Do dziewczyn... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-02, 14:53   #1
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Exclamation

Do dziewczyn...


... które są kpiące, ironiczne i zamiast pomóć potrafią się jedynie naśmiewać...

Każda z Nas jest inna... ma inną osobowość, inne podejście do życia, biorąc to wszystko pod uwagę, RÓŻNIE podchodzimy do wielu spraw, stąd Nasze problemy: te bardzo poważne, mniej poważne czy te zupełnie błahe....

Stąd tyle różnych wątków....
Dla jednych, to będzie coś ważnego, dla innych - absurdalnego....

Jakkolwiek, chyba chodzi o to, by komuś pomóc, by rozwiać jego wątpliwości...

Czasem błahy problem, może komuś spędzać sen z powiek... Łatwo z boku stać i krytykować, ale zupełnie inaczej jest, gdy jakiś tam głupi problem zawraca głowę....

Po to, to forum jest... BY POMAGAĆ, nawet jeśli mamy pisać komuś coś oczywistego.

DO TYCH WSZYSTKICH DZIEWCZYN: NIE PROŚCIEJ BYŁOBY PO PROSTU ZOSTAWIĆ TEN MÓJ WĄTEK W SPOKOJU ???? JAK NIE ZNASZ ODP. NA MÓJ PROBLEM, TO NIE ODPOWIADAJ !!!!! PROSIŁAM W NIM O POMOC, NIE O KRYTYKĘ.

Mam za sobą ciężki miesiąc, stąd to wszystko wyolbrzymiam....

Nikt nie jest doskonały.
Może czas najwyższy siebie zacząć oceniać?

"Anice i jej problemy" ----- ***** MAĆ................. żal za tyłek ściska....

ulżyło WAM przyczepiając się do moich wątków ?????
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 15:14   #2
Czarna018
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 657
Dot.: Do dziewczyn...

Dobrze napisane. Też mnie takie coś wkurza. Przychodzi ktoś z problemem chce by ktoś mu coś doradził, wytłumaczył, poradził ... a niektóre dziewczyny są tak głupie takie głupoty piszą że ja niewiem ;/ chyba jakies głupie 14latki ;/
Czarna018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 15:53   #3
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Do dziewczyn...

Cytat:
Napisane przez anice Pokaż wiadomość
... które są kpiące, ironiczne i zamiast pomóć potrafią się jedynie naśmiewać...

Każda z Nas jest inna... ma inną osobowość, inne podejście do życia, biorąc to wszystko pod uwagę, RÓŻNIE podchodzimy do wielu spraw, stąd Nasze problemy: te bardzo poważne, mniej poważne czy te zupełnie błahe....

Stąd tyle różnych wątków....
Dla jednych, to będzie coś ważnego, dla innych - absurdalnego....

Jakkolwiek, chyba chodzi o to, by komuś pomóc, by rozwiać jego wątpliwości...

Czasem błahy problem, może komuś spędzać sen z powiek... Łatwo z boku stać i krytykować, ale zupełnie inaczej jest, gdy jakiś tam głupi problem zawraca głowę....

Po to, to forum jest... BY POMAGAĆ, nawet jeśli mamy pisać komuś coś oczywistego.

DO TYCH WSZYSTKICH DZIEWCZYN: NIE PROŚCIEJ BYŁOBY PO PROSTU ZOSTAWIĆ TEN MÓJ WĄTEK W SPOKOJU ???? JAK NIE ZNASZ ODP. NA MÓJ PROBLEM, TO NIE ODPOWIADAJ !!!!! PROSIŁAM W NIM O POMOC, NIE O KRYTYKĘ.

Mam za sobą ciężki miesiąc, stąd to wszystko wyolbrzymiam....

Nikt nie jest doskonały.
Może czas najwyższy siebie zacząć oceniać?

"Anice i jej problemy" ----- ***** MAĆ................. żal za tyłek ściska....

ulżyło WAM przyczepiając się do moich wątków ?????
Przecież mogłaś wszystkie pytania zadać w swoim pierwszym wątku
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 17:18   #4
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Do dziewczyn...

Czasami rozumiem takie wybuchy, bo jak patrzę na odpowiedzi i wypowiedzi w wątkach proszących o pomoc, to dziwię się, że jeszcze ktoś się nie boi poprosić... A idea tego forum polegała właśnie na wzajemnej pomocy. Jak komuś nie chce się pomóc, to powinien zająć się czymś innym, aniżeli wyżywanie się na autorce wątku.

Na przyszłość proszę zgłaszać Złe Posty przy takich "baaaardzo pomocnych" wypowiedziach, zajmę się nimi w miarę*możliwości osobiście.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 17:42   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Do dziewczyn...

Tak czy smak czekamy na twoj kolejny problem
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 18:59   #6
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Do dziewczyn...

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Czasami rozumiem takie wybuchy, bo jak patrzę na odpowiedzi i wypowiedzi w wątkach proszących o pomoc, to dziwię się, że jeszcze ktoś się nie boi poprosić... A idea tego forum polegała właśnie na wzajemnej pomocy. Jak komuś nie chce się pomóc, to powinien zająć się czymś innym, aniżeli wyżywanie się na autorce wątku.

Na przyszłość proszę zgłaszać Złe Posty przy takich "baaaardzo pomocnych" wypowiedziach, zajmę się nimi w miarę*możliwości osobiście.
Administratorko Nasza Kochana,
ja wszystko rozumiem i wiem, ze jestesmy tutaj zeby sobie pomagac, ale niektore osoby, np. Anice po prostu przeginają - zasmiecaja forum i przez to trudniej dotrzec do interesujacych postow albo pomoc komus innemu, więc zwracam się z prosba o upomnienie Anice, by nie produkowala hurtowo watkow. Uwazam tez, ze sugestia, by zalozyla sobie watek "problemy anice" jest jak najbardziej słuszna i pomogłaby w zachowaniu porządku na forum.
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 20:02   #7
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Do dziewczyn...

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Administratorko Nasza Kochana,
ja wszystko rozumiem i wiem, ze jestesmy tutaj zeby sobie pomagac, ale niektore osoby, np. Anice po prostu przeginają - zasmiecaja forum i przez to trudniej dotrzec do interesujacych postow albo pomoc komus innemu, więc zwracam się z prosba o upomnienie Anice, by nie produkowala hurtowo watkow. Uwazam tez, ze sugestia, by zalozyla sobie watek "problemy anice" jest jak najbardziej słuszna i pomogłaby w zachowaniu porządku na forum.
dokladnie, po co co chwile nowe watki
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 20:56   #8
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Do dziewczyn...

Cytat:
Napisane przez Czarna018 Pokaż wiadomość
Dobrze napisane. Też mnie takie coś wkurza. Przychodzi ktoś z problemem chce by ktoś mu coś doradził, wytłumaczył, poradził ... a niektóre dziewczyny są tak głupie takie głupoty piszą że ja niewiem ;/ chyba jakies głupie 14latki ;/
a ty dziewojo ile masz lat?
dla twojej wiad. 14 lat nie mam i osoby ktore wypowiadaly sie w licznych watkach autorki watku, rowniez 14 nie maja, wiec...
masz racje, forum jest od tego zeby sobie pomagac, ludzie maja rozne problemy, dla jednych moga byc to wazne lub blahe etc. ALE, ile mozna zadawac pytan o tabletkach anty? bo tu sie wyproznia o tej godz., tutaj znowu napila sie wody, co jeszcze bedzie? bo czekoladke zjadla i czy przypadkiem zawarty w niej magnez nie bedzie kolidowal z tabletka? no ludzie! to sa glupie pytania, wystarczy troche pomyslec, a to nie boli! i bedzie miala odpowiedz na te swoje pytania!
nie ona pierwsza i nie ostatnia ani nie jedyna bierze tabletki, jakby kazda z nam miala takie problemy, to sorry ale powstawalyby same takie watki, a jak widac nie powstaja, a to oznacza, ze jednak ludzie troche mysla
Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Administratorko Nasza Kochana,
ja wszystko rozumiem i wiem, ze jestesmy tutaj zeby sobie pomagac, ale niektore osoby, np. Anice po prostu przeginają - zasmiecaja forum i przez to trudniej dotrzec do interesujacych postow albo pomoc komus innemu, więc zwracam się z prosba o upomnienie Anice, by nie produkowala hurtowo watkow. Uwazam tez, ze sugestia, by zalozyla sobie watek "problemy anice" jest jak najbardziej słuszna i pomogłaby w zachowaniu porządku na forum.
zgadzam sie
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 21:04   #9
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: Do dziewczyn...

Uważam,że nie trzeba udzielac sie w każdym wątku i jeśli konkretną osobę dana sprawa nie interesuje to niech po prostu sie nie wypowiada!! Nie bądzmy dla siebie złośliwe. Z pewnościa każda jesli o cos pyta to mam problem i chce pomocy innych. Nie chodzi o to zeby założyc nowy wątek... Dziewczyny, trochę wyrozumiałości
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 21:10   #10
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Do dziewczyn...

Wyrozumiałość działa tylko w obie strony.

ERGO:

1. jeśli nie chcesz pomóc, nie pisz w wątku.
2. jeśli zaśmiecasz forum wieloma wątkami, nie oczekuj pochwał.

Wycieczki osobiste, obrażanie się, wymyślanie od głupich itp. nie świadczą o wysokiej kulturze dyskusji, a takiej się od Was oczekuje.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 22:05   #11
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: Do dziewczyn...

Cytat:
Napisane przez Czarna018 Pokaż wiadomość
Dobrze napisane. Też mnie takie coś wkurza. Przychodzi ktoś z problemem chce by ktoś mu coś doradził, wytłumaczył, poradził ... a niektóre dziewczyny są tak głupie takie głupoty piszą że ja niewiem ;/ chyba jakies głupie 14latki ;/
dziękuję

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Przecież mogłaś wszystkie pytania zadać w swoim pierwszym wątku
nie mogłam, rodziły sie w trakcie

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Czasami rozumiem takie wybuchy, bo jak patrzę na odpowiedzi i wypowiedzi w wątkach proszących o pomoc, to dziwię się, że jeszcze ktoś się nie boi poprosić... A idea tego forum polegała właśnie na wzajemnej pomocy. Jak komuś nie chce się pomóc, to powinien zająć się czymś innym, aniżeli wyżywanie się na autorce wątku.

Na przyszłość proszę zgłaszać Złe Posty przy takich "baaaardzo pomocnych" wypowiedziach, zajmę się nimi w miarę*możliwości osobiście.

dziękuję

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Tak czy smak czekamy na twoj kolejny problem

ironicznie, na nic więcej Cię nie stać?

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Administratorko Nasza Kochana,
ja wszystko rozumiem i wiem, ze jestesmy tutaj zeby sobie pomagac, ale niektore osoby, np. Anice po prostu przeginają - zasmiecaja forum i przez to trudniej dotrzec do interesujacych postow albo pomoc komus innemu, więc zwracam się z prosba o upomnienie Anice, by nie produkowala hurtowo watkow. Uwazam tez, ze sugestia, by zalozyla sobie watek "problemy anice" jest jak najbardziej słuszna i pomogłaby w zachowaniu porządku na forum.
a Ty przestań się podlizywać i wymądrzać ......
Każdy ma problemy na swoją miarę, a Wy próbujecie zrobić podział, na te ważne i te nieważne.... Dla każdego z nas inny problem będzie ważny... Tak ciężko zrozumieć?????

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

srubaaaaa: "nie ona pierwsza i nie ostatnia ani nie jedyna bierze tabletki, jakby kazda z nam miala takie problemy, to sorry ale powstawalyby same takie watki, a jak widac nie powstaja, a to oznacza, ze jednak ludzie troche mysla"

brak powtórek tych "moich" wątków = skoro istnieją "moje" wątki, to po co mają raz jeszcze je zakładać ? no trochę logiki, to jeszcze o niczym nie świadczy.... ile z Nas ma takie myśli w głowie, ile z Nas, się o to boi zapytać...
---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Dziamma Pokaż wiadomość
Uważam,że nie trzeba udzielac sie w każdym wątku i jeśli konkretną osobę dana sprawa nie interesuje to niech po prostu sie nie wypowiada!! Nie bądzmy dla siebie złośliwe. Z pewnościa każda jesli o cos pyta to mam problem i chce pomocy innych. Nie chodzi o to zeby założyc nowy wątek... Dziewczyny, trochę wyrozumiałości

dziękuję
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.

Edytowane przez anice
Czas edycji: 2009-03-02 o 22:05
anice jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 22:06   #12
HAMALIELKA
Zakorzenienie
 
Avatar HAMALIELKA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 3 017
GG do HAMALIELKA
Dot.: Do dziewczyn...

Kobiety są jak dzika siła - nikt ich nie ogarnia
Nawet ja.
HAMALIELKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 22:26   #13
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Do dziewczyn...

Cytat:
Napisane przez anice Pokaż wiadomość


a Ty przestań się podlizywać i wymądrzać ......
Każdy ma problemy na swoją miarę, a Wy próbujecie zrobić podział, na te ważne i te nieważne.... Dla każdego z nas inny problem będzie ważny... Tak ciężko zrozumieć?????
nie sadze zeby sie podlizywala

Cytat:
Napisane przez anice Pokaż wiadomość
srubaaaaa: "nie ona pierwsza i nie ostatnia ani nie jedyna bierze tabletki, jakby kazda z nam miala takie problemy, to sorry ale powstawalyby same takie watki, a jak widac nie powstaja, a to oznacza, ze jednak ludzie troche mysla"

brak powtórek tych "moich" wątków = skoro istnieją "moje" wątki, to po co mają raz jeszcze je zakładać ? no trochę logiki, to jeszcze o niczym nie świadczy.... ile z Nas ma takie myśli w głowie, ile z Nas, się o to boi zapytać...
klawiaturka sie zepsula?

a co ty pierwsza zaczelas na swiecie tabletki brac, ze jak to piszesz "skoro istnieją "moje" wątki, to po co mają raz jeszcze je zakładać ?"
widac dziewczyny przed toba madrzejsze byly
__________________

Edytowane przez srubka
Czas edycji: 2009-03-02 o 22:27
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 22:34   #14
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Do dziewczyn...

Cytat:
Napisane przez anice Pokaż wiadomość
... które są kpiące, ironiczne i zamiast pomóć potrafią się jedynie naśmiewać...

Każda z Nas jest inna... ma inną osobowość, inne podejście do życia, biorąc to wszystko pod uwagę, RÓŻNIE podchodzimy do wielu spraw, stąd Nasze problemy: te bardzo poważne, mniej poważne czy te zupełnie błahe....

Stąd tyle różnych wątków....
Dla jednych, to będzie coś ważnego, dla innych - absurdalnego....

Jakkolwiek, chyba chodzi o to, by komuś pomóc, by rozwiać jego wątpliwości...

Czasem błahy problem, może komuś spędzać sen z powiek... Łatwo z boku stać i krytykować, ale zupełnie inaczej jest, gdy jakiś tam głupi problem zawraca głowę....

Po to, to forum jest... BY POMAGAĆ, nawet jeśli mamy pisać komuś coś oczywistego.

DO TYCH WSZYSTKICH DZIEWCZYN: NIE PROŚCIEJ BYŁOBY PO PROSTU ZOSTAWIĆ TEN MÓJ WĄTEK W SPOKOJU ???? JAK NIE ZNASZ ODP. NA MÓJ PROBLEM, TO NIE ODPOWIADAJ !!!!! PROSIŁAM W NIM O POMOC, NIE O KRYTYKĘ.

Mam za sobą ciężki miesiąc, stąd to wszystko wyolbrzymiam....

Nikt nie jest doskonały.
Może czas najwyższy siebie zacząć oceniać?

"Anice i jej problemy" ----- ***** MAĆ................. żal za tyłek ściska....

ulżyło WAM przyczepiając się do moich wątków ?????

Przejrzałam te Twoje wątki, i na prawde nie dziwie sie reakcjom dziewczyn. Zadajesz pytania nad ktorych odpowiedzią wystarczy się zastanowić, albo po prostu przejrzeć forum lub ulotkę. I może rzeczywiscie zaloz ten watek zbiorczy? Bo zalem nie bedzie ten watek, ale jest nim wymyslanie kolejnych problemow
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 09:05   #15
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Do dziewczyn...

Cytat:
Napisane przez anice Pokaż wiadomość


nie mogłam, rodziły sie w trakcie
Ale pierwszy wątek, jak i drugi oraz trzeci nadal były otwarte i tam należało się dopisać, a nie zakładać coraz to nowe wątki do pytań na ten sam temat
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 09:52   #16
niuja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: to tu,to tam.
Wiadomości: 705
Dot.: Do dziewczyn...

Ale nikt nie zwróci uwagi na to,że wiele kobiet/dziewczyn przychodzi tu z marszu,bo szukają pomocy i nie wiem,na google znalazły pod hasłem 'forum kobiece' właśnie wizaz.pl i nawet przez myśl im nie przechodzi fakt,że wiele wątków może prowadzić do 'zaśmiecania forum'.
Więc ja jestem jak najbardziej za tym,że forum jest po to,by się pytać/dowiadywać/pomagać.Jak nie chcecie,to tego nie róbcie,a za ciągłe powtarzanie 'zamiecasz forum' czy 'użyj wyszukiwarki' nie dostaniecie ani 5 ani cukierka,a tym bardziej nie wierzę,że czujecie silną potrzebę robienia tego,bo naprawdę nie widzę celu - piszecie,że zbyt wiele wątków prowadzi do bałaganu i nie można nic znaleźć,za to jak powtarza się jakieś pytanie,to odsyłacie wzorowo do wyszukiwarki,więc same z niej korzystajcie.
__________________
intro.blog tu się otwieram.
niuja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 09:56   #17
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Do dziewczyn...

Cytat:
Napisane przez niuja Pokaż wiadomość
Ale nikt nie zwróci uwagi na to,że wiele kobiet/dziewczyn przychodzi tu z marszu,bo szukają pomocy i nie wiem,na google znalazły pod hasłem 'forum kobiece' właśnie wizaz.pl i nawet przez myśl im nie przechodzi fakt,że wiele wątków może prowadzić do 'zaśmiecania forum'.
Więc ja jestem jak najbardziej za tym,że forum jest po to,by się pytać/dowiadywać/pomagać.Jak nie chcecie,to tego nie róbcie,a za ciągłe powtarzanie 'zamiecasz forum' czy 'użyj wyszukiwarki' nie dostaniecie ani 5 ani cukierka,a tym bardziej nie wierzę,że czujecie silną potrzebę robienia tego,bo naprawdę nie widzę celu - piszecie,że zbyt wiele wątków prowadzi do bałaganu i nie można nic znaleźć,za to jak powtarza się jakieś pytanie,to odsyłacie wzorowo do wyszukiwarki,więc same z niej korzystajcie.
Ja z wyszukiwarki korzystam
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 10:00   #18
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Do dziewczyn...

Cytat:
Napisane przez anice Pokaż wiadomość



ironicznie, na nic więcej Cię nie stać?
za cienka jestes zeby mnie sprowokowac

a jednak umiesz edytowac ,no prosze czyli sie nie chcialo dopisywac kolejnych problemow ,pewnie lepiej nasmiecic .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 10:09   #19
niuja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: to tu,to tam.
Wiadomości: 705
Dot.: Do dziewczyn...

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Ja z wyszukiwarki korzystam
Nnno dobrze,więc piszę do osób,które tego nie robią
__________________
intro.blog tu się otwieram.
niuja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 10:23   #20
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: Do dziewczyn...

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
za cienka jestes zeby mnie sprowokowac

a jednak umiesz edytowac ,no prosze czyli sie nie chcialo dopisywac kolejnych problemow ,pewnie lepiej nasmiecic .

nic o mnie nie wiesz, więc MNIE nie oceniaj..
ja skomentowałam jedynie Twoją wypowiedź.......


nie słyszałyście o tym, że strach ma wielkie oczy?
że niektóre oczywiste rzeczy mogą przybrać postać czegoś czym zaczynami się stresować?????

Czy Wy zawsze macie problemy na miarę TYCH WIELKICH I POWAŻNYCH???????
Czy zadna z Was nigdy nie miała błahego problemu???????

Ja antykoncepcję traktuję poważnie, jestem dokładną osobą, chcę mieć dzieci wtedy, kiedy będziemy na to gotowi, stąd te moje różne pytania, bo jestem ciekawa, ciekawa dlatego, bo zawsze istnieje ten ok. 1% nieskuteczności tabletki, nawet jak się łyka regularnie, nie ma wymiotów ani biegunki, ani nie przyjmuje się zakazanych leków... więc chcę być pewna na 100%, że wszystko jest ok. Nie pytam o to czy jedząc czekoladke, tuż po połnięciu tabletki jej szkodzę... Zapytałam o coś co nie zdarza sie codziennie (np. ta woda).

Zrozumiałabym Wasze pretensje, gdybym alfabetycznie pytała o każdy produkt....

Mówicie, że ja coś zaśmiecam... a Wasza krytyka??? Wasza ironia i kpina?? Wasze chamskie teksty, to niby nie zaśmiecjają??? Są na temat tak????? Gdyby nie Wasze NIEPOMOCNE odpowiedzi, tego forum by nie było.

Poprosiłam o pomoc, masz w d... mój wątek, to nie odpisuj.
Skąd w Was tyle złośliwości??????????? Macie jakieś problemy????

Zapytać zawsze można. Dlaczego nie potraficie być uprzejme??? Czy jak już nie możecie wytrzymać, że mój problem jest zbyt błahy dla Was, normalnie z uśmiechem odpowiedzieć, a nie z chamstwem.
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 10:36   #21
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Do dziewczyn...

Cytat:
Napisane przez anice Pokaż wiadomość
nic o mnie nie wiesz, więc MNIE nie oceniaj..
ja skomentowałam jedynie Twoją wypowiedź.......


nie słyszałyście o tym, że strach ma wielkie oczy?
że niektóre oczywiste rzeczy mogą przybrać postać czegoś czym zaczynami się stresować?????

Czy Wy zawsze macie problemy na miarę TYCH WIELKICH I POWAŻNYCH???????
Czy zadna z Was nigdy nie miała błahego problemu???????

Ja antykoncepcję traktuję poważnie, jestem dokładną osobą, chcę mieć dzieci wtedy, kiedy będziemy na to gotowi, stąd te moje różne pytania, bo jestem ciekawa, ciekawa dlatego, bo zawsze istnieje ten ok. 1% nieskuteczności tabletki, nawet jak się łyka regularnie, nie ma wymiotów ani biegunki, ani nie przyjmuje się zakazanych leków... więc chcę być pewna na 100%, że wszystko jest ok. Nie pytam o to czy jedząc czekoladke, tuż po połnięciu tabletki jej szkodzę... Zapytałam o coś co nie zdarza sie codziennie (np. ta woda).

Zrozumiałabym Wasze pretensje, gdybym alfabetycznie pytała o każdy produkt....

Mówicie, że ja coś zaśmiecam... a Wasza krytyka??? Wasza ironia i kpina?? Wasze chamskie teksty, to niby nie zaśmiecjają??? Są na temat tak????? Gdyby nie Wasze NIEPOMOCNE odpowiedzi, tego forum by nie było.

Poprosiłam o pomoc, masz w d... mój wątek, to nie odpisuj.
Skąd w Was tyle złośliwości??????????? Macie jakieś problemy????

Zapytać zawsze można. Dlaczego nie potraficie być uprzejme??? Czy jak już nie możecie wytrzymać, że mój problem jest zbyt błahy dla Was, normalnie z uśmiechem odpowiedzieć, a nie z chamstwem.


odpisujemy na TWOJ ! kolejny watek o niczym .
naprawde chcesz to ciągnąc ???
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 10:41   #22
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: Do dziewczyn...

a teraz specjalny post do SRUBY

WIDZĘ, ŻE USA BARDZO PSUJE LUDZI.
TY TUTAJ MASZ NAJMNIEJ DO GADANIA.
GDY JA PROSIŁAM O POMOC, NIE BYŁO CIĘ, A TERAZ GDY DZIEWCZYNY ZACZĘŁY SIE CZEPIAĆ, POJAWIŁAŚ SIĘ I KRYTYKUJESZ, KRYTYKUJESZ, KRYTYKUJESZ

ODCZEP SIĘ. BO TWOJE WYMĄDRZANIE MNIE IRYTUJE.
ZA KOGO TY SIĘ UWARZASZ????

ZEJDŹ ZE MNIE, Z MOICH WĄTKÓW....

A JEŚLI KOMUS SIĘ POSPUŁA KLAWIATURKA, TO TOBIE, BO W KÓŁKO WYPISUJE TE WREDNE TEKSTY

BYLE TYLKO SIE PRZYCZEPIĆ.... WIDZĘ, ŻE CZEPIANIE SIĘ LUDZI I ICH KRYTYKA, TO TWOJA PASJA

ZA DUZO MTV dziewczynko
jaka ty twarda jestes, normalnie cie podziwiam, jaka odwazna
super

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
odpisujemy na TWOJ ! kolejny watek o niczym .
naprawde chcesz to ciągnąc ???
WYŚCIE TO ROZPOCZĘŁY.

Ja tylko szukałam pomocy na tym forum i nikogo tym zapewne nie obraziłam.
Zadałam pytania i miałam nadzieję na rzetelną odpowiedź.

To wszystko.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez niuja Pokaż wiadomość
Ale nikt nie zwróci uwagi na to,że wiele kobiet/dziewczyn przychodzi tu z marszu,bo szukają pomocy i nie wiem,na google znalazły pod hasłem 'forum kobiece' właśnie wizaz.pl i nawet przez myśl im nie przechodzi fakt,że wiele wątków może prowadzić do 'zaśmiecania forum'.
Więc ja jestem jak najbardziej za tym,że forum jest po to,by się pytać/dowiadywać/pomagać.Jak nie chcecie,to tego nie róbcie,a za ciągłe powtarzanie 'zamiecasz forum' czy 'użyj wyszukiwarki' nie dostaniecie ani 5 ani cukierka,a tym bardziej nie wierzę,że czujecie silną potrzebę robienia tego,bo naprawdę nie widzę celu - piszecie,że zbyt wiele wątków prowadzi do bałaganu i nie można nic znaleźć,za to jak powtarza się jakieś pytanie,to odsyłacie wzorowo do wyszukiwarki,więc same z niej korzystajcie.
dziękuję
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 10:50   #23
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Do dziewczyn...

Cytat:
Napisane przez anice Pokaż wiadomość

WYŚCIE TO ROZPOCZĘŁY.

Ja tylko szukałam pomocy na tym forum i nikogo tym zapewne nie obraziłam.
Zadałam pytania i miałam nadzieję na rzetelną odpowiedź.
kto zalozyl ten watek ?i w jakim celu i jak sie on ma do tematu forum ?

EOT.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 10:55   #24
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: Do dziewczyn...

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
kto zalozyl ten watek ?i w jakim celu i jak sie on ma do tematu forum ?

EOT.
założyłam go ja, w celu wyjaśnienia, czego ludzie oczekują, zakładając wątki na tym forum

1. zakładam wątek
2. opisuję swój problem (JAK DLA MNIE WAŻNY)
3. oczekuję pomocy w formie NORMALNEJ ODPOWIEDZI NA TEMAT

.
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 10:56   #25
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Do dziewczyn...

Paula daj spokój... Nie widzisz, że to problem światowej wagi?! (Mam wrażenie że ktoś sobie próbuje nabić posty produkując takie wątki)

Anice na 15 nowych wątków (mówimy o forum Ginekologia) Twoich jest aż 5 i uważasz że to jest całkiem normalne?
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 10:57   #26
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: Do dziewczyn...

pula - chcesz się wykłucać i wymądrzać - znajdź sobie odpowiednie do tego forum, może jakieś zażarte dyskusyjne?

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Paula daj spokój... Nie widzisz, że to problem światowej wagi?! (Mam wrażenie że ktoś sobie próbuje nabić posty produkując takie wątki)

Anice na 15 nowych wątków (mówimy o forum Ginekologia) Twoich jest aż 5 i uważasz że to jest całkiem normalne?


o, kolejna złośliwa osoba.
a Ty koleżanko nie masz juz co robić, tylko liczycz moje posty????
Dziewczyny - rośniecie w siłę!!!!


jesteście żałosne....
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 11:03   #27
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Do dziewczyn...

Po piersze nie przypominam sobie żebym była Twoją koleżanką.
Po drugie nie zaatakowałam Cię a stwierdziłam fakt. Jakbyś nie zauważyła to ty ciągle atakujesz.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 11:36   #28
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Do dziewczyn...

anice

przecież tu nie chodziło o to na jaki temat zakładasz wątki, ale że aż 4 w ciągu paru godzin na jeden w sumie temat, a przecież wystarczyło wszystkie nurtujące pytania zadać, w miarę przypominania sobie, w tym pierwszym i na pewno uzyskałabyś normalne (dotyczące pytań) odpowiedzi

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

w ogóle proponuję przenieść ten wątek na Techniczne, bo nijak temat ma się do Ginekologii...
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 11:52   #29
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: Do dziewczyn...

Fresa - okej, może i mogłam zawrzeć wszystkie wątki w jednym.. stało się inaczej...

ale to nie zmienia faktu, jakie są dziewczyny na tym forum, jakie złośliwe i niepomocne...

i ja tu nikogo nie atakuję... to Wy same, zaczęłyście wypisywać rzeczy KOMPLETNIE nie związane z moimi problemami, na które szukałam pomocy.

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez coff3ina Pokaż wiadomość
Po piersze nie przypominam sobie żebym była Twoją koleżanką.
Po drugie nie zaatakowałam Cię a stwierdziłam fakt. Jakbyś nie zauważyła to ty ciągle atakujesz.
jak powyżej
__________________
167 cm
dążę do: 53 - 50 kg
... ku gwiazdom wzlecieć zapragnąć...
i nie zawrócić w pół drogi.
anice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 13:23   #30
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Do dziewczyn...

Cytat:
Napisane przez anice Pokaż wiadomość
pula - chcesz się wykłucać i wymądrzać - znajdź sobie odpowiednie do tego forum, może jakieś zażarte dyskusyjne?
szacunek do rozmowcy to takze nie przekrecanie nicków chyba,z e to nie bylo do mnie
a wykłÓcać sie nie chce bo nie ma o co .

teraz EOT.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.