Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-28, 14:03   #4771
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
są jakieś negatywne zdania na temat peelingu enzymatycznego z bromelainą? nie zapycha?
........
mi bardzo podrazniał naczynka i powodował buraka na twarzy,ale ładnie wygładzał i nie zapychał.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 14:10   #4772
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Skoro masz skłonność do czerwienienia się i tzw. buraczka(np. w sytuacjach stresowych)tzn. że masz cerę naczynkową.Nie musisz mieć popękanych naczynek,aby się do niej zaliczać.Polecam wątek o pielęgancji cery naczynkowej.
Oj... to mnie zmartwiłaś. Pisząc poprzednią wypowiedź, przyszło mi do głowy czy to aby nie jest objaw cery naczynkowej, ale stwierdziłam właśnie, że skoro popękanych naczynek brak.. Czy w takim razie Diacneal może mi zaszkodzić? Jeśli tylko czerwienię się, a nie mam widocznych naczynek?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem - zakochałam się Kupiłam go z myślą o włosach, więc nie wypowiem się o zapychaniu.

Jestem zadowolona z maseczki z eclipty. Robiłam kiedyś maseczki z glinki i oprócz tego, że wszystko brudziły i trudno się zmywały, zostawiały czystą skórę głowy, ale sianowate włosy. W tym przypadku zastosowane dodatki (głównie hialuron) nadają włosom miękkość i gładkość, nie trzeba nakładać już niczego dodatkowego. .
Szkoda, że nie przypasował Ci olejek myjący. Ja jestem naprawdę zadowolona. Nie zostawia mi tłustej warstwy, aczkolwiek podczas mycia twarzy olejkiem czuję jak się "ślizga" po twarzy. Dla mnie to jednak przyjemność.

Natomiast interesują mnie Twoje odczucia związane z pielęgnacją włosów. Możesz napisać coś więcej o tym żelu? Jakie masz efekty, jakie zmiany zauważyłaś?
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 14:26   #4773
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........
mi bardzo podrazniał naczynka i powodował buraka na twarzy,ale ładnie wygładzał i nie zapychał.
hm, dobrze, że nie zapychal Cię, ale jestem ciekawa opinii osoby, która ma cerę tłustą albo trądzikową..

chociaż w sumie.. 10 zł w tą czy w tamtą.. co za różnica, jak i tak już duże zamówienie robię...
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 14:27   #4774
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Limonatka a co zamawiasz? bo chyba masz skórę taką jak ja
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 14:35   #4775
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
Limonatka a co zamawiasz? bo chyba masz skórę taką jak ja
jestem wielką fanką hydrolatów i życia sobie bez nich nie wyobrażam, więc moje zamówienie wygląda jak na razie tak (ale zastanawiam się co z tym peelingiem robić, brać czy nie):
Hydrolat lawendowy - 130 ml
Hydrolat oczarowy - 300 ml
Hydrolat rozmarynowy - 300 ml
Maseczka wulkaniczna z ogórkiem - 50 ml (mam wypróbowaną wulkaniczną z limonką i zwykła spirulinową, czas na ogórkową)
Peeling enzymatyczny - 125 ml
Serum antyoksydacyjne Flavo-C15EF - 42 ml
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 14:37   #4776
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja wczoraj złożyłam pierwsze moje zamówienie na BU i już się nie mogż doczekać, między innymi właśnie hydrolatu oczarowego
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 15:51   #4777
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
są jakieś negatywne zdania na temat peelingu enzymatycznego z bromelainą? nie zapycha?
ja mam bardzo podatną cerę na zapychanie i ten peeling w żaden sposób mi nie zaszkodził, nawet trochę zmniejsza pory
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 15:54   #4778
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
hm, dobrze, że nie zapychal Cię, ale jestem ciekawa opinii osoby, która ma cerę tłustą albo trądzikową..

chociaż w sumie.. 10 zł w tą czy w tamtą.. co za różnica, jak i tak już duże zamówienie robię...
...
ale ja mam własnie taką cerę,chociaz po roku stosowania pielęgnacji z BU zmieniła się w lekko mieszaną,co bardzo mnie cieszy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 16:01   #4779
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
ja mam bardzo podatną cerę na zapychanie i ten peeling w żaden sposób mi nie zaszkodził, nawet trochę zmniejsza pory
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ale ja mam własnie taką cerę,chociaz po roku stosowania pielęgnacji z BU zmieniła się w lekko mieszaną,co bardzo mnie cieszy.
przekonałyście mnie, złożyłam wlaśnie zamówienie łącznie z peelingiem
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 16:18   #4780
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
ja wczoraj złożyłam pierwsze moje zamówienie na BU i już się nie mogż doczekać, między innymi właśnie hydrolatu oczarowego
Hehe, tydzień temu to samo przechodziłam Teraz mam świeżutko ukręcone mazidełka do twarzy, a ja już myślę o kolejnym zamówieniu. Wciąga jak cholera ten wizaż
Szkoda, że muszę do pracy chodzić... bo najchętniej na okrągło bym się czymś paćkała
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 17:05   #4781
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Do mnie niedawno przyszło pierwsze zamówienie z BU- tonik PHA i Serum Lemon. Używam je razem, najpierw tonik, a kilkanaście misnut potem serum. I rzeczywiście dosyć szybko widać efekty. Zaczęły goić się ranki po pryszczach, znikać inne przebarwienia, nawet zaskórniki. Jestem zadowolona. Jednak rzeczywiście tonik się lepi po nałożeniu, denerwuje mnie ta warstwa, lepszy by chyba był bez gliceryny.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 17:36   #4782
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........
mi bardzo podrazniał naczynka i powodował buraka na twarzy,ale ładnie wygładzał i nie zapychał.
Niestety zapewnienia, że piecze tylko za pierwszym razem to bajki..
Mnie tez podrażniał, ale mam na to sposób: po prostu rozrabiam peeling za pomocą hydrolatu, a nie wody. Jest duża różnica w komforcie użytkowania.
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 17:49   #4783
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
Niestety zapewnienia, że piecze tylko za pierwszym razem to bajki..
Mnie tez podrażniał, ale mam na to sposób: po prostu rozrabiam peeling za pomocą hydrolatu, a nie wody. Jest duża różnica w komforcie użytkowania.
spróbuj jeszcze dodać HA mam wtedy wrażenie że działa delikatniej na skóre, a mam bardzo dużą skłonność do naczynek i mi w takiej postaci krzywdy nie robi
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 20:31   #4784
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
hm, dobrze, że nie zapychal Cię, ale jestem ciekawa opinii osoby, która ma cerę tłustą albo trądzikową..

chociaż w sumie.. 10 zł w tą czy w tamtą.. co za różnica, jak i tak już duże zamówienie robię...
Ten peeling na pewno nie zapcha. Mogę się założyć o 1000zł .

Zresztą czy peeling może zapchać...?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 21:08   #4785
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ten peeling na pewno nie zapcha. Mogę się założyć o 1000zł .

Zresztą czy peeling może zapchać...?
........
może... St.Ives zapycha.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 22:27   #4786
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Natomiast interesują mnie Twoje odczucia związane z pielęgnacją włosów. Możesz napisać coś więcej o tym żelu? Jakie masz efekty, jakie zmiany zauważyłaś?
Zastosowałam pierwszy przepis stąd:
http://www.biochemiaurody.com/wademe...r.Eclipta.html
Użyłam po raz pierwszy dziś, więc wiele nie powiem o efektach ;] Mam nadzieję opóźnić siwienie i płowienie włosów, moim marzeniem jest wypigmentowanie na nowo kilku siwych włosów, zgodnie z opisem z BU:
"Maska z eclipty lekko przyciemnia także siwe włosy (w przypadku siwych włosów może się przyczynić do ponownego wybarwienia włókna siwego włosa), poza tym dodaje włosom blasku i grubości."
Zwykle po ziołowych maseczkach włosy są sianowate, ale po tej od razu po użyciu są niesamowicie gładkie i miękkie. Domyślam się, że to efekt żelu hialuronowego z alantoiną i pantenolem, a także olejku myjącego.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 22:47   #4787
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ten peeling na pewno nie zapcha. Mogę się założyć o 1000zł .

Zresztą czy peeling może zapchać...?
myślę, że mógłby, zwłaszcza, że ma w składzie mąkę owsianą i mleko które wydają mi się, że mogę zapychać

ale zamówiłam za bardzo mnie kusi ten peeling, żeby nie spróbować
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 01:13   #4788
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
spróbuj jeszcze dodać HA mam wtedy wrażenie że działa delikatniej na skóre, a mam bardzo dużą skłonność do naczynek i mi w takiej postaci krzywdy nie robi
Jestem właśnie po peelingu rozrobionego na hydrolacie i HA - bosko! Trzymałam 3 minuty dłużej, a w ogóle nie piekło! Dzięki wielkie!
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 09:42   #4789
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ale kusicie tym peelingiem, chyba czas na nowe zamówienie na BU, tym bardziej że jeszcze kilka rzeczy chodzi mi po głowie
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 10:43   #4790
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja złożyłam to zamownienie, wszytsko ok, doszlam do konca, wyswietlil mi sie napis, że dziekuja za zamowienie idt.
Myslalam że na poczte mi przesla dane do wysylki, nie wchodzilam pare dni, dzisiaj chcialam zaplacic, weszlam na poczte a tu nic mi nie wyslali. Weszlam na konto, to jest napisane, że nie zlozylam zadnego zamownienia.

Nie wiem czy to taki dziwny sklep i wsyztsko z opoznieniem czy nie weszlo mi to zamowienie?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 10:46   #4791
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Ja złożyłam to zamownienie, wszytsko ok, doszlam do konca, wyswietlil mi sie napis, że dziekuja za zamowienie idt.
Myslalam że na poczte mi przesla dane do wysylki, nie wchodzilam pare dni, dzisiaj chcialam zaplacic, weszlam na poczte a tu nic mi nie wyslali. Weszlam na konto, to jest napisane, że nie zlozylam zadnego zamownienia.

Nie wiem czy to taki dziwny sklep i wsyztsko z opoznieniem czy nie weszlo mi to zamowienie?
jest informacja na stronie głownej, że jak sie nei dostało meila z potwirdzeniem zamówienia w przeciagu iluś tam h to nalezy to zgłosić
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 10:53   #4792
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Puder perłowy powrócił:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/powder-pearl.html
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 11:05   #4793
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Powrócił puder perłowy:
http://biochemiaurody.com/sklep/powder-pearl.html

Co ciekawe, nie piszą nic, że jest to wersja limitowana.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tak, wiemy już o tym
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 11:15   #4794
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hosenka - już o tym było, ale dziękujemy, też się cieszymy (cholera, akurat po moim zamówieniu!)
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 11:19   #4795
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hahha, no faktycznie
Weszłam na BU i jak tylko zobaczyłam, to szybko chciałam się podzielić

Moze za pierwszym raezm chcieli wybadać jakie będzie zainteresowanie

Fajnie, bo pierwsze pudełeczko niedługo mi się skończy a i drugie nie posłuzy zbyt długo
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 12:01   #4796
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Do mnie przyszło dziś moje malutkie zamówienie, dokładnie tydzień po opłaceniu zamówienia. Zamówiłam duży olej z kocanki i właśnie go nałożyłam na twarz z HA. Jest leciutki, wchłania się od razu i podobnie jak hydrolat rozjaśnia cerę Zamierzam też go mieszać z kompleksem na naczynka z Naturalis, może rozjaśni zaczerwienione płatki nosa... Wzięłam też wielki olej tamanu, bo chyba się uzależniłam od niego

A i mam pytanie, bo zarówno żel HA i mały hydrolat są w takim samym opakowaniu, z tymże żelu podobno jest 100 ml, a hydrolatu 130 ml. Czy to chodzi o to, że hydrolat jest dolany po brzegi i tym sposobem jest go 130 ml? Sorry za głupie pytanie, ale tak się zastanawiam
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 12:06   #4797
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Tak, oni te butelki stosują przy wszystkich produktach o podobnej objętości. Nie martw się, nie dolali więcej żelu
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 14:20   #4798
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a ja w sobotę złożyłam zamówienie i wysłałam pieniążki a dzis jak sprawdzam status zamówienia to nadal jest "przyjete" a nie "zapłacone" to tak ma być?
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 14:24   #4799
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Kurczę dziewczyny, nie spodziewałam się, że zamówienie z BU tak długo idzie.

Zamówiłam w zeszłym tygodniu i zapłaciłam, we wtorek chyba a oni jeszcze nawet nie wysłali. Nie mogę się już doczekać. Dostałam tylko w środę/czwartek email, że zawiadomią mnie jak już wyślą. Mogliby się pospieszyć .
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 14:31   #4800
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
a ja w sobotę złożyłam zamówienie i wysłałam pieniążki a dzis jak sprawdzam status zamówienia to nadal jest "przyjete" a nie "zapłacone" to tak ma być?
Jak wysyłałas kasę w sobotę, to z banku wyszła zapewne dzisiaj rano, u nich przychodzącym zaksięgują pewnie około południa i dopiero dzisiaj popołudniu pewnie będzie u nich na koncie, a wyraźnie piszą na stronie, że przelewy sprawdzają raz dziennie (nie mogą siedziec i patrzeć co 5 minut kto zapłacił kto nie...), więc cierpliwości, pewnie dziś wieczorem dostaniesz maila, że maja kase i przygotowuja zamówienie.
Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
Kurczę dziewczyny, nie spodziewałam się, że zamówienie z BU tak długo idzie.

Zamówiłam w zeszłym tygodniu i zapłaciłam, we wtorek chyba a oni jeszcze nawet nie wysłali. Nie mogę się już doczekać. Dostałam tylko w środę/czwartek email, że zawiadomią mnie jak już wyślą. Mogliby się pospieszyć .
a dlaczego się nie spodizewałas? Na stronie wyraźnie duzymi literami pisza, że
UWAGA! Czerwiec 2009 - Uprzejmie informujemy, że aktualnie zamówienia realizowane są w terminie od 3 do 5 dnia roboczego po otrzymaniu wpłaty na konto (liczone od następnego dnia roboczego). Termin jest aktualizowany w zależności od bieżącej sytuacji.

Termin realizacji zamówień jest zależny od ilości zamówień.

Serwis zastrzega sobie możliwość przedłużenia czasu realizacji, w przypadku zamówień hurtowych, obejmujących w sumie od kilkunastu do kilkudziesięciu sztuk produktów i zestawów. O aktualnym terminie realizacji, Klient będzie informowany drogą e-mailową.
Zamówienia opłacone:
- w poniedziałek - będą zrealizowane i wysłane najpóźniej w następny poniedziałek (czyli 5 dnia roboczego po otrzymaniu zapłaty),
- we wtorek - będą zrealizowane i wysłane najpóźniej we wtorek następnego tygodnia,
- w środę - będą zrealizowane i wysłane najpóźniej w środę następnego tygodnia,
- w czwartek - będą zrealizowane i wysłane najpóźniej w czwartek następnego tygodnia,
- w piątek - będą zrealizowane i wysłane najpóźniej w piątek następnego tygodnia,
- zamówienia opłacone w sobotę lub niedzielę, są traktowane jako zamówienia poniedziałkowe.



Czyli jak zapłaciło się w środę i dostało w środę maila, że mają kasę i przygotowuja zamówienie, to nalezy lioczyć od dnia następnego przynajmniej 3 dni robocze, więc - czwartek-piątek-poniedziałek (o ile nie 5 dni) i wtedy czekać na maila z wysyłką.

Oni na stronie wyraźnie piszą ile trwa przygotowanie przesyłki, więc jak się robi zamówienie, to się z tym godzimy i nie ma co narzekać, że długo... jak za długo to nikt nie każe robić zamówień, prawda?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.