Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-04, 09:29   #1471
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej dziewczyny wkoncu dotarlam do wizazu, zabiegana jestem , pelno spraw na glowie , teraz wspomagam z kolezankami nasz znajoma , ktora rozwodzi sie z mezem i wiadomo bardzo to przezywa w piatek szykuje mi sie znow impreza przebieranki na halloween -wychodzimy z dziewczynami do pubu Ale co ja wymaluje na twarzy , to pojecia nie mam nie malowalam sobie nigdy niczego no i nie umiem A trzeba sobie jakis makijaz halloweenowy walnac
Wczoraj robilam zakupy dla Princeski, alez ona je te kurze skrzydelka i udka , nie nadazam kupowac im mala grubaska ciesze sie ,ze zostala ze swoimi opiekunami , to trzeba by bylo zobaczyc, jak wiele radosc im daje w ostatnich latach ich zycia.Maja tylko ja.Jak jestem u nich to dopiero zauwazam , jakie zycie moze byc okropne







Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej

Caskada zerkniesz na ten skład?
Aqua (Purified Water), Chamomilla Recruita Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Tussilado Farfara Flower Extract, Acorus Calamus Root Extract, Polysorbate 20, Parfum, Diazolidinyl Urea, Methylisothiazolinone, Disodium EDTA, Citric Acid, Methylparaben, Propylparaben

to jest Elfa, Green Pharmacy, Eliksir ziołowy w sprayu do włosów łamliwych, zniszczonych i farbowanych
opis producenta: Odżywczy ziołowy eliksir do włosów.
Do łamliwych, zniszczonych, zmęczonych, farbowanych włosów.
Koszyczek rumianku, podbiał zwyczajny, kiełki pszenicy, kłącze tataraku.
Naturalny preparat ziołowy wyprodukowany w oparciu o receptury ze starych ksiąg zielarskich. Wskazany do wzmocnienia włosów, zapobiega ich wypadaniu. Eliksir regeneruje mieszki włosowe, powstrzymuje nadmierne przetłuszczanie się skóry. Nie podrażnia skóry, nie wywołuje niepożądanych efektów ani zmian skórnych. Odżywia włosy, zmniejsza łupież i łojotok prowadzący do przedwczesnego wypadania włosów.
Caly poczatek to ziola na koncu kilka konserwantow.
Dobry sklad , jak najbardziej.
Bez alkoholu.
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 09:46   #1472
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej!


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

ASIU i co robilas wlosy?
Mi sie podoba Twój kolor, chcialas rudy przeciez...
rudego chciałam chciałam złocisty ale to po tym castingu jakieś rudo czerwonawe sie zrobiły ,na szczęście już się wypłukało prawie
nie jeszcze nie robiłam
narazie się zastanawiam ...
obejrzałam dzis pasemko wczorajsze po garnierze przy oknie i nawet mi się podoba jest takie jakby z czekoladowym blaskiem ciepłe ,przygaszone nie takie rude i ciut ciemniejsze od reszty włosków, ale nie dużo.Dam szanse garnierkowi a potem zobaczę jak coś będę kombinować jaśniejszym odcieniem
i muszę się zapisać do fryz i iść podciąć końcówki

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
INOA nie znam.

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

A w ogóle znalazłam w domu radical ampułki. Kupione kiedys, ważne jeszcze kilka mcy. Bede wcierac co mycie. Zawsze jakos na jesień zimę wlosy trochę lecą wiec zapobiegawczo
Kiedys pamietam bardzo go lubiłam
tez ostatnio zastanawiałam się nad nim w aptece ale miałam właśnie sprawdzic opinie na kwc
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
w piatek szykuje mi sie znow impreza przebieranki na halloween -wychodzimy z dziewczynami do pubu Ale co ja wymaluje na twarzy , to pojecia nie mam nie malowalam sobie nigdy niczego no i nie umiem A trzeba sobie jakis makijaz halloweenowy walnac








Caly poczatek to ziola na koncu kilka konserwantow.
Dobry sklad , jak najbardziej.
Bez alkoholu.
tez go mam
a tu masz ściągawke z makijażem na halloween https://polki.pl/uroda_makijaz_galer...lg_id=10004889
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 09:52   #1473
1412natasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 27
Dot.: Proszę o pomoc! Załączam zdjęcie...

Cytat:
Napisane przez czarna_2011 Pokaż wiadomość
Schodzę sobie domowymi sposobami do blondu, nie zależy mi na tym żeby był platynowy czy jakiś popielaty, ale żeby to był blond, i nie żółty -.-, to jest fotka taka robiona przed sekundą z kamerki z laptopa, jak one są świeżo umyte to są ciut jaśniejsze.

I teraz pytanie do was, jaką farbę nałożyć aby się pokryły jakoś ładnie, może potem jakaś płukanka?

Coś doradźcie Z góry Wam dziękuje
Ja miałam identyczne włosy po rozjaśniaczu z Joanny. Ja ci proponuję tą Garnier Color Naturals co jest wyżej - dałam fotkę jaka to seria, rozjaśnia do 4 tonów i eliminuje orange i żółć z włosów.

A płukankę to Ci polecam z Isana z Rosmanna do włosów blond - płukanka z rumianku - żółta tubka taka - około 6 zł.
1412natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 10:28   #1474
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Ja sama tez niezdecydowana do włosów jestem...
Miałam dość długo bardzo jasną 10 ale fryzjerka spaliła mi włosy, więc stopniowo obcinałam te zniszczone i kładłam castinga na poziomie 8, potem kilka farb jaśniejszych do poziomu 9/10, jak mi po zimnym odcieniu wypłukało się do żółtego to kupiłam naturę 8, ale po tygodniu od farbowania stwierdzam, że za ciemno...teraz myślę nad poziomem 9...
ale nie wiem jakie odcienie czy zimne czy ciepłe mi pasują bo w każdych w sumie źle się czujęchyba natura tylko...

Ide szukać testów jaki odcień mi pasuje :P

Farbował ktoś lacher geneza? bo kuzynka ma i poleca...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:24   #1475
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wkoncu dotarlam do wizazu, zabiegana jestem , pelno spraw na glowie , teraz wspomagam z kolezankami nasz znajoma , ktora rozwodzi sie z mezem i wiadomo bardzo to przezywa w piatek szykuje mi sie znow impreza przebieranki na halloween -wychodzimy z dziewczynami do pubu Ale co ja wymaluje na twarzy , to pojecia nie mam nie malowalam sobie nigdy niczego no i nie umiem A trzeba sobie jakis makijaz halloweenowy walnac
Wczoraj robilam zakupy dla Princeski, alez ona je te kurze skrzydelka i udka , nie nadazam kupowac im mala grubaska ciesze sie ,ze zostala ze swoimi opiekunami , to trzeba by bylo zobaczyc, jak wiele radosc im daje w ostatnich latach ich zycia.Maja tylko ja.Jak jestem u nich to dopiero zauwazam , jakie zycie moze byc okropne








Caly poczatek to ziola na koncu kilka konserwantow.
Dobry sklad , jak najbardziej.
Bez alkoholu.
dziękuję a to się nadaje na wcierke czy bardziej do piskania na włosy?

Na halloween coś wymyślisz teraz pełno takich makijaży na blogach
A Princeska słodka jest dobre masz serduszko,że pomagasz tej rodzinie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 11:41   #1476
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
brak mi tego słonecznego blasku -refleksu
kolor jest bardziej rudy niż złoty z miedzianym refleksem i nierówny w jasnych czułam sie tak świeżo i promiennie, a w tych jak taka szara myszka bez wyrazu w dodatku kolor jest jak kameleon i w różnym oświetleniu różnie wygląda niekiedy podchodzi pod ,,brudny " ni to blond ni to brąz co mnie dodatkowo wkurza
asia mnie sie najbardziej podobalas w poziomie 9/10.
i widze ze chyba najlepiej czujesz sie w 9tce...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 12:12   #1477
charlie charlie
Zadomowienie
 
Avatar charlie charlie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 784
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej hej
wczoraj byłam u fryzjera żeby się farbnąć - chciałam coś na poziomie 8, ale fryz powiedziała mi, że lepiej nie bo wyjdzie źle itp i mam na głowie 7 zmieszaną z 6.
dlatego przychodzę do Was z pytaniem

jakiś czas farbowałam się na bardzo jasny blond, włosy miałam na poziomie 11-12. potem zachciało mi się przyciemniać - na początku był ColorTouch na poziomie 6, potem po 2 miechach farbnęłam się na poziom 6 zmieszany z 5. kolor mi się wypłukał (tam gdzie rozjaśniane) do poziomu no prawie 7
teraz mam zmieszany Koleston poziom 7 z 6
chciałabym jednak bardzo wrócić do poziomu 8
teraz na wlosach mam tą miesankę 6 i 7 poziomu z tym, że po kilku myciach mi się spierze do 7
czy jak następny raz pójdę do fryz będę mogła już mieć poziom 8?fryz powiedziala mi, ze jeszcze duzo farbowan przede mna zebym mogla miec 8... ale zastanawiam się dlaczego - czy to dlatego, że mam odrost który nie jest już rozjaśniany a reszta włosów jest rozjaśniana?
przyciemniała już któraś z Was a potem z powrotem chciała mieć jaśniejsze włosy?
__________________
happiness is easy
charlie charlie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 12:13   #1478
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Kochana, a jak będę kładła 8,4 to mi się z zielonych bure, brązowawe zrobią prawda? Kurczę Nie ma juz żadnego sposobu żeby się tej jasności dorobić, prawda? bo jeśłi mi się zrobią bure, brązowawe rudawe to kłądzenie potem np beży nie sprawi ze bedą jasne?
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 12:27   #1479
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez charlie charlie Pokaż wiadomość
hej hej
wczoraj byłam u fryzjera żeby się farbnąć - chciałam coś na poziomie 8, ale fryz powiedziała mi, że lepiej nie bo wyjdzie źle itp i mam na głowie 7 zmieszaną z 6.
dlatego przychodzę do Was z pytaniem

jakiś czas farbowałam się na bardzo jasny blond, włosy miałam na poziomie 11-12. potem zachciało mi się przyciemniać - na początku był ColorTouch na poziomie 6, potem po 2 miechach farbnęłam się na poziom 6 zmieszany z 5. kolor mi się wypłukał (tam gdzie rozjaśniane) do poziomu no prawie 7
teraz mam zmieszany Koleston poziom 7 z 6
chciałabym jednak bardzo wrócić do poziomu 8
teraz na wlosach mam tą miesankę 6 i 7 poziomu z tym, że po kilku myciach mi się spierze do 7
czy jak następny raz pójdę do fryz będę mogła już mieć poziom 8?fryz powiedziala mi, ze jeszcze duzo farbowan przede mna zebym mogla miec 8... ale zastanawiam się dlaczego - czy to dlatego, że mam odrost który nie jest już rozjaśniany a reszta włosów jest rozjaśniana?
przyciemniała już któraś z Was a potem z powrotem chciała mieć jaśniejsze włosy?
moim zdaniem to ta fryz niezla scieme ci pocisnela
nie wiem jak te wlosy wygladaly bo nie dajesz zdjec, ale z opisu spokojnie mysle ze 8 by ci wyszla....
z jakiegos powodu woli robic ci ciemniejsze wlosy

Cytat:
Napisane przez PannaWredna Pokaż wiadomość
Kochana, a jak będę kładła 8,4 to mi się z zielonych bure, brązowawe zrobią prawda? Kurczę Nie ma juz żadnego sposobu żeby się tej jasności dorobić, prawda? bo jeśłi mi się zrobią bure, brązowawe rudawe to kłądzenie potem np beży nie sprawi ze bedą jasne?
nie wiem czy nie lepiej byloby zafarbowac po prostu szamponetkami do 20kilku myc...
ty masz ta zielen po hennie prawda? bo ja juz sie gubie tyle teraz tutaj nowych....

daj jakies aktualne na dzien dzisiejszy foto wlosow, najlepiej swiatlo naturalne, sloneczne jak bardzo tam jest zle, bo rozumiem ze kolor jednak troche sie zmienia prawda?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 12:40   #1480
charlie charlie
Zadomowienie
 
Avatar charlie charlie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 784
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

blond bunny no wlasnie tez tak mi sie wydaje... :| może nie chciało jej się kombinować bo jak ciemniejsze wymieszała to położyłą raz dwa i z głowy mnie miała
jak mi się wymyje kolor to dam foty.
ale to musiałabym całe włosy potraktować z jakimś oxy, prawda? tylko, ze tam gdzie nie miałam rozjaśnianych czyli odrost + tam gdzie farba się nie wymyła chyba jakimś większym,tak?
__________________
happiness is easy
charlie charlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 13:11   #1481
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
moim zdaniem to ta fryz niezla scieme ci pocisnela
nie wiem jak te wlosy wygladaly bo nie dajesz zdjec, ale z opisu spokojnie mysle ze 8 by ci wyszla....
z jakiegos powodu woli robic ci ciemniejsze wlosy


nie wiem czy nie lepiej byloby zafarbowac po prostu szamponetkami do 20kilku myc...
ty masz ta zielen po hennie prawda? bo ja juz sie gubie tyle teraz tutaj nowych....

daj jakies aktualne na dzien dzisiejszy foto wlosow, najlepiej swiatlo naturalne, sloneczne jak bardzo tam jest zle, bo rozumiem ze kolor jednak troche sie zmienia prawda?
Dziękuję Bunny! Jeśli mi coś poradzisz na te kłaki nieszczęsne to będziesz aniołem Wstawię za jakieś 3 h zdjecia bo teraz mam mokre... Tak ja mam zieleń po hennie, rozjaśniałam żeby mieć blond.. teraz mam zielone i to nie poswiata tylko wiszące glony, przykryte delikatnie 7ką (wyszla ciemno jak brąz) tak że ciagle jest glon ale "przymglony" tym brązem, góra jakies 8 cm to jasny rudy... I kombinuję jak tu do blondu, z poziomu 8 wyprowadzić

Edytowane przez PannaWredna
Czas edycji: 2012-11-04 o 13:15
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 13:58   #1482
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez charlie charlie Pokaż wiadomość
blond bunny no wlasnie tez tak mi sie wydaje... :| może nie chciało jej się kombinować bo jak ciemniejsze wymieszała to położyłą raz dwa i z głowy mnie miała
jak mi się wymyje kolor to dam foty.
ale to musiałabym całe włosy potraktować z jakimś oxy, prawda? tylko, ze tam gdzie nie miałam rozjaśnianych czyli odrost + tam gdzie farba się nie wymyła chyba jakimś większym,tak?
na odrost oksy 9%, na dlugosci na 6%. tyle. cala filozofia. najwazniejsze zeby jak najbardziej ci sie wymyl kolor.

Cytat:
Napisane przez PannaWredna Pokaż wiadomość
Dziękuję Bunny! Jeśli mi coś poradzisz na te kłaki nieszczęsne to będziesz aniołem Wstawię za jakieś 3 h zdjecia bo teraz mam mokre... Tak ja mam zieleń po hennie, rozjaśniałam żeby mieć blond.. teraz mam zielone i to nie poswiata tylko wiszące glony, przykryte delikatnie 7ką (wyszla ciemno jak brąz) tak że ciagle jest glon ale "przymglony" tym brązem, góra jakies 8 cm to jasny rudy... I kombinuję jak tu do blondu, z poziomu 8 wyprowadzić
no zobaczymy co sie da zrobic...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 14:01   #1483
charlie charlie
Zadomowienie
 
Avatar charlie charlie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 784
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

ok ok, to pewnie za 2-3 miechy tutaj przybędę znowu do Was i będę Was pytać co i jak bo to by było moje 1sze samodzielne farbowanie
__________________
happiness is easy
charlie charlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 14:27   #1484
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

asiabb dzieki zaraz lukne makijaz
ooo ten mi sie makijaz podoba na halloween https://polki.pl/uroda_makijaz_galer...r_03_page_no=7 nie chce sie za bardzo zeszpecic do konca
princeska lepiej jako wcierka niz na wlosy psikac , chociaz to chyba bez roznicy ziola jednak moga zadzialac wysuszajaco na wlosy..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-11-04 o 14:29
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 14:43   #1485
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hejka lasencje ! jestem bo mam wolną chwile co ostatnio mi sie rzadko zdarza wogóle to jestem wściekła na moje kłaki są okropne oklapłe jakieś nie do ułożenia, tłuszczą sie pare godzin po myciu!!!! a jedyne co zmieniłam w pielegnacji to kropla oleju arganowego i to tylko na końcówki!!!!!!!! nie wiem co jest


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
lolka bardzo zle znosi weta...
rok temu malo nie ugryzla go, a mnie podrapala do krwi- do dzis mam blizny i zwiala mi... wet mnie opieprzyl wtedy ze psa wychowac nie potrafie to dzis pojechalam z tz, kaganiec lolce na mordke... bo sie tak boi ze by gryzla, dotknac sie wetowi nawet nie da ani posadzic na tym stole dla zwierzat...
tz ja wzial na rece tak by weta nie widziala, tamten od tylu zaszedl i od razu igla w dupsko to i tak sie rzucila, zmyslalam ze tz nie utrzyma jej! i zaczela charczec w kagancu jak konie, tak rżeć az ze strachu, myslalam ze zawalu dostanie
no i zrobili do konca zastrzyk, tz od razu wyszedl z nia na dwor rozladowac jej stres i bawic sie z nia obok auta, a ja zostalam wypisac zaswiadczenie i zaplacic...
inaczej sie z lola nie da, a ja sobie nie poradze bo za silna dla mnie ale bylo ok, plan caly ulozylismy wczesniej i lekarza poinformowalam jak to ma byc, bo wiem ze ona strasznie reaguje na weterynarie


koteczko tobie jest swietnie w tym jasniutkim blondzie, mysle ze to najlepsza opcja dla ciebie
ojej to lolka strasznie przeżywa, mój ciapuś warczał i nie dał sie dotknąć ale afery nie robił i mogli go kuć spokojnie, za to ledunia wszystkie zastrzyki z dumą przyjomwała do puki nie trafiło na taki fest piekący i wtedy sie zubntowała i zaczeła uciekać

a z blondem tak właśnie myśle ze mi najlepiej, ale nigdy nic nie widomo może kiedyś sobie walne czerwień

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
chce blond poziom 8 ale co się okazało, w dekoloryzatorze wysłali mi dwa aktywatory zamiast reduktor+aktywator znów muszę czekać

a co do tego ćpania - haha ta, nie wiedziałam co się dzieje a koleżanka nie próbowała, powiedziała tak, żeby mi szybciej pomogło pozbyć się kaszlu
ehh ci sprzedawcy z allegro


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
wiec, po znowu nieudanym przyciemnianiu zdjęcie przed i po

właśnie gotuje cebule ...

łomatko asiunia jakie długie włosy!!!!!!!!!!!!!! daaawnoo cie nie widziała i na serio mega urosły

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

melduje ze wrocilam i jestem zla
dla wtajemniczonych
o sexie moge zapomniec na jakies 2 miesiace
dlaczego cos zmienili w klotrimazolu i jak sie mascia smaruje to potem trzeba 5 dni przerwy zeby moc stosowac gumki bo inaczej je rozpusci ☠☠☠☠a....
zawsze smarowalam wg potrzeb a jak chcialam sie kochac to mylam sie i jazda... a tu taki zonk teraz... poza tym stosowalam ja nieraz zapobiegawczo jak mnie cos zapieklo czy zaswedzialo a teraz co, 5 dni mam pozniej czekac nawet jakby to byl falszywy alarm??? skandal! ta masc jest z betonu czy co, ze samo jej zmycie nie starczy
agatka jak bedziesz to sie wypowiedz prosze....
bo nie chcialabym zajsc w ciaze przez takia glupote ze mi sie guma w trakcie akcji rozpuscila no i wlasnie... w ulotce pisze ze uszkadza lateksowe a jak ja uzywam poliuretanowe to jak z tym???? strach sie bac tz juz wsciekly ze taki celibat, ja jeszcze gorzej, a leczenie mam bez sensu rozbite na 2 miesiace po kilka dni....

az z tej zlosci kupilam sobie 2 nowe bransoletki by dziubeka i 50zl poszlo...
plus taki ze mega ginke poznalam- wszystko mi powiedziala co chcialam wiedziec, ze i tak powinnam sie cieszyc ze mnie morduje z 2x do roku bo sa kobity co lataja co 2 miesiace
i zrezygnowac z depilacji... nie ma mowy to ja sie pomecze te kilka razy do roku....
takze czeko- mozemy wyluzowac bo i tak bedzie nam wracac i tak, pytanie tylko jak czesto [COLOR="Silver"]
to bunny nie jesteś sama ja też ciągle coś choć teraz musze zabezpieczać pęcherz bo czesto miałam zapalenie i piję non stop herbate z żurawiny i czasem "po" biorę furaginum a i stosuje maść pimafucord dobra jest zapobiega zapaleniu i grzybowi, jak narazie jest ok . moze spróbuj pimafucord ?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 14:51   #1486
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
asiabb dzieki zaraz lukne makijaz
ooo ten mi sie makijaz podoba na halloween https://polki.pl/uroda_makijaz_galer...r_03_page_no=7 nie chce sie za bardzo zeszpecic do konca
princeska lepiej jako wcierka niz na wlosy psikac , chociaz to chyba bez roznicy ziola jednak moga zadzialac wysuszajaco na wlosy..
ok dziękuję kochana, kupiłam z myślą o wcieraniu zastanawiałam się jeszcze nad tym olejkiem i chyba po niego wrócę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-papryka.html
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejka lasencje ! jestem bo mam wolną chwile co ostatnio mi sie rzadko zdarza wogóle to jestem wściekła na moje kłaki są okropne oklapłe jakieś nie do ułożenia, tłuszczą sie pare godzin po myciu!!!! a jedyne co zmieniłam w pielegnacji to kropla oleju arganowego i to tylko na końcówki!!!!!!!! nie wiem co jest
z moimi włosami niestety podobnie, po umyciu wyglądają ok,a po kilku godzinach masakra, już nawet ich nie układam,bo jak wyjdę z domu to i tak układają się każdy w inną stronę
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 14:53   #1487
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez charlie charlie Pokaż wiadomość
ok ok, to pewnie za 2-3 miechy tutaj przybędę znowu do Was i będę Was pytać co i jak bo to by było moje 1sze samodzielne farbowanie
nie boj sie to nie jest tak trudne jak sie wydaje

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejka lasencje ! jestem bo mam wolną chwile co ostatnio mi sie rzadko zdarza wogóle to jestem wściekła na moje kłaki są okropne oklapłe jakieś nie do ułożenia, tłuszczą sie pare godzin po myciu!!!! a jedyne co zmieniłam w pielegnacji to kropla oleju arganowego i to tylko na końcówki!!!!!!!! nie wiem co jest




ojej to lolka strasznie przeżywa, mój ciapuś warczał i nie dał sie dotknąć ale afery nie robił i mogli go kuć spokojnie, za to ledunia wszystkie zastrzyki z dumą przyjomwała do puki nie trafiło na taki fest piekący i wtedy sie zubntowała i zaczeła uciekać

a z blondem tak właśnie myśle ze mi najlepiej, ale nigdy nic nie widomo może kiedyś sobie walne czerwień



ehh ci sprzedawcy z allegro





łomatko asiunia jakie długie włosy!!!!!!!!!!!!!! daaawnoo cie nie widziała i na serio mega urosły



to bunny nie jesteś sama ja też ciągle coś choć teraz musze zabezpieczać pęcherz bo czesto miałam zapalenie i piję non stop herbate z żurawiny i czasem "po" biorę furaginum a i stosuje maść pimafucord dobra jest zapobiega zapaleniu i grzybowi, jak narazie jest ok . moze spróbuj pimafucord ?
a szamponu jakiego uzywasz? olejujesz wlosy?

ta masc na recepte czy bez??? i ile $?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 15:08   #1488
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Kochana Bunny, wysuszyłam szybko włoski suszarka bo widze ze za oknem powoli się ściemnia, aparat do bani... Najlepiej kolory oddaje 2 zdjęcie jeśli chodzi o glona, a trzecie jeśli chodzi o ten rudy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070842.jpg (117,2 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070843.jpg (114,3 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070846.jpg (83,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070850.jpg (92,7 KB, 43 załadowań)

Edytowane przez PannaWredna
Czas edycji: 2012-11-04 o 15:18
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 15:31   #1489
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej

U mnie dziś kiepsko, kolejny dzień z rzędu piecze i kłuje mnie podniebienie Jutro muszę iść do lekarki, bo uniemożliwia mi to jedzenie, picie itp. Niedziela mija mi ogólnie nudnawo, jak zwykle zresztą Niedługo jedziemy z małym do mamy tż na kawkę więc wrócimy prawdopodobnie wieczorem Miłego popołudnia blondaski
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 16:43   #1490
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez PannaWredna Pokaż wiadomość
Kochana Bunny, wysuszyłam szybko włoski suszarka bo widze ze za oknem powoli się ściemnia, aparat do bani... Najlepiej kolory oddaje 2 zdjęcie jeśli chodzi o glona, a trzecie jeśli chodzi o ten rudy.
kurcze widac te miejsca gdzie jest henna...
ale ja bym zrobila tak- zafarbowalabym z palette szamponem koloryzujacym trwalszym albo z palette shampoo sredni blond albo z color gloss imbirem i co bedzie.
na pewno w jakiejs czesci ukryje glona- bo szamponetki pokrywaja henne.
i pozniej zaleznie jak by pokrylo to mozna by bylo za miesiac, dwa dac juz farbe trwala mysle poziom 8 bez wiekszych klopotow.

mozesz tez uzyc np z garniera color shine odcienia 7 sredni blond i tez powinno byc lepiej.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2012-11-04 o 16:45
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 16:53   #1491
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kurcze widac te miejsca gdzie jest henna...
ale ja bym zrobila tak- zafarbowalabym z palette szamponem koloryzujacym trwalszym albo z palette shampoo sredni blond albo z color gloss imbirem i co bedzie.
na pewno w jakiejs czesci ukryje glona- bo szamponetki pokrywaja henne.
i pozniej zaleznie jak by pokrylo to mozna by bylo za miesiac, dwa dac juz farbe trwala mysle poziom 8 bez wiekszych klopotow.

mozesz tez uzyc np z garniera color shine odcienia 7 sredni blond i tez powinno byc lepiej.
Dziękuję Ci! Jesteś najcudowniejsza na świecie polece za dwa tygodnie po tę farbkę, już nie mogę wytrzymać.. ludzie się gapią na ulicy, nie mowiąc o komentarzach w szkole...
Mam tylko pytanie, czyli nie robić nic rudościami? Bo ten imbir jest naturą i mnie ciekawi czy przez to nie ma zielonych tonów? Tylko pytam z ciekawości ufam Ci i wiem że dobrze radzisz I czy jak będę potem zwiększała numerek to będę miała jasniejsze?
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 16:59   #1492
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ok dziękuję kochana, kupiłam z myślą o wcieraniu zastanawiałam się jeszcze nad tym olejkiem i chyba po niego wrócę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-papryka.html

z moimi włosami niestety podobnie, po umyciu wyglądają ok,a po kilku godzinach masakra, już nawet ich nie układam,bo jak wyjdę z domu to i tak układają się każdy w inną stronę
dobry ten olejek nawet bardzo dobry


w taka pore roku najlepiej wiazac wlosy ja robie messy bun czy koka , jakis nielad spinam , cokolwiek , bo pod wielkim szalem i tak jakbym miala wlosy rozpuszczone to polowa bylaby zakryta.



jutro znow praca.
a tz kupil sobie nowy telefon i siedzi juz drugi dzien w nim i sie bawi


zajrze jutro po pracy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 17:12   #1493
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez PannaWredna Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci! Jesteś najcudowniejsza na świecie polece za dwa tygodnie po tę farbkę, już nie mogę wytrzymać.. ludzie się gapią na ulicy, nie mowiąc o komentarzach w szkole...
Mam tylko pytanie, czyli nie robić nic rudościami? Bo ten imbir jest naturą i mnie ciekawi czy przez to nie ma zielonych tonów? Tylko pytam z ciekawości ufam Ci i wiem że dobrze radzisz I czy jak będę potem zwiększała numerek to będę miała jasniejsze?
watpie ze rudosci pomoga na taka henne- to dziala tylko na inne farby jesli masz zielen po farbie to zadziala- po hennie moze nic nie dac a dodatkowo bedziesz miala rudy odcien ktorego tez bedzie ciezko sie pozbyc... to juz chyba lepiej isc w natury...
ja to bym w ogole na gleboka wode skoczyla i zmieszala z garniera np 7 z 8ka... i albo wyjdzie albo nie ale jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz.
potem jak bedziesz zwiekszac numerek i klasc na sprany poprzedni to stopniowo bedzie jasniej
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 17:15   #1494
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dobry ten olejek nawet bardzo dobry


w taka pore roku najlepiej wiazac wlosy ja robie messy bun czy koka , jakis nielad spinam , cokolwiek , bo pod wielkim szalem i tak jakbym miala wlosy rozpuszczone to polowa bylaby zakryta.



jutro znow praca.
a tz kupil sobie nowy telefon i siedzi juz drugi dzien w nim i sie bawi


zajrze jutro po pracy
dziękuję jeszcze raz w takim razie jutro go kupię
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 17:17   #1495
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
watpie ze rudosci pomoga na taka henne- to dziala tylko na inne farby jesli masz zielen po farbie to zadziala- po hennie moze nic nie dac a dodatkowo bedziesz miala rudy odcien ktorego tez bedzie ciezko sie pozbyc... to juz chyba lepiej isc w natury...
ja to bym w ogole na gleboka wode skoczyla i zmieszala z garniera np 7 z 8ka... i albo wyjdzie albo nie ale jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz.
potem jak bedziesz zwiekszac numerek i klasc na sprany poprzedni to stopniowo bedzie jasniej
O jaaaaacie! Ale sie cieszę! już myślałam że będę musiała położyć ciemny brąz i nici z wymarzonego koloru. A jednak może Jeszcze raz dziękuję
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 19:19   #1496
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
asia mnie sie najbardziej podobalas w poziomie 9/10.
i widze ze chyba najlepiej czujesz sie w 9tce...
ja chyba sobie też teraz jak wspomne to mi szkoda ale stwierdziłam że zrobie tego garniera na pół z 10-tką i zobaczę jak w tym się będę czuła a jak coś nie tak będzie to wracam do jasnych powoli
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
asiabb dzieki zaraz lukne makijaz
ooo ten mi sie makijaz podoba na halloween https://polki.pl/uroda_makijaz_galer...r_03_page_no=7 nie chce sie za bardzo zeszpecic do konca
princeska lepiej jako wcierka niz na wlosy psikac , chociaz to chyba bez roznicy ziola jednak moga zadzialac wysuszajaco na wlosy..
fajny
odnośnie tego psikacza tez go mam i własnie podejrzewam ,że to od niego mam ten susz po umyciu ,bo psikam nim po całości
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość







łomatko asiunia jakie długie włosy!!!!!!!!!!!!!! daaawnoo cie nie widziała i na serio mega urosły


hej
dzięki rosną rosną ,ale muszę je teraz troszke podciąć chyba bo juz mam takie końce ściorane, że hej
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ok dziękuję kochana, kupiłam z myślą o wcieraniu zastanawiałam się jeszcze nad tym olejkiem i chyba po niego wrócę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-papryka.html

z moimi włosami niestety podobnie, po umyciu wyglądają ok,a po kilku godzinach masakra, już nawet ich nie układam,bo jak wyjdę z domu to i tak układają się każdy w inną stronę
mam ten olejek też właśnie zamówiłam go razem z tym psikiem ziołowym od jednego sprzedawcy ale używałam go dopiero 2 razy bo ciągle o nim zapominam

ide sobie trzasnąć włoski może mi się polepszy samoocena
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 19:49   #1497
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Czy ktoras z Was uzywała szampony z naturalnymi składniki tzn. np z 60% aloesu. Znalazłam taki na allegro , nie jest tani bo prawie 40zł ale ciekawi mnie czy jest wart swojej ceny.

http://allegro.pl/szampon-60-aloes-w...html?source=oo

Czy słyszałyscie o takim kolorze?
__________________
Walka o długie włosy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2012-11-04 o 19:54
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 20:20   #1498
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej Tż przyjechał do mnie na długi weekend więc mam "małe" zaległości widzę że dużo tu nowych blondyn aż ciężko się połapać. Od dziś na szczęście będę już na bieżąco.

Cytat:
Napisane przez kyokushinkai Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi dziewczyny jaka farba będzie najmocniejsza do rozjaśnienia włosów? Nie chce rozjaśniacza, chodzi mi o farbę która rozjaśnia (chce uzyskać platynowy blond). I czy mogę zafarbować włosy tydzień po fryzjerze?
Radzę Ci poczytać bloga Bunny mnóstwo dziewczyn dzięki Niej uzyskało bardzo jasne włosy a od siebie mogę jedynie polecić Alfaparf 11.11 (efekt w albumie) po resztę informacji zgłoś się do Bunny Ona Ci powie co i jak jeśli będziesz zdecydowana
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 20:45   #1499
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja chyba sobie też teraz jak wspomne to mi szkoda ale stwierdziłam że zrobie tego garniera na pół z 10-tką i zobaczę jak w tym się będę czuła a jak coś nie tak będzie to wracam do jasnych powoli

fajny
odnośnie tego psikacza tez go mam i własnie podejrzewam ,że to od niego mam ten susz po umyciu ,bo psikam nim po całości

hej
dzięki rosną rosną ,ale muszę je teraz troszke podciąć chyba bo juz mam takie końce ściorane, że hej

mam ten olejek też właśnie zamówiłam go razem z tym psikiem ziołowym od jednego sprzedawcy ale używałam go dopiero 2 razy bo ciągle o nim zapominam

ide sobie trzasnąć włoski może mi się polepszy samoocena
Asia te kosmetyki green pharmacy podobno są w Rossmanie ale ja nie widziałam i znalazłam w małej drogerii
wiedziałam,że pofarbujesz
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 20:49   #1500
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

W końcu! Pofarbowałam kłaki ! Alleluja !

Nadrabiam
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.