Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-22, 10:23   #4021
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

A na czym polega i jakie to jest? Bo się nie spotkałam.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 16:22   #4022
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Też myślałam o wybielaniu (palę, piję kawę, lubię słodycze, więc z wiekiem zęby mi pożółkły), ale nie wiem, czy warto kupić jakiś zestaw, paski czy co tam jeszcze (niezbyt w to wierzę), czy odłożyć kasę i wybielić profesjonalnie?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 08:13   #4023
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cześć, używałyście może zestawu do wybielania PureLite Home? W wyszukiwarce znajduję prawie same reklamy. Z tego co czytałam opinie są różne, ale podobno nie boli, a to dla mnie ważne.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 12:37   #4024
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja kupiłam na początek zestaw iWhite 2. I... kurczę, to działa trzeci dzień, a zęby bielszy o kilka tonów. Oczywiście, codziennie pstrykam zdjęcia, żeby móc potem porównać efekty.
Ja jestem sceptycznie nastawiona do wszelkich eksperymentów. Mam duzo przebarwień, zwłaszcza kły są kiepściutkie, ale... no kurczę. Naczytałam się opinii, u jednych się sprawdziło, u innych nie.
Jak ktoś ma białe zęby (albo niezbyt żółte), to nie będzie aż tak dużej różnicy. Moje były żółte. Nie marzę o białych, ale zadowoli mnie rozjaśnienie o kilka tonów.
Już widzę efekty, jestem ciekawa, co będzie po 5 dniach (bo tyle trwa ta kuracja).
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 18:18   #4025
Agatka099
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Jakos nie jestem przekonana do takich past, chyba watpie w ich skutecznosc (ale moze sie myle). ja poddałam sie zabiegowi wybielania zebów metoda Beyone. Efekt jest naprawde dobrze widoczny. Długo wachałam sie gdzie isc wybielic zeby ale ostatecznie zdecydowałam sie na xxx na Ursynowie i nie żałuję.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-01 o 10:07 Powód: Reklama.
Agatka099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 06:43   #4026
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Żadne cudowne zabiegi - wystarczy rozsądek, podejście do diety i systematyczne mycie. Wiadomo, że takimi metodami dojście do zakładanych efektów musi trwać, ale to co chcecie na pewno osiągniecie. Tylko nie od razu.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 07:17   #4027
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja kupiłam na początek zestaw iWhite 2. I... kurczę, to działa trzeci dzień, a zęby bielszy o kilka tonów. Oczywiście, codziennie pstrykam zdjęcia, żeby móc potem porównać efekty.
Ja jestem sceptycznie nastawiona do wszelkich eksperymentów. Mam duzo przebarwień, zwłaszcza kły są kiepściutkie, ale... no kurczę. Naczytałam się opinii, u jednych się sprawdziło, u innych nie.
Jak ktoś ma białe zęby (albo niezbyt żółte), to nie będzie aż tak dużej różnicy. Moje były żółte. Nie marzę o białych, ale zadowoli mnie rozjaśnienie o kilka tonów.
Już widzę efekty, jestem ciekawa, co będzie po 5 dniach (bo tyle trwa ta kuracja).
To można kupić w Rosji?
Ja myślę o tych paskach co potem się rozpieszczają.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-26, 07:49   #4028
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kentas Pokaż wiadomość
Żadne cudowne zabiegi - wystarczy rozsądek, podejście do diety i systematyczne mycie. Wiadomo, że takimi metodami dojście do zakładanych efektów musi trwać, ale to co chcecie na pewno osiągniecie. Tylko nie od razu.
Nie prawda. Oczywiście, że higiena to podstawa, ale samo mycie nie wybieli Ci zębów. Jeżeli by tak było to po co tyle osób szukałoby sposobów na wybielenie? Chyba nie zakładasz, że oni nie myją zębów regularnie?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 15:08   #4029
oli_19
Zakorzenienie
 
Avatar oli_19
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 092
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Myslicie, że warto?
https://www.groupon.pl/deals/ocean-urody
oli_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 08:37   #4030
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja już od ponad tygodnia wybielam nakładkowo. Mam żel Phillips Zoom Nite 16%. Zaczynałam pierwsze kilka dni od 1-2h, tak jak mówił mi technik. Na ulotce jest napisane, że minimalny czas stosowania to 4h. Ja trzymam teraz po 4 h, a wczoraj trzymałam nawet 5,5h i wytraciłam już jedna całą strzykawkę, została mi jeszcze jedna.

Efekt jest ZEROWY! Nie wiem co z tym robić. Czy mam dzwonić tam do kliniki, gdzie to sobie zamawiałam? Mam zęby z natury żółte, nie oczekiwałam super białych zębów, ale u mnie w ogóle nie ma efektu.

Nie wiem, czy ja coś źle robię? Nakladam żel w te "dołki" na szynach, w miejce zębów, wybielam tylko przód i nie rozsmarowuję tego żelu, bo powiedziano mi, że nie trzeba. Zakładam szyny i czekam tyle czasu.

Nie wiem co robić, bo wydałam trochę kasy, zęby pewnie to odczuwają, a efektów brak. Co robić? Czekać jeszcze na efekty? Przecież po 8-9 dniach stosowania już coś powinno być widać, a u mnie nic a nic, a tyle kasy wydałam...
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 21:40   #4031
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Ja już od ponad tygodnia wybielam nakładkowo. Mam żel Phillips Zoom Nite 16%. Zaczynałam pierwsze kilka dni od 1-2h, tak jak mówił mi technik. Na ulotce jest napisane, że minimalny czas stosowania to 4h. Ja trzymam teraz po 4 h, a wczoraj trzymałam nawet 5,5h i wytraciłam już jedna całą strzykawkę, została mi jeszcze jedna.

Efekt jest ZEROWY! Nie wiem co z tym robić. Czy mam dzwonić tam do kliniki, gdzie to sobie zamawiałam? Mam zęby z natury żółte, nie oczekiwałam super białych zębów, ale u mnie w ogóle nie ma efektu.

Nie wiem, czy ja coś źle robię? Nakladam żel w te "dołki" na szynach, w miejce zębów, wybielam tylko przód i nie rozsmarowuję tego żelu, bo powiedziano mi, że nie trzeba. Zakładam szyny i czekam tyle czasu.

Nie wiem co robić, bo wydałam trochę kasy, zęby pewnie to odczuwają, a efektów brak. Co robić? Czekać jeszcze na efekty? Przecież po 8-9 dniach stosowania już coś powinno być widać, a u mnie nic a nic, a tyle kasy wydałam...
Jesteś pewna, że nic na pewno nie widać? Też wybielałam NAKLADKOWO, tyle, że żelem OPALESCENCE, 4 dni po 5h w nocy i też nie widziałam efektów za bardzo, ale mówiono mi, że widać dużą różnice.

Wczoraj byłam robić licówki na dwóch górnych JEDYNKACH i mam pytanie, czy dla podtrzymania efektów wybielania, mogę stosować PASTĘ BLANX? Myślicie, że to dobra opcja?
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 10:41   #4032
anulllka23
Raczkowanie
 
Avatar anulllka23
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 32
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Ja już od ponad tygodnia wybielam nakładkowo. Mam żel Phillips Zoom Nite 16%. Zaczynałam pierwsze kilka dni od 1-2h, tak jak mówił mi technik. Na ulotce jest napisane, że minimalny czas stosowania to 4h. Ja trzymam teraz po 4 h, a wczoraj trzymałam nawet 5,5h i wytraciłam już jedna całą strzykawkę, została mi jeszcze jedna.

Efekt jest ZEROWY! Nie wiem co z tym robić. Czy mam dzwonić tam do kliniki, gdzie to sobie zamawiałam? Mam zęby z natury żółte, nie oczekiwałam super białych zębów, ale u mnie w ogóle nie ma efektu.

Nie wiem, czy ja coś źle robię? Nakladam żel w te "dołki" na szynach, w miejce zębów, wybielam tylko przód i nie rozsmarowuję tego żelu, bo powiedziano mi, że nie trzeba. Zakładam szyny i czekam tyle czasu.

Nie wiem co robić, bo wydałam trochę kasy, zęby pewnie to odczuwają, a efektów brak. Co robić? Czekać jeszcze na efekty? Przecież po 8-9 dniach stosowania już coś powinno być widać, a u mnie nic a nic, a tyle kasy wydałam...
To dobry żel ale czasem oczekiwania są większe a żel delikatny i rezultaty trzeba poczekać jak zadzwonisz to dokupisz następne na rynku jest z 10 innych o takim stężeniu i dużo tańsze zamienniki np ewhitening 40ml wystarcza na ponad 30 aplikacji i jeszcze zostaje na odświeżenie po kilku miesiącach
anulllka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 21:21   #4033
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Jesteś pewna, że nic na pewno nie widać? Też wybielałam NAKLADKOWO, tyle, że żelem OPALESCENCE, 4 dni po 5h w nocy i też nie widziałam efektów za bardzo, ale mówiono mi, że widać dużą różnice.

Wczoraj byłam robić licówki na dwóch górnych JEDYNKACH i mam pytanie, czy dla podtrzymania efektów wybielania, mogę stosować PASTĘ BLANX? Myślicie, że to dobra opcja?
Cytat:
Napisane przez anulllka23 Pokaż wiadomość
To dobry żel ale czasem oczekiwania są większe a żel delikatny i rezultaty trzeba poczekać jak zadzwonisz to dokupisz następne na rynku jest z 10 innych o takim stężeniu i dużo tańsze zamienniki np ewhitening 40ml wystarcza na ponad 30 aplikacji i jeszcze zostaje na odświeżenie po kilku miesiącach
Naprawdę nic nie widać, zęby jak były żółte tak są. Dzisiaj zaczęłam drugą strzykawkę. Dzwoniłam tam do tej kliniki i powiedziano mi, że prawdopodobnie za mało żelu nakładam bo to niemożliwe, że miałam 1 strzykawkę na 10 dni mimo, że wybielam tylko przód. Dzisiaj nałożyłam więcej i mam wrażenie, że mnie trochę przy dziąsłach pali.

Trochę się martwię, czy z kolei krzywdy sobie tym nie zrobię. Czasami mam wrażenie, że połykam ze śliną ten żel.
Odnośnie efektów to nie oczekuję zębów jak gwiazda filmowa, ale żeby chociaż zejść do odcienia neutralnego, żeby ta żółć tak nie dawała po oczach. Ogólnie zęby mam zadbane, chodzę regularnie do dentysty i robię piaskowanie ze scalingiem ale kość mam już taka żółtą od dziecka. Nie wierzę, że ten żel chociaż troche nie wybieli.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 15:50   #4034
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

A poszłaś tam z polecenia wybielić czy jak?

Weź pod uwagę, że żel może być podrobiony i oni sami nawet o tym nie wiedzą tam w klinice.

A dokładnie w które miejsca w nakładkach nakładasz? Tutaj gdzie jest przód zęba, czy tak gdziekolwiek w zagłębienia na zęby?
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 17:34   #4035
anulllka23
Raczkowanie
 
Avatar anulllka23
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 32
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Spokojnie wybielisz jeśli nałożysz za dużo to wypłynie podrażni dziąsła a efekt będzie minimalnie szybszy wiec nie ma się po co spieszyć nakładać możesz co 2-3 dni podrażnienia będą mniejsze - na obie nakładki zużywa sie średnio 1ml wiec strzykawkę2,4ml masz na 2-3 aplikacje a ile zużyjesz strzykawek to indywidualnie jedynym ząbkom za pierwszym razem wystarczy 2 innym 10 i nie masz się czym martwic połknięty w takich ilościach jest nieszkodliwy. Pilnuj białej diety bo ząbki czasie wybielania i 2 tyg po są bardzo wrażliwe na wchłonięcie barwników zawarte w pożywieniu. Kolor kości niesyty sie nie zmieni moja kuzynka ma idealnie białe mój kolor biały cóż licówkami nie będę zębów niszczyć.
anulllka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 19:40   #4036
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Kłaść więcej żelu żeby wypływał i podrażniał dziąsła?... Niezła porada, nie ma co...
A wiesz, że tak nie wolno robić, bo można sobie zaszkodzić tylko? Połykać też za bardzo nie można. Skąd taki informacji w ogóle wzięłaś?...
Po co niby są odpowiednio ukształtowane te nakładki indywidualne? Własnie po to aby nie wypływał żel na dziąsła (nie drażnił ich) i żeby nie połykać.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 10:55   #4037
blackdrees
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 111
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja dwa razy miałam wybielane zęby, za każdym razem w gabinecie, bo jakoś nie miałam cierpliwości do tego, żeby to robić na własną rękę. raz postawiłam na xxx, a za drugim razem wybrałam nowość, jaką mają w xxx czyli wybielanie za pomocą takiej specjalnej pianki, czyli xxx. Efekty naprawdę super, ta metoda ma też ten plus, że nie tylko zęby wybiela, ale je wzmacnia i niweluje nadwrażliwość.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-04-20 o 23:20
blackdrees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 18:27   #4038
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

a czy mówi Wam może coś nazwa "iBright"? bo ja nigdy nie słyszałam o takim srodku na wybielanie zębow.. ale opinie w internecie są rózne, jedni zachwalają a inni (jak na przyklad na tej stronie: xxxx przestrzegaja a historie tam opisane.. szok! niedowierzanie! myslicie, ze Ci ludzie sciemniaja?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-09 o 10:36 Powód: reklama w każdym post
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 00:00   #4039
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blackdrees Pokaż wiadomość
Ja dwa razy miałam wybielane zęby, za każdym razem w gabinecie, bo jakoś nie miałam cierpliwości do tego, żeby to robić na własną rękę. raz postawiłam na Beyond, a za drugim razem wybrałam nowość, jaką mają w Galerii Uśmiechu, czyli wybielanie za pomocą takiej specjalnej pianki, czyli Prevdent. Efekty naprawdę super, ta metoda ma też ten plus, że nie tylko zęby wybiela, ale je wzmacnia i niweluje nadwrażliwość.
Czy możesz napisać coś więcej na ten temat?
Czy godzinę z tym na zębach siedziałaś (bo tak czytałam w opisie produktu)?
Czy lampą miałaś świecone do buzi czy jak?
Czy są jakieś nakładki do tego?
No i w końcu jakie koszty tego są i gdzie można sobie wykonać takie wybielanie?
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-10, 14:38   #4040
sandq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 6
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Też mnie ciekawi ta nowinka, chociaż chyba się wybiorę na beyond.
sandq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 21:49   #4041
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sandq Pokaż wiadomość
Też mnie ciekawi ta nowinka, chociaż chyba się wybiorę na beyond.
O u mnie też to robią
Hm w sumie nie wiem też bym poszła
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 07:26   #4042
vnfunz
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ale kto poda mi jej skład, ma ona jakiś składnik wybielający ??Widzę, że zdanie jest podzielone, jedni mówią, że tylko farbuje dziąsła, inni że wybiela naprawdę ... i komu teraz wierzyć ? :P Proszę o pomoc osób, które naprawdę korzystały z tego środka
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 08:58   #4043
Koteu
Raczkowanie
 
Avatar Koteu
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 469
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Nie wiem co mi odbiło, że kupiłam system 10-dniowy z białej perły nigdy więcej. Koleżanka poleciła mi żel Opalescence 16% ale ja z lenistwa wybrałam białą perłę i strasznie żałuję wydanych pieniędzy, jestem w 11 dniu kuracji a zęby rozjaśnione delikatnie ale dalej żółte.. kły odróżniają się od reszty.. czas mnie goni bo potrzebuję wstawić licówki ale żem głupia nie kupiła tego Opalescence albo chociaż pasków crest'a :\
__________________

Ain't nobody loves me better
makes me happy
makes me feel this way
ain't nobody loves me better than
YOU <3
Koteu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 19:44   #4044
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Iwhite ma jakiś dziwny skład. Sprawdzałam i jego skład nie pos
iada jakichś właściwości przemawiających za jego faktycznym działaniem.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 09:50   #4045
OlgaM2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja właśnie też też zaczęłam używać i efekty naprawdę są widoczne. Myślałam, że będzie jak z wieloma innymi produktami, ale efekty są
OlgaM2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 09:19   #4046
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

A masz może zdjęcia aby mona było zobaczyć efekty?

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-02-15 o 13:04
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 21:51   #4047
neptun88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

By mieć ładny biały uśmiech to podstawa rzucić palenie i ograniczyć mocno kawę, do tego myć ze 2 razy dziennie zęby i biały efekt będzie utrzymywał się latami
__________________
ibright gdzie kupić
neptun88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 17:58   #4048
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez neptun88 Pokaż wiadomość
By mieć ładny biały uśmiech to podstawa rzucić palenie i ograniczyć mocno kawę, do tego myć ze 2 razy dziennie zęby i biały efekt będzie utrzymywał się latami
Kto Cie takich madrosci nauczyl? Nie palilam nigdy, nie pilam nigdy kawy, zeby myje co najmniej dwa razu dziennie. Nie mam bialutkich zębów.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 08:26   #4049
izolda8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2
Wybielanie lampą

Dzień dobry, drogie czytelniczki od dawna chciałam sobie wybielić zęby z racji tego, że są bardzo żółte. Wcześniej korzystałam z nakładek dostępnych na aukcjach albo past, które teoretycznie miały wybielać zęby. Niestety efektów nie było żadnych :/ wczoraj umówiłam się na wybielanie specjalnym żelem, który później naświetlany jest lampą. Całe wybielanie przeprowadza lekarz. Podobno używają najnowszej lampy i preparatów. Czy ktoś z Was miał już doczynienia z takim wybielaniem? Czy zęby faktycznie robią się nadwrażliwe? Wybielanie mam umówione na przyszły piątek, tak więc mogę się jeszcze wycofać
izolda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 15:35   #4050
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Wybielanie lampą

Witaj, wybielanie gabinetowe to najskuteczniejszy sposób na białe zęby. Szybki i skuteczny. Oczywiście skoro byłaś na pierwszej wizycie diagnostycznej to wiesz, że przez tydzień nie można używać pasty do czyszczenia zębów z fluorem? Proponuję zaopatrzyć się w tanią Ziajka dla dzieci Do najpopularniejszych lamp należy Beyond. Polecam. Ja przerzuciłam się ostatnio na lampę Philips Zoom. Efekt świetny. Czy boli? Wszystko zależy od nadwrażliwości zębów. Zresztą gdy ból jest nie do zniesienia zawsze można przerwać wybielanie. Wspomniana lampa ma regulację intensywności światła. Moje zęby są wrażliwe więc zażyczyłam sobie mniejszą moc a zęby i tak pięknie rozjaśniły się. Ale wyjściowo zęby miałam dosyć jasne ( zawsze przed wybielaniem porównuje się kolor zębów ze wzornikiem ).
W czasie wizyty pobiera się również wycisk zębów, który posłuży do wykonania nakładek na zęby. Dzięki nim będziesz mogła dodatkowo podtrzymać rezultat wybielania. Ja dostałam produkt do stosowania na noc. I przyznaję, że robię to raz w miesiącu ponieważ czuję ogromny dyskomfort. Po prostu zęby bolą
Poczytaj sobie o tej metodzie, również na youtube pooglądaj filmiki.
Przygotuj się też psychicznie że posiedzisz sobie trochę na fotelu... Przy metodzie Philips... są cztery 15 min sesje naświetlań. Ale po każdej sesji czyści się zęby z żelu i nakłada nowy żel. A czas płynie... Ponad dwie godziny wyjęte z życiorysu
Efekty wybielania powinien utrzymać się ok. 2 lat przy dodatkowym wsparciu nakładek. Polecam! Wszelkie pasty, paski, nakładki kupowane we własnym zakresie tylko niszczą szkliwo zębów. I wydajesz niepotrzebnie pieniądze. A efekty nikłe bądź żadne :/
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.