Burza w szklance... perfum. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-19, 19:07   #31
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Eenax, ale Ty chyba nie zostałaś zbanowana tymczasowo, kiedy po sporze z Kasiuką wykasowałaś treść CAłYCH swoich postów...? A to również własność portalu.

Więc o jakiej sprawiedliwości mówimy?

A ja mam pytanie, po co w takim razie mamy opcję deycji postów, skoro nie wolno z niej korzystać?
Dostałam upomnienie odgórne ze jak jeszcze raz to zrobię to zostanę zabanowana.

Mi sie akurat udało bo trafiłam na moment kiedy Perfumy nie miały własnego Moderatora tylko zapożyczonego. A Demonik dopiero zaczynał moderowanie.

Edycja postów jest po to jak cos chcemy jeszcze dopisac tak by nie było 3 postów pod soba tej samej osoby lub zrobilismy pomyłkę i przydało by sie ja poprawic.

Jak jestes taka pamietliwa i sprawi to tobie przyjemność to zgłos moja sprawe do administratora to tez bede zablokowana.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:10   #32
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Coś mi się wydaje, że Złośliwiec i Rachela poprostu tworzą koalicję przeciwko rzeczowym i trafnym wypowiedziom Kate. Zło czyżby mała zemsta za pamiętny post Kate Warto było czekać, a teraz wystarczy posłużyć sie moderatorem i już Zemsta jest słodka
Niestety tak to chyba wygląda ostatnio na Wizażu
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:10   #33
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Wskaż wątki - zajmę się blokowaniem.
Musze przyznac, ze ja rowniez usunelam zdjecia calosci swojej kolekcji perfum, z tego watku. Pozostawilam takie fotki, ktore nie pokazuja pelnych zbiorow, a tylko pojedyncze egzemplarze. Zobaczylam, ze w ciagu kilku dni usuniete zdjecia mialy ponad 100 zaladowan i nie czulam sie komfortowo z tym ,ze ktos oprocz kilkunastu dziewczyn z forum Perfumy, zapisuje moje zdjecia.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:11   #34
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Dostałam upomnienie odgórne ze jak jeszcze raz to zrobię to zostanę zabanowana.

Mi sie akurat udało bo trafiłam na moment kiedy Perfumy nie miały własnego Moderatora tylko zapożyczonego. A Demonik dopiero zaczynał moderowanie.

Edycja postów jest po to jak cos chcemy jeszcze dopisac tak by nie było 3 postów pod soba tej samej osoby lub zrobilismy pomyłkę i przydało by sie ja poprawic.

Jak jestes taka pamietliwa i sprawi to tobie przyjemność to zgłos moja sprawe do administratora to tez bede zablokowana.
Gwoli ścisłości, to Demonik wcale nie zaczynała wtedy swojego moderowania, była juz dość długo moderatorką.

A co do drugiej sprawy, to nie robi mi przyjemności niczyje zablokowanie, więc nie zamierzam niczego zglaszać, chcę tylko pokazać, że jak widać na załączonym obrazku wcale nie ma jednej wersji regulaminu dla wszystkich.
I tyle.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:11   #35
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Coś mi się wydaje, że Złośliwiec i Rachela poprostu tworzą koalicję przeciwko rzeczowym i trafnym wypowiedziom Kate. Zło czyżby mała zemsta za pamiętny post Kate <lol> Warto było czekać, a teraz wystarczy posłużyć sie moderatorem i już Zemsta jest słodka <lol>
Proszę nie oceniać mnie wg swoich kryteriów.

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Jasne, że edytowała, siłą rzeczy jeśli usunęła zdjęcia będące jej własnością intelektualną pojawił się na dole wpisu komunikat odnośnie edycji, treści nie naruszyła, więc Wasze zarzuty i kara są bezpodstawne.
Skoro zdjęcia stanowią jej własność intelektualną, to nie powinna się nimi dzielić na forum, na którym grozi ban za niszczenie zawartości (poprzez usuwanie zdjęć). Spójrz na pierwszą stronę tego wątku - większość postów nie ma sensu bez zdjęć usuniętych przez Kate30.
Przepis stanowi o "niszczeniu zawartości forum". Wg mnie jest to właśnie niszczenie zawartości forum, zaryzykuję stwierdzenie, że jest to faktem. Mam nadzieję, że o faktach dyskutować nie będziemy.

Natomiast Twoje uwagi pod adresem Racheli uważam za moralnie wątpliwe, ponieważ zarzucasz jej, że jako moderatorka stosuje się do regulaminu. Kto w takim razie jak nie moderatorka powinien stosować się do zapisów regulaminu?
Dlatego uważam taki zarzut za strzał poniżej pasa.


Na koniec sugeruję uwagi pod adresem moderatorów przenieść na forum techniczne. Tutaj jest to offtop.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:13   #36
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Musze przyznac, ze ja rowniez usunelam zdjecia calosci swojej kolekcji perfum, z tego watku. Pozostawilam takie fotki, ktore nie pokazuja pelnych zbiorow, a tylko pojedyncze egzemplarze. Zobaczylam, ze w ciagu kilku dni usuniete zdjecia mialy ponad 100 zaladowan i nie czulam sie komfortowo z tym ,ze ktos oprocz kilkunastu dziewczyn z forum Perfumy, zapisuje moje zdjecia.
Mam rozumieć, że poddajesz się karze?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:15   #37
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Przykre jest dla mnie to, co tu sie dzieje ostatnio. Kilka dni mnie nie bylo z powodow roznych i myslalam ,ze wejde na Perfumy i poprawi mi sie humor, jak to kiedys bywalo.
A tu w jednym watku cos, w drugim cos, jakies bany leca, kurcze co sie dzieje

Zgadzam sie z dziewczynami, czytalam kilka takich watkow, w ktorych zamieszczane byly zdjecia a potem usuwane i nikt afery z tego nie robil.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 19:15   #38
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Musze przyznac, ze ja rowniez usunelam zdjecia calosci swojej kolekcji perfum, z tego watku. Pozostawilam takie fotki, ktore nie pokazuja pelnych zbiorow, a tylko pojedyncze egzemplarze. Zobaczylam, ze w ciagu kilku dni usuniete zdjecia mialy ponad 100 zaladowan i nie czulam sie komfortowo z tym ,ze ktos oprocz kilkunastu dziewczyn z forum Perfumy, zapisuje moje zdjecia.
Skąd Ci przyszło do głowy,że tylko kilkanaście dziewczyn z forum Perfumy widziało zdjęcia i że ktoś je zapisał
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:15   #39
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Dostałam upomnienie odgórne ze jak jeszcze raz to zrobię to zostanę zabanowana.

Mi sie akurat udało bo trafiłam na moment kiedy Perfumy nie miały własnego Moderatora tylko zapożyczonego. A Demonik dopiero zaczynał moderowanie.

Edycja postów jest po to jak cos chcemy jeszcze dopisac tak by nie było 3 postów pod soba tej samej osoby lub zrobilismy pomyłkę i przydało by sie ja poprawic.

Jak jestes taka pamietliwa i sprawi to tobie przyjemność to zgłos moja sprawe do administratora to tez bede zablokowana.
To był moment przejściowy - jakieś 6-8 tygodni temu, kiedy:
- wprowadziliśmy zmiany w regulaminie
- na moje polecenie moderatorzy stosowali ostrzeżenia zamiast banów, aby nie karać kogoś za nieznajomość nowych zasad.

Stąd też owszem, mogło się zdarzyć, że ktoś Ciebie upomniał, ale nie banował.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:17   #40
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Proszę nie oceniać mnie wg swoich kryteriów.




Łeee, mało oryginalne


A co do usuwania zdjęć to zapraszam moderatorów na Biochemię i Plotkowe na wątki typu "Jak wyglądasz wizażanko, filtromaniaczko" Tam dziewczyny wklejają zdjęcia na pół godziny i później czytamy same : "ojej jak ładnie wyglądasz, jesteś podobna do Britnej", ale niestety nie jesteśmy tego w stanie zweryfikować, bo zdjęć NIE MA Także jeśli chcecie trzymać się regulaminu i banować wszystkich usuwających zdjęcia to ja czekam.
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:20   #41
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Łeee, mało oryginalne


A co do usuwania zdjęć to zapraszam moderatorów na Biochemię i Plotkowe na wątki typu "Jak wyglądasz wizażanko, filtromaniaczko" Tam dziewczyny wklejają zdjęcia na pół godziny i później czytamy same : "ojej jak ładnie wyglądasz, jesteś podobna do Britnej", ale niestety nie jesteśmy tego w stanie zweryfikować, bo zdjęć NIE MA Także jeśli chcecie trzymać się regulaminu i banować wszystkich usuwających zdjęcia to ja czekam.
Uważam, że Twoje posty są wobec mnie co najmniej niegrzeczne.

Następnie - jeśli znasz miejsca, gdzie zdjęcia są usuwane - zgłoś to do administracji, a my się tym zajmiemy. Wyciąganie tego tutaj i teraz w tym wątku nie ma sensu bez wskazania choćby linkami, gdzie łamany jest regulamin.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 19:21   #42
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Mam rozumieć, że poddajesz się karze?
Tak, jesli to konieczne i nieuniknione
Chcialabym dowiedziec sie, czy kara za usuwanie zdjec dotyczy wszystkich, rowniez moderatorow?

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Skąd Ci przyszło do głowy,że tylko kilkanaście dziewczyn z forum Perfumy widziało zdjęcia i że ktoś je zapisał
Nie rozumiem tego pytania.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:24   #43
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Istotnie.

3. Wyjątkowo przyznajemy użytkownikowi od razu BAN stały lub SPAMER z pominięciem gradacji upomnień, jeśli:
* bez uzasadnienia edytuje on swoje posty, niszcząc w ten sposób zawartość forum lub KWC.



Edit: Zapomniałam w końcu dopisać (smaruję tego posta od godziny).
Regulamin dotyczy wszystkich użytkowników, niezależnie od tego, jak długo są na forum i ile postów napisali.
Ponieważ mimo regulaminu ciężko mi wlepić bana stałego, został tygodniowy. Kate nie kasowała całych swoich wiadomości, tylko fotki - mimo wszystko było to nieuzasadnione i pozbawiło część wiadomości sensu.
Cóż, bycie moderatorem to jak widać nie same kokosy.
Rachelo...wiesz co Ci powiem.... jestem w takim szoku, że az nie wiem jak mam Ci to powiedzieć.
Okazałas sie niezwykle skutecznym moderatorem. Skutecznym w banowaniu osób, które ... nie wiem jak to możliwe ...ale śmią sprzeciwić sie w dyskusji Twojwej osobie, które śmią nie zgadać sie z Twoim zdaniem. Na krytykę reagujesz po prostu nieracjonalnie.
Rachelo, dziwnie sie złozyło, że dajesz bana dziewczynie, która dwa dni temu prowadziła na forum dośc ostrą dyskusję i na dodatek w jednym z głównych punktów sprzeciwiała sie Tobie.
Rachelo...juz Ci to kiedys pisałam... modowanie nie polega jedynie na zamiataniu, sklejaniu, pokrzykiwaniu i upominaniu. Wiesz co zauważyłam... gdy dyskusja przybiera maksymalnie ostrą formę Ty Rachelo znikasz (tak było w podczas naszego starcia ze złosliwcem, tak było i teraz), póxniej wracasz i jak widac po czasie przy pierwszej lepszej okazji wyciągasz konsekwencje. Dziwny zbieg okoliczności.
Rachelo... wiele z nas usuwało zdjęcia i jakos nie sięgałas jakos wtedy po tak drastyczne metody. Teraz co, zawołałaś na pomoc złosliwca?
Przepraszam za chaos wypowiedzi, ale jestem w szoku !!!!
Rachelo...paragraf na każdego i zawsze się znajdzie !!!!
Nie cytuj mi tu regulaminu !!!!
Eenax... prawo ma to do siebie...że dokonując jego wykładni możemyu je w dowolny dla siebie sposób interpretować... jak widac w tym przypadku zupełnie DOWOLNY.
Rachelo... przepędzisz wszystkie dziewczyny z forum... po prostu. I nie chodzi tu tylko o tego bana. Brakuje mi np. w Twojej osobie oparcia, oparcia racjonalnych argumentów, obiektywnej postawy. Ty reagujesz zazwyczaj jak rozkapryszone dziecko. wiem, że po tym co napisałam większośc z dziewczyn, szczególnie tych któe znają Cie bliżej bodniesie krzyk.
Ale tak Rachelo, pisze do Ciebie... i zdaje sobie sprawę że prawdopodobnie i mi po tym przyjdzie byc zbanowana...ale wiesz co nie będe załować.
Dlaczego nie wkroczysz do dyskusji i rzeczowo, spokojnie nie weźmiesz w niej udziału... mając na uwadze to że masz łagodzic sprawy, być modem dla wszystkich a nie tylko dla tych, którzy się z Toba zgadzają.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:28   #44
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Rachelo...wiesz co Ci powiem.... jestem w takim szoku, że az nie wiem jak mam Ci to powiedzieć.
Okazałas sie niezwykle skutecznym moderatorem. Skutecznym w banowaniu osób, które ... nie wiem jak to możliwe ...ale śmią sprzeciwić sie w dyskusji Twojwej osobie, które śmią nie zgadać sie z Twoim zdaniem. Na krytykę reagujesz po prostu nieracjonalnie.
Rachelo, dziwnie sie złozyło, że dajesz bana dziewczynie, która dwa dni temu prowadziła na forum dośc ostrą dyskusję i na dodatek w jednym z głównych punktów sprzeciwiała sie Tobie.
Rachelo...juz Ci to kiedys pisałam... modowanie nie polega jedynie na zamiataniu, sklejaniu, pokrzykiwaniu i upominaniu. Wiesz co zauważyłam... gdy dyskusja przybiera maksymalnie ostrą formę Ty Rachelo znikasz (tak było w podczas naszego starcia ze złosliwcem, tak było i teraz), póxniej wracasz i jak widac po czasie przy pierwszej lepszej okazji wyciągasz konsekwencje. Dziwny zbieg okoliczności.
Rachelo... wiele z nas usuwało zdjęcia i jakos nie sięgałas jakos wtedy po tak drastyczne metody. Teraz co, zawołałaś na pomoc złosliwca?
Przepraszam za chaos wypowiedzi, ale jestem w szoku !!!!
Rachelo...paragraf na każdego i zawsze się znajdzie !!!!
Nie cytuj mi tu regulaminu !!!!
Eenax... prawo ma to do siebie...że dokonując jego wykładni możemyu je w dowolny dla siebie sposób interpretować... jak widac w tym przypadku zupełnie DOWOLNY.
Rachelo... przepędzisz wszystkie dziewczyny z forum... po prostu. I nie chodzi tu tylko o tego bana. Brakuje mi np. w Twojej osobie oparcia, oparcia racjonalnych argumentów, obiektywnej postawy. Ty reagujesz zazwyczaj jak rozkapryszone dziecko. wiem, że po tym co napisałam większośc z dziewczyn, szczególnie tych któe znają Cie bliżej bodniesie krzyk.
Ale tak Rachelo, pisze do Ciebie... i zdaje sobie sprawę że prawdopodobnie i mi po tym przyjdzie byc zbanowana...ale wiesz co nie będe załować.
Dlaczego nie wkroczysz do dyskusji i rzeczowo, spokojnie nie weźmiesz w niej udziału... mając na uwadze to że masz łagodzic sprawy, być modem dla wszystkich a nie tylko dla tych, którzy się z Toba zgadzają.
Uważam takiego posta za wyjątkowo wampiryczne zachowanie wobec moderatorki i koleżanki. Banować nie będę, bo i za co? Za jednostronność opinii? Za dorabianie teorii do prostego faktu złamania regulaminu? Prawda jest taka, że widząc do jakiego stanu doprowadzacie Rachelę tutaj swoimi mało wybrednymi atakami kazałem jej wyłączyć kompa i zrobić sobie urlop od wizażu. Mam nadzieję, że się do tego zastosowała, bo mi samemu byłoby bardzo przykro czytać takie oskarżenia. Bardzo.

Napiszę jeszcze raz - gdyby Rachela nie dała lekkiego bana, ja zabanowałbym Kate30 dożywotnio. Bo tak zapisaliśmy w regulaminie i bo tak nie lubimy, jak ktoś niszczy zawartość forum. Skądinąd Kate30 miała szczęście, że to Rachela pierwsza zareagowała na zgłoszenie złego postu, a nie np. ja...

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:29   #45
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Tak, jesli to konieczne i nieuniknione
Chcialabym dowiedziec sie, czy kara za usuwanie zdjec dotyczy wszystkich, rowniez moderatorow?



Nie rozumiem tego pytania.
Kara dotyczy użytkowniczek. Zgłaszanie problemów z moderatorami jest szczegółowo opisane w regulaminie.

Odnośnie kary dla Ciebie zastanowię się, czy mam zapomnieć...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:31   #46
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Uważam, że Twoje posty są wobec mnie co najmniej niegrzeczne.

Następnie - jeśli znasz miejsca, gdzie zdjęcia są usuwane - zgłoś to do administracji, a my się tym zajmiemy. Wyciąganie tego tutaj i teraz w tym wątku nie ma sensu bez wskazania choćby linkami, gdzie łamany jest regulamin.
Złosiu i tak nigdy nie osiągnę takiego poziomu grzeczności , jaki Ty prezentujesz w swoich wypowiedziach, dlatego uważam, że jesteś ostatnią osobą, która powinna mi zwarcać uwagę na "grzeczność" moich postów. No wybacz !

Mulier masz rację, na wizażu osoby, które nie mają takiego samego zdania jak moderatorzy , nie mają prawa bytu. Folwark.
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:32   #47
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Rachelo...wiesz co Ci powiem.... jestem w takim szoku, że az nie wiem jak mam Ci to powiedzieć.
Okazałas sie niezwykle skutecznym moderatorem. Skutecznym w banowaniu osób, które ... nie wiem jak to możliwe ...ale śmią sprzeciwić sie w dyskusji Twojwej osobie, które śmią nie zgadać sie z Twoim zdaniem. Na krytykę reagujesz po prostu nieracjonalnie.
Rachelo, dziwnie sie złozyło, że dajesz bana dziewczynie, która dwa dni temu prowadziła na forum dośc ostrą dyskusję i na dodatek w jednym z głównych punktów sprzeciwiała sie Tobie.
Rachelo...juz Ci to kiedys pisałam... modowanie nie polega jedynie na zamiataniu, sklejaniu, pokrzykiwaniu i upominaniu. Wiesz co zauważyłam... gdy dyskusja przybiera maksymalnie ostrą formę Ty Rachelo znikasz (tak było w podczas naszego starcia ze złosliwcem, tak było i teraz), póxniej wracasz i jak widac po czasie przy pierwszej lepszej okazji wyciągasz konsekwencje. Dziwny zbieg okoliczności.
Rachelo... wiele z nas usuwało zdjęcia i jakos nie sięgałas jakos wtedy po tak drastyczne metody. Teraz co, zawołałaś na pomoc złosliwca?
Przepraszam za chaos wypowiedzi, ale jestem w szoku !!!!
Rachelo...paragraf na każdego i zawsze się znajdzie !!!!
Nie cytuj mi tu regulaminu !!!!
Eenax... prawo ma to do siebie...że dokonując jego wykładni możemyu je w dowolny dla siebie sposób interpretować... jak widac w tym przypadku zupełnie DOWOLNY.
Rachelo... przepędzisz wszystkie dziewczyny z forum... po prostu. I nie chodzi tu tylko o tego bana. Brakuje mi np. w Twojej osobie oparcia, oparcia racjonalnych argumentów, obiektywnej postawy. Ty reagujesz zazwyczaj jak rozkapryszone dziecko. wiem, że po tym co napisałam większośc z dziewczyn, szczególnie tych któe znają Cie bliżej bodniesie krzyk.
Ale tak Rachelo, pisze do Ciebie... i zdaje sobie sprawę że prawdopodobnie i mi po tym przyjdzie byc zbanowana...ale wiesz co nie będe załować.
Dlaczego nie wkroczysz do dyskusji i rzeczowo, spokojnie nie weźmiesz w niej udziału... mając na uwadze to że masz łagodzic sprawy, być modem dla wszystkich a nie tylko dla tych, którzy się z Toba zgadzają.
Mulier, podpisuje sie pod kazdym Twoim slowem.



Napisane przez zlosliwiec
Mam rozumieć, że poddajesz się karze?


Ja sie poddam, bardzo chetnie sie jej poddam, bo od dluzszego czasu i tak wizaz to dla mnie zadna przyjemnosc.

Usunelam wszystkie moje zdjecia, bo uwazam ze sa MOJE, a nie Waszego portalu
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:35   #48
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Nie rozumiem tego pytania.
Ja z kolei nie rozumiem tego co ty napisałaś

Cytat:
Zobaczylam, ze w ciagu kilku dni usuniete zdjecia mialy ponad 100 zaladowan i nie czulam sie komfortowo z tym ,ze ktos oprocz kilkunastu dziewczyn z forum Perfumy, zapisuje moje zdjecia.
Liczba załadowań oznacza,że ktoś otworzył załączniki, Twoje zdjęcia, dlatego pytam dlaczego uważasz,że tylko kilkanaście osób z Perfum widziało te fotki i że ktoś je zapisywał. Nie rozumiem jak doszłaś do tych wniosków
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:37   #49
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Złosiu i tak nigdy nie osiągnę takiego poziomu grzeczności , jaki Ty prezentujesz w swoich wypowiedziach, dlatego uważam, że jesteś ostatnią osobą, która powinna mi zwarcać uwagę na "grzeczność" moich postów. No wybacz !

Mulier masz rację, na wizażu osoby, które nie mają takiego samego zdania jak moderatorzy , nie mają prawa bytu. Folwark.
Rozumiem, że wypowiedzi pod moim adresem są jakoś wyjęte spod regulaminu?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 19:38   #50
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Mulier, podpisuje sie pod kazdym Twoim slowem.



Napisane przez zlosliwiec
Mam rozumieć, że poddajesz się karze?


Ja sie poddam, bardzo chetnie sie jej poddam, bo od dluzszego czasu i tak wizaz to dla mnie zadna przyjemnosc.

Usunelam wszystkie moje zdjecia, bo uwazam ze sa MOJE, a nie Waszego portalu
Proszę o linki do zniszczonych wątków.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:38   #51
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Proszę nie oceniać mnie wg swoich kryteriów.



Skoro zdjęcia stanowią jej własność intelektualną, to nie powinna się nimi dzielić na forum, na którym grozi ban za niszczenie zawartości (poprzez usuwanie zdjęć). Spójrz na pierwszą stronę tego wątku - większość postów nie ma sensu bez zdjęć usuniętych przez Kate30.
Przepis stanowi o "niszczeniu zawartości forum". Wg mnie jest to właśnie niszczenie zawartości forum, zaryzykuję stwierdzenie, że jest to faktem. Mam nadzieję, że o faktach dyskutować nie będziemy.

Natomiast Twoje uwagi pod adresem Racheli uważam za moralnie wątpliwe, ponieważ zarzucasz jej, że jako moderatorka stosuje się do regulaminu. Kto w takim razie jak nie moderatorka powinien stosować się do zapisów regulaminu?
Dlatego uważam taki zarzut za strzał poniżej pasa.
I po co było się tak rozpisywać? FAKTY SĄ PROSTE, JUŻ KOLEJNY RAZ TO POWTARZAM, ALE WIDAĆ NIE DOCIERA - zostały usunięte wyłącznie fotki własnego autorstwa i w tym wypadku prawo stoi po stronie Kate30, chyba nie zaprzeczysz? Czy wizaż nabył prawa do jej autorskich zdjęć, by teraz ją karać za ich usunięcie?

Moje uwagi odnośnie racheli uważasz za moralnie wątpliwe?, może w takim razie przyjrzyj się wnikliwiej jej postom, osobistym wycieczkom pod adresem użytkowników, którzy mają odmienne zdanie niż ona na rózne tematy - wybacz linków podawać nie będę, tak sprawny administrator jak Ty ich nie potrzebuje.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:39   #52
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Kara dotyczy użytkowniczek. Zgłaszanie problemów z moderatorami jest szczegółowo opisane w regulaminie.

Odnośnie kary dla Ciebie zastanowię się, czy mam zapomnieć...
Nie wiem, czy byloby to sprawiedliwe. Nieswiadomie-jednak zlamalam regulamin, a zatem powinnam zostac ukarana, tak jak Kate30. W przeciwnym wypadku, nie byloby to fair, w stosunku do innych upomnianych/ukaranych za to przewinienie Wizazanek.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:41   #53
llilly
Raczkowanie
 
Avatar llilly
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 387
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Jak to "proszę nie oceniać mnie według swoich kryteriów"...A według czyich???Skoro jest to ocena subiektywna, to w/g czyich ma być kryteriów jak nie własnych...?
llilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:42   #54
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
I po co było się tak rozpisywać? FAKTY SĄ PROSTE, JUŻ KOLEJNY RAZ TO POWTARZAM, ALE WIDAĆ NIE DOCIERA - zostały usunięte wyłącznie fotki własnego autorstwa i w tym wypadku prawo stoi po stronie Kate30, chyba nie zaprzeczysz? Czy wizaż nabył prawa do jej autorskich zdjęć, by teraz ją karać za ich usunięcie?

Moje uwagi odnośnie racheli uważasz za moralnie wątpliwe?, może w takim razie przyjrzyj się wnikliwiej jej postom, osobistym wycieczkom pod adresem użytkowników, którzy mają odmienne zdanie niż ona na rózne tematy - wybacz linków podawać nie będę, tak sprawny administrator jak Ty ich nie potrzebuje.
Dziękuję za uznanie, ale mimo to poproszę o przykładowe wątki. Na pewno je znasz, skoro o nich piszesz.

W sprawie praw intelektualnych. Są one identyczne jak nasze prawa do obrony forum przed niszczeniem wątków.

Odnośnie ataków na biedną Rachelę. Tak, uważam je za moralnie wątpliwe. To tak jak oceniać źle policjanta za to, że przyłapał miłego wandala...

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy byloby to sprawiedliwe. Nieswiadomie-jednak zlamalam regulamin, a zatem powinnam zostac ukarana, tak jak Kate30. W przeciwnym wypadku, nie byloby to fair, w stosunku do innych upomnianych/ukaranych za to przewinienie Wizazanek.
Rozumiem. Proszę o linki do zniszczonych wątków.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:43   #55
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez llilly Pokaż wiadomość
Jak to "proszę nie oceniać mnie według swoich kryteriów"...A według czyich???Skoro jest to ocena subiektywna, to w/g czyich ma być kryteriów jak nie własnych...?
Załóż proszę osobny wątek w tej sprawie, dyskusja na pewno będzie ciekawa i chętnie wezmę w niej udział.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:44   #56
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Zło, niestety jestem wyjątkowo niereformowalna i musiałam tu wleźć i trafić akurat na posta Mulier

Ale do rzeczy.



Ach, apel do mnie, żebym się wypowiedziała, a nie podkulała ogon i uciekała, tudzież na pomoc wołała Złośliwca, jak zawsze

Droga Mulier, zanim zostałam moderatorką, wielokrotnie wypowiadałam się na Plotkowym.
Prowadziłam nie raz i nie dwa ostre dyskusje, np. z Lullaby, Aeterną, Warszawianką. Które wszystkie bardzo lubię i sobie cenię.
Ja też przecieram oczy ze zdumienia, że zostałam uznana za osobę rozkapryszoną, mściwą... NIe wiem co tam jeszcze. Jedną z moich wad jest to, że bardzo szybko wybaczam i zapominam, że się z kimś kłóciłam.
Obce jest mi pamiętanie, że z kimś się kłóciłam, że miałam odmienne zdanie.

Nie rozumiem, uważacie że szukałam na Kate haka?

Otóż cała sprawa zaczęła się zupełnie od czego innego, a mianowicie od rozmowy na BO o wątku ptissota. Napomknęłam jednocześnie, że ostatnio coraz gorzej się tu czuję i z góry moja osoba i moje zdanie jest traktowane jako mało ważne albo "to złe". Podałam jako przykład ostatnią dyskusję, gdzie delikatnie mówiąc poczułam się totalnie zjechana - i to nie przez Kate, ale przede wszyskim przez Ciebie, Mulier.
Do głowy mi nie przyszły jakiekolwiek zemsty, bo to nie w mojej naturze.
Po prostu faktem jest, że czuję się tu coraz gorzej.
W każdym razie opisałam ostatnią dyskusję i fakt, że Kate wyszła z forum, wykasowując swoje zdjęcia.
Zło skomentował to krótko - BAN.
Postanowiłam się tym zająć (nie obyło się bez rozpaczliwych rozmów na gg i przez komórkę, co mam z tym fantem zrobić, bo jest niewesoło), ale jak napisałam - nie byłam w stanie dać więcej jak jedno ostrzeżenie; Zło by pewnie walnął z grubej rury.


Twój post jest tak absurdalny, że aż słów mi zabrakło.
Akurat nie musisz mnie pouczać, na czym polega bycie Moderatorem - to nie jest jak widać prosta sprawa, czasem ciężko zachować obiektywizm czy cierpliwość. Staram się być pomocna, a jednocześnie zachować dobrą atmosferę.

Uciekam i wołam Zło?
Kiedy zauważam, że się rozkręcacie, moje argumenty nie są w ogóle zauważane, albo zaczynacie wysnuwać coraz bardziej bezsensowne rzeczy - rezygnuję z takiej dyskusji, bo szkoda na to mojego czasu i moich nerwów. To, że nie jestem zalogowana i nie świecę się na zielono, nie oznacza, że mnie na Perfumach nie ma. Czytam, sprawdzam. Ale nie zawsze widzę konieczność wypowiadania się, ot co.
Dlaczego wydaje Ci się, że muszę Was popierać, popierać Wasze argumenty? Jestem Moderatorką, ale jestem też użytkowniczką, mam prawo do własnego zdania i do własnych osądów na dany temat.
Staram się łagodzić konflikty, ale jak to jest możliwe, gdy przeciwko mnie jest grupka Wizażanek?


Największym szokiem jest dla mnie stwierdzenie, że wyganiam ludzi z Perfum. Przepędzam.
Próbuję sformuować jakieś pytanie, cokolwiek, ale niekoniecznie mi to wychodzi.
Po prostu nie potrafię tego nawet skomentować, a pewnie powinnam.


W każdym razie widzę, że nikt chyba nie przeczytał w całości mojego posta, nad którym siedziałam dobrą godzinę, starając się napisać jak najdokładniej, co czuję i co postanowiłam.
Ale skupiłyście się na czymś innym.

Rzeczowa dyskusja?
Widzisz tu możliwość rzeczowej dyskusji, kiedy z tego wątku wręcz kapie jadem i nienawiścią? Bo dla mnie jest to po prostu niemożliwe, skoro i tak z góry dorobiłyście całą teorię do czegoś, co zostało na początku wyjaśnione.



P.S.: Uskow.
Twojego postu z poprzedniej strony też nie potrafię skomentować.
Może tak - nie sądź ludzi swoją miarą.
Bo mi w podobnej sytuacji nie przyszłoby do głowy, że ktoś się na kimś mści. A tym bardziej, że Admin używa "swoich" moderatorów do załatwiania jakichś prywatnych, zaległych szpileczek. Jestem naprawdę zaskoczona, że doszło do takich "teorii" i tym bardziej chęć dyskusji autentycznie spada do zera... tak samo jak i jej poziom.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:45   #57
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Rozumiem, że wypowiedzi pod moim adresem są jakoś wyjęte spod regulaminu?
A czy są niegrzeczne? Brzydko sie wyrażam? Atakuję innego użytkownika? Bo mi sie wydawało, żę pisze prawdę
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:45   #58
llilly
Raczkowanie
 
Avatar llilly
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 387
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Poza tym Basia ma rację, zdjęcia były i są własnością Kate, jeśli regulamin odbiera prawa do swobodnego dysponowania osobistą własnością intelektualną to jest zdaje się niezgodny,z hmmm...Konstytucją?:confu sed:
llilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:50   #59
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Uważam takiego posta za wyjątkowo wampiryczne zachowanie wobec moderatorki i koleżanki. Banować nie będę, bo i za co? Za jednostronność opinii? Za dorabianie teorii do prostego faktu złamania regulaminu? Prawda jest taka, że widząc do jakiego stanu doprowadzacie Rachelę tutaj swoimi mało wybrednymi atakami kazałem jej wyłączyć kompa i zrobić sobie urlop od wizażu. Mam nadzieję, że się do tego zastosowała, bo mi samemu byłoby bardzo przykro czytać takie oskarżenia. Bardzo.

Napiszę jeszcze raz - gdyby Rachela nie dała lekkiego bana, ja zabanowałbym Kate30 dożywotnio. Bo tak zapisaliśmy w regulaminie i bo tak nie lubimy, jak ktoś niszczy zawartość forum. Skądinąd Kate30 miała szczęście, że to Rachela pierwsza zareagowała na zgłoszenie złego postu, a nie np. ja...

Złosiu, oczywiście możesz nazwać mój post wampirycznym. Ja subiektywnie ocenie go inaczej "dosadny, szczery i prawdziwy". Po prostu uznałam, że nadzszedł czas napisać napisać wprost o swoich odzczuciach. Niczego tu nie ukrywałam, napisałam po prostu to leżało mi na sercu. Wg mnie sytuacja po prostu tego wymagała. Zawsze można było nie napisac nic...prawada? Schowac głowę w piasek i sie nie odezwać. Wiem, że nie był to przyjemny post, ale moim zdaniem był po prostu potrzebny. Jego ocena.... jak wszystko co tu piszemy jest indywidualną sprawą czytających.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:51   #60
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez llilly Pokaż wiadomość
Poza tym Basia ma rację, zdjęcia były i są własnością Kate, jeśli regulamin odbiera prawa do swobodnego dysponowania osobistą własnością intelektualną to jest zdaje się niezgodny,z hmmm...Konstytucją?:confu sed:
W takim razie czekam na pozew do sądu. Umówmy się, że my nikogo za niszczenie forum do sądu pozywać nie będziemy, ograniczymy się do blokowania kont.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.