Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-13, 22:04   #4081
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
A jest inna baza niż płynna?
...
np.baza od Loreal jest w słoiczku o takiej kremowo/zelowej konsystencji.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 06:45   #4082
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

O, nawet nie wiedziałam..
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 06:47   #4083
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Don't worry, to są dwie inne wersje, miałam obie i chyba tylko opakowaniem się różnią:P
Dzięki Dzisiaj jego debiut
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 09:07   #4084
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Anecka dziękuję dziękuję Ci za polecenie pudru Ben Nye banana - reweelacja! Żółciutki i naprawdę jak się go położy to jest żółty! i to przez cały dzień! jestem pod ogromnym wrażeniem! Do tego matuje i nie ciemnieje no po prostu cudny! moje KWC Zaraz dodam opinie ... !

Polski Bursztyn - polecam Ci ten puder, poleeecam !

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
Bananowiec uzyty! oj zolty jest zolty, balam sie ze bede wygladala na chora na zoltaczke hmm ogolnie jest jestem zadowolona matuje, ale subtelnie, tzn nie robi machy na twarzy, twarz jest gladsza, milutka w dotyku nie bede inwestowac narazie w duzy, te 10ml starczy mi na 2 miesiace, moze dokupie w miedzy czasie jeszcze 10 ml. pozniej sobie kupie wiekszy jak bede jeszcze zadowolona
pomyslama ze jesli ktos chce mat ale zeby skora tez byla rozsiwetlona to polecam na puder matujacy nalozyc rozswietlajacy w miejsca gdzie chcemy sie blyszczec

teraz jeszcze tylko musze znalesc idealny korektor na krochy i pod oczy no i moze cos na poliki jak tafla wody
dokladnie - mily w dotyku, nie robi maski - super!
zamowilam przez allegro te 10 ml ale zamowie teraz bez watpienia te duze opakowanie



Mam pytanie codo tego pudru: proszę, napiszcie mi - jakim pędzlem go nakładać i jak ?
Tu link do pędzli do allegro: PĘDZLE DO PUDRU - allegro



Czym rozni sie puder po lewej od tego po prawej w moim załączniku ?


.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (87,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (76,1 KB, 5 załadowań)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 11:02   #4085
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Mam pytanie codo tego pudru: proszę, napiszcie mi - jakim pędzlem go nakładać i jak ?
Tu link do pędzli do allegro: PĘDZLE DO PUDRU - allegro



[B]Czym rozni sie puder po lewej od tego po prawej w moim załączniku ?
...............
różnią się pojemnością tylko. Ja Ci polecę pędzel do pudru z serii Ecotools,do kupienia w Rossmanie.Jest syntetyczny,miękki ,delikatnie dozuje puder i nie robi placków.<seria z bambusowymi rączkami>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 17:13   #4086
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
A jest inna baza niż płynna?
Jest ja sama uzywam baz sypkich, no ale to pod sypki podklad.. A teraz potrzebuje jakiejs kremowej lub plynnej. Chcialabym przetestowac RMK ale jest strasznie drogi.

Friese, bardzo prosze ciesze sie ze moglam pomoc. Co do pedzla, to tez polecam z ecotools, teraz nie podam Ci linka bo na tablecie pisze a tu ciezko o cos wiecej niz pisanie postow
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 18:50   #4087
JustynaOfSuburbia
Raczkowanie
 
Avatar JustynaOfSuburbia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 356
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

witam
znalazlam ten watek- zbiorczy o podkladach
wiec zapytam :
chcialabym wyprobowac podklad maybelline affiniton 24h ten nowy z rozowym paskiem
przeczytalam opinie i chyba bedzie okej
i tu pytanie: jaki kolor mam sobie dobrac? teraz uzywam rimmel match perfection gel- ten zelowy w sloiczku nr 103 true ivory
ogladalam rozne swatche ale nie wiem co z kolorem
* czy podklad ciemnieje na twarzy? *
przeczytalam ze troche tak i chyba powinnam kupic troszke jasniejszy
mam cere taka oliwkowa/brzoskwiniowa/ciepla, nie jestem bardzo jasna, nie jestem bardzo ciemna, opalam sie dobrze na zdrowy kolorek brazu

jezeli ktos moze to prosze o odowiedz
__________________
http://kosmetykiiinnenalogi.blogspot.com/
dopiero zaczynam

http://mynailsmyfun.bloog.pl/
moje małe bazgroły na paznokciach
JustynaOfSuburbia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 18:53   #4088
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Proponowałabym 010 lub jeden odcień ciemniejszy. Podkład owszem, trochę ciemnieje ale nie jakoś strasznie.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-14, 19:02   #4089
JustynaOfSuburbia
Raczkowanie
 
Avatar JustynaOfSuburbia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 356
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

dziekuje za podpowiedz
chyba wezme odrobine jasniejszy- jak bedzie za jasny to mozna uzyc pudru brazujacego
i wlasnie ten kolorek ogladalam- wydaje sie okej
__________________
http://kosmetykiiinnenalogi.blogspot.com/
dopiero zaczynam

http://mynailsmyfun.bloog.pl/
moje małe bazgroły na paznokciach
JustynaOfSuburbia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 00:57   #4090
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Anecka dziękuję dziękuję Ci za polecenie pudru Ben Nye banana - reweelacja! Żółciutki i naprawdę jak się go położy to jest żółty! i to przez cały dzień! jestem pod ogromnym wrażeniem! Do tego matuje i nie ciemnieje no po prostu cudny! moje KWC Zaraz dodam opinie ... !

Polski Bursztyn - polecam Ci ten puder, poleeecam !



dokladnie - mily w dotyku, nie robi maski - super!
zamowilam przez allegro te 10 ml ale zamowie teraz bez watpienia te duze opakowanie



Mam pytanie codo tego pudru: proszę, napiszcie mi - jakim pędzlem go nakładać i jak ?
Tu link do pędzli do allegro: PĘDZLE DO PUDRU - allegro



Czym rozni sie puder po lewej od tego po prawej w moim załączniku ?


.
DZIEWCZYNY a czy ten puder zolty bananas nadaje sie do jasnej karnacji ??nie bedzie sie az tak bardzo odzanczal??bo tego sie obawiam troszke
A ktorego sprzedawce na allegro polecicie ktory ma ten puder ,ale w pelnowymiarowym opakowaniu?? i zeby wysylal za granice


A moze znasz jeszcze jakis sposob zeby twarz wygladala jak TAFLA co uzyc?
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-11-15 o 00:59
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 09:22   #4091
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
różnią się pojemnością tylko. Ja Ci polecę pędzel do pudru z serii Ecotools,do kupienia w Rossmanie.Jest syntetyczny,miękki ,delikatnie dozuje puder i nie robi placków.<seria z bambusowymi rączkami>
Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Jest ja sama uzywam baz sypkich, no ale to pod sypki podklad.. A teraz potrzebuje jakiejs kremowej lub plynnej. Chcialabym przetestowac RMK ale jest strasznie drogi.

Friese, bardzo prosze ciesze sie ze moglam pomoc. Co do pedzla, to tez polecam z ecotools, teraz nie podam Ci linka bo na tablecie pisze a tu ciezko o cos wiecej niz pisanie postow
Dziewczyny jakbyscie mi mogly napisac gdize w rosmannie tego szukac i ile mniej wiecej kosztuje? Bo nie mam pojecia o jakim pedzlu mowa i jak wyglada i gdzie go szukac

ale dziekuje za podpowiedzi


Polski Bursztyn - twarz jak tafla? tzn?
ja mam jasna karnację - i stosuje revlon colorstay 150 buff + banana i jest super.

bo np juz skin balance pierre rene -- > 23 --> mimo ze zolty, to za ciemny jest dla mnie. a jest najjasniejszy.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2012-11-15 o 09:24
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 19:06   #4092
miucciaable
Raczkowanie
 
Avatar miucciaable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 221
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakbyscie mi mogly napisac gdize w rosmannie tego szukac i ile mniej wiecej kosztuje? Bo nie mam pojecia o jakim pedzlu mowa i jak wyglada i gdzie go szukac

ale dziekuje za podpowiedzi


Polski Bursztyn - twarz jak tafla? tzn?
ja mam jasna karnację - i stosuje revlon colorstay 150 buff + banana i jest super.

bo np juz skin balance pierre rene -- > 23 --> mimo ze zolty, to za ciemny jest dla mnie. a jest najjasniejszy.
Jesli wiesz, gdzie sa rzeczy do makijazu i do pielegnacji paznokci, to tam sa tez te pedzle. Pedzle przykuwaja uwage zielonym opakowaniem. Drewniana raczka i brazowe wlosie. Moj pedzel do pudru kosztowal 30 zlotych.
__________________
Zmiany, zmiany!!!
miucciaable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 22:23   #4093
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

[QUOTE=Friese;37628326]Dziewczyny jakbyscie mi mogly napisac gdize w rosmannie tego szukac i ile mniej wiecej kosztuje? Bo nie mam pojecia o jakim pedzlu mowa i jak wyglada i gdzie go szukac

..............
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 22:58   #4094
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny j eszcze wracajac do pudru sypkiego tak slawnego teraz Ben BANANAS ,bo sa jeszcze odcienie cameo-najjasniejszy wpada on w rozowy i odcien buff -jasny neutralny i odcien bananas-zolty -ale czy dla jasnych karnacji nie bedzie on za ciemny (moja karnacja jest:MLECZNA+zaczerwienie nia+troche jakby szarawa )

CZY ktoras moze porownac ten puder odcien BUFF -do pudru sypkiego CLINIQUE blended (odcien invisible blend) ???

A moze ten puder bedzie lepiej kryl,jezeli nalozy sie go gabeczka? zamiast pedzlem,bo slyszalam ze nic nie kryje ,a w reklami jest ,ze niby kryje on troche
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 08:51   #4095
miucciaable
Raczkowanie
 
Avatar miucciaable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 221
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Boze, widzisz, a nie grzmisz...
__________________
Zmiany, zmiany!!!
miucciaable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 09:34   #4096
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez miucciaable Pokaż wiadomość
Jesli wiesz, gdzie sa rzeczy do makijazu i do pielegnacji paznokci, to tam sa tez te pedzle. Pedzle przykuwaja uwage zielonym opakowaniem. Drewniana raczka i brazowe wlosie. Moj pedzel do pudru kosztowal 30 zlotych.
[QUOTE=dark01;37644488]
Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakbyscie mi mogly napisac gdize w rosmannie tego szukac i ile mniej wiecej kosztuje? Bo nie mam pojecia o jakim pedzlu mowa i jak wyglada i gdzie go szukac

..............
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html
dzięękuję!
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 17:03   #4097
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny j eszcze wracajac do pudru sypkiego tak slawnego teraz Ben BANANAS ,bo sa jeszcze odcienie cameo-najjasniejszy wpada on w rozowy i odcien buff -jasny neutralny i odcien bananas-zolty -ale czy dla jasnych karnacji nie bedzie on za ciemny (moja karnacja jest:MLECZNA+zaczerwienie nia+troche jakby szarawa )

CZY ktoras moze porownac ten puder odcien BUFF -do pudru sypkiego CLINIQUE blended (odcien invisible blend) ???

A moze ten puder bedzie lepiej kryl,jezeli nalozy sie go gabeczka? zamiast pedzlem,bo slyszalam ze nic nie kryje ,a w reklami jest ,ze niby kryje on troche
Twój styl pisania mnie rozbraja.I te poetyckie określenia...Troche samodzielności, nikt Ci nie poda gotowego rozwiązania na tacy.Poszperaj trochę sama w sieci, tak jak większość osób na tym forum...
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 06:54   #4098
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Twój styl pisania mnie rozbraja.I te poetyckie określenia...Troche samodzielności, nikt Ci nie poda gotowego rozwiązania na tacy.Poszperaj trochę sama w sieci, tak jak większość osób na tym forum...
:tak:
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 11:32   #4099
Vanilla Cream
Przyczajenie
 
Avatar Vanilla Cream
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witajcie!
Mam ogromny problem z podkładami. Jestem nastolatką, ale tenże kosmetyk jest w mojej kosmetyczce obowiązkowy. To naprawdę smutne, lecz nie wyobrażam sobie wyjścia bez niego z domu. Wszystko przez cerę skłonną do trądziku, a dodatkowo delikatną i przez co- zaczerwienioną.
Próbowałam już kilku lepszych, typowo aptecznych kosmetyków. Vichy Dermablend, La Roche Posay... Szukałam sporego krycia, ale też całkiem przyzwoitego składu. Pod tym względem jest ok. Ale pojawia się kolejny problem, który jest w stanie zdyskwalifikować całą resztę: odcień. Mam tzw. typ urody królewny śnieżki. Włosy z czasem mi pociemniały, oczy mam jasne, a skórę przeraźliwie bladą. Kilka razy nawet pytano się mnie, czy dobrze się czuję, bo jestem biała jak ściana. No i jeszcze sińce pod oczami...
Dlatego też nie spotkałam się z podkładem, który nie byłby dla mnie za ciemny. Co prawda, mimo że latem smarowałam się największymi filtrami, jak polecała mi dermatolog, to jednak troszeczkę opaliłam się na złoto i przykładowy podkład La Roche Posay wyglądał dobrze. Teraz, kiedy cera przybiera swój naturalny odcień- jesienią, zimą, wiosną, każdy specyfik wygląda na buzi pomarańczowo, żółto, po prostu źle!

Czy możecie polecić jakiś dobry, kryjący, ale bardzo jasny podkład? Cena może być nawet do 200 zł. Nauczyłam się, że lepiej zaoszczędzić na coś lepszego i mieć na długo niż męczyć się z tzw. koszmarkami.
Liczę na Waszą pomoc.

PS Zapomniałam dodać, że cerę mam suchą.

Edytowane przez Vanilla Cream
Czas edycji: 2012-11-17 o 11:35
Vanilla Cream jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-17, 11:38   #4100
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Vanilla Cream Pokaż wiadomość
Witajcie!
Mam ogromny problem z podkładami. Jestem nastolatką, ale tenże kosmetyk jest w mojej kosmetyczce obowiązkowy. To naprawdę smutne, lecz nie wyobrażam sobie wyjścia bez niego z domu. Wszystko przez cerę skłonną do trądziku, a dodatkowo delikatną i przez co- zaczerwienioną.
Próbowałam już kilku lepszych, typowo aptecznych kosmetyków. Vichy Dermablend, La Roche Posay... Szukałam sporego krycia, ale też całkiem przyzwoitego składu. Pod tym względem jest ok. Ale pojawia się kolejny problem, który jest w stanie zdyskwalifikować całą resztę: odcień. Mam tzw. typ urody królewny śnieżki. Włosy z czasem mi pociemniały, oczy mam jasne, a skórę przeraźliwie bladą. Kilka razy nawet pytano się mnie, czy dobrze się czuję, bo jestem biała jak ściana. No i jeszcze sińce pod oczami...
Dlatego też nie spotkałam się z podkładem, który nie byłby dla mnie za ciemny. Co prawda, mimo że latem smarowałam się największymi filtrami, jak polecała mi dermatolog, to jednak troszeczkę opaliłam się na złoto i przykładowy podkład La Roche Posay wyglądał dobrze. Teraz, kiedy cera przybiera swój naturalny odcień- jesienią, zimą, wiosną, każdy specyfik wygląda na buzi pomarańczowo, żółto, po prostu źle!

Czy możecie polecić jakiś dobry, kryjący, ale bardzo jasny podkład? Cena może być nawet do 200 zł. Nauczyłam się, że lepiej zaoszczędzić na coś lepszego i mieć na długo niż męczyć się z tzw. koszmarkami.
Liczę na Waszą pomoc.

PS Zapomniałam dodać, że cerę mam suchą.
Też mam bardzo jasną skórę.Może zainteresuj się minerałami - Lily lolo ma w swojej ofercie jasne odcienie.Obecnie używam i bardzo polecam Estee Lauder Double Wear w kolorze 16 Bone lub Ecru, nie pamiętam.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 11:55   #4101
Vanilla Cream
Przyczajenie
 
Avatar Vanilla Cream
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A jak z kryciem? Co prawda używam jeszcze kamuflażu, także może takie duże nie jest potrzebne...
Vanilla Cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 12:04   #4102
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Vanilla Cream Pokaż wiadomość
A jak z kryciem? Co prawda używam jeszcze kamuflażu, także może takie duże nie jest potrzebne...
EL Double Wear to mistrz w dziedzinie krycia.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 12:22   #4103
Vanilla Cream
Przyczajenie
 
Avatar Vanilla Cream
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

To powiem, że mnie zachęciłaś
Vanilla Cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 13:52   #4104
miucciaable
Raczkowanie
 
Avatar miucciaable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 221
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Vanilla Cream Pokaż wiadomość
Witajcie!
Mam ogromny problem z podkładami. Jestem nastolatką, ale tenże kosmetyk jest w mojej kosmetyczce obowiązkowy. To naprawdę smutne, lecz nie wyobrażam sobie wyjścia bez niego z domu. Wszystko przez cerę skłonną do trądziku, a dodatkowo delikatną i przez co- zaczerwienioną.
Próbowałam już kilku lepszych, typowo aptecznych kosmetyków. Vichy Dermablend, La Roche Posay... Szukałam sporego krycia, ale też całkiem przyzwoitego składu. Pod tym względem jest ok. Ale pojawia się kolejny problem, który jest w stanie zdyskwalifikować całą resztę: odcień. Mam tzw. typ urody królewny śnieżki. Włosy z czasem mi pociemniały, oczy mam jasne, a skórę przeraźliwie bladą. Kilka razy nawet pytano się mnie, czy dobrze się czuję, bo jestem biała jak ściana. No i jeszcze sińce pod oczami...
Dlatego też nie spotkałam się z podkładem, który nie byłby dla mnie za ciemny. Co prawda, mimo że latem smarowałam się największymi filtrami, jak polecała mi dermatolog, to jednak troszeczkę opaliłam się na złoto i przykładowy podkład La Roche Posay wyglądał dobrze. Teraz, kiedy cera przybiera swój naturalny odcień- jesienią, zimą, wiosną, każdy specyfik wygląda na buzi pomarańczowo, żółto, po prostu źle!

Czy możecie polecić jakiś dobry, kryjący, ale bardzo jasny podkład? Cena może być nawet do 200 zł. Nauczyłam się, że lepiej zaoszczędzić na coś lepszego i mieć na długo niż męczyć się z tzw. koszmarkami.
Liczę na Waszą pomoc.

PS Zapomniałam dodać, że cerę mam suchą.
``

Od siebie polecam Bobbi Brown. Ma genialne odcienie.
A tak najbardziej, to Makeup for ever, HD. Kryje dosc mocno i jest nie do zdarcia. Poza tym efekt jest naturalny.
__________________
Zmiany, zmiany!!!
miucciaable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 17:36   #4105
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
EL Double Wear to mistrz w dziedzinie krycia.
Ja tego nie podzielam, ale co osoba to opinia

Dla mnie najlepiej kryje Makeup for ever HD wyzej wspomniany oraz Lucy Minerals.

Slyszalam tez ze KETT daje super krycie, ale szczerze to albo ja sie nim nie umiem pomalowac, albo nie wiem co jeszcze.. ale niestety u mnie krycie bardzo srednie.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 18:08   #4106
dorotkazkansas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cześć dziewczyny, może któraś mi pomoże, bo nie za bardzo znam się na kosmetykach, podróbkach itp, więc proszę o radę
Chce kupić kolejne opakowanie revlona colorstay, ale chciałam kupić przez internet bo jest taniej. I na na aukcji lub w sklepach buteleczka wygląda zawsze inaczej.
przykład
http://www.nocanka.pl/revlon-colorst...facturers_id=2
http://www.kosmetykizameryki.pl/revl...110-ivory.html
http://allegro.pl/110-ivory-revlon-c...tml#tabsAnchor
Raz wszystkie białe napisy, raz biało czarne a raz całe czarne. O co chodzi? Który jest ok?
dorotkazkansas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 18:31   #4107
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dorotkazkansas Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, może któraś mi pomoże, bo nie za bardzo znam się na kosmetykach, podróbkach itp, więc proszę o radę
Chce kupić kolejne opakowanie revlona colorstay, ale chciałam kupić przez internet bo jest taniej. I na na aukcji lub w sklepach buteleczka wygląda zawsze inaczej.
przykład
http://www.nocanka.pl/revlon-colorst...facturers_id=2
http://www.kosmetykizameryki.pl/revl...110-ivory.html
http://allegro.pl/110-ivory-revlon-c...tml#tabsAnchor
Raz wszystkie białe napisy, raz biało czarne a raz całe czarne. O co chodzi? Który jest ok?
Ten z białymi napisami to nowa wersja i PONOĆ mniej kryjąca niż wcześniejsza Piszę "ponoć", bo nie używałam, więc to tylko zasłyszana opinia A jeśli będziesz chciała kupić starą wersję (z czarnymi napisami), to lepiej dokładnie wypytaj czy sprzedają właśnie tą, bo na all często się zdarza, że na zdjęciu jest stara wersja a wysyłają nową
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 18:40   #4108
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja tego nie podzielam, ale co osoba to opinia

Dla mnie najlepiej kryje Makeup for ever HD wyzej wspomniany oraz Lucy Minerals.

Slyszalam tez ze KETT daje super krycie, ale szczerze to albo ja sie nim nie umiem pomalowac, albo nie wiem co jeszcze.. ale niestety u mnie krycie bardzo srednie.
Dokładnie, ile osób, tyle opinii.Dla mnie MUFE to raczej krem tonujący, nie kryje niczego.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 18:54   #4109
dorotkazkansas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziękuję serdecznie za odpowiedź dobrze że można to kogoś poprosić o radę, zwłaszcza, że ostatnio dużo czytałam na temat podróbek i nie chcę się naciąć
dorotkazkansas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 18:57   #4110
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Też mam bardzo jasną skórę.Może zainteresuj się minerałami - Lily lolo ma w swojej ofercie jasne odcienie.Obecnie używam i bardzo polecam Estee Lauder Double Wear w kolorze 16 Bone lub Ecru, nie pamiętam.
ja wlasnie kupilam go ,ale odcien SAND ktory jest najasniejszy a ktory najciemniejszy z tych trzech odcieni twoim zdaniem?
BONE? ECRU? czy SAND ?
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.