Panny Młode 2008 cz.IV - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-18, 22:45   #3031
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
słyszałam, że pycha jest, ale nie jadłam


no to proszę się poprawić i się odzywać duuuuuuuużo się odzywać do nas
W takim razie musisz spróbować

Nie mam nastroju na pisanie, też lecę spać bo oczy odmawiają mi posłuszeństwa - mam zapalenie spojówek - tydzień do ślubu a ja wyglądam jak dziwoląg ponadto tak jak większośc Was jestem przeziębiona wrrrrr

Lilka masz tez czeko żebyś smutna nei chodziła
soffera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 22:48   #3032
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

No laseczko dzieki za czeko ale wzielam grsc tabletek i lece spac kurowac sie.... buziaczki dla nocnych markow... I rannych ptaszkow
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 22:50   #3033
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

dziękuję za czeko Sofferka i trzymam piąstki za oczka

dobrej nocki Laseczki
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 22:52   #3034
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

dobranoc Krejzolki
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 23:03   #3035
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

A ja siedzę i tnę winietki :P A mieliśmy jeszcze dzisiaj walca przećwiczyć, no i g... z tego wyszło. I jutro nie wiem czy czas się znajdzie, ale mam nadzieję, że tak.

Dobranoc śpioszkom
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 23:18   #3036
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

coś mnie tknęło żeby tu wejść po kąpkaniui prosze Kto się ujawnia Agunia naszak lofkanadaj trochę to Ci pomogę wycinać

jeszcze raz dobrej nocki Misiaki

ps Dagecik a Ty już mialaś nynać
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 23:22   #3037
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
coś mnie tknęło żeby tu wejść po kąpkaniui prosze Kto się ujawnia Agunia naszak lofkanadaj trochę to Ci pomogę wycinać

jeszcze raz dobrej nocki Misiaki

ps Dagecik a Ty już mialaś nynać


A dziękuję za pomoc, od razu szybciej poszło Mykam też już do spania bo jutro to cały dzień bieganina. Muszę też jeszcze do ZAIKSU się wybrać, bo coś mnie niepokoi kwota jaką nam naliczyli- 460zł niby do zapłacenia nam babka powiedziała przez telefon. Toż to zbrodnia w biały dzień!
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 23:40   #3038
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Post Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Dzięki dziewczyny
Starałam się jak mogłam.
Opalanie natryskowe polecam na ślub ( i nie tylko oczywiście) dla uczulonych na solarium jak ja
__________________



sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 23:45   #3039
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
A ja siedzę i tnę winietki :P A mieliśmy jeszcze dzisiaj walca przećwiczyć, no i g... z tego wyszło. I jutro nie wiem czy czas się znajdzie, ale mam nadzieję, że tak.

Dobranoc śpioszkom
To witam w klubie tnących winietki...
Siedze i becze...dosyc mam wszystkiego
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 00:43   #3040
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

ekhhheeeeem widziałam , ja wszystko widziałam

Cytat:
jestem głodna... chcę czekolady

monai od razu mówię nie dam się pożreć nawet polizać się nie dam


Cytat:
Na glod jest miecho..... a czekolada jest na chcice
daget no to mi pojechałaś .... hasło wizażu czekolada jest na chcice nie to żebym tak to sobiscie odbierała - mogę być i na chcicę każdy ma tu jakąś rolę, dzieki że mi tak przyjemna przypadła ( hihihihihihi znów ryczę do kompa, nawet królik się na mnie dziwnie patrzy)


agunia82, katia0117 biorę gilotynkę i lecę Wam pomóc .... noski do góry, będzie dobrze


A ja dopiero skończyłam przygotowywać dokumenty na ten doktorat i siedzę i się przygotowuję do tej rozmowy brrrrrrrrr
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 06:47   #3041
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Dzien Doberek..... zgadnijcie co???? Dzis od rana mowie pieknym basem... Wiec moge robic za faceta hehehe

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
daget no to mi pojechałaś .... hasło wizażu czekolada jest na chcice nie to żebym tak to sobiscie odbierała - mogę być i na chcicę każdy ma tu jakąś rolę, dzieki że mi tak przyjemna przypadła ( hihihihihihi znów ryczę do kompa, nawet królik się na mnie dziwnie patrzy)





A ja dopiero skończyłam przygotowywać dokumenty na ten doktorat i siedzę i się przygotowuję do tej rozmowy brrrrrrrrr
jej ale padlam ze smiechu . W ogole nie pomyslalam o Tobie w tej wersji. ale teraz dalas mi do myslenia ciekawe kto ma jaka role do spelnienia

Trzymam za rozmowe doktrancka czekoladko
daget jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 07:19   #3042
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Witam

właśnie przywieźli mi drzewo-nic, że Pan spóźnił się godzinęto się wytnie.....ale na dodatek to są takie grube klocki które bez połupania nie wchodzą do pieca a ja nie mam tyle siły-masakra
mam nadzieję że Mąż przyjedzie na weekend bo potrzebuję Helpa!

Katia,Agunia główki do góry Misiaki

milego piątku

Kasieńko jak tam Słonko?
__________________
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 07:53   #3043
madziczek
Zadomowienie
 
Avatar madziczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 028
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Dzień dobry,

gosiunia22 - wszystkiego najlepszego ... super relacja - musiało być pięknie.

Ale żeście się czekoladką umorusały wczoraj też uwielbiam.


Wiecie co dowiedziałam się wczoraj, że mieliśmy podczas ślubu dostać niespodziankę, która niestety nie dotarła błogosławieństwo i zyczenia od Papieża - mam nadzieję, że jeszcze to do nas dojdzie.


Pustawo się zrobiło na naszym wątku i do tego ta pogoda.
Spać mi się chce - jak dobrze że to już weekend się zaczyna i będzie mozna choć trochę wypocząć - w końcu
madziczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 08:04   #3044
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Question Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

czołem laseczki piekne

słuchajcie , myśle zeby zrezygnowac z pleneru bo tak zimno bedzie w przyszłą sobote a ja mam tylko delikatny szal i jeszcze zapalenia płuc dostane
co Wy na to? - mam głupi pomysł ? mam zacisnąc kły i zrobic ten plener?
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 08:08   #3045
madziczek
Zadomowienie
 
Avatar madziczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 028
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Hej wiiniii
my zrezygnowalisy ze zdjęć plenerowych przez to zimno, ale jeżeli plener robicie w dzień ślubu po ceremoni, a będą warunki to myślę, że pare foteczek możecie zrobic. My nie mamy żadnej tego typu i trochę załuję.
Jak zrobimy sesję w inny dzień to już nie będzie to samo.
madziczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 08:11   #3046
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
czołem laseczki piekne

słuchajcie , myśle zeby zrezygnowac z pleneru bo tak zimno bedzie w przyszłą sobote a ja mam tylko delikatny szal i jeszcze zapalenia płuc dostane
co Wy na to? - mam głupi pomysł ? mam zacisnąc kły i zrobic ten plener?
Podobno od srody ma byc juz cieplej. Mysmy tak sie nastawili na plener ze nawet z zapaleniem pluc bym poszla . Zartuje ... Zawsze w ostatecznosci mozna znalezc jakies ciekawe wnetrza do zdjec... Nie rezygnuj bo bedziecie zalowac, ostatecznie sprobujcie wybrac sie na plener w innym terminie gdyby pogoda nie dopisala

Kilka zdjec z sesji w dzien slubu na pewno bedzie pamiatka..... Mysmy robili sobie mala sesyjke na dworcu kolejowym wyszly super

Lilus jakby Twoj B. nie przyjechal to moze my pomozemy z tym drzewem. Moj Skarbek chetnie sie wyzyje a mywe dwie popijemy kawusie przy kominku

Edytowane przez daget
Czas edycji: 2008-09-19 o 08:20 Powód: bo zapomnialam o zdjeciach na dworcu i propozycja dla Lilusia
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 08:13   #3047
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
czołem laseczki piekne

słuchajcie , myśle zeby zrezygnowac z pleneru bo tak zimno bedzie w przyszłą sobote a ja mam tylko delikatny szal i jeszcze zapalenia płuc dostane
co Wy na to? - mam głupi pomysł ? mam zacisnąc kły i zrobic ten plener?
Też się zastanawiam nad tym..... W ogóle jak pomysle ze za tydzien śłub i polacze ta informacje ze stanem pogody to czerwienei sie ze zlosci....

Buzka dla Was
soffera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 08:18   #3048
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez madziczek Pokaż wiadomość
Hej wiiniii
my zrezygnowalisy ze zdjęć plenerowych przez to zimno, ale jeżeli plener robicie w dzień ślubu po ceremoni, a będą warunki to myślę, że pare foteczek możecie zrobic. My nie mamy żadnej tego typu i trochę załuję.
Jak zrobimy sesję w inny dzień to już nie będzie to samo.
Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Podobno od srody ma byc juz cieplej. Mysmy tak sie nastawili na plener ze nawet z zapaleniem pluc bym poszla . Zartuje ... Zawsze w ostatecznosci mozna znalezc jakies ciekawe wnetrza do zdjec... Nie rezygnuj bo bedziecie zalowac, ostatecznie sprobujcie wybrac sie na plener w innym terminie gdyby pogoda nie dopisala

Kilka zdjec z sesji w dzien slubu na pewno bedzie pamiatka..... Mysmy robili sobie mala sesyjke na dworcu kolejowym wyszly super
Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Też się zastanawiam nad tym..... W ogóle jak pomysle ze za tydzien śłub i polacze ta informacje ze stanem pogody to czerwienei sie ze zlosci....

Buzka dla Was

buzka dla was kobietki
to raczej zrobie ten plener

my mamy plener o 13 .30 a o 15 lecimy do kościoła
a jeżeli chodzi o wnetrza to nie mam pomysłu a fotograf milczy zadałam mu to pytanie moze czegos szuka , eh zobacze ale po waszych wypowiedziach chyba zrobie ten plener
dziekuje.
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 08:22   #3049
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

cześc
dziś nareszcie ostatni dzień konferencji , podczytywałam Was troszkę - bardzo lubię czytać te Wasze wypowiedzi

mój referat poszedł chyba dobrze - bo nawet od dwóch profesorów usłyszałam "good work "
i wiecie co - do ślubu już praktycznie wszsytko pozałatwiane a tu jeszcze dwa miesięce i coraz bardziej się niecierpliwimy i czekamy a ja jeszcze te moje sny dziwaczne typu: ślub w dżinsach zamiast sukni i takie tam
sciskam Was wszsytkie serdecznie
i mój TŻ jest chory, a ja przez tą konferencję nie mogę się nim zająć, ale dziś wracam więc pewnie zrobię w domku mały szpital i wyzdrowieje mój mężczyzna
buziaki
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"

Edytowane przez katarzinka
Czas edycji: 2008-09-19 o 08:23 Powód: bo mi się źle napisało
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 08:50   #3050
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Ja tez nie mam pojecia co z sesja. Miala byc w plenerze, ale patrzac za okno nie jest to najlepszy pomysl Najgorsze jest to, ze nie mam innego miejsca gdzie moge zrobic zdjecia. Inny dzien tez odpada, bo suknie musze oddac juz w poniedziałek...
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 08:58   #3051
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Ja tez nie mam pojecia co z sesja. Miala byc w plenerze, ale patrzac za okno nie jest to najlepszy pomysl Najgorsze jest to, ze nie mam innego miejsca gdzie moge zrobic zdjecia. Inny dzien tez odpada, bo suknie musze oddac juz w poniedziałek...
Witaj Madziu....
Wczoraj tak sie wlasnie zastanawialam nad sesjami tzw. plenerowymi. I musze Wam powiedziec, ze to wszystko zalezy od Pary i fotografa, bo na prawde mozna fajne zdjecia zrobic niekoniecznie na dworze...
Chociazby w jakiejs klimatycznej knajpce (umawiajac sie wczesniej z wlascicielem), albo w lokalu weselnym. Mysmy sesje w dzien slubu mieli w ogrodku przed lokalem. I to byla wielka atrakcja dla gosci weselnych, ktorzy tez przybyli popatrzec. A w niedziele na poprawinach urwalismy sie spokojnie na 2 godz na dworzec kolejowy i tam popstrykalismy zdjecia

A tak w ogole to chyba nie musisz oddawac sukienki juz o 10 rano jak tylko otworza salon... ...

Katarzinka super ze konferencja sie udala . A snami sie nie przejmuj wiekszosc z nas je miala, nawet faceci. Moj Skarb na 2 dni przed slubem snil, ze zesmy sie strasznie poklocili i sie rozeszlismy....

A jak tam nasze jutrzejsze pieknoty???? Pewnie w samym srodku wielkich przygotowan. Trzymam

Edytowane przez daget
Czas edycji: 2008-09-19 o 09:01 Powód: skleroza
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 09:11   #3052
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

aj! nie przywitalam sie Witam Kiedys z Wami pisałam, a pozniej jakos czasu mi zabraklo i teraz to tylko tak Was podgladam, co piszecie

No to fakt jeszcze niedziela i poniedzialek zostaja. Cos sie wymysli...

A sny to chyba kazda z nas miala. Ja mialam czesto, ze ide w brudnych adidasach do slubu bo nie moge znalezc swoich slubnych, albo ze nie ma mnie kto uczesac ani umalowac. glupoty...
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 09:23   #3053
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
wiecie, ze napisałam tysięczny post na wizazu??
no to gratuluję

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny Wpadam po dłuższej przerwie i wybaczcie, nie nadrobię już wielu stron Częściej teraz przesiaduję na wątku "mamusie styczniowo-lutowe", no ale same rozumiecie... Chciałam tylko napisać kilka słów o swoim ślubie:
Wszystko udało się wspaniale, no może poza kilkoma szczegółami. Po pierwsze: dziewczyny, nie śpijcie przed ślubem w wałkach do trwałej, masakra! Wstałam o 6 rano, a tam ulewa, burza i ciemno za oknem, łeb mnie boli od tych wałków... Żle się wyspałam (to mało powiedziane), ale na szczęście adrenalina kolejnego dnia zrobią swoje, no i nie czułam zmęczenia. Rano narzeczony odwiózł mnie do rodziców, tam zostałam umalowana i uczesana, a chociaż miałam godzinę luzu na przygotowania, ledwo zdążyłam na plener. Aha, 2 dni wcześniej nawaliła wcześniej umówiona makijażystka, której w sumie zapłaciłam 300 zł za próby i przekazała mi koleżanka jej koleżanki (!) że tamta nie przyjedzie do mnie w dzień ślubu. Popłakałam się z nerwów, ale w końcu inna dziewczyna się znalazła. Po malowaniu i ubieraniu przyjechał po mnie narzeczony i pojechaliśmy na zdjęcia. Fotografik przemiły, rozładowywał atmosferę żartami, było baardzo miło. Po plenerze wpadliśmy do domu na kanapkę, pod blokiem czekał śnięty kierowca naszego samochodu ślubnego, mało był sympatyczny i ciężko było się z nim dogadac. Pojechaliśmy do kościoła. Goście tak się na nas zapatrzyli , że nadszedł czas ślubu i nikt nie wszedł do kościoła! Więc my, para młoda, wchodziliśmy pierwsi, za nami goście Ślub był wspaniały, kilka osób się rozpłakało, ksiądz dowcipny, uroczy, mądry (w trakcie "podajcie sobie znak pokoju" podszedł do nas i mówi: "a teraz ucałujcie rodziców z dwururki" ) Były brawa, wszystko wyszło cudownie. Niestety, mój kuzyn, który miał kręcić ślub, nawalił, bo się spóźnił, no i nie mamy żadnego filmu ze ślubu z wyjątkiem urywka z aparatu fotograficznego (kiepska jakość). Po życzeniach pojechaliśmy na wesele. Niestety, zgubił się nasz kierowca, bo się kompletnie nie przygotował, i kluczyliśmy po Warszawie z pół godziny, potem trafiliśmy na jakąś wieś i pomagała nam trafić... policja Goście już czekali. Wesele udało się super, chociaż przykrość mi sprawiła świadkowa, która wyszła jakoś po 2.00... (znała niewiele osób, a jej facet nie chciał tańczyć i chyba źle się bawiła, ale to i tak jej nie usprawiedliwia...) Koło 4 rano byłam zmęczona i wymknełam się po angielsku do naszego pokoju. Wszystko wyszło rewelacyjnie! Znajomi wspaniale się bawili, każdy zachwycał się zespołem, salą i jedzeniem, no i oczywiście nami
Co bym zmieniła? Przydałby się ktoś, kto panowałby nad organizacją, jakiegoś wodzireja... zespół był super, ale z zabawami gorzej mu szło. Bardzo się cieszyłam z dobrego samopoczucie, bo obawiałam się mdłości - a tu nic! Pogoda również była IDEALNA, jak na zamówienie! Świeciło słońce, wiał lekki wiatr (idealny do zdjęć), nie było upału. Podsumowując - mimo kilku usterek, wyjątkowy, wzruszający dzień. Chciałabym go powtórzyć jeszcze raz
jeszcze raz gratuluję i pozdrowienia dla fasolki oczywiście

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Na glod jest miecho..... a czekolada jest na chcice
mam jakies zapasy.... wiec wybieraj, biala, gorzka, mleczna z orzechami, tiramisu kokosowa.
to jeżeli jest jeszcze czekolada to ja poproszę białą

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
monai od razu mówię nie dam się pożreć nawet polizać się nie dam
daget no to mi pojechałaś .... hasło wizażu czekolada jest na chcice nie to żebym tak to sobiscie odbierała - mogę być i na chcicę każdy ma tu jakąś rolę, dzieki że mi tak przyjemna przypadła ( hihihihihihi znów ryczę do kompa, nawet królik się na mnie dziwnie patrzy)
przez Was to mnie brzuch ze śmiechu boli

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
A ja dopiero skończyłam przygotowywać dokumenty na ten doktorat i siedzę i się przygotowuję do tej rozmowy brrrrrrrrr
trzymam za rozmowę

i na koniec życzenia dla ślubujący w ten weekend:

Niech słońce roztacza swój blask
nad Wami
w tym niezwykłym dniu
i przez wszystkie dni Waszego życia.
Niech weselne dzwony
bija donośnie
i radosnym echem
brzmią w Waszych sercach
na zawsze
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 09:37   #3054
jeszczepanna
Raczkowanie
 
Avatar jeszczepanna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 222
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Lulis Daget i Monai dziękuje wam za miłe słowa.
Gosiunia gratuluje i zyczę wszystkiego szczęsliwego.

Mam do was pytanko czy to prawda że pierwsza spowiedz przedślubna powinna byc z całego życia??? tak powiedział nam ksiadz. Dziwne to dla mnie, nie po to spowiadam sie w miare regularnie by teraz spowiadac sie ze wszytskich grzechów w zyciu..? Jak było/jest u Was?
jeszczepanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 09:38   #3055
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
A dziękuję za pomoc, od razu szybciej poszło Mykam też już do spania bo jutro to cały dzień bieganina. Muszę też jeszcze do ZAIKSU się wybrać, bo coś mnie niepokoi kwota jaką nam naliczyli- 460zł niby do zapłacenia nam babka powiedziała przez telefon. Toż to zbrodnia w biały dzień!
my dla Zaiksu płaciliśmy 100 zł (tzn Dom Weselny płacił, bo ma z nimi podpisaną jakąś umowę?)

Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość
To witam w klubie tnących winietki...
Siedze i becze...dosyc mam wszystkiego


Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
ekhhheeeeem widziałam , ja wszystko widziałam
monai od razu mówię nie dam się pożreć nawet polizać się nie dam

daget no to mi pojechałaś .... hasło wizażu czekolada jest na chcice nie to żebym tak to sobiscie odbierała - mogę być i na chcicę każdy ma tu jakąś rolę, dzieki że mi tak przyjemna przypadła ( hihihihihihi znów ryczę do kompa, nawet królik się na mnie dziwnie patrzy)




A ja dopiero skończyłam przygotowywać dokumenty na ten doktorat i siedzę i się przygotowuję do tej rozmowy brrrrrrrrr

za przygotowania na rozmowę

Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
mam nadzieję że Mąż przyjedzie na weekend bo potrzebuję Helpa!
my Ci pomożemy, wspólnymi siłami zdołamy cuda

Cytat:
Napisane przez madziczek Pokaż wiadomość
Wiecie co dowiedziałam się wczoraj, że mieliśmy podczas ślubu dostać niespodziankę, która niestety nie dotarła błogosławieństwo i zyczenia od Papieża - mam nadzieję, że jeszcze to do nas dojdzie.
no proszę, następna będzie mieć taką pamiątkę

ja właśnie nastawiłam pralkę, zmywarkę i jeszcze przydałby się jakiś robot, żeby nastawić na sprzątanie, odkurzanie, itp, itd
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 09:40   #3056
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Ja tez nie mam pojecia co z sesja. Miala byc w plenerze, ale patrzac za okno nie jest to najlepszy pomysl Najgorsze jest to, ze nie mam innego miejsca gdzie moge zrobic zdjecia. Inny dzien tez odpada, bo suknie musze oddac juz w poniedziałek...
Magda to Cie muszę pocieszyć bo faktycznie tez slyszalam, ze od srody ma sie ocieplic i ma byc ladnie na przyszly weekend, takze glowa do gory
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 09:40   #3057
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Smile Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

słuchajcie
znam 4 ksiezy jeden bedzie udziełał nam ślubu ma dziewczyne i wszyty esperal
a inni to juz nie bede pisała co robia


jeszczepanna mysle ze jak wyspowiadasz sie z tego co uwazasz ze powinnas to bedzie dobrze
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 09:59   #3058
madziczek
Zadomowienie
 
Avatar madziczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 028
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez jeszczepanna Pokaż wiadomość
Lulis Daget i Monai dziękuje wam za miłe słowa.
Gosiunia gratuluje i zyczę wszystkiego szczęsliwego.

Mam do was pytanko czy to prawda że pierwsza spowiedz przedślubna powinna byc z całego życia??? tak powiedział nam ksiadz. Dziwne to dla mnie, nie po to spowiadam sie w miare regularnie by teraz spowiadac sie ze wszytskich grzechów w zyciu..? Jak było/jest u Was?
Bo to jest spowiedź z całego życia - nie pamiętam jak ona się nazywa - następna taka będzie dopiero na łożu śmierci.
Tu chodzi o to, że czasami zapominamy o pewnych grzechach w momencie spowiedzi, ciezko nam się do czegoś przyznać - i dlatego przed tą spowiedzią trzeba wszystko sobie przymyśleć, pomyslec czy niczego w poprzednich spowiedziach się nie zataiło. Jeżeli nie to spowiedasz się na bieżąco.

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość


no proszę, następna będzie mieć taką pamiątkę

ja właśnie nastawiłam pralkę, zmywarkę i jeszcze przydałby się jakiś robot, żeby nastawić na sprzątanie, odkurzanie, itp, itd
Dzastuś a Wy też coś takiego macie?


Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Magda to Cie muszę pocieszyć bo faktycznie tez slyszalam, ze od srody ma sie ocieplic i ma byc ladnie na przyszly weekend, takze glowa do gory
Witaj Kakusia Jak tam u Ciebie Słońce nastrój - idzie ku lepszemu?

Też słyszałam, że 27 ma być cieplej
madziczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 10:00   #3059
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez madziczek Pokaż wiadomość
Bo to jest spowiedź z całego życia - nie pamiętam jak ona się nazywa - następna taka będzie dopiero na łożu śmierci.
Tu chodzi o to, że czasami zapominamy o pewnych grzechach w momencie spowiedzi, ciezko nam się do czegoś przyznać - i dlatego przed tą spowiedzią trzeba wszystko sobie przymyśleć, pomyslec czy niczego w poprzednich spowiedziach się nie zataiło. Jeżeli nie to spowiedasz się na bieżąco.



Dzastuś a Wy też coś takiego macie?




Witaj Kakusia Jak tam u Ciebie Słońce nastrój - idzie ku lepszemu?

Też słyszałam, że 27 ma być cieplej

27 wrzesnia max 14 stopni ma byc
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 10:10   #3060
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Hej dziewczynki, chwilka oddechu i potem dalej rzucam się w wir przygotowań...

Za życzonka i kciukasy przeogromnie dziękuję

Pogoda się nie zapowiada za ciekawie... Ehhh no trudno, jakoś przeżyję, nauczyłam się czegoś tutaj od czekoladki, czyli- WALIĆ TO! Bedzie co ma być, i tak tego nie zmienię (ale małe życzonko mam żeby chociaż nie lało za mocno...)
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.