Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!! - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-26, 10:55   #421
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Nie pisze na telefonie tylko na klawiaturze niestety jest strasznie nie wygodna.. stąd tak problem.
Chciałam zapytać o buty Deezee czy są w miarę jakościowo ok? i nie rozpadną się po dwóch miesiącach.
Ja tylko mierzyłam kilka par. Żadnych nie kupowałam.
Wydają się być strasznie niewygodne. Bardzo bardzo sztuczne i sztywne, a do tego są dziwnie skonstruowane. Nie mam nigdy problemów z dopasowaniem butów do mojej stopy, bo mam zgrabne, bez żadnych zwyrodnień, wystających kości, wysokiego podbicia, ale mierząc buty DeeZee, zastanawiałam się, czy może jednak są one koślawe albo czy nie założyłam ich lewy na prawą stopę i odwrotnie. Tak mogę mniej więcej określić wygodę tych butów. Tzn pierwsze wrażenie na ten temat, ale nie potrzebuję wiedzieć, czy się rozchodzą. Po prostu nie kupiłabym butów, które w momencie mierzenia kompletnie na mnie nie pasują (rozmiarowo w porządku, o ile nie za duże, ale mam małą stopę, więc to nic nowego) i mam wrażenie, jakbym wkładała stopę do za ciasnej klatki z grubego plastiku.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 10:59   #422
barwinka_
Raczkowanie
 
Avatar barwinka_
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 33
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Nie kupuj! kupiłam tunike i koszule szmaty z koszulki odpadały ozdoby zaraz , nie ubrałam nic bo bym sie wstydzila ...wyglad jak z bazaru polecialam na tanie ciuchy ....
Kurcze, a mają takie fajne opinie

Ostatnio natknęłam się na sklepy taketime.pl i takesox.pl, ceny z tego pierwszego (zegarki) mega niskie a na zdjęciach naprawdę fajnie się prezentują. Ktoś coś wie, zamawiał?
__________________

Blog dzieciowo wnętrzarski
barwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 16:19   #423
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Nie pisze na telefonie tylko na klawiaturze niestety jest strasznie nie wygodna.. stąd tak problem.
Chciałam zapytać o buty Deezee czy są w miarę jakościowo ok? i nie rozpadną się po dwóch miesiącach.
brak komfortu pisania na klawiaturze powoduje, że twoje wiadomości są zupełnie niezrozumiałe. internet internetem - jasne, że wybacza się tu więcej niż zazwyczaj, ale taka totalna zlewka na reguły j. polskiego może powodować, że twoje posty zostaną zwyczajnie zignorowane. w każdym razie ja nie mam ochoty dociekać o co chodzi komuś, kto nie umie wyartykułować swoich myśli albo sprawia wrażenie osoby, której na forum w ogóle nie powinno być (czyli 8latka, bo oni mają prawo przecinków nie umieć stawiać prawidłowo).
to tak ku pamięci

co do butów deezee - w pełni się zgadzam z opinią poprzedniczki. te buty to najzwyklejszy plastikowy szajs. nie znam nikogo kto nie poraniłby stóp w ich szpilkach (pomijam estetykę, która jest raczej dość mocno krzykliwa i mało elegancka). jedyne zadowolone opinie, jakie znam osobiście dotyczyły płaskich sandałków, przy czym w każdym wypadku z zastrzeżeniem: buty na 1 sezon.
moim zdaniem - szkoda zdrowia i pieniędzy.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 21:48   #424
myloberry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 31
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

kupowałam kilka par na czasnabuty.pl - spoko
lubię zamawiać z reserved z dostawą zwłaszcza w czasie wyprzedaży
i szukam też perełek na aliexpress, ostatnio kupiłam super bluzkę za 12 zł
myloberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 09:09   #425
majka900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Fajny, przydatny wątek

Trochę z innej paki, słyszałyście o czymś takim jak wypożyczalnia sukienek na jakieś specjalne okazje? Ostatnio trafiłam na taką www.lovethedress.pl i zastanawiam się nad tym. Sukienki co prawda nie są najtańsze, ale na jakąś super okazję sukienka od projektanta myślę że mogłaby być fajnym pomysłem

Korzystała któraś z was z tej wypożyczalni? możecie polecić?
majka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 14:34   #426
hasia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 7
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

moje ulubione/najładniejsze:
nowe ciuchy - mosquito, http://mosquito-sklep.pl mają naprawdę fajne sukienki, ja żadnej nie kupiłam bo mam kg do zrzucenia ale siostry i psiapsi kupują i są b. zadowolone
www.sugarfree.pl znowu sukieneczki, znowu piękne, kupiłam tylko jedną - taką jakby marynarkę co ma Kasia Tusk
outlety
Świetna sprawa to outlet mango, tylko trzeba umieć "wstrzelić się" w odpowiedni dzień, godzinę, itp, także polecam odwiedzić kilka razy w różne dni - www.mangooutlet.com
outlet i selekcja używanych ciuszków - Archetype, kupiłam kilka razy, sklep wyskoczył mi gdzieś na FB, ładnie zapakowane czyste pachnące, ubrania niektóre cudo. http://archetype.pl
Buty -
deezee i deez24 - pierwszych nie trzeba przedstawiać, ci drudzy mają świetne torebki chociaż niesamowicie bawi mnie nazwa, która jest chyba skopiowana od deezee ale mam torebkę i jest super, więc polecam
hasia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 15:08   #427
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

bielizna, uwielbiam kupować bieliznę i prawie zawsze robię to online, ostatnio zaszalałam i kupiłam sobie już 2 w tym miesiącu biustonosz - dla mnie cudeńko- http://www.sklep-biustonosze.pl/Bius...IDA-BIG-p67225
już kilka u nich kupiłam
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-13, 08:42   #428
Niezapominajka1111
Niezapominajka
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: Kolizeo fake?

Witam wszystkich. Jak to zwykle bywa gdy się śpieszymy popełniamy błędy. Zapewne będzie to dla mnie nauczka na przyszłość, niemniej jednak chce sie upewnić odnośnie tej strony. Tym bardziej że w sieci nic (sic!) na ten temat nie ma.
Miał ktoś styczność ze stroną http://www.kolizeo.cc/ Kupiłam tam buty niby przyszło potwierdzenie na mejla o dotarciu wpłaty. Jednak od tej pory cisza, zero mejli, powiadomień o wysłaniu przesyłki (po prostu nic). Podają jedynie mejla na którego zresztą także nie odpowiedzieli gdy wysłałam zapytanie. Od zamówienia minął tydzień. Przyjrzałam sie dokładniej tej stronie i wygląda na to że fejk? a wy jak sądzicie?
Niezapominajka1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 14:32   #429
Gruzyinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 70
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja bardzo lubię kupować online przede wszystkim buty. Nie znoszę spędzania czasu w sklepach, bo nigdy nie ma tam pełnego asortymentu. Znacznie bardziej wolę wybrać coś przez neta. U mnie fajnie zawsze sprawdzało się obuwie z Wojasa. Większość butów mnie mocno obdzierała, a w tym wypadku tak zupełnie nie jest.
Gruzyinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 09:17   #430
barwinka_
Raczkowanie
 
Avatar barwinka_
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 33
Dot.: Kolizeo fake?

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka1111 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Jak to zwykle bywa gdy się śpieszymy popełniamy błędy. Zapewne będzie to dla mnie nauczka na przyszłość, niemniej jednak chce sie upewnić odnośnie tej strony. Tym bardziej że w sieci nic (sic!) na ten temat nie ma.
Miał ktoś styczność ze stroną http://www.kolizeo.cc/ Kupiłam tam buty niby przyszło potwierdzenie na mejla o dotarciu wpłaty. Jednak od tej pory cisza, zero mejli, powiadomień o wysłaniu przesyłki (po prostu nic). Podają jedynie mejla na którego zresztą także nie odpowiedzieli gdy wysłałam zapytanie. Od zamówienia minął tydzień. Przyjrzałam sie dokładniej tej stronie i wygląda na to że fejk? a wy jak sądzicie?
Niestety ale jestem niemal na 100% pewna że to fejk czytając o dostawie widać że treść jest kopiuj wklej z translatora. Nie ma regulaminu, nie ma żadnych opinii, sklep nie ma logo, posługuje się cudzym.
Z tego co się orientuję każdy sklep ma miesiąc na realizacje zamówienia wg uokiku. Po tym czasie zgłosiłabym tą sprawę do rzecznika praw konsumenta, albo po prostu poszłabym na policję już teraz.
__________________

Blog dzieciowo wnętrzarski
barwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 15:35   #431
Jesse15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Orginalność sklepu VisciolaFashion

Witam, mam pytanie, czy warto zamawiać z tego sklepu ?
Czy produkty są orginalne ? Ponieważ znalazłem ciekawą ofertę bokserek http://www.visciolafashion.com/bokserki,id276.html
i nie jestem przekonany co do ich orginalności.
Jesse15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-19, 14:44   #432
fenra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 69
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cena jest raczej wysoka. Z drugiej strony nie jest to autoryzowany sklep
fenra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 12:01   #433
anjakem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

To zależy czego szukasz Tzw. basicową "bazę" lubię kupować w sieciówkach, ale zawsze zwracam uwagę na jakość. T-shirty i koszule kupuję w Diversie lub Housie. Swetry i sukienki na Zalando, w Zarze lub na PasujeMi. Buty zazwyczaj na Deezee lub w Carinii. Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam!
anjakem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 14:33   #434
ElkaMorelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 16
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja też nie mam czasu na chodzenie po sklepach, dlatego mam kilka ulubionych i zawsze do nich wracam, bo wiem na co mogę liczyć.
to 2 ulubione:
stradivarius.com.pl
a drugi
damadicuori.pl często mają darmową dostawę.
ElkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 15:07   #435
IloveFASHION007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 151
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Też kupuje od polskich producentów. Te buty wygladają naprawdę ciekawie:
Myślę, że je sobie niedługo kupię, bo niedługo zbliżają się moje urodziny
IloveFASHION007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 06:37   #436
JulaBura
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 82
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

A gdzie je znalazłaś? Co to za marka?
Ja zamawiałam ostatnio kurtke z goodlookin przyszła szybko, bardzo fajna, ciepła, idealna na mnie. Sklep spoko.
JulaBura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 09:22   #437
Heliodora85
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez JulaBura Pokaż wiadomość
A gdzie je znalazłaś? Co to za marka?
Ja zamawiałam ostatnio kurtke z goodlookin przyszła szybko, bardzo fajna, ciepła, idealna na mnie. Sklep spoko.
Sądząc po logu, jest to zapewne Wojas
Heliodora85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 15:53   #438
tequilav
Przyczajenie
 
Avatar tequilav
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja strasznie lubie kupować przez internet, czasem znudów zamawiam jakieś pierdółki na https://www.wish.com/ Plusem jest to że jeśli coś okaże się niedobre, albo niezgodne z opisem to bez problemu oddają kasę. Nie robię tam jednak nigdy porządnych i konkretnych zakupów. Dla mojej psinki Safonki bardzo dużo zamawiam na tej stronce ;p

Kolejna stronka to butik kamix https://www.facebook.com/KamixOdzież...65680/?fref=ts Bardzo fajne ciuchy dobrej jakości od polskich producentów.

Często też zamawiam buty przez internet, lubie skórzane bytu polskich producentów np. CARINI, są na prawdę super

Generalnie mam fioła na punkcie butów więc jeśli ktoś może polecić jeszcze jakieś strony z wyszukanymi butami to będzie super )
tequilav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 21:41   #439
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

a jaki przedział cenowy cię interesuje?
wyszukany but to dla mnie cos więcej niż popularna sieciówka (deezee, carini). to nie musi byc zagraniczna marka (choć polskiej na tym poziomie nie znam), ale cos ponadprzeciętnego w temacie wzornictwa, wykonania i jakości.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 11:36   #440
AlwaysCocoChanel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 161
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja raczej stawiam na brązowe odcienie, bo czerni nie znoszę, ale również Wojas najbardziej do mnie przemawia. Skóra i dobre wykonanie, a ceny wcale nie są takie wygórowane.
AlwaysCocoChanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 12:20   #441
Weeeraa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 52
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez tequilav Pokaż wiadomość
Ja strasznie lubie kupować przez internet, czasem znudów zamawiam jakieś pierdółki na https://www.wish.com/
Pytanko o tą stronę. Ciuchy faktycznie tanie, ale czemu taki długi czas oczekiwania i planowane wysyłki na np za miesiąc?
Weeeraa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 05:47   #442
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez Weeeraa24 Pokaż wiadomość
Pytanko o tą stronę. Ciuchy faktycznie tanie, ale czemu taki długi czas oczekiwania i planowane wysyłki na np za miesiąc?
Bo to z Chin idzie.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 11:29   #443
Calineczka19871
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 31
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Rzeczywiście świetnie te buty się prezentują. Na zimę jednak poszukam czegoś bardziej na płaskiej podeszwie. Czasami muszę podbiec na autobus, więc będzie to bardziej praktyczne dla mnie
Calineczka19871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 12:02   #444
anitka142
padawan
 
Avatar anitka142
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 47
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

ja kocham zaful. ktoś kojarzy?
anitka142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 17:27   #445
star
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 4
Dot.: Sklep dobre-repliki

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Oj szybko zamkną ten sklep, szczególnie po wpisie tu
No i nie zamykają, a głupie baby (sic!!!) dają się naciągać... Niestety ze wstydem wielkim wiem to z autopsji. Mogę posypać głowę popiołem i wstydzę się, że to zrobiłam, ale mam nauczkę: dostałam uszkodzony, chiński chłam, więc ostrzegam. To nawet nie jest to replika, nie mówiąc, że dobra... A gdyby zamknęli w zeszłym roku... :P
Wrrrr.
star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 17:58   #446
Niezapominajka1111
Niezapominajka
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: Kolizeo fake?

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka1111 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Jak to zwykle bywa gdy się śpieszymy popełniamy błędy. Zapewne będzie to dla mnie nauczka na przyszłość, niemniej jednak chce sie upewnić odnośnie tej strony. Tym bardziej że w sieci nic (sic!) na ten temat nie ma.
Miał ktoś styczność ze stroną http://www.kolizeo.cc/ Kupiłam tam buty niby przyszło potwierdzenie na mejla o dotarciu wpłaty. Jednak od tej pory cisza, zero mejli, powiadomień o wysłaniu przesyłki (po prostu nic). Podają jedynie mejla na którego zresztą także nie odpowiedzieli gdy wysłałam zapytanie. Od zamówienia minął tydzień. Przyjrzałam sie dokładniej tej stronie i wygląda na to że fejk? a wy jak sądzicie?
Podzielę się z wami jeszcze happy-end'em. Po... miesiącu buty przyszły z Chin, tyle tylko że nie te co zamawiałam! Zupełnie inne (nie tylko nie podobne ale z innej linii butów), najlepsze jest to że owych butów nawet w sprzedaży juz nie mają, więc prawdopodobnie pozbyli sie ostatnich sztuk na siłę. Co mozna zróbić... ponoć jest mozliwość odesłania (minus pewne znaczące koszty z tym związane). O ile oczywiście ktoś w ogóle nam odpisze. Wysłałam list po angielsku wcześniej (specjalnie) i zero odzewu. Nie wspominając że nie podają adresu zwrotnego (gdzie wysłać paczkę). Na paczce owszem był adres ale w języku chińskim (krzaczki). Jednym słowem DNO i wodorosty. Buty które przysłali są zupełnie inne niż zamawiałam (podobne cenowo) ale nigdy w życiu bym ich nie kupiła. Ot będę musiała w nich chodzić (a raczej biegać bo są własnie do tego celu). Nigdzie nie można znaleźć opinii o tym sklepie prócz jednej z nie do końca jasnym statusem oraz mojej tu na wizaz.pl.
Tak więc drogie panie lubiące biegać i nie tylko, omijajcie szerokim łukiem sklep z butami www.kolizeo.cc
Szczególnie to przesłanie kieruje ludziom którzy w sieci szukają opinii na ich temat!
Niezapominajka1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 18:19   #447
AgaPrzerwa
Raczkowanie
 
Avatar AgaPrzerwa
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dęblin
Wiadomości: 67
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Na takie okazje jak ta 11 listopada, ale i dla wszystkich kibiców i kibicek polecę sklep: http://polscypatrioci.pl
__________________
Takie tam sobie pisanie https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=19456
AgaPrzerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 13:43   #448
kamila_xxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Zakupy: vat i cło

Hej Mam pytanie do tych z was, które zamawiały ubrania w chińskich sklepach internetowych shein.com, romwe.com i innych tego typu stronach. Czy zdarzyło wam się płacić cło lub podatek vat? Pytam, bo mam ochotę wypróbować ubrania z takich sklepów i nie wiem, czy opłaca mi się to, jeśli będę musiała ponieść dodatkowe koszty
kamila_xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 20:34   #449
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Natknęłam się przypadkowo na taki sklep http://enbutique.com i zastanawiam się, o co chodzi Pozdróbki? Bo ceny bardzo konkurencyjne...
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 21:52   #450
ja i moj kot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 405
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;67498651]Natknęłam się przypadkowo na taki sklep http://enbutique.com i zastanawiam się, o co chodzi Pozdróbki? Bo ceny bardzo konkurencyjne...[/QUOTE]

Daj spokój. Nie żartuj, że się nabrałaś na tę stronę. To są zdjęcia skopiowane z różnych stron, ale oni tych rzeczy nie posiadają.
ja i moj kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-06 19:25:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.