Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:) - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-25, 18:05   #3331
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

Maja brawo brawo!! Zobaczysz Gosik ze jeszcze kilka dni i bedzie pedzic ze nie nadążysz za nią Tak popatrzylam na filmik i sama nakrecilam moja mala ,tylko szkoda ze nie mamy glosu w aparacie ,chyba przydaloby pomyslec o malej kamerze, przeciez to super sprawa miec takie filmiki.Ostatnio u rodzicow ogladalismy z 90 roku i pozniej urodziny mojej siostry jak byla malutka.

Marcel przystojniak ,oj Bebe nie odgonisz adoratorek od niego,juz wyobrazam sobie Marcela jak przebiera w panienkach
Bebe moja dziewczynka do aniołków nie należy Uwielebia lustro w przedpokoju ,oczywiscie je ciagnie i wali w nie raczką, buty tez juz probowała więc trzeba chować.Lazienka jest naj naj ,bo mozna polizac nakretki od plynow ,szamponow zanim mama nie wyniesie co oczywiscie kończy się mostkowaniem i wymuszonym placzem.
W ogóle jak cos chce to od razu w krzyk i płacz i najczesciej ulegam Takie małe a juz wie jak rządzić

Nauczyła sie mowic aaa i kładzie wtedy główke na podusie wiec wiadomo ze chce spac.

Buena jak piszesz o wodzie toal to przypomnialo mi sie jak wczoraj popsikalam sie JL Glow ,dostalam je wiec zapachu nie wybieralam i z buteleczki moga byc ale po dluzszym czasie mialam bol brzucha i mdlosci. Tak tylko pisze bo akurat w temacie
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 19:15   #3332
bebe97
Wtajemniczenie
 
Avatar bebe97
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

Dziękuję w imieniu Precelka za komplementy. Może was zadziwię, ale zupełnie się z Wami zgadzam powiem nawet więcej: uważam, że mój syn jest cudny

Dzisiaj już poszedł dalej i pokazywał - sam z siebie- że oczka ma tez kaczuszka i tygrys i pies! jest już taki mądry, nie mam słów by wyrazić swój zachwyt.

Nasze próby nagrania go kończą się zwykle fiaskiem, bo w chwili gdy usłyszy magiczne klik aparatu czy kamery to całe zainteresowanie przenosi na te sprzęty i nie ma mowy, aby się popisał. Rozdziawia paszczę i pędzi, by dorwać aparat w swoje łapki.
Atakuję Marczella kamerą dośc często, bo potem bardzo lubię oglądac z nim filmiki, jest najlepszym aktorem pod słońcem. Ode mnie ma juz oskara na bank

Miłego wieczorku. Syn śpi, mąz w kąpieli, a ja mam w planie alkoholizowac sie piwem przy książce
bebe97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 19:57   #3333
nelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 100
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
Dochodzę do wniosku, że dziewczynki są o niebo grzeczniejsze od chłopaków
Niestety Bebe, ale tak nie jest. Moja mała jest tego najlepszym przykładem, jej zabawki też nie interesują, a najlepsze oczywiście jest to, czego nie wolno Jak nie wolno to tym szybciej wyrzuca ubrania albo ucieka do łazienki. Dziś u babci stanęła przed zamkniętą szafką i darła się dopóki nie dałam jej pudełka z orzechami laskowymi. I to tak się darła jakbym jej nie wiadomo jaką krzywdę zrobiła. A jak dostała te orzechy to jak gdyby nigdy nic uśmiech od ucha do ucha. A Marcel Bebe to przystojnieje ci coraz bardziej, Oli najbardziej podobał się ten cwaniak na ostatnim zdjęciu
Tata Olę też nauczył pokazywać najpierw na misiach oczka, nosek, rączki i buzię, a teraz ćwiczymy na nas. Przed spaniem przytulamy się do misia i pokazujemy gdzie co ma, a rano to Ola wali tatę w nos

Cytat:
Napisane przez karinaaa
W ogóle jak cos chce to od razu w krzyk i płacz i najczesciej ulegam Takie małe a juz wie jak rządzić
Jak ja cię Karinaaa rozumiem. No ale nie da się być twardym i nie ulec, nie? Mam nadzieję, ze to tylko taki etap i z tego wyrośnie, chociaż moja mama cały czas mi powtarza, że "jej dzieci takie nie były". To po kim ta moja mała taka jest?

My kurcze zmieniliśmy aparat niby na lepszy, prawie że profesjonalny, no ale kamery to nie ma No i już dawno nic nie nagrywaliśmy, a szkoda mi tych pierwszych kroków.
W sobotę kupiliśmy Oli pierwsze buciki. Takie bardziej do ogrzania a nie do chodzenia, ale fajnie w nich wygląda. Wczoraj na spacerze próbowała sobie chodzić i była nawet pierwszy raz na placu zabaw i huśtała się z dziewczynką na huśtawce. Już nie mogę się doczekać wiosennych spacerów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP2411 kopia.jpg (119,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP2290 kopia.jpg (120,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP2349 kopia.jpg (100,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP2395 kopia.jpg (115,3 KB, 21 załadowań)
nelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 22:05   #3334
Aatena
Zadomowienie
 
Avatar Aatena
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

Ola tak dorośle wygląda, zwłaszcza na huśtawce. I jak fajnie dobrałaś do jej kurtki kolor wózka i swojej kurtki.
Cytat:
Mam nadzieję, ze to tylko taki etap i z tego wyrośnie, chociaż moja mama cały czas mi powtarza, że "jej dzieci takie nie były". To po kim ta moja mała taka jest?
Nelly, bo naszych rodziców już pamięć zawodzi Po tylu latach już się nie pamięta szczegółów. A poza tym nasze dzieci są jedyne i niepowtarzalne, a nie jakieś kopie tatusiów, matek czy dziadków.

Obiecałam zdjęcia, a ponieważ nie mogłam się zdecydować, które wkleić, więc połączyłam po kilka i oto efekt.

1. Hamak z chusty; łyżeczkowy uśmiech; pierwszy raz w huśtawce; moje zabawki
2. czytam; minka; małpa; nadal czytam
3. z chrzestną; raczek; z mamą; mała skejt
4. wcinam chleb
5. schylam się po piłkę
6. Czytam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 08-01-19, 08-01-25, 08-01-27, 08-01-30 (Large) (Custom).jpg (118,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08-01-25, 08-02-02, 08-02-04, 08-02-13 (Large).jpg (68,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08-02-01, 08-02-06, 08-02-11, 08-02-12 (Large).jpg (107,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08-02-05 (Large).jpg (78,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08-02-06 (Large).jpg (64,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08-02-07 (Large).jpg (79,2 KB, 15 załadowań)
Aatena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 22:10   #3335
Aatena
Zadomowienie
 
Avatar Aatena
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

cd.
1. czytam; oko w oko
2. rzucam myszą
3. ... i miśkiem
4. 5. przewalanki z dużym miśkiem
6. u mamy pod naszą kurtką nawet śpi się smacznie (wizyta u dziadków)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 08-02-07 i 08-02-11 (Large).jpg (70,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08-02-07a (Large).jpg (59,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08-02-09 (Large).jpg (64,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08-02-12 (Large).jpg (87,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08-02-12a (Large).jpg (80,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08-02-17 (Large).jpg (81,6 KB, 20 załadowań)
Aatena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 10:34   #3336
pyciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 385
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

Ojojoj, ale się naprodukowałyście! No i wreszcie jest co oglądać. Marcello jak widzę z wiekiem coraz bardziej przystojnieje, aż strach pomyśleć co będzie jek dorośnie... I ten błysk podrywacza w oku. Majka dzielnie sobie radzi, pamiętam jak Laura kilka miesięcy temu zaczynała raczkować, jaka to radocha. A teraz czasami chciałabym żeby sobie spokojnie poleżała zamiast latać jak szatan...
Ola to słodziak, ma taką delikatną urodę, a Tosienka to prawdziwa piękność!

U nas super dobre wieści- wyniki krwi polepszyły się, większość jest już na pograniczu prawidłowych, a wcześniej znacznie je przekraczały. Jest więc duża szansa że w końcu wszystko będzie miała w normie. Następna kontrola wyników krwi dopiero za trzy miesiące.

Wczoraj oprócz hematologa, byłyśmy u pediatry-infekcja wirusowa+tona leków. Ale pomagają, dzisiaj w nocy już się tak nie dusiła. Poza tym rozmawiałam z lekarką o piciu mleka, bo Laura ostatnio wypija 100-200 ml Nutramigenu na dobę i więcej nie chce. Uspokoiła mnie ze jak dziecko zjada serki, jogurty, to wystarczy minimalna ilość mleka (a ja jej ufam, bo to świetny pediatra, znany w całej wielkopolsce). Po roczku mam wprowadzić jakieś mleko hippa, smakowe, właśnie dla dzieci po roczku, podobno bardzo smaczne. z dorosłego jedzenia Laura dostaje chleb razowy z masłem i szynką drobiową / dżemem truskawkowym/serkiem homo i jajecznice ze szczpiorkiem bez tłuszczu. Poza tym jogurty i serki.

Buena zazdroszcze lokalu na roczek, ja właśnie robię imprezę na dwa razy (oboje mamy duże rodziny). Początkowo chciałam zrobić w jeden weekend, ale zajechałabym się na śmierć bo przygotowania mogę zacząć dopiero w piątek po pracy. W końcu stanęło na dwóch niedzielach.
__________________
Laurka

album
pyciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 12:01   #3337
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

A to ja na krótko. Jesteśmy po lekarzu i Maja nie dość, że nie przytyła od 2 miesięcy to jeszcze schudła. Lekarka kazała zrobić badania i zgłosić się do gastrologa. Mówiła, że może z niej taki niejadek i już, ale to, że chudnie to niezbyt dobrze. Też będę jak ty Buena łapać siki ale nasza doktor mówiła żeby lepiej do słoika dla dorosłych bo torebki dają zafałszowane wyniki. No cóż, pojutrze będę czatować z rana jak hycel. Waży 7700.

Acha, poza tym rozwija się prawidłowo, nie ma ani rozwolnień ani zaparć, nie ulewała nigdy. Sierotka moja no.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 12:46   #3338
baska201
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 081
GG do baska201
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

Gosiu alez chudzinka z Majeczki ale co tam, pewnie taka jej uroda i dobrze, przynajmniej dziewczyna potem nie bedzie musiala dbac o linie
Maja sobie super radziz raczkowaniem, za niedlugo bedzie szalec jak nasze
Pyciaczku super, ze wszystko w porzadku ucaluj Laurke od nasnie moglo byc inaczej teraz juz bedzie tylko lepiej

Bebe Marcel to przystojniacha bedzie z niego super facet ale to dobrze, bo przynajmniej nasze dziewczyny beda miala w kim wybierac

Tosia sliczna, a ten szal nonono prawdziwa dama

Olenka sliczna a jaka ma super czapeczke(ja jestem maniakiem czapek) sliczna dziewczynka

Moja wysypka schodziale ile sie "nacierpiala" myslalam,z e do krwi sie zadrapie ale juz jest w porzadku
baska201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 12:48   #3339
baska201
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 081
GG do baska201
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

dubel:/
baska201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 12:56   #3340
pyciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 385
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

Baśka, super że wysypka schodzi, wiem jak to jest jak człowiek drapie się do krwi. Trzymam kciuki żeby nie powróciło.

Gosik ja już trzy razy męczyłam się z łapaniem siuśków. Wg mnie te woreczki są do niczego (albo ja nie umiem ich używać). Zuzyłam jakieś 30 i nic, zero siuśków. Próbowałam też z pojemnikiem na mocz, raz przetrzymałam Laurę dwie godziny aż w końcu zasnęła, rozebrana, przy włączonym świetle i telewizorze. Za każdym razem udawało mi się złapać dopiero na wyparzony nocnik, po wcześniejszym przumusowym napojeniu dziecka. A i tak na tym nocniku trzymałam ją jakieś pół godziny i cały czas musiałam zabawiać. A co do gastrologa, ja bardzo sobie cenię te wizyty. Mamy bardzo fajną panią gastrolog, zawsze dokładnie bada Laurę, waży, ustala jadłospis (nie zawsze ściśle się go trzymam). Bardzo ładnie wyprowadziła Laurę, wcześniej miała sporą niedowagę, a teraz jest na 50 centylu.
__________________
Laurka

album
pyciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 15:21   #3341
buena
Wtajemniczenie
 
Avatar buena
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 708
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

Super, że z Laurą jest lepiej.
Maja pewnie zdrowa jest, tylko niejadek i tyle.
Basiu, dobrze, że juz wysypka schodzi.
Zgadzam się, że Ola ma delikatna urodę, fajna laska tak jak i Tosia.

My byłyśmy dziś u doktorki z wynikami i jest ok, ufff.
Potem może coś jeszcze napiszę, a teraz uciekam, bo jestem taka śpiąca....
buena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 18:10   #3342
ewa make-up
Raczkowanie
 
Avatar ewa make-up
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 350
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

Moje dziecko nie potrzebuje spać w dzień,dzis przeszła siebie spałą pół godziny

wekend minął rodzinnie,w piątek Kasia była na urodzinach u kuzyna,mojego chrześniaka,a w niedz wypad do Zoo,wszystkie zwierzaki są kici kici,ale i tak są lepsze dzieci w innych wózkach,a ten mały co go spotkała w akwarium "u rybek" to poezja......oczu oderwać od siebie nie mogli......

coraz wiecej małej gotuje,praktycznie od dwóch tyg nie jadła obiadku ze słoiczka,wczoraj sie napociłam ugotowałam ryż na mleku modyf z jogurtem i zmiksowanymi malinami i miodem,ale księżniczce to nie smaklowało....wolała parówę do ręki.....niech jej będzie......

a dziś zaserwowałam jej i polecam jajko+rzodkiew tarte z odrobiną smietany,wcinała az jej sie uszy trzęsły

chrupki kukurydziane odrzuciła na rzecz andrutó,wafli suchych tortowych ,paluszków i talarków krakowskich

aha i oficjalnie Kasia dostała w czwartek lalkę szmaciankę,która mówi mama piciu,mama coś tam ,tata przytul mnie,pobawmy sie razem

oficjalnie lalka została porzucona i oddana na czas nieokreślony do pogotowia opiekunczego jakim jest kosz na zabawki i wymieniona na auta brrrrum sztuk dwie

jesli chodzi o chodzenia to sama się puszcza..........dwa trzy kroczki przchodzi.....

w czwatrek idziemy kupic prawdziwe buty i kurtke na wiosne

pyciaczku dobrze ze wyniki lepsze
kto tam mocz łapał to gratuluję
gosik gratuluje majowego raczkowania,sukienki ,moze Kasi Maja by pożyczyła?
atena i nelly laski przepiękne

ja tez zaraz ściągnę fotki to wrzucę
__________________
ewa
ewa make-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 18:25   #3343
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

A ja siedzę wkurzona bo jest tak mało kaszek bezmlecznych, Maja połowy w ogóle nie lubi. Zostaje mi bananowa, jabłkowa i gruszkowa. Wy możecie przebierać a ja to co:[. Napisałam nawet maila do Bobovity :P.

Jutro chcę jej ugotować obiad inny niż zwykle czyli pulpety, ziemniaki z mlekiem modyfikowanym i może (jak nie ma kontrowersyjnych składników) margaryną roślinną, marchew z jabłkiem. Mam też szpinak, na kolację dostanie ugotowany i wrzucony do jajecznicy. Może do jej poprawi apetyt.

Odnośnie tragicznego apetytu mojego dziecka, to dziś po 50ml kaszki o konsystencji rzadkiego budyniu zaczęła płakać że już nie chce i odpychać łyżeczkę. Trzy godziny wcześniej zjadła 2/3 słoika owoców a kolejne 3, 1/4 słoika obiadu. No i jak ona ma przytyć a nie chudnąć skoro tyle się rusza. Takie jedzenie jest u niej codziennością.

Nie wiem jak ja złapię te siki, jakoś tego w ogóle nie widzę.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 18:32   #3344
pyciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 385
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

Ja też kupiłam Laurze pierwsze buty do chodzenia, wyprofilowane, ze skóry. Wrzucam fotkę i przy okazji 2 zdjęcia młodej:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_5007 (Large).JPG (65,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5010 (Large).JPG (55,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5022 (Large).JPG (100,6 KB, 23 załadowań)
__________________
Laurka

album
pyciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 18:42   #3345
ewa make-up
Raczkowanie
 
Avatar ewa make-up
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 350
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

fotki
1,2, lubię pudding czekoladowy.....
3,czujecię tę kurtkę?ona jest z USA i ma z 15 lat,hehehe stylowa,skay
4.w zoo wiosna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia SŁODKA CZEKOLADKA.JPG (103,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia SŁODKA CZEKOLADKA 2.JPG (83,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSCF0808.JPG (95,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSCF0783.JPG (108,3 KB, 20 załadowań)
__________________
ewa
ewa make-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 18:44   #3346
ewa make-up
Raczkowanie
 
Avatar ewa make-up
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 350
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

historia pewnej rzodkiewki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSCF0789.JPG (97,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSCF0793.JPG (110,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSCF0795.JPG (109,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSCF0800.JPG (93,9 KB, 15 załadowań)
__________________
ewa
ewa make-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 19:23   #3347
bebe97
Wtajemniczenie
 
Avatar bebe97
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

Ale Kachna poobijana! ma śliczne ząbki. Ewa, naprawdę jadła rzodkiewkę? Marcel tak kiedyś ssał cytrynę, aż mnie ciary przechodziły.
Wszystkie dziewczętą śliczne i słodkie. A ile zdjęć o oglądania, super! Najbardziej podobała mi się Ola dobrana kolorystycznie do wózka, zdjęcie śpiącej Tonki pod płaszczem Anety i Laura w wannie, cudne są laski No i Kasia z rzodkiewką

O Marcelu dzis niewiele, bo dziś dzień był pod hasłem służba zdrowia i chciałam sie poskarżyć.
Poszłam do ginelokologa z przychodni przyszpitalnej po skierowanie na badanie hormonalne, a ten palant mnie odwodził od tego, bo po co mi to? przepisze mi tabletki ot tak. Niech sie wypcha, co tez mu bardziej oględnie w słowach powiedziałam. W końcu wypisał mi skierowanie na poszczególne hormony, bo się wyraźnie tego domagałam, ale i tak muszę za te badania zapłacić. Durne pytanie,co ja sie uparłam przy badaniach na poziom hormonów, czy on nie widzi co ja mam na twarzy??? a jak na wszystko mam argument, to już sie nie podoba i jeszcze powiedział do mnie, że ja tu z taka postawą bojową, a on chce mi pomóc... żartować raczy! leże rozwalona na samolocie, a ten sie mnie pyta gdzie są moje wyniki TSH (bo zrobiłam je wcześniej) a jak mu mówię że w książeczce ubezp. to on mi na to, że mi w torebce grzebać nie będzie. Więc ja mu, że nie musi, bo książ.ubezp. razem z wynikami tarczycy położyłam od razu przy swojej karcie... co dureń myślał, że zlezę z samolotu z gołą d... i mu palcem pokażę gdzie leży?!? te konowały są rozpuszczone, bo przychodzą pacjentki proszę - dziękuję- jeśli pan doktor łaskawy... bo jest kurde dwóch ginów na cały szpital co w przychodni przyjmują... a ja nie jestem taka potulna. Jak mi się coś należy jak psu buda, to co mam go po rękach całować że raczył mnie w ogóle przyjąć?
wynik z cytologii mam ZA MIESIĄC, a na usg narządów rodnych pierwszy wolny termin to kwiecień... no comments. Za to oni chca podwyżkę, służba zdrowia to jakaś paranoja.

No to wyżaliłam się nie musicie czytać

edit. chciałam sie zapytać Anety i Ewy: czy dziewczyny lubią być w huśtawce? u nas jest passe i to od jakiegoś czasu, przecież w huśtawce nie można chodzić :/

Aha, i na apetyt Tosi nie można narzekać, co? cały bochenek, hoho
bebe97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 19:47   #3348
pelsonik
Raczkowanie
 
Avatar pelsonik
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 356
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

Jakie piękne zdjęcia!
Tośka to moja idolka. Widać po oczach w niej czorta!
Laurka piękności jak zwykle.
Kasieńka o sto lat starsza od naszych fajniusia mądraczka.
Oleńka bardzo gustownie dopasowana do otoczenia, słodzinka.

Gosik, warto zrobić wszystkie zalecane badania. Ja w takich sytuacjach konsultowałabym temat z innym pediatrą coby mieć szersze spojrzenie. Najważneijsze to dowiedzieć się jakie badania należałoby zrobić. Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było ok i jestem pewna że jest wszystko ok. Majeczkę proszę ucałować w czółko od Pelsonika i dać piątkę od Amelki! Tak sobie myslę (intuicja), że może Majka ma jakąś bakterię i tyle.

Moja pszczoła kombinuje jak dzika i padam na pysk. Puszcza się, bo wydaje jej się że pójdzie. A jeszcze nie chodzi, nie ma takiej równowwagi. Robi dwa kroki i się gubi....Więc ja muszę ją ubezpieczać wrrrr. Daje się jej wywalić czasem coby się spłoszyła trochę. Ale nie działa ta metoda.
Mam pszczołę torpedę.
Śmieszy mnie to, że mam w szafce spray na osy i szerszenie (czyli na pszczoły też). W razie przesilenia straszę ją tym sprayem - w słowach ją straszę...żeby nie było.
__________________
PSZCZOŁA
pelsonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 20:18   #3349
ewa make-up
Raczkowanie
 
Avatar ewa make-up
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 350
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

bebe to rzodkiewka,cytryna oczywiscie tez jest ok,og.kiszone sa najlepsze zaraz po żelku cocacolowym ukradzionym starszemu kuzynowi

huśtawka jest na chwile .....na 10min
__________________
ewa
ewa make-up jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 20:27   #3350
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

Dziekujemy za miłe słowa. Też mam nadzieję, że to tylko bakteria w moczu.

Kaszucha jest boska, diabeł nie dziewczyna, będzie mieć sporo zazdrosnych koleżanek.

Laura śliczna jak z obrazka.

Ja też chcę na wiosnę kupić Mai pierwsze buty do chodzenia, jak znam życie szybko je ściągnie.

Idę pograć w jakieś literaki.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 20:33   #3351
beauty
Raczkowanie
 
Avatar beauty
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 358
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

Ale sypnełyscie zdjęciami, suuper
Synowa boska, to zdjecie w etoli extra ! Szymek tez ma taką małpkę.

Pyciaczku ciesze sie, że wyniki Laurki sa dobre, wyobrażam sobie jak się musiałaś denerwowac czekajac na nie.

Maja rzeczywiście chudzinka, z tego co pamietam Gosiu, to jak byłas w ciazy jadłas jak wróbelek, może córcia zakodowała sobie takie "obżarstwo" ? Filmiki świetne, czy Wy kładziecie na dywan dodatkowo jakąś kołdre? Na parterze mieszkacie, czy zimne podłogi macie?

Ola , dama pierwsza klasa

Kasia super dziewczyna, czy dobrze widzę, że ma przerwe miedzy górnymi ząbkami? Mój mały ma taką furtkę, że jeszcze jeden ząb by się zmiescił po środku No i pewnie kreciołki po mamusi odziedziczy?

Dzisiaj odniosłam małe zwyciestwo. Szymek zasnął sam w łozeczku bez cyca
Czekam na małża, bo jeszcze w pracy biedny siedzi, chyba umilę sobie to małym redsikiem
__________________
album
beauty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 20:49   #3352
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

My nie mamy ani dywanów ani wykładziny, są panele albo kafelki, Mai na nich zimno, mnie też, do tego trochę się na nich ślizga. Dlatego w salonie ma rozłożoną moją kołdrę i puzzle, do sypialni jej nie wpuszczam bo powywalałaby wszystkie swoje ciuchy z szafek, w jej pokoju damy dywan, choć wolałabym wykładzinę.

W ciąży mało jadłam bo mi nic nie wchodziło, do dziś pamiętam 3 miesiące na nektarynkach, mandarynkach i chlebie z topionym serem.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 09:48   #3353
ewa make-up
Raczkowanie
 
Avatar ewa make-up
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 350
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

Kasia dziekuje za komplementy

jestem zdeterminowana zdegustowana i zdefunkcjonowana
chodzi o zasypianie kasi wieczorem i budzenie sie w nocy

przeczytałam usnij wreszcie
wszystko sie zgadza ,kasi pzyjacielem do spania jest butelka i tak traktuje wieczorna kolacje ,jako usypiacz,i dlatego sie budzi w nocy,bo jej to zabieram

jestem w pracy skoncze później
__________________
ewa
ewa make-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 10:41   #3354
Anndraa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 305
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

Napiszę coś potem bo ostatnio tylko czytam bo nie mam czasu a poza tym jak tylko wlączę kompa to mały na mnie wisi, a wieczorem mąż okupuje.
W sumie to chciałam się tylko pochwalić ( mam nadzieję że nie zapeszę) moje dziecko DWIE OSTATNIE NOCE NIE BUDZIŁO SIĘ.Zjadło kolację i o 20 drugi raz o 21 i pierwszej nocy obudziło sie o 22, a tak spało do rana do 6
Ja sie budziłam bo się bałam że coś nie tak, że tak cichutko, a on się wtulał w podusię i spał.
Aż jestem ciekawa dzisiejszej nocki.
__________________
KUBUŚ

ALBUM
Anndraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 10:57   #3355
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

U Mai przedwczoraj skończyły się noce z 20 pobudkami. Za to podobnie jak u Ewy, Maja traktuje cycek jako usypiacz więc kiedy się budzi oczekuje, że wetknę jej go w buzie. Jak nie jest popłakiwanie. Muszę ją odzwyczaić bo im dalej w las tym gorzej, nawet smok nie pomaga.
Poza tym noce już ok, nie mogę narzekać.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 11:30   #3356
baska201
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 081
GG do baska201
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

Dziewczyny super
Kasia wyglada ekstra z ta buzka z czekolady slodka
Laurka tez ślicznutka Ona to bedzie taka delikatna dziewczynka z wielkimi slicznymi oczetami

kurcze a mnie sie nic nie chce - znowu
Lena szalejeahh dzis na dzien dobry dostalam pieta w okoała, bolalo..

a tak w ogole Yendzo gdzie jestes? odezwij sieobrazilas sie na nas..
baska201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 11:35   #3357
joasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 472
GG do joasia
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

Ja też więcej czytam niż piszę ale jakoś nie mogę się zebrac.

Fotki super Dziewczyny wszystkie takie urocze i piękne że szok
Marcel to kawał chłopa i oczywiście przystojniaczek

Majka super raczkuje

Ewa widzę, żę nie wnikasz zabardzo z jedzeniem co do Kasi. Może to i dobrze bo w dobie dzisiejszych czasów chyba troszkę przesadzają z tymi zakazami, jakoś nam się nic nie stało jak kiedyś tak nie pilnowały nasze matki tych zasad jedzeniowych.

Co do roczku to ja mam nadzieję, że będzie ciepło to wyprawię u moich rodziców na działce nad jeziorem. Zrobię grilla jakieś sałatki, coś na słodko i oczywiście tort ze zdjęciem, już jeden miał ze zdjęciem na chrzest, super to wygląda no i oczywiście robi wrażenie

Nie zapeszając Kuba też zaczyna chyba wraca do normalności ze spaniem. Wczoraj poszedł spac po 21, troszkę popiskiwał ok 23.30 ale dopiero sie zaczął przebudzac po 3, wzielam go do łóżka i spał do rana. Normalnie suuuuuper.

Pyciaczku extra że wyniki są dobre, wierzyłam że będzie dobrze

Zapomniałam dopisa co moje dziecko robi, nie wiem czy już pisałam o tym że daje do lustra buzi dla dzidzi i w realu też daje dla mojej koleżanki synka . Nauczył sie wyślizgiwac, jak nie chce wstac to podnosi ręce do góry, ugina nogi i taki bezwładny sie robi że trudno go podnieś, cfaniak jeden Aha i przedwczoraj usiadł po turecku, uwieczniłam to na komórce, jak zgram to wrzuce.
joasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 11:36   #3358
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

Dziewczyny czy na pobranie krwi z dzieckiem trzeba iść na czczo? Czy siuśki muszą być zbierane po nocy?
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 11:51   #3359
Yvonne07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 17
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

Gosik przed pobraniem krwi trzeba podac dziecku dużo płynów. My zawsze chodziliśmy rano do przychodni więc Kacper był tylko po cycu. A siuśki zbieraliśmy po przebudzeniu, bo tylko do godz. 9 przyjmowali.
Yvonne07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 11:57   #3360
joasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 472
GG do joasia
Dot.: Dzieci kwietniowo-majowe 2007 oraz ich mamy:)

Siuśki najlepiej po nocy ale nic się nie stanie jak będą z dnia ale jak pisze Yvonne zależy do której przyjmuja w przychodni a krew nieważne chyba kiedy pobierasz. Co do picia przed pobraniem krwi to nic nie słyszałam.

Kuba miał pobierana krew i mocz późnym popołudniem jak kładli go do szpitala. A w szpitalu też nikt nie patrzył czy dziecko jadło coś czy nie a i mocz brali w różnych porach.


Przepraszam, zapomniałam powitac Yvonne
joasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.