Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-08, 10:25   #961
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Wiecie co mi sie juz miesza, co to te zaskorniki, co to pryszcze i inne ich odmiany
Zawsze wydawalo mi sie ze zaskorniki to poprostu mala wypuklosc pora skory, czasem to rosnie i robi sie maly lub wiekszy stan zapalny czasem zanika.....
Ja myslałam, że zaskórniki to są takie korki w porach, i one są bo sa i koniec, a z tego, co jakiś czas temu przeczytałam, to zaskórniki są postacią trądziku, które należy leczyć...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 11:19   #962
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Wyczytalam w ulotce, co prawda po ang ale chyba dobrze zrozumialam ze naklada sie go na partie objete wysypami nie na pojedyncze krostki i tak tez robie...nalozylam go tam gdzie mi cos wyskakuje, czyli okolice brody, troche na poliki by pozbyc sie tych prycholi na czolo prewencyjnie, choc w miare gladkie i troche na nos..ale nie wcieralam go w cala twarz dokladnie raczej jak wyzej na partie problematyczne
Dziękuję za odpowiedź,a nie wiesz czy przy naczynkowej mozna go używać?
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 11:34   #963
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Nie wiem czy probowalas juz tego SVR barwiacego!? ale on jest naprawde niezly...ja czasem dokladam tam gdzie mam jakies niedoskonalosci troszke podkladu..Double Wear - tak btw to jedyny podklad ktory swietnie kryje i wytrzymuje wiele godzin - ale w b malej ilosci wklepujac go w te partie ktore chce przytuszowac lekko i na to jedwabny i roz..i wygladam naprawde dobrze bynajmniej mi sie tak zdaje
Marea a jak radzisz sobie z różowością tego podkładu?Jedwabny Ci to wyrównuje?Bo ja ogólnie jestem bladzioszkiem
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 11:46   #964
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Dziewczyny prosze pomóżcie mi w wybraniu zelu do twarzy. Zastanawiam sie pomiędzy:
Cleanacne
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1225
Skład: Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), Water (Aqua), Decyl Glucoside, Polysorbate 20, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Disodium Cocoamphdiacetate,Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Methyl Gluceth-20, Benzoic Acid, Cetrimonium Bromide, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Disodium Edta, Fragrance (Parfum), Green 5 (CI 61570), Lactic Acid, Phenoxyethanol, Yellow 5 (CI 19140), Zinc gluconate
Effaclarhttp://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=774
Skład: (nowa wersja) aqua, decyl glucoside, sodium laureth sulfate, PEG-120 Methyl glucose dioleate, polyglyceryl-3 hydroxylauryl ether, PEG-4 dilaurate, PEG-4 laurate, Zinc PCA, disodium EDTA, citric acid, polyquaternium-7, iodopropynyl butylcarbamate, PEG-4, methylparaben, propylparaben, parfum/fragrance code F.I.L.:B6695/1

Stosuje AD i humektan do nawilżania. Moja cera jest naczynkowa, mieszana w kierunku tłustej, z zaskórnikami w okolicach żuchwy i skroni. Przeanalizowałam sobie te składy pod względem wysuszania, z zapychaniem mam mały problem, bo niektórych skąldników w ogóle nie am na mojej liscie. Na czerwowo zaznaczyłam Mirystyl i polyglyceryl-3 -czy one mogą mnie zapchac.
Tak właściwie, to prosze o pomoc w wybraniu, który mnie mniej wysuszy i mniej zapcha. Zapychają mnie tez wszelkie oleje. Wydaje mi się, ze Eff bedzie lepszy, ale bardziej wysuszy - jaka ejst Wasza opnia? Teraz mam garniej czysta skóra, ale tam SLS jest też na drugim miejscu i strasznie mnie wysusza.
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 12:03   #965
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze pomóżcie mi w wybraniu zelu do twarzy. Zastanawiam sie pomiędzy:
Cleanacne
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1225
Skład: Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), Water (Aqua), Decyl Glucoside, Polysorbate 20, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Disodium Cocoamphdiacetate,Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Methyl Gluceth-20, Benzoic Acid, Cetrimonium Bromide, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Disodium Edta, Fragrance (Parfum), Green 5 (CI 61570), Lactic Acid, Phenoxyethanol, Yellow 5 (CI 19140), Zinc gluconate
Effaclarhttp://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=774
Skład: (nowa wersja) aqua, decyl glucoside, sodium laureth sulfate, PEG-120 Methyl glucose dioleate, polyglyceryl-3 hydroxylauryl ether, PEG-4 dilaurate, PEG-4 laurate, Zinc PCA, disodium EDTA, citric acid, polyquaternium-7, iodopropynyl butylcarbamate, PEG-4, methylparaben, propylparaben, parfum/fragrance code F.I.L.:B6695/1

Stosuje AD i humektan do nawilżania. Moja cera jest naczynkowa, mieszana w kierunku tłustej, z zaskórnikami w okolicach żuchwy i skroni. Przeanalizowałam sobie te składy pod względem wysuszania, z zapychaniem mam mały problem, bo niektórych skąldników w ogóle nie am na mojej liscie. Na czerwowo zaznaczyłam Mirystyl i polyglyceryl-3 -czy one mogą mnie zapchac.
Tak właściwie, to prosze o pomoc w wybraniu, który mnie mniej wysuszy i mniej zapcha. Zapychają mnie tez wszelkie oleje. Wydaje mi się, ze Eff bedzie lepszy, ale bardziej wysuszy - jaka ejst Wasza opnia? Teraz mam garniej czysta skóra, ale tam SLS jest też na drugim miejscu i strasznie mnie wysusza.
A olejku do mycia z BU nie próbowałaś?
Miałam avene cleanance nigdy w życiu nie miałam tak ładnie umytego buziolka ale niestety przesuszył mi moją partie "T" i skóra zaczęła się łuszczyć.Wybrałam go ze względu na pozytywne opienie na KWC.Moze tobie spasuje bo jak narazie to widziałam ze chyba tylko mi zaszkodził.
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 12:48   #966
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź,a nie wiesz czy przy naczynkowej mozna go używać?
Pojecia nie mam wpisz w wyszukiwarke wizazu jego nazwe i poszukaj watkow moze tam sie doszukasz...ale potwierdzam to co HIhi pisala strone wczesniej ze wysusza...jednoczesnie wyskoczylo mi cos na policzku bolace krostki ktore dojrzewaja i ropke widac..i nie wiem czy to jego sprawka ze cos wyciaga bo mialam od kilku dni jakies zaskorniki spore tam czy tez roz Clinique mnie zapycha...dodam ze broda ktora zazwyczaj mam problematyczna mam w tym momencie gladziutka i ogolnie ta podsuszona skora dobrze wyglada choc wiem ze to chwilowe
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 12:50   #967
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Marea a jak radzisz sobie z różowością tego podkładu?Jedwabny Ci to wyrównuje?Bo ja ogólnie jestem bladzioszkiem
Fakt troche rozowi...mieszalam go z niebarwionym svr by byl jasniejszy i wykanczalam podkladem delikatnie by kolor wyrownac....od kilku dni uzywam samoopalacza Sublime od L'oreala -btw naprawde fajny b delikatny efekt i mam ciutenke ciemneijsza buzke i kolorek teraz wychodzi mi bezowy i nie przebija mi roz
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 13:00   #968
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Fakt troche rozowi...mieszalam go z niebarwionym svr by byl jasniejszy i wykanczalam podkladem delikatnie by kolor wyrownac....od kilku dni uzywam samoopalacza Sublime od L'oreala -btw naprawde fajny b delikatny efekt i mam ciutenke ciemneijsza buzke i kolorek teraz wychodzi mi bezowy i nie przebija mi roz
Ale ten samoopalacz to na ciało??
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 13:01   #969
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze pomóżcie mi w wybraniu zelu do twarzy. Zastanawiam sie pomiędzy:
Cleanacne
Effaclar
Kolanko w watku podwieszonym na samej gorze masz przeanalizowane sklady roznych kosmetykow min tych o ktore pytasz

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...tc%20ount=2668
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=181149

Effaclar stosowalam osobiscie i potwierdzam ze wysusza choc nie jest zly jesli chodzi o podleczanie krostek itp chyba ten Cleanance bedzie lepszy i ma b pozytywne opinie

Mogwaico:

Kolanka jest wlasnie b rozczarowana olejkiem z BU ze ja pozapychal
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 13:02   #970
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Ale ten samoopalacz to na ciało??
Do twarzy http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15381
Jest odrazu brazowy przy nalozeniu i dosyc marchewkowy ale po zmyciu po kilku h kolor jest bardzo ale to b subtelny
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 13:09   #971
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Do twarzy http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15381
Jest odrazu brazowy przy nalozeniu i dosyc marchewkowy ale po zmyciu po kilku h kolor jest bardzo ale to b subtelny
No dobra, to teraz powiedz mi w jakiej kolejności to wszystko nakładasz.Mam samoopalacz z biothermy to moze tez go zaczne stosować.Kwasisz sie jeszcze?Bo ja zaczne używać effeclara i nie wiem czy moge używać ten samoopalacz.

Btw no właśnie przypomniało mi sie że parę dni temu używałam tego samoopalacza z biothermy i to chyba on mnie troche pozapychał..
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 13:46   #972
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
No dobra, to teraz powiedz mi w jakiej kolejności to wszystko nakładasz.Mam samoopalacz z biothermy to moze tez go zaczne stosować.Kwasisz sie jeszcze?Bo ja zaczne używać effeclara i nie wiem czy moge używać ten samoopalacz.

Btw no właśnie przypomniało mi sie że parę dni temu używałam tego samoopalacza z biothermy i to chyba on mnie troche pozapychał..
Samoopalacz klade jak mam wolny dzien i siedze w domu badz po pracy jak nie wychodze nigdzie....wtedy wieczorem zazwyczaj juz nic nie klade po zmyciu samoopalacza po kilku h badz nawilzacz....a kwasze sie jak zwykle standardowo..wiec samoopalacz dlugo nie trzyma koloru..ale klade go co kilka dni napewno nie codziennie..i ten L'orela wyglada na lekki..ma dodatkowo w skladzie kwasy aha...wiec wygladza buzke ladnie i nawilza i rownomiernie opala...jest naprawde fajny i delikatny..bo nie wyobrazam sobie klasc zwykly samoopalacz i miec marchewke na buzi za blada jestem....zero opalania od Wrzesnia
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 13:49   #973
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Effaclar stosowalam osobiscie i potwierdzam ze wysusza choc nie jest zly jesli chodzi o podleczanie krostek itp chyba ten Cleanance bedzie lepszy i ma b pozytywne opinie
Dzieki za podpowiedź.
Jeśli któraś z Was bedzie miała dla mnie jakiś wskazówki, dotyczace wyboru Effaclar/Cleanance to chętnie poczytam .
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 15:53   #974
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Dziewczyny a co myslicie o takiej pielegnacji?

na noc- acne derm
na dzien stosuje wylacznie filtr Avene(jesli chodzi o pielegnacje) i to mi wystarcza(ladnie nawilza itp),ale chcialabym dolaczyc do tego wychwalany na Wizazu koncentrat wzmacniajacy naczynka z witamina K1% Farmony(lub 3%-do wyboru).
Chcialabym go stosowac pod filtr, czy nie gryzlo by sie to jakos lub kolidowalo z uzywanym na noc acne -derm?
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 17:00   #975
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Samoopalacz klade jak mam wolny dzien i siedze w domu badz po pracy jak nie wychodze nigdzie....wtedy wieczorem zazwyczaj juz nic nie klade po zmyciu samoopalacza po kilku h badz nawilzacz....a kwasze sie jak zwykle standardowo..wiec samoopalacz dlugo nie trzyma koloru..ale klade go co kilka dni napewno nie codziennie..i ten L'orela wyglada na lekki..ma dodatkowo w skladzie kwasy aha...wiec wygladza buzke ladnie i nawilza i rownomiernie opala...jest naprawde fajny i delikatny..bo nie wyobrazam sobie klasc zwykly samoopalacz i miec marchewke na buzi za blada jestem....zero opalania od Wrzesnia
Wybacz że Cię męczę i na ten samoopalacz nakładasz jeszcze ten barwiony filtr?
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 19:04   #976
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Wybacz że Cię męczę i na ten samoopalacz nakładasz jeszcze ten barwiony filtr?
Nieee ee, jak pisalam nakladam go po pracy albo jak mam wolny dzien a z filtrami nie szaleje az tak bardzo by sie nimi pokrywac od stop do glow gdy tylko cien dnia do mnie dociera
Jak pisalam on ma dosc intensywny kolor i bedziesz dziwnie wygladala jesli masz b jasna cere jesli zostawisz go na sobie i do ludzi pojdziesz...pozatym ja by weeliminowac ewent zapychanie nie smaruje sie wieloma kosmetykami na raz..a filtry zazwyczaj juz same w obie sa dosyc tresciwe...pozatym jak wracasz np o 18 przykladowo izmywasz filtr makijaz itp wtedy mozesz nalozyc samoopalacz i przeciez wieczorem nie bedziesz ponawiala aplikacji filtra...nie przesadzajmy
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 19:10   #977
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Nieee ee, jak pisalam nakladam go po pracy albo jak mam wolny dzien a z filtrami nie szaleje az tak bardzo by sie nimi pokrywac od stop do glow gdy tylko cien dnia do mnie dociera
Jak pisalam on ma dosc intensywny kolor i bedziesz dziwnie wygladala jesli masz b jasna cere jesli zostawisz go na sobie i do ludzi pojdziesz...pozatym ja by weeliminowac ewent zapychanie nie smaruje sie wieloma kosmetykami na raz..a filtry zazwyczaj juz same w obie sa dosyc tresciwe...pozatym jak wracasz np o 18 przykladowo izmywasz filtr makijaz itp wtedy mozesz nalozyc samoopalacz i przeciez wieczorem nie bedziesz ponawiala aplikacji filtra...nie przesadzajmy
Rozumiem.Czyli moge np wieczorem nałożyć ten samoopalacz a rano gdy wychodzę lub przed samym wyjściem przypuśćmy na dwór nałożyć na to filtr.Samoopalacz nakładam rozumiem wtedy gdy wieczorem już nie zamierzam używać effeclaru.
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 19:22   #978
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Rozumiem.Czyli moge np wieczorem nałożyć ten samoopalacz a rano gdy wychodzę lub przed samym wyjściem przypuśćmy na dwór nałożyć na to filtr.Samoopalacz nakładam rozumiem wtedy gdy wieczorem już nie zamierzam używać effeclaru.
Dokladnie w dzien gdy pomijasz kwas a zamierzaz sie np nawilzac mozesz nalozyc samoopalacz...no ale rano go zmywasz przeciez i dpiero wtedy filtry i inne
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 19:30   #979
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Dokladnie w dzien gdy pomijasz kwas a zamierzaz sie np nawilzac mozesz nalozyc samoopalacz...no ale rano go zmywasz przeciez i dpiero wtedy filtry i inne
Ale jak rozumiem to po to ten samoopalacz żeby filtr barwiony nie robił z ciebie świnki pigi
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 19:54   #980
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Ale jak rozumiem to po to ten samoopalacz żeby filtr barwiony nie robił z ciebie świnki pigi
Hehe, ten filtr mnie nie barwi na rozowo moze ciutke..ale nie az ta b rozowo...a samoopalacz po to by cera ladniej i zdrowiej wygladala bo kiepsko mi taka blada byc
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 16:05   #981
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Niestety ja tez dołanczam do poszukiwaczy odpowiednich specyfików do mycia twarzy.Avene cleanance i olejek z BU przesusza mi partie "T"skóra w tych miejscach po paru dniach stosowania zaczyna się łuszczyć.Moze to dlatego ze za rzadko robie peeling(raz na 2 tyg).Masakra jakas z tą moją cerą.Na początku wszystko działa cudownie a później jest źle.Już nie wiem czego szukać
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 16:48   #982
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

do mycia twarzy polecam z czystym sercem http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13945 mam wrazliwa skore, sklonna do czerwienienie i innych tego typu paskudek zel nie podraznia, nie powoduje wysypu i nie szczypie w oczy,ladnie oczyszcza,no i najwazniejsze nie wysusza
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 16:53   #983
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Niestety ja tez dołanczam do poszukiwaczy odpowiednich specyfików do mycia twarzy.Avene cleanance i olejek z BU przesusza mi partie "T"skóra w tych miejscach po paru dniach stosowania zaczyna się łuszczyć.Moze to dlatego ze za rzadko robie peeling(raz na 2 tyg).Masakra jakas z tą moją cerą.Na początku wszystko działa cudownie a później jest źle.Już nie wiem czego szukać
Uhm dziwne, moze to kwestia slabego nawilzania i zbyt czestego uzywania kwasow!?...osoby z cera sucha uzywaja olejku myjacego i nie narzekaja.... Mi olejek myjacy strasznie szybko sie zuzywa...a nie mam jak zamawiac bo nie mieszkam w Polsce, zamowilam sobie dzis na Truskawie olejek myjacy z Kanebo, podobno b podobny do olejku tego z Bu ale wydajniejszy no i opakowanie ladniejsze zaplacilam za niego 21 euro..a w sklepach koztuje kolo 45 i amowilam tez jakis myjak z BHA i witaminami....ktory kosztowal mnie 8 euro...jak doleca to zdam relacje
http://uk.strawberrynet.com/productD...37617&goChar=K - 64zl
http://uk.strawberrynet.com/productD...58419&goChar=D - 29zl
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 17:00   #984
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

a co poleccie 14-15 latce z gładką ale błyszczącą sięi przetłuszczająca cerą i do tego wrażliwą .?
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 17:18   #985
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Uhm dziwne, moze to kwestia slabego nawilzania i zbyt czestego uzywania kwasow!?...osoby z cera sucha uzywaja olejku myjacego i nie narzekaja.... Mi olejek myjacy strasznie szybko sie zuzywa...a nie mam jak zamawiac bo nie mieszkam w Polsce, zamowilam sobie dzis na Truskawie olejek myjacy z Kanebo, podobno b podobny do olejku tego z Bu ale wydajniejszy no i opakowanie ladniejsze zaplacilam za niego 21 euro..a w sklepach koztuje kolo 45 i amowilam tez jakis myjak z BHA i witaminami....ktory kosztowal mnie 8 euro...jak doleca to zdam relacje
http://uk.strawberrynet.com/productD...37617&goChar=K - 64zl
http://uk.strawberrynet.com/productD...58419&goChar=D - 29zl
Jeszcze się nie zaczęłam kwasić effeclar leży nie ruszony bo nie znalazłam odpowiedniego filtra.Nawilżam humektanem raz dzienie,moze powinnam częściej?nie wiem czego znowu próbować dla mnie cena nie gra roli jeśli ma mi pomóc.Nie mniej jednak wolałabym spróbować jakiś próbek żeby nie wtopić
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 18:04   #986
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Dziewczyny, i ja bardzo bym prosiła o ocenę mojej pielęgnacji.

Mam cerę "po przejściach" 1,5 miesiąca temu skonczyłam kurację aknenorminem, miałam cerę tłustą, teraz jest normalna, trochę w kierunku mieszanej. Mam 17 lat.

Rano:
*żel lub mleczko oczyszczające do twarzy
* filtr SVR 100 (wersja bezbarwna)
* krem nawilżający w okolice oczu
Wieczorem
* zel lub mleczko
*acne derm
* krem nawilżający w okolice oczu

2 razy na tydzień:
*peeling drobnoziarnisty Perfecta
* maseczki oczyszczające (zielona ginka, drożdżowa soraya)

Dodam, ze na dzien dzisiejszy mam poblem z rozszerzonymi porami i przebarwieniami na policzkach.
Proszę o ocenę
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 18:19   #987
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Jeszcze się nie zaczęłam kwasić effeclar leży nie ruszony bo nie znalazłam odpowiedniego filtra.Nawilżam humektanem raz dzienie,moze powinnam częściej?nie wiem czego znowu próbować dla mnie cena nie gra roli jeśli ma mi pomóc.Nie mniej jednak wolałabym spróbować jakiś próbek żeby nie wtopić
Moze kup sobie inny nawilzacz zatem bo humektan jest b lekki, wyprobuj moze ten LRP Hydraphase albo cos z SVR z mocznikiem np ten Xerial 5 lub 3
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 18:21   #988
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Mi sie podoba, a na likwidacje przebarwien musisz poczekac moze i nawet kilka miesiecy kuracja acne dermem

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, i ja bardzo bym prosiła o ocenę mojej pielęgnacji.

Mam cerę "po przejściach" 1,5 miesiąca temu skonczyłam kurację aknenorminem, miałam cerę tłustą, teraz jest normalna, trochę w kierunku mieszanej. Mam 17 lat.

Rano:
*żel lub mleczko oczyszczające do twarzy
* filtr SVR 100 (wersja bezbarwna)
* krem nawilżający w okolice oczu
Wieczorem
* zel lub mleczko
*acne derm
* krem nawilżający w okolice oczu

2 razy na tydzień:
*peeling drobnoziarnisty Perfecta
* maseczki oczyszczające (zielona ginka, drożdżowa soraya)

Dodam, ze na dzien dzisiejszy mam poblem z rozszerzonymi porami i przebarwieniami na policzkach.
Proszę o ocenę
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 20:20   #989
vanessa9393
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 20
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

marea dziekuje Ci za odpowiedzi
mam jeszce pare pytan. otoz chce kupic kosmetyki z la roche( podobnno sa bardzo dobre), jednak cena jest jak dla mnie dosc wysoka, wiec wole sie upewnic ze kupuje cos dobrego.
znalazlam na allegro aukcje na ktorych mozna je dostac taniej niz w aptece, ale nie weim czy moge je wkleic bo sa od jednego sprzedawcy( zeby pozniej nie bylo ze sie reklamuje )
vanessa9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 20:32   #990
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez vanessa9393 Pokaż wiadomość
marea dziekuje Ci za odpowiedzi
mam jeszce pare pytan. otoz chce kupic kosmetyki z la roche( podobnno sa bardzo dobre), jednak cena jest jak dla mnie dosc wysoka, wiec wole sie upewnic ze kupuje cos dobrego.
znalazlam na allegro aukcje na ktorych mozna je dostac taniej niz w aptece, ale nie weim czy moge je wkleic bo sa od jednego sprzedawcy( zeby pozniej nie bylo ze sie reklamuje )
Nie wszytskie ich kosmetyki sa rownie dobre..radze Ci najpierw przetestowac zaim zakupisz a co do autentycznosci aukcji na allegro to ja kurcze nie pomoge...nie zamawiam nic z allegro..popytaj innych dziewczyn..no ale oczywiscie wklej moze ktos inny dojzy
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-25 19:31:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.