Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-29, 16:27   #1591
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Mój odwyk trwa nadal ale jak już wszystko wykończę i ruszę na zakupy to ziemia zadrży
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 16:28   #1592
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Znów nie działa mi cytowanie

dzięki za odpowiedź Mi właśnie podoba się ten zestaw do konturowania MJ, ale poczytam o nim jeszcze dopóki mam czas.
Teraz przypomniałam sobie, że w S. w Galerii Kazimierzowskiej pracuje moja dawna znajoma, dobrze byłoby na nią trafić
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 16:43   #1593
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

ooo juz wiem
poczekam na kolejny bon do douglasa iii... wezmę ten produkt do demakijażu clinique
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 17:04   #1594
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

No i kupiłam tę bazę Diora, zobaczymy jak się sprawdzi. Bardzo miła Pani obdarowała mnie też:
-próbką Repetto,
-odlewką BB Diora,
-maseczką oczyszczającą Sephory,
-próbkę kremu Clarins
-miniaturką kremu Guerlain

A poza tym wyleczyłam się już z tego nowego podkładu Lancome Cushion i mam dylemat z nową pomadką Coco Rouge Roussy, niby jak ją zobaczyłam to stwierdziłam, że za różowa dla mnie i jej nie wzięłam ale jakoś nadal siedzi mi w głowie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150329_175615.jpg (63,7 KB, 79 załadowań)
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-03-29 o 17:08
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 17:51   #1595
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No i kupiłam tę bazę Diora, zobaczymy jak się sprawdzi. Bardzo miła Pani obdarowała mnie też:
-próbką Repetto,
-odlewką BB Diora,
-maseczką oczyszczającą Sephory,
-próbkę kremu Clarins
-miniaturką kremu Guerlain

A poza tym wyleczyłam się już z tego nowego podkładu Lancome Cushion i mam dylemat z nową pomadką Coco Rouge Roussy, niby jak ją zobaczyłam to stwierdziłam, że za różowa dla mnie i jej nie wzięłam ale jakoś nadal siedzi mi w głowie
Super!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 18:11   #1596
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Przy okazji: czy któraś z Was jest z Krakowa i tam kupuje w S.? Którą galerię polecacie (chodzi mi o miłą i hojną obsługę)?

ja mogę polecić tą w galerii Krakowskiej i w Bonarce ta w Bonarce to ostatnio moja ulubiona - miło mnie tam obsługują
co do Floriańskiej to chyba mam pecha bo zawsze trafiam tam na jakieś olewające sprzedawczynie i unikam tej perfumerii. Zresztą na Floriańskiej nie mają całego asortymentu. Np. MJ tam nie kupisz - z tego co widziałam na stronie to jest tylko w Bonarce i Galerii Krakowskiej.


EDIT: Jest jeszcze w Galerii Kazimierz i w Krokusie - ale na Florianskiej nie

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2015-03-29 o 18:16
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 18:28   #1597
makeupola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 286
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Ja również polecam Galerię Bonarkę. Krakowską już moim zdaniem trochę mniej. W Bonarce kiedyś miałam taką sytuację, że porpsiłam chłopaka aby kupił mi perfumy i nabił punkty na moją sephorową kartę. Tak też zrobił. Gdy otworzyłam perfumy to odpadł mi korek (przy pierwszym otwarciu, nawet nie psiknęłam). Ale mój chłopak fajtłapa zgubił rachunek. Poszłam i tak do tej Sephory na drugi dzień, powiedziałam Pani jak sprawa wygląda. Ta szybko poszukała na kasie po godzinie transakcji i znalazła mój zakup, wydrukowała mi duplikat rachunku oraz bez gadania wymieniła perfumy na nowe i jeszcze dostałam przeprosinowe gratisy Byłam bardzo zadowolona. Po za tym Panie tam nie są nachalne.

Co do promocji to nie wiem czy widziałyście tą na stronie Douglasa że można kupić 6 miniaturek Bobbi Brown za 149zł. W zestawie jest pot rouge, błyszczyk, tusz do rzęs, bb cream (medium), cień w kredce oraz oil cleansing Odebrałam paczkę właśnie i zamierzam testować Dam znać na blogu co i jak
__________________
Blog poświęcony leczeniu Izotretynoiną oraz kosmetykom!

Nowe wpisy

Jak zwalczyć trądzik po 20 roku życia?

Wypadanie włosów - przyczyny i co robić?

Wymiana kosmetyki
makeupola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-29, 18:41   #1598
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi dot. S. w Krk

Jak żałuję, że nie zostałam po studiach w krk eh, życie...
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 18:51   #1599
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez makeupola Pokaż wiadomość

Co do promocji to nie wiem czy widziałyście tą na stronie Douglasa że można kupić 6 miniaturek Bobbi Brown za 149zł. W zestawie jest pot rouge, błyszczyk, tusz do rzęs, bb cream (medium), cień w kredce oraz oil cleansing Odebrałam paczkę właśnie i zamierzam testować Dam znać na blogu co i jak
Ten zestaw już zamawiałyśmy w poniedziałek i nawet część z nas miała z nim kłopot ( na stronie były inne gramatury różu ), dodatkowo wtedy wchodził jeszcze kolejny gratisowy tusz Bobbi Brown do tych zakupów Już entuzjazm po nim nam opadł Nawet część naszych zestawów wylądowała na all ...
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-03-29 o 18:53
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 19:03   #1600
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dziewczyny, jak dokonuje zakupów przez aplikację mobilną Allegro i mam kilka przedmiotów od tego samego sprzedającego to można gdzieś zaznaczyć opcję kilku rzeczy na raz czy nie. Bo jak mam klikać pojedynczo to mnie chyba trafi
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 19:14   #1601
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak dokonuje zakupów przez aplikację mobilną Allegro i mam kilka przedmiotów od tego samego sprzedającego to można gdzieś zaznaczyć opcję kilku rzeczy na raz czy nie. Bo jak mam klikać pojedynczo to mnie chyba trafi
Zapłacić ? Klikasz zapłać i wyskoczy mozesz zapłacić jeszcze za.. ;-) wybierasz to i masz jedna wysyłkę ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-29, 19:16   #1602
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

aniyam super zakupy

Dziewczyny mam pytanie: czy dostawalyscie karte do Douglasa poczta i za pierwszym razem dotarla? Chyba gwizdneli mi na poczcie karte juz napisalam o nowa, ale strasznie mnie to wkurzylo. Czekam na karte bo ma przyjsc bon na 40 zl a bez karty go nie wykorzystam... :/
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 19:16   #1603
makeupola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 286
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

szukałam na poniedziałku 23.03 i nic o tym nie znalazłam. Możesz powiedzieć w skrócie o co chodziło? Bo jestem ciekawa :p
__________________
Blog poświęcony leczeniu Izotretynoiną oraz kosmetykom!

Nowe wpisy

Jak zwalczyć trądzik po 20 roku życia?

Wypadanie włosów - przyczyny i co robić?

Wymiana kosmetyki
makeupola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 19:22   #1604
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

xxxescapismxxx bardzo dziękuję za podpowiedź
Zaraz zobaczę jeszcze raz. Do tej pory kupowałam przez mobilną tylko jeden przedmiot
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 19:29   #1605
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Super!
Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
aniyam super zakupy
Dziękuję



Cytat:
Napisane przez makeupola Pokaż wiadomość
szukałam na poniedziałku 23.03 i nic o tym nie znalazłam. Możesz powiedzieć w skrócie o co chodziło? Bo jestem ciekawa :p
Przepraszam to było we wtorek, tak mam zamówienie. A sytuacja wyglądała śmiesznie, bo zamówiłyśmy te zestawy ( w opisie produktu róż miał 3,7 g czyli tak jak pełnowartościowy ), część z nas załapała się jeszcze na dodatkowy drugi tusz do rzęs BB ( ale nie wsyscy, bo szybko się rozeszły ) i dodawało 30 ml kremu Clarena. Po otrzymaniu przesyłki okazało się, że jest to tylko mini róż i ma 1,7 g, a krem Clarena tylko 15 ml. Pisałyśmy do D. i za te błędy przeprosili, dali nam rabat na -10% i niektórym ( te co miały na zamówieniu 30 ml ) doślą drugą miniaturę 15 ml kremu Clarena. No było nerwowo, ale i wesoło
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 20:06   #1606
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nie jestem wybredna, jeśli chodzi o perfumy, więc małe szanse, aby zapach mi się nie spodobał lubię wszystkie rodzaje: świeże, ostre, słodkie, kwiatowe poza ciężkimi orientami może wrzucą w końcu próbkę w D.
Mnie sporo perfum przeszkadza, zwłaszcza te mocne, duszące, słodkie czy pudrowe. Zasadniczo toleruję zapachy lekkie, nienachalne, kwiatowe, raczej świeże. Nie znaczy to, że inne mi się nie podobają, ale na sobie nie jestem w stanie zdzierżyć.
W ogóle to podobają mi się zwykle dość banalne zapachy
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 21:14   #1607
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No i kupiłam tę bazę Diora, zobaczymy jak się sprawdzi. Bardzo miła Pani obdarowała mnie też:
-próbką Repetto,
-odlewką BB Diora,
-maseczką oczyszczającą Sephory,
-próbkę kremu Clarins
-miniaturką kremu Guerlain

A poza tym wyleczyłam się już z tego nowego podkładu Lancome Cushion i mam dylemat z nową pomadką Coco Rouge Roussy, niby jak ją zobaczyłam to stwierdziłam, że za różowa dla mnie i jej nie wzięłam ale jakoś nadal siedzi mi w głowie
fajne próbasy

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ten zestaw już zamawiałyśmy w poniedziałek i nawet część z nas miała z nim kłopot ( na stronie były inne gramatury różu ), dodatkowo wtedy wchodził jeszcze kolejny gratisowy tusz Bobbi Brown do tych zakupów Już entuzjazm po nim nam opadł Nawet część naszych zestawów wylądowała na all ...
i powiem szczerze, ze wzielam z przedpłatąa tak od kilku dni myślę, czy opłacić jak myślisz?
jak myslicie brać ten zestaw Bobbi? haha nie ma to jak niezdecydowanie...
Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
aniyam super zakupy

Dziewczyny mam pytanie: czy dostawalyscie karte do Douglasa poczta i za pierwszym razem dotarla? Chyba gwizdneli mi na poczcie karte juz napisalam o nowa, ale strasznie mnie to wkurzylo. Czekam na karte bo ma przyjsc bon na 40 zl a bez karty go nie wykorzystam... :/
ooo wlasnie...
ostatnio douglas przysłał mi nową kartę, chociaż czekałam na nią dwa czy dwa i pół miesiąca od zgłoszenia poprzez infolinię (karte zakładałam generalnie w listopadzie chyba? ale na moje pytanie-na infolinii-kiedy przyjdzie, usłyszałam, że oni mają jeszcze wnioski z połowy roku 2014, którym nie zdążyli wysłać plastikowej karty- kazali napisać do siebie maila żeby ten proces przyspieszyć) a i tak przyszła zła z moim imieniem i nazwiskiem, ale ze złym numerem karty. Zadzwoniłam zapytać co to znaczy, na który numer w końcu nabijają mi punkty, Pani kazała kartę wyrzucić i w ciągu tygodnia przyszła nowa z dobrym numerem.
Ile czekasz już na swoją? Na infolinii powiedzieli mi że miesiąc, a tak jak mówię zeszło im z 2 czy 2,5 miesiąca.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 21:30   #1608
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez buahhot
ooo wlasnie...
ostatnio douglas przysłał mi nową kartę, chociaż czekałam na nią dwa czy dwa i pół miesiąca od zgłoszenia poprzez infolinię (karte zakładałam generalnie w listopadzie chyba? ale na moje pytanie-na infolinii-kiedy przyjdzie, usłyszałam, że oni mają jeszcze wnioski z połowy roku 2014, którym nie zdążyli wysłać plastikowej karty- kazali napisać do siebie maila żeby ten proces przyspieszyć) a i tak przyszła zła z moim imieniem i nazwiskiem, ale ze złym numerem karty. Zadzwoniłam zapytać co to znaczy, na który numer w końcu nabijają mi punkty, Pani kazała kartę wyrzucić i w ciągu tygodnia przyszła nowa z dobrym numerem.
Ile czekasz już na swoją? Na infolinii powiedzieli mi że miesiąc, a tak jak mówię zeszło im z 2 czy 2,5 miesiąca.
karte zakladalam w styczniu, pisalam na poczatku lutego kiedy wyslali i mowili ze pod koniec stycznia i jak sie nie pojawi w polowie lutego to pisac. Niestety do dnia dzisiejszego karty nie mam... Napisalam dzisiaj do nich ze karta nie dotarla czy moga mi wyslac nowa ale listem poleconym priorytetowym... Boje sie ze znowu zaginie. Chyba ze oni wogole jej nie wyslali Jutro pewnie dostane odpowiedz... Skoro u Ciebie to tyle trwalo to mozliwe ze u mnie tez jeszcze jej nie wyslali. Tylko po co pisali ze karta zostala wyslana w styczniu. Pierwszy raz mi sie zdaza ze jakas bardziej wartosciowa rzecz zaginela, chociaz ostatni bon z sephory tez nie dotarl i musialam prosic o duplikat. Mam nadzieje ze u mnie teraz wysla szybko i dotrze w ciagu tygodnia jak u Ciebie jeszcze czekam na bon 40zl z Douglasa, mam nadzieje ze on przyjdzie
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-29, 21:58   #1609
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Mój odwyk trwa nadal ale jak już wszystko wykończę i ruszę na zakupy to ziemia zadrży
Wow!
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-29, 23:22   #1610
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

alttari zamówienie super! ale jak Ci się udało do Polski zamówić? oni nie wysyłają do nas z tego co czytam na ich stronie
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 05:34   #1611
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
alttari zamówienie super! ale jak Ci się udało do Polski zamówić? oni nie wysyłają do nas z tego co czytam na ich stronie
Ano nie wysyłają ale mój kolega tam pracuje i zjedzie na święta do polski dlatego wyslalal na jego adres a on mi przywiezie w niedziele :beer:
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 06:22   #1612
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Ano nie wysyłają ale mój kolega tam pracuje i zjedzie na święta do polski dlatego wyslalal na jego adres a on mi przywiezie w niedziele :beer:
Ale super szkoda że u nas nie ma takich giftów
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 06:33   #1613
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Ano nie wysyłają ale mój kolega tam pracuje i zjedzie na święta do polski dlatego wyslalal na jego adres a on mi przywiezie w niedziele :beer:


---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ale super szkoda że u nas nie ma takich giftów
U nas strasznie dziadują może Estee nas rozpieści na otwarciu sklepu

Jak tam zmywareczka?

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

W piątek miałam w skrzynce magazyn Douglasowy z próbką nowego podkładu Clarins w kolorze Honey chętnie bym przetestowała ten podkład, ale musiałabym się zamknąć w solarium na miesiąc do kitu z takimi "prezentami"
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 06:58   #1614
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------



U nas strasznie dziadują może Estee nas rozpieści na otwarciu sklepu

Jak tam zmywareczka?

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

W piątek miałam w skrzynce magazyn Douglasowy z próbką nowego podkładu Clarins w kolorze Honey chętnie bym przetestowała ten podkład, ale musiałabym się zamknąć w solarium na miesiąc do kitu z takimi "prezentami"
Kochana zmywarka jest boska miłość od pierwszego umycia Wczoraj robiłam hybrydki na rączkach - po myciu okien w sobotę miałam wstrętne paznokcie i się zmotywowała - wyszły suuuper ale ja zdolna jestem A u Ciebie Martusia dalej szał ciuchowy?
Nie byłam nigdzie w markecie i nie widziałam wyprzedaży w Orsayu i MJ w Sephorze... może to i lepiej dla mojego portfela
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 07:04   #1615
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

witam się w nowym tygodniu ! oby był pełen dobrych promocji żartuję - w tym tygodniu mam plan nic nie kupować
ciekawe czy dziś wrzucą ofertę promocyjną D na nowy miesiąc
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 07:07   #1616
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witam się w nowym tygodniu ! oby był pełen dobrych promocji żartuję - w tym tygodniu mam plan nic nie kupować
ciekawe czy dziś wrzucą ofertę promocyjną D na nowy miesiąc
A ja bym coś kupiła... jakieś mini zamówienie z extra giftami jak u Germanów
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 07:14   #1617
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Kochana zmywarka jest boska miłość od pierwszego umycia Wczoraj robiłam hybrydki na rączkach - po myciu okien w sobotę miałam wstrętne paznokcie i się zmotywowała - wyszły suuuper ale ja zdolna jestem A u Ciebie Martusia dalej szał ciuchowy?
Nie byłam nigdzie w markecie i nie widziałam wyprzedaży w Orsayu i MJ w Sephorze... może to i lepiej dla mojego portfela
Hehe, ja zmywary używam 2-3 razy w roku, bo tak na co dzień to nie brudzimy za dużo z Tż
Mam chęć na kolejne zakupy w Orsayu, ale na razie muszę przystopować z wydatkami kosmetyki na razie odpuściłam tym bardziej, że nikt nie kusi dobrze, że nie byłaś w sklepach, to nie kusiło

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witam się w nowym tygodniu ! oby był pełen dobrych promocji żartuję - w tym tygodniu mam plan nic nie kupować
ciekawe czy dziś wrzucą ofertę promocyjną D na nowy miesiąc
ja też nic nie kupuję chyba, że z worem fajnych gratisów
Ta oferta miesiąca na kwiecień dla mnie była licha, więc nie czekam na nią

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
A ja bym coś kupiła... jakieś mini zamówienie z extra giftami jak u Germanów
takie zawsze mile widziane ale póki co w D. wieje lipą, jeśli chodzi o próbki o prezentach nie wspomnę

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

W e-glamour -5% rabatu z kodem WIELKANOC5 do 31 marca
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 07:14   #1618
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
A ja bym coś kupiła... jakieś mini zamówienie z extra giftami jak u Germanów
o no ja też bym zamówiła na pewno
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 07:31   #1619
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Zapłacić ? Klikasz zapłać i wyskoczy mozesz zapłacić jeszcze za.. ;-) wybierasz to i masz jedna wysyłkę ;-)
Albo jestem ślepa albo już nie wiem co Zrobiłam zakup ,przeszłam do płatności i nie wyskoczyła mi opcja dodaj zakup tylko kratka dolicz punkty payback i to wszystko Do szału mnie doprowadza ta aplikacja mobilna.

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

W piątek miałam w skrzynce magazyn Douglasowy z próbką nowego podkładu Clarins w kolorze Honey chętnie bym przetestowała ten podkład, ale musiałabym się zamknąć w solarium na miesiąc do kitu z takimi "prezentami"
To mniej więcej jak z próbkami Lancome - 03 Beige Diaphne jeden kolor nieszczęśliwie wybrany dla Polek.

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witam się w nowym tygodniu ! oby był pełen dobrych promocji żartuję - w tym tygodniu mam plan nic nie kupować
ciekawe czy dziś wrzucą ofertę promocyjną D na nowy miesiąc
Dobry plan
Też jestem ciekawa czy coś fajnego z okazji świąt nie wrzucą
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-30, 07:31   #1620
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Witam z rana
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-23 18:49:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.