zdrowiutkie ( miałam dość zniszczone, przez to że na końcach są jeszcze rozjaśnione )

A co do długości to chciałabym zapuścić je do talii takie moje marzenie już od ponad dwóch lat, chyba nie do spełnienia, przez to ciągłe podcinanie.
Z tego wszystkiego zapomniałam podziękować
Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
Kochane z okazji hepiwalentajns wstawiam aktualizacje (oj dawno tego nie robiłam )


sorry troche nieostre...
Może zdjęcie nie ostre, ale włosy przepiękne i widać, że gęste
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 09:48   #741
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Dziękuję
No i ja się Twoimi zachwycam
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Bardzo ładne włosy, taki kształt podoba mi się najbardziej.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
śliczne, gładkie włosy dziewczyny


Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość

Hmmm... Skąd ja to znam... Bardzo podoba mi się kształt Twojej fryzurki
Bardzo dziękuję Od wczoraj używam domowej wcierki opartej na occie ziołowym, mam nadzieję, że zagęszczę trochę swoją czuprynę. I mam kryzys - nie odpowiada mi żaden szampon, jaki mam. Może czarne mydło Agafii i szampony NS nie zrobią mi krzywdy ?
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 20:08   #742
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Ojaaaa, ale Ci szybko włosy urosły? Czy mi się wydaje?
Chyba tak, zaczęło im zależeć, bo przestałam zwracać uwagę na przyrost

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
Kochane z okazji hepiwalentajns wstawiam aktualizacje (oj dawno tego nie robiłam )


sorry troche nieostre...
Ale wygląda na to, że zyskują na gładkości i blasku Masz teraz jakieś żelazne pewniaki albo sprawdzony zestaw kosmetyków?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję Od wczoraj używam domowej wcierki opartej na occie ziołowym, mam nadzieję, że zagęszczę trochę swoją czuprynę. I mam kryzys - nie odpowiada mi żaden szampon, jaki mam. Może czarne mydło Agafii i szampony NS nie zrobią mi krzywdy ?
Może właśnie szampon neutralny Natura Siberica byłby dla Ciebie dobrym wyborem?

Pokusiłam się w na szampon, żel i mleczko Hippa w lidlowej promocji. Uwielbiam te zapachy

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2014-02-16 o 20:10
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 10:33   #743
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Zastanawialam sie, co tak watek ucichl, o co chodzi, a tu... odsubskrbowalam go przez przypadek


Duzo zdjec ladnch wlosow widze, super

Jigoku, wspolczuje
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 11:09   #744
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Może zdjęcie nie ostre, ale włosy przepiękne i widać, że gęste
dzięki

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ale wygląda na to, że zyskują na gładkości i blasku Masz teraz jakieś żelazne pewniaki albo sprawdzony zestaw kosmetyków?
olejowanie kokosem jako pierwsze O, na drugie O: NaturVital z Timotei 'moc i blask'/ Matrix SleekLook i co 5-6 mycie coś lekko proteinowego: AntiAge lub Scandic bananowy. I jak już wysusze to szczotkuje dzikiem to je dość mocno wygładza i tak "uspokaja"

No i generalnie to co już dyskutowałyśmy odkąd bardzo uważam na proteiny jest poprawa
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 18:44   #745
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

A moje włosy chyba przestały lubić Biovaxa 3 oleje zawsze robił mi wow na włosach, a już przy ostatnich trzech próbach, robi mi coś okropnego na głowie, włosy jakby tłuste, oklapłe i nie miłe w dotyku :/
Szkoda, bo bardzo go lubiłam, na tyle że skusiłam się na opakowanie 500ml, może do emulgowania oleju się sprawdzi, albo jako maska przed myciem.
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 19:23   #746
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
A moje włosy chyba przestały lubić Biovaxa 3 oleje zawsze robił mi wow na włosach, a już przy ostatnich trzech próbach, robi mi coś okropnego na głowie, włosy jakby tłuste, oklapłe i nie miłe w dotyku :/
Szkoda, bo bardzo go lubiłam, na tyle że skusiłam się na opakowanie 500ml, może do emulgowania oleju się sprawdzi, albo jako maska przed myciem.
widocznie już się nią "najadły do syta" i jest zbyt treściwa u mnie też tak było i właśnie wykańczam ją jako pierwsze O jak mi się olejować nie chce

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

a teraz nadrabiam zaleglości:
Ewunia super i kolor fajny, naturalny ??

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Oto moje króciaki podcięte przez fryzjerkę. To moja ulubiona długość włosów

a próbujesz jeszcze wydobywać fale???
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 22:41   #747
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Blubells dzięki za info o drogerii Bodyluna w Gdańsku, w końcu ją odwiedziłam, i pierwszej chwili nie wiedziałam gdzie patrzeć, dostałam oczopląsu Tyyyyle kosmetyków, rosyjskie, indyjskie, raj dla włosów. Ostatecznie (powinna tam być jakaś poczekalnia dla mężczyzn, coby kobietki mogły spokojnie się rozglądać po kosmetykach ) kupiłam odżywkę Planeta Organica z olejem rokitnika, maseczkę drożdżową Babuszki Agafii, kurację Joanna rzepa, szampon dla TŻ i dostałam kubek gratis Na pewno jeszcze tam wrócę, mają henny nawet, a ja się czają na Cassię.

I teraz pytanie ogólne - były tam olejki Amla, tylko wszystkie były na parafinie, czy warto takie coś stosować na wzmocnienie włosów? Nawet nie wiem jak reaguję na parafinę, zwykle po prostu jej unikałam

Aaaa, i olej musztardowy rzucił mi się w oczy, tylko jeszcze nic o nim nie wiem, ale się dowiem
__________________



Edytowane przez Patryka
Czas edycji: 2014-02-17 o 22:42
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 04:46   #748
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
dzięki za info o drogerii Bodyluna w Gdańsku
Gdzie jest ta drogeria ? To znaczy : na jakiej ulicy ? Zauważyłaś może czy mają rosyjskie kosmetyki z serii Natura Siberica ?
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 10:35   #749
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
widocznie już się nią "najadły do syta" i jest zbyt treściwa u mnie też tak było i właśnie wykańczam ją jako pierwsze O jak mi się olejować nie chce
też mi się tak wydaje na razie robię sobie przerwę od niej. Zapasów mam wystarczająco, w dodatku dużo nowości, więc niech sobie poczeka a jak nie będzie mi się chciało olejować, to użyję ją przed myciem
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 11:57   #750
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Gdzie jest ta drogeria ? To znaczy : na jakiej ulicy ? Zauważyłaś może czy mają rosyjskie kosmetyki z serii Natura Siberica ?
Gdańsk Przymorze, ul .Opolska 3. Niedaleko Tesco i przy Biedronce. Kurcze, teraz nie pamiętam czy byly tam konkretnie Natura Siberica, WYDAJE MI się że tak Były różne rosyjskie kosmetyki, kurcze no, Natura Siberica chyba też, ale boję sie powiedzieć, że na pewno.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 11:25:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.