Formoline L112? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-25, 11:05   #31
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Formoline??

Cześć
Słuchajcie idę w sobotę na biznesową kolację do eleganckiej restauracji muszę sobie kupić jakąś sukienkę. Tylko nie wiem czy pasuje iśc w czerwonej? Czy jednak standardowo w czarnej?
Muszę tylko pamiętać żeby formoline wziąć do torebki, bo pewnie jakieś smakołyki będziemy zamawiać :P
Idę dzisiaj na basen i na saunę, jak uważacie, sauna też odchudza??
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 09:25   #32
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Formoline??

zdecydowanie jestem za czerwoną będziesz sie odznaczać przynajmniej
Ja też mam taką śliczną czerwoną sukienkę... bez pleców, z dużym dekoltem. Ale niestety póki co się w nią jeszcze nie mieszczę znaczy, już tak prawie prawie, ale jeszcze trochę muszę wziąć tych tabletek żeby w nią wejść. Ale myślę, że już niedługo, przynajmniej jestem na dobrej drodze :P
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 15:18   #33
zuza_130
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 189
Dot.: Formoline??

Cytat:
Napisane przez Gisia_00 Pokaż wiadomość
Cześć
Słuchajcie idę w sobotę na biznesową kolację do eleganckiej restauracji muszę sobie kupić jakąś sukienkę. Tylko nie wiem czy pasuje iśc w czerwonej? Czy jednak standardowo w czarnej?
Muszę tylko pamiętać żeby formoline wziąć do torebki, bo pewnie jakieś smakołyki będziemy zamawiać :P
Idę dzisiaj na basen i na saunę, jak uważacie, sauna też odchudza??
Czerwona jest ok, jak najbardziej, ale musisz mieć stonowane dodatki, najlepiej czarne. Jesli chodzi o saunę, to ja zawsze po niej czuję się lżejsza, zresztą naukowcy dowiedli, że odchudza.
__________________

zuza_130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 13:27   #34
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Formoline??

no i byłam w czerwonej :P a z dodatków to miałam złoty łańcuszek i bransoletkę ładnie wyglądałam. A mówię wam jakie było pyyyszne jedzenie!! Nie mogłam oderwać oczu ja zjadłam kaczkę z jabłkiem i z ziemniaczkami. No niesamowicie dobre dobrze, że miałam tabletki, to mogłam się skusić i po grzeszku :P
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 11:29   #35
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Formoline??

no to musiałaś super wyglądać ja wkrótce mam pewną ważną rocznicę... jeszcze się nie mieszczę w swoją kieckę, ale myślę, że jak tak dalej pójdzie to już wkrótce się w nią zmieszczę :P no a poza tym to zjadłam dziś schabowego :P
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 09:34   #36
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Formoline??

Cześć dziewczynki
Przepraszam, że się trochę nie odzywałam, mam remont w mieszkaniu. Wszędzie bajzel, nie wiem kiedy ja się uporam ze sprzątaniem...
Za tydzień jeszcze idę na wesele. Nie wiem w co się ubiorę, wszystko jest już takie stare, mam ochotę na coś nowego :P i może sobie kupię :P
Tabletki nadal biorę, chociaż teraz bardziej okazjonalnie, bo jednak staram się mniej jeść. Ale Formoline mam zawsze w pogotowiu na wypadek jakby w pracy ktoś zamówił pizzę :P
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 11:08   #37
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Formoline??

witam wszystkich w poniedziałek a tak w ogóle to nienawidzę poniedziałku :P
wczoraj na obiadku byli moi teściowie... mamusia jest bardzo wymagająca więc stwierdziłam, że czymś ją zaskoczę :P na obiad zrobiłam kaczkę zapiekaną z jabłkami palce lizać po prostu Dziwnie się na mnie spojrzała kiedy i ja sobie te pyszności nakładałam na talerz, zapytała czy już się nie odchudzam :P nie chciało mi się jej tego wszystkiego tłumaczyć, ale ja oczywiście byłam uzbrojona w tabletki :P powiedziałam, że owszem odchudzam się, ale mogę się skusić na niedzielny obiadek w jej towarzystwie :P
PS deseru już nie jadłam bo co za dużo to nie zdrowo, a poza tym najadłam się tymi zapiekanymi jabłkami :P próbowałyscie kiedyś??
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 09:46   #38
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Formoline??

ja też nie znoszę poniedziałku :P ale dzisiaj jest na szczęście wtorek :P tak poza tym to byłam na wyjeździe służbowym. Nuda, same jakieś beznadziejne konferencje, ale za to jedzonko pyszne owoce morza, pierogi, karkówka mówię Wam po prostu miałam ochotę wszystko wchłonąć :P ale nie spróbowałam wszytskiego, bez przesady :P nie mogłam nawet bo wzięłam prawie puste opakowanie tabletek :/ myślałam, że biorę nowe pełne, a tu zonk :/ niestety ale miałam tylko 2 tabletki na 3 dni :/ ale zawsze coś tam sobie podjadłam :P

a w sobotę idę na wesele, idę jutro kupić kreacje

Gisia a Twoja teściowa zgrabna czy okrągła?? moze też by jej się przydało schudnąć :P?
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 11:17   #39
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Formoline??

heheeh no raczej taką okrągłą mam teściową :P ale co mam jej powiedzieć?? "mamusiu weź te tabletki co ja, razem się będziemy odchudzać"?? :P chyba raczej nie powinnam, chociaż szczerze, jej też by się to przydało. W sumie to chyba wolę jednak się sama odchudzać
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 19:53   #40
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Formoline??

dziewczynki kg mniej wspaniale się czuję, coraz lżejsza i jeszcze mam jedną wspaniałą wiadomość, widziałam już na necie formoline za niecało 60 zł! waga i cena idzie w dół :P
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 21:20   #41
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Formoline??

Mam pytanie do dziewczyn ktore stosują ten srodek, czy wczesniej jadłyscie na codzien dłuzo tłustych potraw??bo czytałam ze jesli ktos nie jadł tłusto przed zastosowaniem tych tabletek to nie dają one zadnego efektu i własnie zastanawiam sie nad ich zakupem, ale skoro nigdy tłusto nie jadałam to boje sie ze wyrzuce pieniadze w błoto
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 11:36   #42
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Formoline??

ja wcześniej to nie jadłam, ale wręcz się kolokwialnie mówiąc "obżerałam"... :/ ale nie słyszałam jeszcze o czymś takim, że jeżeli ktoś nie jadł wcześniej tłustych rzeczy to nie może, zreszta pewnie zdarzyło Ci się zjeść czasem coś kalorycznego :P
teraz jestem jeszcze na takiej mini diecie, od wczoraj staram się nie jeść bardzo tłustych posiłków i fast foodow ale ogólnie to chudne
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 20:08   #43
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Formoline??

nie, z tego co ja wiem, to formoline można brać bez względu na to czy się jadło kiedyś tłuste rzeczy czy nie :P jeżeli nie jesz, to oczywiście plus dla Ciebie! ale jak będziesz brała, to od czasu do czasu będziesz sobie mogła zjeść coś mniej zdrowego :P
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 14:21   #44
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Formoline??

prawda jest taka, że formoline mogą brać absolutnie wszyscy (w odpowiednim wieku i zdrowiu) ja też kiedyś nie jadłam nie wiadomo ile, ale nadwagę i tak mam. lepiej się odchudzać wspomagając się czymś naturalnym, jest większe prawdopodobieństwo sukcesu
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 20:35   #45
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Formoline??

wielki sukces kolejny kg zgubiony ale co najpiękniejsze straciłam kolejne 2 cm w talii nie wiem czy dzięki formoline czy dzięki sobie, ale powiedzmy, że to tak pół na pół mój kochany śmieje się, że jak tak się będę odchudzać to w ogóle zniknę, ale spokojnie, mnie to póki co nie grozi :P
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 09:40   #46
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Formoline L112?

raz, że taniej, a dwa to wygodniej, bo nie musisz wychodzić z domu ja sama czasami sobie zamawiam. A poza tym, to schudłam już sporo z tymi tabletkami uwielbiam je i cieszę się, że je biorę. Znaczy cieszę się póki co, bo chudnę i podobno nie ma po nich tego efektu jo-jo :P z tego się cieszę, zobaczymy jak będzie jak skończę się odchudzać :P
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 10:01   #47
Sahari
Raczkowanie
 
Avatar Sahari
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 143
GG do Sahari
Dot.: Formoline L112?

mam takie pyt:
Czy chudniecie dzieki tym tabletkom widac tylko po wadze, czy rowniez po ubraniach?(obwody)
__________________
Patatajam..
Sahari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 11:47   #48
czarnaasia
Raczkowanie
 
Avatar czarnaasia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 376
Dot.: Formoline L112?

A kiedy widać pierwsze efekty? Ja mam do zrzucenia tylko ok.3 kg, których nie mogę ruszyć. Moją zgubą są pieczywo i słodycze. Chociaż ostatnio nie jem ich dużo.
czarnaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 20:05   #49
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Formoline??

Ja stosowałam wieeele tabletek, środków wspomagających i herbatek. Po każdych chudłam, ale i tyłam. Teraz się odchudzam no i chudnę. Mam nadzieję, że później nie przytyje. Podobno po tych formoline właśnie tak jest, że się trzyma osiągniętą wagę. Wiadomo, że nie można się objadać, ale że na pewno jest łatwiej nie wrócić do starej wagi.
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 08:53   #50
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Formoline L112?

U mnie pierwsze efekty było widać po kilku tygodniach jak już zrzuciłam 3 kg. Zgubiłam też przy okazji 5 cm w talii dzięki tabletkom oczywiście ale nie powiem, bo też wytrwale ćwiczę i staram się nie przesadzać z jedzeniem
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 09:35   #51
pinezka997
Raczkowanie
 
Avatar pinezka997
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 194
Dot.: Formoline??

cześć przyłączam sie
zakupiłam sobie właśnie na internecie dwa opakowania Formoline ostatnio zaniedbałam troszkę swoje odchudzanie i wróciłam do starych gabarytów, ale na szczęście w porę przejrzałam na oczy :P no to drogie panie życzcie mi powodzenia
pinezka997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 10:26   #52
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Formoline??

w piątek jest 5 rocznica... już 5 lat minęło odkąd poznałam miłość mojego życia. Jak ten czas szybko leci :P niestety w ulubioną sukienkę jeszcze się nie mieszczę :/ ale nie ma tego złego, brakuje już coraz mniej a poza tym mam wymówkę żeby iść i kupić sobie nową :P tym bardziej, że naprawdę lepiej wyglądam, schudłam przez ostatnie 8 dni ponad 1 kg więc nie jest źle tym bardziej, że wcale się nie głodzę :P
a dziś na śniadanie mój kochany zrobił mi jajecznicę na bekonie ojjj mówię wam pycha, już rano musiałam wziąć formoline, ale to chyba nie problem co, można brać rano??


a tak ogólnie to mam dziś świetny humor i jakaś taka szczęśliwa jestem
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 11:35   #53
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Formoline??

ehhh Motylku to zyczę Wam wszystkiego najlepszego i samych cudownych chwil ja namawiam mojego ukochanego żeby się odchudzał razem ze mną i ze mną brał tabletki, ale jakoś nie bardzo chce :P mówi, ze on moze mieć brzuszek, ja muszę być piękna i czuję, że staję się coraz piękniejsza naprawdę dziewczyny, cudownie się czuję! Zdrowiej się odżywiam, a jak mam ochotę na karkówkę to ją jem i też jestem szczęśliwa, że mogę, bo tylko wystarczy tabletka i po kaloriach :P i jak tu się nie uśmiechać!?
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 18:39   #54
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Formoline??

Ja również życzę wszytskiego najlepszego
co do odchudzania, to u mnie póki co waga stoi w miejscu, ale już widzę zazdrosne spojrzenia moich koleżanek :P wszytskie pytają czy coś biorę czy to tak sama z siebie powiedziałam o tych tabletkach, kilka sobie pewnie kupi :P tym bardziej, że są coraz tańsze.
a w ogóle to w sobotę idę na wieczór panieński :P
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 08:34   #55
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Formoline??

Wieczór panieński brzmi bardzo ciekawie :P a Twój Gisia ten wieczór?? :P

Do mnie w sobotę przyjeżdżają rodzice, mama pewnie przywiezie masę jedzenia. Już się nie mogę doczekać kiedy ich zobaczę, bo oni jeszcze nie widzieli jaka się ze mnie robi laska :P ale mówiłam mamie, że się odchudzam także pewnie szoku wielkiego też nie będzie. Natomiast przyznaję się bez bicia, zjadłam wczoraj talerz kopytek :P o raju od razu jest człowiek szczęśliwszy jak się ma w ustach coś tak pysznego. No ale wiadomo, z tabletkami się nie rozstaje, jakbym ich nie brała to pewnie nie mogłabym się raz na jakiś czas skusić na taki smakołyk :P
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 19:05   #56
pinezka997
Raczkowanie
 
Avatar pinezka997
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 194
Dot.: Formoline??

U mnie jesteszcze za wcześnie na wspaniałe informacje dotyczące mojej wagi, ale jest już całkiem nieźle. Bałam się, że będę miała biegunki, albo bóle głowy. Na szczęście nic takiego nie ma miejsca i spokojnie mogę się odchudzać. No a poza tym to myślę czy by nie zapisać się na jogę :P podobno bardzo uspokaja???
pinezka997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 11:10   #57
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: Formoline??

Znalazłam coś takiego fajnego i stwierdziłam, że jak nic pasuje do tematu więc wklejam :P

Wiążąc większość tłuszczów z pożywienia, zmniejsza ilość wchłanianych kalorii. Działa jak magnes - przyciąga i wiąże w układzie pokarmowym większość tłuszczów z pożywienia i usuwa je bez trawienia. Dzięki temu tłuszcz nie jest przyswajany przez komórki, a kalorie pochodzące z tłuszczów nie są liczone do bilansu energetycznego. Aby uzupełnić energię, organizm musi sięgnąć do własnych zapasów tłuszczu i spalić je, a to sprawia, że waga zmniejsza się. Preparat pomaga również obniżyć poziom cholesterolu całkowitego i frakcji LDL.

Dzięki wysokiej zdolności wiązania lipidów formoline L112:

* wspomaga odchudzanie
* pomaga kontrolować wagę ciała
* pomaga obniżyć poziom cholesterolu i LDL
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 10:14   #58
agutka1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Formoline L112?

A brał ktoś Slimitin Woman ??????/
agutka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 11:07   #59
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Formoline??

cześć dawno mnie nie było, najmocniej przepraszam, ale miałam mały problem z internetem. na szczęście został już rozwiązany za to z odchudzaniem nie mam problemów stanęłam dziś na wagę i zobaczyłam, że znowu kilogram znikł :P hihihi teraz ważę 60 kg do 55 jeszcze trochę zostało, ale myślę, że wspólnie z tabletkami damy sobie radę
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 11:06   #60
pinezka997
Raczkowanie
 
Avatar pinezka997
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 194
Dot.: Formoline??

pierwsza wspaniała wiadomość dziewczyny nie mogę się nie pochwalić :P schudłam pierwszy kilogram :P strasznie się cieszę. odchudzam się już praktycznie cały tydzień no i kilogram miał zniknąć i znikł oczywiście nie jest to tylko moja zasługa, bo to formoline mi wchłonęło ten tłuszcz który ostatnio spożywałam :P a nie spożywałam go tak mało ale wiadomo, starałam się ograniczać. Ogólnie to super się czuję i mam jeszcze większą motywację do działania!
pinezka997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.