Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-03-21, 21:37   #3331
Wredonisia
Zadomowienie
 
Avatar Wredonisia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiadomo¶ci: 1 345
GG do Wredonisia
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Witam,
jestem w³a¶nie ¶wie¿o po prostowaniu Encanto. Wra¿enia:
  • smród straszny, wg mojej siostry tak wali formalina na sekcji
  • oczy piek±, w gardle drapie, musia³am dwa razy wietrzyæ siê na balkonie
  • po pierwszym prostowaniu w³osy wisia³y w smutnych str±kach
  • pó¿niej wysuszy³am na szczotce i wyprostowa³am podnosz±c u nasady i podwijaj±c koñce
  • u¿y³am niepe³nego zestawu 50 ml, mam w³osy boba do po³owy szyi, ale rzadkie

Wygl±daj± jak po prostowaniu zwyk³ym, zobaczymy jak po kolejnym myciu. Teraz po zmyciu od¿ywki u³o¿y³y siê ³atwo i fajnie, bez zagnieceñ ale siê elektryzuj±.

Pytania:
  • Szampony Alterry, babydream, od¿ywki Biowax s± ok?
  • co to znaczy : nie zwi±zywaæ, nie spinaæ ? Nic a nic? To jak mam siê umyæ, w czepku?

Edytowane przez Wredonisia
Czas edycji: 2014-03-21 o 21:38
Wredonisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-21, 21:46   #3332
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

nie no, do mycia sobie zwi±¿, ale chodzi o to, ¿eby nie by³y tak d³ugo zwi±zane, ¿eby zd±¿y³y siê odkszta³ciæ
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-21, 21:49   #3333
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Wredonisia Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,
jestem w³a¶nie ¶wie¿o po prostowaniu Encanto. Wra¿enia:
  • smród straszny, wg mojej siostry tak wali formalina na sekcji
  • oczy piek±, w gardle drapie, musia³am dwa razy wietrzyæ siê na balkonie
  • po pierwszym prostowaniu w³osy wisia³y w smutnych str±kach
  • pó¿niej wysuszy³am na szczotce i wyprostowa³am podnosz±c u nasady i podwijaj±c koñce
  • u¿y³am niepe³nego zestawu 50 ml, mam w³osy boba do po³owy szyi, ale rzadkie

Wygl±daj± jak po prostowaniu zwyk³ym, zobaczymy jak po kolejnym myciu. Teraz po zmyciu od¿ywki u³o¿y³y siê ³atwo i fajnie, bez zagnieceñ ale siê elektryzuj±.

Pytania:
  • Szampony Alterry, babydream, od¿ywki Biowax s± ok?
  • co to znaczy : nie zwi±zywaæ, nie spinaæ ? Nic a nic? To jak mam siê umyæ, w czepku?
Co do szamponów i od¿ywek nie ma regu³y, musisz próbowaæ czy akurat te konkretne produkty bêd± siê u Ciebie sprawdzaæ

My¶lê ¿e jak na chwilê zwi±¿esz w³osy nic im siê nie powinno staæ. Najwy¿ej jak powstanie jakie¶ zagiêcie od gumki/spinki ktore nie rozprostuje siê samoistnie po chwili to przejedziesz po tym pa¶mie prostownic±
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-21, 22:31   #3334
Wredonisia
Zadomowienie
 
Avatar Wredonisia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiadomo¶ci: 1 345
GG do Wredonisia
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
Co do szamponów i od¿ywek nie ma regu³y, musisz próbowaæ czy akurat te konkretne produkty bêd± siê u Ciebie sprawdzaæ

My¶lê ¿e jak na chwilê zwi±¿esz w³osy nic im siê nie powinno staæ. Najwy¿ej jak powstanie jakie¶ zagiêcie od gumki/spinki ktore nie rozprostuje siê samoistnie po chwili to przejedziesz po tym pa¶mie prostownic±
Po to zainwestowa³am w to ca³e przedsiêwziêcie, ¿eby nie prostowaæ Po roku w³osomaniactwa podda³am siê, ¶ciê³am na boba, krêcone nie wygl±da³y ¼le, ale proste po fryzjerze bardziej mi siê podoba³y.
No i prostownicê muszê zabraæ siostrze ale ona nadal jest w³osomaniaczk± kurlitank± niech oddaje.

Czy keratyna po prostowaniu chroni przed wysok± temperatur± jako¶?
Wredonisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 06:51   #3335
Camillina
Raczkowanie
 
Avatar Camillina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 135
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hej, dziewczyny ju¿ od jakiego¶ czasu ¶ledzê ten w±tek, planujê, knujê i w koñcu zamówi³am Encanto. Moje naturalne w³osy s± krêcone i suche. Od roku bardziej siê przyk³adam do pielêgnacji i ich stan siê poprawi³, jednak pozosta³a naturalna dla nich sucho¶æ i puch. Wczoraj, z pomoc± przyjació³ki zrobi³am zabieg i jest kilka rzeczy, które mnie niepokoj±. Po pierwsze, nie zauwa¿y³am tego os³awionego przylizu. W³osy s± lekkie a po nocy nie s± proste jak druty. B³yszcz±, s± g³adsze ale wyczuwalna jest lekka sucho¶æ zw³aszcza na koñcówkach. W³osy wygl±daj± po prostu na dobrze wyprostowane. Nie sta³y siê ciê¿sze, bardziej miêsiste a poczochranie ich sprawia, ¿e pokazuje siê lekki puch...( wystarczy przelecieæ szczotk± by wróci³y do g³adko¶ci) i to mnie przera¿a! Wydaje mi siê, ¿e wszystko zrobi³y¶my jak trzeba ale ¶miertelnie boje siê mycia w³osów. Dlatego moje pytanie... Czy po Encanto w³osy zawsze musz± byæ p³askie i proste jak druty? Czy mo¿liwa jest lekka sucho¶æ?
Camillina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 10:57   #3336
pusiaczekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hej dziewczyny!
Od jakiego¶ czasu bardzo intensywnie zastanawiam sie nad zabiegiem encanto , czytam i czytam na ten temat i w koñcu zg³upia³am. Mo¿ecie powiedzieæ jak zabieg ten wp³yn±³ na Wasze wlosy ,patrz±c na to z perspektywy czasu? Czy wypadaj± , krusza sie i ogólnie pogorszy³ sie ich stan a moze jest zupe³nie inaczej? Nie chcia³abym pozbyæ sie z trudem zapuszczonych "herkow" dziekuje za wszystkie odpowiedzi!
pusiaczekk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-24, 12:03   #3337
Camillina
Raczkowanie
 
Avatar Camillina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 135
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Zrobi³am zdjêcia. Pierwsze jest z przed roku ale chyba dobrze oddaje wygl±d mojego"sianka". Nastêpne zrobione dzisiaj. Buziak zamazany , rano by³o no i wiecie jak jest




Nie mog³am wytrzymaæ i umy³am w³osy. Trochê podsuszy³am. W³osy s± podobne do tych z rana tylko nieco bardziej puszyste ( w tym dobrym sensie ; nie stóg siana w czasie burzy a raczej "udajemy ¿e jest nas wiêcej" )³adnie siê uk³adaj± i s± g³adkie. Mam nadziejê, ¿e pozostan± w tym stanie i "puchato¶æ" nie bêdzie eskalowaæ. Gdyby tak by³o by³abym bardzo szczê¶liwa.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie0166.jpg (16,2 KB, 78 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6545.jpg (22,4 KB, 75 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6542.jpg (21,8 KB, 70 za³adowañ)

Edytowane przez Camillina
Czas edycji: 2014-03-24 o 17:53 Powód: dopisek
Camillina jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 18:42   #3338
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 3 325
GG do blue2003 Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do blue2003
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Czy ktos kupowal encanto na allegro od www_Vera-Shop_pl ?
__________________

"...nasza wielko¶æ mia³a iskrzyæ, a wygasa gdy tak teraz na ni± patrzê a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 08:10   #3339
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 1 052
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

hej dziewczyny.
mam problem.

w sobotê rano by³am u fryzjera na keratynowym prostowaniu, dzi¶ my³am w³osy - i efekt zabiegu niewielki tzn wlosy nadal sie pusza, co prawda mniej niz przed keratyna ..dodatkowo lekko faluj± koñce, naturalne wlosy mam bardzo lekko falowane, mocno pusz±ce siê i nie wiem czy zabieg zle wykoanny czy co? ,my³am specjalnym szamponem "po" kuopionym w salonie fryzjerskim, suszy³am suszarka. jestem zalamana, tyle kasy w bloto. chyba zadzwonie z reklamacja..
no i czytajac opisy wykonania zabiegu chyba nie mialam jak Wy robione tzn 2xmycie, suszenie,keratyna,suszeni e (ciep³ym nawiewem,powiedzialabym bardzo cieplym),prostowanie,myci e calkowite chyba szamponem bo sie pienilo, suszenie na szczotce. z tego co widzialam prostownice miala ustawiona na 190 stopni a teraz czytam ze to za malo chyba
__________________
pachnê

Edytowane przez iwi_83
Czas edycji: 2014-03-25 o 08:12
iwi_83 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 08:20   #3340
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

ale by³a¶ na prostowaniu jakim preparatem?
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 08:23   #3341
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 1 052
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
ale by³a¶ na prostowaniu jakim preparatem?
zabij mnie, ale g³upia nie wiem nie smierdzialo przy nakladaniu wiec chyba CocoChoco. posz³am do tego salonu bo kolezanka kiedys tam robi³a i by³a zadowolona. a teraz jak mnie zobaczy³a to sama stwierdzi³a, ¿e co¶ nie tak
__________________
pachnê
iwi_83 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 08:29   #3342
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

a ile mia³a¶ czekaæ z umyciem g³owy?
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 08:35   #3343
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 1 052
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
a ile mia³a¶ czekaæ z umyciem g³owy?
jak spyta³am to powiedzia³a, ¿e jesli nie wytrzymam to mogê ju¿ umyæ nastêpnego dnia wieczorem, a jesli dam radê to najlpiej dopiero w poniedzia³ek rano (robione mia³am w sobotê), umy³am w³osy dopiero dzi¶
ps. wlosy mialam mniej wiecej takiej jak Paulina na Twoim blogu. tylko jeszcze bardziej pusz±ce
__________________
pachnê

Edytowane przez iwi_83
Czas edycji: 2014-03-25 o 08:36
iwi_83 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 09:03   #3344
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

no to nie wiem co to by³o. a mo¿e ten nouar? jego siê tak mniej wiêcej robi, ¿e myje glowê, suszy, nak³ada, suszy, prostuje. ale potem ju¿ siê nie myje dopiero na nastêpny dzien i z tego co wiem, to on tam ¶mierdzia³ trochê
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 09:06   #3345
onaa
Zakorzenienie
 
Avatar onaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 10 459
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

czekam w³a¶nie na kuriera z encanto. Ostatni raz zabieg robi³am jaki¶ rok temu zastanawiam siê czy zrobiæ metod± mieszan± czy podstawow± ;>
__________________
¯ycie nie jest mierzone przez oddechy, ale przez momenty,
które zapieraj± nam dech w piersiach...
onaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 09:10   #3346
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

ja bym robi³a normaln±
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 09:12   #3347
onaa
Zakorzenienie
 
Avatar onaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 10 459
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
ja bym robi³a normaln±
zajmie to wiêcej czasu, ale faktycznie po takiej przerwie lepiej jak zrobiê normaln±
__________________
¯ycie nie jest mierzone przez oddechy, ale przez momenty,
które zapieraj± nam dech w piersiach...
onaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 09:45   #3348
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 967
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Camillina Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobi³am zdjêcia.
Fajnie Ci wysz³o i chyba kolor te¿ masz trochê ja¶niejszy
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-25, 12:44   #3349
miss beauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez blue2003 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy ktos kupowal encanto na allegro od www_Vera-Shop_pl ?
ja, dwa razy, polecam
miss beauty jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 20:50   #3350
Camillina
Raczkowanie
 
Avatar Camillina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 135
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Poka¿ wiadomo¶æ
Fajnie Ci wysz³o i chyba kolor te¿ masz trochê ja¶niejszy

Dziêki, Ci±gle jestem w lekkim szoku, ¿e zniknê³a ta chmura w³osów wokó³ mojej twarzy. W³osy faktycznie wydaj± siê ja¶niejsze ale to mo¿e kwestia tego, ¿e siê bardziej b³yszcz±.
Camillina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-26, 07:05   #3351
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomo¶ci: 4 186
GG do olkie
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez pusiaczekk Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny!
Od jakiego¶ czasu bardzo intensywnie zastanawiam sie nad zabiegiem encanto , czytam i czytam na ten temat i w koñcu zg³upia³am. Mo¿ecie powiedzieæ jak zabieg ten wp³yn±³ na Wasze wlosy ,patrz±c na to z perspektywy czasu? Czy wypadaj± , krusza sie i ogólnie pogorszy³ sie ich stan a moze jest zupe³nie inaczej? Nie chcia³abym pozbyæ sie z trudem zapuszczonych "herkow" dziekuje za wszystkie odpowiedzi!
Ja mam wlosy do bioder. Wczesniej sztywne puszace sie i nie do opanowania . Po myciu.mozna bylo tylko zwiazac nie mialam bardzo zniszczinych obecnie ponad 6 mcy po wlosy wygladaja genualnie w porownaniu do sprzed ketatyna sie wyplukala sporo ale wlsy nie wrocily do stanu sprzed. Kioncowki w normie. Pielegnuje je jak przed encanto czyli silikony slyszalam o narzekaniach ze po keratynie wlosy sie zniszczyly. Nie dziwie sie ze zniszczyly jak coniektorzy tak sie zachlysneli efektem ze odstawili wszelkie oslaniajace i pielegnujace kosmetyki obecnie moje wlosy nie lubia protein w szamponach i maskach pusza sie po nich za to emolienty i szczegolnie humekanty uwielbiaja

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
mgr in¿. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-26, 08:46   #3352
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

ja encanto robiê ca³y czas co 3miesi±ce-pó³ roku, bo mam swoje krêcone, których nie lubiê bardzo uwa¿am, ¿e to najwiêksza kara jaka mnie w ¿yciu spotka³a w ka¿dym razie... robiê encanto systematycznie ze wzglêdu na odrost, który zaczyna siê wykrêcaæ. dziêkujê temu kto to wymy¶li³, bo ¿ycie jest o wiele piêkniejsze zawsze jak idê do kogo¶ na prostowanie to pada pytanie - czy to niszczy w³osy... nie niszczy, o ile o nie dbamy po zabiegu
kiedy¶ parê lat temu zrobi³am zabieg i potem ju¿ nie i w³osy wróci³y do swojego stanu, znowu siê krêci³y, ale nie by³y zniszczone by³y identyczne jak przed
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-26, 11:56   #3353
Camillina
Raczkowanie
 
Avatar Camillina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 135
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez olkie Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam wlosy do bioder. Wczesniej sztywne puszace sie i nie do opanowania . Po myciu.mozna bylo tylko zwiazac nie mialam bardzo zniszczinych obecnie ponad 6 mcy po wlosy wygladaja genualnie w porownaniu do sprzed ketatyna sie wyplukala sporo ale wlsy nie wrocily do stanu sprzed. Kioncowki w normie. Pielegnuje je jak przed encanto czyli silikony slyszalam o narzekaniach ze po keratynie wlosy sie zniszczyly. Nie dziwie sie ze zniszczyly jak coniektorzy tak sie zachlysneli efektem ze odstawili wszelkie oslaniajace i pielegnujace kosmetyki obecnie moje wlosy nie lubia protein w szamponach i maskach pusza sie po nich za to emolienty i szczegolnie humekanty uwielbiaja

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mam takie same w³osy Nie by³y zniszczone ale suche. Dobrze wygl±da³y tylko kilka godzin po umyciu bo potem to piorun w rabarbar. Dzi¶, po drugim myciu po encanto wygl±daj± jak wcze¶niej po 3 godzinach starañ i klepaniu pacierzy. Niesamowita oszczêdno¶æ czasu i nerwów.
Camillina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-26, 12:42   #3354
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 3 546
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
ja encanto robiê ca³y czas co 3miesi±ce-pó³ roku, bo mam swoje krêcone, których nie lubiê bardzo uwa¿am, ¿e to najwiêksza kara jaka mnie w ¿yciu spotka³a w ka¿dym razie... robiê encanto systematycznie ze wzglêdu na odrost, który zaczyna siê wykrêcaæ. dziêkujê temu kto to wymy¶li³, bo ¿ycie jest o wiele piêkniejsze zawsze jak idê do kogo¶ na prostowanie to pada pytanie - czy to niszczy w³osy... nie niszczy, o ile o nie dbamy po zabiegu
kiedy¶ parê lat temu zrobi³am zabieg i potem ju¿ nie i w³osy wróci³y do swojego stanu, znowu siê krêci³y, ale nie by³y zniszczone by³y identyczne jak przed
A jak to jest z tym odrostem? Bo czyta³am gdzie¶ ju¿ kilka razy, ¿eby keratyny nie nak³adaæ od pocz±tku w³osów jak przy farbie, tylko dopiero trochê powy¿ej skóry g³owy. Nie bardzo sobie wyobra¿am jak to wygl±da po zabiegu, czyli odrost mam ju¿ po jaki¶ 3 tygodniach?
inga21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-26, 12:55   #3355
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

nie no, bz takiego dramatyzmu ja mam w³osy barzo krêcone a moje odrosty wygl±daj± tak http://oneandonlyagg.blogspot.com/20...iesiacach.html http://oneandonlyagg.blogspot.com/20...acach-cz2.html
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-27, 18:40   #3356
Jukoka
Przyczajenie
 
Avatar Jukoka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Mam parê pytañ =)

Moje w³osy s± do¶æ mocno falowane, jakie¶ 2b/2c. Nie przeszkadza mi to, chcê wyprostowaæ sam± grzywkê. Sytuacja jest taka:
-Myjê w³osy co 2 dni, wieczorem. Zaraz po umyciu grzywkê suszê na szczotce (a resztê stylizujê tak jak fale) i jest ok.
-Idê spaæ i rano moja grzywka jest powywijana we wszystkie strony i pomiêta. Moczê j±, suszê j± jeszcze raz. Po czym grzywka traci pó³ objêto¶ci i zaczyna lekko siê str±czkowaæ.
-Choæbym nie wiem jak j± wysuszy³a, i tak podwijaj± mi siê koñce, szczególnie po bokach.
- Je¶li jest wilgotno / mokro na zewn±trz - moja grzywka wywija siê na wszystkie strony.

Dawniej traktowa³am moj± grzywkê prostownic± ale to te¿ by³ ¶redni pomys³ - po spaniu i tak siê wywija³a, po paru godzinach tak samo, po wyj¶ciu na wilgoæ, tak samo. Tylko na pocz±tku wygl±da³a lepiej,a potem i tak robi³a co chcia³a. Poza tym wyprostowanie grzywki dzieñ po myciu by³o tragiczne w skutkach - moje czo³o szybko siê przet³uszcza, normalnie nie odbija siê to na wygl±dzie grzywki ale po przeprostowaniu by³a ona ca³a ut³uszczona.

S±dzicie ¿e keratynowe prostowanie mo¿e mi pomóc? S³ysza³am ze nieraz po takim wyprostowaniu w³osów koñcówki i tak siê wywijaj±, a w³a¶nie na unikniêciu tego zale¿y mi najbardziej.

I jeszcze jedno pytanie - czy gdziekolwiek mo¿na zobaczyæ INCI tych preparatów, czy mam poprzestaæ na stadnym utyskiwaniu ¿e od¿ywka ¶mierdzi aldehydem którego w sk³adzie podobno nie ma? Szuka³am, szuka³am, ale nigdzie inci nie znalaz³am.
Jukoka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-27, 20:17   #3357
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Kto¶ na w±tku analizowa³ sk³ad encanto :ehem ooszukaj
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-27, 20:23   #3358
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 3 546
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
nie no, bz takiego dramatyzmu ja mam w³osy barzo krêcone a moje odrosty wygl±daj± tak http://oneandonlyagg.blogspot.com/20...iesiacach.html http://oneandonlyagg.blogspot.com/20...acach-cz2.html
Dziêki Nie wiem czego siê spodziewa³am, jakich odrostów, ale to na prawdê wygl±da super w porównaniu do moich wizji ¦wietny blog, uzupe³niam swoj± wiedzê teraz
A my¶lisz, ¿e cocochoco by sobie poradzi³o z mocno falowanymi/lekko krêconymi w³osami? Jako¶ siê boje na pierwszy raz encanto.
inga21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-27, 20:27   #3359
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez inga21 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki Nie wiem czego siê spodziewa³am, jakich odrostów, ale to na prawdê wygl±da super w porównaniu do moich wizji ¦wietny blog, uzupe³niam swoj± wiedzê teraz
A my¶lisz, ¿e cocochoco by sobie poradzi³o z mocno falowanymi/lekko krêconymi w³osami? Jako¶ siê boje na pierwszy raz encanto.
Ja bym nie ryzykowa³a, ale skoro siê boisz zawsze mo¿esz zrobiæ coco a potem w razie czego poprawiæ encanto
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-28, 11:03   #3360
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

A ja mam krótkie pytanie. Zrobi³am w poniedzia³ek cocochoco, pierwszy raz samodzielnie, no I my¶lê, ¿e siê uda³o. Ale mia³am kilka pasemek gdzie w³osy strasznie pi³y keratynê, I na pocz±tku jej do³o¿y³am w te miejsca, a pó¼niej zapomnia³am. Teraz mam wra¿enie, ¿e na kilku pasmach mog³o jej zabrakn±æ w odpowiedniej ilo¶ci, bo lekko siê wywijaj±. Czy jest sens ¿ebym teraz zrobi³a poprawkê I na³o¿y³a jeszcze raz keratynê na te wybrane pasma???
yolca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.