Wesele w dworku, palacyku - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-04, 13:23   #31
Fari
Rozeznanie
 
Avatar Fari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 956
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
butterfly20,
I jak bylo? Mozesz opisac?

Fari,
czy moglabys podac jakies szczegoly co do organizacji Twojego wesela? Jakie wino wybralas? Cos ciekawego, jesli chodzi o atrakcje itp?
Ja tam biorę ślub i robię obiad dla najbliższych, nie będzie wesela Ustaliliśmy że wina albo goście będą sobie wybierać z karty albo poprosimy o "pałacowe" tzw. bankietowe (podobno bardzo dobre) - z tymże ja nie mam alkoholu w cenie więc będę dopłacać według tego ile zejdzie tak samo z szampanem w związku z tym ze będzie to tylko obiad to żadnych dodatkowych atrakcji nie przewidujemy, ale wiem ze są przy weselach pokazy sztucznych ogni, ale czy to jest w pakiecie to nie wiem, musiałabyś dopytać
Fari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 17:39   #32
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Cytat:
Napisane przez roksana111 Pokaż wiadomość
http://www.amadores.pl/,ja byłam zauroczona tym dworkiem,niestety nie ma noclegów,
Cytat:
Napisane przez dalenka8 Pokaż wiadomość
Po pierwsze- Górki Wielkie to nie Dolny Śląsk, a autorka chyba tam by najbardziej chciała . Po drugie: nie, nie ma tam noclegów, można załatwić w pensjonacie obok. Po trzecie: nie polecam robić tam wesela.....
Właśnie miałam pisać, że to nie Dolny Śląsk
Byłam tam jak szukaliśmy sali na nasze wesele i nie zdecydowaliśmy się na tą salę z dwóch podstawowych powodów. Po pierwsze właściciela była mega nieprzyjemna, patrzyła na nas jak na kosmitów. Po drugie mieszka na górze (na dole jest sala, na górze mieszka rodzina) i tam płakało jakieś dziecko! Jak wyobraziłam sobie to na weselu, to przeszła mi chęć robienia tam wesela.
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 18:07   #33
dalenka8
Zakorzenienie
 
Avatar dalenka8
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 319
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
Właśnie miałam pisać, że to nie Dolny Śląsk
Byłam tam jak szukaliśmy sali na nasze wesele i nie zdecydowaliśmy się na tą salę z dwóch podstawowych powodów. Po pierwsze właściciela była mega nieprzyjemna, patrzyła na nas jak na kosmitów. Po drugie mieszka na górze (na dole jest sala, na górze mieszka rodzina) i tam płakało jakieś dziecko! Jak wyobraziłam sobie to na weselu, to przeszła mi chęć robienia tam wesela.
Nieprzyjemna właścicielka to największy minus. I powiem Ci, że potem też robi problemy, więc dobrze, że tam nie robicie .
dalenka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 14:24   #34
nicolaczek
Przyczajenie
 
Avatar nicolaczek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Jaworzno/Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Hej dziewczyny!

Podbijam temat pałacu Śmiłowice. Mam tam wesele w przyszłym roku i właśnie zaczęłam się zastanawiać czy aby na pewno dobrze wybrałam... ;/ czy ktoś ma może wiarygodne info odnośnie tego lokalu? W szczególności chodzi mi o jakość jedzenia oraz jego ilość. Być może pytanie o ilość brzmi to trochę "prostacko", ale zaczynam się schizować, że dadzą maleńkie, "eleganckie" porcyjki i goście wyjdą po prostu głodni ;/
nicolaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 23:34   #35
ammz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Niestety nie jestem z tych rejonów i nic nie wiem o tym lokalu, ale zupełnie zgadzam się z Tobą w kwestii jedzenia. I wcale nie wyszło to "prostacko". To naturalne, że goście mają się najeść dobrego jedzenia. A okruszek na talerzu polany sosem może robi dobre wrażenie w kolorowych gazetach
Dużo dobrego jedzenia też można ładnie ułożyć na talerzu, żeby było ze smakiem.
ammz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 21:27   #36
Fari
Rozeznanie
 
Avatar Fari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 956
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Cytat:
Napisane przez nicolaczek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Podbijam temat pałacu Śmiłowice. Mam tam wesele w przyszłym roku i właśnie zaczęłam się zastanawiać czy aby na pewno dobrze wybrałam... ;/ czy ktoś ma może wiarygodne info odnośnie tego lokalu? W szczególności chodzi mi o jakość jedzenia oraz jego ilość. Być może pytanie o ilość brzmi to trochę "prostacko", ale zaczynam się schizować, że dadzą maleńkie, "eleganckie" porcyjki i goście wyjdą po prostu głodni ;/
Witam,

Brałam ślub w Pałacu Śmiłowice 18.X., po ślubie był tylko obiad:
przystawka - fileciki drobiowe w occie balsamicznym + pieczywo
zupa - rosół z domowym makaronem
danie główne - polędwiczki w sosie aksamitnym + ziemniaczki opiekane + zestaw surówek
deser - tort "czarny las" z cukierni Michalscy
Ogólnie dla mnie jedzenia było wystarczająco, ale że nie miałam wesela to nie wiem jak wygląda częstotliwość podawania dań, no i wiadomo że na weselu to inaczej wygląda, bo na pewno jest jakaś zimna płyta, tzw. "wiejski stół", stół ze słodkościami, musisz omówić szczegóły z P. Eweliną, ale myślę że nie powinnaś się obawiać pustych brzuszków .
Mam znajomego który robił tam wesele córki i bardzo sobie chwalili całokształt.
Ja ze swojej strony polecam z całego serca, piękne wnętrza, wystrój żywymi kwiatami - każdy detal można uzgodnić z P. Eweliną, park - jest możliwość wyjść, odetchnąć, przejść się na spacer, usiąść na ławeczce, a obsługa genialna kelnerzy mili, uśmiechnięci. Jedzenie było bardzo smaczne, pięknie podane. Ahhhhh no i tort przepyszny
Fari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 13:14   #37
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

A czy w zwiazku z klimatycznym miejscem planujecie specjalne zaproszenia ?
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 00:48   #38
ciabatka
Raczkowanie
 
Avatar ciabatka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 488
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

To ja też przy okazji poproszę o pomoc - tylko że ja jednak szukam w Warszawie i okolicach. Zależy mi:

1. żeby nie było dalej niż 30km od W-wy (50 też przeżyję, ale wtedy to musi być naprawdę genialne miejsce)
2. żeby był duży, ładny ogród (nie wielki zielony trawnik przy parkingu, ale ogród) - chcę mieć tam cywilny, więc to naprawdę chyba najważniejsze kryterium
3. żeby mieli jakąś mniejszą salę, d0 80 osób (albo żeby nie przeszkadzało im robienie mniejszego wesela w większej)
4 no i niestety na cenie - nie chciałabym przekroczyć 200zł/os. (bez alkoholu i tortu, ale cała reszta jednak powinna się w tym mieścić)

Sporo się już naszukałam i jakoś nie mogę znaleźć niczego, do czego poczułabym "to coś" Przychodzi Wam coś do głowy
ciabatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 20:06   #39
USSA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Witam Serdecznie,

Chciałabym uprzejmie poinformować, iż mam do odstąpienia termin wesela 9.08.2013 w Pałacu w Śmiłowicach. Niestety z przyczyn niezależnych od nas musimy odwołać ślub w tym wyjątkowym miejscu www.palacsmilowice.com. Zaliczka 3000zł. Osoby zainteresowane proszę o kontakt. 535926949.

Dziękuję
USSA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 00:29   #40
maatylka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków/Jarosław
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale spróbuje zapytać MAcie jakieś info o pałacyku z Ożańsku...? Szczegołne zapytanie do ammz
maatylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 08:40   #41
Moniczkkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Zobacz jeszcze na Pałac w Paszkówce - www.paszkowka.pl

Mieliśmy ślub i przyjęcie weselne w tym miejscu Było oczywiście sporo stresu przedślubnego, ale na szczęscie wszystko było tak jak tego chcieliśmy
Co do przyjęcia weselnego to wystrój, a także ilość oraz jakość jedzenia, które były serwowane, pozostały w pamięci wielu naszych gości, o czym nie omieszkali nas poinformować .Obsługa profesjonalna jak się zdarza w 5-gwiazdkowych hotelach, ogólnie mogę powiedzieć, że serdecznie polecam Pałac w Paszkówce


Wszystkim parom narzeczeńskim, które zaglądają na to forum, życzę udanego ślubu i wesela Mam nadzieję, że zachowacie z tego dnia wiele pięknych wspomnień
Moniczkkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 13:11   #42
uzytkownie
Przyczajenie
 
Avatar uzytkownie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Thumbs up Niezapomniane chwile czyli ślub i wesele

Chyba mogę Ci polecić idealne miejsce, które spełnia wszystkie podane przez Ciebie warunki - wnętrza renesansowego zamku, lokalizacja na Dolnym Śląsku, miejsce "z duszą". Jeśli chcesz zorganizować urocze wesele pod Wrocławiem, sprawdź ofertę hotelu Uroczysko Siedmiu Stawów, który znajduje się we wnętrzach XVI-wiecznego, renesansowego zamku, położonego na wzgórzu, a dookoła rozciągają się tereny zielone – bajka! Co więcej, serwowane w tamtejszej restauracji dania bazują na tradycyjnej kuchni polskiej i lokalnych składnikach, a o tym również wspomniałaś.
__________________
Miłego dnia! : )
uzytkownie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 23:30   #43
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Dziewczyny czy któraś była lub organizowana wesele w Dworku nad stawem w okolicach Ostrowi Mazowieckiej?
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 23:39   #44
Milik
Raczkowanie
 
Avatar Milik
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 300
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Znacie jakieś ładne dworki, pałace w okolicach Katowic, na Śląsku?
Milik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 16:57   #45
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

http://www.dworswidnik.pl/historia.htm dziewczyny pisały o tym dworku - nam się bardzo podobał z zewnątrz, w środku już niezbyt, dlatego ostatecznie zdecydowaliśmy się na Dwór w Brzeznej - http://www.dworwbrzeznej.pl/ zakochałam się w tym miejscu! proste, z klasą, ciche, właściciel i manager - genialni Nie mogę się doczekać zabawy w tym miejscu!!
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 15:09   #46
klara001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Question Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Witam serdecznie!
Moje pytanie dot. pałacu Śmiłowice. Zastanawia mnie kwestia jedzenia jak również miejsca do tańczenia?? Pani właściciel pokazała nam dwie sale na górze, w których ustawiane są stoły (liczba naszych gości to mniej więcej 120 osób), a przed wejściem do sal jest korytarz, hol, w którym się tańczy. Zastanawiamy się czy nie będzie tam zbyt mało miejsca do tańczenia. Czy ktoś wie jak wygląda to w praktyce??
Pozdrawiam.
klara001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 18:48   #47
mimi91
Wtajemniczenie
 
Avatar mimi91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 799
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Cześć dziewczyny!
Podbijam temat wesela w pałacu w Śmiłowicach.
Chętnie poznam nowe opinie dziewczyn, które miały tam wesele.
Bardzo chciałabym mieć tam również ślub kościelny. Jak wygląda kwestia załatwianie księdza itp?
__________________
"Rób swoje i nigdy się nie zrażaj!"
♥szafa♥

mimi91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 09:57   #48
moskit30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wadowice
Wiadomości: 231
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

nasze wesele bedzie w zamku Kasper Suski w Suchej Beskidzkiej
http://www.kaspersuski.pl/intro.html
moskit30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 08:46   #49
Karolina_a90
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_a90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 165
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Jako pałacyk polecam Pałacyk Otrębusy, bo miejsce jest naprawdę piękne. Duża klimatyzowana sala zapewnia komfort zabawy przez cała uroczystość, a jeśli kto chce wyjść na dwór to za lokalem znajdzie fajny okazały ogród. Do tego świetna i miła obsługa oraz bardzo smaczne jedzenie. Polecam każdemu zainteresowanemu.
http://www.gdziewesele.pl/Domy-wesel...-Otrebusy.html
Karolina_a90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-23 09:46:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.