Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-17, 15:41   #3601
Kinia67
Raczkowanie
 
Avatar Kinia67
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 184
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja uwielbiam chodzić do Atelier Stylissimo... Niestety ceny nie należą do najtańszych ;/
__________________
BeautyBook.pl - największa w Polsce wyszukiwarka salonów kosmetycznych, która skupia społeczność zainteresowaną tematyką Beauty.
Kinia67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 08:56   #3602
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez sylwiaa13 Pokaż wiadomość
Również zastanawiałam się nad dea atelier, lecz najbardziej zależy mi na wizycie w Atelier fryzjerskim Leszka Czajki. Jestem mega zdeterminowana żeby zapisać się tam w kolejkę. Proszę o jakiekolwiek informacje na temat tego salonu. Każda informacja jest dla mnie na wagę złota!
Mogę serdecznie polecić, choć tam to dopiero ceny nie należą do najtańszych U samego Czajki nie byłam, chodziłam tam do p. Ani (nie wiem czy jeszcze tam pracuje), robiłam wtedy ombre hair i byłam zachwycona. Bardzo dbają o klienta i ja szłam tam z pełnym zaufaniem, ale niestety nie mogę sobie pozwolić by korzystać z ich usług obecnie.
cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 19:19   #3603
sylwiaa13
Przyczajenie
 
Avatar sylwiaa13
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
GG do sylwiaa13
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez cavagirl Pokaż wiadomość
Mogę serdecznie polecić, choć tam to dopiero ceny nie należą do najtańszych U samego Czajki nie byłam, chodziłam tam do p. Ani (nie wiem czy jeszcze tam pracuje), robiłam wtedy ombre hair i byłam zachwycona. Bardzo dbają o klienta i ja szłam tam z pełnym zaufaniem, ale niestety nie mogę sobie pozwolić by korzystać z ich usług obecnie.
A mogłabym wiedzieć ile zapłaciłaś za koloryzację ombre hair???
sylwiaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 11:22   #3604
ula_mak
Przyczajenie
 
Avatar ula_mak
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez sylwiaa13 Pokaż wiadomość
Również zastanawiałam się nad dea atelier, lecz najbardziej zależy mi na wizycie w Atelier fryzjerskim Leszka Czajki.
U Leszka Czajki nie byłam, ale mogę polecić Ci dea atelier. Robiłam tam ombre i wyszłam bardzo zadowolona. Dodatkowo fryzjerka podcięła mi ładnie włosy, żeby były trochę lżejsze i żeby efekt końcowy był jeszcze lepszy
ula_mak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 09:33   #3605
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, a czy może któraś z Was korzysta z usług Strefy Urody DeeS na Elbląskiej 67?
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 09:52   #3606
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny możecie mi polecić kogoś bardzo dobrego w upieciach i fryzurach ślubnych ?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 21:21   #3607
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

hej
dziewczyny wiecie coś o saloniku fryzjerskim na ul. Lwowskiej (bardzo blisko politechniki)? to taki mały lokal z ulicy wygląda trochę podrzędnie ale byłam tam kiedyś z polecenia i cięcie nawet mi sie podobało, mają tam zniżki dla studentów, za strzyżenie płaciłam jakoś 40zł, zajmował sie mną pan (chyba) Leszek i była tam jeszcze jedna młoda dziewczyna
__________________
life is brutal and full of zasadzkas



enlevé jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 15:28   #3608
kozuszek_
Raczkowanie
 
Avatar kozuszek_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 434
GG do kozuszek_
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

U kogo polecacie cięcie grzywki?
kozuszek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 11:43   #3609
mmka789
Raczkowanie
 
Avatar mmka789
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 188
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Spisałam sobie kilka adresów, ale jeszcze zapytam czy możecie polecić fryzjera z okolic Bemowa? Ostatnio byłam w takim jednym na radiowej i wyszłam ze łzami w oczach, a tylko grzywkę mi babka obcięła. Moje cienkie włosy jeszcze wycieniowała tak, że miałam pazurki ala lata 90'te;p
mmka789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 18:38   #3610
Annix38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Arrow Fryzjerzy alterntywni

Witam,
szukam dobrego, sprawdzonego fryzjera 'alternatywnego', który przefarbowałby mnie na niebiesko. Nie chcę robić tego w domu, bo a) mam dwie lewe ręce, a b) zależy mi na zróżnicowanych odcieniach, nie jednokolorowym 'hełmie'. Najlepiej byłoby gdyby salon był w Warszawie, ale rozważam też dojechanie jeśli jest świetny

Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dzięki
Annix38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 13:21   #3611
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
Wiem ze to bardzo drogo Ale nikt inny tanszy mi do glowy nie przychodzi Terminy maja rozne.. Mnie zaproponowano nawet po 3 dniach wizyte ale o godz 14.. Na godziny wieczorne czeka sie wlasnie ok 2-3 tyg.

Zapuszczalam odrosty przez ostatnie 4 miesiace i mam ok 4 cm odrostu. Poprosze fryzjera zeby mi zrobil ombre tak by na gorze wlosy byly identyczne jak odrosty.. tak zebym mogla chodzic do fryzjera raz na pol roku albo raz na rok dla odswiezenie koncowek blond..

Wklejam linki z moimi ulubionymi ombre na youtubie ktore robi Guy Tang.. Jest ekseprten od ombre i wlasnie robi je swoim klientkom zawsze tak by nie bylo odrostow by moglby do niego przychodzic nawet co wiele miesiecy

http://www.youtube.com/watch?v=xY0SY2HltxQ

http://www.youtube.com/watch?v=FNpQZFM5QfM


Dla mnie to wlasnie jest prawdziwe ombre a nie to co widac na polskich ulicach ze wlosy odciete 2 kolorami jakby od linijki.... Masakrycznie to wyglada.. a do tego w PL fryzjerzy wlasnie robia gorna partie wlosow ciemniejsza a potem sa odrosty i trzeba biegac do fryzjera co 2 miesiace..
To nie jest prawdziwe ombre..

Natomiast ombre ktore robi Guy Tang jest niesamowite.. Jest tak naturalne ze wlosy wygladaja jak musniete sloncem .. kolory sie przenikaja .. Wyglada to strasznie naturalnie i sexi I swietnie to wyglada na prostych i na falowanych wlosach

I takie ombre chce


Mam zamiar isc do Milek Design wlasnie z tymi filmikami

No i jaki efekt z Milek Design ??? pokazałaś im filimiki z Guy Tangiem ...myślę że w polsce nie znajdzie się taki talent .Uwielbiam Guy tanga znam jego prace i śledze na bieżąco od ponad roku jest mistrzem...Jeżeli któraś z Pań zna takiego mistrza to poproszę o kontakt
Ja mając długiue z naturalnym kolorem włosy poszłam również z filmikami guy tanga do fryz i niestety pomimo , że się zarzekał że to proste i zrobi tak samo efekt nie był taki sam ale nie powiem że wyszło masakrycznie zaplaciłam 380pln.
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-05, 14:28   #3612
Angelika236
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Jean Louis David Keratyna w Warszawie

Cześć Dziewczyny, mam pytanko odnośnie keratynowego prostowania włosów w salonach JLD w Warszawie-które polecacie-może również imię fryzjerki która wam wykonywala taki zabieg? jest to moja pierwsza przygoda z keratyną, więc wszystkie sugestie mile widziane

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

podbijam proszę o Pomoc
Angelika236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 19:17   #3613
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam,

Czy ktoś jakie ceny ma Sylwia Kiliś ? Chodzi mi o upięcia ślubne, farbowanie i tzw "botoks na włosy" -najnowszą regenerację ?
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 09:19   #3614
Angelika236
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej,

możesz mi powiedzieć na czym polega ten "botoks na wlosy"?
Angelika236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 11:55   #3615
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

to jest regeneracja na bazie oleju arganowego,kolagenu,kerat yny,kwasu hialuronowego, po zrobieniu 4 zabiegów efekt utrzymuje się pół roku i potrafi każde włosy uratować (nawet moje po przejściach). wyrównuje gospodarkę wodną we wnętrzu włosa, nadaje połysk, poprawia strukturę i odżywia oraz podobno zwiększa grubość włosa. to tak w skrócie
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 08:57   #3616
uska75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
to jest regeneracja na bazie oleju arganowego,kolagenu,kerat yny,kwasu hialuronowego, po zrobieniu 4 zabiegów efekt utrzymuje się pół roku i potrafi każde włosy uratować (nawet moje po przejściach). wyrównuje gospodarkę wodną we wnętrzu włosa, nadaje połysk, poprawia strukturę i odżywia oraz podobno zwiększa grubość włosa. to tak w skrócie
Witam, a jak fachowo nazywa się ten botox na włosy i gdzie w Warszawie lub okolicach można zrobić,dziekuje. mam tak styrane włosy, ze już nie wiem co moz eim pomóc!!!
uska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 09:09   #3617
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez uska75 Pokaż wiadomość
Witam, a jak fachowo nazywa się ten botox na włosy i gdzie w Warszawie lub okolicach można zrobić,dziekuje. mam tak styrane włosy, ze już nie wiem co moz eim pomóc!!!
zabieg ten proponowali mi u Sylwii Kiliś, nazwa to Efecto Botox Magic.

Czy zna ktoś jakiekolwiek ceny u Kiliś ? np. za modeliwanie, cięcie, farbowanie ?
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 10:03   #3618
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja chciałabym się dowiedzieć gdzie mogłabym podciąć końcówki za normalną kwotę... ostatnio o jakiego fryzjera nie zahaczę to słyszę, że "podcięcie końcówek to strzyżenie więc 89zł/99zł" albo coś w tym stylu. 89zł za 1/2cm końcówek? Nie dziękuję.
Macie jakieś sprawdzone salony?
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 00:27   #3619
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć, możecie polecić kogoś z saskiej kępy, gocławia lub okolic? Chodzi mi głównie o koloryzację, to będzie mój pierwszy raz, długo z tym zwlekałam i nie ukrywam, że boję się efektu bo mam nie za dobre doświadczenia z fryzjerami
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-21, 11:58   #3620
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomości: 66
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Cześć, możecie polecić kogoś z saskiej kępy, gocławia lub okolic? Chodzi mi głównie o koloryzację, to będzie mój pierwszy raz, długo z tym zwlekałam i nie ukrywam, że boję się efektu bo mam nie za dobre doświadczenia z fryzjerami
Ja mogę polecić mojego fryzjera z okolic które wymieniłaś, bo dosłownie rzut kamieniem z Gocławia/Saskiej przez Wisłę - na Dolnym Mokotowie, skrzyżowanie Belwederskiej i Gagarina. Pan Paweł z salonu CeCe. Mogę zaręczyć, że zrobi Ci piękny kolor

Z drugiej strony zastanów się czy chcesz farbować włosy jeśli nigdy tego nie robiłaś, jeśli masz naturalnie piękny kolor to może nie warto..
MagdalenaMonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 16:22   #3621
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez MagdalenaMonka Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić mojego fryzjera z okolic które wymieniłaś, bo dosłownie rzut kamieniem z Gocławia/Saskiej przez Wisłę - na Dolnym Mokotowie, skrzyżowanie Belwederskiej i Gagarina. Pan Paweł z salonu CeCe. Mogę zaręczyć, że zrobi Ci piękny kolor

Z drugiej strony zastanów się czy chcesz farbować włosy jeśli nigdy tego nie robiłaś, jeśli masz naturalnie piękny kolor to może nie warto..
Dzięki
Nie farbowałabym, ale niestety zaczęło mi się pojawiać coraz więcej siwych włósów , stąd pomysł z koloryzacją, rozważam jeszcze ombre, sama już nie wiem czego chcę
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 13:08   #3622
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy któraś może polecić fryzjera, który umiejętnie zetnie kręcone włosy? Dokładnie wiem, czego chcę i nawet mogę mu to wyjaśnić, ale nie chcę, żeby schrzanił robotę. Tak do 100 zł za strzyżenie, włosy mam do ramion.

Od siebie z kolei mogę polecić salon Windy Hair w podwarszawskim Michalinie koło Otwocka - dwóch sympatycznych panów z fachem w ręku, kawa i domowe ciasto zawsze w pakiecie, niedrogo. Z tym, że oni są zwolennikami krótkich włosów u mnie, a ja teraz chcę zapuścić i boję się, że tego nie przeboleją.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 17:59   #3623
kateforum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Question Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam
Także poszukuję dobry salon fryzjerski w Warszawie, czy może ktoś polecić?
Czy oprócz p. Czajki istnieją dobre salony, gdzie nie będę się bała zaufać?..
Strasznie zależy mi na czasie, a z tego co czytam to u p.Czajki długie są kolejki.
kateforum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 09:14   #3624
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomości: 66
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Dzięki
Nie farbowałabym, ale niestety zaczęło mi się pojawiać coraz więcej siwych włósów , stąd pomysł z koloryzacją, rozważam jeszcze ombre, sama już nie wiem czego chcę
rozumiem. u mnie też się siwulce pojawiły ostatnio w ilości mnogiej
faktycznie, jak siwe, to już tylko farbowanie, albo inszy zabieg typu ombree, żeby to zamaskować.

Jak jesteś niezdecydowana, to może warto pójść i pogadać, Pan Paweł na pewno się spisze na medal , ale zaplanuj wizytę, bo ciężko u niego z terminami jakoś ostatnio..
MagdalenaMonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 08:16   #3625
52arotka
Raczkowanie
 
Avatar 52arotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: stoke-on-trent
Wiadomości: 66
GG do 52arotka
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

ja moge polecic Beate ulica plochocinska 167 a ,jest mistrzem jesli chodzi o ciecie a ceny ma smiesznie niskie zawsze przynosilam jej zdjecie i robila tak jak bylo preferuje dobrze wycieniowane boby , niestety jest zlosliwa i mi zamiast blondu zrobila ciemny blond wiec juz do nie nie pojde na farbe niestety nie wiem czy znajde tak tanio w warszawie i do tego fryzjera ,ktorzy wycieniuje mi wlosy ze same sie kreca ;(
52arotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 16:14   #3626
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja koniec końców udałam się do Stylissimo. Jestem bardzo zadowolona, tanio nie było, ale nie żałuję. Chyba pierwszy raz wyszłam tak zadowolona od fryzjera, zostałam wysłuchana, doradzono mi bez narzucania fryzur których potem nie dałabym rady sama ułożyć, nie zrobiłam ombre, za to fryzjerka dobrała mi cieplejszy odcień brązu, zrobiła refleksy i wycieniowała moje długie włosy tak, że w zasadzie nie muszę już nic więcej z nimi robić.
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 18:54   #3627
natii86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 672
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
A ja koniec końców udałam się do Stylissimo. Jestem bardzo zadowolona, tanio nie było, ale nie żałuję. Chyba pierwszy raz wyszłam tak zadowolona od fryzjera, zostałam wysłuchana, doradzono mi bez narzucania fryzur których potem nie dałabym rady sama ułożyć, nie zrobiłam ombre, za to fryzjerka dobrała mi cieplejszy odcień brązu, zrobiła refleksy i wycieniowała moje długie włosy tak, że w zasadzie nie muszę już nic więcej z nimi robić.
mozna wiedziec ile zaplacilas? bo zaciekawil mnie ten salon
__________________

natii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 19:46   #3628
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez natii86 Pokaż wiadomość
mozna wiedziec ile zaplacilas? bo zaciekawil mnie ten salon
Jasne, 330zł za długie włosy.
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 11:57   #3629
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Jasne, 330zł za długie włosy.
Duuuużo....

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 13:21   #3630
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
A ja koniec końców udałam się do Stylissimo. Jestem bardzo zadowolona, tanio nie było, ale nie żałuję. Chyba pierwszy raz wyszłam tak zadowolona od fryzjera, zostałam wysłuchana, doradzono mi bez narzucania fryzur których potem nie dałabym rady sama ułożyć, nie zrobiłam ombre, za to fryzjerka dobrała mi cieplejszy odcień brązu, zrobiła refleksy i wycieniowała moje długie włosy tak, że w zasadzie nie muszę już nic więcej z nimi robić.
Szukam dobrego fryzjera w Warszawie, który ujarzmi moje przesuszone, gęste i długie włosy - chodzi tylko o strzyżenie, bez koloryzacji. Nie pamiętam już kiedy byłam zadowolona z cięcia. Czy Atelier Styllisimo rzeczywiście jest godne polecenia? Długo czeka się na miejsce? I czy atmosfera nie jest za bardzo nadęta (wnioskując po tym, że to "celebryckie" miejsce)
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.