Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-21, 13:19   #421
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
bardzo mi się posklejały nawet- wizazysta lat 2,5 mnie szturchał, a poza tym Fatalny - jest rzęsosklejaczem...to mi w nim pasuje najmniej- poza tym, wydaje mi się ze jednak po Cetkowanym moje rzęsy sa lepsze....natomiast nie wkrusza sie do oczu...i to jest jego plus...musze jeszcze sprobować położyć go na inny tusz, który dobrze rozdziela
ciekawe jak ja sobie z nim poradzę, w końcu tusz szybko się kończy i znów próbuje się nowy,więc jak nie podpasi to 1 miesiąc i papapa

hypnose taki średni,zobaczymy jak ten
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 13:20   #422
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
jako panna zgadzam się zakupocholizm to urok panien
cudownie ktoś utwierdzi mnie w tym przekonaniu

Dziewczyny.. a mam taki mały OT - czy gdybym poszła do Sephory i poprosiła jakąś miłą ( ) panią o przypruszenie mi twarzy diorowskim brązerem, to czy zostanę uznana za pannice, która przychodzi specjalnie się wymalować a nic nie kupić? Zbieram się do tego brązerajak pies do jeża.. cały czas mam obawy, że okaże się zbyt "brązujący" i bedę wyglądać nienaturalnie (chociaż planuję zakup koloru 010- najjaśniejszego)
Nie wiem co robić.. dodatkowo- nigdy nie miałam brązera i nie wiem jak go nanosić..
Iść do sephory i udawać biedne, niepewne dziecko?
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 13:21   #423
cocco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale moze jak zrobilabys awanture jak pisze Dark_Kicia-Miau! to by to cos dalo? on powinien wiedziec ze to co robi Cie zranilo i Ci sie nie podoba i powinien troche sie nad tym zastanowic bo tak przeciez nie mozna...
obawiam się, że tak się to skończy - bo ze mną tak właśnie jest , że czara goryczy się napełnia, napełnia...a tym razem się napełnia bardzo szybko. Dziękuję Wam Kochane
cocco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 13:22   #424
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

to moje oko z bazą i fatale.
Tylko ze nie widać efektu tak jak żywo, coś mi ta fotka nie wyszla...

Ale postaram się poćwiczyć cykanie i wkleję coś ładniejszego.
W każdym razie tusz mnie zachwycił
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy1.JPG (1,9 KB, 169 załadowań)
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 13:24   #425
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

dziewczyny zostało już tylko 27 zestawów Fatala
a ja się muszę pochwalić, że ten tusz, to był mój pierwszy zakup na Tru
jaz, z dnia na dzień będzie Ci z nim lepiej
mnie pierwszym razem tak obkleił że go rzuciłam w kąt, ale dzięki namowom dziewczyn wróciłam do niego i jest OK
także nie poddawaj się
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 13:28   #426
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
to moje oko z bazą i fatale.
Tylko ze nie widać efektu tak jak żywo, coś mi ta fotka nie wyszla...

Ale postaram się poćwiczyć cykanie i wkleję coś ładniejszego.
W każdym razie tusz mnie zachwycił
troche zamazanle efekt jest,jak tak porównuję fotki to podobny efekt jest u wszyskich,bardzo ładnycoraz bardziej nie mogę się doczekać
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 13:34   #427
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Jestem zła bo wczoraj jakiś dziwny ERROR zeżarł mi dwa posty!!!
Nie dość, że dwie godziny nadrabiałam wątek bo tyle nastukaliście to jeszcze jak chciałam zabrać głos w obronie Kamisia to nie mogłam
Mam od wczoraj JT 55 i byłby ok gdyby nie te drobiny...błękitne i różowe. Tak poza tym fajny, ładnie melonowo pachnie .
W piątek wysłałam papiery do UC z Wawy, i mam nadzieję na rychłe uwolnienie moich samoopalaczy.

Co do samoopalaczy Clarinsa męskich wysłałam reklamację teraz już na dwie sztuki przeterminowane ale Rosalinda mi odpisała, że muszą przemyśleć i że dadzą mi wkrótce odp co zrobią... Niech mi kasę oddadzą, tu nie ma nic do myślenia...
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 13:37   #428
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

kasia, polecisz mi jakiś samoopalacz, również do twarzy??
bo Lancoma dziewczyny wykupiły, a miałam na niego chęć
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 13:42   #429
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Ja polecam Estee Lauder Soft Matte. Juz jest nieosiągalny w sklepach, ale widzę że na Tru zostało jeszcze parę sztuk. Jest kryjący, ale nie maskowaty i NIE BRUDZI UBRAŃ. A buzia po nim jak u szesnastki!
No super, a moja mama będzie wyglądać lepiej ode mnie Dziekuję, skrzętnie zanotowałam


Cytat:
Napisane przez cocco Pokaż wiadomość
Muszę się Wam pożalić - moje 2 paczuszki zatrzymali brzydale z Bytomia. Nie zrażona tym zamówiłam kolejne rzeczy. Ciekawe co z nimi będzie Horoskop Majade na ten temat milczy.

ale dobił mnie wczorajszy dzień - dowiedziałam się, że ktoś przywłaszczył sobie moj pomysł na życie, który bardzo mnie cieszył i miałam w najbliższym czasie realizować. Na dodatek to ktoś z rodziny i najgorsze jest to, że ta osoba chyba nie widzi w tym nic złego. Szczerze powiedziawszy nie potrafię sobie z tym poradzić, bo nie mieści mi się to w głowie. Nie zrobiłam awantury, ale gniew we mnie rośnie i nie wiem jak się to skończy. Przepraszam za OT, ale mimo, że nie piszę często to czytam forum codziennie i bardzo się z Wami zżyłam i chciałam się wygadać.

Awantura musi być, bo w końcu nie wytrzymasz, wybuchniesz, i dostanie się niewłaściwej osobie. Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie.



Co do horoskopu - jako wodnik - chciałam powiedzieć, że do Bytomia nie dzwonię, bo bym im nawrzucała za bardzo... Ale proponuję dołożyć ich jako następny znak:
UC Bytom - jeśli nadal będziesz tępić biedne uzależnione truskawkoholiczki i truskawkoholikówzatrzymuj ąc paczki z fioletową wstęgą, twoja siedziba spłonie(oczywiście nie mam na myśli celnego urzędu pocztowego, bo za dużo paczek by się spaliło ).
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 13:42   #430
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
jako panna zgadzam się zakupocholizm to urok panien
Ja nie Panna, ale też mam taki urok

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
kasia, polecisz mi jakiś samoopalacz, również do twarzy??
bo Lancoma dziewczyny wykupiły, a miałam na niego chęć
Fajny jest Sisley, ale juz coś go nie widze na Tru
Oj, sorki za post pod postem..........

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-05-21 o 14:40
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 13:59   #431
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez cocco Pokaż wiadomość
Muszę się Wam pożalić - moje 2 paczuszki zatrzymali brzydale z Bytomia. Nie zrażona tym zamówiłam kolejne rzeczy. Ciekawe co z nimi będzie Horoskop Majade na ten temat milczy.

ale dobił mnie wczorajszy dzień - dowiedziałam się, że ktoś przywłaszczył sobie moj pomysł na życie, który bardzo mnie cieszył i miałam w najbliższym czasie realizować. Na dodatek to ktoś z rodziny i najgorsze jest to, że ta osoba chyba nie widzi w tym nic złego. Szczerze powiedziawszy nie potrafię sobie z tym poradzić, bo nie mieści mi się to w głowie. Nie zrobiłam awantury, ale gniew we mnie rośnie i nie wiem jak się to skończy. Przepraszam za OT, ale mimo, że nie piszę często to czytam forum codziennie i bardzo się z Wami zżyłam i chciałam się wygadać.

oczywiście powiedz mu, co o tym myslisz.

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
wiem że nie działa ale może na listośc ich wziąc prezent dla mamy itd na dzień matki może sprężą się

Napisałam im, że to prezent dla mamy i proszę o możliwie najszybsze załatwienie sprawy, ale wątpię, żeby ich to interesowało
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 13:59   #432
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
cudownie ktoś utwierdzi mnie w tym przekonaniu

Dziewczyny.. a mam taki mały OT - czy gdybym poszła do Sephory i poprosiła jakąś miłą ( ) panią o przypruszenie mi twarzy diorowskim brązerem, to czy zostanę uznana za pannice, która przychodzi specjalnie się wymalować a nic nie kupić? Zbieram się do tego brązerajak pies do jeża.. cały czas mam obawy, że okaże się zbyt "brązujący" i bedę wyglądać nienaturalnie (chociaż planuję zakup koloru 010- najjaśniejszego)
Nie wiem co robić.. dodatkowo- nigdy nie miałam brązera i nie wiem jak go nanosić..
Iść do sephory i udawać biedne, niepewne dziecko?
idz i badz pewna siebie! pow ze chcesz spr bo obawiasz sie ze bedzie za ciemny i tyle niech Ci przypruszy twarzyczke
Cytat:
Napisane przez cocco Pokaż wiadomość
obawiam się, że tak się to skończy - bo ze mną tak właśnie jest , że czara goryczy się napełnia, napełnia...a tym razem się napełnia bardzo szybko. Dziękuję Wam Kochane
walcz o swoje i tyle! jak raz pokazesz pazura to pozniej nikt sie nie odwazy zrobic czegos takiego trzymam kciuki!
Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
to moje oko z bazą i fatale.
Tylko ze nie widać efektu tak jak żywo, coś mi ta fotka nie wyszla...

Ale postaram się poćwiczyć cykanie i wkleję coś ładniejszego.
W każdym razie tusz mnie zachwycił
slabo widac ale jednak widac ze rzesy super wygladaja
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość

Awantura musi być, bo w końcu nie wytrzymasz, wybuchniesz, i dostanie się niewłaściwej osobie. Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie.

Co do horoskopu - jako wodnik - chciałam powiedzieć, że do Bytomia nie dzwonię, bo bym im nawrzucała za bardzo... Ale proponuję dołożyć ich jako następny znak:
UC Bytom - jeśli nadal będziesz tępić biedne uzależnione truskawkoholiczki i truskawkoholikówzatrzymuj ąc paczki z fioletową wstęgą, twoja siedziba spłonie(oczywiście nie mam na myśli celnego urzędu pocztowego, bo za dużo paczek by się spaliło ).
no z tym tez sie zgadzam heh jako drugi wodnik napisze tylko tyle ze mam nadzieje ze nie bede musiala dzwonic do Bytomia bo sie rozplyne w wannie ze zlosci i wraz z wirem znikne
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 14:00   #433
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
kasia, polecisz mi jakiś samoopalacz, również do twarzy??
bo Lancoma dziewczyny wykupiły, a miałam na niego chęć
odnośnie samooplacza to mogę polecić mleczko lancome, oststnio dorwałam bardzo tanie właśnie lamome w super-pharm i jest śwetne.brązowy odcień bez pomarańczy, nie smierdzi, nie tworzy zacieków i palm.polecam!
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 14:00   #434
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
kasia, polecisz mi jakiś samoopalacz, również do twarzy??
bo Lancoma dziewczyny wykupiły, a miałam na niego chęć
Ja zdecydowanie polecam Clarinsa Eau Lactee, mam już drugą butlę i jest naprawdę dobry. Z Lancoma miałam tylko raz do czynienia z samoopalaczem z serii Flash Bronze w formie wody brązującej - produkt super ale dający iście tropikalny efekt.
Ponieważ jest też tego typu woda Intense z Clarinsa to właśnie ją zamówiłam tym razem do twarzy i dekoltu a do ciała Delicious Cream(nowość). Nie wiem jak się spiszą ale po bardzo pozytywnych doświadczeniach z Eau Lactee wzięłam w ciemno. Kumpelka pracująca w perfumerii też bardzo poleca samoopalacze Clarinsa - twierdzi, że sprzedają się jak świeże bułeczki, one (konsultantki) też ich używają.

Clarins jest delikatny, równo schodzi, daje ładny brązowy odcień. Poczytaj KWC, ale nie zrażaj się tym, że piszą tam o wysuszaniu - ten produkt ma specjalnie lekką formułę bo stosuje sie go jak tonik-mleczko apotem konieczne jest stosowanie normalnej pielęgnacji. Możesz sprawdzić na stronie Clarinsa.uk tam jest dokłady przepis jak go stosować.
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 14:01   #435
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a mojego nie ma i wiem że już jest w Bytomiu
Aniu

Ja już dzwoniłam do domu i wiem że czeka na mnie fioletowa wstążeczka a w paczuszce błyszczyk JT.

Cytat:
Napisane przez cocco Pokaż wiadomość
I to z najbliższej - to brat mojego TŻta - osoba bardzo uczciwa i nigdy bym nie przypuszczała, że taki numer zrobi. Leana - człowiek się uczy całe życie -masz rację w 100%.

Cocco - bardzo mi przykro. Wiem że to boli. Uważam jednak że powinnaś powiedzieć bratu TŻ-ta co czujesz.
Trzymaj się. Może jeszcze nic straconego?
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 14:10   #436
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Aniu

Ja już dzwoniłam do domu i wiem że czeka na mnie fioletowa wstążeczka a w paczuszce błyszczyk JT.




Cocco - bardzo mi przykro. Wiem że to boli. Uważam jednak że powinnaś powiedzieć bratu TŻ-ta co czujesz.
Trzymaj się. Może jeszcze nic straconego?
ja właśnie odwołuje alarm Dzwonił brat że mam awizo No chyba że Bytom sie uwinął ale mam nadzieje że nie
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 14:15   #437
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jako drugi wodnik napisze tylko tyle ze mam nadzieje ze nie bede musiala dzwonic do Bytomia bo sie rozplyne w wannie ze zlosci i wraz z wirem znikne
Wodniki górą a już byłam skłonna zastanawiać się, czy wodnik to bardziej rak czy ryba, w ramach ekspansji takowych
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 14:19   #438
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja właśnie odwołuje alarm Dzwonił brat że mam awizo No chyba że Bytom sie uwinął ale mam nadzieje że nie
Super Aniu.

Jak przyjdzie ode mnie przesyłka to też daj proszę znać.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 14:23   #439
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Wodniki górą a już byłam skłonna zastanawiać się, czy wodnik to bardziej rak czy ryba, w ramach ekspansji takowych

Ja jako Wodnik muszę stanowczo zaprzeczyć takim pomówieniom! Jestem rasowym Wodnikiem i nie zauważam u siebie żadnych elementów wyżej wymienionych stworzeń
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 14:26   #440
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Wodniki górą a już byłam skłonna zastanawiać się, czy wodnik to bardziej rak czy ryba, w ramach ekspansji takowych
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja jako Wodnik muszę stanowczo zaprzeczyć takim pomówieniom! Jestem rasowym Wodnikiem i nie zauważam u siebie żadnych elementów wyżej wymienionych stworzeń
wlasnie wodniki gora! ja u siebie tez takich elementow nie zauwazam ale jednak z charakterkiem to bardzo roznie jest
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 14:31   #441
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

własnie kurier przyniósł mi srebrną szafę na kółkach
melduję , ze sie zmieszczę ze wszystkim, ale jeszcze musze podumac co gdzie ma byc- od godziny juz ukladam i mi ciagle cos nie pasuje jak juz się z tym problemem uporam to będe cykac zbiory w szafie i wrzucę na "moje zbiory kosmetyczne"
aha i stwierdziłam, że parę rzeczy mi się gdzieś zapodziało ....hmm.....
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 14:31   #442
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wlasnie wodniki gora! ja u siebie tez takich elementow nie zauwazam ale jednak z charakterkiem to bardzo roznie jest

U mnie też


Ale zawaliłam z tym prezentem dla Mamy! Niepotrzebnie zamówiłam na jej adres i teraz ona zapłaci to cło Strasznie głupio wyszło...

Potwierdzenie zamówienia z Tru wysłałam do Bytomia w wordzie, czy może tak być?


Jazmine, czekamy na zdjęcia szafy z niecierpliwością! Zagubionych rzeczy szukaj u swego Wizażysty
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 14:33   #443
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
U mnie też


Ale zawaliłam z tym prezentem dla Mamy! Niepotrzebnie zamówiłam na jej adres i teraz ona zapłaci to cło Strasznie głupio wyszło...

Potwierdzenie zamówienia z Tru wysłałam do Bytomia w wordzie, czy może tak być?
no ale przynajmniej prezent przyjdzie w oryginalny sposob i liczy sie gest!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 14:36   #444
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no ale przynajmniej prezent przyjdzie w oryginalny sposob i liczy sie gest!

Oooo, oryginalny to on będzie I jeszcze mi rozbebeszą z tego sreberka!
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 14:39   #445
dorthea
Raczkowanie
 
Avatar dorthea
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
to moje oko z bazą i fatale.
Tylko ze nie widać efektu tak jak żywo, coś mi ta fotka nie wyszla...

Ale postaram się poćwiczyć cykanie i wkleję coś ładniejszego.
W każdym razie tusz mnie zachwycił
Piękne, długaśne rzęsiska
Narobiłyście mi ochoty na ten zestaw Fatale (do tej pory uważałam że nie jest mi taki tusz potrzebny) i może jak jeszcze starczy zestawów na Tru to po powrocie męża z pracy sobie kliknę...
Tylko naprawdę boję się że jako antytalencie nie dam rady się nim pomalować
__________________
dorthea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 14:39   #446
cocco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Będę walczyć o swoje - a Wam dziękuję za wsparcie:cmok :
i przepraszam za OT.
cocco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 14:41   #447
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Dziewczyny pomozcie
Zakupilam karte przedplacona ale nie moge jej zarejestrowac na Paypalu
Probowalam cos kupic na Tru ale napisala mi ze transakcja odrzucona
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 14:42   #448
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Oooo, oryginalny to on będzie I jeszcze mi rozbebeszą z tego sreberka!
no ale przeciez nie moglas tego przewidziec a chcialas dobrze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 14:44   #449
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no ale przeciez nie moglas tego przewidziec a chcialas dobrze
Właśnie mogłam przewidzieć
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 14:45   #450
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie polecam Clarinsa Eau Lactee, mam już drugą butlę i jest naprawdę dobry. Z Lancoma miałam tylko raz do czynienia z samoopalaczem z serii Flash Bronze w formie wody brązującej - produkt super ale dający iście tropikalny efekt.
Ponieważ jest też tego typu woda Intense z Clarinsa to właśnie ją zamówiłam tym razem do twarzy i dekoltu a do ciała Delicious Cream(nowość). Nie wiem jak się spiszą ale po bardzo pozytywnych doświadczeniach z Eau Lactee wzięłam w ciemno. Kumpelka pracująca w perfumerii też bardzo poleca samoopalacze Clarinsa - twierdzi, że sprzedają się jak świeże bułeczki, one (konsultantki) też ich używają.

Clarins jest delikatny, równo schodzi, daje ładny brązowy odcień. Poczytaj KWC, ale nie zrażaj się tym, że piszą tam o wysuszaniu - ten produkt ma specjalnie lekką formułę bo stosuje sie go jak tonik-mleczko apotem konieczne jest stosowanie normalnej pielęgnacji. Możesz sprawdzić na stronie Clarinsa.uk tam jest dokłady przepis jak go stosować.
przyłączam się do zachwalających co do wysuszania - on rzeczywiście lekko wysusza ale też jest to jedyny samoopalacz jaki znam który wchłania się bez śladu i nie zostawia na twarzy tłustej ani w ogóle żadnej warstwy. bez problemu można nałożyć na niego krem.
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.