Panny Młode 2008 - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-06, 08:10   #2401
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Arrow Dot.: Panny Młode 2008

a u mnie przystoj w przygotowaniach, rusza dopiero w grudniu - bedziemy podpisywac umowe z sala i z zespolem co do obraczek nie wybralismy jeszcze odpowiedniego modelu ale myslimy nad takimi klasycznymi


Dziewczyny a powiedzcie kiedy kupujecie zaproszenia?? ja tak mysle czy nie kupic juz, tylko sie boje ze sie zniszcza

Edytowane przez biedronka19876
Czas edycji: 2007-11-06 o 09:31 Powód: post pod postem
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 11:17   #2402
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
16 to wcale nie jest wcześnie - dla mnie to idealna godzina na ślub - sami taką wybraliśmy
My tez taką zaklepaliśmy, ale po wyjściu z kancelarii coś mnie napadło i męczyłam swojego partnera pytaniami czy to jednak nie za późno . Uważam, że jak na lato godzina jest w sam raz.

Cytat:
Napisane przez biedronka19876 Pokaż wiadomość

Dziewczyny a powiedzcie kiedy kupujecie zaproszenia?? ja tak mysle czy nie kupic juz, tylko sie boje ze sie zniszcza
Zaproszenia będziemy rozsyłać/wysyłać chyba z 2-3 miesiące przed ślubem. Nasza rodzina już poniekąd wie o terminie, więc dla nikogo nie będzie to zaskoczenie, że Martula w końcu za mąż wychodzi .
Zatem kupno zaproszeń możemy zacząć 4 miesiące przed, czyli w kwietniu
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 12:57   #2403
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Panny Młode 2008

My zaproszenia będziemy wysyłać tak na początku czerwca, ślub w sierpniu więc chyba w sam raz, poza tym prawie cała rodzina wiem, że będzie ślub. A zaproszenia będziemy kupować tak w maju, znalazłam taki w fajny i nie drogi sklep z zaproszeniami i wszelkimi gadżetami ślubnymi, więc przy okazji kupimy ozdoby na samochód
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 13:06   #2404
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008

Dziewczyny ile ja bym dała, żeby ten czas przyśpieszyć Ech już od tego marzenia, myślenia o ślubie zaczynam wariować
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 14:29   #2405
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008

Mi się jakoś za bardzo nie spieszy Może to dlatego, że po ślubie będziemy na początku mieszkać u rodziców TŻta? Nie uśmiecha mi się takie rozwiązanie, ale na razie nie mamy innego wyjścia.

U mnie również przygotowania stanęły w miejscu. Jedynie przeglądam na Allegro sukienki, choć jakoś wątpię, że uda mi się kupić suknię w ten sposób.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 15:18   #2406
asiulka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 208
Dot.: Panny Młode 2008

ja mysle zapraszac rodzinke i znajomych zaraz po wielkanocy bo wtedy bede miala troche wolnego na uczelni wiec trzeba to jakos wykorzystac bo teraz przygotowania utknely troche bo na studiach zaczelo troche sie dziac. pozdrawiam was i tez juz nie moge doczekac sie tego dnia
asiulka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 19:34   #2407
bbasia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 51
Post Dot.: Panny Młode 2008

U nas tak samo wszystko w miejscu i starsznie denerwuje mnie to... Wszystko juz załatwione, częsc zadatków dana, kolejna po nowym roku i znowu bedzie "zastój". A nie dziewczynki przeciez kolo lutego zaczne przymerzac suknie ehhh uśmiech pojawił sie na twarzy
Zapraszac bedziemy pewnie w lipcu, slub dopiero na koniec wrzesnia ale zanim zawitamy do wiekszosci gosci zejdzie sie, tym bardziej ze TŻ pracuje na 2 zmiany wiec bedziemy musieli jakos kombinowac. Urlopu nie wezmie bo chce by zostawil cos przed i po slubie
JAk wybiore sukienke to dopiero inne dodatki czyli spotkanie z pania od dekoracji itp. Aaaa zapomnialam moze szybciej nadejdzie ten dzien bo pewnie od stycznia zaczniemy remont naszego mieszkanka Napewno troszke sie zejdzie wiec czas szybciej minie Jeszcze 326 dni ale oby do konca tego roku i zostanie juz tylko 9 miesiecy
bbasia23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 20:27   #2408
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Panny Młode 2008

No a u mnie poniżej 6 miesięcy.
5 miesięcy i 20 dni
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 20:33   #2409
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: Panny Młode 2008

Witajcie Drogie Wizażanki

To dołączam do grona. Nasz ślub 12.07.2008 roku.
Miał być koniec czerwca ale 9 miesięcy przed ślubem trudno w Olsztynie było znaleźć salę.
Jak na razie załatwiona sala (podpisana umowa) i znaleziony kamerzysta z fotografem w jednym.
W następnym tygodniu chcemy zająć termin w Kościele...
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 20:41   #2410
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008

Witam serdecznie w gronie Panien Młodych
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-06, 22:01   #2411
mika85
Raczkowanie
 
Avatar mika85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 224
Dot.: Panny Młode 2008

Ja dzisiaj byłam u koleżanki obejzec jej płytę i zdjęcia z wesela, miała we wrzesniu, i jak gadałyśy stwierdziła ze było wszystko super tylko z krótko sie tym dniem cieszyła i tak ogólnie TO CHCE JESZCZE RAZ Jejku jak jej zazdroszcze ze ona juz po Ja tez chce!!!!!!! Juz sie nie moge doczekac
mika85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 22:35   #2412
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Panny Młode 2008

JA tez nie moge sie juz doczekac... a to jeszcze 11 miesiecy
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 00:58   #2413
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Panny Młode 2008

Ucieknie wam dziewczyny, ani się nie obejrzycie . Cieszcie się póki możecie. A jak wam się nudzi, to możecie same zorganizować jakieś drobne elementy wystroju - zawieszki na alkohol, rożki na kwiaty. Wtedy szybciej czas mija .


asiuk - Allegro to idealne miejsce na znalezienie ładnej sukni w rozsądnej cenie
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 07:28   #2414
niedzwiedzika
Przyczajenie
 
Avatar niedzwiedzika
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 24
Dot.: Panny Młode 2008

m.a.r.t.a. ja tez uwazam, ze 16 lub 17 to sa najlepsze godziny, niestety, tak jak sie spodziewalam, proboszcz z mojej parafii tak latwo mi nie odpusci i zapisal nas na 18:30!!!!!!! (przypomne, ze zapisalam sie w innym kosciele na 16 i mam nadgorliwego proboszcza, a w tym dniu w mojej parafii sa juz 3 inne sluby wpisane....) tak wiec jestesmy zapisani w 2 roznych kosciolach, w 2 roznych godzinach....dobrze, ze w tym samym dniu :P
pozdrawiam Was serdecznie dziewczyny, a tym, ktorym grozi tzw. "zastoj" w przygotowaniach podpowiadam, ze jeszcze trzeba pomyslec, o fryzjerze, fryzurze, kosmetyczce, makijazu, kwiatach, dekoracji, menu, wyborze alkoholu, ciast, tortu etc, etc, etc.....
tyle jest jeszcze tego, ze nie ma mowy o nudzie
buziaki
__________________
23 sierpień 2008
niedzwiedzika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 12:33   #2415
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez niedzwiedzika Pokaż wiadomość
tak wiec jestesmy zapisani w 2 roznych kosciolach, w 2 roznych godzinach....dobrze, ze w tym samym dniu :P
Czyli nie ma zadnego problemu zeby byc na pewien czas wpisanym w dwoch roznych Kosciolach ??
Bardzo mnie to interesuje poniewaz jak juz wczesniej pisalam mam male obawy czy w moim Kosciele nie zawierusza naszego terminu i z mila checia zarezerwowalabym na wszelki wypadek ta sama date w drugim Kosciele moge tak ??
U nas jeszcze 10 miesiecy i 20 dni
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 13:52   #2416
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Panny Młode 2008

Byłam dzisiaj przymierzać kiecki w jednym salonie, ale fajne i jednocześnie dziwne uczucie
Szkoda, że te kiecki są takie wielkie...spinanie ich z tyłu klamrami trochę jeszcze dodatkowo zniekształca obraz
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 13:55   #2417
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Czyli nie ma zadnego problemu zeby byc na pewien czas wpisanym w dwoch roznych Kosciolach ??
Bardzo mnie to interesuje poniewaz jak juz wczesniej pisalam mam male obawy czy w moim Kosciele nie zawierusza naszego terminu i z mila checia zarezerwowalabym na wszelki wypadek ta sama date w drugim Kosciele moge tak ??
U nas jeszcze 10 miesiecy i 20 dni
a to ksiadz was nie zapisał do zeszytu?? mnie wpisał do zeszytu na rok 2008 na 23 sierpnia jednak ołowkiem..czy was tez tak zapisywali?
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 14:48   #2418
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
asiuk - Allegro to idealne miejsce na znalezienie ładnej sukni w rozsądnej cenie
Tylko tego jest tam za dużo Chyba najpierw poprzymierzam różne modele i dopiero potem będę przeglądać Allegro, już z konkretnymi informacjami o kroju.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 15:19   #2419
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez biedronka19876 Pokaż wiadomość
a to ksiadz was nie zapisał do zeszytu?? mnie wpisał do zeszytu na rok 2008 na 23 sierpnia jednak ołowkiem..czy was tez tak zapisywali?
Co do daty i godziny - ksiadz powiedzial ze jeszcze nie maja kalendarza na nowy rok i zapisal nas na koncu starego gdzies w rogu mikroskopijnymi literkami nasze nazwiska date i godzine,
Zaznaczyl zeby przyjsc na poczatku stycznia bo inna para moze przyjsc do innego ksiedza zaklepac ta sama godzine a proboszcz nie zauwazy naszej mikroskopijnej rezerwacji, wpisze tamtych i bedzie problem

Co do wyboru ksiedza - poprosilismy o konkretnego ksiedza ze nam bardzo zalezy itd a on powiedzial ze to proboszcz ustala (a proboszcza mamy takiego ze... )

Dlatego zeby nie stresowac sie czy na pewno bedzie po naszej mysli (czyli 27 wrzesien godz 14.00 i jesli w mojej parafii to z tym konkretnym ksiedzem) to pomyslalam zeby zaklepac ta godzine tez w drugim Kosciolku
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-07, 16:35   #2420
Fritillaria
Raczkowanie
 
Avatar Fritillaria
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Dot.: Panny Młode 2008

Cześć Dziewczyny To ja też się dopisuję. Mamy już termin 11.10.2008 - miało być wcześniej, ale okazało się, że terminy na rok do przodu.
Czy Was też tak stresuje fakt, że w większości kościołów nie ma jeszcze księgi ślubów na przyszły rok i wpisują Was "na brudno"?
Fritillaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 16:55   #2421
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Panny Młode 2008

Witajcie,
Wróciłam po krótkim urlopie.

Co do wieku w dniu ślubu będę miała 28 lat (więc do najmłodszych nie należę)

Co do mieszkania mieszkamy w dwupokojowym mieszkanku, marzy nam się dom, ale w stolicy cny są zaporowe.

Co do godziny w kościele mamy ustaloną 16.30 i mam nadzieję, że się nic nie zmieni.
Poza tym chcemy by udzielał nam ślubu mój znajomy ksiądz, więc mam nadzieję, ze nie będzie problemu.

Co do poczynań ślubnych
To na razie przestój, choć w sobote wybieram sie z przyjaciółką zobaczyć co jest w salonach.
Zobaczymy
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 19:19   #2422
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez tiffi1 Pokaż wiadomość
Co do poczynań ślubnych
To na razie przestój, choć w sobote wybieram sie z przyjaciółką zobaczyć co jest w salonach.
Zobaczymy
tiffi1 daj znać w jakich salonach byłaś i jak tam z "miłą obsługą" z tego co się zorientowałam to najlepsze salony i jest ich najwięcej są na pradze ul Targowa, Kijowska itd.
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 20:05   #2423
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj przymierzać kiecki w jednym salonie, ale fajne i jednocześnie dziwne uczucie
Szkoda, że te kiecki są takie wielkie...spinanie ich z tyłu klamrami trochę jeszcze dodatkowo zniekształca obraz
Ale fajnie ja mam już jedną upolowaną, śliczna ale za około 3 000 zł, więc pozostaje mi tylko napoić się jej widokiem

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Czyli nie ma zadnego problemu zeby byc na pewien czas wpisanym w dwoch roznych Kosciolach ??
Bardzo mnie to interesuje poniewaz jak juz wczesniej pisalam mam male obawy czy w moim Kosciele nie zawierusza naszego terminu i z mila checia zarezerwowalabym na wszelki wypadek ta sama date w drugim Kosciele moge tak ??
U nas jeszcze 10 miesiecy i 20 dni
Wiesz co chyba możesz wybrać się do kilku Kościołów. Przy zapisywaniu na konkretną datę (przynajmniej u nas) wzięli nasze imiona i nazwisko przyszłego męża, a także nasze telefony.

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Co do wyboru ksiedza - poprosilismy o konkretnego ksiedza ze nam bardzo zalezy itd a on powiedzial ze to proboszcz ustala (a proboszcza mamy takiego ze... )
My nie wybieraliśmy konkretnego Księdza, bo u nas w parafii zmieniają się kilka razy do roku, więc tak naprawdę nie wiadomo czy któryś z nich (bo teraz jest 3 nowych) zostanie przynajmniej do sierpnia
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 20:53   #2424
joko1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 36
Dot.: Panny Młode 2008

Witam Dołączam się do Was. Mój ślub będzie 13 września 2008. I póki co niewiele mamy załatwione Teraz poszukuję zespołu. mam nadzieję że nie będę miała zbyt dużych problemów ze znalezieniem go, ze względu na termin (niezbyt popularny)
Pozdrawiam
joko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-07, 23:09   #2425
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
My nie wybieraliśmy konkretnego Księdza, bo u nas w parafii zmieniają się kilka razy do roku, więc tak naprawdę nie wiadomo czy któryś z nich (bo teraz jest 3 nowych) zostanie przynajmniej do sierpnia
Nam tez to powiedzial, ze nie wiadomo czy bedzie jeszcze w tej parafii ale u nas sa srednio 3-6 lat wiec nadzieja jest tymbardziej ze przyszedl 2 lata temu
Ja dlatego wybieralam konkretnego bo proboszcza nie trawie na samej mszy sw, jestem nieobecna jesli to wlasnie on chodzi po koledzie generalnie to stary skapiarz ktory potrafi oszczedzac na ogrzewaniu Kosciola (po mszy wychodze z przymarznietymi nogami i telepiac sie z zimna) i nie chcialabym zeby taki ksiadz blogoslawil Nas
Drugiego zas poznalam osobiscie i wiem ze za duzego powolania to On nie ma
Zostal trzeci mlodziutki tuz po swieceniach ktory mi bardzo przypasowal dlatego Nam zalezy na konkretnym

Ale dzis zdecydowalam z TZtem ze w niedziele po naukach idziemy do drugiej Parafii i tam zaklepac godzinke
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 06:27   #2426
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez niedzwiedzika Pokaż wiadomość
tak wiec jestesmy zapisani w 2 roznych kosciolach, w 2 roznych godzinach....dobrze, ze w tym samym dniu :P
Też się zapisałam w dwóch różnych kościołach a teraz na spokojnie pomyślę, z którego zrezygnować:PW jednym jestem na 17 a w drugim na 19.
W każdym razie wczoraj, gdy zapisywaliśmy się u mnie zapytaliśmy ile ta niewątpliwa przyjemność będzie kosztowała a ksiądz nam na to, że skoro to przyjemność to musi kosztować. Później tak myśli, myśli i mówi:" No tak, żeby nie za dużo i nie za mało to raczej nie powinno przekroczyć 1400"
Szok...
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 07:35   #2427
anisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 201
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez olusia1986 Pokaż wiadomość
Hej Anisia ! Ja tez mam slub 30.08.2008 powiedz co masz juz zalatwione?

Oh!Póki co na razie restaurację, w najblizszych dniach kosciół (powiedziano nam,ze jeszcze na sierpień nie ma zapisanych par).Kamery nie chcemy, nad fotografem sie zastanawiamy. Martwie sie o zespół... czy uda sie cos znaleźć. A Ty? Co masz już załatwione?
anisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 08:52   #2428
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008

U mnie w parafii młodzi dają ok. 300 zł
Gdy szliśmy zapisywać się z TŻem na konkretną godzinę, to pani wyciągnęła już nowy kalendarz i wpisała nas długopisem. Spotkaliśmy wtedy proboszcza (którego bardzo lubię) - on zna mamę mojego narzeczonego i mojego tatę. Tomkowi powiedział, że "najwyższy czas" na ożenek. Jak się dowiedział, że mamy termin w październiku, to się złapał za głowę - byliśmy zaklepać godzinę pod koniec września, więc on myślał, że my o październiku tego roku myślimy, a moi rodzice wydali swoją starszą córkę ledwo co - w lipcu Pewnie pomyślał przez chwilę, że w ciąży jestem i "muszę"
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 09:02   #2429
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Panny Młode 2008

tak piszecie o tym zapisywaniu na koncu kalendarza. nas tez ksiadz tak zapisal ale nic nie wspominal zeby jeszcze przychodzic potwierdzac. zze jak jest to jest. ale moze lepiej po nowym roku pojdziemy sie przypomniec.

my juz skonczylismy nauki. znaczy za tydzien jeszcze bedzie skupienie. do poradni pojdziemy po nowym roku.
a jak na razie szukamy mieszkania i mamy ciezki orzech do zgryzienia:
musimy podjac decyzje (w sumie to TZ) czy budowac dom z moja mama i z nia kiedys mieszkac czy wiecznie wynajmowac. obie sytuacje maja swoje plusy i minusy
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 10:04   #2430
aniatr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 161
Dot.: Panny Młode 2008

1400?!bardzo dużo mam nadzieję,że u nas tyle nie krzyknie...narazie jesteśmy zapisani w starym kalendarzu na ostatniej stronie

A co do mieszkanie to u mnie troszkę nieciekawie się to przedstawia.Jestem najmłodsza z rodzeństwa i rodzice oczekują ,że zostanę w domu(mamy całe piętro dla siebie)my chcemy mieszkać oddzielnie...nie wiem jak bez konfliktowo tą sytuacje rozwiązać...
aniatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.