Kosmetyki M.A.C - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-23, 20:22   #1261
khfjuflidf
Przyczajenie
 
Avatar khfjuflidf
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ale czy z tym błyszczeniem się wieczka, to prawda? tzn czy to dobry sposób na odróżnienie podróbki? bo obejrzałam dokładnie aukcje na allegro i moim zdaniem u wszystkich się błyszczą...


dzięki za opis Naked! jestem pewna, że kupiłam dobry

ale teraz zamówiłam ELECTRIC CORAL i VANILLA u innego sprzedawcy, jeszcze nie przyszły i po przeczytaniu waszych postów trochę się boję...

szczególnie, że ta aukcja została kilka stron wcześniej wyśmiana jako podróbkowa - sama nie wiem, do tej pory sądziłam, że jednak większość odsypek to oryginały, a teraz aż mi minęła ochota na kolejne zakupy
khfjuflidf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 21:05   #1262
oo0paulinka0oo
Raczkowanie
 
Avatar oo0paulinka0oo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 297
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Też chce kupić jakieś pigmenty ale nie wiem jak odróżnić oryginał od podróbki, zresztą to i tak może niewiele dać - ktoś na aukcję wstawi fotki oryginalnych produktów a przyśle podróbkę ;/

Znacie jakieś zaufane osoby na allegro ? Byłabym wdzięczna

Buziaki
oo0paulinka0oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 21:40   #1263
khfjuflidf
Przyczajenie
 
Avatar khfjuflidf
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ja dwie pierwsze próbki (naked i provence) kupiłam u bebe_40, jestem z nich zadowolona,
a naked wygląda tak jak w opisie i na zdjęciach Nevady,
więc chyba jest dobrze

dwa kolejne zamówiłam u innej osoby, a z postów tu na forum wynika, że chyba wybrałam nienajlepiej - ale nie chce oceniać, bo jeszcze nie doszły - po prostu trochę lęk mnie ogarnął po wizycie tu na forum

jako niedoswiadczona przyłączam się do prośby:
macie jakiś zaufanych sprzedawców?
khfjuflidf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 22:22   #1264
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez khfjuflidf Pokaż wiadomość
jako niedoswiadczona przyłączam się do prośby:
macie jakiś zaufanych sprzedawców?
No skoro czytałyście topik to wiecie kto sprzedaje oryginały - bo nie wiem jak to można przeoczyć
Co najmniej 2 osoby były tu podane...
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 22:25   #1265
oo0paulinka0oo
Raczkowanie
 
Avatar oo0paulinka0oo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 297
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Wiesz nie da się przeczytać naraz tylu stron. Ja przeczytałam trochę i znalazłam jedną dziewczynę o której jedna osoba pisze że ma fałszywki a inna że ona posiada oryginały i komu wierzyć... ?!
oo0paulinka0oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 22:43   #1266
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że wystawiłam już pozytywa...ale kicha...
Zamieszczone zdjęcie na aukcji wygląda jak oryginał.
Ciekawe tylko dlaczego ja dostałam coś co wygląda jak podróbka?
Właśnie pomazałam się po ręce, ale mój "świetny" aparat nie chce zrobić fotki

Nick użytkownika to brandez

Czyli jednak miałam racje podejrzewając tego użytkownika kilka stron wcześniej o podróbki

Cytat:
Napisane przez oo0paulinka0oo Pokaż wiadomość
Nevada87 dzięki za fotki, napewno się nam przydadzą ~ sama planuję zakup koloru naked i poza tym jeszcze silver fog, violet, być może - deep blue green, naval blue, sweer sienna, white, dark soul i chocolate brown
Nie ma za co
Ładne kolorki sobie wybrałaś



Cytat:
Napisane przez khfjuflidf Pokaż wiadomość
ale czy z tym błyszczeniem się wieczka, to prawda? tzn czy to dobry sposób na odróżnienie podróbki? bo obejrzałam dokładnie aukcje na allegro i moim zdaniem u wszystkich się błyszczą...


dzięki za opis Naked! jestem pewna, że kupiłam dobry

ale teraz zamówiłam ELECTRIC CORAL i VANILLA u innego sprzedawcy, jeszcze nie przyszły i po przeczytaniu waszych postów trochę się boję...

szczególnie, że ta aukcja została kilka stron wcześniej wyśmiana jako podróbkowa - sama nie wiem, do tej pory sądziłam, że jednak większość odsypek to oryginały, a teraz aż mi minęła ochota na kolejne zakupy
Co do wieczek to nie masz racji, nie na wszystkich aukcjach się błyszczą
Matowe wieczka mają tylko lekki połysk przy błysku flesza na wieczko, a podróbki mają wieczka jakby wypolerowane bez ani odrobiny matu...

Cytat:
Napisane przez oo0paulinka0oo Pokaż wiadomość
Też chce kupić jakieś pigmenty ale nie wiem jak odróżnić oryginał od podróbki, zresztą to i tak może niewiele dać - ktoś na aukcję wstawi fotki oryginalnych produktów a przyśle podróbkę ;/

Znacie jakieś zaufane osoby na allegro ? Byłabym wdzięczna

Buziaki
Nie za bardzo mogę się wypowiadać w tym temacie wiem ,że parę forumek sprzedaje oryginały i uważam je za zaufane osoby, niestety nie mogę wyjawić nicków z wiadomych przyczyn...

Cytat:
Napisane przez khfjuflidf Pokaż wiadomość
ja dwie pierwsze próbki (naked i provence) kupiłam u bebe_40, jestem z nich zadowolona,
a naked wygląda tak jak w opisie i na zdjęciach Nevady,
więc chyba jest dobrze

dwa kolejne zamówiłam u innej osoby, a z postów tu na forum wynika, że chyba wybrałam nienajlepiej - ale nie chce oceniać, bo jeszcze nie doszły - po prostu trochę lęk mnie ogarnął po wizycie tu na forum

jako niedoswiadczona przyłączam się do prośby:
macie jakiś zaufanych sprzedawców?
Pani Bebe wcale nie jest ''czysta'' ,ma w swojej ofercie podróbki co widzimy choćby po zdjęciach, kolor basic red - nasypany po samą górę ( oryginał nasypany jest mniej więcej do połowy opakowania, waga to 2,5g), ponad to niektóre opakowania na aukcji jak np basic red, deep purple, burnt burgundy mają połyskujące wieczka... z resztą same oceńcie:
http://allegro.pl/item422001172_cien...j_gratisy.html

Ponad to zdjęcia na ręku na dole ściągnięte z internetu ze strony pursebuzz...
http://pursebuzz.com/?p=252

A tak w ogóle jestem pewna ,że ta Pani czyta to forum i zaraz tradycyjnie polecą na mnie gromy

Dlatego też chciałabym abyście dziewczyny same dobrze przyglądały się aukcjom i pamiętały o kilku zasadach warto również czytać forum spektra.net
Nie chcę już się wypowiadać o podróbkowiczach na Allegro ,bo potem usuwają mi i innym uczciwym dziewczynom aukcje ,bo lecą donosy od urażonej i zazdrosnej konkurencji
Sam temat podróbek strasznie mnie drażni, bo jeżeli ktoś pisze ,że sprzedaje oryginał, a jest to podróbka to po prostu trudno siedzieć cicho...
Jeżeli ktoś chciałby znać moje zdanie na temat danej aukcji proszę po prostu o PW, chętnie pomogę, również w określeniu oryginalności pigmentu na Ebay


A tak w ogóle zazdraszczam naszej forumowej Domci nowych pigmentów z Overrich, domciu pochwal się nam i powiedz jakie wrażenia
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 23:20   #1267
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle zazdraszczam naszej forumowej Domci nowych pigmentów z Overrich, domciu pochwal się nam i powiedz jakie wrażenia

Też już bym je chciała mieć , w dwóch kolorach się już zakochałam.

A poza tym Nevadko- brawo za odwagę

Mnie też szlag trafia na to co sie dzieje na all. Ludzie maja taki mętlik w głowie, a ja juz nie mam sił odpisywać na maile.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-23, 23:29   #1268
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Kurczę, Laseczki, piszecie o aukcji pani o nicku brandez, a u niej kupowałam pierwszy raz - no i mam podejrzenia co do tego naked... sprawdziłam teraz na ręce na mokro(światło juz nie to) no i wydaje mi się, że opalizuje na pomarańczowo... Tylko że jak go na sucho nakładam to go wcale nie widać na powiece ,tylko takie drobinki maleńkie
Na szczęście to był tylko raz... uff.. teraz mam pewność,że kupuję u pewnej osoby.
Nevadko,specjalistko : a napisz mi proszę coś na temat Goldenaire, proszę... Czy w pewnym świetle nie wydaje Ci się, że opalizuje trochę na leciusieńki fiolet/róż? Jak to jest z tym kolorem?
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 23:40   #1269
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Też już bym je chciała mieć , w dwóch kolorach się już zakochałam.

A poza tym Nevadko- brawo za odwagę

Mnie też szlag trafia na to co sie dzieje na all. Ludzie maja taki mętlik w głowie, a ja juz nie mam sił odpisywać na maile.
A ja bym chciała mieć wszystkie
W ogóle pigmenty MAC to chyba mój ''fetysz''
Po za fantastycznymi kolorami kocham te przeurocze słoiczki gdy tylko skończy mi się pigment ładnie czyszczę i poleruję słoiczki, a potem je układam i nasycam się wyglądem tych cudeniek hehe
Taka mała rzecz ,a cieszy


Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Kurczę, Laseczki, piszecie o aukcji pani o nicku brandez, a u niej kupowałam pierwszy raz - no i mam podejrzenia co do tego naked... sprawdziłam teraz na ręce na mokro(światło juz nie to) no i wydaje mi się, że opalizuje na pomarańczowo... Tylko że jak go na sucho nakładam to go wcale nie widać na powiece ,tylko takie drobinki maleńkie
Na szczęście to był tylko raz... uff.. teraz mam pewność,że kupuję u pewnej osoby.
Nevadko,specjalistko : a napisz mi proszę coś na temat Goldenaire, proszę... Czy w pewnym świetle nie wydaje Ci się, że opalizuje trochę na leciusieńki fiolet/róż? Jak to jest z tym kolorem?

Kochana żadna ze mnie specjalistka, po prostu jestem obcykana, a MAComania to u mnie codzienność, bez MACa ani rusz
Ten paskudny Goldenaire jaki miałam, ta podróbka, bo niestety oryginału jeszcze nie zaznałam na dłoni wyglądał jak pomieszanie różu z fioletem z jasnym srebrzystym połyskiem, jutro postaram się znaleźć fotkę na kompie, mam ogromny dysk i full nieporządku akurat w tym temacie postaram się znaleźć tą fotkę i wkleję jutro dobrze?
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 23:48   #1270
Agusyaaa
Przyczajenie
 
Avatar Agusyaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Witam,
obiecałam sobie, że nie będę mieszać w wątku spraw zwiazanych z all.
Jednakże drugi raz podważana jest moja wiarygodność, a na to zgodzić się nie mogę.
Coż, nie mam takiej wiedzy praktycznej jak Nevada, która wykorzystuje pigmenty w swoich makijażach. Nie umiem się tak ładnie malować...niestety. Sprzedaję pigmenty (jako bebe - dla wyjaśnienia) i cała moja wiedza pochodzi tylko z ich posiadania.
I tutaj moja skromna uwaga: pigment Basic Red jak najbardziej jest sprzedawany w pojemności 7,5g na dowód załączam rachunek.
Nie będę się ustosunkowywać do pozostałych zarzutów, bo nie od tego jest ten wątek - natomiast na wszelkie pytania i niejasności odpowiem chętnie na PW.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rachunek_berlin1a.JPG (38,0 KB, 136 załadowań)
Agusyaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 23:49   #1271
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

hym no to ja mam pytanie: kupilam ten pigment z Tru ,matowie wieczko ,srebrna nakleojka na spodzie itd ale to o czym mysle to to ze on jest nasypany praktycznie po sama góre.

wkleje jutro zdjecia pigmentu,prosze o ocene

edit: chiciaz nie,znalazlam zdjecie oryginalu,jest ok
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-23, 23:49   #1272
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
A ja bym chciała mieć wszystkie
No ja też wszystkie, to oczywiste, ale już wiem, ze dwa będą moimi ulubieńcami

Cytat:
Napisane przez Nevada87
Ten paskudny Goldenaire jaki miałam, ta podróbka, bo niestety oryginału jeszcze nie zaznałam na dłoni wyglądał jak pomieszanie różu z fioletem z jasnym srebrzystym połyskiem, jutro postaram się znaleźć fotkę na kompie, mam ogromny dysk i full nieporządku akurat w tym temacie postaram się znaleźć tą fotkę i wkleję jutro dobrze?

Ja mam na 100 % oryginalny goldenaire, ale niestety mój aparat nie chce oddawać kolorów. W przyszłym tyg. bedziemy testować sprzet koleżanki, to moze wtedy sprobuje go pokazać.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 23:51   #1273
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość




Kochana żadna ze mnie specjalistka, po prostu jestem obcykana, a MAComania to u mnie codzienność, bez MACa ani rusz
Ten paskudny Goldenaire jaki miałam, ta podróbka, bo niestety oryginału jeszcze nie zaznałam na dłoni wyglądał jak pomieszanie różu z fioletem z jasnym srebrzystym połyskiem, jutro postaram się znaleźć fotkę na kompie, mam ogromny dysk i full nieporządku akurat w tym temacie postaram się znaleźć tą fotkę i wkleję jutro dobrze?
z fotka nie ma sprawy, późno już dzisiaj...
jesteś obcykana - dla mnie wystarczy! Ojjj Baby jedne, zaraziłyście mnie już samym pisaniem! Jak w przyszłym tyg wejdę w sobotę do salonu MACa to chyba skończę jak jakiś oszołom...grrr
Hmm no u mnie właśnie pierwszy Goldenaire tak opalizował na różowo-fioletowo i (niestety) taki efekt mi się na maxa podobał... Specjalnie bo się w nim tak zakochałm postanowiłam zamówić go ponownie od innego sprzedawcy i jakby mniej się fioleci i różowi, nadal, ale jednak mniej... U mnie ten jasny połysk o którym piszesz właśnie wydawał się bardziej złoty niż srebrny. Ale może to tylko takie wrażenie, pigmencik i tak mi się mega podoba!

geoniu: że Ty masz w 101% oryginały to ja wiem są cudne! Twój Goldenaire nadal jest przepiękny...
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 23:54   #1274
Agusyaaa
Przyczajenie
 
Avatar Agusyaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
hym no to ja mam pytanie: kupilam ten pigment z Tru ,matowie wieczko ,srebrna nakleojka na spodzie itd ale to o czym mysle to to ze on jest nasypany praktycznie po sama góre.

wkleje jutro zdjecia pigmentu,prosze o ocene
Bo Fairy Lite jest "po samą górę".
Agusyaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 23:59   #1275
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Agusyaaa Pokaż wiadomość
I tutaj moja skromna uwaga: pigment Basic Red jak najbardziej jest sprzedawany w pojemności 7,5g na dowód załączam rachunek.

Nie zgodzę się ......sprawdziłam wszystkie swoje faktury i paragony i owszem system wybija 7, 5 grama, ale na kartoniku wyraźnie na matowych kolorach widnieje pojemnośc 2, 5 grama i nigdy nie sa nasypane do pełna.

Nawet w tym watku juz wklejałam fotkę basic red i wyrażnie to widać
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 00:04   #1276
Agusyaaa
Przyczajenie
 
Avatar Agusyaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się ......sprawdziłam wszystkie swoje faktury i paragony i owszem system wybija 7, 5 grama, ale na kartoniku wyraźnie na matowych kolorach widnieje pojemnośc 2, 5 grama i nigdy nie sa nasypane do pełna.

Nawet w tym watku juz wklejałam fotkę basic red i wyrażnie to widać
Z definicji sie nigdy ze mną nie zgodzisz.
System wybija to co ma wprowadzone - uważasz, że oszukują w sklepach?
Na Polished Ivory mam napis 2,5 g ale np. na Black Black już jest 7,5g. A tez jest matowy.
Agusyaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 00:14   #1277
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Agusyaaa Pokaż wiadomość
Witam,
obiecałam sobie, że nie będę mieszać w wątku spraw zwiazanych z all.
Jednakże drugi raz podważana jest moja wiarygodność, a na to zgodzić się nie mogę.
Coż, nie mam takiej wiedzy praktycznej jak Nevada, która wykorzystuje pigmenty w swoich makijażach. Nie umiem się tak ładnie malować...niestety. Sprzedaję pigmenty (jako bebe - dla wyjaśnienia) i cała moja wiedza pochodzi tylko z ich posiadania.
I tutaj moja skromna uwaga: pigment Basic Red jak najbardziej jest sprzedawany w pojemności 7,5g na dowód załączam rachunek.
Nie będę się ustosunkowywać do pozostałych zarzutów, bo nie od tego jest ten wątek - natomiast na wszelkie pytania i niejasności odpowiem chętnie na PW.
Ten paragon to żaden dowód
Pigment Basic Red sprzedawany jest w identycznych pojemniczkach co inne pigmenty czyli 7,5g jednak waga tego pigmentu to 2,5g i nigdy nie spotkałam się z innym rozwiązaniem, a jeśli już wyprodukowano by taki pigment to nic nie podważy tego ,że na Twojej aukcji basic red ma błyszczącą nakrętkę, żaden ORYGINALNY pigment nie ma błyszczącej nakrętki, polecam lekturę http://specktra.net/f257/

np informacja dotycząca basic red:
''I have basic red, I'll fish it out later and have a look not all mattes are 2.5 some are 7.5, but there shouldnt be different weights in the same colour. ''
Czyli jeżeli matowy pigment występuje w pojemności 2,5g to nie powinien występować w pojemności 7,5g, z czego wynika ,że pigmenty o wadze 7,5g to podróbki...
Potem w tym samym wątku napisane jest ,że oryginalny pigment Basic Red waży 2,5g
Tutaj wszystkie informacje o tym pigmencie:
http://specktra.net/f257/need-help-a...7/#post1234683




Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
hym no to ja mam pytanie: kupilam ten pigment z Tru ,matowie wieczko ,srebrna nakleojka na spodzie itd ale to o czym mysle to to ze on jest nasypany praktycznie po sama góre.

wkleje jutro zdjecia pigmentu,prosze o ocene

edit: chiciaz nie,znalazlam zdjecie oryginalu,jest ok
Ranko a jaki numerek jest na spodzie i czy jest on wybity?
Chociaż sądząc po nakrętce to jest ogromna szansa ,że na Tru kupiłaś oryginał

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
No ja też wszystkie, to oczywiste, ale już wiem, ze dwa będą moimi ulubieńcami




Ja mam na 100 % oryginalny goldenaire, ale niestety mój aparat nie chce oddawać kolorów. W przyszłym tyg. bedziemy testować sprzet koleżanki, to moze wtedy sprobuje go pokazać.
Aaaa no tak

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
z fotka nie ma sprawy, późno już dzisiaj...
jesteś obcykana - dla mnie wystarczy! Ojjj Baby jedne, zaraziłyście mnie już samym pisaniem! Jak w przyszłym tyg wejdę w sobotę do salonu MACa to chyba skończę jak jakiś oszołom...grrr
Hmm no u mnie właśnie pierwszy Goldenaire tak opalizował na różowo-fioletowo i (niestety) taki efekt mi się na maxa podobał... Specjalnie bo się w nim tak zakochałm postanowiłam zamówić go ponownie od innego sprzedawcy i jakby mniej się fioleci i różowi, nadal, ale jednak mniej... U mnie ten jasny połysk o którym piszesz właśnie wydawał się bardziej złoty niż srebrny. Ale może to tylko takie wrażenie, pigmencik i tak mi się mega podoba!

geoniu: że Ty masz w 101% oryginały to ja wiem są cudne! Twój Goldenaire nadal jest przepiękny...
Co do ostatniego zdania to w pełni potwierdzam
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 00:14   #1278
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Agusyaaa Pokaż wiadomość
Z definicji sie nigdy ze mną nie zgodzisz.
System wybija to co ma wprowadzone - uważasz, że oszukują w sklepach?
Na Polished Ivory mam napis 2,5 g ale np. na Black Black już jest 7,5g. A tez jest matowy.

Owszem black black jest wyjatkiem, ale pozostale maty maja pojemnisc na pudelku 2, 5 grama. Mialam juz 3 pojemniki basic red kupione w salonie. Wszystkie nasypane do 2/3 wys. maxymalnie . Natomiast na paragonie system automatycznie wybija na wszystkie pigmenty 7, 5 grama.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 00:14   #1279
Agusyaaa
Przyczajenie
 
Avatar Agusyaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Posprawdzałam kilka swoich pigmentów: Landscape Green - matowy ma 7,5g
Primary Yellow ma 2,5 ale jak otworzę pojemniczek wydaje się być pełny. Kiedy się nim "stuknie" zawartość nieznacznie osiada. A kupowałam go w Mac'u w Londynie...i co mam zrobić, że jest pełny? Oddać przy najbliższej okazji, bo Ty mówisz, że ma go być 3/4 słoiczka?
Wybacz, ale bardziej wiarygodne są dla mnie moje pigmenty niż Twoje opinie na ich temat.
Rich Purple....również matowy a pojemność 7,5 g....
Agusyaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 00:24   #1280
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ehhh wróciła wizazanki drogie w domu mam mega problemy ale nie ma to jak sie oderwać od rzeczywistości i porozmawiać na macowym i nie tylko wizazu....musze nadrobic zaleglosci..... hm.. widze ze jest spor o basic red w moim potwierdzam za geonia i nevada jestt 2.5 g i był nasypany troche wiecej niz do polowy...no nic czytam co napisalyscie i bede sie odzywac... nevadko a overrich jest genialna kocham kolory w brazach w paru sie zakochalam ale dokladnie później....
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 00:25   #1281
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Agusyaaa Pokaż wiadomość
Posprawdzałam kilka swoich pigmentów: Landscape Green - matowy ma 7,5g
Primary Yellow ma 2,5 ale jak otworzę pojemniczek wydaje się być pełny. Kiedy się nim "stuknie" zawartość nieznacznie osiada. A kupowałam go w Mac'u w Londynie...i co mam zrobić, że jest pełny? Oddać przy najbliższej okazji, bo Ty mówisz, że ma go być 3/4 słoiczka?
Wybacz, ale bardziej wiarygodne są dla mnie moje pigmenty niż Twoje opinie na ich temat.
Rich Purple....również matowy a pojemność 7,5 g....

Przede wszystkim rozmawiamy o kolorze basic red, a ten bezsprzecznie ma wage 2, 5 g.

Co do reszty, to jest prawie wpól do drugiej i nie bede sprawdzala wszystkich kolorów. Faktem jest tez, ze bez wzgledu na to, czy niektore maty maja wage 2, 5 g czy 7, 5 g. NIGDY nie sa nasypane do pełna. Maja inna konsystencję i sa cięzsze niż pozostałe.

Na dowod wklejam fotke ORYGINALNEGO basic red
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg basic red.jpg (31,0 KB, 60 załadowań)
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 00:35   #1282
Agusyaaa
Przyczajenie
 
Avatar Agusyaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Ten paragon to żaden dowód
Pigment Basic Red sprzedawany jest w identycznych pojemniczkach co inne pigmenty czyli 7,5g jednak waga tego pigmentu to 2,5g i nigdy nie spotkałam się z innym rozwiązaniem, a jeśli już wyprodukowano by taki pigment to nic nie podważy tego ,że na Twojej aukcji basic red ma błyszczącą nakrętkę, żaden ORYGINALNY pigment nie ma błyszczącej nakrętki, polecam lekturę http://specktra.net/f257/
Nie odsyłaj mnie do czytania lektury, bo równiez wiedzą dysponuję.
Nie wiem dlaczego tak wyszło zdjęcie, że zakrętki się świecą. Chciałąm tylko zauważyć, że na Waszych też jedne są bardziej matowe a inne jakby lśniące.
U Ciebie Nevada akurat może mniej, bo większość zdjęć masz bez nakrętek.
Nie chcę się wdawać w polemike, ale zarówno P.Yellow jak i Basic Red kiedy otwieram wygląda na pełny. Dopiero po obstukaniu osiada. Chociaz Primary Yellow i tak jest prawie pełny, chociaż jest go 2,5 g.
I sprawdziłam pojemnik z Basic Red - i na słoiczku jest 2,5 g.
Rachunek wprowadził mnie w błąd. Co nie zmienia faktu, że mam go więcej niż 3/4 a kilka sztuk sprzedałam.
Agusyaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 00:37   #1283
Agusyaaa
Przyczajenie
 
Avatar Agusyaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Pudełeczka już nie posiadam, ale faktycznie na słoiczku jest 2,5 g
Agusyaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 00:47   #1284
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

hm...ja załaczam zdjecia mojego pigmentu była z niego zrobiona jedna odsypka niecałe 2/3 pojemnika byla w sumie tak jak widac na fotach....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 704.jpg (61,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 709.jpg (43,9 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 712.jpg (51,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 719.jpg (41,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 721.jpg (38,4 KB, 35 załadowań)
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 00:49   #1285
khfjuflidf
Przyczajenie
 
Avatar khfjuflidf
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ojej to zaczyna wyglądać jak polowanie na czarownice

nie wydaje mi się, żeby ktoś mający tak wiele matowych wieczek, świadomy wagi sprawy i tego, że czujne oczy obserwują miał wstawić na aukcję zdjęcie z akurat jednym czy dwoma wieczkami świecącymi z nieoryginalnych pigmentów!
tak raczej pada światło po prostu!
khfjuflidf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 08:46   #1286
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny ile jest w sumie tych pigmentów ? Ja naliczyłam 71 kolorów. Z tego co widziałam na stronie MAC-a i MAC-a PRO to w skład PRO wchodzą wszystkie kolory ze strony MAC + więcej. Czy zatem oferta z MAC PRO to pełna oferta czy jest coś jeszcze ? bo ranka wymieniła kolor circa, a nie ma go na żadnej stronie.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 09:24   #1287
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Agusyaaa Pokaż wiadomość
Nie odsyłaj mnie do czytania lektury, bo równiez wiedzą dysponuję.
Nie wiem dlaczego tak wyszło zdjęcie, że zakrętki się świecą. Chciałąm tylko zauważyć, że na Waszych też jedne są bardziej matowe a inne jakby lśniące.
U Ciebie Nevada akurat może mniej, bo większość zdjęć masz bez nakrętek.
Nie chcę się wdawać w polemike, ale zarówno P.Yellow jak i Basic Red kiedy otwieram wygląda na pełny. Dopiero po obstukaniu osiada. Chociaz Primary Yellow i tak jest prawie pełny, chociaż jest go 2,5 g.
I sprawdziłam pojemnik z Basic Red - i na słoiczku jest 2,5 g.
Rachunek wprowadził mnie w błąd. Co nie zmienia faktu, że mam go więcej niż 3/4 a kilka sztuk sprzedałam.
U mnie nakrętki się nie świecą, a już niedługo specjalnie na Twoje życzenie pokażę wszystkie nakrętki, MATOWE nakrętki
Niżej przedstawiam podróbkę pigmentu Basic Red na który kiedyś się natknęłam, nigdy ten kolor nie był przeze mnie rozprowadzany - tak w ramach formalności...
Zdjęcia są bez flesza i wyraźnie widać jak wieczko się świeci, tak jak na Twojej aukcji, jeżeli nie byłabym czegoś pewna nie mówiłabym tego, gdyby ktokolwiek wrzucił takie zdjęcie jak na Twojej aukcji na spektra.net od razu posypałyby się posty ,że pigmenty ,które wskazałam to podróbka, w żadnym autoryzowanym sklepie MAC nie sprzedają takich pigmentów z błyszczącymi wieczkami i nie trzeba specjalisty aby odróżnić oryginał od podróbki w tym przypadku.
Z mojej strony to tyle, nie będę się sprzeczała i psuła atmosfery, każdy może tą sytuację ocenić sam, a odnośnik do spektry już znacie.


Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile jest w sumie tych pigmentów ? Ja naliczyłam 71 kolorów. Z tego co widziałam na stronie MAC-a i MAC-a PRO to w skład PRO wchodzą wszystkie kolory ze strony MAC + więcej. Czy zatem oferta z MAC PRO to pełna oferta czy jest coś jeszcze ? bo ranka wymieniła kolor circa, a nie ma go na żadnej stronie.
Mariolu
Pigmentów jest więcej jak 71 gdyż strony nie przewidują wszystkich edycji limitowanych, kolekcji colour forms w ogóle nie ma na stronie co mnie dziwi, a kolor circa plum jest właśnie z tej kolekcji

Tu informacje o kolekcji:
http://specktra.net/f250/mac-colour-...ul-08-a-94626/



Wklejam również okropną podróbkę pigmentu Goldenaire, specjalnie na życzenie kasiaj85
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg basic red.jpg (86,0 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg goldenaire.jpg (94,0 KB, 101 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 10:15   #1288
Agusyaaa
Przyczajenie
 
Avatar Agusyaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez khfjuflidf Pokaż wiadomość
ojej to zaczyna wyglądać jak polowanie na czarownice
I jest w istocie.
Niestety nie udzielam sie w watku wiec nie mam szans na jakiekolwiek poparcie, nie licze zreszta na to.
Dla mnie wyglada to na klub wzajemnej adoracji.
A wszystko co zle najlepiej zwalic na mnie.

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
U mnie nakrętki się nie świecą, a już niedługo specjalnie na Twoje życzenie pokażę wszystkie nakrętki, MATOWE nakrętki
Nie potrzebuje Twoich nakretek. Dlugo sprzedaje pigmenty, z pewnoscia dluzej od Was wszystkich i wiedze odpowiednia posiadam.
Rozumiem ze jak sciagne do zdjecia nakretke i odsypie troche pigmentu to stanie sie on bardziej oryginalny, tak?
W odroznieniu od Ciebie swoje pigmenty kupuje ZAWSZE w sklepach i mam na nie paragony. Nigdy ich nie zbieralam ale po ostatnich atakach zostalam do tego zmuszona.
Nie jest to personalnie do Ciebie, raczej do innej Wizazanki, ktora cichaczem wysyla maile, w ktorch bezczelnie mnie oczernia.
Przez telefon jest slodka i mila, a za plecami zachowuje sie jak kret. I jeszcze probuje mnie wmanewrowac w swoje perfidne zagrywki..
To tyle, zostawiam Wam to do przemyslenia. Chociaz na moment sprobujcie byc obiektywne.
Agusyaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 10:31   #1289
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevada kod to A97 i jest wybity.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 10:40   #1290
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość

Mariolu
Pigmentów jest więcej jak 71 gdyż strony nie przewidują wszystkich edycji limitowanych, kolekcji colour forms w ogóle nie ma na stronie co mnie dziwi, a kolor circa plum jest właśnie z tej kolekcji

Tu informacje o kolekcji:
http://specktra.net/f250/mac-colour-forms-collection-jul-08-a-94626/
Dziękuję Ci bardzo

Nie doczekam się na odzew znajomych z USA, więc skorzystam z męża propozycji i jadę w tym tygodniu na podbój MAC-a w Berlinie
Muszę sobie kupić wreszcie duży kufer, bo ten co mam już mi się nie domyka

A-ha jakie konkretnie pędzle polecacie do pigmentów bo mam większość sephorowych i nie bardzo się sprawdzają
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.