Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-07, 14:52   #1021
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Ciekawy zbiór.

Jak sprawuje się odżywka do włosów Radical? Jak pachnie? Wcierasz ją we włosy i zostawiasz na całą noc czy zmywasz po jakimś czasie? Wzmacnia włosy, widać efekty?
Co myślisz o płynie do kąpieli z oliwką Nivea Baby? Nie pozostawia tłustej warstwy na ciele? Jest wydajny? Dobrze się pieni? Nawilża?

Z góry dzięki za odpowiedź.
Jak wącham z butelki to czuje tylko sam alkohol, a jak nakładam na włosy to taką lekką nutę ziołową Po umyciu włosów Radicalem nakładam ją na początku na skórę głowy, potem rozprowadzam po włosach Jeśli chodzi o efekty to chyba zbyt krótko używam jej, na opakowaniu jest napisane, że efekty zauważalne są po kilku tygodniach, a ja stosuję od tygodnia Ale ogólnie zmiękcza włosy, bo po umyciu Radicalem są takie jakieś sztywne. Jest to taka bardziej lecznicza odżywka, nie ułatwia rozczesywania włosów, ale wybaczam jej to - od rozczesywania mam Joannę

A co do płynu szczerze mówiąc używałam go tylko 2 może 3 razy Miałam wtedy uczulenie od truskawek i musiałam ożywać czegoś delikatnego. Nie pieni się i nie zostawia tłustej warstwy. Co do nawilżenia to hm jakiegoś spektakularnego nie dostrzegłam, ale skóra jest mięciutka po użyciu. A czy jest wydajny to nie wiem, bo używałam go będąc pod prysznicem i niemało go ubyło

Edytowane przez stupify
Czas edycji: 2009-08-07 o 14:54
stupify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 15:28   #1022
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez stupify Pokaż wiadomość
Jak wącham z butelki to czuje tylko sam alkohol, a jak nakładam na włosy to taką lekką nutę ziołową Po umyciu włosów Radicalem nakładam ją na początku na skórę głowy, potem rozprowadzam po włosach Jeśli chodzi o efekty to chyba zbyt krótko używam jej, na opakowaniu jest napisane, że efekty zauważalne są po kilku tygodniach, a ja stosuję od tygodnia Ale ogólnie zmiękcza włosy, bo po umyciu Radicalem są takie jakieś sztywne. Jest to taka bardziej lecznicza odżywka, nie ułatwia rozczesywania włosów, ale wybaczam jej to - od rozczesywania mam Joannę

A co do płynu szczerze mówiąc używałam go tylko 2 może 3 razy Miałam wtedy uczulenie od truskawek i musiałam ożywać czegoś delikatnego. Nie pieni się i nie zostawia tłustej warstwy. Co do nawilżenia to hm jakiegoś spektakularnego nie dostrzegłam, ale skóra jest mięciutka po użyciu. A czy jest wydajny to nie wiem, bo używałam go będąc pod prysznicem i niemało go ubyło
Tak, tak, wiem że ma działanie "lecznicze", o to mi właśnie chodzi. Moje włosy ostatnimi czasy są bardzo słabe, wypadają i szukam czegoś co poprawi ich stan.
Jeżeli zauważysz jakieś zmiany to śmiało pisz, chętnie wysłucham opinii.

Rozumiem, że skóra nie swędziała Cię po użyciu płynu dla bobasów? Bo u mnie ostatnio występują takie objawy i szukam czegoś delikatnego. A powiedz jeszcze, jak pachnie? Typowy "dzięcięcy" zapach?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 15:41   #1023
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

aktualizacja lipcowo-sierpniowa
Jak zwykle ujawnia się moja mania kupowaniania kosmetyków do twarzy :p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarzowe.jpg (95,8 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nie-twarzowe.jpg (127,1 KB, 185 załadowań)
__________________
ODWYK KOSMETYCZNY,mam:
próbki: bylo18,jest 5 dąże do 0
kolorowe: bylo27,jest 28 dąże do 15
pielęgnacja: bylo54,jest 46 dąże do 35

Wkręcam się w mineraly

WYMIANA :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411397
tynas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 15:45   #1024
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez tynas Pokaż wiadomość
aktualizacja lipcowo-sierpniowa
Jak zwykle ujawnia się moja mania kupowaniania kosmetyków do twarzy :p
To ja zapytam o HIPPa dla dzieciaków. Robię rozeznanie, jeżeli chodzi o kosmetyki dla dzieci. Używasz go do mycia ciała i włosów? Jak się sprawuje szczególnie do włosów? Nie plącze ich podczas i po myciu? Przetłuszcza włosy? Dobrze się pieni? Jest wydajny? Nawilża?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 16:10   #1025
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez tynas Pokaż wiadomość
aktualizacja lipcowo-sierpniowa
Jak zwykle ujawnia się moja mania kupowaniania kosmetyków do twarzy :p
Tynas - chętnie posłucham coś o lubexie.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 16:21   #1026
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez tynas Pokaż wiadomość
aktualizacja lipcowo-sierpniowa
Jak zwykle ujawnia się moja mania kupowaniania kosmetyków do twarzy :p

ja również poproszę o info o Lubexie możesz podać jego skład? on jest na receptę? rozumiem, że jest też na trądzik? jak stoi cenowo? jest tylko w aptekach?
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 16:51   #1027
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Tak, tak, wiem że ma działanie "lecznicze", o to mi właśnie chodzi. Moje włosy ostatnimi czasy są bardzo słabe, wypadają i szukam czegoś co poprawi ich stan.
Jeżeli zauważysz jakieś zmiany to śmiało pisz, chętnie wysłucham opinii.

Rozumiem, że skóra nie swędziała Cię po użyciu płynu dla bobasów? Bo u mnie ostatnio występują takie objawy i szukam czegoś delikatnego. A powiedz jeszcze, jak pachnie? Typowy "dzięcięcy" zapach?
A jakiego szamponu używasz? Ja też mam słabe i niestety skłonne do wypadania i stosując Radical (+Salfazin wew.) widzę powoli efekty może i krótko stosuję, ale włosy są o niebo lepsze

Nie swędziała A pachnie tak jak hm oliwka, dosyć intensywny ten zapach jak na produkt hipoalergiczny, ale podrażnień nie odnotowałam
stupify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-07, 17:37   #1028
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez stupify Pokaż wiadomość
A jakiego szamponu używasz? Ja też mam słabe i niestety skłonne do wypadania i stosując Radical (+Salfazin wew.) widzę powoli efekty może i krótko stosuję, ale włosy są o niebo lepsze

Nie swędziała A pachnie tak jak hm oliwka, dosyć intensywny ten zapach jak na produkt hipoalergiczny, ale podrażnień nie odnotowałam
Teraz zaczęłam Czarną Rzepę Malwy, szamponu Radical stosowałam wiele razy, odżywki w sprayu także, efekty były widoczne (może nie spektakularne, ale włosy wypadały mniej), ale co jakiś czas zmieniam szampon. Poza tym wcieram naftę kosmetyczną z olejkiem rycynowym i nakładam Wax do włosów osłabionych.

To dobrze, że nie swędziała, przyjrzę się przy najbliższej okazji.

Dzięki raz jeszcze za odpowiedź.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 18:08   #1029
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Już odpowiadam
paula-zla-Hipp jest przyjemny i ladnie pachnie-nie mam go dlugo,bo jakiś tydzień.Fajny jest do mycia ciala,do wlosów też-nie przetluszcza i nie plącze-są miękkie uważam,że to kosmetyk uniwersalny-ostatnio mylam nim buźke,ale trochę wysuszyl-ale nie sugerować się,mnie wszystko wysusza:P Nawilża,o wydajności Ci nie powiem,bo nie mam zbyt dlugo,a co do piany to średnio się pieni,ale mi to nie przeszkadza-zobacz na kwc jaki ma super sklad... i jaką średnią!
Wirlandia i Ms. Torres-Lubex kupilam dzisiaj,więc narazie zbyt wiele nie powiem:P nie jest na receptę,zaplacilam 39 zl... zacznijmy ,że jak go zobaczylam to myślalam,że to ten peeling Lubex... ale dopiero po zakupie zorientowalam się,że to nie peeling:P myśle,że będzie b. wydajny-mialam kiedyś Lubexyl(z nadtlendkiem benzoilu) i byl meeeega wydajny!
Narazie raz umylam nim twarz-jest konsystencji żelu,przezroczysty i ladnie się pieni-biorąc pod uwagę,że moją twarz wysusza wszystko ,on jej zbytnio nie wysuszyl
sklad skopiowany z KWC :
Skład: aqua, glicerin, disodium cocoamphodiacetate, cocami dopropylhydroxysultaine, sodium laureth sulfate, disodium undecylenamido MEA-sulfosuccinate, sodium lauroyl sarcosinate, Peg-6stearate, sodium citrate, PEG-200 glyceryl tallowate and glyceryl cocoate, polysorbate 20, sodium chloride, citric acid, polyquaternium-2.

Teraz jak patrze na sklad to widzę,że nie jest jakiś super -ma np. SLS...
Ale na KWC są narazie 4 opinie ,także też można zobaczyć,bo one są dobre :P
__________________
ODWYK KOSMETYCZNY,mam:
próbki: bylo18,jest 5 dąże do 0
kolorowe: bylo27,jest 28 dąże do 15
pielęgnacja: bylo54,jest 46 dąże do 35

Wkręcam się w mineraly

WYMIANA :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411397
tynas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 18:27   #1030
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Teraz zaczęłam Czarną Rzepę Malwy, szamponu Radical stosowałam wiele razy, odżywki w sprayu także, efekty były widoczne (może nie spektakularne, ale włosy wypadały mniej), ale co jakiś czas zmieniam szampon. Poza tym wcieram naftę kosmetyczną z olejkiem rycynowym i nakładam Wax do włosów osłabionych.

To dobrze, że nie swędziała, przyjrzę się przy najbliższej okazji.

Dzięki raz jeszcze za odpowiedź.
Nie ma za co, dla mnie to sama przyjemność, bo lubię pisać o kosmetykach Ja chyba muszę pomyśleć o WAXie a jak wcierasz ten olejek + nafta + Wax to nie ciemnieją ci włosy? Bo gdzieś czytałam, że aby od rycyny nie ściemniały to trzeba sok z cytryny dodać. Oświecisz mnie?
stupify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 22:35   #1031
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Dopiero teraz zauważyłam Twoją aktualizację. Co to za woda Soraya? Jak pachnie? Gdzie ją kupiłaś? Nie wiedziałam, że Soraya wzięła się za produkcję wód toaletowych.
wode kupiłam w takiej małej drogerii obok mojej pracy... jak dla mnie pachnie oblednie... mam zieloną Green Tea tylko to ne jest taka zwyczajna zielona herbata... pachnie bosko... troszke jak herbata ale z domieszka cytrynki... cudna kompozycja utrzymuje sie dosc dlugo jak na wode za 3.99 napewno kupie jeszcze jedna bo warto... sa jeszcze inne wersje...
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-07, 23:20   #1032
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez tynas Pokaż wiadomość
Już odpowiadam

Teraz jak patrze na sklad to widzę,że nie jest jakiś super -ma np. SLS...
Ale na KWC są narazie 4 opinie ,także też można zobaczyć,bo one są dobre :P
dziękuję za odp rzeczywiście, ma niezłe opinie-muszę się nad nim zastanowić
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 06:54   #1033
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez tynas Pokaż wiadomość
Wirlandia i Ms. Torres-Lubex kupilam dzisiaj,więc narazie zbyt wiele nie powiem:P nie jest na receptę,zaplacilam 39 zl... zacznijmy ,że jak go zobaczylam to myślalam,że to ten peeling Lubex... ale dopiero po zakupie zorientowalam się,że to nie peeling:P myśle,że będzie b. wydajny-mialam kiedyś Lubexyl(z nadtlendkiem benzoilu) i byl meeeega wydajny!
Narazie raz umylam nim twarz-jest konsystencji żelu,przezroczysty i ladnie się pieni-biorąc pod uwagę,że moją twarz wysusza wszystko ,on jej zbytnio nie wysuszyl
sklad skopiowany z KWC :
Skład: aqua, glicerin, disodium cocoamphodiacetate, cocami dopropylhydroxysultaine, sodium laureth sulfate, disodium undecylenamido MEA-sulfosuccinate, sodium lauroyl sarcosinate, Peg-6stearate, sodium citrate, PEG-200 glyceryl tallowate and glyceryl cocoate, polysorbate 20, sodium chloride, citric acid, polyquaternium-2.

Teraz jak patrze na sklad to widzę,że nie jest jakiś super -ma np. SLS...
Ale na KWC są narazie 4 opinie ,także też można zobaczyć,bo one są dobre :P
Dziękuję za odpowiedź, ale się nie skuszę, ale żelu z SLS nie chcę.
Dzięki przy okazji za skład.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 12:23   #1034
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

no i tak jeszcze troszeczke do pielegnacji cialka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki%20017[1].jpg (48,7 KB, 277 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki do c 001.jpg (43,5 KB, 278 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki do c 006.jpg (46,2 KB, 355 załadowań)
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 12:40   #1035
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
no i tak jeszcze troszeczke do pielegnacji cialka
co to za trzy masełka/balsamy?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 12:45   #1036
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
no i tak jeszcze troszeczke do pielegnacji cialka
Proszę o recenzję wody termalnej i produktów do mycia twarzy z La roche Posay i czy mogłabyś przepisać składy.
Dziękuję, pozdrawiam Werka
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 13:14   #1037
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Wirlandia sklady masz podane na KWC.
Co do zelu i toniku (mam oba) - ladnie pachna, zel nie chroni zbytnio przed powstawaniem zaskornikow (lepszy jest zielony zel Avene), tonik nawilza ale sie tez klei i jak dla mnie nie nadaje sie na lato, skora sie po nim szybciej przetluszcza (lepsze sa hydrolaty).
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 13:18   #1038
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wirlandia sklady masz podane na KWC.
Co do zelu i toniku (mam oba) - ladnie pachna, zel nie chroni zbytnio przed powstawaniem zaskornikow (lepszy jest zielony zel Avene), tonik nawilza ale sie tez klei i jak dla mnie nie nadaje sie na lato, skora sie po nim szybciej przetluszcza (lepsze sa hydrolaty).
Vril dzięki za opinię. A o Cleance z Avene ci chodzi? O ten - Avene, Cleanance, Gel nettoyant (Żel oczyszczający nie zawierający mydła)? Bo widzę, że nie ma SLS. A hydrolat miałam, ale teraz znalazłam bardzo dobry tonik z Ziai - ten nagietkowy, bo o tonik się pytam, bo ciekawa jestem czy lepszy.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 14:11   #1039
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Skład: Water, Hexylene Glycol, Poloxamer 184, Glycerin, Disodium Cocoamphodiacetate, Disodium EDTA, Citric Acid, Dihydrocholeth-30, Sodium Chloride, Sodium Diglycolate, Sodium Glycolate, Polyaminopropyl Biguanide, Fragrance. -plyn miceralny

normalny
Tak jak nie bylam zachwycona tonikiem,tak nie jestem zachwycona tym plynem,owszem ladnie oczyszcza skore,dokladnie(po to jest plyn na zmywania makijazu)ale nic innego nie zauwazylam,jedynie to ze jest malo wystarczalny,stwierdzam z przykroscia ze wiecej go nie kupie,mysle ze to z tego powodu(jak i przy toniku)nie mam wrazliwej skory i nie zauwazam dobrych stron tego plynu,polecam dla wrazliwej skory.

Skład: Aqua/Water, PEG-8, Glycerin, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Poloxamer 124, Citric Acid, Chlorhexidine Digluconate, Parfum/Fragrance. -tonik
czym on zaslozyl?
A ja popsuje mu troche opinie,to nie zanaczy ze jest zly,nawet dobry,plus za zapach,minus za wydajnosc i cene,skora faktycznie jest oczyszczona dokladnie(ale tansze toniki rowniez maja to do siebie),nie widze roznicy na skorze kiedy go uzyje a kiedy nie,faktycznie nie podraznia,nie ma po nim zadnych niespodzianek.Ale absolutnie nie zauwazylam dobroczynnosci tego toniku,mysle ze nie mam tak problemowej i wrzaliwej skory jak moje poprzedniczki ktore sa zachwycone.Ja go poprostu nie potrzebuje.Wystarczy mi woda thermalna.
Skład: Wodorowęglany 396 mg/l, Wapń 140 mg/l, Krzemionka (SiO2) 30 mg/l, Magnez 4,9 mg/l, Stront 0,260 mg/l, Selen 0,060 mg/l, Cynk 0,022 mg/l, Miedź 0,005 mg/l -woda thermalna
siwietna
Skonczyla mi sie Avenka i kupilam ta wode,nie widzie roznicy w dzialaniu pomiedzy Avenka a La Roche Posay,zato jest roznica w atomizerku,w LRP jest troszeczke mocniejszy, wiekszy prysznic ,minimalna roznica ale zauwazalna,i Avenka jest troszeczke tansza(1 GBP w tej samej wielkosci).Wiec po skonczeniu 150ml LRP i 50ml(ktora byla dolaczona do zakupow wraz z probkami i plynem micellar solution 50ml w boots-ie)powroce do Avenki.
uffffffffff skopiowalam wszystko z KWC z moich recenzji


__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-08, 14:20   #1040
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
Skład: Water, Hexylene Glycol, Poloxamer 184, Glycerin, Disodium Cocoamphodiacetate, Disodium EDTA, Citric Acid, Dihydrocholeth-30, Sodium Chloride, Sodium Diglycolate, Sodium Glycolate, Polyaminopropyl Biguanide, Fragrance. -plyn miceralny

normalny
Tak jak nie bylam zachwycona tonikiem,tak nie jestem zachwycona tym plynem,owszem ladnie oczyszcza skore,dokladnie(po to jest plyn na zmywania makijazu)ale nic innego nie zauwazylam,jedynie to ze jest malo wystarczalny,stwierdzam z przykroscia ze wiecej go nie kupie,mysle ze to z tego powodu(jak i przy toniku)nie mam wrazliwej skory i nie zauwazam dobrych stron tego plynu,polecam dla wrazliwej skory.

Skład: Aqua/Water, PEG-8, Glycerin, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Poloxamer 124, Citric Acid, Chlorhexidine Digluconate, Parfum/Fragrance. -tonik
czym on zaslozyl?
A ja popsuje mu troche opinie,to nie zanaczy ze jest zly,nawet dobry,plus za zapach,minus za wydajnosc i cene,skora faktycznie jest oczyszczona dokladnie(ale tansze toniki rowniez maja to do siebie),nie widze roznicy na skorze kiedy go uzyje a kiedy nie,faktycznie nie podraznia,nie ma po nim zadnych niespodzianek.Ale absolutnie nie zauwazylam dobroczynnosci tego toniku,mysle ze nie mam tak problemowej i wrzaliwej skory jak moje poprzedniczki ktore sa zachwycone.Ja go poprostu nie potrzebuje.Wystarczy mi woda thermalna.
Skład: Wodorowęglany 396 mg/l, Wapń 140 mg/l, Krzemionka (SiO2) 30 mg/l, Magnez 4,9 mg/l, Stront 0,260 mg/l, Selen 0,060 mg/l, Cynk 0,022 mg/l, Miedź 0,005 mg/l -woda thermalna
siwietna
Skonczyla mi sie Avenka i kupilam ta wode,nie widzie roznicy w dzialaniu pomiedzy Avenka a La Roche Posay,zato jest roznica w atomizerku,w LRP jest troszeczke mocniejszy, wiekszy prysznic ,minimalna roznica ale zauwazalna,i Avenka jest troszeczke tansza(1 GBP w tej samej wielkosci).Wiec po skonczeniu 150ml LRP i 50ml(ktora byla dolaczona do zakupow wraz z probkami i plynem micellar solution 50ml w boots-ie)powroce do Avenki.
uffffffffff skopiowalam wszystko z KWC z moich recenzji


Serdecznie dziękuję Jak mówisz, że Woda Termalna z Avene to to samo co LRP to wezmę Avene. A odnośnie żelu i toniku to dziękuję, za zniechęcenie. Wezmę więc ten żel z Avene i mincela z Biodermy. Dziękuję stokrotnie jeszcze raz
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 14:21   #1041
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
co to za trzy masełka/balsamy?
dwa-body butter -maselka do ciala-mango&babassu-pieknie pachnie mango,bergamot orange&olive ,obydwa mocno nawilzaja super sie rozprowadzaja,zostawiaja lekko tlustawa warstwe ale jest niewyczowalna,jak po zastosowaniu balsamu,bardzo sobie je chwale i sa nie do zdarcia,obydwa mam od roku jeszcze zostal rok moze wykozystam,polecam ale jest to produkt BOOTS (w anglii)takze nie wiem czy masz do nich dostep,obydwa po 200ml,3-cie pudelo to brazil nut&vanilla body scrub,400ml pieknie pachnie vanilia wydajny baaardzo swietnie przygotowuje skore do innych kosmetycznych zabiegow,peeling jest drobno ziarnisty ale mocno wyczowalny przy wcieraniu-nie polecam dla wrazliwej skory,troszke boli..

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Serdecznie dziękuję Jak mówisz, że Woda Termalna z Avene to to samo co LRP to wezmę Avene. A odnośnie żelu i toniku to dziękuję, za zniechęcenie. Wezmę więc ten żel z Avene i mincela z Biodermy. Dziękuję stokrotnie jeszcze raz
prosze bardzo
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 17:31   #1042
xyz89
Przyczajenie
 
Avatar xyz89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

moje zakupy z lipca malutkie ale staram się kupować tylko to co naprawde potrzebne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01772.jpg (35,9 KB, 208 załadowań)
xyz89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 19:57   #1043
fairlight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 729
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

najnowsze zakupy
1) włosy
2) ciało
3) wczorajsze zakupy z faramy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2334.jpg (150,9 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2418.jpg (153,7 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2419.jpg (151,1 KB, 128 załadowań)
__________________
Grześ
fairlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 02:07   #1044
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Moje dzisiejsze zakupy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tbs.jpg (25,5 KB, 168 załadowań)
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 07:09   #1045
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze zakupy
Jak sprawuje się loition z TBS - ten kokosowy?
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 12:56   #1046
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Lotion kokosowy w sprayu jest naprawde fajny.Uzylam wczoraj dopiero pierwszy raz ale jestem zadowolonaNa poczatku obawialam sie,ze zapach bedzie za mocny,ale nic bardziej mylnego-glowa mnie nie rozbolala,a jestem bardzo wrazliwa na wszystkie spozywcze,slodkie zapachy.Forma sprayu bardzo przypadla mi do gustu,bez problemu spryskuje sie cialko i rozprowadza.Konsystensja nie jest zbyt gesta i zbyt plynna.Taka w sam raz.Mleczko fajnie nawilza,dobrze wchlania i co najwazniejsze dla mnie-nie pozostawia tlustej,lepiacej sie warstwy.Ogolenie polecam
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 13:04   #1047
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Lotion kokosowy w sprayu jest naprawde fajny.Uzylam wczoraj dopiero pierwszy raz ale jestem zadowolonaNa poczatku obawialam sie,ze zapach bedzie za mocny,ale nic bardziej mylnego-glowa mnie nie rozbolala,a jestem bardzo wrazliwa na wszystkie spozywcze,slodkie zapachy.Forma sprayu bardzo przypadla mi do gustu,bez problemu spryskuje sie cialko i rozprowadza.Konsystensja nie jest zbyt gesta i zbyt plynna.Taka w sam raz.Mleczko fajnie nawilza,dobrze wchlania i co najwazniejsze dla mnie-nie pozostawia tlustej,lepiacej sie warstwy.Ogolenie polecam
To dobrze, bo się zastanawiam czy nie wziąć albo kokosa lub truskawki (oczywiście wczejśniej zużyją to co mam ). Dziękuję za opinię.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 20:42   #1048
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

...

Edytowane przez Migdał
Czas edycji: 2017-08-22 o 18:41
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 20:45   #1049
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

c.d

Edytowane przez Migdał
Czas edycji: 2017-08-22 o 18:41
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 21:26   #1050
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Migdał, z nieba mi spadasz Stosujesz krem Eveline do depilacji bikini? Jak sie sprawuje? Nie podrażnia?
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.