Listopadówki 2017 cz. 2 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-11, 20:19   #4681
201707171552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 036
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Przemilcze Twoja wypowiedź catidove i mam nadzieję ze Ci ułożyło za chwile oczyszcze wasza aurę i całkiem usunę konto pozdrawiam !


Aaa i dziękuję Ilona <3 wypowiedź trafna, ja zostaje już tylko z wami na fb.

edit. Chociaż wiesz co Catidove.. Marcie napisałam to owszem w złości, mój błąd i wyjdę stąd z klasą. Przepraszam Marta...
A Tobie dodam że nie masz odwagi za cholerę bo ja widziałam chociaż jak Marta wygląda a Ty jesteś anonimowa i po mnie jedziesz...

Edytowane przez 201707171552
Czas edycji: 2017-07-11 o 20:29
201707171552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 20:30   #4682
dwakolory1
Wtajemniczenie
 
Avatar dwakolory1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: zachodnioporskie
Wiadomości: 2 573
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
Sęk w tym, że nikomu nigdy nie wyliczyłam. A ta wypowiedź z dziś miała zupełnie co innego pokazać. Uświadomić właśnie, że każda z nas ma prawo do narzekania. A tu akurat dziewczyna która narzekała - i dlatego wspomniałam o jej problemach które zapamiętałam - zaatakowała inne dziewczyny, jakby ona tego nigdy nie robiła. Także może i DkR nie miała zamiaru, ale to właśnie zrobiła.

I to nie hormony, a chyba smutek i żal, że coś takiego zrobiła, wziął u mnie górę, bo jedna z nas została zraniona bardzo i dotknęła jej wypowiedzią, którą z dumą jeszcze podkreśliła "fajnie że zdajesz sobie z tego sprawę". Ona zaczęła wyliczanie innym. Więc ja podsumowałam ją. Może to przeczyta i zobaczy jak to jest fajnie komuś wytykać.
To uważasz za okej? Ja nie. I dlatego nie zamierzałam udawać, że nic się nie stało i że nic takiego nie zrobiła.

Nie wyliczam ani Tobie ani nikomu jeszcze raz to zaznaczę.

Wręcz podkreślam, że każda z nas ma prawo tu się dzielić radością, problemami, przemyśleniami, zadawać pytania kiedy i jak często chce. Ale żeby dokuczać i obrażać innych ... to się na to nie zgodzę. Doprowadzić do tego, by któraś miała opory, strach albo co innego napisać tutaj aby pózniej nie została wytknięta. Nie ma mowy. Tak być nie może.

Przepraszam, jeśli moja wcześniejsza wypowiedź z dziś Cię uraziła. Przepraszam wszystkie dziewczyny, które poczuły niesmak po moich postach. Nie miałam złych zamiarów.

Oczywiście aby uniknąć ciągnięcia tej bardzo niemiłej atmosfery nie powiem już nic więcej w tym temacie. Tym bardziej, że osoba która zrobiła największe zamieszanie już się tu nie udziela, a my z tym bałaganem zostałyśmy.

Dziękuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To ja ci dziękuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
03.09.2003 r.- Kubuś
19.05.2016 r.- panna z odzysku

17.02.2013 r. [*]- 10 tc
15.11.2013 r.[*]- Ania 16tc

dwakolory1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 20:33   #4683
catiedove
Rozeznanie
 
Avatar catiedove
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 790
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez DkR Pokaż wiadomość
Przemilcze Twoja wypowiedź catidove i mam nadzieję ze Ci ułożyło za chwile oczyszcze wasza aurę i całkiem usunę konto pozdrawiam !


Aaa i dziękuję Ilona <3 wypowiedź trafna, ja zostaje już tylko z wami na fb.

Widzisz nadal zero skruchy. I jeszcze jesteś sarkastyczna, dodajesz mi tu buziaczka po stwierdzeniu, że mi ulżyło. Bo nie sądzę aby to było szczere. A szkoda, bo od początku tego wątku miałam Cie za miła dziewczynę i też nie raz wymieniałyśmy wiadomości. A tu proszę taki finał. I nie, nie ulżyło mi. Mam za to nadzieje, że Tobie dało do myślenia i więcej empatii życzę.

Konta usuwać nie musisz, na wizażu jest tysiąc innych tematów, z tego też nikt Cie nie wygania. Sama się uniosłaś i postanowiłaś przestać tu przynależeć w pewnym sensie.

Jeśli masz mi coś jeszcze do powiedzenia to zapraszam na priv, bo nie bede tu dziewczynom psuła humorów naszymi przepychankami.

_________________
edit.
O WOW! Postanowiłaś ją wreszcie przeprosić. To już jakiś postęp. Czyli wszystkie te wywody jednak miały sens, skoro udało się do tego doprowadzić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Celuj w księżyc
bo nawet jeśli chybisz, znajdziesz się wśród gwiazd. 🌟

Edytowane przez catiedove
Czas edycji: 2017-07-11 o 20:45
catiedove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 20:33   #4684
madera123
Raczkowanie
 
Avatar madera123
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 428
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Koniec tematu! Moja Karolinka kopie az sie brzuch podnosi
__________________
30/40
madera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 20:55   #4685
201707171552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 036
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
Widzisz nadal zero skruchy. I jeszcze jesteś sarkastyczna, dodajesz mi tu buziaczka po stwierdzeniu, że mi ulżyło. Bo nie sądzę aby to było szczere. A szkoda, bo od początku tego wątku miałam Cie za miła dziewczynę i też nie raz wymieniałyśmy wiadomości. A tu proszę taki finał. I nie, nie ulżyło mi. Mam za to nadzieje, że Tobie dało do myślenia i więcej empatii życzę.

Konta usuwać nie musisz, na wizażu jest tysiąc innych tematów, z tego też nikt Cie nie wygania. Sama się uniosłaś i postanowiłaś przestać tu przynależeć w pewnym sensie.

Jeśli masz mi coś jeszcze do powiedzenia to zapraszam na priv, bo nie bede tu dziewczynom psuła humorów naszymi przepychankami.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli odczułaś w tym sarkazm, cóż, trudno. Ja swoje powiedziałam
Cześć.

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Catidove - podgrzewasz atmosferę że hoho, ja się nie dam ponieść a potrafię, dodam tylko że to co napisałam było do Marty nie do Ciebie, a wydaje mi się że ona hmm nie wspomniała tutaj że potrzebuje Twojej pomocy ? Czy przeoczyłam ? Szukasz zaczepki czy o co Ci chodzi ? Uwierz że to nie Twój wywód coś dał, bo mam Twoje wypowiedzi dość głęboko. Szkoda że przez tą rozmowę wychodzę na burą sukę ale chyba nie wypadasz lepiej wpieprzając się w nie swoją "awanturę"
201707171552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 20:57   #4686
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Z przyjemniejszych tematów - w Lidlu od 20.07 znów niemowlęce ubranka. Sporo ciuszków już mam (tych najmniejszych), ale czaję się na spodenki. Kolorki mi się podobają.

Byłam dziś na USG 3D. Troszkę jestem zawiedziona, bo Młody totalnie nie chce się pokazać, zasłaniał się i odwracał jak tylko mógł. Mam tylko jedno zdjęcie na którym widać kawalątek buźki, a tak to stopę, ucho, kolano... Niemniej, wygląda już zupełnie człekokształtnie, taka chuda dzidzia.
Nie planowałam iść, wylosowałam jako nagrodę na warsztatach. Gdybym miała zapłacić, to pewnie byłabym trochę zła. Sama nie wiem czy Wam polecam, jeśli się któraś zastanawia.
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 20:59   #4687
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

oj dziewczyny. ja nawet o tej aferze nie wiedzialam. wrzuccie na luz. cos bylo i minelo (bo nie jestem w temacie)

madera123, u mnie ruchy czuje pod wieczor i ciesze sie, bo sa coraz mocniejsze
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-11, 21:02   #4688
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez DkR Pokaż wiadomość
edit. Chociaż wiesz co Catidove.. Marcie napisałam to owszem w złości, mój błąd i wyjdę stąd z klasą. Przepraszam Marta...
A Tobie dodam że nie masz odwagi za cholerę bo ja widziałam chociaż jak Marta wygląda a Ty jesteś anonimowa i po mnie jedziesz...
A co my jesteśmy na wystawie żeby nas oglądać? Jeśli ktoś chciał "pokazać" to wysyłał ci namiary na siebie na fejsa, ktoś nie miał ochoty to tego nie zrobił, jego wybór. Ktoś ma kota na profilowym i zmyślone nazwisko, ok (z ręką na sercu nie wiem do kogo piję ), i też mam się czepiać bo nie zobaczyłam jak wygląda naprawdę a ktoś zobaczył mnie?
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 21:09   #4689
201707171552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 036
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
A co my jesteśmy na wystawie żeby nas oglądać? Jeśli ktoś chciał "pokazać" to wysyłał ci namiary na siebie na fejsa, ktoś nie miał ochoty to tego nie zrobił, jego wybór. Ktoś ma kota na profilowym i zmyślone nazwisko, ok (z ręką na sercu nie wiem do kogo piję ), i też mam się czepiać bo nie zobaczyłam jak wygląda naprawdę a ktoś zobaczył mnie?
Wypowiedź nie była skierowana w Twoją stronę tylko Catidove.
201707171552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 21:16   #4690
aczka5
Zakorzenienie
 
Avatar aczka5
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 400
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Sugar, nasz synek wsplpracowal na 3d ale i tak najbardziej mnie rozczulily zdjecia stopek i rączek planuje zrobic tryptyk i powiesic w sypialni.

W ogóle za 2 tygodnie robimy sesje brzuszkowa

Ktoras planuje?

W poprzedniej ciazy mialam. Piekna pamiatka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aczka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 21:20   #4691
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez aczka5 Pokaż wiadomość
Sugar, nasz synek wsplpracowal na 3d ale i tak najbardziej mnie rozczulily zdjecia stopek i rączek planuje zrobic tryptyk i powiesic w sypialni.

W ogóle za 2 tygodnie robimy sesje brzuszkowa

Ktoras planuje?

W poprzedniej ciazy mialam. Piekna pamiatka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mozliwe, ze w ten piątek sie wybierzemy 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-11, 21:22   #4692
eemmaa
Zadomowienie
 
Avatar eemmaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 033
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez aczka5 Pokaż wiadomość
Sugar, nasz synek wsplpracowal na 3d ale i tak najbardziej mnie rozczulily zdjecia stopek i rączek planuje zrobic tryptyk i powiesic w sypialni.

W ogóle za 2 tygodnie robimy sesje brzuszkowa

Ktoras planuje?

W poprzedniej ciazy mialam. Piekna pamiatka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym chciała, ale ceny mnie troche dołują..500 zl za srednio 10 ujęć.. I chyba sie nie zdecyduję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eemmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 21:22   #4693
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez aczka5 Pokaż wiadomość
Sugar, nasz synek wsplpracowal na 3d ale i tak najbardziej mnie rozczulily zdjecia stopek i rączek planuje zrobic tryptyk i powiesic w sypialni.

W ogóle za 2 tygodnie robimy sesje brzuszkowa

Ktoras planuje?

W poprzedniej ciazy mialam. Piekna pamiatka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U nas na prenatalnych przełączył na 3D i mamy piękne zdjęcie buźki identyczna jak junior

W pierwszej ciąży miałam sesje brzuszkową ale nie byłam z niej zadowolona. Tzn najpierw było za wcześnie, później spędziłam sporo czasu w szpitalu, w końcu sesje zrobiliśmy, ale już w 9 miesiącu. Ja się nie czułam już komfortowo. Teraz bym chciała zrobić jednak wcześniej, może pod koniec sierpnia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 21:23   #4694
aczka5
Zakorzenienie
 
Avatar aczka5
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 400
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Badanie 3d na tym etapie oprocz tego ze moze dac nam wspaniala pamiatke w postaci portretu, to pozwala przede wszystkim zrobic mase badan, pomiarow i wykuczyc badz potwierdzić wady. Wiec ja polecam! Chyba, ze zwykle usg rowniez ma takie możliwości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aczka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 21:27   #4695
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez aczka5 Pokaż wiadomość
Sugar, nasz synek wsplpracowal na 3d ale i tak najbardziej mnie rozczulily zdjecia stopek i rączek planuje zrobic tryptyk i powiesic w sypialni.

W ogóle za 2 tygodnie robimy sesje brzuszkowa

Ktoras planuje?

W poprzedniej ciazy mialam. Piekna pamiatka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chcialabym sesje, ale ilosc wydatkow mnie troszke hamuje. Zobaczymy, jeszcze jest chwila czasu.
A czy ktoras z Was planuje sesje noworodkowa? Mega mi sie podobaja tez zdjecia, tylko tak sie zastanawiam czy my bedziemy miec glowe do fotek w tych pierwszych tygodniach w nowej rzeczywistosci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 21:45   #4696
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Ja nie planuję sesji, jakoś mi tak dziwnie to zawsze wygląda. Wolę niestylizowane zdjęcia nas, w ciuchach i jak najbardziej z brzuchem! ☺️

A teraz proszę o poradę: mamy komodę z Ikea wraz z doczepianym drewnianym przewijakiem (hensvik). Na to mam taki ceratowy, dość gruby przewijak na którym się dziecię kładzie. I teraz nie wiem- inwestować w prześcieradła na ten materacyk i na nie kłaść tetrę czy olać prześcieradła i kłaść tetrę bezpośrednio na taki materacyk?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 22:54   #4697
aczka5
Zakorzenienie
 
Avatar aczka5
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 400
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Ja na pewno zrobie tez noworodkowa uwielbiam wracac do tych zdjec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Jak najbardziej tetra wystaczy - obsiusiana bedzie kilka razy dzinnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aczka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 23:17   #4698
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Ha! Mąż poczuł kopnięcia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 05:02   #4699
PPPatinka
Rozeznanie
 
Avatar PPPatinka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 859
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
Bo taki był zamysł. Przynajmniej tak to zrozumiałam. Załóżmy grupę na FB, którą można tam ustawić jako prywatna czy tajna, nie wiem jak to się nazywa; na którą nie beda trafiać przypadkowe osoby... które mogą nas podczytywać tak jak tu, nie ujawniając się i bez przynależności do tematu na forum. Tam będziemy mogły wysyłać zdjęcia i poruszać intymne sprawy bez obawy, że przeczyta ktoś z zewnątrz.

A wyszła jakaś dziwna selekcja, o której to już dowiadywałyśmy się jedna po drugiej tutaj. Z wylanym niepotrzebnym kwasem. Eh.

Natomiast tak jak piszesz, nic nie stoi na przeszkodzie byśmy taką grupę utworzyły. Z takim zamysłem jaki był na początku, a bez obowiązku udzielania się w rozmowie toczącej się 24h na dobę.
_________________________

A z przyjemnych rzeczy to moja mamuśka wysłała mi wiadomość i zdjęcie, że była dziś na zakupach i wzięła też coś dla wnuków .
Załącznik 7146086


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SUPER te pingwiny wymiataja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PPPatinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-12, 05:18   #4700
eemmaa
Zadomowienie
 
Avatar eemmaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 033
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Ja nie planuję sesji, jakoś mi tak dziwnie to zawsze wygląda. Wolę niestylizowane zdjęcia nas, w ciuchach i jak najbardziej z brzuchem! ☺️

A teraz proszę o poradę: mamy komodę z Ikea wraz z doczepianym drewnianym przewijakiem (hensvik). Na to mam taki ceratowy, dość gruby przewijak na którym się dziecię kładzie. I teraz nie wiem- inwestować w prześcieradła na ten materacyk i na nie kłaść tetrę czy olać prześcieradła i kłaść tetrę bezpośrednio na taki materacyk?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na przewijak kladłam pieluszki flanelowe. Tetra głównie do ulewań sie przydawała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eemmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 05:42   #4701
_itakinie_
Zakorzenienie
 
Avatar _itakinie_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5 337
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Bry


Ja kladlam pieluszke alb taki podklad ceratkowy. Pokrowiec by sie nie sprawdzil, bo zaraz bylby brudny. Pozniej czesto nie kladlam juz nic.

U nas noc z goraczka i ibupromem. Na szczescie synek przespal te nic w miare spokojnie, ale juz teraz ma 37.8. Mam nadzieje, ze temp nie bedzie rosla :/

---------- Dopisano o 05:42 ---------- Poprzedni post napisano o 05:39 ----------

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Ha! Mąż poczuł kopnięcia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj jakos nie chce przykladac reki. Mowi, ze woli na zywo. Z synkiem nie chcial spac przytulony do brzucha, bo go to dziecko kopalo. Przytulalismy sie pupami albo spalismy na lyzeczke
__________________
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.
_itakinie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 05:51   #4702
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _itakinie_ Pokaż wiadomość
Bry


Ja kladlam pieluszke alb taki podklad ceratkowy. Pokrowiec by sie nie sprawdzil, bo zaraz bylby brudny. Pozniej czesto nie kladlam juz nic.

U nas noc z goraczka i ibupromem. Na szczescie synek przespal te nic w miare spokojnie, ale juz teraz ma 37.8. Mam nadzieje, ze temp nie bedzie rosla :/

---------- Dopisano o 05:42 ---------- Poprzedni post napisano o 05:39 ----------



Moj jakos nie chce przykladac reki. Mowi, ze woli na zywo. Z synkiem nie chcial spac przytulony do brzucha, bo go to dziecko kopalo. Przytulalismy sie pupami albo spalismy na lyzeczke
My mieliśmy prześcieradełko frotowe na przewijak. Parę groszy kosztuje, a nie przesuwa się tak jak pieluszki. Rozwiązanie sprawdziło się w 100%.


Ktoś pisał tu także o ceracie na materac i o tym, ze dziecko sie pocilo - ja korzystalam ze zwyklych podkladów i materacyk zawsze byl suchy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 06:03   #4703
_itakinie_
Zakorzenienie
 
Avatar _itakinie_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5 337
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Moje dziecko podklady milo na raz. Taka wiercidupka mala. Zreszta do teraz nie usiedzi na miejscu i pampki zmieniam w biegu
__________________
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.
_itakinie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 06:12   #4704
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _itakinie_ Pokaż wiadomość
Moje dziecko podklady milo na raz. Taka wiercidupka mala. Zreszta do teraz nie usiedzi na miejscu i pampki zmieniam w biegu
Na początku podkłady dają radę 😉
Zmienianie pampersa podczas biegu tez przerabiałam, dlatego jak corka miala 17m powiedzialam - dosc tym pieluch 😜 i mija nam juz 10 miesiecy bez pampka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 06:19   #4705
_itakinie_
Zakorzenienie
 
Avatar _itakinie_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5 337
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Na początku podkłady dają radę 😉
Zmienianie pampersa podczas biegu tez przerabiałam, dlatego jak corka miala 17m powiedzialam - dosc tym pieluch 😜 i mija nam juz 10 miesiecy bez pampka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha u nas nie dawaly. Serio Zawsze bylo cos. A to siusiu, a to upackane kupa. Pozniej cilam te podklady na mniejsze paski i juz bylo lepiej.
Synek nie ma jeszcze 14 mies. Troche ciezko odpieluchwac na tym etapie. Ale pewnie bedziemy niedlugo probiowac.
__________________
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.
_itakinie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 06:28   #4706
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _itakinie_ Pokaż wiadomość
Haha u nas nie dawaly. Serio Zawsze bylo cos. A to siusiu, a to upackane kupa. Pozniej cilam te podklady na mniejsze paski i juz bylo lepiej.
Synek nie ma jeszcze 14 mies. Troche ciezko odpieluchwac na tym etapie. Ale pewnie bedziemy niedlugo probiowac.
Na paski? Nie znam takiego patentu 😉

Zdrówka dla Malucha! Obstawiasz zęby czy coś złapał?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 06:32   #4707
nadzieja2017
Raczkowanie
 
Avatar nadzieja2017
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 288
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Dziewczyny proszę o kciuki dziś polowkowe o 17 !!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nadzieja2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 06:38   #4708
_itakinie_
Zakorzenienie
 
Avatar _itakinie_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5 337
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Na paski? Nie znam takiego patentu 😉

Zdrówka dla Malucha! Obstawiasz zęby czy coś złapał?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podklad duzy, dziecko male. Mozna bylo pociac na 3-4 czesci i to dawalo rade. Pociac podklad oczywiscie ;P .

Jaki masz patent na odpieluchowanie?

---------- Dopisano o 06:38 ---------- Poprzedni post napisano o 06:38 ----------

Cytat:
Napisane przez nadzieja2017 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o kciuki dziś polowkowe o 17 !!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki!
__________________
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.
_itakinie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 06:41   #4709
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _itakinie_ Pokaż wiadomość
Podklad duzy, dziecko male. Mozna bylo pociac na 3-4 czesci i to dawalo rade. Pociac podklad oczywiscie ;P .

Jaki masz patent na odpieluchowanie?

---------- Dopisano o 06:38 ---------- Poprzedni post napisano o 06:38 ----------



Kciuki!
Nic specjalnego. Przyzwyczaiłam do siedzenia na nocniku (sadzałam na siku po drzemce), biliśmy brawo itp. a poźniej korzystałam z ostatnich ciepłych dni i zdjęłam pieluche (na zasadzie uda się albo nie) i córa po 2 tygdniach przestala sikac w majtki 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 06:46   #4710
_itakinie_
Zakorzenienie
 
Avatar _itakinie_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5 337
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Nic specjalnego. Przyzwyczaiłam do siedzenia na nocniku (sadzałam na siku po drzemce), biliśmy brawo itp. a poźniej korzystałam z ostatnich ciepłych dni i zdjęłam pieluche (na zasadzie uda się albo nie) i córa po 2 tygdniach przestala sikac w majtki 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja liczylam, ze bedziemy probowac w wakacje pozbyc sie pieluszki, ale to chyba jeszcze nie ten etap. Choc jest postep - zaczyna siadac na nocniku.
__________________
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.
_itakinie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-18 09:51:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.