Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-20, 21:47   #3001
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Wkleiłabym Cię w takie hajawskie krajobrazy
oo hawajskie? tego jeszcze o sobie nie slyszalam jak już to mnie do Azji chcą wysylać, bo że niby mam coś z azjatek ale to może dlatego, że - tak jak pisałam już - to są zdjęcia z wakacji, więc słońce, plaża i morze mogły mi nadać jakiś hawajski wygląd

Natrix ja też zawsze myślalam, że jestem zimą, ale sledzac wasza dyskusje zaczelam się zastanawiac nad tymi moimi rudymi refleksami i piegami (piegiem). W sumie pojawiają się one tylko latem, więc może zimą jestem Zimą, a latem Jesienią?

Wkleje jeszcze jedno zdjęcie, bardziej aktualne - sprzed miesiąca, ale tutaj już niestety mam podkład (EDM Sandy Fair)
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 22:44   #3002
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Królowa Margot, na tej fotce (cudnej ) wyglądasz bardzo zimowo jak dla mnie...
Ja też używam EDM Sandy Fair

Jak teraz tak czytam na różnych stronach opisy tych "pór roku", to jednak chyba najwięcej mam też z zimy (tylko te rudawe refleksy i jakby lekko żółtawa cera ) i coś jakby z lata... Ale już przestaję wałkować ten temat, tak jak obiecałam
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 23:04   #3003
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

jejku ale Wy wszystkie jesteście piękniaste! jestem dumna, że należę do grona bladolicych tez robilam sobie ten test(jakim typem kolorystycznym jestem) i wyszło,że jestem.. nikim ale wydaje mi się, że jestem jesienią.Nie ukrywam, że marzę o urodzie "zimowiej"ale cóż poradzic? na lato pojawiają mi się piegi(o zgrozo, nadchodzi wiosna!)gdybym miała je tylko na policzkach byłoby fajnie,ale na brodzie..?!dlatego się wybielam. Efektów niestety na razie nie widać, ale kuracja jest na 4-8tyg a używam dopiero drugi tydzień. Poza tym mam rudawe refeksy no i brąz oczy.
Odważyłam się i też dodaję zdjęcia.( Tylko nie śmiejcie sie ze mnie! :)
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 23:11   #3004
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Klariss - jesteś prześliczna! Bardzo dziewczęca i świeża. Masz piękną cerę i cudowne oczy - takie duże i radosne. Widać w nich śmiech i radość. Od razu wzbudzasz sympatię.

Jak już o tych typach mowa, to ja też uległam i zrobiłam sobie test. Póki co, wyszło, że nie jestem żadnym typem :| No cóż, albo coś robię źle, albo jestem typem mieszanym
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 23:44   #3005
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

klariss śliczna cera, mi wyglądasz na lato

w sumie mi też wyszło lato, ale ten mój żółty odcień cery mnie zastanawia, może też jestem jakiś mieszaniec
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 00:33   #3006
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Klariss, kolejna ślicznotka!
Już mi słów brakuje! Same blade śliczności w tym naszym wątku

Dziewczyny, skoro większości z nas wychodzą niejednoznaczne typy, to może to normalne? Może większość ludzi to typy mieszane?
Te testy kolorystyczne są, moim zdaniem, bardzo przydatne i konkretne, tylko moim problemem jest to, że sama nie potrafię określić niektórych parametrów mojej cery czy włosów. Jakoś nie umieim spojrzeć obiektywnie, albo też wszystko wydaje mi się względne...A właśnie głównie to, nie da się ukryć, utrudnia sprawę

Black-Bubu, Ingeborg, ja coraz bardziej wierzę w te typy mieszane! Nie jesteście osamotnione
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 08:25   #3007
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja mowiac szczerze nie bardzo wierzę w typy mieszane, moim zdaniem po prostu każdy typ jest bardziej lub mniej intensywny i aby móc przypasować się do któregoś z nich wcale nie trzeba posiadac wszystkich charakterystycznych cech-wystarczy większość. ale nie znam się na tym bardzo, piszę, jak uważam

Ja np jestem latem i jestem tego pewna, chociaz kiedys myslalałam, ze jestem zimą-wizaż mnie uświadomił Mam ciemobrązowe oczy, brązowe włosy, jasniutką zimną cerę i szarawą oprawę oczu, latem trochę piegów. Kiedy któras z wizazanek zrobila mi analizę kolorystyczną i stwierdzila, ze jestem latem byłam w szoku, ale pozniej wszystko zaczęło ukladac się w logiczną całośc
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 08:34   #3008
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

to w tym watku ktos szukal pomaranczowej szminki ?
Make up Factory ma kolor "Gold beam"
http://4.bp.blogspot.com/_0_ufaRHWNx...h/goldbean.jpg

fotka pochodzi z tego bloga
http://jangsara.blogspot.com/
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 10:31   #3009
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Wooowww... Jak fajnie zobaczyć tyle twarzy, które dotychczas istniały jedynie w wyobrażeniach, sugerując się jedynie avkiem albo i nie
To było potrzebne, przynajmniej teraz wiadomo co której doradzić, dobrać, a nie podpowiadanie w ciemno

Klariss ale Ty masz oczyska!

Królowa_Margot jaki piękny avek

A propo mieszanych typów... ja ZAWSZE myślałam, że jestem zimą... w tym momencie patrząc na swoje rudawe refleksy we włosach, śmiem twierdzić, że mam coś z jesieni, ale kolory ubrań pasujących ponoć do tego typu - mnie szpecą (brązy, pomarańcze, żółty kolor to masakra...)
Odcień cery mam ciepły do neutralnego, oczy zielone (czasami robią się szare, w zależności od pogody i tego co założę), piegów zupełnie brak, jakieś takie naturalne rumieńce - dlatego nie używam różu, żeby nie wyglądać jak "rusek", ciemną oprawę oczu no i te zdradzieckie refleksy rudości we włosach... ja już nie wiem!
A na Wasze oko? O! I na ile lat wyglądam haha Każda zadawała to pytanie, więc i ja sobie zadam

Ishi posłucham się Twojej rady

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
ja mowiac szczerze nie bardzo wierzę w typy mieszane, moim zdaniem po prostu każdy typ jest bardziej lub mniej intensywny i aby móc przypasować się do któregoś z nich wcale nie trzeba posiadac wszystkich charakterystycznych cech-wystarczy większość. ale nie znam się na tym bardzo, piszę, jak uważam

Ja np jestem latem i jestem tego pewna, chociaz kiedys myslalałam, ze jestem zimą-wizaż mnie uświadomił Mam ciemobrązowe oczy, brązowe włosy, jasniutką zimną cerę i szarawą oprawę oczu, latem trochę piegów. Kiedy któras z wizazanek zrobila mi analizę kolorystyczną i stwierdzila, ze jestem latem byłam w szoku, ale pozniej wszystko zaczęło ukladac się w logiczną całośc
LATEM?!?! Z brązowymi włoskami i brązowymi oczami? Ja myślałam, że ten typ jest zarezerwowany tylko dla blondynek O matkości...

P.S: Doradźcie co mam zrobić z brwiami... Raz są ładnie cienkie, a raz takie grube jak na tym zdjęciu...

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-03-21 o 10:35
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 10:47   #3010
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Rabu, znów opisujesz mnie wyszczególniając cechy Twojego typu Tylko u mnie te oczy piwne się nie zgadzają
Też byłam przez lata przekonana, że jestem zimą. Ale może jesteśmy jednak tymi latami A może faktycznie Mila ma rację i wcale nie trzeba mieć jednoznacnie wszystkich cech jakiegoś typu i stąd ta nasza niepewność??

Dla mnie Rabu na tym zdjęciu wyglądasz zimowo, ale ja nie jestem już autorytatywna
Uważam, że Twoje brwi wyglądają naturalnie i pasują do Twojej ślicznej facjaty

Acha, i wiem ile masz lat, bo kiedyś Ci się wymskło Wyglądasz bardzo młodo. Raczej jak licealistka. Blade lico nieźle odmładza
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam

Edytowane przez natrix
Czas edycji: 2010-03-21 o 10:49
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 11:07   #3011
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziękuję wszystkim za rady

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość

A propo mieszanych typów... ja ZAWSZE myślałam, że jestem zimą... w tym momencie patrząc na swoje rudawe refleksy we włosach, śmiem twierdzić, że mam coś z jesieni, ale kolory ubrań pasujących ponoć do tego typu - mnie szpecą (brązy, pomarańcze, żółty kolor to masakra...)
Odcień cery mam ciepły do neutralnego, oczy zielone (czasami robią się szare, w zależności od pogody i tego co założę), piegów zupełnie brak, jakieś takie naturalne rumieńce - dlatego nie używam różu, żeby nie wyglądać jak "rusek", ciemną oprawę oczu no i te zdradzieckie refleksy rudości we włosach... ja już nie wiem!
A na Wasze oko? O! I na ile lat wyglądam haha Każda zadawała to pytanie, więc i ja sobie zadam

P.S: Doradźcie co mam zrobić z brwiami... Raz są ładnie cienkie, a raz takie grube jak na tym zdjęciu...
Jak dla mnie jesteś ZIMĄ. Brwi nie ruszaj, bo masz świetne, sama chcialabym takie mieć
Moim zdaniem wyglądasz na jakies 20 lat, zgadłam?

Ciekawa jestem co wy powiecie o moim wieku, bo ja już w swoim życiu slyszalam różne skrajne opinie - od 15 do 30
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 11:29   #3012
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, macie takie piękne, gładkie buźki Też bym chciała

Rabu, nie rób nic z brwiami! Zobaczyłabyś moje krzaki, to byś swoje doceniła
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 11:57   #3013
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Rabou ja tez tak myslałam, ale nic bardziej mylnego- lato moze miec nawet ciemnobrązowe włosy, a koloru oczu to podobno w ogole nie warto brac pod uwagę okreslajac typ kolorystyczny- oprawę oczu, kolor bialka jak najbradziej, natomiast sam kolor oczu juz nie

Masz sliczne brwi, nic z nimi nie rób slicznas

Aaa a co do refleksów- bywają zdradzieckie Latem słonce potrafi płatac figle i nawet ja na moim chłodnym brązie latem mam jakies tam ciepławe refleksy-ale wiem, ze to nie "samo z siebie" a własnie od slonca, nawet zimne typy tak mają

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2010-03-21 o 12:00
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 12:17   #3014
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Rabou,chce wyglądać jak Ty ! Cieszę się, że prawie wszystkie się ujawniłyśmy(tu alepuję do reszty - pokazać się! )
I dziękuję za komplementy.. Nigdy nie usłyszałam tak wiele przyjemnych słów, zwykle wśród ludzi jestem .. niezauważalna.

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

no i zaskoczona jestem, że mam typ lata .. nigdy bym się nie spodziewała o.O

Edytowane przez Klariss
Czas edycji: 2010-03-21 o 12:18
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 12:38   #3015
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
20-21, bo kiedyś gdzieś pisałaś, że studiujesz, więc mniej raczej mieć nie możesz
Mam rocznikowo 23 lata.

A mam parę takich "pućkowatych" zdjęć bez makijażu, które kilka Wizażanek oceniło na 16-lat. Nie powiem - baaardzo mi to połechtało babską próżność.

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Kira, mi wyglądasz na ok 22 lata A jasną cerę da się wypracować, na pewno, główka do góry Filtruj się, regularnie złuszczaj naskórek, poprzeglądaj forum mineralne- mozna dobrac sobie podklad idealnie, w minerałkach skóra wygląda niesamowicie Masz oryginalną, lekko azjatycką urodę-masz więc skąd czerpac inspiracje, w necie jest mnóstwo zdjęc slicznych japonek z porcelanowymi cerami
Ja już od około 3 lat nad tym pracuję.
Niestety utknęłam w martwym punkcie i nie robię się już bardziej jasna. Chyba osiągnęłam już swój limit i teraz tylko baaardzo profesjonalne ( i drogie) kosmetyki mogłyby mi pomóc.

A chłopak i rodzice mówią, że ładniej mi w naturalnej cerze.

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Kira, z lapa na sercu dalabym Ci 18, Twój typ urody dla mnie jest taki japonski (nie jestem kulturoznawca, wybacz) a Japonki zawsze wygladaja mlodo...szczegolnie takie słodkie japonskie lolitki oczywiscie to komplement
No jasne, że komplement! W szczególności dla kogoś, kto interesuje się Japonią. Chociaż Japonki (z tego, co widziałam na filmach) mają jeszcze nienaganne figury, a mi brzuszysko po sesji wyrosło.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 14:03   #3016
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

rabu według mnie wyglądasz na zimę
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 14:16   #3017
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Rabu także obstawiam, że jesteś zimą.

Po zrobieniu kilku testów na typ kolorystyczny byłam święcenie przekonana, że jestem wiosną. Ostatnio jednak zaczęłam się wahać, ponieważ skóra mojej twarzy ma odcień raczej różowy w porównaniu do szyi.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 14:42   #3018
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, czy jeśli mam naturalnie włosy bardzo ciemnobrązowe, prawie czarne (takie już nie brązowe, ale jeszcze nie czarne), czarne (że aż granatowe) brwi, ale naprawdę "dziadoską" oprawę oczu, to jest w ogóle jakaś możliwość, żebym była innym typem niż zima Bo teraz już mam wątpliwości
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 16:09   #3019
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Mam rocznikowo 23 lata.

A mam parę takich "pućkowatych" zdjęć bez makijażu, które kilka Wizażanek oceniło na 16-lat. Nie powiem - baaardzo mi to połechtało babską próżność.
ahh, ta babska próżność miło jest słyszeć, że wygląda się na 18 lat, czy inne komplementy...


* Raboussamai *, masz piękne, naturalnie wyglądające brwi są ładnie wyregulowane, ale bez przesady. niektórym zdarzają się niteczki zamiast brwi
a jeśli chcesz mieć jeden kształt to wiem, że są do kupienia takie "wzory", wiesz o co chodzi na brwi i wtedy, regulując je, zawsze robisz ten sam kształt.

widzę, że jest więcej nieokreślonych typów urody
laski, wszystkie jesteście piękne! zazdroszczę wam

to ja się ujawniam wiem, wyglądam jak potowra, ale na wszystko nie mogę mieć wpływu
zdjęcia niewyraźne, ale jedyne z moją obecną fryz.

Edytowane przez antoninne0216
Czas edycji: 2010-03-21 o 16:11
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 16:13   #3020
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jeśli mam naturalnie włosy bardzo ciemnobrązowe, prawie czarne (takie już nie brązowe, ale jeszcze nie czarne), czarne (że aż granatowe) brwi, ale naprawdę "dziadoską" oprawę oczu, to jest w ogóle jakaś możliwość, żebym była innym typem niż zima Bo teraz już mam wątpliwości
no, jest pewna możliwość jeszcze ważny jest kolor oczu i odcień cery.
a chcesz być innym typem?
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 16:21   #3021
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

antoninne0216 - jejku, śliczne fotki i fryzurka
miałam kiedyś krótkie włoski i właśnie jestem na etapie, kiedy lada chwila pójdę i zetnę znów na krótko, trzeba mi tylko kroplę przepełniającą....

wszystkie jesteście śliczniutkie, miło należeć do tak pięknego grona bladolicych...

może i ja się wkleję?
tylko pliz bądźcie wyrozumiałe - bo mam za sobą jakiś beznadziejny "bajzel" mojego TŻ, którego nie mam siły zafotoszopować, bo mnie lasso magnetyczne wkurza! no i wyraz twarzy też taki jakiś szczurzy, bo sama robiłam sobie zdjęcie
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2010-03-21 o 16:22 Powód: literówka
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 16:31   #3022
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Wszystkie jesteście absolutnie piękne!
Macie wspaniałe, wypielęgnowane blade cery i nigsy tego nie zmieniajcie.
Wiecie, kiedyś ktoś mi powiedział, że blade są szpetne, przeglądając ten wątek, by się mocno zdziwił, cham jeden
pewnie zakochany w solarach albo sam chodzi na solarę
ale prawdę mówiąc, polska to nie kraj dla bladolicych.

Kira87
, wyglądasz na max. 19 lat ta japońska uroda ci służy. a jeśli chcesz wyglądać jak mąka to polecam ci puder constance caroll compact refill nr. 17. kolor biały jak śnieg jak go tak szczerze nałożę to mam piękny bladolicy odcień cery, taki o jakim marzę skrycie.
oczywiście wszystko odbywa się bez efektu maski.
kiedyś patrzyłam jak się robi makijaż a'la lata 50. to wizażystka przebąkiwała coś o rozjaśniaczu do twarzy...
a w ostateczności możesz sobie twarz sokiem z cytryny smarować
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 16:33   #3023
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ktoś kiedyś pisał (tylko nie pamiętam w którym wątku), że używanie ogórkowego toniku Ziai przez kilka miesięcy znacznie rozjaśnie. Miałam go kiedyś, ale zużyłam tylko jedną buteleczkę, więc o efektach się nie wypowiem, ale jak skończy mi się mój Garnier to go znowu kupię

Wszystkie jesteście śliczne
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 16:38   #3024
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
antoninne0216 - jejku, śliczne fotki i fryzurka
miałam kiedyś krótkie włoski i właśnie jestem na etapie, kiedy lada chwila pójdę i zetnę znów na krótko, trzeba mi tylko kroplę przepełniającą....

wszystkie jesteście śliczniutkie, miło należeć do tak pięknego grona bladolicych...

może i ja się wkleję?
tylko pliz bądźcie wyrozumiałe - bo mam za sobą jakiś beznadziejny "bajzel" mojego TŻ, którego nie mam siły zafotoszopować, bo mnie lasso magnetyczne wkurza! no i wyraz twarzy też taki jakiś szczurzy, bo sama robiłam sobie zdjęcie
jej, dziękuję ci
krótkie włosy mają to do siebie, że można je przeczesać rękoma, użyć trochę żelu i są gotowe
tak, miło jest mieć takie szerokie grono pięknych bladolicych dziewczyn
jakie wyrozumiałe? chyba szczere masz piękną karnację i oczyska
ach, jak zazdroszczę ci tych kości policzkowych!
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 16:57   #3025
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
no, jest pewna możliwość jeszcze ważny jest kolor oczu i odcień cery.
a chcesz być innym typem?
Nie nie nie, absolutnie nie chcę
Cerę mam chyba zimną, bo okropnie mi w ciepłych kolorach, a oczy piwno-zielone, ale ciemne, więc chyba jestem zimą
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 18:00   #3026
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Nie nie nie, absolutnie nie chcę
Cerę mam chyba zimną, bo okropnie mi w ciepłych kolorach, a oczy piwno-zielone, ale ciemne, więc chyba jestem zimą
tak, raczej na pewno pani zima
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 18:20   #3027
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Smile Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Oj piekne mamy tutaj Dziewczęta, bez dwóch zdań!

Rabou - masz śliczne, naturalne brwi - nic nie musisz z nimi robić! Idealnie współgrają z Twoją urodą

Ja też jestem za typami mieszanymi ^^ Jestem blada, mam jasną oprawę oczu, rudoblond włosy, złoto-zielone oczy, troszkę piegów, nie opalam się wcale. Lepiej mi w chłodnych kolorach. Absolutnie przeokropnie wyglądam w kolorach miedzianych czy w większości zieleni. Dużo lepiej mi w czerni, granacie, bieli, beżach, oraz w delikatnych pastelach.
Jedyna moja pociecha, że raczej zimą nie jestem - więc zostają mi ewentualne 3 typy urody do wyboru - zawsze to o jednego mniej
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 20:19   #3028
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, serialnie, za każdym razem, jak któraś z Was wkleja fotkę, to się nie mogę nadziwić. Każda zupełnie inna, i każda przepiękna! Polska to wspaniały kraj: takie zagęszczenie ślicznych dziewczyn!

Antoninne wyglądasz rewelacyjnie, świetna fryzura! I jakie zęby idealne!

Ruda, boskie jest połączenie tych błękitnych oczu i ognistego koloru włosów, do tego blada cera i...lepiej być nie może

Zgadzam się z Rabu, fajnie, że się pokazujecie od razu inaczej się rozmawia
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 21:16   #3029
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Nie nie nie, absolutnie nie chcę
Cerę mam chyba zimną, bo okropnie mi w ciepłych kolorach, a oczy piwno-zielone, ale ciemne, więc chyba jestem zimą

mi wszędzie pisało, że źle wyglądam w ciemnych kolorach, a tu na przekór akurat dobrze w nich wyglądam
a ja używałam toniku ogórkowego i to kilku butelek, bo ja wiem czy mnie rozjaśnił, raczej nic nie zauważyłam jaśniejszego
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 21:38   #3030
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Jeżeli chodzi o rozjaśnianie, to mi bardzo pomógł AcneDerm (ale jest strrrrasznie mocny i wysusza. W sumie nic dziwnego - w końcu jest nie do rozjaśniania cery, a do punktowego stosowania na wypryski i przebarwienia), domowe mazidła z aspiryny, cytryny, ogórka i zielonej herbaty. No i rzecz jasna filtry (ja na twarz stosuję takie pospolite, jak do ciała).

Jak sobie przypomnę coś jeszcze, to napiszę.

I podpisuję się znów pod postem Natrix.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.