Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-05, 20:47   #4591
cebulova
Zadomowienie
 
Avatar cebulova
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 956
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Chyba Patrycja pytała o obracanie się. Antoś też z brzucha na plecy sobie nie radzi jeszcze. Z plecy na brzuszek obraca się od 3 miesiąca, a odwrotnie nie umie. Zdarzy mu się, ale to widać, że przypadkowo raczej.
__________________
Małe wielkie szczęście
Antoś - ur. 05.02.2014


A ja rosnę i rosnę
cebulova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 21:38   #4592
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Gratulacje ząbków! U nas bezzębnie póki co.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 22:13   #4593
kukurydzianaa
Rozeznanie
 
Avatar kukurydzianaa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 535
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez The light Pokaż wiadomość
Nie no, spokojnie ja np zostałam usunięta z fb bo moje niektore wypowiedzi też się nie podobały.
To chyba nie było usunięcie, bo ciężko rozkminiałyśmy jak to się stało, że Ciebie już nie ma.... Liczyłam, że dasz się namówić na powrót Ja tam lubię rozmówców, którzy miewają odmienne zdanie
__________________
Krzysztof, pierworodny mój
kukurydzianaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 23:01   #4594
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez kulla Pokaż wiadomość
(...)
Podobno im mniej kosmetyków tym lepiej. My się do tego stosujemy. Dlatego nam bardzo emolium pasuje. Nie mam wrażenia, żeby nie myło (ma właściwości myjące). Nie musimy go niczym po kąpieli smarować i to jest dla mnie najważniejsze. Gdyby nie ciemieniucha, to po ziajkę bym nie sięgała.
My też się do tego stosujemy. Myjemy dziecko wodą, smarujemy czasem (raz na tydzień) olejem ze słodkich migdałów, do pielęgnacji zadka używamy wody, wacików i talku 100% lub mąki. Zero chemii. Efekt jest taki że Miklasty ma 22 tygodnie, nigdy nie miał żadnego oparzenia, wysypki ani uczulenia. A odkąd skończył dwa miesiące nie dostaje mleka z piersi, wiec zdrowej skóry nie zawdzięcza skarbom z mleka matki.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez punamama Pokaż wiadomość
Celina - mam teraz Biały Jeleń kozie mleko, hipoalergiczny. I tak ma sls w składzie. A wy którego używacie?
(...)
Ja raz kupiłam hipoalergiczny płyn do higieny intymnej biały jeleń. Nie przeczytałam składu w sklepie, zaufałam marce. To był błąd. W składzie miał slsy, pegi, perfumy i konserwanty.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
(...)
Jest mi przykro tylko z jednego powodu - zauważyłam, że Roane mniej pisze...i domyślam się, że zniechęciła ją do tego jedna niemiła sytuacja tutaj, pewna osoba napisała do niej w sposób przekraczający wszelkie granice... A nie chciałabym żeby Roane zniechęcała się do tego forum i to jeszcze przez osobę, która zachowała się tak podle. Roane zawsze miała coś ciekawego do powiedzenia, nigdy nie ignorowała pytań i była przez cały czas od początku Z NAMI...
Nie wszyscy mnie nienawidzą, jupi!

A tak na serio - jeden troll i kilka jego cichych fanek mnie nie pokonają. This is Sparta! To :-D
Odkąd przeniosłyśmy się na prywatne wątki, to one są dla większości z nas priorytetem. Po ostatniej wulgarnej akcji trudno chyba się dziwić, że większość woli pisać na privie, gdzie osób w taki sposób się wysławiających po prostu nie ma. Z jednej strony patrzę na wątek starszy od nas o rok, czyli styczniówko-lutówki 2013 i im zazdroszczę, że to już któryś wątek na odchowalni, ale z drugiej, jeśli mam ograniczoną ilość czasu, czyli prawie zawsze, to najpierw ogarniam fejsa.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 23:12   #4595
punamama
Rozeznanie
 
Avatar punamama
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 897
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Mój tż prosił aby o to zapytać:

"Karol ogólnie juz szaleje gdzie sie da, z łóżeczka wstaje uwiesza sie na barierce i gryzie szczeble barierkę itp. z gondoli juz wyłaził jak i z basenu wiec oczy dookoła, najgorzej jest w nocy ma momenty, ze sie budzi i póki nie śmigał to dawało rade go przytulic ale w tej chwili sie przecz lapuje prze zemnie pune i i juz chce na podłogę, jakis sposób na noc czy poprostu do lozka z powrotem?

Nie wiem na ktory wpis odpisze ale wywalil juz w cos, koordynacji jeszcze brak, guz byl przez godzine i tyle w tym temacie bylo, dywany maty sie chyba nie spisza bo mimo sterty klockow zabawek wyczai ladowarke w koncu pokoju i juz po zabawie, centrum atrakcji go nie interesuje, nie widzial ktos ladowarek dla dzieci do zabawy ?

i zaczelo sie marudzenie jak cos upatrzy i sie zabierze ( gazete, butelke, folie itp itd.) wszystko co mozna wsadzic do buzi a wszystko mozna. smoczka niet wiec moze jakas porada ?

I jak sobie radzicie z przebieraniem, dzis jechalismy pociagiem i w przebieraku byly pasek do zapiecia dziecka, przebierak ktory robilem nie spelnia juz swojej roli, trzeba go wziasc na rece body ubrac na siedzaco a potem uwinac sie w sekunde z pieluchem i dolem. Ale mam wrazenie, ze izolatka nie przejdzie.

Pozdrawiam Mamy"

Ja staram sobie jakoś radzić i myślę, że mały nie potrzebuje ładowarki-zabawki :P
__________________
Karol - 05.01.2014

Edytowane przez punamama
Czas edycji: 2014-08-06 o 05:48
punamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 23:40   #4596
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez celin10 Pokaż wiadomość
(...)
a tak na poważnie to "stare" dziewczyny przeniosły sie na fb(trochę przykro bo mają starsze maluchy i napewno wiele nowości i ciekawostek mogły by napisać) a "młodsze" na fb nie mają wstępu więc mamy klub na którym klikamy o tym i o tamtym
fakt-szkoda że Roane przycichła mamy synów z tego samego dnia i miesiąca i mogły bysmy ich zdeka poobgadywać
Jeszcze jak byłyśmy w ciąży to któraś z dziewczyn zgooglała jakaś grupę na fejsie, która radość życia czerpała głównie z jechania po innych internautach, np. wątkach mamusiowych. Jak to 'matki debilki rozkminiają kupy w internecie'. I wiele dziewczyn to ruszyło- no sorry, ludzie którzy nie mają do czynienia z dziećmi nie wiedzą, że inspekcja kupy jest jedna z metod oceniania czy dziecko jest chore. Wiec zamiast się dowiedzieć, robią sobie jaja, że matki nie dość że się babrają w tych obrzydliwych gównach, to jeszcze śmieją o tym pisać w internecie. Normalny człowiek zapytałby oczywiście 'co osoba niezainteresowana dziećmi robi czytając wątek dla matek na podforum dla matek'. Ale po tym motywie zaangażowanie w wątek publiczny wielu osobom spadło i trudno się dziwić.
Miklasty uwielbia być obgadywany :-P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjja Pokaż wiadomość
(...)
I kurcze nie wiem co jest. Mloda rwie sie do siadania, pełza. A nie chce jej sie przekręcać z brzucha na plecy. Widzialam, że umie. Ale czego nie praktykuje :| wszystkie dzieci sie Wam kręcą i obracają?
Noo, generalnie zachowuje się jakby miał tak zwane robaki w pupie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez The light Pokaż wiadomość
Zwróciłam uwagę na oczywistą oczywistość i zostałam usunięta.

Weszłam na fb i już nie byłam w grupie. Ale już wcześniej moje wypowiedzi były albo kasowane albo cięte.
(...)
Z naszej strony wygląda to tak, że właściwie nie wiemy, w jaki sposób zniknęłaś. Do tej pory usunęłyśmy tylko kilka osób i to były decyzje podejmowane grupowo przez adminów. Co do Ciebie takiej dyskusji nigdy nie było. Elwira pisała też do Ciebie w naszym imieniu, chcąc wyjaśnić sytuację.
Z naszego punktu widzenia, wyczerpałyśmy wszystkie sensowne opcje.

Jako że wszyscy wiedzą, że jestem osobą złośliwą i wredną, pozwolę sobie dodać: czy naprawdę sądzisz, że komuś z całej naszej dzikiej bandy 4 adminów chciałoby się śledzić wszystkie Twoje linki i komentarze tylko po to żeby je kasować? Na serio, uważasz że nie miałyśmy nic lepszego do roboty?
Posty na grupie sortują się chronologicznie według najświeższego komentarza. Jeśli wstawiłaś post, wszyscy zgodnie go zignorowali i nikt nie komentował, to po jakimś czasie on spadał na ścianie tak nisko, że trzebaby naprawdę długo scrollować, żeby się do niego dokopać. A po dwóch dniach znalezienie takiego posta jest next to impossible.

Co to znaczy że Twoje wypowiedzi były cięte? Jestem adminem grupy i nie mam fizycznej możliwości edytować wypowiedzi innych użytkowników. Nieładnie tak opowiadać o rzeczach niemożliwych i twierdzić, że miały miejsce.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kukurydzianaa Pokaż wiadomość
(...)
Ja tam lubię rozmówców, którzy miewają odmienne zdanie
Kukurydziana

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 06:03   #4597
celin10
Rozeznanie
 
Avatar celin10
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 609
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez punamama Pokaż wiadomość
Celina - mam teraz Biały Jeleń kozie mleko, hipoalergiczny. I tak ma sls w składzie. A wy którego używacie?

Kulka - też się do tej zasady 'im mniej tym lepiej' stosuję ale też ze względu na ciemieniuchę dodatkowo natłuszczam główkę olejkiem z drzewa herbacianego. 100% naturalny ale ma bardzo intensywny zapach do tego nie zbyt przyjemny. Na szczescie dzieki niemu już prawie zeszła. Nie stosuje codziennie bo zapach na prawde jest nie do wytrzymania

punka-wybacz,nie wiem jak to się stało że nie odp.?? pewnie Król Artur miał inne plany niż pozwolić matce klikać
też mam kozie mleko-malusiemu nic nie było gdy go wykąpałam w nim,a sls-ów trudno uniknąć bo one mają zadanie by produkt(płyn,żel czy pasta do zębów) się pienił
__________________
23.06.2007r Dzień Ojca-Milena
28.02.2014r Imieniny taty-Artur
celin10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-06, 06:15   #4598
Caillouu
Raczkowanie
 
Avatar Caillouu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 392
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez punamama Pokaż wiadomość
Mój tż prosił aby o to zapytać:

"Karol ogólnie juz szaleje gdzie sie da, z łóżeczka wstaje uwiesza sie na barierce i gryzie szczeble barierkę itp. z gondoli juz wyłaził jak i z basenu wiec oczy dookoła, najgorzej jest w nocy ma momenty, ze sie budzi i póki nie śmigał to dawało rade go przytulic ale w tej chwili sie przecz lapuje prze zemnie pune i i juz chce na podłogę, jakis sposób na noc czy poprostu do lozka z powrotem?

Nie wiem na ktory wpis odpisze ale wywalil juz w cos, koordynacji jeszcze brak, guz byl przez godzine i tyle w tym temacie bylo, dywany maty sie chyba nie spisza bo mimo sterty klockow zabawek wyczai ladowarke w koncu pokoju i juz po zabawie, centrum atrakcji go nie interesuje, nie widzial ktos ladowarek dla dzieci do zabawy ?

i zaczelo sie marudzenie jak cos upatrzy i sie zabierze ( gazete, butelke, folie itp itd.) wszystko co mozna wsadzic do buzi a wszystko mozna. smoczka niet wiec moze jakas porada ?

I jak sobie radzicie z przebieraniem, dzis jechalismy pociagiem i w przebieraku byly pasek do zapiecia dziecka, przebierak ktory robilem nie spelnia juz swojej roli, trzeba go wziasc na rece body ubrac na siedzaco a potem uwinac sie w sekunde z pieluchem i dolem. Ale mam wrazenie, ze izolatka nie przejdzie.

Pozdrawiam Mamy"

Ja staram sobie jakoś radzić i myślę, że mały nie potrzebuje ładowarki-zabawki :P
Tezecie Puny!
Nie wiem czy Cie pociesze ale u nas to samo. Usypianie i generalnie nocki to koszmar - doszlo do tego, że Młoda podciaga sie do kleku i wisi na barierkach. Musimy obnizyc lozeczko.
Wiesz, jak widzę jej fascynacje ladowarka to jej wypinam i daje, gorzej, ze upodobala sobie router i listwe przepieciowa.

Wracajac do sedna- na to chyba nie ma rady. Trzeba przeczekac. Bo raczej dziecka nie zwiazesz.
__________________
"Son, your life's an open book
Don't close it 'fore it's done"

http://www.youtube.com/watch?v=4FKYsUEuvIo


_______
Kaja Kamila

Caillouu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 06:16   #4599
celin10
Rozeznanie
 
Avatar celin10
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 609
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Jeszcze jak byłyśmy w ciąży to któraś z dziewczyn zgooglała jakaś grupę na fejsie, która radość życia czerpała głównie z jechania po innych internautach, np. wątkach mamusiowych. (...)Ale po tym motywie zaangażowanie w wątek publiczny wielu osobom spadło i trudno się dziwić.
Miklasty uwielbia być obgadywany :-P


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pamiętam,pamiętam
dla 5-miesięczniaka próbujecie rozszerzać dietę czy czekacie na szósty miesiac?
__________________
23.06.2007r Dzień Ojca-Milena
28.02.2014r Imieniny taty-Artur
celin10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 06:21   #4600
Caillouu
Raczkowanie
 
Avatar Caillouu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 392
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

A na lizanie pozwalam. I tak lazi mi po całym mieszkaniu, ktore jakkolwiek bym sie nie starala sterylne nie bedzie. Interweniuje tylko gdy lizanie czegos jest ewidentna przesadą - np mojego sandala ;-)

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

U nas juz 3 guzy. Jeden centralnie miedzy oczami, drugi z tylu z mini rozcieciem skóry. Generalnie wyglada jak kupka nieszczęścia bo do tych guzow dochodzi kilka ugryzien komarów.
__________________
"Son, your life's an open book
Don't close it 'fore it's done"

http://www.youtube.com/watch?v=4FKYsUEuvIo


_______
Kaja Kamila

Caillouu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 07:37   #4601
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Hej.

Kacper już nie gorączkuje, ale nadal ma sraczkę. Po raz pierwszy tyłek zrobił mu się czerwony
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-06, 08:08   #4602
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Hej.

Kacper już nie gorączkuje, ale nadal ma sraczkę. Po raz pierwszy tyłek zrobił mu się czerwony
Biedaczek, to pewnie od sraczki. A jak noc? Dali Ci pospać troszkę?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 08:23   #4603
Caillouu
Raczkowanie
 
Avatar Caillouu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 392
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Dziewczyny, mam pytanie.
Od jakiegoś czasu mamy problem z usypianiem Młodej. Nie sposób jej położyć, bo od razu siada, raczkuje po całym łóżeczku, wspina się do klęku nawet gdy głowa jej "leci" i cała generalnie przelewa się przez ręce ze zmęczenia. Kończy się to niestety tak, że przy akompaniamencie wrzasku trzeba ją trochę przytrzymać i przeczekać aż skończy wierzgać.
Wiem, jak to brzmi. Mnie to też się bardzo nie podoba i serce mi się kraje, ale z drugiej strony, widząc jaka jest zmęczona wiem co będzie się działo jak się jej nie uśpi.
Noszenie na rękach działa średnio. Jak Mąż usypia ją na klacie to jest to samo - najpierw ryk, dopiero potem zasypia. Do tego zaczyna chyba reagować piskiem na widok łóżeczka.


Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Hej.

Kacper już nie gorączkuje, ale nadal ma sraczkę. Po raz pierwszy tyłek zrobił mu się czerwony
O rany, od czego to to? Zdrówka!
__________________
"Son, your life's an open book
Don't close it 'fore it's done"

http://www.youtube.com/watch?v=4FKYsUEuvIo


_______
Kaja Kamila

Caillouu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 08:43   #4604
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Hej.

Kacper już nie gorączkuje, ale nadal ma sraczkę. Po raz pierwszy tyłek zrobił mu się czerwony
oj współczuję... biedactwo.
Wietrzenie i mąka może, nie?
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 09:01   #4605
punamama
Rozeznanie
 
Avatar punamama
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 897
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Hej.

Kacper już nie gorączkuje, ale nadal ma sraczkę. Po raz pierwszy tyłek zrobił mu się czerwony
współczuję, mojemu też się ostatnio odparzyła w foteliku w podróży kiedy były straszne upały


---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Caillouu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie.
Od jakiegoś czasu mamy problem z usypianiem Młodej. Nie sposób jej położyć, bo od razu siada, raczkuje po całym łóżeczku, wspina się do klęku nawet gdy głowa jej "leci" i cała generalnie przelewa się przez ręce ze zmęczenia. Kończy się to niestety tak, że przy akompaniamencie wrzasku trzeba ją trochę przytrzymać i przeczekać aż skończy wierzgać.
Wiem, jak to brzmi. Mnie to też się bardzo nie podoba i serce mi się kraje, ale z drugiej strony, widząc jaka jest zmęczona wiem co będzie się działo jak się jej nie uśpi.
Noszenie na rękach działa średnio. Jak Mąż usypia ją na klacie to jest to samo - najpierw ryk, dopiero potem zasypia. Do tego zaczyna chyba reagować piskiem na widok łóżeczka.




O rany, od czego to to? Zdrówka!
Wiesz co... Karol też nie daje sobie zasnąć. Płacze z zamkniętymi oczami ale ja go usypiam wtedy w ramionach żeby nie płakał sam.
__________________
Karol - 05.01.2014
punamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 15:41   #4606
Ważka
Raczkowanie
 
Avatar Ważka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 479
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Witajcie dziewczyny! Czy ktos mnie tu w ogole kojarzy jeszcze? Teskni mi sie za forum ale kompletnie nie mam czasu na pisanie,moze dzis wieczorem uda mi sie przysiasc na dluzsza chwilke U nas wszystko ok. Alanek dzisiaj skonczyl pol roczku a ja nie wierze,ze to tak szybko zlecialo. Zabkow jeszcze nie mamy,od dwoch miesiecy probuja sie wyrznac i cos nie moga,troszke przez to marudzi ale nie jest tragicznie pełza,a raczej turla mi sie po calym pokoju,mata juz dawno nie wystarcza, a wiec lizanie podlogi i wszystkiego co wpadnie mu w rece jest aktualnie na czasiekarmimy sie nadal ladnie cycusiem,dietke rozszerzamy,od 2 dni dostaje przed spaniem kaszke manna z Nestle(znalazlam bez cukru) i ladnie po niej w nocy spi,bo juz mielismy pobudeczki co 2h na cycusia i troche mnie to zaczelo wykanczac

Gosia może sprobuj Kacprowi przemyc pupe twoim mlekiem,to najlepsze lekarstwo na rozne podraznienia.

Caillouu u nas troche podobnie teraz z usypianiem,maly po odlozeniu od razu zaczyna sie obracac na wszystkie strony i zdarza sie ze musze mu delikatnie przytrzymac rece i nozki zeby sie wyciszyl i zasnal(placzu przy tym nie ma na szczescie) W nocy po karmieniu juz tego problemu nie ma,zasypia od razu.

Pozdrawiam wszystkie mamy i postaram sie czesciej zagladac
__________________
Porównując się z innymi, możesz stać się próżny lub zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz gorszych i lepszych od siebie
Ważka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 20:15   #4607
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Biedaczek, to pewnie od sraczki. A jak noc? Dali Ci pospać troszkę?

Lepiej było, tzn "tylko" cztery pobudki. I pospałam do 6:30, bo Kacpra udało się położyć później.

Tyłek dużo wietrzę i jest poprawa.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 21:03   #4608
patrycjja
Zadomowienie
 
Avatar patrycjja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 1 707
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Kuuurcze , mloda skończyła 27 tyg w sobotę i dzis zaserwowała mi chyba jakąś próbkę leku separacyjnego. Nawet obiad musialam jesc kolo niej na podłodze. A spala po 15 minut - jak sie kolo niej kładłam. Wstawałam i ona się budziła. Oczywiście anioł-dziecko awantur nie robił, ale byla dzis bardzo przylepa. Mam nadzieje, ze to jednorazowe, a ten caly lek obejdzie sie bez takich atrakcji. No chyba, ze to towarzyszyło zębom. Ale na razie dwie dolne jedynki nam starczą i tak boli jak mojego palca złapie :P
__________________
patrycjja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 16:31   #4609
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

U nas też rozszerzanie diety. Mam podawac najpierw jedno potem dwu składnikowe zupy (z czasem dodawac wiecej) a po 10 dniach kasze manne do zupy. Plus porcje owocow. No i..stuknelo jej dzis 6 miesiecy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
The light jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 11:23   #4610
lidkaa82
Zadomowienie
 
Avatar lidkaa82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 201
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Otóż ja też tu mało za to na fb więcej się udzielam. Też często mam odmienny pogląd niż Roane ale jakoś mnie nikt jeszcze z grupy nie wyrzucił. I mogę zaświadczyć że nikt tam nie moderuje wypowiedzi :P
The light niejednokrotnie rozmawiałyśmy że to iż wyleciałaś z grupy to niefortunny zbieg okoliczności i nikt raczej ręki do tego nie przyłożył. Prosiłyśmy żebyś wysłała zaproszenie ale się sfochałaś . A szkoda. Forum jest po to żeby się wspierać, ale też prezentować rózne punkty widzenia. Usuwane były wyłącznie osoby które się w ogóle nie udzielały.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez EVI07 Pokaż wiadomość
Współczuję... Ile miał Twój malutki, kiedy go zapalenie płuc dopadło? Kubuś miał ledwo miesiąc, więc moja laktacja nawet się jeszcze nie zdążyła porządnie rozkręcić, a już był koniec...

EVI07 Miłosz miał 2 tyg jak wylądowaliśmy w szpitalu. Fatalnie to wspominam. Na szczęście teraz to okaz zdrowia. Silny chłopak mi rośnie
lidkaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 15:54   #4611
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Nie ma powrotu do grupy. Już pisalam. Dostalam zaproszenie ale dostęp do grupy mam zablokowany

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Szukalam informacji to są dwa wyjścia. Link bezposredni do grupy i poproszenie o ponowne przyjecie (probowalam, nie działa) albo przez chwilę zrobienie grupy zamknietej na czas dodania.

Ale.. odpuscilam. Brakuje mi Was ale w sumie po tym zdarzeniu wrocilam na forum więc nie ma tego złego; )

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
The light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 09:29   #4612
lidkaa82
Zadomowienie
 
Avatar lidkaa82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 201
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez The light Pokaż wiadomość
Nie ma powrotu do grupy. Już pisalam. Dostalam zaproszenie ale dostęp do grupy mam zablokowany

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Szukalam informacji to są dwa wyjścia. Link bezposredni do grupy i poproszenie o ponowne przyjecie (probowalam, nie działa) albo przez chwilę zrobienie grupy zamknietej na czas dodania.

Ale.. odpuscilam. Brakuje mi Was ale w sumie po tym zdarzeniu wrocilam na forum więc nie ma tego złego; )

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Aaaa to dziwne, ja się na tym nie znam. Coś zablokowane musi być :/ Bo wiem że jedna dziewczyna sprawdzała, wypisała się i wróciła. Swoją drogą ja jakąś durną stronę miałam ostatnio polubioną mimo że jej zdecydowanie nie polubiłam :/
lidkaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 19:11   #4613
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez lidkaa82 Pokaż wiadomość
(...)
Swoją drogą ja jakąś durną stronę miałam ostatnio polubioną mimo że jej zdecydowanie nie polubiłam :/
Może coś o tym, że cukier jest zły? 😜

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 19:26   #4614
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez lidkaa82 Pokaż wiadomość
Aaaa to dziwne, ja się na tym nie znam. Coś zablokowane musi być :/ Bo wiem że jedna dziewczyna sprawdzała, wypisała się i wróciła. Swoją drogą ja jakąś durną stronę miałam ostatnio polubioną mimo że jej zdecydowanie nie polubiłam :/

To byłam ja Lidzia!! wiem ze tesknilas


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 20:48   #4615
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

To nie jakaś tam jedna dziewczyna a nasza Pani Profesor

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
The light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 21:25   #4616
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość
To byłam ja Lidzia!! wiem ze tesknilas
Świetne jesteście
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 12:01   #4617
lidkaa82
Zadomowienie
 
Avatar lidkaa82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 201
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość
To byłam ja Lidzia!! wiem ze tesknilas


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nooo tak, pamiętam te 3 minuty spokoju

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Może coś o tym, że cukier jest zły? 😜

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zjedz snikersa bo jak ci spada cukier to zaczynasz gwiazdorzyć
lidkaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 17:35   #4618
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez lidkaa82 Pokaż wiadomość
(...)
Zjedz snikersa bo jak ci spada cukier to zaczynasz gwiazdorzyć
Temu ciągle gwiazdorzę bo cukier mam niski 😜

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 18:42   #4619
EVI07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 369
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez lidkaa82 Pokaż wiadomość
EVI07 Miłosz miał 2 tyg jak wylądowaliśmy w szpitalu. Fatalnie to wspominam. Na szczęście teraz to okaz zdrowia. Silny chłopak mi rośnie
Ja wszystkie pobyty z Kubusiem wspominam fatalnie... Do dzisiaj jak wchodzę do szpitala (a zdarza mi się niestety - a to badania, a to poradnia itd...) to mam łzy w oczach, nie panuję nad tym...

Dziewczyny, proszę mnie duchowo wesprzeć - w piątek byliśmy kontrolnie u kardiologa, zupełnie nic złego się nie spodziewając i okazało się, że coś jest nie halo - albo przetrwały przewód tętniczy Botalla, albo zwężenie cieśni aorty, a kto wie, czy nie obie kwestie... Na jutro rano mamy skierowanie do szpitala na kardiologię, na dokładniejsze echo serca na lepszym sprzęcie, umieram ze strachu, bo lekarz powiedział, że jeśli diagnoza się potwierdzi, to Kubusia czeka operacja...Jestem przerażona!!! Na dodatek mieliśmy mieć w środę tą wyczekiwaną konsultację w Rabce...Modlę się, żeby to nie było nic groźnego...

Wiecie, tak mi żal moich dzieci w tym wszystkim - Kubusia, bo już tyle wycierpiał i nadal to nie koniec, a Wiktorii, bo w ogóle nie mam dla niej czasu, Mała jest tak mnie spragniona, a ja ciągle albo z Kubą na rękach, albo u lekarzy, albo w nerwach, albo z płaczem, już nie daję sobie z tym wszystkim rady, psychicznie jestem na dnie...
__________________
Wika - 13.06.2007
Moje odeszły 30.11.2012
Kubuś - 04.01.2014
EVI07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 19:25   #4620
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

EVI trzymam kciuki i przytulam! Musi być dobrze!
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-01 17:47:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.