Pms- humorki i biedni nasi mężczyźni - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-06, 20:44   #1
N_atalia
Raczkowanie
 
Avatar N_atalia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .......
Wiadomości: 42
Angry

Pms- humorki i biedni nasi mężczyźni


Hej Kobietki dawno nie pisałam i postanawiam się poprawić. Otóż szukałam wątku na temat PMSka (Zespół Napięcia Przedmiesiączkowego) i postanowiłam założyć wątek, aby dowiedzieć się od Was dziewczynki czy wkurzacie swoich facetów w te dni ?

Ostatnio mój luby zarzucił mi, że chyba wymyślam sobie to całe PMS:/ i zapewne inne babki tak tego nie przechodzą jak ja, a przechodzę dosyć wkurzająco Chce mi się płakać i jak najdzie mnie ochota to rycze jak bóbr, najchętniej udusiłabym każdego kto mi wpadnie pod rękę, jestem pyskata i zadziorna a że to najczęsciej jest mój luby, to cóż mogę poradzic jestem rozdrażniona, nic mi się nie chce, we wszystkim dopatruje się problemu, jestem nerwowa, czuję się brzydka, opuchnieta :/ itp. oczywisie wraz z pojawieniem się okresu wszystko mija i znowu jestem normalna...wiem, że krzywdzę nie tylko siebie takim zachowaniem, ale przede wszystkim moje słonko i reszte otoczenia...

Dziewczyny napiszcie czy też macie takie problemy i jak staracie się z tym walczyć? Ja próbowałam być "milutka" ale dosłownie nie chciało mi się udawać kogoś innego w takich momentach. Jest to dla mnie uciążliwe i być może są jakieś specyfiki łagądzące, ale nie chcę się dodatkowo truć chemią (wystarczy, że zjadam tabletki anty:/) Próbowałam też wmawiać sobie, że nie mam żadnych przykrych dolegliwości i jest OK, ale też nie pomogło...Żal mi mojego mężczyznę i zawsze gdy zbliża mi się PMS informuję Go o tym fakt stara się mnie zrozumieć, ale widzę, że mu ciężko...biedaczek


Pozdrawiam Wszystkie wizazanki PMSowiczki i nie tylko
N_atalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 20:52   #2
madaK
Rozeznanie
 
Avatar madaK
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 804
Dot.: Pms- humorki i biedni nasi mężczyźni

ja tak z tydzien przed okresem ,jestem bardziej nerwowa,kłotliwa,wiecej mnie rzeczy wkurza,a czasmi mnie szlag strzela-a gdy juz dostane okresu to sama czuje ze opadło ze mnie jakies napiecie.
madaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 00:42   #3
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Pms- humorki i biedni nasi mężczyźni

przejrzyj watek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...&highlight=PMS
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 08:31   #4
N_atalia
Raczkowanie
 
Avatar N_atalia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .......
Wiadomości: 42
Dot.: Pms- humorki i biedni nasi mężczyźni

Dzieki, zajrze na peweno
N_atalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.