Jak można nauczyć się robić loda? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-30, 11:36   #1
Monice98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1

Jak można nauczyć się robić loda?


Hej mam taki problem że nie umiem dobrze robić loda. Co prawda robiłam już swojemu byłemu chłopakowi ale mówił że zawadzam zębami i ogólnie średnio to wychodziło... trochę mi głupio z tego powodu bo moje koleżanki w większości nie mają z tym problemu niektóre nawet się chwalą że umią zrobić głębokie gardło :P Ostatnio na imprezie miałam okazję spróbować bo zostaliśmy sami z jednym kolegą ale stchórzyłam bo się bałam że zauważy że nie mam w tym dużego doświadczenia... chociaż namawiał mnie bardzo i trochę mi było głupio... no a mam już 17 lat i większość moich koleżanek to umie robić. Myślałam żeby poprosic jednego kolegę żebym mogła na nim poćwiczyć ale też mi głupio się przyznawać że nie umiem tego w tym wieku :P nie chcę żeby się śmiał ze mnie... można się jakoś inaczej nauczyć? Bo jak patrzę na różnych filmach to zupełnie nie wiem jak one to robią że tak lekko im wchodzi :P
Monice98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 11:55   #2
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Jak można nauczyć się robić loda?

Jeśli chodzi o głębokie gardło to polecam ten wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=678168

A generalnie odpuść sobie pomysły z nauką u kumpla. Jeśli haczylas zębami to trzeba szerzej otwierać usta
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 11:57   #3
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak można nauczyć się robić loda?

Za Mojwą ja jeszcze dodam: przejrzyj ten wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=825789
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-30 12:57:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.