skóra z niedoskonałościami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-02, 18:01   #1
mada1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Question

skóra z niedoskonałościami


Jakie produkty powinnam używać (chodzi mi o żel do mycia twarzy, tonik, krem do twarzy)?Mam cerę mieszaną, tłustą w strefie T, wrażliwą, z niedoskonałościami i wągrami.Proszę o propozycje produktów.
mada1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 09:18   #2
Justyna22_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: skóra z niedoskonałościami

Mam taka sami typ cery co Ty. Na początku używałam Effaclar żel i go nie polecam bo wysusza cera, następnie używałam Cetaphil emulsje i mogą ją polecić bo jest delikatniejsza i nie wysusza az tak cery. Na chwile obecną używam produktów z biochemii urody ,tj. olejku myjącego z drzewka herbacianego i jest on najłagodniejszy,oczyszcza i absolutnie nie wysusza i nie zatyka porów W żelach do mycia unikaj w składzie SLS bo ten sładnik tylko szkodzi cerze i jest więcej wyprysków.
Justyna22_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 10:49   #3
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: skóra z niedoskonałościami

przejrzyj sobie KWC, konkretne kategorie. Tam znajdziesz polecane przez Wizażanki kosmetyki.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 21:06   #4
mada1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: skóra z niedoskonałościami

Justyna22_Mam taka sami typ cery co Ty. Na początku używałam Effaclar żel i go nie polecam bo wysusza cera, następnie używałam Cetaphil emulsje i mogą ją polecić bo jest delikatniejsza i nie wysusza az tak cery. Na chwile obecną używam produktów z biochemii urody ,tj. olejku myjącego z drzewka herbacianego i jest on najłagodniejszy,oczyszcza i absolutnie nie wysusza i nie zatyka porów W żelach do mycia unikaj w składzie SLS bo ten sładnik tylko szkodzi cerze i jest więcej wyprysków.

--------------------------------------------------------------------
Używając tego olejku myjącego z drzewka herbacianego używasz jeszcze kremu? Jeśli tak to jakiego??
mada1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 13:28   #5
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: skóra z niedoskonałościami

Ja używam żelu i toniku do mycia twarzy z serii Ziaja nuno, jak dla mnie są świetne
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 10:03   #6
Justyna22_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: skóra z niedoskonałościami

Cytat:
Napisane przez mada1234 Pokaż wiadomość
Justyna22_Mam taka sami typ cery co Ty. Na początku używałam Effaclar żel i go nie polecam bo wysusza cera, następnie używałam Cetaphil emulsje i mogą ją polecić bo jest delikatniejsza i nie wysusza az tak cery. Na chwile obecną używam produktów z biochemii urody ,tj. olejku myjącego z drzewka herbacianego i jest on najłagodniejszy,oczyszcza i absolutnie nie wysusza i nie zatyka porów W żelach do mycia unikaj w składzie SLS bo ten sładnik tylko szkodzi cerze i jest więcej wyprysków.

--------------------------------------------------------------------
Używając tego olejku myjącego z drzewka herbacianego używasz jeszcze kremu? Jeśli tak to jakiego??
Używałam kremu regenerujący z Uriage a obecnie stosuje cetaphil dermoprotektor dodając kilka kropel hydrolatu oczarowego na noc a na dzień Żel z nagietka z Flosleku ,który momentalnie sie wchłania i nie zostawia tłustej warstwy. Godny polecenia jest również Żel aloesowy z tej samem firmy koszt to jakies 8 zł a naparwde jest skuteczny i bez konserwantów.
Justyna22_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.