Ostatnio obejrzane filmy cz. VII - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-26, 14:50   #4741
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Mumia - średni film, dla zabicia czasu można obejrzeć ale żeby tak dla czystej przyjemności wybrała bym inny film.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 11:54   #4742
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Jak o szacunku może pisać osoba używająca sformułowań "trochę szacunku dziecko" I to o PMS

Na wątku trzeba uzasadnić swoją opinię. "Polecam" nie wystarczy i było to już wielokrotnie wspominane. Przy okazji napiszę (żeby było na temat), że "Billboardy" faktycznie dobry film, scenariusz rewelacja, aktorsko mistrzostwo świata - i Frances i Sam Rockwell to oscarowe pewniaki Chociaż mi czegoś zabrakło, żeby naprawdę się wczuć w tę historię.
Dziękuję

"Pasażer" z Liamem Nelsonem. Cała historia dzieje się w pociągu - były policjant sprzedający ubezpieczenia musi znaleźć osobę która "nie pasuje" do podróżujących codziennie tym pociągiem, inaczej stanie się coś złego jego rodzinie. Akcji w tym filmie nie brakuje. Co więcej takiej akcji która trzyma w napięciu. Już dawno nie oglądałam filmu który by tak trzymał w napięciu. Oczywiście nie brakuje "głupotek" ale nie wpływają one jakoś bardzo negatywnie na odbiór filmu. Zdecydowanie polecam.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 22:21   #4743
Ivenna
Raczkowanie
 
Avatar Ivenna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 332
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Poprzednio zgubiła się 3. Niewierna - świetnie rozwinięta psychologia postaci. Film jest smutny, dokładnie pokazuje, jak zdrada partnera wpływa na całą rodzinę. W dodatku, kiedy już myślałam, że historia niczym mnie nie zaskoczy to pojawiła się piękna retrospekcja, która pokazała, "co by było, gdyby" - gdyby bohaterka zachowała się, jak normalna, dorosła i odpowiedzialna osoba. Polecam!

6. Wrony - pierwszy film i już stałam się fanką twórczości Doroty Kędzierzawskiej. Nie jest to obraz, który przypadnie do gustu każdemu, nie ma tu wartkiej akcji, całość jest dosyć powolna. Obserwujemy wycinek z życia (bardzo zaniedbanego psychicznie) dziecka. A dziecko, jak to dziecko - jeśli dorośli się na nie wypięli, to samo znajdzie sobie coś do roboty. Piękne zdjęcia, muzyka i wprost genialnie poprowadzone postaci dziecięcych! Jeden z nielicznych obejrzanych przeze mnie filmów, w których dzieci faktycznie zachowują się jak dzieci, a nie miniaturowi dorośli. Przy czym świetnie uchwycono sposób, w jaki dziewczynka stara się "wychowywać" i naśladować "dorosłe" zachowanie swojej matki.

7. Nic - kolejny film Kędzierzawskiej. Tak, jak poprzednio - powolny, z pięknymi zdjęciami i muzyką. Plus temat aborcji w tle. Totalnie wsiąkłam w ten klimat.

8. Dowcip - Emma Thomson dała tu prawdziwy popis! Bohaterką jest Vivian - wykładowczyni na uniwersytecie, która zachorowała na raka. Od chwili diagnozy musi na nowo poukładać sobie życie. Przy czym nie mamy tu do czynienia z postacią roztrzęsioną i roztkliwiającą się nad sobą (choć byłoby to zrozumiałe). Vivian podchodzi do swojej choroby "na chłodno", stara się działać racjonalnie. Tylko czy zawsze się tak da?

9. Tamte dni, tamte noce - uwielbiam filmy poruszające tematykę LGBT, słyszałam dobre opinie, a zawiodłam się niesamowicie. Może gdybym zobaczyła go sama, na spokojnie, to może wpłynęło by to jakoś na ocenę, ale podczas seansu wynudziłam się, nie przywiązałam do bohaterów i jakoś tak ciągle miałam wrażenie, że ich relacja pojawiła się od tak z tyłka. "Owocowa scena" miała chyba wywołać skandal. Najbardziej spodobało mi się zakończenie, które jasno mówiło "rób jak chcesz - to twoje życie i twoje decyzje".

10. The room - Oglądałam go kilka miesięcy temu, ale scenariusz, aktorstwo (Tommy to mój bohater!) i w ogóle wszystko w tym filmie jest tak idiotyczne, że ponowne oglądanie The room to czysta przyjemność!

11. Disaster Artist - film o tym, jak nakręcono The room Nie wiem, na ile jest to zgodne z prawdą (film nakręcono na podstawie książki napisanej przez aktora grającego w The room), ale ubawiłam się wyśmienicie! Franco genialnie wcielił się w postać boskiego Tommyego - zagrać dobrze i jednocześnie źle, to prawdziwy wyczyn!

12. Koniec świata - film o małżeństwie starszych ludzi. Bardzo powolny, praktycznie bez dialogów. Taki zabieg wymusza na widzu odgadywanie całej historii. Z początku mamy kilka puzzli, potem coraz więcej i więcej i z tego musimy ułożyć sobie fabułę. Dopiero pod koniec udaje się nam odgadnąć, jakie relacje faktycznie panują pomiędzy małżeństwem. Ciekawy i wzruszający film, jednak ta powolność odrobinę mnie zmęczyła.

13. Lady Bird - pisałam ostatni, więc tylko powtórzę - świetny!

14. Once - czyli co było przed La la land Film bardzo podobny do zeszłorocznego zdobywcy Oscara, z tym, że znacznie mniej "holiłódzki". Wręcz przeciwnie - realistyczny, melancholijny z bardzo fajną ścieżką dźwiękową.
__________________
Ta sygnaturka jest zgodna z normami UE i spełnia warunki na przyznanie dopłaty.
Ivenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 22:53   #4744
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

"Złe mamuśki" leciało w tv i w sumie polecam mamuśkom - parę razy widziałam siebie i koleżanki... Zabawne, lekkie Takie 5/6 na 10

"Gra o wszystko" - bardzo dobre! Przede wszysktim rewelacyjnie zagrane, a do tego ciekawa, wciągająca historia, trochę psychoanalizy mocne 7 na 10.
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 11:42   #4745
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Tak serio to za co polecacie te 3 bilboardy?
Bo słyszałam pozytywne opinie, nakręciłam się, obejrzałam trailer i... nie spodobał mi się
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 11:50   #4746
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Tak serio to za co polecacie te 3 bilboardy?
Bo słyszałam pozytywne opinie, nakręciłam się, obejrzałam trailer i... nie spodobał mi się
Też jestem ciekawa tego filmu!
Póki co obejrzałam po raz drugi The big short - jaki to jest dobry film! 9 na 10!
i wreszcie Wróg nr 1 i to nie jest zbyt dobry film... nudny po rsotu zadługi i za mało emocji! 4/10
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 13:51   #4747
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Tajemnica Filomeny - piękny film, świetna gra aktorska
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-28, 16:04   #4748
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Ja wczoraj byłam na Atak Paniki, polecam bardzo. Kilka historii, które w jakiś sposób się ze sobą łącza, fajnie pomyślane i zagrane.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pempek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-29, 13:23   #4749
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Gdybym była chłopcem - kolejny średni film, były śmieszne momenty ale nie na tyle by film mnie zaciekawił.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-29, 14:55   #4750
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Naznaczony Ostatni Klucz-- najsłabsza część z całej serii, więcej było w nim smutnych scen, niż strasznych. Wyszedł bardziej dramat, ponieważ nie miał już takiego klimatu jak część 1 czy 2. 5/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 12:57   #4751
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Tajny dziennik - film bardzo mi sie podobał, no niestety w tym filmie zachowanie pewnych ludzi mnie wkurzało, szkoda, że to nie oni zostali ukarani przez los, oczywiście na koniec sie poryczałam.Dobra gra aktorska.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-30, 14:41   #4752
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Tak serio to za co polecacie te 3 bilboardy?
Bo słyszałam pozytywne opinie, nakręciłam się, obejrzałam trailer i... nie spodobał mi się
Mnie się bilbordy nie podobały.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 13:31   #4753
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Sztuka kochania - świetny film, pośmiałam sie , popłakałam, czegoś dowiedziałam, gra aktorska dobra.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 19:32   #4754
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

z żalem stwierdzam, że w większości oglądałam nie warte uwagi gnioty , no ale do rzeczy:

Suburbicon:
2/10

Fatalny, fatalny film. Na tvp kultura odradzali oglądanie tego filmu, no ale się uparłam, bo niby czemu ma być taki zły, skoro reżyserował go George Clooney, a gra Matt Damon i Mandy Moore? Jezu film to gniot jakich mało nic nie ratuje tego filmu, nawet obsada aktorska. Film jest tak infantylne, że aż zęby bolą. Po 15 minutach człowiek domyśla się o co kaman i to bezbłędnie, a poziom absurdu rośnie z każdą minutą. Daje 2 tylko za aktorów.
Clooney powienien się wstydzić za takie gówno

All I see is you
1/10

Filmweb opisuje ten film jako thriller, a sam opis intryguje i zachęca do obejrzenia.(Życie niewidomej kobiety zmienia się, kiedy odzyskuje wzrok i odkrywa niepokojące fakty o sobie oraz swoim małżeństwie.) Człowiek czeka na jakieś napięcie, zagadkę, a nic takiego się nie dzieje. Film jest po prostu nudny jak flaki z olejem. Blake Lively jak zwykle przeciętna.


Karma (Bleeding heart)
4/10
Bardzo przewidywalny i nierealistyczny. Nie zapada w pamięć ani na chwilę.

Tamte dni, tamte noce.
3/10

Nie rozumiem zachwytów, ani tym bardziej nominacji do oscara. Lubię tematykę gejowską, bo zazwyczaj jest w interesujący sposób zekranicowana. Niestety tutaj film jest zwyczajnie nudny. Oglądałam go na ratu 3 dni, po kilkadziesiąt minut tylko dlatego, bo nie lubię niedokończonych filmów. Daję 3 punkty za końcówkę, która ratuje tą produkcję.

Gość (the guest).
10/10

Petarda! Mimo, że fabuła nie jest jakaś odkrywcza, to film ratuje gęsty, niepokojący klimat i GENIALNA muzyka, zapadająca w pamięć. Aktorów jest mało, lecz fabuła jest niezwykle wciągająca i zakończenie też zaskakuje. Jak ktoś pokochał Drive'a, to zakocha się również w tym filmie


Lady Bird.
6/10

Fabuła nie jest porywająca, ale bardzo przyjemnie się ogląda. Film bardzo podobny do The edge of seventeen, niby dramy nastolatków, ale film nie staje się jakiś głupkowaty, gdy człowiek sobie przypomni jak to było mieć te naście lat

The ticket-
7/10

Jakiejś wielkiej akci tu nie uświadczysz, ale bardzo podobały mi się rozterki głownego bohatera i jego wielka przemiana, a potem upadek.

Barry Seal król przemytu
8/10

Nie spodziewałam się tak fajnego filmy sensacyjnego. Akcja toczy się wartko, co chwilę coś zaskakuje i 2 godziny zlatują nie wieadomo kiedy. Tom Cruise świetny, a sama historia oparta na faktach.

Niezwyciężony
10/10

Rewelacja. Jake jak zwykle świetny, poruszająca historia, czego chcieć więcej?

Coś za mną chodzi
6/10

Mam problem z tym filmem. Niby nudny, ale z drugiej strony tak innowacyjny i wciągający, że człowiek nie chce wyłączyć
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-03, 07:08   #4755
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Pasażerowie- dobry film, dobrze zagrany, polecam
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-03, 15:41   #4756
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Geostorm - masakra wynudziłam się, dobrze, że przewijałam bo inaczej bym usnęła.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 14:16   #4757
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Dunkierka - no szału nie ma, jak dla mnie nudnawy, musiałam przewijać, mieli 4 fajnych aktorów a zero jakiejś spójności.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 09:00   #4758
Benera
Rozeznanie
 
Avatar Benera
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 640
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Dom zbrodni swietna akcja !!!
Benera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 10:55   #4759
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

American Assassin - film dobry, ale musze przyznać, że akcja mało mnie obchodziła tylko Dylan O'Brien
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-07, 10:18   #4760
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Dunkierka - no szału nie ma, jak dla mnie nudnawy, musiałam przewijać, mieli 4 fajnych aktorów a zero jakiejś spójności.
Za to muzyka oscarowa

Tulipanowa Gorączka-- film obsadzony w pięknym klimacie, dobrze zagrany, aktorzy idealnie dobrani do swych ról (szczególnie doskonały w każdej roli Waltz). Jednak czegoś mi zabrakło, może cała historia była potraktowana po macoszemu? Jednak nie jest to zły film, na wieczór będzie okej. 6/10

Głosy-- to bardziej dramat niż horror, może nawet thriller. Nie dłuży się, ale nie trzyma w napięciu, pomimo tematyki paranormalnej. Największym atutem jest Keaton, reszta wypada blado. Myślę, że niedługo o nim zapomnę. Jutro zobaczę część 2 z ciekawości. 6/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 10:49   #4761
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Za to muzyka oscarowa

Tulipanowa Gorączka-- film obsadzony w pięknym klimacie, dobrze zagrany, aktorzy idealnie dobrani do swych ról (szczególnie doskonały w każdej roli Waltz). Jednak czegoś mi zabrakło, może cała historia była potraktowana po macoszemu? Jednak nie jest to zły film, na wieczór będzie okej. 6/10

Głosy-- to bardziej dramat niż horror, może nawet thriller. Nie dłuży się, ale nie trzyma w napięciu, pomimo tematyki paranormalnej. Największym atutem jest Keaton, reszta wypada blado. Myślę, że niedługo o nim zapomnę. Jutro zobaczę część 2 z ciekawości. 6/10
Muzyka tak dobra, ale mając tylu świetnych aktorów tak zmarnować ich talent
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 11:00   #4762
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Muzyka tak dobra, ale mając tylu świetnych aktorów tak zmarnować ich talent
Nie no, nie przesadzajmy tak
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 11:49   #4763
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

W Kairze.
Spokojny, momentami trochę nudny. Akcji nie ma prawie wcale. Człowiek liczy na jakieś bum a tam nic. Ale ładne zdjęcia, inna kultura, ogląda się przyjemnie. Taki średni 5/10?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 07:49   #4764
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Nie no, nie przesadzajmy tak
Takie jest moje zdanie, każdy może mieć inne
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-08, 20:08   #4765
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Great Gatsby tak...jestem ze średniowiecza


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
camillie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 08:20   #4766
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez camillie Pokaż wiadomość
Great Gatsby tak...jestem ze średniowiecza


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlaczego, ja tez czasami nie oglądam tych filmów które akurat są polecane do obejrzenia i to z różnych powodów ale ważne, że po pewnym czasie obejrzę i do cenie film lub nie
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 10:06   #4767
betis80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 9
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Narzeczony na niby, w kinie, komedia, polski film, całkiem dobry
betis80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 11:09   #4768
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość

Dlaczego, ja tez czasami nie oglądam tych filmów które akurat są polecane do obejrzenia i to z różnych powodów ale ważne, że po pewnym czasie obejrzę i do cenie film lub nie
to prawda soundtrack z GG wałkowałam kilka miesiecy wiec samą dziwiło mnie to że nigdy nie tknełam filmu
camillie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 19:39   #4769
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 769
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

John Wick - no dawno nie widziałam już Keanu Reevesa, więc z checią wzięłam się za film, nie jest zły dla odreagowania tygodnia pracy w sam raz.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 20:00   #4770
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
John Wick - no dawno nie widziałam już Keanu Reevesa, więc z checią wzięłam się za film, nie jest zły dla odreagowania tygodnia pracy w sam raz.
Mi się tez bardzo podobał. Nie przepadam za takimi "szczelankami" ale mi się podobał. W podobnym klimacie jest Atomic Blonde, tez fajny film.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-05 16:49:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.