Opadnięta twarz,zmęczona... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-18, 21:29   #1
shiiawase
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 35
Unhappy

Opadnięta twarz,zmęczona...


Witam.

Nie wiem czy w dobrym dziale założyłam temat,jeże tak to wybaczcie,ale mam problem dotyczący mojej twarzy. Jako że mam 17 lat nie poddaje się żadnym zabiegom liftingującym,rozciągając ym,podnoszącym owal twarzy. Nie używam również żadnych tego typu kosmetyków,ponieważ nie są tanie :|
Mam strasznie opadniętą twarz. Chodzi o policzki,nie są elastyczne tylko takie "schodki" szczególnie na lewym policzku. Najbardziej widać to jak nałożę podkład,nie wiem czy to dodaje mi wieku,nie ma to dla mnie różnicy,ale nie czuję się z tym komfortowo. Do tego mam małe usta i wydaje mi się, że skóra z policzków schodzi mi na usta i zakrywa kąciki.. Możecie mi polecić kremy,maseczki,domowe sposoby,masaże na podniesienie tych policzków? Dodam jeszcze, że kiedyś korzystałam z takich ćwiczeń,ale mało one dały.


Pozdrawiam.
shiiawase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 11:27   #2
Magy40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 6
Dot.: Opadnięta twarz,zmęczona...

Witaj,
myslę, że seria masaży buzi z dobrymi kosmetykami może pomóc, ale także dobrze działa też ruch na świeżym powietrzu. Ostatecznie seria mezoterapii
http://www.derm-estetyka.pl/zwiotcza...ltu-dloni.html
Magy40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 13:09   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Opadnięta twarz,zmęczona...

Nic domowego nie pomoże tylko medycyna estetyczna.
Zakladam, że przesadzasz bo masz dopiero 17 lat.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 23:04   #4
neluch
Przyczajenie
 
Avatar neluch
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Ostrzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: Opadnięta twarz,zmęczona...

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Zakladam, że przesadzasz bo masz dopiero 17 lat.
Odświeżam.
Mam identyczny problem. Szara, zmęczona "opadnięta" cera w wieku 17 lat. Nie kupuję żadnych kremów liftingujących, bo po prostu boję się, że za wcześnie na takiego rodzaju kosmetyki (bo skoro teraz mam używać takich kosmetyków, to co przyjdzie mi używać za 10, 20 lat?). Używam nawilżających z filtrami "na codzień", na noc specyfik przepisany przez panią dermatolog, który ponoć ma skórę odżywiać.
Mam wrażenie, że moja skóra jakoś szybko się starzeje
Na czole mam zmarszczki i to nie takie płytkie, szczególnie uwydatnione, gdy się nie wyśpię...
Help!
neluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 22:21   #5
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Opadnięta twarz,zmęczona...

Cytat:
Napisane przez neluch Pokaż wiadomość
Odświeżam.
Mam identyczny problem. Szara, zmęczona "opadnięta" cera w wieku 17 lat. Nie kupuję żadnych kremów liftingujących, bo po prostu boję się, że za wcześnie na takiego rodzaju kosmetyki (bo skoro teraz mam używać takich kosmetyków, to co przyjdzie mi używać za 10, 20 lat?). Używam nawilżających z filtrami "na codzień", na noc specyfik przepisany przez panią dermatolog, który ponoć ma skórę odżywiać.
Mam wrażenie, że moja skóra jakoś szybko się starzeje
Na czole mam zmarszczki i to nie takie płytkie, szczególnie uwydatnione, gdy się nie wyśpię...
Help!
A palisz papierosy albo pijesz duzo alkoholu?

A moze to poprostu ksztal twojej twarzy, opadniete policzki wygladaja mniej wiecej jak na zdjacach. Nie potrafie sobie wyobrazic twoich policzkow. Ale jesli chodzi o poprawe kolorytu i odzywnie skory to sam krem nie pomoze, musisz dobrze nawilzac twarz, najlepiej kup serum i krem z kwasem hialuronowym i nie przejmuj sie tym ze nie bedziesz miala co uzywac za 20 lat, bo najwazniejsze jest aby zmarszczkom przeciwdzialac jak sie pojawia to juz nie znikna.
Pij duzo wody, jedz duzo swiezych owocow i warzyw (nie gotowanych !!!!)
Cwicz, dotleniaj skore - daje to doskonaly efekt.
Rzuc palenie jesli to robisz i ogranicz picie alkoholu do minimum, najlepiej jakbys go w ogole nie pila bo postarza.
Cukier tez powoduje ze skora jest szarawa, niedotleniona i szybciej sie starzeje.
Mysle ze w twoim wieku to kwestia bardziej nawilzenia ale nie zaszkodzi zebys robila sobie masaz Tanaka znajdziesz go na youtube

Nigdy nie mysl ze na walke ze zmarszczkami jest za wczesnie, wrecz przeciwnie jesli ciebie juz dopadly to bedzie ci bardzo trudno sie ich pozbyc a uwierz mi sa okropne i odbieraja urode ... moze nie same zmarszczki ale opadajace policzki, opadajace kaciki ust i oczu - wszystko to sprawia ze twarzy wyglada na zmeczona i stara.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3aed53e8ea6af781719f3e564af21962e22a8e8a.jpg (67,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kobieta twarz przed i po małe.jpg (18,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sculptra1.jpg (16,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg t3.jpg (21,9 KB, 6 załadowań)
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 13:21   #6
neluch
Przyczajenie
 
Avatar neluch
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Ostrzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: Opadnięta twarz,zmęczona...

Papierosów nie palę wcale, alkohol piję, ale okazyjnie. Cóż, poszukam jakiegoś dobrego kremu i postaram się lepiej odżywiać. Przejdę się też do innego dermatologa, bo ten mój to trochę "pożal się Boże" - żadnego konkretnego rozpoznania problemu, a wizyta nie dłuższa niż 5 minut :/
neluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-22 14:21:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.