Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-30, 12:20   #3931
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Chwalę się zakupami na www.biopiekno.pl To już naprawdę ostatnie w tym półroczu, jeszcze tylko czekam na przesyłkę od Mhm z Phenome i BASTA!!!!!!!

Tonik oczyszczający
Żel regenerujący
Koncentrat dwufazowy

Żel pod prysznic Born to Bio "Kwiat gruszy", miałąm już Kakaową dżunglę, był świetny, ten ślicznie pachnie
Mydełko shea Alva, z werbeną.

Jesli ktoś cos miał z tych rzeczy, to poproszę o opinię, poza oczywiście koncentratem, o którym już się naczytałam tony ochów i achów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020882.jpg (61,0 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020884.jpg (81,0 KB, 68 załadowań)
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 12:30   #3932
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chwalę się zakupami na www.biopiekno.pl To już naprawdę ostatnie w tym półroczu, jeszcze tylko czekam na przesyłkę od Mhm z Phenome i BASTA!!!!!!!

Tonik oczyszczający
Żel regenerujący
Koncentrat dwufazowy

Żel pod prysznic Born to Bio "Kwiat gruszy", miałąm już Kakaową dżunglę, był świetny, ten ślicznie pachnie
Mydełko shea Alva, z werbeną.

Jesli ktoś cos miał z tych rzeczy, to poproszę o opinię, poza oczywiście koncentratem, o którym już się naczytałam tony ochów i achów
Świetne zakupy.
Ja też się czaję na te żele z Born to Bio. Nawet znalazłam w zestawie (dwa) i wtedy jeden wychodzi taniej niż normalnie jeden kosztuje. No, ale na razie żele mam to nie kupię.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 12:42   #3933
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
jp91 robię tak samo z grzywką! więc jednego dnia (zawsze rano) myję włosy,wieczorem spinam grzywkę,a następnego dnia rano tylko grzywkę wszyscy się ze mnie śmieją "o dzisiaj dzień mycia grzywki" :P
wracając do natury,czy Tisane można zaliczyć do naturalnych kosmetyków?
haha ja jak miałam dredy to też co dzień rano myłam tylko grzywkę
Ale za to resztę włosów myłam... raz na jakiś czas

ja myję co drugi dzień, ale drugiego dnia wieczorem czuje że nie są świeże, lepiej bym się czuła gdybym myła je co dzień ale nie robię tego z lenistwa i nienawidztwa mokrych włosów brr

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

mgiełka Phenome jest super wczoraj nawet zapomniałam nałożyć krem pod minerały i nie było ściągnięcia skóry, więc faktycznie nawilża a do tego pięknie pachnie
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 13:12   #3934
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

co do mycia włosów to ja przez parę lat myłam codziennie. ostatnio po przerzuceniu się na naturalne kosmetyki i olejowaniu włosów zaczęłam myć co drugi dzień. i wiecie co, z każdym tygodniem włosy tego drugiego dnia wyglądają coraz lepiej. dochodzę już do takiego stanu że tego drugiego dnia bardziej mi się podobają, bo głowa nie jest jeszcze przetłuszczona, a włosy mniej się puszą niż od razu po myciu, dzięki czemu nie mam takiego siana na głowie.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 13:21   #3935
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Korah piękne zakupy, nigdy nie miałam nic AMB i mam przez Ciebie ochotę
Musze dziś kupić szampon i wiecie jak to się może skończyć
Nie będę w stanie wybrać jednego.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 13:58   #3936
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

aga89, możesz napisać jak się sprawuje szampon Faith in Nature z jojobą i gdzie go kupiłaś, bo już jakiś czas się na niego czaję
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 14:23   #3937
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
co do mycia włosów to ja przez parę lat myłam codziennie. ostatnio po przerzuceniu się na naturalne kosmetyki i olejowaniu włosów zaczęłam myć co drugi dzień. i wiecie co, z każdym tygodniem włosy tego drugiego dnia wyglądają coraz lepiej. dochodzę już do takiego stanu że tego drugiego dnia bardziej mi się podobają, bo głowa nie jest jeszcze przetłuszczona, a włosy mniej się puszą niż od razu po myciu, dzięki czemu nie mam takiego siana na głowie.
Ja też kiedyś myłam włosy codziennie, max co drugi dzień. Teraz normalnie myję co drugi dzień, a nawe zdarza mi się myć co trzeci i wcale włosy nie są mocno przetłuszczone. Faktycznie zauważyłam różnicę po długotrwałym stosowaniu szamponów ekologicznych, choć na początku miałam obawę, że nie umyje się włosów bez SLSu

korah jakie zakupy!
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2012-01-30 o 14:25
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 14:37   #3938
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chwalę się zakupami na www.biopiekno.pl To już naprawdę ostatnie w tym półroczu, jeszcze tylko czekam na przesyłkę od Mhm z Phenome i BASTA!!!!!!!

Tonik oczyszczający
Żel regenerujący
Koncentrat dwufazowy

Żel pod prysznic Born to Bio "Kwiat gruszy", miałąm już Kakaową dżunglę, był świetny, ten ślicznie pachnie
Mydełko shea Alva, z werbeną.

Jesli ktoś cos miał z tych rzeczy, to poproszę o opinię, poza oczywiście koncentratem, o którym już się naczytałam tony ochów i achów
Mój synek powiedziałby "ach, ach" Bardzo fajne zakupy.
AMB bardzo mnie kusi, szczególnie maska do włosów i koncentrat (oczywiście)
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 15:00   #3939
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

a co nakladanie pod podklady? makijaz? ja nie wiem ale nie moge znalezc sobie fajnego kremu czy czegos pod makijaz.
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 15:29   #3940
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ja niestety jestem zmuszona myć głowę codziennie. Mam krótkie włosy i po prostu po nocy każdy jest wywinięty w inną stronę. Nie da rady ich ułożyć bez mycia. Dodatkowo suszę je na szczotce suszarką i prostuję grzywkę prostownicą, więc w ogóle nie mają ze mną lekko
Ja myłam pół życia codziennie włosy co doprowadzało mnie do rozpaczy.W ciąży włosy przestały mi się przetłuszczać i mogłam myć spokojnie co 2-3 dzień i tak mam do teraz.Myję co 2 dzień
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Też nie mogę się doczekać efektów polowania Klolci



Ja miałam szczęście,bo Klocia upolowała mi wszystko co chciałam
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Anakazar ja miałam i Alterrę i Noni. Alterrę na "szczęście" mój syn zużył do malowania szyb. Była dla mnie nieprzyjemna w nakładaniu i nie lubiłam jej bardzo. Obecnie mam Noni z papają, aloesem i grejpfrutem. Bardzo jestem z niej zadowolona. Bardzo ładnie pachnie i świetnie się nakłada. Dobrze chroni usta. Miałam też noni z limonką ale szybko jej się pozbyłam. Podobna była do Alterry.
Ja kupiłam alterre i jestem bardzo zadowlonaBardzo podobna do moich ulubionych pomadek nivea.
Skoro chwalisz noni to kupię ją następnym razem
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ty to nawet szyby masz naturalne!!!

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chwalę się zakupami na www.biopiekno.pl To już naprawdę ostatnie w tym półroczu, jeszcze tylko czekam na przesyłkę od Mhm z Phenome i BASTA!!!!!!!

Tonik oczyszczający
Żel regenerujący
Koncentrat dwufazowy

Żel pod prysznic Born to Bio "Kwiat gruszy", miałąm już Kakaową dżunglę, był świetny, ten ślicznie pachnie
Mydełko shea Alva, z werbeną.

Jesli ktoś cos miał z tych rzeczy, to poproszę o opinię, poza oczywiście koncentratem, o którym już się naczytałam tony ochów i achów
wow!
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a co nakladanie pod podklady? makijaz? ja nie wiem ale nie moge znalezc sobie fajnego kremu czy czegos pod makijaz.
Ja pod podkład nakładam kremy na dzień.Sanoflore i dr.hauschka aktualnie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 15:31   #3941
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
co do mycia włosów to ja przez parę lat myłam codziennie. ostatnio po przerzuceniu się na naturalne kosmetyki i olejowaniu włosów zaczęłam myć co drugi dzień. i wiecie co, z każdym tygodniem włosy tego drugiego dnia wyglądają coraz lepiej. dochodzę już do takiego stanu że tego drugiego dnia bardziej mi się podobają, bo głowa nie jest jeszcze przetłuszczona, a włosy mniej się puszą niż od razu po myciu, dzięki czemu nie mam takiego siana na głowie.
Mam tak samo Aguś
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Mój synek powiedziałby "ach, ach" Bardzo fajne zakupy.
AMB bardzo mnie kusi, szczególnie maska do włosów i koncentrat (oczywiście)
O jak słodko
Korach, ja również widząc Twoje zakupy mówię za synkiem Margoltki "ach, ach"! piękne!
A żel pachnie gruszkowo czy bardziej kwiatowo?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 15:43   #3942
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
oj Korah, pamiętamy pamiętamy te wredne babsztyle.
Kurczesz a ja nie pamiętam

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
to prawda, wydajność mnie zaskoczyła ale jest dość ciężki i też bałabym się zapchania. zastanawiam się czy Alterra albo Noni Care sprawdziłyby się... ale chyba pisałyście, że Noni be
Dziewczyny pisały, że Noni ma dość ciężkie składy.. naszą niezapychającą Anule kremik Noni zapchał.

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Co do olejowania włosów to ja nigdy po zmyciu oleju nie kładę odżywki na włosy

Natomiast ostatnio użylam maski organique anti allergic na włosy i również włosy świetne jak po każdej jednak po przetestowaniu każdej wydaje mi się że najlżejsze włosy mam po ant age

Dobra Duszyczka ma tez dla mnie tonik z yr na noc i już nie moge się doczekać kiedy do mnie dotrą
Widzicie a ja zawsze kładę odżywkę na włosy, po olejach też.

już wszystko poleciało

Cytat:
Napisane przez anka35 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
wiecie może, czy w stacjonarnych aptekach ( np w Krakowie ) może kupić składniki do "stuningowania" kosmetyków takie jak no: emulgatory, peptydy itp ?

PS. Korah - dzięki za informacje o targach.
Ja w Krakowie nie znam sklepu, w którym byłyby takie rzeczy

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chwalę się zakupami na www.biopiekno.pl To już naprawdę ostatnie w tym półroczu, jeszcze tylko czekam na przesyłkę od Mhm z Phenome i BASTA!!!!!!!

Tonik oczyszczający
Żel regenerujący
Koncentrat dwufazowy

Żel pod prysznic Born to Bio "Kwiat gruszy", miałąm już Kakaową dżunglę, był świetny, ten ślicznie pachnie
Mydełko shea Alva, z werbeną.

Jesli ktoś cos miał z tych rzeczy, to poproszę o opinię, poza oczywiście koncentratem, o którym już się naczytałam tony ochów i achów
piękności!!

Relacja z pola walki niekremowania się: po nocy buzia jest cudowna! I na pewno zostanę tylko przy toniku zamiast kremu, problem mam jednak z dniem Buzia jest troche ściągnięta i taka "zestresowana" Sam tonik pod makijaż nie daje sobie rady, muszę dać troszkę kremu choćby minimalną ilość ale musze
No i kupiłam sobie te celulozowe gąbeczki, które Korah polecała i przy ich pomocy zmywam z buzi mydełko
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2012-01-30 o 16:09
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 15:44   #3943
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

ja tez bede kladla odzywke po olejach bo jednak lepsze sa wtedy
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 16:07   #3944
monikaaa_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Myję codziennie włosy, bardzo szybko sie przetłuszczają:/ a problem mam że przy skórze głowy szybko sie przetłuszczają a końcówki przesuszone. Mam kręcone włosy ale od połowy głowy :P haha ;p zrezygnowałam z pianek, używam odżywki do kręconych włosów z nivea ale i tak muszę jej troche nałożyć aby w miarę moje loki wyglądały a nie jak siano. Chyba moje włosy przezwyczaiły się do zestawu Alterry granat i aloes i mniej sie kręcą:/ a staram się myć pod wieczór włosy i same wysychają , ale i tak drugiego dnia nie są za ładne.Nakładam oleje na włosy 1-2 razy w tygodniu. Polecacie dobry szampon, odżywkę, maskę do kręconych włosów?
monikaaa_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 16:08   #3945
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość

Dziewczyny a co myslicie o codziennym myciu wlosow? To im szkodzi czy pomaga? Wiem, ze to sprawa indywidualna. Ale ja np moge myc wlosy co 2 dni (3 sa juz nie bardzo ale mozna jeszcze w nich chodzic) ale juz tego 2 dnia czuje sie taka nie-swieza. Po prostu 1 dnia wygladaja fajnie i chcialabym myc je codziennie i sie tak nad tym zastanawiam (ten urlop zmusza mnie do refleksji haha :P) co ile Wy myjecie wlosy? I dlatego ze juz 'musicie' czy po prostu tak sie lepiej czujecie?
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja rozmawiałam kiedyś z dermatolog o myciu włosów. Powiedziała, że nie ma nic dziwnego w myciu codziennie i że żadne szampony te reklamowane nie pomogą. O ile to nie wina hormonów to nie ma się czym martwić. Myjemy się codziennie to czemu nie myć włosów codziennie. Mnie wkurza tylko to, że mam długie, grube włosy i mycie 365 dni w roku jest straszne, zajmuje mi 20 minut.
A ja nie suszę włosów, nie używam prostownicy ani lokówki. Pomijam fakt, że zimą w domu (jak nie mam napalone) schną mi 120 minut.
Ja też słyszałam tą wersję, co Wachlarz i muszę się z nią zgodzić. Moim zdaniem należny myć włosy tak często, jak szybko stają są tłuste. Ja przez lata użerałam się z tłustymi strąkami, bo wmawiano mi, że codzienne mycie jest szkodliwe. Od dobrych 8 lat myję włosy codziennie i mimo że to trochę upierdliwe, uwielbiam uczucie czystej głowy. Od czasu do czasu z ciekawości brałam włosy "na przetrzymanie", ale to nic nie dawało, tylko głowa mnie strasznie swędziała. Oczywiście, jeśli kiedyś zauważę, że przetłuszczanie się zmniejszyło, to będę myć rzadziej, ale na razie na to się nie zanosi. Żeby maksymalnie chronić włosy przy tak częstym oczyszczaniu stosuję metodę OMO + rozcieńczony szampon (oczywiście szampon bez SLS/SLES i odżywki bez silikonów). I muszę powiedzieć, że ze wszystkich wizażowych wynalazków OMO dało u mnie najbardziej widoczne efekty. Wreszcie moje włosy mają połysk!

edit. monikaaa_k - ja Ci właśnie polecam metodę OMO - od ucha w dół lekka odżywka, na skalp szampon, zmycie tego tak, żeby szampon nie spływał po włosach (najlepiej trzymać je w garści), a potem standardowo treściwa odżywka. Przy kręconych można też myć włosy samą odżywką. Poczytaj o tym na podforum Dla Zakręconych.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chwalę się zakupami na www.biopiekno.pl To już naprawdę ostatnie w tym półroczu, jeszcze tylko czekam na przesyłkę od Mhm z Phenome i BASTA!!!!!!!

Tonik oczyszczający
Żel regenerujący
Koncentrat dwufazowy

Żel pod prysznic Born to Bio "Kwiat gruszy", miałąm już Kakaową dżunglę, był świetny, ten ślicznie pachnie
Mydełko shea Alva, z werbeną.

Jesli ktoś cos miał z tych rzeczy, to poproszę o opinię, poza oczywiście koncentratem, o którym już się naczytałam tony ochów i achów
A ja od paru dni mam kilka rzeczy w koszyku na biopiekno.pl i biję się z myślami.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-01-30 o 16:17
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 16:20   #3946
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
A ja od paru dni mam kilka rzeczy w koszyku na biopiekno.pl i biję się z myślami.
Ulżyj sobie,wsadz do koszyka co tam Ci trzeba i myśli przestaną się bić
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 16:26   #3947
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ulżyj sobie,wsadz do koszyka co tam Ci trzeba i myśli przestaną się bić
Chyba w ten sposób nie sobie ulżę, tylko portfelowi. A on już jest zbyt lekki!

edit.
A, zapomniałam napisać. We Wrocławiu jest hurtownia kosmetyczna Silhouette DCD i oni prowadzą również sprzedaż detaliczną. Sporo Wizażanek u nich kupowało (zwłaszcza kosmetyki do paznokci), więc chyba są godni zaufania. I oni mają w ofercie maski Bielendy. http://dcdpaznokcie.pl/ Mają też oddziały w Dzierżoniowie, Opolu, Legnicy, Jeleniej Górze i Wałbrzychu (ale mam farta) oraz prowadzą sklep internetowy. Pisałam do nich wczoraj i we Wrocku są maski na stanie. Może się przejadę w tygodniu. Jak którejś mam kupić i wysłać, to dajcie znać.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-01-30 o 16:40
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 16:47   #3948
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chwalę się zakupami na www.biopiekno.pl To już naprawdę ostatnie w tym półroczu, jeszcze tylko czekam na przesyłkę od Mhm z Phenome i BASTA!!!!!!!

Tonik oczyszczający
Żel regenerujący
Koncentrat dwufazowy

Żel pod prysznic Born to Bio "Kwiat gruszy", miałąm już Kakaową dżunglę, był świetny, ten ślicznie pachnie
Mydełko shea Alva, z werbeną.

Jesli ktoś cos miał z tych rzeczy, to poproszę o opinię, poza oczywiście koncentratem, o którym już się naczytałam tony ochów i achów
Piękne zakupy

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Kurczesz a ja nie pamiętam

Widzicie a ja zawsze kładę odżywkę na włosy, po olejach też.

Relacja z pola walki niekremowania się: po nocy buzia jest cudowna! I na pewno zostanę tylko przy toniku zamiast kremu, problem mam jednak z dniem Buzia jest troche ściągnięta i taka "zestresowana" Sam tonik pod makijaż nie daje sobie rady, muszę dać troszkę kremu choćby minimalną ilość ale musze
No i kupiłam sobie te celulozowe gąbeczki, które Korah polecała i przy ich pomocy zmywam z buzi mydełko
e tam nie ma co pamiętać Napiszę Ci później.
Moje włosy po oleju, bez odżywki wyglądają ciut lepoej, ale i tak słabo. Odżywka jest konieczna. Szczególnie po tej stronie gdzie jest grzywka i gdzie mam bardziej wycieniowane włosy.
Ale fajnie, że Ci służy niekremowanie się A rano bez kremu wyjść na podwórko? Nie wyobrażam sobie! Szczególnie, że teraz tak zimno i wietrznie, trzeba czymś chronić cerę.
Na te gąbeczki dziś patrzyłam z myślą o zmywaniu glinek, ale w końcu nie zdecydowałam się. Może następnym razem. Powiesz jak u Ciebie się sprawdzają
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 17:04   #3949
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
A ja od paru dni mam kilka rzeczy w koszyku na biopiekno.pl i biję się z myślami.

Fajne próbki dają, błyskawiczna przesyłka
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 17:12   #3950
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Fajne próbki dają, błyskawiczna przesyłka
Oj, przestań! A jaką ważność po otwarciu ma serum AMB?
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 17:15   #3951
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

aha potwierdzam, ze mam pomadke alterry i moim zdaniem calkiem fajna bardzo tresciwa mysle ze na zime w sam raz
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 18:02   #3952
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Oj, przestań! A jaką ważność po otwarciu ma serum AMB?

24 miesiące

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
aha potwierdzam, ze mam pomadke alterry i moim zdaniem calkiem fajna bardzo tresciwa mysle ze na zime w sam raz
Ech, skusze się.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 18:05   #3953
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

skus sie kosztowala 4 zl

ja sobie wlasnie ja mam na ustkach i sa takie mieciutkie i nawilzone :P
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 18:07   #3954
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Lubię pomadkę z Alterry, ale pod koniec opakowania zaczyna mnie wysuszać., Miałam już duużo opakowań, jestem uzależniona od pomadek, moje usta nie mają żadnej naturalnej ochrony. A dzisiaj kupiłam sobie balsam do ust z YR Bio Culture, póki co super Miałam zniżkę -50% inaczej bym się nie zdecydowała za taki mały balsam dać 20zł Któraś z Was miała ten produkt?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 18:10   #3955
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziewczyny a w sklepie internetowym Phenome jest jakaś promocja, czy tylko stacjonarnie? Kusicie, jak cholera, choć wcale nie chcę robić tam zakupów.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 18:15   #3956
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość


już wszystko poleciało


Relacja z pola walki niekremowania się: po nocy buzia jest cudowna! I na pewno zostanę tylko przy toniku zamiast kremu, problem mam jednak z dniem Buzia jest troche ściągnięta i taka "zestresowana" Sam tonik pod makijaż nie daje sobie rady, muszę dać troszkę kremu choćby minimalną ilość ale musze
No i kupiłam sobie te celulozowe gąbeczki, które Korah polecała i przy ich pomocy zmywam z buzi mydełko
Dziękuję a powiedz użyłaś na noc którego toniku?

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Oj, przestań! A jaką ważność po otwarciu ma serum AMB?
Z tego co pamiętam to 2 lata

O widzę że Korah mnie uprzedziła
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 18:22   #3957
monikaaa_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

krem pod oczy z kofeiną na jakiej stronce zamawiałyście ?
monikaaa_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 18:23   #3958
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez monikaaa_k Pokaż wiadomość
krem pod oczy z kofeiną na jakiej stronce zamawiałyście ?
Tutaj:

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/pl/p/100P...-Eye-Cream/305

Ja zamówię teraz duże opakowanie, bo jestem bardzo zadowolona.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2012-01-30 o 18:24 Powód: blad
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 20:32   #3959
monikaaa_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Tutaj:

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/pl/p/100P...-Eye-Cream/305

Ja zamówię teraz duże opakowanie, bo jestem bardzo zadowolona.
ok dzieki ale na tej stronce brak towaru poszukam na innych stronkach
monikaaa_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 20:42   #3960
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Niestety i ja dzisiaj poszłam kupić mgiełkę Phenome
Zamiast się uczyć do matury to ja latam po Złotych Tarasach i przepuszczam pieniądze w Zarze i kupując naturalne mazidła. Żebym ja od tego piękniejsza albo mądrzejsza była...

Moje małe zakupy:
1. Mgiełka Phenome
2. Szampon Hipp
4. Maseczka Dermaglin
5. Krem na dzień AA Wrażliwa Natura (czy ktoś go ma? Używam go jakiś czas i sama nie wiem co myśleć, niby jest ok... a na KWC prawie same zachwyty)
6. Krem do rąk Anne Lind (Anne Marie Borlind)- prezent od Mamy chłopaka (jest kochana, zawsze o mnie pamięta, jak gdzieś wyjeżdża to i ja dostaje jakiś drobiazg)

Co do toniku octowego to używałam go dwa razy na noc i jakoś się nie zachwyciłam. W ogóle moja skóra wygląda nie za dobrze i nie wiem już co z nią robić, ciągle kwasu na nią nakładać nie mogę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 30.01 002.jpg (96,3 KB, 50 załadowań)
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.