Panny Młode 2008 cz.II - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-28, 19:36   #3541
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

dzasta110, kasienka1985, asiuk dzięki nad łańcuszkiem się zastanowię jak pomierzę do sukni - dopiero coś zdecyduję... może wogóle zrezygnuję, a może całkiem co innego dokupię. Kolczyki raczej te zostaną. Na zdjęciach ciężko uchwycić realistycznie jak to wygląda, ale z drugiej strony jeżeli planuje się fotografie jako pamiątki - warto sprawdzić

Buty są faktycznie wysokie 8,5 cm - maks jaki zniosę (mam nadzieję ;p) przez uroczystość zaślubin no i obiad - noszę zwykle 38 ale musiałam zamówić wąską 37 - dziwna rozmiarówka. I mogłyby być z pół numeru nawet jeszcze mniejsze - ale to nie problem bo i tak planowałam dokupić silikonową wkładkę na przód - żeby nogi nie bolały od wysokości w sumie przetańczyłam wesela i w wyższych butach ;p ale szpilek takich to nie miałam jeszcze ciekawe jak się sprawdzą, potrenuję wcześniej widzę kasienka, że nie gardzisz zakupem internetowym to polecam Ci ten sam sklep w którym ja kupowałam buty główny plus - duuuuży wybór: http://www.bialebuty.com.pl/


Cytat:
Napisane przez emilkaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny pierwszy raz wpisuję się na tym wątku
Mam nadzieję, że tu ktoś mi pomoże...

Czy może któraś z Was wybrała suknię : atelier diagonal 818 ?? może macie jakieś zdjęcia z przymiarek, bądź jakieś z neta ?? ja szukam szukam ... i tylko na modelce znalazłam

Z góry dziękuje za pomoc

Pozdrawiam
boska ta suknia... nie pomogę, ale chętnie bym zobaczyła realistyczne zdjęcie jak coś znajdziesz wrzucaj a najlepiej swoje



Cytat:
Napisane przez brawurkaaa Pokaż wiadomość
dawno mnie tu nie było, ale staram sie czytac na bieżąco, ale to trudne bo duuużo tu piszecie



ta druga fotografia co wkleiłaś to własnie moja sukienka tylko że ja właśnie kupuje ja razem z bolerkiem który jest w sumie w komplecie z ta suknia. Ja zrezygnowałam z takiego zdobienia a będę miała inne które sobie wybrałam. Poniżej wklejam zdjęcia sukni z bolerkiem, trochę niewyrazne ale niestety nie mam innego. Co sadzicie o takim połączeniu??
przepiękny komplet *_* i masz problem jeden chociaż z głowy bo część z nas głowi tu się nad wierzchnim okryciem ciężko ;p a właśnie przy okazji - asiuk natknęłam się na coś takiego, może coś Ci się przyda http://sklep.kozle.com/index.php?cPa...1361886580161b

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
No więc zebrałam się na odwagę i wklejam swoje zdjęcie w sukni (ale nie moim egzemplarzu, tylko na przymiarce) oraz gorset na zbliżeniu.

Acha, na ramiączkach będą jeszcze kwiatuszki
śliczna lubię bardzo taki styl - romantyczny

Cytat:
Napisane przez jeszczepanna Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, dawno mnie nie było, wiem... ale nie mam głowy. wyniki moich badań nie są dobre, czeka mnie dalsza diagnostyka wiec mam doła
Piszecie o garniturach. Mój TZ ma 198cm wzrostu i jest b szczupły i nigdzie nie było grnitury. Zamówiliśmy surdut szyty na maire za 1400 zł ( z kamizelką w komplecie) i podobno kamizelki sa zawsze w komplecie, wiec dziwi mnie to co piszecie.
Do tej pory jeszcze nie pokazalam wam mojej sukni... a wiecie dlaczego, normalnie troche mam obawy... bo model jest z roku ubiegłego i to nie jest nowosc. Ale tylko w tej czułam sie wyjątkowo. Zdjecie załączam modelki. Ja mam włosy taki brąz z tycjanem, długośc do łopatki. Jak myślicie włosy upięte czy rozpuszczone, zaznaczam ślub 25.10.
Jedno zdjecie zalaczam w kolorze ecru bo sukienka jest bardziej widoczna. moja bedzie biała i bez tych zamiączek. co myślicie?
no wiesz, też mam model stary 2007 amoże i wczesniejszy i odkupiony - i jakoś mi to wisi ;] grunt, że suknia ładnie się prezentuje Twoja bardzo ładna mogłabym mieć taką ;p te ramiączka jakby były też mi się podobają ;p



Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Nic się nie martw, jesteśmy we dwie
albo i trzy nawet
monai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:52   #3542
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Nic się nie martw, jesteśmy we dwie
Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
albo i trzy nawet
hehe... ale fajnie...

ale z tego co kojarzę to asiuk planujesz obronę chyba na wrzesień (dobrze pamiętam? jak coś pochrzaniłam to się nie obraź )
monai a u ciebie na kiedy obrona jest planowana?
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 19:54   #3543
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
hehe... ale fajnie...

ale z tego co kojarzę to asiuk planujesz obronę chyba na wrzesień (dobrze pamiętam? jak coś pochrzaniłam to się nie obraź )
monai a u ciebie na kiedy obrona jest planowana?

yyy w czerwcu? nie wie nie wiem... chciałam przed ślubem, a jesli tak to musiałabym złożyć pracę do 10 czerwca :/ trochę ciężko idzie mi pisanie wrrr.. jestem niecierpliwa

o ja cie równo 80 dni
monai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:02   #3544
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
yyy w czerwcu? nie wie nie wiem... chciałam przed ślubem, a jesli tak to musiałabym złożyć pracę do 10 czerwca :/ trochę ciężko idzie mi pisanie wrrr.. jestem niecierpliwa

o ja cie równo 80 dni
u mnie plan obrony to koniec czerwca, poczatek lipca, jeśli nie zdąże to nie będę mogła złożyć papierów na uzupełniające, bo to licencjat dopiero no i na dodatek promotorka w ciąży, no i praca jeszcze nie skończona
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:18   #3545
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

dziewczyny ale wy duzo piszecie. Mój Tz kupił garnitur za 250 zł w Konopiskach/k cz-wy. Materiał nie jest złej jakości, garnitur bardzo nam się podoba, kolor czarny. Musznik i kamizelka (biały połyskujący) za 130zł i buty 120zł.


Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Ojjjjj.... dziewuszki ale mam lenia!!!
Za tydzień mam straszny ostatni zjazd w szkole.
Mam 3 egzaminy, 2 zaliczenia ćwiczeń i muszę oddać plan pracy licencjackiej!
A tematu jeszcze nie mam!!!
Buuuuuuuuuuuuuu... czemu to się samo nie zrobi??
Ja właśnie sleczę drugi dzien nad praca egzaminacyjna .
Co studjujesz??
Ja też muszę miec zrobiony plan pracy licencjackiej i bibliografię, a tematu również nie mam A studjuję pedagogike
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:23   #3546
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Ojojo ja jestem kolejna która przed obroną- technologia chemiczna zabawa z polimerami Damy rade- jak nie my to kto?
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:24   #3547
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Hej dziewczyny

Ja juz po łowach Zmieniłam suknie Tamtej juz nawet nie mierzyłam, innych tez nie chciałam mierzyc, ale dały mi tak dla pewnosci. Od razu jak ta ubrałam to wiedziałam, ze to TA JEDYNA. Z tamta to było tak, ze ja wyszłam z salonu to od razu miałam watpliwosci. Teraz jestem pewna, ze to na pewno ta. Jest przepiekna az sie doczekac slubu nie moge. Aaaaa... lepiej juz nic nie pisze.

Dodatkowo kupiłam suknie na poprawiny (tez cudowna) i garniak dla TZ. Jak go ubrał to byłam w szoku, az mi sie płakac zachciało Taki przystojny.

Tu moja sukieneczka ( na żywo jeszcze ładniejsza, tu nie widac tych pieknych zdobien i koronki na dole) i dla porownania jeszcze raz ta co pierwsza wybrałam ( jednak nie zawsze pierwszy wybor najlepszy ). I jeszcze prosze poradzcie mi jakie buty do tego wybrac, sa prawie identyczne, tylko jedne sa z dodatkiem satyny.

http://www.butyslubne.com.pl/buty_sl...a-p-100-pl.jsp

http://www.butyslubne.com.pl/buty_sl...e_-p-54-pl.jsp
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg davis[1].jpg (17,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg davis_1[1].jpg (15,8 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg davis_2[1].jpg (14,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5837%20100dpi[1].jpg (114,8 KB, 26 załadowań)
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 20:27   #3548
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez biedronka19876 Pokaż wiadomość
Ja właśnie sleczę drugi dzien nad praca egzaminacyjna .
Co studjujesz??
Ja też muszę miec zrobiony plan pracy licencjackiej i bibliografię, a tematu również nie mam A studjuję pedagogike
Hmmm... coś niezwykle nudnego, aczkolwiek nie aż tak nudnego jak administracja czyli???
Bankowość

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Ojojo ja jestem kolejna która przed obroną- technologia chemiczna zabawa z polimerami Damy rade- jak nie my to kto?
Ach... tylko pozazdrościć!!!
Chemia to moja miłość... co ja robię na tych studiach???
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:31   #3549
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Hej Kochane

znofff naskrobałyście tyle, że szok.nie nadążę poczytać a co dopiero udzielić się w kilku postach
właśnie skończyłam generalne porządki w moim domku, jutro mają przyjść Kupcy także trzeba było przemóc lenia.mam nadzieję, że już niedługo uda mi sie sprzedać i będę mogła wyruszyć na łowy mieszkankatrzymajcie kciuki
Biricchina prosze Cie uważaj na solarium-pracowałam na studiach w salonie i powiem Ci że powinnaś pójść dopiero pojutrze żeby skóra mogła odpocząć. 2 godzinki po opalanku do kąpielii nawilżanie to podstawa.co do stojących łóżek to są one z reguły mocniejsze od leżących także zaleca się sesje początkowo po 5 minut stopniowo zwiększając, obserwując skórę, jednak najdłuższa sesja nie powinna przekraczać 12 minut.najlepiej spytać w salonie o moc lamp i wtedy zdecydowaćteż jestem sstałym bywalcem a mój TZ mówi na mnie Diabeł
gosiunia22 bardzo ładnie
monai lubię taką delikatną biżu,wisiorek jak dla mnie na 2 łańcuszku a buty extrajeszczepanna nie jest ważne czy suknia z tego roku czy z lat ubiegłych, nie jest w,ażne czy nowa, używana, wypożyczona-ważne jest to że poczułaś sie w niej wyjątkowo i tak trzymaj
trzymam kciuki za wszystkie PM które mają w tym roku obronę-ja już swoją przeżyłam i powiem że strach ma wielkie oczy alew żeby tak powiedzieć trzeba przeżyć i zdać-na pewno pójdzie Wam świetnie
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:32   #3550
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Ja juz po łowach Zmieniłam suknie Tamtej juz nawet nie mierzyłam, innych tez nie chciałam mierzyc, ale dały mi tak dla pewnosci. Od razu jak ta ubrałam to wiedziałam, ze to TA JEDYNA. Z tamta to było tak, ze ja wyszłam z salonu to od razu miałam watpliwosci. Teraz jestem pewna, ze to na pewno ta. Jest przepiekna az sie doczekac slubu nie moge. Aaaaa... lepiej juz nic nie pisze.

Dodatkowo kupiłam suknie na poprawiny (tez cudowna) i garniak dla TZ. Jak go ubrał to byłam w szoku, az mi sie płakac zachciało Taki przystojny.

Tu moja sukieneczka ( na żywo jeszcze ładniejsza, tu nie widac tych pieknych zdobien i koronki na dole) i dla porownania jeszcze raz ta co pierwsza wybrałam ( jednak nie zawsze pierwszy wybor najlepszy ). I jeszcze prosze poradzcie mi jakie buty do tego wybrac, sa prawie identyczne, tylko jedne sa z dodatkiem satyny.

http://www.butyslubne.com.pl/buty_sl...a-p-100-pl.jsp

http://www.butyslubne.com.pl/buty_sl...e_-p-54-pl.jsp


To cudacznie!!!!
Gratulacje kochana!!!
No sukienki ogólnie fason mają bardzo podobny, ale ta Twoja nowa podoba mi się bardziej, bo... nie ma kwiatka
Butki pasowałyby chyba z satynki, ale satyna bardzo piecze jak kopytka się pocą!!!
Więc zastanów się nad tym!
Cieszę się, że już Ci lepiej!!!!!!!!!!!!
Tylko nie mów, że nie masz fotek w Twojej nowej sukni, bo futer będzie
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:47   #3551
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
a właśnie przy okazji - asiuk natknęłam się na coś takiego, może coś Ci się przyda http://sklep.kozle.com/index.php?cPa...1361886580161b
Dziękuję za pamięć i za linka

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
hehe... ale fajnie...

ale z tego co kojarzę to asiuk planujesz obronę chyba na wrzesień (dobrze pamiętam? jak coś pochrzaniłam to się nie obraź )
monai a u ciebie na kiedy obrona jest planowana?
A owszem, na wrzesień U mnie na roku nikt się nie broni w czerwcu Coż, specyfika studiów. U mnie też wszystko będzie "w jednej chwili", bo i obrona, i ślub, i pierwsza praca... Ciężko i bardzo ważny rok, szczególnie jesień

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Ojojo ja jestem kolejna która przed obroną- technologia chemiczna zabawa z polimerami Damy rade- jak nie my to kto?
No ba! Ja studiuję architekturę i urbanistykę, bawię się projektowaniem parku w Sosnowcu

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Ja juz po łowach Zmieniłam suknie Tamtej juz nawet nie mierzyłam, innych tez nie chciałam mierzyc, ale dały mi tak dla pewnosci. Od razu jak ta ubrałam to wiedziałam, ze to TA JEDYNA. Z tamta to było tak, ze ja wyszłam z salonu to od razu miałam watpliwosci. Teraz jestem pewna, ze to na pewno ta. Jest przepiekna az sie doczekac slubu nie moge. Aaaaa... lepiej juz nic nie pisze.

Dodatkowo kupiłam suknie na poprawiny (tez cudowna) i garniak dla TZ. Jak go ubrał to byłam w szoku, az mi sie płakac zachciało Taki przystojny.

Tu moja sukieneczka ( na żywo jeszcze ładniejsza, tu nie widac tych pieknych zdobien i koronki na dole) i dla porownania jeszcze raz ta co pierwsza wybrałam ( jednak nie zawsze pierwszy wybor najlepszy ). I jeszcze prosze poradzcie mi jakie buty do tego wybrac, sa prawie identyczne, tylko jedne sa z dodatkiem satyny.
Piękna suknia Bardziej mi się podoba, niż ta poprzednia
Buty wybrałabym chyba całe skórzane - pewniejsze, no i łatwiejsze do wyczyszczenia

Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za wszystkie PM które mają w tym roku obronę-ja już swoją przeżyłam i powiem że strach ma wielkie oczy alew żeby tak powiedzieć trzeba przeżyć i zdać-na pewno pójdzie Wam świetnie
Dzięki Ja tam się obrony jakoś nie boję, wiadomo, że stres będzie, ale to normalne Najchętniej miałabym to juz za sobą, ale wiem, że jeszcze bardzo dużo pracy przede mną

Prawdopodobnie jutro pojdziemy z TŻ odebrać obrączki
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 20:55   #3552
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

magda_222 cieszę się, że wybrałaś-jest piękna

Dziewczyny ile macie zapowiedzi wypisanych przez księdza bo ja tylko 2 a znajoma twierdzi, że powinny być 3-ale ksiądz chyba wie lepiej bo już zgłupiałam
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 21:00   #3553
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Heheheheh, masz bardzo podobne włosy do moich (jak na zdjęciu).
Ja raczej chciałabym moje jakoś lekko pokręcić <bo mam podatne na kręcenie> i lekko upiąć.
Ja mam włosy do ramion i może sobie doczepię jakies kłaczki sztuczne (żeby były dłuższe).
Skoro mówisz, że masz o połowę krótsze niz na fotce- to chyba masz rzeczywiście krótkie!
Hmmm, a jakiś kokonik??
O czym myślałaś??
i dont know what is ,,kokonik"?????????nie mam pojecia co to jest kasiulenko

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
toverku a co myślisz o takiej fryzurze? wstawię pierwszą do załącznika - strasznie mi się podoba ale nie dla mnie kompletnie ;p ale tak myslałam że może pasowała by Tobie? świadkowej już wciskałam ;p ale twierdzi, że nie ma gęstych włosów phi... i inne ładne rozpuszczone - co prawda dłuższe ale taki styl może by Ci odpowiadał? ja w każdym razie jestem za takimi dla Ciebie
no prosze prosze monai wie czego toverkovi trzeba-bardzo Ci dziekuje za zdjecia takich fryzur bowiem o tyego rodzaju upiecia mi chodziloja wlasnie mam geste wlosy i jak bylam w poniedzialek u fryzjera to sie miedzy soba klocily kttora ma mnie obciac bo nie chcialy sie tego podejmowacmam nadzieje ze mi odrosna do wrzesnia bo ostatnio im to jakos idzie...
dziewczynki tak czytam ile wydaja Wasze chlopoy na garnitury i zaczynam sie martwic...bo moj TZ mysli ze za 700 zl kupi sobie elegancki garnitur.....to sie chlop zdziwi
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 21:01   #3554
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
magda_222 cieszę się, że wybrałaś-jest piękna

Dziewczyny ile macie zapowiedzi wypisanych przez księdza bo ja tylko 2 a znajoma twierdzi, że powinny być 3-ale ksiądz chyba wie lepiej bo już zgłupiałam
Mnie też się zdaje, że trzy!
Dziwne

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
i dont know what is ,,kokonik"?????????nie mam pojecia co to jest kasiulenko
: hahaha:
umieram sobie właśnie ze śmiechu!!!!!!!!!!!!! hahahahahahhahahahahahhah ahaha
Skarbie mój drogi kokonik to zdrobnienie od koka!
Ściskam Cię mocno i dziękuję za rozbawienie mnie do łez
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-05-28 o 21:05 Powód: post pod postem!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 21:06   #3555
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
asiuk gratuluje madrej glowy-studiowanie architeltury i urbanistyki to nie lada gratka dla mnie...ja skonczylam filologie polska a od wrzesnia jesli wypali zaczynam studia podyplomowe z logopedii....
dzis sie dowiedzialam ze przylecial moj kolejny kuzyn z Anglii i chce abysmy go zaprosili osobiscie poniewaz przyleci dopiero na wesele...a sprawa jest taka ze jego tato jest moim ojcem chrzestnym..i pytanie-czy wypada wujka juz zaprosic prz okazji zapraszania kuzyna?bo cos mi podpowiada ze dobrze by bylo...choc jeszcze tyleeeeeeeee czasu do weselicha

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Mnie też się zdaje, że trzy!
Dziwne

oczywiscie ze trzy!!!!podpisuje sie pod tym swoim nazwiskiem panienskim S.....

: hahaha:
umieram sobie właśnie ze śmiechu!!!!!!!!!!!!! hahahahahahhahahahahahhah ahaha
Skarbie mój drogi kokonik to zdrobnienie od koka!
Ściskam Cię mocno i dziękuję za rozbawienie mnie do łez
aaaaaaaaaaaahaaaaaa to koziolek matolek ze mnie bo sie nawet nie domyslilammialam raz kokonik na glowie-jak mialam studniowek i to byl 1 i ostatni raz bo wygladalam jak siedem neiszczesc

dlaczego kiedy ja jestem to nikt nie pisze

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-05-28 o 21:36 Powód: post pod postem
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 21:24   #3556
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Wink

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaahaaaaaa to koziolek matolek ze mnie bo sie nawet nie domyslilammialam raz kokonik na glowie-jak mialam studniowek i to byl 1 i ostatni raz bo wygladalam jak siedem neiszczesc
A to dobre!!!
Ja miałam to samo!!!
Też na studniówce miałam kokonika i wyglądałam jak czternaście nieszczęść!!!
Cóż za zbieg okoliczności!
Dlatego też mam uprzedzenie do kokonów!

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
dlaczego kiedy ja jestem to nikt nie pisze

No wiecie co???
Chyba focha strzelę...
A ja????
To nikt??
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-05-28 o 21:34 Powód: proszę edytować posty a nie pisać post pod postem
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 21:29   #3557
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
No wiecie co???
Chyba focha strzelę...
A ja????
To nikt??
oj bidulkopsieplasiam. ...tak mi dzis jedno dziecko powiedzialo i ja tak mowie Tobie....
wiesz tez sie usmialam ze swojej ciemnoty...takich rzeczy zeby nie wiedziec....KASIENKO A czy Ty wklejalas swoja suknie?bo ja nie wiem czy widzialam a ciekwai mnie co wybralas
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 21:33   #3558
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

kasienka jak ty focha strzelisz to ja mawashigeri kopnę
toverek taaa wszystkie nasz odstraszasz:p

Co do obrony to mówią: pięć minut wstydu dyplom na całe życie

Dziewczyny po 20 czerwca ja wkleję zdjęcia mojej kiecki i liczę na pomoc;-) Buty już mam- miałam je zanim zamówiłam sukienkę.
jak dobrze że jest to forum i wizażanki, no i Ty toverku dobrze że jesteś bo przynajmniej nie ma tłoku (połowę odstraszasz ;p
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 21:33   #3559
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość
Powodzenia w urzędzie
Dziękuje wszystko się udało beż żadnych niespodzianek . Wiecie ile par przyszło do urzędu? kolejka była całkiem pokaźna.


babeczka1985 idziesz do pokoju jak się nie myle 23 (II piętro). I tak, jeśli Ty i Twój partner jesteście z Wrocławia i tu ślubujecie to nie potrzebujecie odpisu skróconego aktu urodzenia. Tak nam powiedziała babka w dziale archiwum, która sie zdziwiła, że chcemy go wyciągać. Wchodząc do tego pokoju 23 obsługiwane są jednocześnie 3 pary, babka najpierw się pyta jaki typ ślubu bierzecie i przygotowywuje odpowiedni dokument. W rezultacie otrzymujecie w 3 egzemplarzach papier stwierdzający brak przeciwwskazań do zawarcia ślubu. Musicie je przekazać do Kościoła, Ksiądz z tyłu tego dokumentu zrobi odpowiednią adnotację. Po ślubie jeden z nich w przeciągu 5 dni musi wrócić z powrotem do USC (Ksiądz zajmuje się tą sprawą), jeden jest dla Was i dla Kościoła.
Zapłaciliśmy 84 zł.

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
co ja to chcialam napisac...tyle stron musialam przeczytac ze zapomnialam co pisac...
hmmmmm....
m.a.r.t.a. ale was wkreca ten jubilermy przy odebraniu nie mielismy problemu z uybraniem ich na palce.jednak pani sama powiedziala zeby sobie przymierzyc tydzien przed slubem w razie gdyby cos bylo za ciasne lub za szerokie...i zrobia nam za darmoa nie za 18 zli sama polecila mi abym oddala pierscionek zareczynowy do czysczenia przed slubem...mila paniusia...
ja tez pomalu zaczynam miec nerwy ze zle wybralam suknie bo cholera jest taka zwyczajna..nie taka jak wasze z dodatkami i koronkami.....a mam jechac na przymiarke w lipcu i sama nie wiem co robic...sluchajcie znalazlam na naszej klasie zdjecie TZ kumpeli w sukni slubnek ,,lekko"podobnej do mojej i nie wiem czy wkleic je tu bo chcialam sie was poradzic
Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość


Ja pierdziele. Tyle na nie czekaliście a teraz jeszczce to...Nie dajcie się i nic nie dopłacajcie. To oni spartaczyli robotę a poza tym jest tak jak napisałaś. Żeby powiększyć obrączkę rozciąga się ją a nie dokłada złoto...
Kurczę jestem zestresowana jutrzejszym dniem ale będę twarda i się wykłóce, że nie mam zamiaru za nic mu dodatkowo płacić.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 21:39   #3560
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

też tu jestem
i też miałam kokonik-fajna nazwa-na studniówce spięty 30 wsówkami-masakra-drugi raz bym sobie nie dała zrobić takiego kuku
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 21:41   #3561
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Wink Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
kasienka jak ty focha strzelisz to ja mawashigeri kopnę
toverek taaa wszystkie nasz odstraszasz:p
Zaraz jeszcze się okaże, że to przez ten zadek konia
Co kopniesz?? Po jakiemu to??

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Kurczę jestem zestresowana jutrzejszym dniem ale będę twarda i się wykłóce, że nie mam zamiaru za nic mu dodatkowo płacić.
Pamiętaj jutro moją radę!
Jak pan jubiler nie będzie chciał współpracować to w gębę mu!!!
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 21:45   #3562
jeszczepanna
Raczkowanie
 
Avatar jeszczepanna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 222
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Annakacka, Emilkaaa, Kasienka1985, Monai, Lilstar wszystkim wam dziękuje za tak dobre opinie i komentarze na temat mojej sukni.Jestem szczęsliwa I oczywiście ze sie nie obrazam. Teraz tylko musze wymyśleć jakaś fajną fryzure. Jesli macie pomysł - prosze o rade. Przymiarke tej swojej będę miała w sierpniu wiec dopiero wtedy zamieszczę swoej zdjecie w niej. Pozdrawiam i dobrej nocy.
jeszczepanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 21:47   #3563
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość

Dobra lecę pod prysznic, nie wiedziałam, że po solarium tak się śmierdzi i zmykam do pubu, mamy się tam spotkać ze świadkami żeby się w końcu poznali
Ja tak zacznę śmierdzieć od końca lipca.

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość

załączniki: buty i biżuteria - 2 wersje łańcuszkowe - co myślicie?
widziałam też pasującą bransoletkę chyba dokupię. Zamiast łańcuszka może być też sztywna okrągła struna lub myślałam o wersji z muślinową tasiemką -sprawdzę wszystko
Ale butki , biżuteria delikatna, ładna.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 21:50   #3564
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
oj bidulkopsieplasiam. ...tak mi dzis jedno dziecko powiedzialo i ja tak mowie Tobie....
wiesz tez sie usmialam ze swojej ciemnoty...takich rzeczy zeby nie wiedziec....KASIENKO A czy Ty wklejalas swoja suknie?bo ja nie wiem czy widzialam a ciekwai mnie co wybralas
Naturalnie wybaczam!!!
Specjalnie z dedykacją dla Ciebie:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1211050821
ale się naszukałam...

Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
też tu jestem
i też miałam kokonik-fajna nazwa-na studniówce spięty 30 wsówkami-masakra-drugi raz bym sobie nie dała zrobić takiego kuku
Dziękuję za uznanie
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 21:51   #3565
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
: hahaha:
umieram sobie właśnie ze śmiechu!!!!!!!!!!!!! hahahahahahhahahahahahhah ahaha
Skarbie mój drogi kokonik to zdrobnienie od koka!
Ściskam Cię mocno i dziękuję za rozbawienie mnie do łez
Jak dla mnie "kokonik" to zdrobnienie od "kokonu", a "kok" ma zdrobnienie "koczek", ale i tak się zorientowałam, że to o tą fryzurę Ci chodzi

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
asiuk gratuluje madrej glowy-studiowanie architeltury i urbanistyki to nie lada gratka dla mnie...ja skonczylam filologie polska a od wrzesnia jesli wypali zaczynam studia podyplomowe z logopedii....
dzis sie dowiedzialam ze przylecial moj kolejny kuzyn z Anglii i chce abysmy go zaprosili osobiscie poniewaz przyleci dopiero na wesele...a sprawa jest taka ze jego tato jest moim ojcem chrzestnym..i pytanie-czy wypada wujka juz zaprosic prz okazji zapraszania kuzyna?bo cos mi podpowiada ze dobrze by bylo...choc jeszcze tyleeeeeeeee czasu do weselicha
Dziękuję
Też bym chciała się wybrać na podyplomową architekturę wnętrz, ale raczej nie od tego roku. Z drugiej strony, nie wiem, czy się w przyszłym roku pozbieram i zdecyduję W sumie mogłam iść na to już teraz, na 5. roku

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
3Kurczę jestem zestresowana jutrzejszym dniem ale będę twarda i się wykłóce, że nie mam zamiaru za nic mu dodatkowo płacić.
Tak zrób Bądź twarda i nie daj sie naciągnąć na dodatkową opłatę. Będę trzymać kciuki!
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 21:51   #3566
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

kasieńka to po japońsku jestem adeptką karate kyokushin hehe
Jeszczepanna twoja sukienka jest bardzo ładna,a czy gdzieś jest napisane że tylko tegoroczne kolekcje są dozwolone? To jest w sumie moda, wymysł projektantów. teraz panuje pełna dowolność co zresztą fajnie widać na wątku "najbrzydsza suknie jaką widziałyście"
O gustach się nie dyskutuje ponoć. A twoja sukienka zakrawa na elegancką klasykę- czyli coś co lubię.
Moja sukienka nie jest z żadnej kolekcji, sama ją sobie obmyśliłam, jest nadzwyczaj prosta i co dla mnie najważniejsze- wygodna.
Poza tym jestem zdania że kazdej sukni uroku dodaje panna młoda. Np ja na rybkę w życiu bym nie spojrzała łaskawym okiem gdybym jej nie zobaczyła na kasieńce.
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 21:53   #3567
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość

Pamiętaj jutro moją radę!
Jak pan jubiler nie będzie chciał współpracować to w gębę mu!!!
Ja raczej nie będę miała siły, ale jakby co to partner wyciągnie go zza lady i..
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 21:58   #3568
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
u mnie plan obrony to koniec czerwca, poczatek lipca, jeśli nie zdąże to nie będę mogła złożyć papierów na uzupełniające, bo to licencjat dopiero no i na dodatek promotorka w ciąży, no i praca jeszcze nie skończona
uuu to trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Ojojo ja jestem kolejna która przed obroną- technologia chemiczna zabawa z polimerami Damy rade- jak nie my to kto?
witaj w gronie zestresowanych obronnych PM ja studiuję Biotechnologię i generalnie badałam takie rzeczy że nawet na seminarium pan Prof nie rozumie ;p (a bo jak inna gałąź nauki to jak ma) ale zachwycony jaki hihihi ciekawe czy jutro tez będzie - bo ostatnie przede mną ;/ nie lubię nie lubię...

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Ja juz po łowach Zmieniłam suknie Tamtej juz nawet nie mierzyłam, innych tez nie chciałam mierzyc, ale dały mi tak dla pewnosci. Od razu jak ta ubrałam to wiedziałam, ze to TA JEDYNA. Z tamta to było tak, ze ja wyszłam z salonu to od razu miałam watpliwosci. Teraz jestem pewna, ze to na pewno ta. Jest przepiekna az sie doczekac slubu nie moge. Aaaaa... lepiej juz nic nie pisze.

Dodatkowo kupiłam suknie na poprawiny (tez cudowna) i garniak dla TZ. Jak go ubrał to byłam w szoku, az mi sie płakac zachciało Taki przystojny.

Tu moja sukieneczka ( na żywo jeszcze ładniejsza, tu nie widac tych pieknych zdobien i koronki na dole) i dla porownania jeszcze raz ta co pierwsza wybrałam ( jednak nie zawsze pierwszy wybor najlepszy ). I jeszcze prosze poradzcie mi jakie buty do tego wybrac, sa prawie identyczne, tylko jedne sa z dodatkiem satyny.

http://www.butyslubne.com.pl/buty_sl...a-p-100-pl.jsp

http://www.butyslubne.com.pl/buty_sl...e_-p-54-pl.jsp
Ależ piękna ta Twoja nowa suknia *_* ale taka wielka jest na dole czy tylko na tym zdjęciu? Butki bym wzięła skórzane - niewiele ich będzie widać a zawsze bezpieczniej, że wygodne.



Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
No ba! Ja studiuję architekturę i urbanistykę, bawię się projektowaniem parku w Sosnowcu
o jaaa kasienka zazdrości chemii a ja Tobie ... kiedyś marzyła mi się Architektura krajobrazu albo nawet ASP raz no ale nie miałam aż tyle talentu i ewentualnie środków, żeby go podkręcić

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Co do obrony to mówią: pięć minut wstydu dyplom na całe życie

Dziewczyny po 20 czerwca ja wkleję zdjęcia mojej kiecki i liczę na pomoc;-) Buty już mam- miałam je zanim zamówiłam sukienkę.
jak dobrze że jest to forum i wizażanki, no i Ty toverku dobrze że jesteś bo przynajmniej nie ma tłoku (połowę odstraszasz ;p
obrona obroną - najpierw trzeba coś zrobić, coś napisać ;// to mnie dręczy grrr

Czekamy na Twoją suknię tylko nie zapomnij wziąć aparatu na przymiarkę ostatnią hihihihi

wracam dlubać przy slajdach... a piesek tak ładnie zaprasza do spania ech
monai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 22:03   #3569
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Wink Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
kasieńka to po japońsku jestem adeptką karate kyokushin hehe
Jeszczepanna twoja sukienka jest bardzo ładna,a czy gdzieś jest napisane że tylko tegoroczne kolekcje są dozwolone? To jest w sumie moda, wymysł projektantów. teraz panuje pełna dowolność co zresztą fajnie widać na wątku "najbrzydsza suknie jaką widziałyście"
O gustach się nie dyskutuje ponoć. A twoja sukienka zakrawa na elegancką klasykę- czyli coś co lubię.
Moja sukienka nie jest z żadnej kolekcji, sama ją sobie obmyśliłam, jest nadzwyczaj prosta i co dla mnie najważniejsze- wygodna.
Poza tym jestem zdania że kazdej sukni uroku dodaje panna młoda. Np ja na rybkę w życiu bym nie spojrzała łaskawym okiem gdybym jej nie zobaczyła na kasieńce.
Ooooo, miałam na studiach dziewczynę, która też była "karateczką" .
Byłam nawet raz na turnieju- jako widz! Ale szalenie sie znudziłam i nie miałam zielonego pojęcia dlaczego wygrywa ten który slabiej kopie hehehehehehhehehe

Kolejny raz bardzo ale to bardzo dziękuję za komplemencika

Czy ja dobrze widzę??? Oborniki Śląskie??
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 22:29   #3570
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Dziewczyny nie wiem czy wiecie, ale Wrocław słynie z małych krasnali, które są poukrywane w różnych zakątkach centrum miasta. I tak np. przed naszym USC jest taka parka tuż koło drzwi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06542.JPG (33,6 KB, 33 załadowań)
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.