Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-15, 12:33   #4651
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Iliosku, a powiedz Ty mi tak szczerze, czy te esiaki to trwałe są? i czy szybko schną na pazurze?

bo ja bardzo lubię mieć pomalowane paznokcie, ale jeszcze bardziej chyba nie lubię malować
Witaj w klubie, też lubię mieć pomalowane pazury, ale malować ich już nie
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 12:38   #4652
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

a ja wlasnie lubie - ogolnie zazwyczaj maluje pazury w czwartki [no chyba, ze mam nowy lakier i MUSZE go przetestowac] i juz nawet moj TZ w czwartki jak np nie maluje pazurow wieczorem to taki zdziwiony pyta co sie stalo, ze nie maluje skoro to czwartek jest

[aaa zgadalam sie z kumpela, ze mam jej kupic essiaka, co oznacza, ze sobie kupie 1 lub 3, jak znam zycie to 3 odwyyyyk]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 13:12   #4653
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Baleriny Wojas, 219 pln, przypomniało mi się, ale nie dam rady wstawić fotek ze sklepu przez telefon. Później dam
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 13:17   #4654
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Baleriny Wojas, 219 pln, przypomniało mi się, ale nie dam rady wstawić fotek ze sklepu przez telefon. Później dam
kupiłam w Wojasie ostatnio tzw. sneakersy i padłam z zachwytu nad tym jakie są wygodne. Czuję się jakbym chodziła boso, na plus oczywiście, nie że po kamolach
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 13:42   #4655
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Misianka, to poradz mi proszę, przyjeżdża do mnie osoba, która wyczytała w przewodniku o Warszawie, że zwiedzanie Pragi to must have jak się poznaje Stolicę. Co jej pokazać, myślałam przejść się Ząbkowską, no ale co jeszcze, bo się nie znam?
Targowa rozkopana, przecież nie będę pokazywać wielkiego placu budowy metra
Potwierdzam wszystko to, co napisały wcześniej dziewczęta.
Poza tym:
Alternatywne zwiedzanie Warszawy KLIK
Aktualności Prawy Brzeg
śladem praskich kapliczek KLIK
Blog prowadzi bardzo fajna dziewczyna Kasia Chudyńska, która jest warszawską przewodniczką (i dziennikarką)
Muzeum Neonu na Pradze KLIK

sporo jest też fajnych knajpek i imprezowni, ale one dosyć często zmieniają miejsca

info z FB
Sen Pszczoły KLIK
Melon Inżynierska KLIK
nie wiem jak się ma zagłębie klubowe na 11 Listopada, np. Hydrozagadka itd. KLIK i Saturator KLIK, warto zajrzeć lub zadzwonić, ja juz tak się nie włóczę wieczorami po knajpach jak kiedyś

A poza Pragą, w samym Centrum polecam fajne miejsce w Al. Jerozolimskich w budynku po szpitalu dziecięcym Omega - Jerozolima KLIK
fajne miejsce, jak w latach '90 w Berlinie w weekendy są tam imprezy do tańczenia (wiadomo kasa ), a na górze znajdują się pracownie art. i showroomy (np. ciuchy Anki Cahlo). Miejsce prowadza Ci sami goście, co kiedyś 5-10-15 przy Mokotowskiej

i jeszcze jedno fajne miejsce, już nie z muzyką totalnie taneczną to przy Pl. Grzybowskim - Pardon, To Tu KLIK


[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;40822537]Ja dawniej malowałam paznokcie tylko odżywkami jeśli już, a dzięki Essie polubiłam malowanie kolorem


A ja w Esiorach wolę szersze pędzelki, nie robią mi smug w przeciwieństwie do tych wąskich Dwa przeciągnięcia i pazur pomalowany [/QUOTE]
Co do Essieaków mam takie samo zdanie
Tak samo, kiedyś malowałam tylko odżywkami albo "niewidocznymi" kolorami, a dzięki Essie i tym szerszym pędzelkom rozhulałam się kolorystycznie

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2013-05-15 o 14:00
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 13:44   #4656
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Baleriny Wojas, 219 pln, przypomniało mi się, ale nie dam rady wstawić fotek ze sklepu przez telefon. Później dam
Dziękować, zajrzę tam

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

Co do Essieaków mam takie samo zdanie
Tak samo, kiedyś malowałam tylko odżywkami albo "niewidocznymi" kolorami, a dzięki Essie i tym szerszym pędzelkom rozhulałam się kolorystycznie
Dokładnie


Milko, off topując, śniłaś mi się dzisiaj Miałaś fantastyczną, butelkowozieloną sukienkę
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 14:03   #4657
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;40825426]
Dokładnie


Milko, off topując, śniłaś mi się dzisiaj Miałaś fantastyczną, butelkowozieloną sukienkę[/QUOTE]
musiała być piękna! lubię butelkową zieleń! a może to pomysł na jakąś fajną sukienkę? w realu
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-15, 14:10   #4658
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
musiała być piękna! lubię butelkową zieleń! a może to pomysł na jakąś fajną sukienkę? w realu
Może, może
Ja bym sobie chętnie butelkowo zieloną uszyła, ale nie mogę znaleźć dobrej gatunkowo tkaniny w takim właśnie kolorze
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 14:13   #4659
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Potwierdzam wszystko to, co napisały wcześniej dziewczęta.
Poza tym:
Alternatywne zwiedzanie Warszawy KLIK
Aktualności Prawy Brzeg
śladem praskich kapliczek KLIK
Blog prowadzi bardzo fajna dziewczyna Kasia Chudyńska, która jest warszawską przewodniczką (i dziennikarką)
Muzeum Neonu na Pradze KLIK

sporo jest też fajnych knajpek i imprezowni, ale one dosyć często zmieniają miejsca

info z FB
Sen Pszczoły KLIK
Melon Inżynierska KLIK
nie wiem jak się ma zagłębie klubowe na 11 Listopada, np. Hydrozagadka itd. KLIK i Saturator KLIK, warto zajrzeć lub zadzwonić, ja juz tak się nie włóczę wieczorami po knajpach jak kiedyś

A poza Pragą, w samym Centrum polecam fajne miejsce w Al. Jerozolimskich w budynku po szpitalu dziecięcym Omega - Jerozolima KLIK
fajne miejsce, jak w latach '90 w Berlinie w weekendy są tam imprezy do tańczenia (wiadomo kasa ), a na górze znajdują się pracownie art. i showroomy (np. ciuchy Anki Cahlo). Miejsce prowadza Ci sami goście, co kiedyś 5-10-15 przy Mokotowskiej

i jeszcze jedno fajne miejsce, już nie z muzyką totalnie taneczną to przy Pl. Grzybowskim - Pardon, To Tu KLIK


O, kapliczki, uwielbiam je, czasami można je też spotkać w Śródmieściu, to może być ciekawe

a tak w ogóle to jestem pod wrażeniem Twojego opisu
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 14:22   #4660
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

A w Lublinie nie ma Hebe

A tez chcialabym kilka essiaków
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 14:25   #4661
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Baleriny Wojas, 219 pln, przypomniało mi się, ale nie dam rady wstawić fotek ze sklepu przez telefon. Później dam
Panno Ewelino (mogę tak mówić), a oto obiecane foty, co byś nadaremno nie szła, jak nie takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1368622014960.jpg (17,9 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1368622026020.jpg (18,3 KB, 52 załadowań)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-15, 14:28   #4662
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Potwierdzam wszystko to, co napisały wcześniej dziewczęta.
Poza tym:
Alternatywne zwiedzanie Warszawy KLIK
Aktualności Prawy Brzeg
śladem praskich kapliczek KLIK
Blog prowadzi bardzo fajna dziewczyna Kasia Chudyńska, która jest warszawską przewodniczką (i dziennikarką)
Muzeum Neonu na Pradze KLIK

sporo jest też fajnych knajpek i imprezowni, ale one dosyć często zmieniają miejsca

info z FB
Sen Pszczoły KLIK
Melon Inżynierska KLIK
nie wiem jak się ma zagłębie klubowe na 11 Listopada, np. Hydrozagadka itd. KLIK i Saturator KLIK, warto zajrzeć lub zadzwonić, ja juz tak się nie włóczę wieczorami po knajpach jak kiedyś

A poza Pragą, w samym Centrum polecam fajne miejsce w Al. Jerozolimskich w budynku po szpitalu dziecięcym Omega - Jerozolima KLIK
fajne miejsce, jak w latach '90 w Berlinie w weekendy są tam imprezy do tańczenia (wiadomo kasa ), a na górze znajdują się pracownie art. i showroomy (np. ciuchy Anki Cahlo). Miejsce prowadza Ci sami goście, co kiedyś 5-10-15 przy Mokotowskiej

i jeszcze jedno fajne miejsce, już nie z muzyką totalnie taneczną to przy Pl. Grzybowskim - Pardon, To Tu KLIK



Co do Essieaków mam takie samo zdanie
Tak samo, kiedyś malowałam tylko odżywkami albo "niewidocznymi" kolorami, a dzięki Essie i tym szerszym pędzelkom rozhulałam się kolorystycznie
Milko świetny z Ciebie przewodnik. Słabo znam Warszawę, prawie wcale, poza topowymi miejscami , chętnie skorzystam, jak tylko będziemy mieli wolny weekend wyciągnę tżeta
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 14:34   #4663
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Milko - jestem zazdrosna o Twą wiedzę o Prażce


no to szczeliłam 2 esiaki: Bahama Mama (dawno upatrzon) i do pary promocynej Madison ave-hue, będzie bardzo teges jak mi się nogi/stopy opalą (bo normalnie, to ja nie lubię jasnych lakierów)

a tego Top Coata esiakowego nie ma już przy Kijowskiej (choć w kolorowe dobrze zaopatrzona szafa nadal), ale pani zdradziła, ze właśnie dostawę mają, to może jutro i top będzie

no i po raz pierwszy nie dostałam próbki zapachu w S.
no to na miejscu spożyłam, otatniom zakochana w La Vie Est Belle Lancome, niestety aktualnie nie na moją kieszeń (jak i wiele innych rzeczy), no ale dzis sobie pachnę
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-05-15 o 14:35
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 14:34   #4664
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość

Po drugie, mogłybyście polecić jakiś fajny pędzelek do eyelinera w żelu dla totalnego beztalencia?
Mam ten, bardzo fajny jest KLIK.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja kocham essie
od kiedy je odkrylam to inne lakiery poszly w kąt, jakos ich konsystencja [w wiekszosci] i wszystko w nich mi pasuje najbardziej.
jestem nalogowym malowaczem paznokci
To tak jak ja
Kliknelam ostatnio fioletowego neona dj play that song i o ile kolor jest cudny, tak konsystencja, dziwaczne wykonczenie ( pol-mat) i cienki pedzelek mnie denerwuja. Mam nadzieje ze zgestnieje troche, pedzelek zmienie, po wykonczeniu najpredzej Fishnet stockings, a na wierzch top i bedzie git
Opanowalam sie i nie kupilam Bouncer its me, w ostatnim momencie przypomnialam sobie jak nie lubie amerykanskich pedzelkow. Poczekam grzecznie do czerwca

Mam Eternal Optimist, po poleceniu Milki, fajny jest

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;40822537]

A ja w Esiorach wolę szersze pędzelki, nie robią mi smug w przeciwieństwie do tych wąskich Dwa przeciągnięcia i pazur pomalowany
[/QUOTE]

Tez nie lubie tych waskich

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2013-05-15 o 14:36
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 14:42   #4665
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Na hQhair znowu promocja 3 w cenie 1: http://www.hqhair.com/offers/3-for-3...affil=thgemail (wybrane produkty).
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 14:59   #4666
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość

ja essiaki mam chyba aż ze dwa
ja też mam tylko 2; kupione zresztą na promo w Hebe, jak były po 19,90 (+ kupon na 10 zł zwrotu) a tak poza tym, to same opiki...

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Ja do tej pory kupowałam w sieciówkach no i niestety - jednorazówki toteż nawet zeszłoroczne się nie nadają
nigdy chyba nie miałam butów z siecówki a te moje nieco schodzone baleriny z nieodżałowanego sklepu Goertz 17 (czy jakoś podobnie zwinęłi się z Pl bardzo szybko, żałuję, bo mieli butki całkiem w moim guście...
Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Bobbikowego pedzelka nie mam, ale z maybelline mam i jestem zadowolona
O tym mówicie???
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 15:03   #4667
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
nigdy chyba nie miałam butów z siecówki a te moje nieco schodzone baleriny z nieodżałowanego sklepu Goertz 17 (czy jakoś podobnie zwinęłi się z Pl bardzo szybko, żałuję, bo mieli butki całkiem w moim guście...
O tym mówicie???
Goertz był jednym z pierwszych sklepów, o którym pomyślałam, pamiętałam, że w Złotych Tarasach był ich sklep, ale faktycznie, zwinęli się, szkoda, bo dobrej jakości mieli buty.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 15:22   #4668
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
...
O tym mówicie???
o tym

Goertz 17 był fajny, fakt ...

idę spać troszkę, nie śpię drugę dobę prawie i jakoś mi dziwnie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 16:00   #4669
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;40825855]Może, może
Ja bym sobie chętnie butelkowo zieloną uszyła, ale nie mogę znaleźć dobrej gatunkowo tkaniny w takim właśnie kolorze[/QUOTE]
Obiecałam sobie, że jak tylko uporam się z aktualnymi zaległościami życiowymi to zapiszę się na wypasiony kurs szycia i kupię fajną maszynę.
Choćbym miała szyć sukienki tylko dla siebie. Tak na prawdę to w sklepach nie ma tych wymarzonych, albo jak są fajne (ostatnio szukałam w necie u polskich młodych/tanich/ projektantów) to raczej za duże na mnie.

Ja znam jedną fajną hurtownię materiałów w Wawie, ale na razie sukienki uszyć sobie nie potrafię

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
O, kapliczki, uwielbiam je, czasami można je też spotkać w Śródmieściu, to może być ciekawe

a tak w ogóle to jestem pod wrażeniem Twojego opisu
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Milko świetny z Ciebie przewodnik. Słabo znam Warszawę, prawie wcale, poza topowymi miejscami , chętnie skorzystam, jak tylko będziemy mieli wolny weekend wyciągnę tżeta
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Milko - jestem zazdrosna o Twą wiedzę o Prażce
Dziękuję, dziewczęta

To wynik chyba dorastania w dość kontrkulturowym środowisku w latach '90 - teraz prawie wszyscy moi znajomi tworzą jakieś fajne miejsca w mieście albo inicjują fajne wydarzenia stąd ta wiedza, no i fejsbuk pomaga Ciekawe jest też to, że wielu ludzi, którzy na początku lat 2000ych (nie wiem czy tak to się pisze ) wyjechali za granicę, by wrócić do Wawy po 10 latach, skorzystać z doświadczeń i tworzyć fajne miejsca właśnie tutaj.
Myślę, że podobnie jest w Poznaniu, Wrocławiu i Trójmieście.
Teraz Warszawa jest jak berlin w latach '90 (z tego co pamiętam hehe)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Mam Eternal Optimist, po poleceniu Milki, fajny jest
o cieszę się, że Ci się podoba, ja właśnie wczoraj go zmyłam z paznokci
teraz szykuję się do "neonówki" Tart Deco

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;40826557]Goertz był jednym z pierwszych sklepów, o którym pomyślałam, pamiętałam, że w Złotych Tarasach był ich sklep, ale faktycznie, zwinęli się, szkoda, bo dobrej jakości mieli buty.[/QUOTE]
Fajny, ale mieli wysokie ceny i podejrzanego pochodzenia UGGi
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-15, 16:13   #4670
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Obiecałam sobie, że jak tylko uporam się z aktualnymi zaległościami życiowymi to zapiszę się na wypasiony kurs szycia i kupię fajną maszynę.
Choćbym miała szyć sukienki tylko dla siebie. Tak na prawdę to w sklepach nie ma tych wymarzonych, albo jak są fajne (ostatnio szukałam w necie u polskich młodych/tanich/ projektantów) to raczej za duże na mnie.

Ja znam jedną fajną hurtownię materiałów w Wawie, ale na razie sukienki uszyć sobie nie potrafię
Mnie właśnie to skłoniło, zeby sobie po amatorsku zacząć szyć - wymyślałam sobie albo potrzebowałam ubrania o konkretnym kroju, kolorze - w sklepach nie mogłam takich znaleźć W dodatku jakość ubrań w sklepach spada rokrocznie (albo ja odnoszę takie wrażenie).
Teraz patrzę na jakiś manekin w Zarze z 'czymś' za 299 zł i wiem, że uszyłabym to samo za 60 zł
W ogóle niektóre ubrania po mojej mamie z ciężkiego PRLu mają się dziś lepiej niż niektóre z sieciówek sprzed roku

Milko, a co to za hurtownia?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 16:19   #4671
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;40827494]Mnie właśnie to skłoniło, zeby sobie po amatorsku zacząć szyć - wymyślałam sobie albo potrzebowałam ubrania o konkretnym kroju, kolorze - w sklepach nie mogłam takich znaleźć W dodatku jakość ubrań w sklepach spada rokrocznie (albo ja odnoszę takie wrażenie).
Teraz patrzę na jakiś manekin w Zarze z 'czymś' za 299 zł i wiem, że uszyłabym to samo za 60 zł
W ogóle niektóre ubrania po mojej mamie z ciężkiego PRLu mają się dziś lepiej niż niektóre z sieciówek sprzed roku
[/QUOTE]
wstyd przyznać (że już taka stara jestem), ale sama mam nieco ciuchów sprzed kilkunastu lat. Te, co się uchowały, są na ogół w lepszej formie niż kupowane obecnie po jednym praniu
A ja nie szanuję rzeczy, w ogóle.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 16:31   #4672
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;40827494]Mnie właśnie to skłoniło, zeby sobie po amatorsku zacząć szyć - wymyślałam sobie albo potrzebowałam ubrania o konkretnym kroju, kolorze - w sklepach nie mogłam takich znaleźć W dodatku jakość ubrań w sklepach spada rokrocznie (albo ja odnoszę takie wrażenie).
Teraz patrzę na jakiś manekin w Zarze z 'czymś' za 299 zł i wiem, że uszyłabym to samo za 60 zł
W ogóle niektóre ubrania po mojej mamie z ciężkiego PRLu mają się dziś lepiej niż niektóre z sieciówek sprzed roku

Milko, a co to za hurtownia?[/QUOTE]
I znów się z Tobą zgadzam w 100%

Ja sobie w latach '90 ręcznie przerabiałam ciuchy, bo wiadomo wtedy nie było takiego wyboru jak teraz, a ja miałam artystyczną duszę i wizję chciałam wcielać w życie Nawet malowałam sobie koszulki/bluzki pędzelkiem (kupowałam specjalne farby do tkanin). Teraz przyznam, że już mi się nie chce aż tak

Ale masz rację, też ostatnio przyglądałam się ciuchom w Zarze i choć Zarę i H&M lubię to jednak ceny mnie przerażają. A ich ubrania to typowe sezonówki...

Ta hurtownia to Tkaniny Alexis, ul. Bieżuńska 2a (Praga w kierunku Targówka). Tam trzeba raczej samochodem się wybrać, bo to tereny jakieś pofabryczne, jak na hurtownię przystało Ceny pewnie różne mają, ale za to mają materiały dobrej jakości. No i jest ich wiele
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 16:44   #4673
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
wstyd przyznać (że już taka stara jestem), ale sama mam nieco ciuchów sprzed kilkunastu lat. Te, co się uchowały, są na ogół w lepszej formie niż kupowane obecnie po jednym praniu
A ja nie szanuję rzeczy, w ogóle.
Ano właśnie, w PRLu trzeba było zrobić raz a porządnie, a dziś produkcja napędza rynek, obroty, dochody, koniunkturę, rynek pracy itd. i niestety się bardziej opłaca robić rzeczy na sezon

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
I znów się z Tobą zgadzam w 100%

Ja sobie w latach '90 ręcznie przerabiałam ciuchy, bo wiadomo wtedy nie było takiego wyboru jak teraz, a ja miałam artystyczną duszę i wizję chciałam wcielać w życie Nawet malowałam sobie koszulki/bluzki pędzelkiem (kupowałam specjalne farby do tkanin). Teraz przyznam, że już mi się nie chce aż tak

Ale masz rację, też ostatnio przyglądałam się ciuchom w Zarze i choć Zarę i H&M lubię to jednak ceny mnie przerażają. A ich ubrania to typowe sezonówki...

Ta hurtownia to Tkaniny Alexis, ul. Bieżuńska 2a (Praga w kierunku Targówka). Tam trzeba raczej samochodem się wybrać, bo to tereny jakieś pofabryczne, jak na hurtownię przystało Ceny pewnie różne mają, ale za to mają materiały dobrej jakości. No i jest ich wiele
To ja też z tych twórczych-praktycznych

Najlepsze ubrania z sieciówek to moim zdaniem...bawełniane koszulki (te organic, chociaż czy one takie pro eko to już oddzielna kwestia), ew. dobrze skrojone marynarki. Na resztę mi szkoda pieniędzy

Dziękuję za cynk Szkoda, że to po tamtej stronie Wiseły
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 18:22   #4674
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja też mam tylko 2; kupione zresztą na promo w Hebe, jak były po 19,90 (+ kupon na 10 zł zwrotu) a tak poza tym, to same opiki...
Ja tak jak Ilios mam 16 lakierów Essie, ale za mało czegoś nude, a mam ochotę na cielaka-essiaka

Dziasiaj przeżyłam mega szok! W mojej dziurze pokazał się stend Natura Siberica! Ich kosmetyki do włosów są booskie! A jak pachną!
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 19:07   #4675
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dziasiaj przeżyłam mega szok! W mojej dziurze pokazał się stend Natura Siberica! Ich kosmetyki do włosów są booskie! A jak pachną!
Własnie wszyscy tak chwalą te kosmetyki, muszę je w końcu wypróbować
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 19:51   #4676
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Po drugie, mogłybyście polecić jakiś fajny pędzelek do eyelinera w żelu dla totalnego beztalencia?
Z tego, co zauważyłam, to im mniejszy i twardszy, tym dla mnie wygodniejszy, ale już się sama zakręciłam i nie wiem, który wybrać
Dużo dobrego słyszałam o tym Bobbi Browm, ale chwilowo wolałabym coś troszkę tańszego Któraś z was pisała też wcześniej o tym pędzelku, który jest dodawany do eyelinera Maybelline o ile się nie mylę..
Pędzelek do eyelinera Maybelline jest całkiem fajny, ale zanim go kupiłam przeczytałam same ochy i achy na jego temat i myślałam, że rzeczywiście jest taki super, a tu się lekko rozczarowałam. Nie jest źle, ale pupy nie urywa. Mam jeszcze Inglota 23T, ok, ale ja się zrobiłam wymagająca więc używam sporadycznie. Za to najlepiej przypadł mi do gustu macowy 210, jest cieniutki, ma krótsze włosie niż inglotowski i w sumie używam go najczęściej.

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;40822537]A propos zwiedzania stolicy - byliśmy z narzeczonym (pasjonat m.in. historii ) ostatnio w Muzeum Powstania Warszawskiego i bardzo nam się podobało, dość klimatyczne miejsce, ciekawie zaaranżowane[/QUOTE]

Ooo tak, również bardzo polecam Muzeum Powstania Warszawskiego i staram się zabierać tam swoich gości
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 22:14   #4677
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

ooo Miłka naprawdę zaimponowałaś nam aż mi się na Pragie zachciało
a Hydrozagadkę darzę szczególnym sentymentem - mimo że nigdy tam nie byłam miałam kiedyś takiego jednego "narzeczonego" co w niej teraz rządzi
ale mi się na miłosne wspominki zebrało hehehehe

w Muzeum Powstania też mi się bardzo podobało i polecam (nikogo tam nie podrywałam ani nikt mnie nie podrywał, żeby nie było
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 23:32   #4678
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
ooo Miłka naprawdę zaimponowałaś nam aż mi się na Pragie zachciało
a Hydrozagadkę darzę szczególnym sentymentem - mimo że nigdy tam nie byłam miałam kiedyś takiego jednego "narzeczonego" co w niej teraz rządzi
ale mi się na miłosne wspominki zebrało hehehehe

w Muzeum Powstania też mi się bardzo podobało i polecam (nikogo tam nie podrywałam ani nikt mnie nie podrywał, żeby nie było
Heheh ładnie się tak naśmiewać z koleżanki
fajny narzeczony kiedyś był
miłosne wspominki są fajne, a w Muzeum PW to trudno chyba byłoby o podryw chociaż, kto wie
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 06:01   #4679
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

przypomniało mi się - robiłam zakupy w Mario w niedzielę (-25% na marki wyłącznościowe i dostałam kupon na 20% rabatu (ważny do 03.06) także jak ktoś ma pilną potrzebę - mogę oddać
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 07:04   #4680
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Ja miałam pocztą promocję mogę skłamać nie pamiętam ale chyba -25 przy zakupach 170(lub175) oraz -40 przy zakupach 200-coś.. nie urywały więc zostały w aucie..
Ech szkoda Zawsze jak człowiek potrzebuje, to nie ma

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ja polecałam, a guru Corii się zgadza
Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość


Bobbikowego pedzelka nie mam, ale z maybelline mam i jestem zadowolona
Aczkolwiek same linery wole bobbikowe.
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Mam ten, bardzo fajny jest KLIK.
Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Pędzelek do eyelinera Maybelline jest całkiem fajny, ale zanim go kupiłam przeczytałam same ochy i achy na jego temat i myślałam, że rzeczywiście jest taki super, a tu się lekko rozczarowałam. Nie jest źle, ale pupy nie urywa. Mam jeszcze Inglota 23T, ok, ale ja się zrobiłam wymagająca więc używam sporadycznie. Za to najlepiej przypadł mi do gustu macowy 210, jest cieniutki, ma krótsze włosie niż inglotowski i w sumie używam go najczęściej.
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi Póki co udało mi się wczoraj kupić ten zestaw z eyelinerem Maybelline więc dzisiaj będę testować tamten pędzelek Pierwsze wrażenie zrobił całkiem pozytywne, ale zobaczymy, jak będzie w praktyce Dobrze, że wstałam odpowiednio wcześniej, żeby w razie czego mieć czas na poprawki makijażu
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.