wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-19, 18:35   #2041
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Trochę długo czekałaś. Mnie od ideaseller przychodziło w 7-8 dni Ja u booen kupowałam 8, też troszkę się naczekałam
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 18:36   #2042
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez mirrera Pokaż wiadomość
Witajcie


PS. No i oczywiście CC iFiona też wypróbować musze obowiązkowo
kurcze, chyba zplajtuję
Oczywiście jak spróbujesz to wyrobisz opinie . Ja mam próbke tego kremu cc iFiona( kupione w Asian Store) i jak dla mnie jest tragiczny. Dziwny kolor pomarańczowo-różowy, leciutki , przy nim każdy bb krem to mega korektor. Nic a nic nie zakryje. Dziwnie się rozprowadza. Jak dla mnie zupełny niewypał. Ale próbke zawsze możesz kupić i sama potestuj
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 20:02   #2043
_cornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _cornelia_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 098
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

dziewczyny, a zamawiałyście u zinopark? widzę, że ma niedrogo zestaw elemong z skin79, ale chciałabym mieć pewnosć, że nie podróbka
__________________
recenzje kosmetyczne, salonów kosmetycznych
dekoracje, moda i uroda
_cornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 20:27   #2044
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Wysmarowałam na noc twarz Whitening Water Drop Dr Jart+. Mam nadzieję, że nie zrobi mi kuku Pachnie super, tak delikatnie zieloną herbatą, zostawia lekki film na skórze, ale na noc jest ok. Zobaczymy, czy faktycznie nawilża.

Dzisiaj w Naturze miałam badanie skóry i wyszło na to, że mam słabo nawilżoną. Pójdę za 2 tyg po krótkiej kuracji azjatyckiej i zobaczymy, co wyjdzie
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 20:50   #2045
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Trust - zawiera to, co inne BB:
arbutynę, zieloną herbatę, kwas hialuronowy, witaminę C oraz K (a to ostatnie ciekawe).
Kuku raczej nie zrobi
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 20:59   #2046
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Zieloną herbatę nawet czuć Cóż, potestujemy - raczej nie mam wielkich problemów z zapychaniem (delikatne krostki na brodzie, które szybko schodzą), więc może nie będzie źle
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 21:05   #2047
_cornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _cornelia_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 098
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
[I]Dostałam paczuchę i chyba zmienię mojego ulubionego sprzedawcę na booen Co prawda nie dostałam żadnej próbki, ale za to dostałam pełnowymiarowy krem Whitening Water Drop by Dr Jart (kupiłam za około 50$ kosmetyków)
możesz podać dokładną nazwę sprzedawcy bo mi ktoś inny wyskakuje
__________________
recenzje kosmetyczne, salonów kosmetycznych
dekoracje, moda i uroda
_cornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 06:02   #2048
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

booeen (zjadło mi się jedno "e" )

Nałożyłam dzisiaj puder Skin79 Diamond - moja skóra wygląda cudnie, nie świecę się jak latarnia, ale jest lekki glow, taki szlachetny (chyba jak nazwa tego pudru ). Oby tak dalej!
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 09:35   #2049
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Kurcze! Tak się naczytałam różnych ochów i achów, że już się nie mogę doczekac kiedy pierwszy raz wypróbuje!!!
Rany, jaka jestem niecierpliwa!
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 09:46   #2050
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Niby tak ale np olej z rokitnika zapycha mnie po jednej nocy
mam chyba ciekawe i (zaskakujące nawet dla mnie wieści)
przed zmówieniem sobie BB złożyłam już sobie listę "cudownych" produktów do cery tłustej w Biochemii Urody. M.innymi serum azelo-oliwkowe i olejek myjący drzewko herbaciane, a że w sobotę miałam wesele, postanowiłam użyć kilka dni przed (dziewczyny tak zachwalały, że leczy, zapobiega wypryskom itd, naturalny skład). Użyłam i...cera wróciła do stanu...co najmniej złego. Za nim przyszła przesyłka z BU, używałam ponad tydzień Misshy PC i wszystkie krostki się pogoiły, nie było nowych stanów zapalnych... Teraz to wróciło. Po zachwalonej BU i użyciu minerałów w dniu wesela i dzień po(poprawiny). Głupia byłam, ze myślałam, ze utrzyma ten zestaw bardziej matową skórę przez noc, eh wróciłam do punktu wyjścia..a już było dobrze
więc miałaś rację...wszystko może zapchać... Chyba czas na pełną pielęgnację azjatycką. To bezsprzecznie mi służy.
Polecacie olejek DHC, tak? Do jakiej on jest cery, co "robi"?
ewentualnie znalazłam coś takiego http://www.asianstore.pl/85-lioele-p...am-zestaw.html słyszałam, że bardzo skuteczne. Miała któraś z was?????

Edytowane przez Czekoladka585
Czas edycji: 2011-09-20 o 10:27
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:05   #2051
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Czekoladka585 Pokaż wiadomość
mam chyba ciekawe i (zaskakujące nawet dla mnie wieści)
przed zmówieniem sobie BB złożyłam już sobie listę "cudownych" produktów do cery tłustej w Biochemii Urody. M.innymi serum azelo-oliwkowe i olejek myjący drzewko herbaciane, a że w sobotę miałam wesele, postanowiłam użyć kilka dni przed (dziewczyny tak zachwalały, że leczy, zapobiega wypryskom itd, naturalny skład). Użyłam i...cera wróciła do stanu...co najmniej złego. Za nim przyszła przesyłka z BU, używałam ponad tydzień Misshy PC i wszystkie krostki się pogoiły, nie było nowych stanów zapalnych... Teraz to wróciło. Po zachwalonej BU i użyciu minerałów w dniu wesela i dzień po(poprawiny). Głupia byłam, ze myślałam, ze utrzyma ten zestaw bardziej matową skórę przez noc, eh wróciłam do punktu wyjścia..a już było dobrze
więc miałaś rację...wszystko może zapchać... Chyba czas na pełną pielęgnację azjatycką. To bezsprzecznie mi służy.
Powiem szczerze, że w pewnym momencie też zachłysnęłam się BU-ową oraz "mazidłową" pielęgnacją, ale niestety nie wychodziło mi to do końca na dobre
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 12:21   #2052
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Czekoladka585 Pokaż wiadomość
mam chyba ciekawe i (zaskakujące nawet dla mnie wieści)
przed zmówieniem sobie BB złożyłam już sobie listę "cudownych" produktów do cery tłustej w Biochemii Urody. M.innymi serum azelo-oliwkowe i olejek myjący drzewko herbaciane, a że w sobotę miałam wesele, postanowiłam użyć kilka dni przed (dziewczyny tak zachwalały, że leczy, zapobiega wypryskom itd, naturalny skład). Użyłam i...cera wróciła do stanu...co najmniej złego. Za nim przyszła przesyłka z BU, używałam ponad tydzień Misshy PC i wszystkie krostki się pogoiły, nie było nowych stanów zapalnych... Teraz to wróciło. Po zachwalonej BU i użyciu minerałów w dniu wesela i dzień po(poprawiny). Głupia byłam, ze myślałam, ze utrzyma ten zestaw bardziej matową skórę przez noc, eh wróciłam do punktu wyjścia..a już było dobrze
więc miałaś rację...wszystko może zapchać... Chyba czas na pełną pielęgnację azjatycką. To bezsprzecznie mi służy.
Polecacie olejek DHC, tak? Do jakiej on jest cery, co "robi"?
ewentualnie znalazłam coś takiego http://www.asianstore.pl/85-lioele-p...am-zestaw.html słyszałam, że bardzo skuteczne. Miała któraś z was?????
To że jedno serum Ci nie służy to nie znaczy ze wszystkie takie będą.Ja mam serum Lemon z olejkiem tamanu i mi on leczy wszystkie "wykwity", mam też olejek myjący różany-fajny ale olejek DHC to cudojest to olejek myjący.Zostawia super miękką skórę i nawilżoną.Mnie on służy baaaaardzo.Jak pokończę to co mam to go kupię, choć jest dość drogi

A inna sprawa że przed "wielkimi wyjściami" NIGDY nie próbuje się nic czego się nie zna!

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez mirrera Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że w pewnym momencie też zachłysnęłam się BU-ową oraz "mazidłową" pielęgnacją, ale niestety nie wychodziło mi to do końca na dobre
Może źle je dobierałaś?a czasem jest tak że najpierw się skóra oczyszcza a potem widać wyniki, no ale nie każdemu wszystko pasuje
Pięlęgnacja azjatycja jest fajna, pachnąca ale często nie można składu odczytać a to nie dobrze bo trzeba w ciemno próbować.
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2011-09-20 o 12:23
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:38   #2053
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A inna sprawa że przed "wielkimi wyjściami" NIGDY nie próbuje się nic czego się nie zna!
Wiem, ale czasami mrzonka o super efekcie i gładkiej cerze zwycieża nad rozsądkiem
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:56   #2054
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Czekoladka585 Pokaż wiadomość
mam chyba ciekawe i (zaskakujące nawet dla mnie wieści)
przed zmówieniem sobie BB złożyłam już sobie listę "cudownych" produktów do cery tłustej w Biochemii Urody. M.innymi serum azelo-oliwkowe i olejek myjący drzewko herbaciane, a że w sobotę miałam wesele, postanowiłam użyć kilka dni przed (dziewczyny tak zachwalały, że leczy, zapobiega wypryskom itd, naturalny skład). Użyłam i...cera wróciła do stanu...co najmniej złego. Za nim przyszła przesyłka z BU, używałam ponad tydzień Misshy PC i wszystkie krostki się pogoiły, nie było nowych stanów zapalnych... Teraz to wróciło. Po zachwalonej BU i użyciu minerałów w dniu wesela i dzień po(poprawiny). Głupia byłam, ze myślałam, ze utrzyma ten zestaw bardziej matową skórę przez noc, eh wróciłam do punktu wyjścia..a już było dobrze
więc miałaś rację...wszystko może zapchać... Chyba czas na pełną pielęgnację azjatycką. To bezsprzecznie mi służy.
Ja kocham serum Azelo . Wiele razy mnie ratowało! Teraz też leczę nim cerę po małym zamieszaniu z mydłem węglowym. Chcesz się go pozbyć? Chętnie się wymienię
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:26   #2055
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

lioele water drop

opinia TUTAJ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010208.jpg (22,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010209.jpg (15,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010211.jpg (19,0 KB, 19 załadowań)
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 18:42   #2056
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziś użyłam tego różowego skin79 i jestem zachwycona. Cały dzień świetny efekt. Lekko przypudrowałam ELF puder hd ten biały i to duet idealny. Jak dla mnie 100 razy lepszy niż Mishha. Wysuwa się na nr 1 a nr 2 to też skin79 fioletowy oriental
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 21:11   #2057
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

trustmyself a który masz ten puder skin79 bo z serii diamond jest sypki <ciemy róż> i w kompakcie <jasny róż>
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 21:45   #2058
bossy162
Raczkowanie
 
Avatar bossy162
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 99
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Shazney mogłabyś rozwinąć kwestię mydła węglowego ? Uczuliło Cię ,wysypało..? Ja właśnie używam Tuli z helfów i jestem ciekawa
bossy162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 23:44   #2059
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez bossy162 Pokaż wiadomość
Shazney mogłabyś rozwinąć kwestię mydła węglowego ? Uczuliło Cię ,wysypało..? Ja właśnie używam Tuli z helfów i jestem ciekawa
Nie chcę tu śmiecić dziewczynom, więc zapraszam do wątku o naturalnych mydełkach: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post29016814 . Tam opisałam swoje perypetie z węglowym
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 06:13   #2060
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
trustmyself a który masz ten puder skin79 bo z serii diamond jest sypki <ciemy róż> i w kompakcie <jasny róż>
O ten: http://cdn1.iofferphoto.com/img3/ite...+13g-c4f79.jpg z filtrem
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 08:52   #2061
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Dziś użyłam tego różowego skin79 i jestem zachwycona. Cały dzień świetny efekt. Lekko przypudrowałam ELF puder hd ten biały i to duet idealny. Jak dla mnie 100 razy lepszy niż Mishha. Wysuwa się na nr 1 a nr 2 to też skin79 fioletowy oriental
Droga Dentico
Zastanawiam się cały czas nad tymi kremami, więc chciałam Cie poprosić, czy mogłabyś porównać Twoje spostrzeżenia co do Skinów: różowego, orientala i misshy?
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 17:45   #2062
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez mirrera Pokaż wiadomość
Droga Dentico
Zastanawiam się cały czas nad tymi kremami, więc chciałam Cie poprosić, czy mogłabyś porównać Twoje spostrzeżenia co do Skinów: różowego, orientala i misshy?
Pewnie
Zaczne od tego że mam cere mieszaną , ostatnio bez wyprysków, kolor raczej średni, ani za ciemna ani jasna bardzo.

Skin79 różowy, mam go dopiero 2 dni ale już go kocham, pięknie wyrównuje kolor skóry, ma jak dla mnie wystarczające krycie, po położeniu ma troszke siny kolor ale za 3 min już się stapia ze skórą. Skóra jest promienna, nie wchodzi w zmarszczki mimiczne.

Skin79 fioletowy równie dobry w konsystencji lżejszy, też ładnie wyrównuje koloryt , chyba mniej kryje. Pięknie nawilża i rozświetla skóre. Będe używć wymiennie z różowym lub je mieszać. Oba ładnie pachną.

Missha jak dla mnie nie bardzo. Jest dość ciężka, kryje ale hmm jak to ująć dla mnie jest tłustawa. Ma troche różowych tonów ale po krótkim czasie stapia się ze skórą. Dość szybko się świeciłam jeśli bym jej nie przypudrowała.

To są oczywiście odczucia moje własne, zależne od cery i jej wymagań. Wszystkie bb kremy pudruje lekko Pudrem wykończeniowym elfa hd i nie świece się długie godziny.

Czasem pod bb krem używam serum wygładzającego z Olay ale nie zawsze.

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Dziewczyny czy ma któraś z Was próbke lub odlewke do sprzedania tego bb kremu Charmzone?
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 18:00   #2063
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dentico! Dziękuję za wyczerpująca odpowiedź!
Mam nadzieję, szybko uda mi się wypróbować samej
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 10:34   #2064
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny mam problem, niewiem juz jaki kolejny bb cream zamawiać na testy. Orientale są dla mnie za szare na buzi, missha pc 23 daje mi różowy ton, Hera 2 jest chyba najlepsza, lecz też trochę w róż wpada... Skin 79 Lovely Girl kategorycznie odpada za blady, tłusty.

Mam mieszaną cerę, mocno się przetłuszczającą i bardzo dużo wrogów czerwonych do ukrycia plus pory... Wiem, ze nie zamaskuję całkowicie wszystkiego i godzę się na to, tak samo wiem, ze bb creamy nie kryją na 100% bo nie taka jest ich właściwość, ale szukam, szukam. Chcę wziąć teraz próbkę dr jart silver, choć pewnie będzie za blady, a ja choć się wybielam, to blada nie jestem.

Nie proszę Was o wskazanie ideały, ale na podsuniecie jakiegoś pomysłu.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 11:05   #2065
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem, niewiem juz jaki kolejny bb cream zamawiać na testy. Orientale są dla mnie za szare na buzi, missha pc 23 daje mi różowy ton, Hera 2 jest chyba najlepsza, lecz też trochę w róż wpada... Skin 79 Lovely Girl kategorycznie odpada za blady, tłusty.

Mam mieszaną cerę, mocno się przetłuszczającą i bardzo dużo wrogów czerwonych do ukrycia plus pory... Wiem, ze nie zamaskuję całkowicie wszystkiego i godzę się na to, tak samo wiem, ze bb creamy nie kryją na 100% bo nie taka jest ich właściwość, ale szukam, szukam. Chcę wziąć teraz próbkę dr jart silver, choć pewnie będzie za blady, a ja choć się wybielam, to blada nie jestem.

Nie proszę Was o wskazanie ideały, ale na podsuniecie jakiegoś pomysłu.
Przegladnij swatche, tak najlepiej dobierzesz bo na każdej skórze kremy inaczej mogą wyglądać
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 11:35   #2066
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Przegladnij swatche, tak najlepiej dobierzesz bo na każdej skórze kremy inaczej mogą wyglądać
No ja niby je przeglądam, a i tak nie potrafię dobrze wybrać. Nie jestem leniwa, naprawdę przeglądam bardzo dużo blogów i staram się dochodzić do jakichś konkluzji, ale chyba za głupia na to jestem (całe życie miałam z tym problem). Myślałam, że odcień misshy pc 23 będzie ideałem, a tu prawie klops - prawie, bo nie jest najgorszy. Czekam jeszcze na 21.

A ze słyszenia coś kryjącego dla tłuściochów dobrego? Nie proszę już o kolor, tylko o propozycję jakąś?
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 11:55   #2067
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem, niewiem juz jaki kolejny bb cream zamawiać na testy. Orientale są dla mnie za szare na buzi, missha pc 23 daje mi różowy ton, Hera 2 jest chyba najlepsza, lecz też trochę w róż wpada... Skin 79 Lovely Girl kategorycznie odpada za blady, tłusty.

Mam mieszaną cerę, mocno się przetłuszczającą i bardzo dużo wrogów czerwonych do ukrycia plus pory... Wiem, ze nie zamaskuję całkowicie wszystkiego i godzę się na to, tak samo wiem, ze bb creamy nie kryją na 100% bo nie taka jest ich właściwość, ale szukam, szukam. Chcę wziąć teraz próbkę dr jart silver, choć pewnie będzie za blady, a ja choć się wybielam, to blada nie jestem.

Nie proszę Was o wskazanie ideały, ale na podsuniecie jakiegoś pomysłu.
Ja mam cerę normalną, przesuszającą się czasami. Nałożyłam dzisiaj Holika Holika Essential Petit BB Cream i tak rozsmarowując stwierdziłam, że jest nie dla mnie, bo wchodzi w pory i podkreśla suche skórki. Nigdy tego nie miałam, a tu taki zonk. I tak sobie pomyślałam, że to może jest krem dla tłustej cery? Nakładać go trzeba dość szybko, bo szybko wysycha i staje się jakby pudrowy. Kolor jest ok, dopasował się, mam raczej oliwkowy odcień skóry i nic nie widzę różowego..

Dr. Jart Silver Label Rejuvenation BB Cream (miałam próbkę) to krem, który bardzo szybko 'wysycha' podczas nakładania, więc trzeba to szybko robić. Bardzo mocno kryje, przykrywa niedoskonałości cery. Dla mnie krył za mocno i cera wyglądała za idealnie Ale u mnie jest oki, gdy wyrównam koloryt

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Tak mi przyszło jeszcze na myśl: jeśli kremy są dla Ciebie (koniec lata) za jasne, to może sobie w tej chwili, zanim nie zbledniesz stosuj pudry brązujące w formie delikatnego konturowania.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 12:01   #2068
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
No ja niby je przeglądam, a i tak nie potrafię dobrze wybrać. Nie jestem leniwa, naprawdę przeglądam bardzo dużo blogów i staram się dochodzić do jakichś konkluzji, ale chyba za głupia na to jestem (całe życie miałam z tym problem). Myślałam, że odcień misshy pc 23 będzie ideałem, a tu prawie klops - prawie, bo nie jest najgorszy. Czekam jeszcze na 21.

A ze słyszenia coś kryjącego dla tłuściochów dobrego? Nie proszę już o kolor, tylko o propozycję jakąś?
Innisfree czy jakoś tak ale ja mam mieszaną cerę.A czym nakładasz BB?ja daję na dłoń troszkę i rozcieram FT.Jak da się naprawdę niewiele to kolor nie ma ogromnego znaczenia a ewentualnie dodać kolorku bronzerem
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 12:36   #2069
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Ja mam cerę normalną, przesuszającą się czasami. Nałożyłam dzisiaj Holika Holika Essential Petit BB Cream i tak rozsmarowując stwierdziłam, że jest nie dla mnie, bo wchodzi w pory i podkreśla suche skórki. Nigdy tego nie miałam, a tu taki zonk. I tak sobie pomyślałam, że to może jest krem dla tłustej cery? Nakładać go trzeba dość szybko, bo szybko wysycha i staje się jakby pudrowy. Kolor jest ok, dopasował się, mam raczej oliwkowy odcień skóry i nic nie widzę różowego..

Dr. Jart Silver Label Rejuvenation BB Cream (miałam próbkę) to krem, który bardzo szybko 'wysycha' podczas nakładania, więc trzeba to szybko robić. Bardzo mocno kryje, przykrywa niedoskonałości cery. Dla mnie krył za mocno i cera wyglądała za idealnie Ale u mnie jest oki, gdy wyrównam koloryt

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Tak mi przyszło jeszcze na myśl: jeśli kremy są dla Ciebie (koniec lata) za jasne, to może sobie w tej chwili, zanim nie zbledniesz stosuj pudry brązujące w formie delikatnego konturowania.
A ten dr jart nie odcinał ci się od koloru szyi, prawda? Bo ja się takich kwiatków najbardziej boję. Zamówiłam sobie odlewkę i pewnie sporo poczekam na nią. U mnie jak wspomniałam do ukrycia jest strasznie dużo (żeby nie było, pielęgnacja na wzorowym poziomie ), ale nie chcę maski, myślę, że przydałby się jakiś korektor pod podkład, bo tak to chyba nic nie podoła... A jak Wy uważacie?

Stosuję puder brązujący na bb , szczególnie właśnie na te za jasne odlewki go kładłam.

Ja nie wiem jak określić swój kolor skóry, myślę, ze mam żółte tony, jednak przez mych nieprzyjaciół na całej twarzy, którzy są ewidentnie barwy czerwonej moja cera jest coś pomiędzy żółcią a różem/czerwienią pewnie. Ja staram się pisac z usmiechem o tym, ale wierzcie mi ponad 12 lat już leczenia buzi i nic nie skutkuje, to podłamuje człowieka, wiec chciałabym zacząć się w końcu malować tak, bym choć trochę polubiła siebie.

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Innisfree czy jakoś tak ale ja mam mieszaną cerę.A czym nakładasz BB?ja daję na dłoń troszkę i rozcieram FT.Jak da się naprawdę niewiele to kolor nie ma ogromnego znaczenia a ewentualnie dodać kolorku bronzerem
Ja też mam mieszaną cerę, tylko, ze bardzo szybko się przetłuszcza.
Ja nakładam palcami, bo pędzelków się jeszcze nie dorobiłam. Twoja rada na pewno jest idealna jeśli ktoś nie ma większych kłopotów z cerą, u mnie może nie zdać to egzaminu.


Dziękuję Wam dziewczyny za odpowiedzi, bardzo mi to pomaga, no i jest mi bardzo miło, ze ktoś chce mi coś poradzić - ja jestem bardzo wrażliwa ostatnio i potrzebuję takich sympatycznych ludzi wokół siebie.


Jeszcze tak na koniec, co myślicie o Gold caviar bb? szukam i szukam o nim,a nie wiem jakie zdanie sobie wyrobić.

Edytowane przez Vila1987
Czas edycji: 2011-09-22 o 12:38
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 13:01   #2070
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Gold caviar bb nie mialam więc nie wiem
Mam sporo do ukrycia bo mam ogromne przebarwienia i popękane naczynka a do tego muszę uważać żeby w zmarszczki mi nic nie wlazło.

A pędzlem to najlepsza metoda do nie zrobienia sobie maski
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:22.