Wszystko na temat plukanek do wlosow-watek zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Czy "farbowanie"za pomoca plukanek,henny itp nie niszczą włosów??
NIE NISZCZĄ 181 47,26%
NISZCZĄ 50 13,05%
Przy krotkim stosowaniu NIE,na dluzsza mete niszczą! 152 39,69%
Głosujący: 383. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-26, 22:30   #271
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

Cytat:
Napisane przez April007
Hej limonko Dzisiaj wysyłałam paczki z wymiany z wizazu i oczywiscie trafilam po drodze na apteke ( no bo by nie bylo jakbym nie weszla ) Ale wymodziłam sobie tak, że ... nie będę spłukiwać tej płukanki za to kupilam serum i mgielke regenerujaca radical z farmony. One sa bez splukiwania i ponoc super ulatwiaja rozczesywanie. Jak to poskutkuje jeszcze nie wiem - sie obaczy )))) Dam znac w kazdym razie. Jesli to sie nie uda bede zawijac w recznik a potem splukiwac Ciekawe jak mi to wyjdzie...
April a ile zaplacilas za te mgielke i serum?? Ja mam szampon Radical i bardzo mi sie podoba wiec moze takze sobie dokupie jak tylko mi sie troszke portfel zapelni
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 22:35   #272
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

Wlasnie nie duzo - serum 10 zł a mgiełka 7
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 23:05   #273
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

Cytat:
Napisane przez April007
Wlasnie nie duzo - serum 10 zł a mgiełka 7
Ojejku ale tanio a juz wyprobowalas ktoras z tych rzeczy??
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 07:38   #274
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

Jeszcze nie Wiesz myje wlosy co 3-4 czasem nawet 4-5. Nie chce ich czesciej przyzwyczajac wiec czekam... Ale recenzje na kwc sa niezle I kazda podkresla ze rozczesywanie staje sie latwe
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 11:40   #275
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

Cytat:
Napisane przez April007
Jeszcze nie Wiesz myje wlosy co 3-4 czasem nawet 4-5. Nie chce ich czesciej przyzwyczajac wiec czekam... Ale recenzje na kwc sa niezle I kazda podkresla ze rozczesywanie staje sie latwe
co 4-5 ????? ja mam takie wlosy ze musze je myc codziennie ale teraz je przetrzymuje i myje co drugi tez bym chciala miec takie wloski ktorych nie trzeba tak czesto myc... od zawsze masztakie wlski czy pprostu przez to przetrzymywanie nie musisz ich tak czesto myc??moze jest jeszcze jakas nadzieja dla mnie ??...
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 12:53   #276
asianiunia
Raczkowanie
 
Avatar asianiunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

ale fajnie że jest watek znów o tym ja tez kupiłam sobie korę dębu i dopiero raz płukałam dziś bedzie drugi raz ale nie wiem czy dobrze to zaparzam, ja robie 2 łychy na 0,5 l wody, gotuje ok. 10 min a wy jak to robicie ? włosy tez miałam jakies sztywne i wogole nie takie miłe, a wczesniej robilam sobie z pokrzywy to miałam wloski miekkkie i puszysteee ze ho ho
asianiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 13:08   #277
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

Cytat:
Napisane przez April007
Cześć, przeczytałam w którymś wątku o płukance z kory dębu, no i kupiłam. Zrobiłam wczoraj pierwszy raz i z tego co wiem płukanek się nie spłukuje. Za to moje włosy po wysuszeniu sa matowe i jakies sztywne... I tu moje pytanie. Czy taką płukankę jeśli spłuczę - straci swoje właściwości? Wolałabym po niej dać jakąś odżywkę. A może przed myciem włosów płukać, a potem normalnie myć? Pomóżcie
Przepraszam jeśli o tym juz było - mnie się nie udało nic znaleźć.
Buzka.
Płukankę z kory, najlepiej przygotować podobnie jak parzoną kawę- wsypując kilka łyżek do papierowego filtra i umieszczając pod przykryciem na kilkanaście minut.
Naparem spłukujmy włosy po umyciu, następnie można zastosować odżywkę (bez spłukiwania, w przypadku innej odżywki, do jej usuwania z włosów używamy naparu, tak by po jego zastosowaniu, już ich nie płukać)
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-27, 13:30   #278
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

Limonko - w zasadzie cięzko powiedzieć. Swego czasu myłam codziennie i jeszcze im było mało. Jak przetrzymywałam to przeszlam na co drugi dzień. Ale teraz przypuszczam że to wynik zażywania Jeanine ( biore na cere ), zauważyłam że buzia się czasem błyszczy ale nie jest taka "mokra" ( od sebum ) jak bywało wcześniej. Przypuszczam że to może miec wpływ również na włosy. Niemniej troszke jak się przetrzyma to ten "co drugi dzień" można wyegzekwować Byle nie za dużo - tłuścić strasznie włosy to też niezdrowo.

Asianiunia - ja mam napisane na opakowaniu żeby łyżkę kory na szklankę wody czyli daję 2 łyżki na 2 szklanki i gotuję 5 minutek na wolnym ogniu ( tak napisali to tak robiłam... ). Potem odstawia się na 15 minut, a następnie przecedza przez sitko ( może następnym razem wykorzystam tu własnie filtr papierowy?? ). No i spłukujemy

Właśnie czytałam że płukanek się nie spłukuje ale nie wytrzymam z takim matem na glowie ;( Zobaczymy jak się spiszą te farmony
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 15:15   #279
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

dziewczyny a kore debu mozna dostac w aptece? ja pokrzywe i skrzyp kupilam w sklepie zielarskim ale musze jezdzic do innego miasta bo u nas nie ma sklepu zielarskiego . mialam sie zapytac w aptece czy jest ale zapomnialam...a wy gdzie kupowalyscie swoje ziolka do plukanek??
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 15:45   #280
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

Ja kupilam w aptece Taka zwykla herbapolu, u nas w aptekach maja i skrzyp i pokrzywe i wszystko
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 15:56   #281
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

Cytat:
Napisane przez April007
Ja kupilam w aptece Taka zwykla herbapolu, u nas w aptekach maja i skrzyp i pokrzywe i wszystko
oo to fajniutko ja sie balam ze nie beda mieli skrzypu i pokrzywy sypanej tylkow torebkach a mi zalezalo na sypanych bo czytalam ze sa lepsze do plukanek
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-27, 19:50   #282
Joanna.28
Przyczajenie
 
Avatar Joanna.28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: płukanka z ziół na zmianę koloru włosków

Aniffko, szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia, bo o inne nie pytałam. Musiałabyś poszukać, najlepiej w sklepach zielarskich. Podejrzewam, że coś znajdziesz.
Joanna.28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 21:56   #283
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

Haaaa sprawdziłam No jest o niebo lepiej po tych odżywkach Wprawdzie nie są aż tak miękkie jak po normalnej odżywce do spłukiwania i włosach bez płukanki, ale da się je normalnie rozczesać i błyszczą się Zobaczymy jak to podziała na dłuższą metę
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 23:18   #284
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

Cytat:
Napisane przez April007
Haaaa sprawdziłam No jest o niebo lepiej po tych odżywkach Wprawdzie nie są aż tak miękkie jak po normalnej odżywce do spłukiwania i włosach bez płukanki, ale da się je normalnie rozczesać i błyszczą się Zobaczymy jak to podziała na dłuższą metę
no to swietnie chetnie sobie kupie te mgielke...ja wlasnie jestem po plukance ze skrzypu i pokrzywy i musze przyznac ze wloski sa bardzo fajne po niej. puszyste i lekkie
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 06:51   #285
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

Hmmmm a skrzypo podobno też przyciemnia Może spróbuję? 2 zł to nie majątek
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 07:41   #286
kaczina
Rozeznanie
 
Avatar kaczina
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 501
GG do kaczina
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

Hej dziewczymy, ja kiedyś tez robilam takie plukanki,ale splukiwalam to potem woda,bo nawet po przecedzeniu przez sitko mniejsze fusy zostawaly mi we wlosach. Poza tym trzeba miec tez czas zeby sie tym bawic. Ostatnio kupilam szampon dla brunetek z Avonu z serii Advance, firma skromnie go opisuje,ale wyczytalam w skladzie ze ma on kawe. Jak na razie mylam nim wlosy 2 razy,wiec czy jest efekt w postaci przyciemnienia nie wiem,ale na pewno ladnie sie po nim blyszcza wlosy.
kaczina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 08:03   #287
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

Kaczinko- tylko na byłyszczące włosy to ja mam całą półkę kosmetyków ( nie przesadzam, od kiedy wyleczyłam się z trądziku - cała moja kasa idzie na włosy... to już choroba ). Poza tym tak jak pisałam, chciałam jak najbardziej naturalne sposoby przetestować, a że ja mam czas się bawić bo późno chodzę spać to płukam a co Ale daj znać jak efekty, z czystej ciekawości ))))
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 11:40   #288
singielka1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar singielka1
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 413
Dot.: płukanka z ziół na zmianę koloru włosków

a jaki jest dokładnie efekt po zastosowaniu płukanki przyciemniającej? Bardzo ciemniejsze są włosy? A czy skóry nie zabarwia? I czy potem nie zmywa się np na pościeli ?
singielka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 21:29   #289
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

hejka dziewczyny kupilam dzisiaj kore debu,liscie orzecha i szalwie wiec teraz bede stosowac plukanki z 5 ziolek (+skrzyp i pokrzywa wczesniejsze) zobaczymy jak sie to odbije na moich wlosach...ciekawe czy mi recznik zafarbuje bo specialnie wygrzebalam jakis byle jaki do pokrzywy a tam ani sladu nie ma na nim a niektorzy pisali ze maja caly zielony...
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-29, 22:11   #290
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

Hmm.... ja po płukance z kory dębu mam brązowy I kupilam sobie dzisiaj jeszcze Garnier Neril - bo mniem cos wloski wypadaja Chyba juz nie mam miejsca na te wszystkie duperelki do wlosow
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 09:29   #291
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

Cytat:
Napisane przez April007
Hmm.... ja po płukance z kory dębu mam brązowy I kupilam sobie dzisiaj jeszcze Garnier Neril - bo mniem cos wloski wypadaja Chyba juz nie mam miejsca na te wszystkie duperelki do wlosow
oo to fajnie ze bedzie brazowy przynajmniej bede miala pewnosc ze troszke mi wloski przyciemni a co do kosmetykow do wloskow to ja mam taka samo...nie wiem co co mi dwudziesty szampon ale i tak go kupie... odzywek od grzmota ale nastepna nie zaszkodzi itd.
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 12:20   #292
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

No ja szamponów mam niewiele, teraz skończył mi się matrix do włosów farbniętych i próbuję Neril... ale odżywek, żeli, olejków, ampułek, kryształków, serum itd to ja mam od groma... A tata się pyta kiedy ja to zużyje - no skąd ja mam to wiedzieć

Kora dębu naprawdę przyciemnia Narazie płukałam razy i wszyscy się pytają czy farbowałam włosy Robią się takie głęboko brązowe - zobaczę czy przyciemnią też troszkę odrosty... A może kupię jeszcze pokrzywę i skrzyp...? Może przez to będą włoski mięciutkie Jeszcze odżywka Marion czeka w kolejce... Czy to już choroba?
PS. Ciesze się że nie jestem sama....
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 12:46   #293
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

Cytat:
Napisane przez April007
No ja szamponów mam niewiele, teraz skończył mi się matrix do włosów farbniętych i próbuję Neril... ale odżywek, żeli, olejków, ampułek, kryształków, serum itd to ja mam od groma... A tata się pyta kiedy ja to zużyje - no skąd ja mam to wiedzieć

Kora dębu naprawdę przyciemnia Narazie płukałam razy i wszyscy się pytają czy farbowałam włosy Robią się takie głęboko brązowe - zobaczę czy przyciemnią też troszkę odrosty... A może kupię jeszcze pokrzywę i skrzyp...? Może przez to będą włoski mięciutkie Jeszcze odżywka Marion czeka w kolejce... Czy to już choroba?
PS. Ciesze się że nie jestem sama....
o matko gleboki braz ... to jest teraz moje marzenie ja jestem szatynka ale cce poglebic swoj naturalny kolorek ale mnie ucieszyla ta wiadomosc lalala wlasbie z nudow sobie przygotowalam te plukanke i ma troszke innyy kolor niz ta poprzednia z samego skrzypu i pokrzywy ...
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 17:41   #294
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

Nono I jak tam? Daj znaka Załączam fotkę włosków po 2 płukankach Wszystko w miarę fajnie tylko żeby one tak nie wypadaly grrrrrrrr...
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 17:48   #295
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

Cytat:
Napisane przez April007
Nono I jak tam? Daj znaka Załączam fotkę włosków po 2 płukankach Wszystko w miarę fajnie tylko żeby one tak nie wypadaly grrrrrrrr...
Masz sliczne wloski moj wymarzony kolor Wloski bede myla wieczorkiem a jak narazie plukanka stoi przygotowana i czeka Wypadajace wlosy to takze moja zmora..Ale chyba bardziej ich lamliwosc..Jak arazie mi sie udalo wzmocnic cebulki ale teraz jeszcze musze zapobiec ich lamaniu ...

P.S. April czytalam o tym ze udalo Ci sie bardzo duzo schudnac i mam w zwiazku z tym pytanie: Czy jak schudne np. 7 kg to mi sie troszke wysmukli twarz?? Mam okragla ale chcialabym aby byla szczuplejsza i mam zamiar troszke sie poodchudzac (przybylo mi troszke cialka w wakacje) i kupic sobie krem geometryczny Dax Cosmetics wyszczuplajacy twarz...
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 18:29   #296
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

Dziekuje Tez dlugo kombinowalam jak zrobic taki braz A jak wzmocnilas te cebulki? Tylko plukankami?

Nio schudlam... i twarz mi niestety tez schudla to na moja niekorzysc bo mam teraz pociągłą . Ja mysle ze to zalezy jaki masz typ budowy i gdzie ci sie odklada. Ja mam gruszke wiec pierwsze co to chudne z ramion i biustu no i z buzi. Przy typie jabluszka gdzie nogi chudna szybciej a gora pozniej - moze byc ciezej. Niemniej 7 kg to nie bagatelka - cos napewno widac bedzie A kremu nie stosowalam wiec niestety nie wiem - mnie by sie przydal przenoszacy tluszczyk z bioder na twarz
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 18:47   #297
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

cebulki wzmacnialam przez cale wakacje skrzypowita , waxem,cala seria seboradinu, olejkiem rycynowym,nafta i plukankami :d widze efekty i jestem zadowolona a co do tej twarzy to chce miec szczupla tylko wlasnie nie wiem jak tego dokonac ... a ty przed schudnieciem jaka mialas??
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 18:53   #298
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

To zmasowany atak No zobacze jak mi pojdzie ))
Kurcze... a ja bym chciala miec bardziej pucolowata... Moja jest za dluga O upieciu wlosow do gory bez grzywki w ogole nie ma mowy Wczesniej mialam owalna i wszyscy twierdzili ze z twarzy to ja ladniej wygladalam :/ Eh... tak to jest... Wolalabym miec trojkatna, okragla, kwadratowa - tylko nie ta pociagla Ale jak sie nie ma co sie lubi... to sie uzywa pudru brazujacego do modelowania
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 19:05   #299
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

Cytat:
Napisane przez April007
To zmasowany atak No zobacze jak mi pojdzie ))
Kurcze... a ja bym chciala miec bardziej pucolowata... Moja jest za dluga O upieciu wlosow do gory bez grzywki w ogole nie ma mowy Wczesniej mialam owalna i wszyscy twierdzili ze z twarzy to ja ladniej wygladalam :/ Eh... tak to jest... Wolalabym miec trojkatna, okragla, kwadratowa - tylko nie ta pociagla Ale jak sie nie ma co sie lubi... to sie uzywa pudru brazujacego do modelowania
O tak slabe cebulki nie mialy szans A ja wlasnie marze o prostej grzywce ale do okraglej twarzy nie pasuje. Chociaz nie powinnam narzekac bo moja twarz nie jest az tak okragla jednak ja mam komplelsy z teo powodu...
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 19:15   #300
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Płukanka z kory dębu po raz wtóry :)

Chyba kazdy sobie cos wynajdzie Ja mam kompleks odkad mama mi wytknela ze w dlugich wlosach wygladam jak szczurek I teraz sie ciagle widze z dlugim ryjkiem... No ale mam juz na szczescie grzywke ;-) Gorzej jak juz wyjdzie z mody a ja i tak bede ja musiala nosic
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-04 01:33:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.