Panny Młode 2008 - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-26, 00:23   #2281
turtuc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 11
Hej dziewczyny
Olusia 1986 ślubujemy w tym samym dniu 30.08.2008
Ja już mam wszystko załatwione tz kosciuł na 14 sale też zarezerwowana
fotograf i orkiestra i nawet już kupiłam sukienke .Niemieszkamy w kraju więc wszystko trzeba było załatwić naraz teraz już tylko czekać do sierpnia

zastanawiamy się czy chcemy kamerzyste bo nasz fotograf zrobi ok 300-400 zdjeć

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-10-26 o 17:56 Powód: post pod postem
turtuc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 06:13   #2282
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez mika85 Pokaż wiadomość
No i najwazniejsze macie jakąś cudowna diete????? Musze schudnać!!
POzdrawiam

O tak... ja też muszę... ale jakoś nie umiem ograniczyć jedzenia od listopada zapisuje się na aerobik i siłownię - mam pakiet pracowniczy i jakoś w grudniu mają dawać karnety na basen w pracy, więc może to mi jakoś pomoże. No i stres przedślubny też będzie chyba niezłym odchudzaczem

Miłego dnia!
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 07:07   #2283
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
O tak... ja też muszę... ale jakoś nie umiem ograniczyć jedzenia od listopada zapisuje się na aerobik i siłownię - mam pakiet pracowniczy i jakoś w grudniu mają dawać karnety na basen w pracy, więc może to mi jakoś pomoże. No i stres przedślubny też będzie chyba niezłym odchudzaczem

Miłego dnia!
a ja chcialabym choc troszeczke przybrac na wadze i nie potrafie
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 10:25   #2284
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez biedronka19876 Pokaż wiadomość
a ja chcialabym choc troszeczke przybrac na wadze i nie potrafie
Ja mam ten sam problem. Gore chce miec koniecznie jak pokazywałam wczesniej i boje sie ze bede wygladac jak szkieletor. Chude ramiona, odstajace łopatki Choc i tak ostatnio przytyłam.
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 10:49   #2285
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Ja mam ten sam problem. Gore chce miec koniecznie jak pokazywałam wczesniej i boje sie ze bede wygladac jak szkieletor. Chude ramiona, odstajace łopatki Choc i tak ostatnio przytyłam.
odstajace łopatki- tez mam ten problem, ale mam nadzieje ze nie bedzie to az tak bardzo widoczne moze welon to troche zakryje
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 11:38   #2286
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
Cześć

Ja też miałam niezłego stresa w kancelarii. Spoglądałam na swojego Łukasza i pokazywałam żeby on mówił, on pokazywał na mnie, ale w końcu jakoś poszło.

Ja na świadka wybrałam swojego 18letniego brata, drugim świadkiem będzie dobry kolega mojego TŻ a obrączki chyba będzie niósł mój chrześniak co prawda 9letni, ale nie ma małego bobo w rodzinie tzn. jest, ale jeszcze nie będzie chodzić w czerwcu...

Co do sukienek to są moje faworytki na dzień dzisiejszy
Ta koronkowa jest Boska!!!! Ale moge poradzić jako juz zonka, że najlepsze suknie sa na jakichkolwiek ramiączkach, szczególnie jak panna grzeszy biustem i ramiączka podtrzumuja całość więc można szaleć do rana. Ja nigdy nie wyobrażałam sobie swojej sukni slubnej na ramiączka i że bedzie to cała suknia, chciałam zawsze z gorsetem! Ale okazało się strzałem w 10 suknia cała bez gorsetu + ramiączka i nie było mowy o dyskomforcie że cos wypadnie albo cos tam pokaże wam jak chcecie, bo pewnie nie ejstem tu potrzebna hihiihjest zdjecie tyłu sukni i przodu bardz się świeciła

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Co do godziny, to my 24.05. też mamy 17.00. Chcieliśmy późniejszą, ale wszystkie do 20.00 były zajęte...najpierw byłam zła, ale teraz jakoś sobie wytłumaczyłąm, że to godzina akurat - zwłaszcza, że msza trwa godzinę, potem życzenia, sala na drugim końcu miasta..wcześniej niż 19.30 wesele się nie zacznie.
Co do sukni, bardzo podobały mi się sukienki bez ramiączek, ale ostatnio byłam na 3 weselach, gdzie na dwóch dziewczyny miały właśnie takie i ciągle sobie sukienkę podciągały, co nie wyglądało najlepiej, a na tym trzecim dziewczyna miała suknię na ramiączkach właśnie i wszystko elegancko trzymało się na miejscua wygoda to ważna sprawa
...
Właśnie o tym chciałam ostrzec niektóre panny młode,truheart ma 100% racji, rok wczesniej byłam świadkowa na slubie i miałam suknie w gorsecie jak panna młoda jasnobłekitna ( dodam tylko że młoda sama mi wybierała wiec żle sie z tym nie czułam) i na ksaecie jets nagrane jak co chcilke ja poprawiam STRASZNIE TO WYGLĄDA. I wszyscy pamiętaja własnie jak sie poprawiałam co chilke.
truheart jesli chodzi o świadków to my mieliśmy rodzeństwo ale Tomek siostry a ja brata, młodszego i nie pasowali by razem do siebie. ale to nie był powód ja od zawsze obiecałam mojej przyjaciółe Kasi że będzie swiadkową bo przy niej czułam sie bezoieczna, wiedziałam że o co nie poprosze zrobi i nie bedzie wypomionała, w czasie slubu cały czas czuwała aby wszystko dobrze wyglądało i TAKIE POWINNO sie miec swiadkowe aby czuc sie pewnie przy niej. A mąż za świadka miał zonatego już przyjaciela i to był najlepszy wybór, świadek na medal!! Wszyscy go chwalili, obrotny i wesoły, więc kochana nie musi to byc nikt z rodziny TO TY MASZ SIE CZUC DOBRZE W ICH TOWARZYSTWIE BO ONI BEDA CI TOWARZYSZYC CAŁY DZIEŃ!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3629 suknia.JPG (74,6 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3537 suknia.JPG (92,1 KB, 66 załadowań)
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-10-26 o 17:57 Powód: post pod postem
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 14:14   #2287
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Właśnie o tym chciałam ostrzec niektóre panny młode,truheart ma 100% racji, rok wczesniej byłam świadkowa na slubie i miałam suknie w gorsecie jak panna młoda jasnobłekitna ( dodam tylko że młoda sama mi wybierała wiec żle sie z tym nie czułam) i na ksaecie jets nagrane jak co chcilke ja poprawiam STRASZNIE TO WYGLĄDA. I wszyscy pamiętaja własnie jak sie poprawiałam co chilke.
truheart jesli chodzi o świadków to my mieliśmy rodzeństwo ale Tomek siostry a ja brata, młodszego i nie pasowali by razem do siebie. ale to nie był powód ja od zawsze obiecałam mojej przyjaciółe Kasi że będzie swiadkową bo przy niej czułam sie bezoieczna, wiedziałam że o co nie poprosze zrobi i nie bedzie wypomionała, w czasie slubu cały czas czuwała aby wszystko dobrze wyglądało i TAKIE POWINNO sie miec swiadkowe aby czuc sie pewnie przy niej. A mąż za świadka miał zonatego już przyjaciela i to był najlepszy wybór, świadek na medal!! Wszyscy go chwalili, obrotny i wesoły, więc kochana nie musi to byc nikt z rodziny TO TY MASZ SIE CZUC DOBRZE W ICH TOWARZYSTWIE BO ONI BEDA CI TOWARZYSZYC CAŁY DZIEŃ!!
Tak, już zdecydowałam, że będzie to przyjaciólka Ona mnie rozumie najlepiej i ze spokojnym sumieniem będę mogła jej kilka spraw powierzyć
Zastanawiałyście się nad usadzeniem gości na sali? Ostatnio byliśmy na weselu brata TZ gdzie zaraz obok państwa młodych siedzieli rodzice, a nie świadkowie Dalej całe rodziny, a znajomi w ogóle przy oddzielnym stole. Świadkowie byłi akurat z rodzieństwa więc załapali się na głowny stół Kiedy spytałam czemu tak dziwnie usadzili i zasugerowałam, że zwykle widziałam świadków i młodych ludzi w otoczeniu państwa młodych to z kolei oni się zdziwili i stwierdzili, że ich usadzenie jest tradycyjne i najczęściej spotykane..I juz zgłupiałam TZ powiedział mi, że on też by chciał takie usadzenie, bo rodzice najważniejsi itp... a mnie to wcale nie odpowiada, wolę obok siebie przyjaciół i muszę go jakos przekonać
A jak to u was wygląda?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-26, 14:26   #2288
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Tak, już zdecydowałam, że będzie to przyjaciólka Ona mnie rozumie najlepiej i ze spokojnym sumieniem będę mogła jej kilka spraw powierzyć
Zastanawiałyście się nad usadzeniem gości na sali? Ostatnio byliśmy na weselu brata TZ gdzie zaraz obok państwa młodych siedzieli rodzice, a nie świadkowie Dalej całe rodziny, a znajomi w ogóle przy oddzielnym stole. Świadkowie byłi akurat z rodzieństwa więc załapali się na głowny stół Kiedy spytałam czemu tak dziwnie usadzili i zasugerowałam, że zwykle widziałam świadków i młodych ludzi w otoczeniu państwa młodych to z kolei oni się zdziwili i stwierdzili, że ich usadzenie jest tradycyjne i najczęściej spotykane..I juz zgłupiałam TZ powiedział mi, że on też by chciał takie usadzenie, bo rodzice najważniejsi itp... a mnie to wcale nie odpowiada, wolę obok siebie przyjaciół i muszę go jakos przekonać
A jak to u was wygląda?
I znowu co kraj to obyczaj,Nigdy bym nie chciała zamiast młodziezy i świoadków rodziców. Kocham ich ale dajcie spokój, u nas jest tak że każdy siada gdzie chce nie ma żadnego usadzania gości , bo przecież dzien przed waszym slubem ktos z kims może sie pokłucic i potem koło siedzie siedzieć.!! Nidgy nie ingerowałabym gdzie z kim maja siedziec moi goście. Bo tak naprawde oni sami wiedzą z kim chca siedziec, byłam na wwwiiieelluuu weselcha ale nidzie nie było karteczek z nazwiskami, bo na dzien dobry możemy komus zepsuc humor na swoim slubie I po co!! A rodzice z reguły sam,i wybieraja sobie wcześniej miejsaca i to przewaznie gdzies na wylocie aby móc mieć nad wszytskim kontrole.
ps. to jest tylko moje zdanie , zrobicie jak chcecie.
ps.2 stoły obok mojego stołu zasiadywali nasi kuzyni i przyjaciele a było ich mnóstwo
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 15:56   #2289
nysiunia
Raczkowanie
 
Avatar nysiunia
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 145
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ostatnio byliśmy na weselu brata TZ gdzie zaraz obok państwa młodych siedzieli rodzice, a nie świadkowie Dalej całe rodziny, a znajomi w ogóle przy oddzielnym stole. Świadkowie byłi akurat z rodzieństwa więc załapali się na głowny stół Kiedy spytałam czemu tak dziwnie usadzili i zasugerowałam, że zwykle widziałam świadków i młodych ludzi w otoczeniu państwa młodych to z kolei oni się zdziwili i stwierdzili, że ich usadzenie jest tradycyjne i najczęściej spotykane..I juz zgłupiałam TZ powiedział mi, że on też by chciał takie usadzenie, bo rodzice najważniejsi itp... a mnie to wcale nie odpowiada, wolę obok siebie przyjaciół i muszę go jakos przekonać
A jak to u was wygląda?
u mnie też jest taka tradycja że obok Państwa Młodych siedzą albo świadkowie a obok rodzice lub na odwrót -rodzice a obok nich świadkowie, natomiast młodzież siedzi gdzieś dalej - najbliżej zawsze siedzi rodzina. Dopiero na forum sie dowiedziałam że obok PM usadza się młodych ludzi
nysiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 21:44   #2290
mika85
Raczkowanie
 
Avatar mika85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 224
Dot.: Panny Młode 2008

Rodzice by mi nie wybaczyli gdybym obok siebie posadzila przyjaciół:/ i wymyśliłam sobie ze zataz prz stole obok stołu głównego beda siedziec nasi przyjeciele i kuzynostwo ogolnie rzecz ujmując młodzi a reszta rodzinki sama sie pousadza nie bedzie u mnie wizytówek tez ingerencja konserwatywnych rodziców ale nie nażekamy w końcu oni finalizuja nam całe weselisko
mika85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 21:58   #2291
Pomponka
Raczkowanie
 
Avatar Pomponka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 316
GG do Pomponka
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez nysiunia Pokaż wiadomość
u mnie też jest taka tradycja że obok Państwa Młodych siedzą albo świadkowie a obok rodzice lub na odwrót -rodzice a obok nich świadkowie, natomiast młodzież siedzi gdzieś dalej - najbliżej zawsze siedzi rodzina. Dopiero na forum sie dowiedziałam że obok PM usadza się młodych ludzi
U nas też będą obok nas świadkowie Gdybyśmy mieli jedną salę to zaraz za świadkami siedziałaby młodzież ale mamy 3 salki więc w naszej będzie siedzieć bliższa rodzina... Ale na ogół też się spotykałam z opcją wokół młodych - młodzież.
Pomponka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-27, 08:25   #2292
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Arrow Dot.: Panny Młode 2008

Byłam kiedys na weselu, gdziekoło Pary Młodej siedzieli świadkowie, a na przeciwko rodzice. a reszta gości tak jak im pasowało . A jak byłam jeszcze dzieckiem to u mojej kuzynki było tak ze Młodzi mieli osobny stół i przy nim siedzieli Młodzi,świadkowie i druhny, a reszta tez wg uznania .
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 09:47   #2293
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Panny Młode 2008

Ja myśle o usadzeniu koło nas najpierw swiadkow, znajomych i kuzynostwo, potem rodzice, babcie, ciocie i wujki. Nie wyobrazam sobie, zeby koło mnie siedziały ciotki. Choc oczywiscie wiekszosc bardzo lubie
Na jednym weselu było 8 stołów ustawionych. Przy tym gdzie siedziała para młoda siedzieli sami znajomi.
Na drugim siedzieli najpierw swiadkowie, potem rodzice,rodzina i na koncu znajomi.
Tak sie tylko zastanawiam jak usadzic rodziców. Moi rodzice koło rodziców mojego TZ czy mozna ich rozdzielic?
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 09:00   #2294
ka_ro_li_na
Raczkowanie
 
Avatar ka_ro_li_na
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Londyn / UK
Wiadomości: 167
Dot.: Panny Młode 2008

A u nas to jest tak, ze kto lepszy ten pierwszy W praktyce wygląda to tak, że ciotki odpowiednio wcześniej organizują sobie grupki w jakich będą siedziały a przy młodych zwykle siedzą świadkowie potem rodzeństwo, najbliżsi znajomi (przyjaciele) i reszta towarzystwa.
__________________
Dzieci nie odchodzą,zmieniają tylko datę swojego przyjścia.
Aniołek* 1,07,2009
wykres:
: http://28dni.pl/ka_ro_li_na/wykresy/2009-10-05

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kruop47uw.png


ka_ro_li_na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 09:59   #2295
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Tak, już zdecydowałam, że będzie to przyjaciólka Ona mnie rozumie najlepiej i ze spokojnym sumieniem będę mogła jej kilka spraw powierzyć
Zastanawiałyście się nad usadzeniem gości na sali? Ostatnio byliśmy na weselu brata TZ gdzie zaraz obok państwa młodych siedzieli rodzice, a nie świadkowie Dalej całe rodziny, a znajomi w ogóle przy oddzielnym stole. Świadkowie byłi akurat z rodzieństwa więc załapali się na głowny stół Kiedy spytałam czemu tak dziwnie usadzili i zasugerowałam, że zwykle widziałam świadków i młodych ludzi w otoczeniu państwa młodych to z kolei oni się zdziwili i stwierdzili, że ich usadzenie jest tradycyjne i najczęściej spotykane..I juz zgłupiałam TZ powiedział mi, że on też by chciał takie usadzenie, bo rodzice najważniejsi itp... a mnie to wcale nie odpowiada, wolę obok siebie przyjaciół i muszę go jakos przekonać
A jak to u was wygląda?
u nas jest taki sam problem- u mnie jest zwyczaj sadzania młodziezy przy stole a u tz- rodziców. Na weselu TŻ brata młodziez siedziala przy młodych a mało liczna rodzina tż siedziała na końcu stołu ustawionego w U.. nie było to najszczesliwsze rozwiązanie bo rodzice pana młodeko siedzieli na koncu stołu jak ubodzy krewni.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 10:31   #2296
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Panny Młode 2008

ja bylam na kilku weselach i zazwyczaj jest tak ze kolo mlodych z jednej strony siedza rodzice i cala rodzina pana mlodego, z drugiej panny mlodej, a na koncu mlodzi- gdy ustawienie jest w u


my za to wezmiemy okragle stoliki- po 8 osob, uda sie posadzic rodzinnie, tak jak sie znaja, mysle ze tak bedzie najlepiej
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 10:46   #2297
calva
Raczkowanie
 
Avatar calva
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 298
GG do calva
Dot.: Panny Młode 2008

my już świadków mamy poproszonychmojego Kochanego jest kuzyn a ja wzięłam sobie najlepszą kumpelęmyślę że będzie to dobry pomysłstaraliśmy się ich dopasować do siebie, aby nikt nie czuł się nie swojo.więc wzrostem pasują, charakterami też i są super

ja jednak jestem za usadzaniem gości.dlatego że czasem,i zostają puste miejsca i wtedy robi się nie przyjemnie.niektórzy muszę się rozdzielać.powolutku wymyślimy sposób usadzania,zwłaszcza że chcemy pomieszać rodzinki aby się poznali lepiej i wspólnie bawili.wiem że rodzice i świadkowie będą siedzieć przy nas a reszta to już trzeba jakoś pomyśleć. muszą być młodzi w pobliżu bo to oni głównie nakręcają towarzystwo i rodzinka aby też uczestniczyli w tej impreziestoły będą ustawione w wielkim kole więc teraz obmyślać chytry plan usadzania i będzie super

w piątek zapoznawaliśmy naszych świadków ze sobą i spotkanie było bardzo udaneoby i na weselu i ślubie też

fajne suknie i mam nadzieję że jak zacznę szaleć po salonach to znajdę tę jedyną
__________________
23 sierpień 2008


calva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 11:32   #2298
ryjek_1
Raczkowanie
 
Avatar ryjek_1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 47
Dot.: Panny Młode 2008

5 listopada odbieramy obraczki. Wkońcu zdecydowaliśmy się na apart wzór 103. Zastanawiam się jak wyjdzie grawer na mojej, ponieważ mam bardzo mały rozmiar. Śmiałam się, że bede musiała wybierać albo imię albo data, bo razem się nie zmieści. Kobieta w sklepie zapewniła jednak, że nie bedzie problemu.
Poza tym spokój. Na ten rok to już wszystko co zaplanowaliśmy jest załatwione. Zastanawiamy się czy nie kupić już alkoholu i wstawiś go na strych, ale pożyjemy zobaczymy.
Też bym chciała by młodzi siedzieli przy naszym stole, a reszta rodziny wie z kim się najlepiej czuje i bawi, więc nie będziemy niczego narzucać. Mama mi już dawno zapowiedziała, że musi gdzieś jak to określiła "na wylocie siedzieć", by wszystkiego doglądać. Nie ma więc problemu.
Pozdrawiam
ryjek_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 12:18   #2299
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Panny Młode 2008

U nas będzie to wyglądało tak, że koło nas będą siedzieć nasi świadkowie, reszta gości wedle własnego uznania lub jak to
woli "kto pierwszy ten lepszy". Z kolei moja mama też by wolała siedzieć "na wylocie", żeby mieć na wszystko oko Stół natomiast też będziemy mieli w kształcie litery U.
Jeżeli chodzi o obrączki to w poniedziałek idziemy je zamówić, podobają mi się 2 rodzaje, więc dopiero na miejscu zdecydujemy się, które wybrać
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 16:40   #2300
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Panny Młode 2008

ja uważam, że nie nalezy mieszać rodzin.. w końcu jedna noc to za mało, żeby sie poznac i ludzie moga czuć się dretwo siedząc koło obcych
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 20:18   #2301
NancyGirl
Raczkowanie
 
Avatar NancyGirl
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 132
GG do NancyGirl
Dot.: Panny Młode 2008

Ja rodzin mieszkac nie chce, tylko zastanawiam sie czy usadzac gosci, czy zostawic im wybor i sami sobie wybiora, wiem ze swiadkow i mlodych chce miec kolo siebie, chciala bym tez rodzicow, ale rodzice TZ nie chca,bo uwazaja, ze mlodzi kolo mlodych, abysmy sie nie zanudzili a nie wiem jak moi, to po prostu usiada sobie gdzie chca. Tylko nie wiem czy zostawic karteczki z imieniem i nazwiskiem przed miejscami czy nie? :/
__________________
Miłość i słodycz to mej duszy życie i Twa obecność w mej duszy nieustanna

12.07.2008
NancyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 20:49   #2302
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008

Dziewczyny my tak samo nie będziemy mieszać swoich rodzin. Fakt ode mnie będzie o wiele więcej gości i tak sobie pomyśleliśmy (wstępnie planujemy), że po jednej stronie będzie moja polówka, po drugiej partnera + nasi znajomi. Wtedy po obu stronach sali wyjdzie po równo gości. Planujemy mieć stół w kształcie U. Wiadomo przy nas będą tylko świadkowie z osobami towarzyszącymi. Winetek nie będzie
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-10-28 o 21:23 Powód: dopisek
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 07:52   #2303
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008

U nas z kolei najczęściej jest tak, że przy jednym stole siedzi para młoda i rodzice. Można jeszcze usadzić świadków, ale rodzice muszą być na pewno Świadkowie przeważnie siadają, gdzie chcą.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:27   #2304
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Panny Młode 2008

jak to świadkowie gdzie chcą? jakos tego nie widze. u nas będa wunietki, bo jak byłam na wielu weselach,. to jak sa winietki to najwyzej kilkaosób jest niezadowolonych, a jak "kto pierwszy ten lepszy" to wszyscy sa niezadowoleni

moja mama powiedziała, ze ona nie chce siedziec przy nas, tylko przy starszych, bo my i tak będziemy zajęci goścmi a ona chce ze swoimi znajomymi i rodzina sie bawić. Poza tym jak rodzice siedzą ze swoimi rodzinami, to goście czują sie "dopieszczeni" zainteresowaniem gospodarzy
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:41   #2305
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008

No właśnie nie wiem, czemu tak jest. Sama byłam świadkową na ślubie siostry. Na weselu były trzy stoły w "U", stół od młodych był przygotowany na sześć osób: parę młodą i rodzciów z obu stron. Tak postanowili moi i pana młodego rodzice. Mi to nie przeszkadzało, siedziałam z moim kuzynostwem, a do moich obowiązków na weselu należało robienie zdjęć, z czego podobno świetnie się spisałam Nie słyszałam, żeby ktoś był niezadowolony z powodu braku karteczek z imieniem i nazwiskiem.

Porozmawiam jeszcze z moimi rodzicami i zastanowimy się wspólnie, czy zrobimy tak samo, jak u siostry, czy jednak inaczej usadzimy gości
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 12:25   #2306
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Dot.: Panny Młode 2008

A ja jeszcze niewiem jak usadzić gosci ;/
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 12:46   #2307
anisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 201
Dot.: Panny Młode 2008

No to i ja się dopiszę 30.08.

zastanawialismy sie czy nie 23.08. ale padło na 30.08. chociaz sie zastanawiam czy dobrze...? Ale decyzja podjęta

Chyba na pogodę to i tak trudno bedzie utafić - nic nie wiadomo jak bedzie
anisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 17:18   #2308
asiulka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 208
Dot.: Panny Młode 2008

ja tez juz zglupialam jak usadzic tych gosci. nie wiem tez czy winietki na ktore bylam zdecydowana to dobry pomysl. im blizej to wesele to ja normalnie glupieje a zostalo az/tylko 8 miesiecy.
asiulka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 17:27   #2309
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez asiulka84 Pokaż wiadomość
ja tez juz zglupialam jak usadzic tych gosci. nie wiem tez czy winietki na ktore bylam zdecydowana to dobry pomysl. im blizej to wesele to ja normalnie glupieje a zostalo az/tylko 8 miesiecy.
Ja czytajac te wypowiedzi tez juz zgłupiałam Myslałam najpierw, ze koło nas beda siedziec swiadkowie, dalej rodzenstwo, znajomi, kuzynostwo i na koncu ciotki itd. Teraz martwie sie, ze Ci co dalej beda siedziec to sie obraza. Pomysla, ze sa mniej wazni. Nawet tak sobie teraz siedze i mysle jak znajomych usadzic, zeby nikt nie czuł sie urazony. kto bedzie blizej nas, a kto dalej. Cholera...
__________________

NASZ DZIEŃ :

Edytowane przez magda_222
Czas edycji: 2007-10-29 o 18:20
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 18:21   #2310
aniatr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 161
Dot.: Panny Młode 2008

Mamy już alkohol!kupiliśmy Pana Tadeusza jeszcze po starej cenie 18.79!
aniatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.