TOP MODEL - Zostań modelką - część IV - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-30, 18:22   #1591
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Rozenek jako gość specjalny... xD Niedługo ona z lodówki wyskoczy!
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 20:51   #1592
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Szymona skrzywdzili tą fryzurą. Wygląda, jakby miał pleśń na głowie...
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 21:46   #1593
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ale im zazdroszcze tego Los Angeles... myslicie, ze Kasia byla dwa razy czy zalatwila kampanie dla Guess w czasie Fashion Weeku?
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 22:06   #1594
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Ale im zazdroszcze tego Los Angeles... myslicie, ze Kasia byla dwa razy czy zalatwila kampanie dla Guess w czasie Fashion Weeku?
Na pewno podczas Fashion Weeku
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 00:00   #1595
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Nie zgadzam się z werdyktem. W ogóle czemu wzięli 6 osób, a nie 5?

Co to znaczy, że Szymon nie jest uniwersalny? Przecież do tej pory radził sobie świetnie.

Wg Krupy Oliwia jest wysoka? Ma 172, na jej miejscu nie krytykowałabym Darii, bo sama miałaby małe szanse na pokaz, o ile w ogóle jakieś.

Akcja z matką Huberta gadającą o swoim dorosłym synie z uczestnikami żenada. Hubert ma jakąś dziwną sylwetkę. Jakby taką zapadniętą klatę piersiową. Jest szczupły, ale czasami mam wrażenie, że to sama skóra i kości. Moim zdaniem źle to wygląda.

Daria znowu miała odpał z gadaniem na Huberta. Czy ta laska nie może żyć bez robienia dramy?

Zachowanie Michała bardzo mnie denerwuje.

Promocja Neonail jak zwykle chamska, jaki jest w ogóle sens robienia hybryd na sesję?

Magda wygrała zdjęcie z farbą - moim zdaniem niesłusznie.

Cieszę się, że wywalili Oliwię, była strasznie irytująca. Zaczęła mi się podobać nawet jej uroda (chociaż raz tak, a raz nie), ale na sesjach jest zupełnie zagubiona, sztywna i naprawdę ma paskudny charakter. Znowu narzeka, tym razem na zapach farby.

Denerwuje mnie też strasznie to branie do programu osób, które po prostu nie spełniają podstawowych warunków do modelingu. Sorry, ale biorąc Darię czy Szymka - widzieli ich wzrost. Co to w ogóle ma być 'jesteś świetna, wszyscy Cię kochamy, ale niziutka'. Robienie komuś nadziei, a odrzucenie na boot campie kogoś fajnego.

Zamiast Anki wzięłabym Szymka. Magdy zdjęcie z nagiej sesji uwielbiam, ale poza tym znudziłą mi się, też bym jej nie brała. Poza tym czy na stronie ma na pewno dobry wymiar bioder? Wydają się strasznie szerokie.

Portret Ani mim zdaniem powinien jednoznacznie zapewnić jej bilet do domu, a nie do LA. Na jej miejscu chętnie zobaczyłabym Julkę.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 08:08   #1596
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Eee to Twoim zdaniem wszyscy na NiE. To kogo bys wziela na ten Fashion Week oprocz Szymona?
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 09:06   #1597
inezina
Rozeznanie
 
Avatar inezina
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 779
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

A wg mnie słusznie odpadł Szymon, czas na niego
Anki nie lubiłam przez ciągle wracanie do choroby ale wczorajsze jej zdjęcia bardzo mi się podobały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
inezina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-06, 10:57   #1598
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 318
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Moim zdaniem co by nie mówić o Hubercie to świetnie wychodzi na zdjęciach. Daria tez mi się podoba zwłaszcza na ostatnim portrecie, ale obawiam się, że wzrost będzie ja blokował w świecie mody. O dziwo Kaśka też mi się spodobała w ostatnim odcinku. Niestety za największą pomyłkę tej edycji uważam Anię. Ma fajną energię, ale nie podobało mi się żadne jej zdjęcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 15:23   #1599
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Eee to Twoim zdaniem wszyscy na NiE. To kogo bys wziela na ten Fashion Week oprocz Szymona?
W tej edycji moim zdaniem uczestnicy są słabi. Julkę, Natalię - odpadły szybko, a wcale nie miały złych zdjęć, a mają świetne warunki, myślę, że jakby dano im szansę, to radziłyby sobie świetnie. Dalej nie mam pojęcia jakim cudem wywalili Julkę, miała jedno z lepszych zdjęć, a czepili się jakiegoś gówna, bo im nie podpasowała.

Z pozostałych Szymon - uważam, że jest świetny, podobał mi się w sesji pod wodą czy w ostatnim filmie, widać, że wiele proponuje na sesjach. Poza tym Hubert, po prostu zwróciłam uwagę na jego dziwną klatkę, ale ogólnie podoba mi się jeśli chodzi o wszystko poza zachowaniem, zdjęcie ma co tydzień najlepsze moim zdaniem. Kasia jest też ok. Chociaż szczerze powiem, że naprawdę prawie nikogo nie lubię w tej edycji, a też raczej nikim się nie zachwycam, tylko po prostu niektórzy są ok. Może to też kwestia zadań, bo z edycji na edycję są coraz gorsze i w sumie nie widzę modela, który dobrze by wypadł na tej sesji z perukami np. Albo w górach czy pod wodą.

Ciekawe jak rozwiążą akcję z Darią. Nie wyobrażam sobie, żeby dostała jakikolwiek pokaz, więc nie widzę innej możliwości niż taka, że odpadnie przed finałem. Jestem też ciekawa jak wypadnie Anka w ocenie osób, które nie będą patrzeć na jej chorobę.

Powinni na castingach brać ludzi z minimalnym wzrostem, czyli laski od 175, a facetów od 185 bodajże. I z odpowiednimi wymiarami. Nie mówię tu o wymogach stawianych modelkom w trakcie gorącego sezonu, ale nie że kogoś biorą, a potem zdziwienie 'Piotr, jak Ty wyglądasz' czy 'Sophie ma 100 w biodrach'. Po co znieśli tę granicę wiekową czy minimum wzrostu, skoro taki uczestnik i tak odpadnie przed fw albo w jego trakcie.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 15:56   #1600
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

A czy tylko mnie denerwuje Michał? No totalnie on mi się nie podoba. Jego zdjęcia nie są dla mnie przyjemne dla oka.

Dla mnie najlepszy jest Hubert. Oceniając wszystkie odcinki oczywiście.

Ania totalnie nie w moim guście. No nie podoba mi się ta dziewczyna.

Kasi nie widzę na wybiegu, bardziej reklamy, zdjęcia itp. Daria podobnie.

Magda wszędzie taka sama mina i poza do zdjęć.

Jestem strasznie krytyczna w tej edycji bo jest po prostu słaba. W każdej edycji miałam jakiegos ulubieńca, w tej nope.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 18:47   #1601
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Uwaga



Możliwy SPOILER w zalączniku



Na biało: Jesli Kasia faktycznie odpadnie w następnym to przestaję oglądać TM

Uff na szczęście się nie sprawdziło

Ja kibicuje Kasi, jest bardzo fotogeniczna, choć na wybiegach jej nie widzę. Najbardziej uniwersalni to wg mnie Magda i Hubert


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
camillie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-06, 21:17   #1602
Ebba_M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 56
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Też mnie denerwuje udział osób o marnych wymiarach, ale trzeba sobie powiedzieć, że ktoś, kto się naprawdę nadaje, zdążyłby już trafić do agencji modeli i nie musiał robić jakiś głupich zadań w ramach "reality show" tefałenu.


Zastanawiałam się też dzisiaj, czy wygrani poprzednich edycji zrobili karierę? Wydaje mi się, że nie.
Kojarzę, że po wybiegach chodzi Ania Piszczałka, Karolina Pisarek (mimo wzrostu) też ma sporo pracy. A inni? Może jakieś reklamy zaraz po zakończeniu programu, a potem nic.
Ebba_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 21:20   #1603
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ciesze się , że odpadła Oliwia. Mnie najbardziej podoba się Hubert , jeden z lepszych facetów z ostatnich edycji , mógłby trochę popracować nad sylwetka , no i Kasia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 07:22   #1604
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Ebba_M Pokaż wiadomość

Zastanawiałam się też dzisiaj, czy wygrani poprzednich edycji zrobili karierę? Wydaje mi się, że nie.
Kojarzę, że po wybiegach chodzi Ania Piszczałka, Karolina Pisarek (mimo wzrostu) też ma sporo pracy. A inni? Może jakieś reklamy zaraz po zakończeniu programu, a potem nic.
Przed rozpoczęciem tej edycji poprzeglądałam instagramy byłych uczestników i w sumie parę osób coś tam działa, wielu z nich w fotomodelingu
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 07:49   #1605
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ten program na pewno daje szanse ale pózniej wszystko zależy od odrobiny szczęścia i dużego nakładu pracy od modela


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
camillie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 18:44   #1606
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Dla mnie najlepsza jest Daria
Potem Hubert


Bardzo sie cieszyłam, ze Oliwia odpadła. Tak psioczyła na Darie ze niby nie a szans itd. A sama poleciała. Prawda jest taka, ze Daria pewnie wygrałaby wszystkie sesje z fotkami ale kazdy by uwazal, ze ja faworyzuja. A ona do zdjec jest swietna! Przy pracy tez pomaga, dobrze jej idzie z dogadywaniem sie z fotografem.

Pokazy to jedno. Chociaz na nich tez dobrze jej idzie.
Jej najwiekszym minusem to wzrost


Szymon u mnie duzo stracil po akcji z Zaklina
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 21:33   #1607
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

A ile Daria ma wzrostu?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
camillie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 09:21   #1608
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez camillie Pokaż wiadomość
A ile Daria ma wzrostu?
167, wzrost i wymiary wszystkich uczestników masz na stronie TM.

Moim zdaniem Daria nie będzie pracować jako modelka. Jako klient (poszukujący modelki do sesji) szukałabym dziewczyny z większym modelingowym doświadczeniem, również pokazowym, niż takiej niskiej z ubogim dorobkiem. Zresztą sama mówiła, że żadna agencja nie chciała jej przyjąć. Więc ciężko tu mówić cokolwiek o pracy modelki, wątpię, żeby po programie to się zmieniło, program to jedno, a praca modelki to drugie. Może znajomy fotograf strzeli jej kilka fotek, ale na tym się skończy.

Chociaż Pisarek od czasu udziału w programie podobno urosła 4 cm, więc kto tam wie. Chociaż 171 to dalej mało na coś poważnego. A tak btw to przeglądając jej zdjęcia na AM muszę przyznać, że niektóre są świetne, a ona jakoś tak wyładniała i wyszła z tej niszy miss (z której nie mogła wyjść np. Ewelina z 4, Olga z 2 czy teraz Kasia moim zdaniem). Bo w programie jej nie widziałam jako modelki. A była trochę podobnym przypadkiem co Daria, też niska, ale z fajną twarzą, chociaż Daria zdecydowanie lepiej potrafi pozować twarzą niż Karolina w programie. Pierwsze co bym zrobiła na jej miejscu po programie to powrót do naturalnego koloru, a potem dopiero próbowała. Bo Pisarek ma jednak taką klasyczną urodę, tak że zawsze coś się dla niej znajdzie w komercji, gdzie 170 coś wystarczy, a Daria do komercji raczej się nie nadaje, więc ten wzrost jest wymagany.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 11:50   #1609
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Właśnie sobie uzmysłowiłam, że zupełnie zapomniałam o tym, że Daria na początku programu nie była ruda Pasują do niej te włosy. Bardzo jestem za nią i za Hubertem, choć wydaje mi się, że wygra Kasia. Daria wychodzi na zdjęciach fenomenalnie i jest zdeterminowana, żeby coś osiągnąć. Bardziej widzę ją jako celebrytkę, myślę że zdaje sobie sprawę, że w modelingu ma niewielkie szanse, a do programu poszła, żeby jakoś zaistnieć.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-10, 12:29   #1610
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ja myślę, że do finału dojdzie Hubert, Michał i Ania, ewentualnie zamiast Ani Kasia. Jeżeli tak będzie to wygra Ania albo Kasia.

Darii jako celebrytki nie widzę, nie ta osobowość.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 13:59   #1611
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ania jest tak kompletnie bezbarwna Już wolę Kasię.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 17:19   #1612
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ale myślę, że one dwie zostały przedstawione w taki sposób, że najbardziej da się je polubić. Z Ani robią wielką wojowniczkę, która pokonała raka (chociaż trochę przedobrzyli, przez co wielu ludziom po prostu działa na nerwy również przez to mocno zauważalne faworyzowanie), a Kasia to taka sympatyczna, uśmiechnięta dziewczyna next door. Coś jak Osi, która też była lubiana przez ludzi i wygrała. Magda jest zbyt bezbarwna, żeby ją polubić w programie moim zdaniem, poza tym też troszeczkę dramatyzuje i raczej nie jest lubiana, Huberta kreują wiadomo jak, Michał jest dość infantylny jednak. A Darię mam wrażenie, że większość ludzi dalej kojarzy z tą absurdalnie przerysowaną reakcją na Szymona i ogólnie taką trochę drama queen, chociaż ostatnio się trochę uspokoiła chyba. Ale i tak nie przejdzie dalej, jeżeli nie dostanie żadnego pokazu.

Więc ja bym obstawiała Kasię albo Anię. Może Huberta w sumie, bo jednak dużo osób go lubi.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 19:34   #1613
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Ja myślę, że do finału dojdzie Hubert, Michał i Ania, ewentualnie zamiast Ani Kasia. Jeżeli tak będzie to wygra Ania albo Kasia.

Darii jako celebrytki nie widzę, nie ta osobowość.
Ja mam takie same typy na final, ale wygra wg mnie Michał albo Hubert.

W ogóle śniło mi się, że w finale nie było Huberta ani Michała. Co za koszmar.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 20:46   #1614
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Jejku Daria tak slabo chodzi, dlaczego przez tyle odcinkow nikt jej tego nie nauczyl?
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 20:53   #1615
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Co ta Ania robi tak daleko to ja pojąć nie mogę :O Modelka jednej miny, wiecznie skrzywiona i z wypchanymi policzkami.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 20:56   #1616
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Co ta Ania robi tak daleko to ja pojąć nie mogę :O Modelka jednej miny, wiecznie skrzywiona i z wypchanymi policzkami.


Kompletnie tego nie rozumiem.. mi natomiast bardzo dziala na nerwy.
Kiedys lubilam Darie ale wg mnie ona ciagle szuka dramy, najpierw z Szymonem, teraz ten konflikt z innymi uczestnikami
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 21:03   #1617
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Jejku Daria tak slabo chodzi, dlaczego przez tyle odcinkow nikt jej tego nie nauczyl?
Aż tak źle to nigdy nie chodziła..
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 21:12   #1618
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ja to sie nie znam. Ania idzie we wszystkich pokazach, Kasia tylko w trzech. Myslalam, ze bedzie conajmniej odwrotnie :/
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 21:22   #1619
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Kurcze ta sesja , wszystkie zdjecia świetne . Ile osób odpada ? Dwie ? jak tak to Daria i Magda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 21:39   #1620
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Kasi trochę mina zrzedła, jak zobaczyła, że jest zagrożona razem z Darią...

No cóż, werdykt przewidywalny i tym razem wyjątkowo sprawiedliwy. Szkoda Darii, ale na podstawie tego co zaprezentowała na castingach przepchnięcie jej dalej byłoby szczytem niesprawiedliwości.

I to uczucie, gdy po pogadance Ani o tym, że wcale nie jest faworyzowana, pierwszą moją myślą po rozpoczęciu jej sesji było „znowu ją faworyzująâ€. chodzenie z deską pod pachą, jeszcze z dokładnym opisem jak ma iść. Nie dalo się tego spieprzyć.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-22 14:49:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.