Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-26, 20:37   #1
ceyda
Raczkowanie
 
Avatar ceyda
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 328

Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby


Witajcie Moje Drogie,
Może poopowiadamy sobie o naszych siłowniach i clubach?Pojawia się ich coraz więcej i są na wszelakim poziomie.Są tzw.sieciówki i kluby osiedlowe.
Opowiem o swoich spostrzeżeniach.Chodze do dosyć znanego na Śląsku fitnessu.Z różnych względów wybrałam to miejsce.Przede wszystkim dogodny dojazd, blisko mojego osiedla.Kompleks jest duzy i dobrze wyposazony.Przede wszystkim w sprzęt cardio, na którym na ogół spędzamy wiecej czasu i rotacja jest taka sobie(tu przynajmniej na bieznie nie trzeba czekać, a jeśli juz to jest alternatywa w postaci orbitreków, wioseł i rowerków).Szatnie czyściutkie i duże.W szatni bezposrednie wejście do sauny.Duze salki do fitnessu, klimatyzacja.
To plusy oczywiste.Pełna "klasa"Ale...Zaplecze osobowe....Często spotykana bolączka naszych klubów, salonów piękności, sklepów...
Niby sa trenerzy.Ale odnoszę wrażenie że są tylko dla siebie i ewentualnej małej grupki znajomych.Teoretycznie każdy nowy ćwiczący na siłowni ma układany plan ćwiczeń i coś tam pokazane.I na tym koniec.I później widze jak dziewczyny meczą się z ustawieniem sprzętów lub bieżni z obsługą elektroniczną..a wokół nikogo!!!Poza tym karygodne i grożące kontuzją błędy przy wykonywaniu ćwiczeń!Jesli nie kontuzja w najlepszym wypadku to brak efektów i zniechecenie ćwiczącego.Już lepiej pomagają sobie wzajemnie ćwiczący...ja mam o tyle dobrze, że mój mąż jest po AWF i sami sobie układamy programy, ale tak nie może być.
Był kiedyś fajny trener Marek, ale juz od dłuzeszgo czasu tam nie pracuje...Traktował kazdego indwdualnie bez względu na wiek i wygląd.
To siłownia.Fitness jest prowadzony super- przynajmniej te zajęcia na których ja byłam.Pełna opieka trenerska.
Piszcie kochane Fitness-Wiżanki jak to jest u Was!
ceyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 09:57   #2
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

witaj...

Ja chodze do znanego,duzego fitnessclubu "w centrum miasta" we Wrzeszczu
Mimo ze daleko od miejsca mojego zameszkania-ok 40 km zdecydowalam sie za namowa opinii na stronach internetowych.

Jestem bardzo zadowalona, bo chodze tam od pol roku i naprawde widac efetky moich zmagan.Instruktorzy sa wykwalifikowani a przede wszystkim podczas cwiczen np brzuszkow czy jakichkolwiek innych koryguja bledy.

Sprawa silowni w owym klubie jest dla mnie zamknieta-bylam kilka razy ale nie bylo zainteresowania moja osoba.Nie znalam wiekrzosci urzadzen i nie mialam sie do kogo zwrocic o pomoc...Tak bylo 4 miesiace temu-nie wiem jak jest teraz bo omijam silownie wielkim lukiem...noo chyba ze ide na spin(bo wowczas trzeba przejsc przez silownie),ktory tez jest rewelacyjnie prowadzony przez instruktorki.

Pozdrawiam
Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 10:41   #3
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Ja chodzę do parku wodnego - opórcz basenu i solarium korzystam z siłowni, aerobiku, chodzę na jogę. Polecam ten klub, mają bardzo dobrze wyposażone sale, multum zajęć codziennie, miłe panie w recepcji , instruktorzy na siłowni pomocni, gdy robiłam źle ćwiczenie to pomogli. Ustawiają sprzęt, za dopłatą opracowywują plan treningowy i konsultacje żywieniowe. Jeśli ktoś chce wiedzieć więcej - wiecie gdzie mnie szukać
Karnet miesięczny ulgowy OPEN kosztuje 135 zł, mam z nim wstęp na wszystko. [normalny 175 zł]

Polecam park wodny w Krakowie
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 21:34   #4
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

to chodzimy w to samo miejsce moje odczucia bardzo pozytywne, chyba najlepsze takie miejsce w Krakowie
__________________

Gdy pytasz, wstydzisz się raz; gdy nie wiesz, wstydzisz się całe życie.

Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 21:38   #5
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Dokładnie.. Nie jakaś podziemna, osiedlowa siłownia tylko dobrze wyposażony fitness club
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 09:53   #6
avialle
Raczkowanie
 
Avatar avialle
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 357
GG do avialle
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

a co polecacie w lodzi?
avialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 10:12   #7
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

a zapomniałam dodać że mi plan treningowy ustalili za darmo i powiedzieli że raz na jakiś czas można przyjść to pokażą jak go ..zmienić.sale są świetnie wyposażone, jest klimatyzacja, recepcja i barek z różnymi cudami dla trenujących ..No i jest strasznie czysto jest plyn do czyszczenia maszyn, a i pan ktory to robi przechodzi raz na czas i czysci urzadzenia, i w lazienkach i szatniach wielkich czysto na błysk.ja oczywiscie ciagle o fitnes clubie w parku wodnym w krk
__________________

Gdy pytasz, wstydzisz się raz; gdy nie wiesz, wstydzisz się całe życie.

Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-28, 10:58   #8
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Ja chodzę do Clubu Sportera w Łodzi i jestem mu całkowicie oddana. W wolniejszych chwilach spędzam tam całe dni. Fitness, siłownia, spinning- jest w czym wybeirać. Wszystko na wysokim poziomie. Jak zaczynałam na siłowni zostałam zbadana pózniej wyniki analizowałam z instruktorem, który póżniej pytał się mnie na czym ma sie skupiać mój plan ćwiczeń. Chodził ze mną od urządzenia do urządzenia- tłumaczył wszystko! Po zakończeniu "prezentacji" dostałam kartę z rozpisanym treningiem.
Jeśli chodzi o fitness to również mogę podać same pozytywy. Duża sala, dużo przydządów do cwiczeń bardzo, bardzo fajne zajęcia (aerobic, fat killer, body bar, salsa, yoga, pilates itp. itd.) dzieki temu, że jest w czym wybierać, nie nudzi się i w zależności od samopoczucia można sobie wybrać zajecia. Spinning jest dla mnie absolutną rewelacją w sumie to tam wszystko jest kapitalne- muzyka, sala i instruktorzy. Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że rowerki nie są w najlepszym stanie. Może zamisac się rozpisywać podam po prostu stronę internetową www.clubsportera.com Zapraszam!!!
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 11:15   #9
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Wścibiuszko, chodzisz do bardzo fajnego klubu. Gdyby mi kiedyś przyszło mieszkać w Łodzi to zapamiętam go sobie
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 11:21   #10
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

no ale rowerki chyba już do wymiany bo ogłaszają ze sprzedają
__________________

Gdy pytasz, wstydzisz się raz; gdy nie wiesz, wstydzisz się całe życie.

Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 11:23   #11
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

wygląda imponująco, chyba lepiej od naszej grudniowa szatynko :P
__________________

Gdy pytasz, wstydzisz się raz; gdy nie wiesz, wstydzisz się całe życie.

Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-28, 11:26   #12
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Masz rację.. ale ciiii, u nas też jest całkiem, całkiem Wprawdzie spróbowałabym tego spinningu na rowerkach, poszukam po innych klubach..
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 11:32   #13
avialle
Raczkowanie
 
Avatar avialle
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 357
GG do avialle
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Cytat:
Napisane przez wścibiuszka
Ja chodzę do Clubu Sportera w Łodzi i jestem mu całkowicie oddana. W wolniejszych chwilach spędzam tam całe dni. Fitness, siłownia, spinning- jest w czym wybeirać. Wszystko na wysokim poziomie. Jak zaczynałam na siłowni zostałam zbadana pózniej wyniki analizowałam z instruktorem, który póżniej pytał się mnie na czym ma sie skupiać mój plan ćwiczeń. Chodził ze mną od urządzenia do urządzenia- tłumaczył wszystko! Po zakończeniu "prezentacji" dostałam kartę z rozpisanym treningiem.
Jeśli chodzi o fitness to również mogę podać same pozytywy. Duża sala, dużo przydządów do cwiczeń bardzo, bardzo fajne zajęcia (aerobic, fat killer, body bar, salsa, yoga, pilates itp. itd.) dzieki temu, że jest w czym wybierać, nie nudzi się i w zależności od samopoczucia można sobie wybrać zajecia. Spinning jest dla mnie absolutną rewelacją w sumie to tam wszystko jest kapitalne- muzyka, sala i instruktorzy. Jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że rowerki nie są w najlepszym stanie. Może zamisac się rozpisywać podam po prostu stronę internetową www.clubsportera.com Zapraszam!!!
a na co dokoladnie wykupilas ile razy w tygodniu i ile placisz narazie gubie sie w tym cenniku
avialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 11:32   #14
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Ja też chodzę do Sportery i wszystko potwierdzam Zajęcia fitness super, tylko trzeba wiedzieć do kogo chodzić Za siłowni nie przepadam i nie mam ułożonego całego planu, ale brzuszek trzeba ćwiczyć, więc też zaglądam A jak mnie najdzie żeby się pomęczyć to sekcja cardio należy do mnie Na spinning nie chodzę ze względu na kolana , a szkoda bo same zachwyty słyszę.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 11:35   #15
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Cytat:
Napisane przez avialle
a na co dokoladnie wykupilas ile razy w tygodniu i ile placisz narazie gubie sie w tym cenniku
Karnet bez ograniczeń kosztuje 95 zł - normalny i 85 zł - ulgowy do tego dochofzi jednorazowa opłata rejestracyjna 50 - normalna i 20 ulgowa. Te ulgowe są do 25 lat
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 22:36   #16
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

o rowerkach juz pisałam, że ich stan jest nienajlepszy ale zawsze znajdzie się kilka działajacych, jeśli chodzi o ceny to lil podała, wydaje mi się, że nie są zbyt wygórowane.
Ps. Lil jak można nie lubić w Sporterze siłowni??? A od cardio to ja jestem uzależniona:P Słuchawki podłaczam i moge tam nawet 2 h ćwiczyć! :P
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 22:54   #17
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Jeśli chodzi o ceny to najtańszy taki fitnessclub w Łodzi Co do siłowni to nie, że nie lubię, ale też nie mogę powiedzieć że jakoś bardzo mi się podoba. Na szczęście już cięższe bary przywieźli i znakomicie siłownie zastępują. Od cardio to chyba nie tylko my jesteśmy uzależnione, bo zawsze pełno ludzi
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 14:57   #18
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

hmmm ale to tylko my jedyne chodzimy do fitness clubu?? Co z innymi wizażankami??
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 17:44   #19
ceyda
Raczkowanie
 
Avatar ceyda
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 328
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Karnet bez ograniczeń kosztuje 95 zł - normalny i 85 zł - ulgowy

Zazdroszcze wam i bardzo sie ciesze ze jednak sa takie fajne miejsca w Polsce.
Dla porównania karnet w katowickiej siłowni(taki "bez ograniczeń")kosztował w maju 135 lub 145 zł(dokładnie nie pamiętam, bo była podwyzka)

pozdrowionka
ceyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-31, 10:20   #20
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Cytat:
Napisane przez ceyda
Karnet bez ograniczeń kosztuje 95 zł - normalny i 85 zł - ulgowy

Zazdroszcze wam i bardzo sie ciesze ze jednak sa takie fajne miejsca w Polsce.
Dla porównania karnet w katowickiej siłowni(taki "bez ograniczeń")kosztował w maju 135 lub 145 zł(dokładnie nie pamiętam, bo była podwyzka)

pozdrowionka
Że tak wtrącę
A gdzie chodzisz do tego, clubu ? Bo ja myślę nad tym od dawna, ale nikt nie chce ze mną chodzić a samej mi głupio
Może jak bym przekonała kogoś, że to przecież takie dobre miejsce to by się ktoś skusił
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 17:23   #21
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Wścibiuszka, Lil'sexy :
Kochane, a na które zajęcia ,chodzicie i do kogo? Zastanawiam się nad ym klubem, w końcu czas coś z sobą zrobić Możecie mi napisać czy za ten początkowy test i układanie treningu jest płatne??
Buziaki
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 19:29   #22
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Test jest darmowy - musisz się tylko wcześniej zapisać i trener robi Ci test wydolnościowy, wszystkie pomiary (wzrost, waga...) i układa trening na siłowni, wszystko tłumaczy i dostajesz dokładną rozpiskę co masz robić. Jeśli chodzi o zajęcia to napisz co mniej więcej Cię interesuje to doradzę.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 21:41   #23
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Cytat:
Napisane przez wścibiuszka
hmmm ale to tylko my jedyne chodzimy do fitness clubu?? Co z innymi wizażankami??
ja chodze od 3? lat Rytmu do www.rytm.pl
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 21:56   #24
ceyda
Raczkowanie
 
Avatar ceyda
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 328
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Justynko, to niestety trochę daleko od Piekar.Chodzę do katowic.Nie przejmuj się ze miałabyś chodzić sama.Spróbuj! pozdrawiam
ceyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 22:55   #25
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Cool Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Cytat:
Napisane przez lil' sexy
Test jest darmowy - musisz się tylko wcześniej zapisać i trener robi Ci test wydolnościowy, wszystkie pomiary (wzrost, waga...) i układa trening na siłowni, wszystko tłumaczy i dostajesz dokładną rozpiskę co masz robić. Jeśli chodzi o zajęcia to napisz co mniej więcej Cię interesuje to doradzę.
Najogólniej to interesuje mnie schudnięcie paru cm . Myślałam o tych zajęciach na siłowni oraz aerobowych jak funky czy cos podobnego. Pisałyście, że dobrze wiedzieć do kogo chodzić,a na rozpisce widzę, że kilka osób prowadzi dane zajęcia w różnych dniach i godzinach....
..... teraz to i tak już się tak napaliłam ,że jutro , a najpóźniej pojutrze jadę i się dowiem wszystkiego .
Ale gdybyście miały coś do dodania to chętnie skorzystam z każdej informacji
Dzięki i pozdrawiam gorąco!
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 06:56   #26
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Funky chwilowo nie ma, wróci pewnie w połowie września, ale są to zajęcia choreograficzne Jeśli chcesz schudnąć to polecam fat killera u Margaretty i Marty, abs u Margaretty, Ani albo Bogusi i step u Kamili - cała godzina choreografii na stepie, więc można się nieźle zmęczyć i solidnie pospalać. Jak będziesz chodziła na siłownię to myślę, że zajęcia wzmacniające nie będą potrzebne, ale proponowałabym zajrzeć na jakieś zajęcia body bar, no są bardzo fajne.
Pozdrawiam
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 07:23   #27
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Oj, chyba się też przespaceruję Szczególnie, że mam bliziutko. Rety, nawet nie wiedziałam że w tym miejscu jest taki rewelacyjny klub! Dzisiaj wypłata, jutro mam urlop - chyba skoczę się rozejrzeć
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 07:38   #28
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Dziewczyny, a zanacie jakis fajnyklub w BYtomiu, albo w poblizu Bytomia?
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 08:03   #29
shlonko18
Raczkowanie
 
Avatar shlonko18
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 65
Red face Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Cytat:
Napisane przez Joanna22
witaj...

Ja chodze do znanego,duzego fitnessclubu "w centrum miasta" we Wrzeszczu
Mimo ze daleko od miejsca mojego zameszkania-ok 40 km zdecydowalam sie za namowa opinii na stronach internetowych.

Jestem bardzo zadowalona, bo chodze tam od pol roku i naprawde widac efetky moich zmagan.Instruktorzy sa wykwalifikowani a przede wszystkim podczas cwiczen np brzuszkow czy jakichkolwiek innych koryguja bledy.

Sprawa silowni w owym klubie jest dla mnie zamknieta-bylam kilka razy ale nie bylo zainteresowania moja osoba.Nie znalam wiekrzosci urzadzen i nie mialam sie do kogo zwrocic o pomoc...Tak bylo 4 miesiace temu-nie wiem jak jest teraz bo omijam silownie wielkim lukiem...noo chyba ze ide na spin(bo wowczas trzeba przejsc przez silownie),ktory tez jest rewelacyjnie prowadzony przez instruktorki.

Pozdrawiam

Joanna22 chciałam sie zapytać jakie są ceny za karnet w tym klubie, i gdzie on sie dokładniej znajduje, bo jakos nie kojarze...
__________________
Siła kobiet nie tkwi w tym co mówią , ale ile razy powtarzają
shlonko18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 09:13   #30
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Ja od pewnego czasu uczeszczam do klubu "FITNESS STYL" w Gliwicach przy ul. Warszawskiej 35. Znajduje sie on przy basenie, co jest dodatkowym plusem, bo po cwiczonkach moge sobie poplywac dla rozluznienia. Uczeszczam na zajecia dwa razy w tygodniu: body sculp [solidny trening modelujący oraz wyszczuplający całe ciało (brzuch, biodra, uda, pośladki oraz ramiona)dzięki czemu sylwetka staje się proporcjonalna] oraz fat burner (choreograficzny spalacz tkanki tłuszczowej, zajęcia idealne dla osób, które lubią zajęcia taneczne). za miesieczny karnet place 85 zlotych, open kosztuje 120zl. Zajecia sa bardzo przyjemne, atmosfera przyjazna a instruktorzy bardzo pomocni. Serdecznie polecam! Dla zainteresowanych: www.fitnessstyl.pl
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-13 21:35:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.