jakie zabiegi dla dziewczyny na urodziny wybrac - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-04, 09:54   #1
lukx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5

jakie zabiegi dla dziewczyny na urodziny wybrac


Chce zrobic prezent dziewczynie na 30 urodziny i wykupic zabiegi w gabinecie http://www.bmqmed.pl/cennik
Co by Panie polecily co jest warte swojej ceny i nie trzeba powtarzac 100 razy usmiech.gif . Chodzi o zabieg na twarz, szyji, dekoltu i ujedrnienie calego ciala bo o tym kiedys wspominala.
lukx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 10:30   #2
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: jakie zabiegi dla dziewczyny na urodziny wybrac

Na twarz, szyję i dekolt może jakiś peeling albo mikrodermabrazja? Jeśli ma jakieś przebarwienia blizny polecam laser, ale niestety trzeba powtórzyć kilka razy ten zabieg. Co do peelingów to zależy jaką cerę ma dziewczyna- tłustą, suchą, mieszaną, naczynkową itd. myślę, że tam powinni się na tym znać i dobrać jakiś peeling jak podasz jej typ skóry
A na ciało to może jakieś masaże wyszczuplające, słyszałam, że bańka chińska daje dobre efekty, chociaż w ofercie jej nie widzę. I odpada przy skórze wrażliwej/ naczynkowej, skłonnej do siniaków itd. Co do innych terapii ujędrniających to nie pomogę, bo nigdy ich nie przechodziłam
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 21:29   #3
Viann
Raczkowanie
 
Avatar Viann
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: jakie zabiegi dla dziewczyny na urodziny wybrac

Jak to urodziny to może coś doraźnie poprawiającego humor, relaksującego, żeby zapewnić jej miły i wyjątkowy dzień. Zabieg czekoladowy - peeling, maska i masaż, czyli coś co nie jest zbyt praktyczne i raczej sama by sobie tego nie zafundowała, ale jest zdecydowanie przyjemne i w stylu "a co tam! to urodziny!". Na buzię mikrodermabrazję, jakiś masaż olejkami twarzy szyi i dekoltu. Dla mnie super przyjemnym uczuciem jest zabieg mezoterapii bezigłowej z kwasem hialuronowym, twarz jest po tym tak nawilżona i milutka, że mam ochotę się non stop głaskać po policzkach
Viann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 01:17   #4
AgnesElka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 18
Dot.: jakie zabiegi dla dziewczyny na urodziny wybrac

jak urodziny - to coś relaksującego np. masaż w połączeniu z zabiegiem pielęgnacyjnym skóry, mnie taki prezent bardzo by ucieszył
AgnesElka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-09 02:17:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.