Sex przerywany a ciąża ?? Są jakieś kobiety którym sie tak zdażyło :) ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-23, 19:40   #1
merlin19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 81

Sex przerywany a ciąża ?? Są jakieś kobiety którym sie tak zdażyło :) ?


Witam was dziewczyny
Jak w temacie jestem ciekawa czy sa tutaj jakieś mamusie/ kobiety w stanie błogosławiony które stosowały metodę " stosunek przerywany", wiele sie czyta na ten temat i jak każda z nas wie ze to żadna metoda antykoncepcyjna. Mimo iż to wiem to właśnie sama do tej pory stosowałam z moim TŻ taka metodę i w wyniku takiego przy cyklach 28 dniowych okres mi sie spóźnia narazie 2 dni Jesteśmy w pełni świadomi ze możemy mieć dzidziusia jak sie teraz trafi to mimo wszystko bedziemy sie cieszy ,a jak przyjdzie @ to planuje znowu wrócic do tabletek !
merlin19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 20:18   #2
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Sex przerywany a ciąża ?? Są jakieś kobiety którym sie tak zdażyło :) ?

Cytat:
Napisane przez merlin19 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny
Jak w temacie jestem ciekawa czy sa tutaj jakieś mamusie/ kobiety w stanie błogosławiony które stosowały metodę " stosunek przerywany", wiele sie czyta na ten temat i jak każda z nas wie ze to żadna metoda antykoncepcyjna. Mimo iż to wiem to właśnie sama do tej pory stosowałam z moim TŻ taka metodę i w wyniku takiego przy cyklach 28 dniowych okres mi sie spóźnia narazie 2 dni Jesteśmy w pełni świadomi ze możemy mieć dzidziusia jak sie teraz trafi to mimo wszystko bedziemy sie cieszy ,a jak przyjdzie @ to planuje znowu wrócic do tabletek !
moja siostra cioteczna się urodziła właśnie z takiego przypadku, ze stosunku przerywanego.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 20:27   #3
lucreece
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 44
Dot.: Sex przerywany a ciąża ?? Są jakieś kobiety którym sie tak zdażyło :) ?

Antykoncepcja to wszelkie metody mające na celu uniemożliwienie zapłodnienia więc nie zgodzę się z opinią, że seks przerywany to żadna metoda antykoncepcyjna. Przy prawidłowym stosowaniu (czyli kiedy wytrysk następuje poza narządami rodnymi kobiety) skuteczność wynosi 96%. I nie są to moje wymysły tylko badania naukowe, te same które obrazują skuteczność np. prezerwatyw i tabletek antykoncepcyjnych. A kiedy ktoś mówi, że stosował seks przerywany i wpadł, to jakoś nie wierzę że mężczyzna nie skończył w środku, ale oczywiście, każda kobieta będzie się upierać że tak nie było.

Oczywiście nie polecam nikomu tej metody, wszakże zawsze zostaje te 4%. Lepiej dobrze dopasować pigułki, poprzedzając to badaniami hormonalnymi, tak aby zabezpieczyć się jak najskuteczniej i zminimalizować skutki uboczne.
lucreece jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 20:29   #4
merlin19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 81
Dot.: Sex przerywany a ciąża ?? Są jakieś kobiety którym sie tak zdażyło :) ?

to teraz zostaje mi czekanie kilka dni i jezeli sie nie pojawil to kolejny krok to test ;D

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez lucreece Pokaż wiadomość
Antykoncepcja to wszelkie metody mające na celu uniemożliwienie zapłodnienia więc nie zgodzę się z opinią, że seks przerywany to żadna metoda antykoncepcyjna. Przy prawidłowym stosowaniu (czyli kiedy wytrysk następuje poza narządami rodnymi kobiety) skuteczność wynosi 96%. I nie są to moje wymysły tylko badania naukowe, te same które obrazują skuteczność np. prezerwatyw i tabletek antykoncepcyjnych. A kiedy ktoś mówi, że stosował seks przerywany i wpadł, to jakoś nie wierzę że mężczyzna nie skończył w środku, ale oczywiście, każda kobieta będzie się upierać że tak nie było.

Oczywiście nie polecam nikomu tej metody, wszakże zawsze zostaje te 4%. Lepiej dobrze dopasować pigułki, poprzedzając to badaniami hormonalnymi, tak aby zabezpieczyć się jak najskuteczniej i zminimalizować skutki uboczne.

A płyn preejakulacyjny ?? A co do badań to troche mnie niepokoi ze moja pani ginekolog nie skierowala mnie na zadne badanie tylko przepisala tabletki ;/
merlin19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 21:12   #5
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Sex przerywany a ciąża ?? Są jakieś kobiety którym sie tak zdażyło :) ?

Cytat:
Napisane przez lucreece Pokaż wiadomość
Antykoncepcja to wszelkie metody mające na celu uniemożliwienie zapłodnienia więc nie zgodzę się z opinią, że seks przerywany to żadna metoda antykoncepcyjna. Przy prawidłowym stosowaniu (czyli kiedy wytrysk następuje poza narządami rodnymi kobiety) skuteczność wynosi 96%. I nie są to moje wymysły tylko badania naukowe, te same które obrazują skuteczność np. prezerwatyw i tabletek antykoncepcyjnych. A kiedy ktoś mówi, że stosował seks przerywany i wpadł, to jakoś nie wierzę że mężczyzna nie skończył w środku, ale oczywiście, każda kobieta będzie się upierać że tak nie było.

Oczywiście nie polecam nikomu tej metody, wszakże zawsze zostaje te 4%. Lepiej dobrze dopasować pigułki, poprzedzając to badaniami hormonalnymi, tak aby zabezpieczyć się jak najskuteczniej i zminimalizować skutki uboczne.
preejakulat kochana. Poczytaj o tym bo widzę, że nie wiesz.

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez merlin19 Pokaż wiadomość
to teraz zostaje mi czekanie kilka dni i jezeli sie nie pojawil to kolejny krok to test ;D

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------




A płyn preejakulacyjny ?? A co do badań to troche mnie niepokoi ze moja pani ginekolog nie skierowala mnie na zadne badanie tylko przepisala tabletki ;/
zmień ginekologa.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 22:11   #6
lucreece
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 44
Dot.: Sex przerywany a ciąża ?? Są jakieś kobiety którym sie tak zdażyło :) ?

Wiem co to jest preejakulat mimo wszystko nie wiem jak to się ma do mojej wypowiedzi. Te 4% to prawdopodobnie właśnie przypadki zapłodnienia z preejakulatu, przecież nigdzie tego nie zanegowałam, nie napisałam też że seks przerywany daje 100% skuteczności.

Poza tym preejakulat nie wystrzela tak jak ejakulat pod dużym ciśnieniem tylko wypływa, a to też zmniejsza szanse na zapłodnienie.
lucreece jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 22:47   #7
Harysiama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 25
Dot.: Sex przerywany a ciąża ?? Są jakieś kobiety którym sie tak zdażyło :) ?

prędzej czy później się wpadnie na tej metodzie jeśli liczysz się z pojawieniem potomka na świecie, to luz. Jak nie chcesz, to stosuj antykoncepcję
__________________
<ciach_reklama>
Harysiama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-24, 01:14   #8
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sex przerywany a ciąża ?? Są jakieś kobiety którym sie tak zdażyło :) ?

Ja w życiu bym się nie zdecydowała na takie coś bo u mojego preejakulat się normalnie leje,podczas seksu analnego można najlepiej to sprawdzić u partnera :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 09:10   #9
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Sex przerywany a ciąża ?? Są jakieś kobiety którym sie tak zdażyło :) ?

Było https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579607&page=4
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-24 10:10:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.