...paznokcie przed dopełnieniem... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-12, 21:52   #1
jovitka21
Raczkowanie
 
Avatar jovitka21
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 108

...paznokcie przed dopełnieniem...


hejka dziewczyny.... mam chyba nietypowa prosbe... moze komus sie to rowniez przyda heh otoz poniewaz mam pewne wattpliwosci co do pazutkow... otoz jak je zrobie podobaja mi sie i uwazam ze maja co powinny miec tunielik ...C...itd.. ale... wlasnie po 3 tyg jak przychodzi do Mnie klientka wcale juz mi sie nie powobaja co wiecej mam bardzo duzo przy nich pracy... no moze nie przy kazdych ale zdarzaja sie tez wyjatki i chciałabym abyscie jesli to mozliwe pokazały pazurki jak wygladaja przed dopełnieniem... dziwne co?? bardzo Mnie to interesuje.... głupia posba moze ale chciałabym zobaczuc jak bardzo odbiegam od normy ...
jovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 09:55   #2
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: ...paznokcie przed dopełnieniem...

ej tam... nie przesadzaj. kazda z nas miala takie wapliwosci. nie/ moge wrzucic linka ale wskocz w moja galerie i chyba trzecia strona od konca. takie z malymi niebieskimi kfiutkami. to akurat akryl.
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 10:22   #3
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: ...paznokcie przed dopełnieniem...

Niektórych błedów techicznych nie widać "na pierwszy rzut oka", gdy paznokcie sa nowe. Typowym przykładem jest zbytnie wypiłowanie masy w okolicy skórek, ale nie bezpośrednio przy skórkach, tylko samej masy. Dopóki paznokciec jest "nowy" nie widac, tego, gdy odrasta- wygląda coraz bardziej łopatowato, bo zaczyna to sie rzucac w oczy.
Analogicznie jest z liniami bocznymi- poczatkowo nie rzuca sie w oczy drobne wpilowanie, które uwidacznia sie wraz ze zwzrostem płytki paznokcia
Przykładów takich jest wiele i mozna by je mnozyc....
Foteczkami, niestey Cie nie poratuje, bo nie foce paznokci jakie robie.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 11:29   #4
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: ...paznokcie przed dopełnieniem...

czasami klientki same cos kombinuja pilnikami przy paznokciach - moja przyjaciolka zawsze na dopelnienie wraca z takimi paznokciami, ze nie moge na to patrzec i zyje tylko ta mysla, ze beda pieknie wygladaly po zabiegu.. tylko na jak dlugo jutro mam dwie klientki, to zrobie im fotki przed dopelnieniem i po - zobaczysz, moze cos ci to pomoze)
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 17:50   #5
jovitka21
Raczkowanie
 
Avatar jovitka21
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 108
Dot.: ...paznokcie przed dopełnieniem...

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
czasami klientki same cos kombinuja pilnikami przy paznokciach - moja przyjaciolka zawsze na dopelnienie wraca z takimi paznokciami, ze nie moge na to patrzec i zyje tylko ta mysla, ze beda pieknie wygladaly po zabiegu.. tylko na jak dlugo jutro mam dwie klientki, to zrobie im fotki przed dopelnieniem i po - zobaczysz, moze cos ci to pomoze)
super zobacze sobie... i ja swoje wstawie jak tylko do Mnie przyjda... wczoraj to juz ekstramalnie opiłowałam taki epwoietrze ze o mało zawału nie dostałam...:|... mam dwie szczegolnie taki klientki które maja powietrze ze hoho... a ja wiem ze na pewno da sie zrobic tak i kazdemu zebym nie było powietrza!
jovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 14:15   #6
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: ...paznokcie przed dopełnieniem...

tak jak obiecalam -wrzucam fotki przed i po zabiegu. Pierwsza klientka pracuje w sklepie spozywczycm - przewala ziemniaki, rozklada towar i generalnie nie dba o dlonie... Druga klientka notorycznie piluje dwa boki przy paznokcich u prawej dloni zapomnialam dodac, ze to drugie zdobienie jest wedlug zyczenia klientki - zobaczyla to na jakims blogu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG2767.jpg (41,2 KB, 273 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG2774.jpg (42,4 KB, 267 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG2775.jpg (40,2 KB, 273 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG2777.jpg (46,1 KB, 248 załadowań)

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2011-02-14 o 15:12
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 20:42   #7
jovitka21
Raczkowanie
 
Avatar jovitka21
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 108
Dot.: ...paznokcie przed dopełnieniem...

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
tak jak obiecalam -wrzucam fotki przed i po zabiegu. Pierwsza klientka pracuje w sklepie spozywczycm - przewala ziemniaki, rozklada towar i generalnie nie dba o dlonie... Druga klientka notorycznie piluje dwa boki przy paznokcich u prawej dloni zapomnialam dodac, ze to drugie zdobienie jest wedlug zyczenia klientki - zobaczyla to na jakims blogu

dziekuje po stokroc.. teraz widze ze naprawde robie cos nie tak...:| moze za bardzo chce wypiłowac i za cienka mase zostawiam przy skorkach... niewiem niewiem... staram sie jak wariat...ale czasem nie moge podołac... ja mam teraz same nowe klientki ale jak przyjdzie jakas do dopełnienia pstryke fotke musze.. wtedy mi poadzicie co robie nie tak...
jovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 20:16   #8
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: ...paznokcie przed dopełnieniem...

jowitka, a moze to kwestia akrylu...? jednak...
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 21:04   #9
jovitka21
Raczkowanie
 
Avatar jovitka21
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 108
Dot.: ...paznokcie przed dopełnieniem...

...ja niewiem... ja mam spn...:|
..mysle ze to wina albo nakładania albo nadgorliwosc w piłowaniu..dzis zauwazyłam ze jak piłuje to moze za cienka zostawiałam przy skorkach po bokach szczegolnie... i wtedy moze byc chyba akryl bardziej narazony na powietrze...
jovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 10:50   #10
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: ...paznokcie przed dopełnieniem...

Ja też miałam problem z piłowaniem. Jak robię sobie to nadal go mam . Musisz wyluzować trochę odpuścić. Nie możesz tak sobie dokładać pracy. Spróbuj jeden komplet założyć od nowa i to bez nadmiernego piłowanie. Zrób komuś nawet za darmo jednego seta i rób go dokładnie. Nałóż tyle masy żebyś nie musiała już piłować, zbuduj odpowiednią krzywą. Wiem,że to potrwa pewnie 3 czy 4 godziny, ale tylko tak masz szanse zobaczyć i wyłapać błędy. Ja tak zrobiłam i teraz widzę, że źle formę roluję i mam za mały tunel, że za późno w żelu tunel zaciskam, albo, że jest kiepsko utwardzony. Takie głupie przykłady i drobnostki, ale tego jest więcej wiadomo, że jak robimy za pieniądze to wtedy chcemy szybko zrobić, klientka nas pogania itd i wtedy się stresujemy bo chcemy w szybkim czasie zrobić perfekt stylizację, ale niestety nie da rady.
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 11:25   #11
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: ...paznokcie przed dopełnieniem...

Dobrym sposobem jest także robienie zdjęć zrobionych paznokci, a później oglądanie ich na ekranie z duzym powiększeniem. Wówczas mamy szansę zobaczenia na cały ekran paznokcia, który w rzeczywistości jest dużo mniejszy i przyjrzenia się mu się dokłądnie.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 11:43   #12
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: ...paznokcie przed dopełnieniem...

Albi masz rację, aj zawsze jak wracam od klientki to zrucam fotki na kompa i lukam co jest źle i przy uzupełnieniu już tego pilnuję. Zawsze jak chce jakąś nową ozdobę wprowadzić to najpierw testuje ja kilkoma metodami na swojej mamie żeby nie było przykrych niespodziewanek, że np brokat się odbarwia, czy że ozdoby są za grube i się wypiłowują. Wiem na co mogę sobie pozwolić. Np. Ostatnio robiłam mamie panterkę farbami i zalałam jednofazówką jeszcze mokre farby bo nie miałam czasu na czekanie. I mało, że się nie rozmazała, to się trzyma bez odprysków już 2 tydzień
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 21:36   #13
jovitka21
Raczkowanie
 
Avatar jovitka21
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 108
Dot.: ...paznokcie przed dopełnieniem...

hejka... dzieki dziewczyny... pewnie macie racje...juz probuje jak głupia i powietrze mi w akrylach podchodzi...ale juz jade do PL na doszkolenie.. i mam nadzieje, ze wyłapia moje błedy...
pozniej bede wrzucac swoje dzieła
jovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 14:32   #14
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: ...paznokcie przed dopełnieniem...

Dobra decyzja Jowitko i powodzenia na doszkoleniu
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.