Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-09, 18:08   #4681
asika23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

ja dziś byłam u Pauliny z Warsztatu. Z czystym sercem mogę polecić. Ładna koloryzacja plus sauna na włosy i obcięcie za całe 85 zł ;P
asika23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 18:46   #4682
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez asika23 Pokaż wiadomość
ja dziś byłam u Pauliny z Warsztatu. Z czystym sercem mogę polecić. Ładna koloryzacja plus sauna na włosy i obcięcie za całe 85 zł ;P
A jakiej długości masz włosy?
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 14:51   #4683
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, chciałabym uzyskać efekt taki jak na zdjęciu, kogo mogłybyście polecić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gigi-hadid-vs-2015-pokaz.jpg (190,4 KB, 117 załadowań)
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 21:57   #4684
onatoja1
Raczkowanie
 
Avatar onatoja1
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 86
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej!
Była któraś z Was w pracowni fryzur Andrzeja Wierzbickiego?
Chciałabym podciąć końcówki i zaszaleć trochę z kolorem.

Potrzebuje do tego doświadczonego fryzjera - stylisty, który dobierze mi kolor odpowiedni do mojej urody i struktury włosów.

Taki fryzjer wystarczy, że spojrzy i od razu będzie wiedział co zrobić. Sama nie mam na siebie pomysłu więc chciałabym bez stresu usiąść na fotelu ze świadomością, że jak wyjdę z salonu będę wyglądała lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Czy polecacie ten salon? W sumie to byłabym skłonna zapisać się tam na cięcie i koloryzację, ale stopuje mnie trochę cena. Pani na recepcji powiedziała, że przedział cenowy za taką usługę to od 250 - do 450 zł. Czyli średnio liczę, że przy moich włosach może wyjść ok. 350zł. Czy to się opłaca?
onatoja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 10:44   #4685
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez onatoja1 Pokaż wiadomość
Hej!
Była któraś z Was w pracowni fryzur Andrzeja Wierzbickiego?
Chciałabym podciąć końcówki i zaszaleć trochę z kolorem.

Potrzebuje do tego doświadczonego fryzjera - stylisty, który dobierze mi kolor odpowiedni do mojej urody i struktury włosów.

Taki fryzjer wystarczy, że spojrzy i od razu będzie wiedział co zrobić. Sama nie mam na siebie pomysłu więc chciałabym bez stresu usiąść na fotelu ze świadomością, że jak wyjdę z salonu będę wyglądała lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Czy polecacie ten salon? W sumie to byłabym skłonna zapisać się tam na cięcie i koloryzację, ale stopuje mnie trochę cena. Pani na recepcji powiedziała, że przedział cenowy za taką usługę to od 250 - do 450 zł. Czyli średnio liczę, że przy moich włosach może wyjść ok. 350zł. Czy to się opłaca?
Swego czasu ja chodziłam do Andrzeja. Tutaj masz moją opinię o salonie https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4589
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 14:27   #4686
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym uzyskać efekt taki jak na zdjęciu, kogo mogłybyście polecić?
może daniel z qualite?
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 19:42   #4687
asika23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
A jakiej długości masz włosy?
do ramion

Edytowane przez asika23
Czas edycji: 2015-11-15 o 20:00
asika23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-27, 12:18   #4688
agary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Polecam Happy Hair na Krzemienieckiej ( Muchobór wielki). Jak to mówią u nas na osiedlu robią to co się chce a nie to co umieją tylko
Do tego widziałam, że teraz Ania właścicielka zainwestowała w jakieś nowe zdrowe metody rozjaśniania więc ktoś pytał wyżej to polecam bo słyszałam że te nowe metody nie szkodzą włosom tak jak utleniacze.
Może właścicielka Happy Hair jest fachowcem w swojej branży,jednak reszta zespołu to nieporozumienie. Przyszłam zrobić zwykły balejaż, nawet przyniosłam kilka fotek z katalogu z wybraną koloryzacją, aby ułatwić pracę fryzjerce, żebyśmy się dobrze zrozumiały, a pani ręce rozłożyła i powiedziała, że może mi to zrobić na moją odpowiedzialność, ale najpierw muszę podpisać jej specjalne oświadczenie na kartce. Jakaś kpina, pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. Dodam, że fryzjerka swoim wyglądem i postawą nie wzbudziła mojego zaufania, ale przecież nie ocenia się książki po okładce. Umawiałam się telefonicznie, zachęcona dobrymi opiniami i się bardzo rozczarowałam! Zero profesjonalizmu, raczej robią, to co umieją, a nie to, co chciałby klient!!!
agary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 19:28   #4689
Ewelajna140
Zadomowienie
 
Avatar Ewelajna140
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 445
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny znacie jakigoś dobrego fryzjera w okolicach Rynku, Nadodrza bez czekania tygodniami na wizytę?
Ewelajna140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 11:48   #4690
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Polecam Happy Hair na Krzemienieckiej ( Muchobór wielki). Jak to mówią u nas na osiedlu robią to co się chce a nie to co umieją tylko
Do tego widziałam, że teraz Ania właścicielka zainwestowała w jakieś nowe zdrowe metody rozjaśniania więc ktoś pytał wyżej to polecam bo słyszałam że te nowe metody nie szkodzą włosom tak jak utleniacze.
Ja nie polecam Happy Hair. Co z tego, że używają olaplexu, jesli koloryzacja to pomyłka. Widziałam dziewczynę, która wychodziła z poziomymi pasami, co miało być niby ombre hair. Ja natomiast zamiast z chłodnym odcieniem wyszłam spod ręki pani Ani z żółtkiem na głowie. Mogłabym w sumie zrzucić na farby, gdyby nie fakt, że wielokrotnie miałam farbowane włosy joico i nigdy nie wychodziłam z kurczakiem.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 16:08   #4691
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A czy któraś z Was robiła flamboyage lub hair strobing? I jeśli tak to jakie mniej więcej ceny na długie włosy? Znalazłam takie coś w necie i bardzo mi się podoba na "ukrycie" trochę odrostów, bo chcę wrócić do swoich włosów i nie chcę chodzić z odrostem do połowy łba
A skoro tutaj chwalimy, to jaa chodzę do Justyny z Hollywood na ul. Bajana i bardzo sobie chwalę pasemka od niej pytałam o flam. i strobing ale chyba to nie jest coś popularnego, powiedziała że zapozna się i da znać. W razie czego szukam kogoś innego, sprawdzonego.
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-15, 22:39   #4692
coco1919
Rozeznanie
 
Avatar coco1919
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 516
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

[QUOTE=Princeska87;5375734 6]A czy któraś z Was robiła flamboyage lub hair strobing? I jeśli tak to jakie mniej więcej ceny na długie włosy? Znalazłam takie coś w necie i bardzo mi się podoba na "ukrycie" trochę odrostów, bo chcę wrócić do swoich włosów i nie chcę chodzić z odrostem do połowy łba

Dokładnie o tym samym od jakiegos czasu mysle..
Moze ktos robil gdzies we Wrocławiu i sie wypowie
__________________
*** Curacne - od 20.07.2015 do 17.08.2016 ***
coco1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-25, 06:15   #4693
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Ewelajna140 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie jakigoś dobrego fryzjera w okolicach Rynku, Nadodrza bez czekania tygodniami na wizytę?
Ja polecam Łukasza - salon Cyrulik Wrocławski przy Włodkowica. Myślę, ze nie będzie problemu z zapisem.
__________________
cold is the night, cold is my heart
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 11:23   #4694
Janina7356
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Ewelajna140 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie jakigoś dobrego fryzjera w okolicach Rynku, Nadodrza bez czekania tygodniami na wizytę?
Polecam ci Salon Cesare według mnie jest to dobry fryzjer Wrocławski chodze do niego już od ponad roku i jestem bardzo zadowolona.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-12-30 o 12:51 Powód: Link.
Janina7356 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 23:42   #4695
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej dziewczyny!

Poszukuję fryzjera, który dobrze zna się na koloryzacji (+ oczywiście też chciałabym żeby fajnie strzygł) Któraś z Pań może kogoś polecić?

Czytając forum trafiłam na wzmiankę o Pani Ani z Looxus?? Polecacie?
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España

Edytowane przez girl99
Czas edycji: 2016-01-03 o 00:02
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 10:42   #4696
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Polecam p. Martę z Kreatora Fryzur.
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 21:42   #4697
Pati_kot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam.
Bardzo proszę o pomoc. Byłam dzisiaj u fryzjera (Damiana z salonu AB przy Jedności).
Zaznaczyłam, że chcę skrócić włosy i zależy mi na tym, żeby łatwo je było ułożyć. Mam raczej cienkie, "falujące" włosy, ani proste, ani kręcone. Ciemny blond, naturalny. Podatne na stylizację. Znów zaufałam fryzjerowi, co w moim przypadku jest zwykle błędem. Moja wina, powinnam dokładnie zaznaczyć i ustalić czego chcę.

Gdy siadałam w fotelu sięgały poniżej ramienia i były ścięte na prosto, bez grzywki czy cieniowania.

Teraz gdy je umyłam, chce mi się wyć. Lekko pocieniowane. Tył na prosto, przód przy twarzy krótszy, co daje taką niby grzywkę lecącą mi do oczu i zasłaniającą twarz, nijak nie umiem nad tym zapanować, a fryzjer zachęcał do suszenia ich do przodu. Długość nad ramię, więc od biedy zepnę w taką króciutką kitkę, ale nie o to mi chodziło. Już za późno, ale wystarczyło przód zostawić dłuższy i byłoby ok. Czasu nie cofnę, ale jestem gotowa zaryzykować jeszcze raz i drastycznie je skrócić. Mam prostokątną buzię, osobom z moim typem urody raczej odradza się krótkie cięcia. Możecie polecić mi fryzjera, który dopasuje fryzurę do kształtu twarzy i moich włosów?
Pati_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 00:01   #4698
Mamawiki86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 75
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ania z Look się na pewno Ci pomoże, nie znam nikogo innego we Wrocławiu, kogo mogłabym polecić do ratowania fryzur, Ania ma talent w postrzeganiu piękna w człowieku i jest artystka.
Mamawiki86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 11:07   #4699
karolajnnn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej dziewczyny!

Trochę się tutaj naczytałam o wrocławskich fryzjerach Dzięki wielkie tym, które polecały Panią Paulinę z Warsztatu. Przed Świetami wybrałam się na strzyżenie własnie na Daszyńskiego. Mam bardzo zniszczone, cienkie i łamiące się włosy. Chciałam tylko, żeby fryzjerka ucięła mi zniszczone końce i ładnie wyrównała. Niby nic skomplikowanego, ale nie zawsze po takim "zabiegu" byłam zadowolona z efektu. Tym razem było inaczej. Pani Paulina naprawdę zna się na rzeczy. Niedługo idę na następną wizytę, a jak tylko uda mi się doprowadzić włosy do niezłego stanu może pokuszę się na jakieś farbowanie
karolajnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 17:19   #4700
scorpie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej dziewczyny, ja po rekomendacji Warsztatu Fryzjerskiego też się tam zapisałam na małą metamorfoze (moje włosy są koloru żółto rudego i mam nadzieje, że w koncu dobrze trafiłam). Z racji tego, że mają tak niskie ceny jakoś sie nie obawiam tak jak zazwyczaj, a mam wielki uraz do fryzjerów. Do Pani Pauliny nie dałam rady się umówić ale mam nadzieje, że Pani Dominika jest równie dobra. W następnym tygodniu dam Wam znać jak poszło
scorpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 12:41   #4701
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej dziewczyny, możecie polecić fryzjera który robi dobre upięcia ślubne? Ja niestety nie mam zbyt dobrych doświadczeń w tej kwestii. Idealnie by było gdyby salon znajdował się w okolicy Leśnicy/Maślic/Kozanowa/Pilczyc. Albo fryzjer który dojeżdża do domu
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 14:41   #4702
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, możecie polecić fryzjera który robi dobre upięcia ślubne? Ja niestety nie mam zbyt dobrych doświadczeń w tej kwestii. Idealnie by było gdyby salon znajdował się w okolicy Leśnicy/Maślic/Kozanowa/Pilczyc. Albo fryzjer który dojeżdża do domu
Już wcześniej pisałam o Justynie z salonu Hollywood na Bajana, ostatnio czesała koleżankę do ślubu nie wiem jak z dojazdem do domu..
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 16:20   #4703
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Super, dzięki jeśli salon jest w wymienionych przeze mnie okolicach to fryzjerka nie musi dojeżdżać, bylebym nie musiała gnac przez całe miasto
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 12:58   #4704
tilmitt
Raczkowanie
 
Avatar tilmitt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Chciałam umówić się do 'Warsztatu fryzjerskiego' do Dominiki ale najwcześniejsze terminy był na marzec (dziewczyny są popularne!).

Chciałam tylko podciąć końcówki w moim długim bobie i trochę przypadkowo weszłam prosto z ulicy do salonu fryzjerskiego koło którego przechodziłam. Nazwa salonu - 'Fryzjer Małgorzata Micygała' przy ul. Łokietka na Nadodrzu. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca. Byłam ponad tydzień temu. Powinien mnie zaniepokoić brak klientów o 14:00 w środku tygodnia. Brak możliwości płacenia kartą. Samo ścięcie przez fryzjerkę (nie znam imienia, czarne włosy) poprawne, ALE: fryzjerki nieprofesjonalne - obgadywały przy mnie swoje koleżanki, rozmawiały o problemach z długami komorniczymi (!). Pani, która mnie ścinała, przerywała sobie na odebranie prywatnego telefonu ("bo mama dzwoni"). Potargane po niedelikatnym myciu włosy rozczesano mi brudnym gęstym grzebieniem. Sam grzebień 3 razy lądował na ubłoconej zimowym śniegiem podłodze, niezrażona tym faktem fryzjerka podnosiła go i dalej używała na moich włosach. W koszyku na stole fryzjerskim widziałam inne okrągłe szczotki z dużą ilością włosów na nich, fuj. Plus fryzjerka wyraźnie obruszyła się na mnie, bo nie chciałam brać udziału w podziwaniu nowych fioletowych przedłużanych rzęs innej kosmetyczki z salonu. Zapłaciłam niecałe 70 zł za ścięcie z modelowaniem. Na pewno nigdy więcej tam nie wrócę i odradzam innym.
tilmitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 10:10   #4705
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja mam ochotę na zmianę fryzjera, po 10 latach u jednego potrzebuję zmiany. Przeglądam właśnie wątek bo sto lat mnie tu nie było. Noo... Rok temu byłam w aeuforii na Ślicznej, bardzo zadowolona była, ale terminu nie mają dla mnie
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 18:03   #4706
Yvvone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 9
GG do Yvvone Send a message via Skype™ to Yvvone
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Drogie Koleżanki,
A jakiego fryzjera z Wrocławia możecie polecić do włosów kręconych? Nie mogę znaleźć takiego, który by się znał na rzeczy i nie podcinał ich identycznie jak przy prostych...
Yvvone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 18:50   #4707
idziewiosna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

hej dziewczyny!

chciałam się zapytać czy ma ktoś kontakt z panią Olą, fryzjerką z Ukrainy? Pracowała kiedyś w salonie na Mieleckiej, potem w Pasażu Grunwaldzkim. Byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek namiary.
idziewiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 09:38   #4708
karolajnnn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej Dziewczyny!

Mam do ostąpienia wizytę na jutro u Damiana z Damian Czesze. Ja się nie wybieram a może któraś z Was potrzebuje szybkiej wizyty
karolajnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 09:41   #4709
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez karolajnnn Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Mam do ostąpienia wizytę na jutro u Damiana z Damian Czesze. Ja się nie wybieram a może któraś z Was potrzebuje szybkiej wizyty
Na którą godzinę?
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 21:25   #4710
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez asika23 Pokaż wiadomość
ja dziś byłam u Pauliny z Warsztatu. Z czystym sercem mogę polecić. Ładna koloryzacja plus sauna na włosy i obcięcie za całe 85 zł ;P

Zapisałam się na marzec do Pauliny. Ciekawa jestem jak to wyjdzie
Z fb koloryzacje wyglądają ładnie.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.