Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014 cz. V! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części wątku
Już x chłopcy, x dziewczynki, czekamy dalej na nasze kruszynki. 0 0%
Czopy poszły w zapomnienie, dzidziusiów u Nas zatrzęsienie. 3 5,66%
Czop odchodzi, sierpniówka rodzi. 4 7,55%
Sierpień leci, sypią się dzieci. 2 3,77%
Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. 31 58,49%
Sierpień piękną datą na zostanie Mamą i Tatą. 15 28,30%
Coś tak czuję, że się przeterminuję. 2 3,77%
Mamusie sierpniowe 2014. 8 15,09%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 53. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-12, 15:41   #271
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
Kasiu przeskoczyć Zaczarowaną to jak porywać się z motyką na słońce Raczej wątpię że komuś uda się ją zdetronizować jeśli chodzi o liczbę postów To nasza niekwestionowana królowa wątku
No, chyba że każdy długi post będziemy rozbijać na taki po jednym zdaniu wtedy mamy szanse
Fajne te tkaniny, co wrzucałyście, szkoda że nie mam kompletnie talentu do szycia...
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 16:00   #272
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

A jak dziewczyny sprawdzacie kto ile postów pisze?

PS u mnie znowu burza
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm

Edytowane przez zaczarowanadlaniego
Czas edycji: 2014-07-12 o 16:08
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 16:02   #273
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
A to koniecznie będziemy się wspierać i motywować w trudnych chwilach wiesz co ja jeszcze kiedyś słyszałam o Cosmelanie, że też jest polecany na przebarwienia. Ale to chyba już zabieg u kosmetyczki i do najtańszych nie należy.
Cytat:
Napisane przez M_aria Pokaż wiadomość
To ja też chcę być z Wami w kontakcie

Z laserem to jest tak że jeden zabieg nie wystarczy a kilka to już parę tysięcy. W moim przypadku raczej to się nie sprawdzi bo na jeden to jeszcze uciułam a na całą serię mnie o prostu nie stać.
Żeby usunąć przebarwienia miałam robiony Dermamelan, efekt był i utrzymał się dwa lata, nawet po zeszłych wakacjach nie pojawiły mi się nowe plamy. Teraz od ciążowych hormonów niestety problem powrócił.
Mikrodermabrazja mi nie pomogła bo nie dociera na taką głębokość skóry w której powstają przebarwienia
Cytat:
Napisane przez M_aria Pokaż wiadomość
Cosmelan i Dermamelan to w zasadzie to samo z tym że ten drugi jest podobno lepszy do tłustej cery. Zabieg miałam robiony u dermatolog tzn nakładaną maskę a do stosowania w domu dostałam krem koszt w tamtym czasie to 1300zł mam nadzieję że już trochę to potaniało
To super, będziemy walczyć


Ja domowe sposoby już wypróbowałam (Skinoren, Atrederm, Biochemia Urody - różne serum), więc teraz stawiam na jakieś zabiegi u kosmetyczki/kosmetologa.
Cosmelan i Dermamelan - nie słyszałam, biorę się za czytanie
Nie widzi mi się wydawać kilku tysięcy , ponieważ to już drugie blizny/przebarwienia i nawet jak się ich pozbędę to boję się, że znów za jakiś czas trądzik mnie dopadnie . Wiem, powinnam być dobrej myśli, ehhh .
Poza tym nie oszukujmy się, nikt nie da nam 100% pewności, że blizny znikną zupełnie. Tak czy inaczej, na coś na pewno muszę się zdecydować. Tak bardzo chciałabym móc nie nakładać podkładu .

Z ciekawostek.. pierwszy atak trądziku miałam w wieku 22 lat, po tym jak poszłam usunąć drobne dziurki po krostkach na skroniach za pomocą kwasów AHA. Kosmetyczka zrobiła mi oczyszczanie i aplikowała te kwasy i pomiędzy zabiegami zaczęło pojawiać mi się coraz więcej pryszczy . Kwasy odstawiłam i poszłam do dermatologa, który dał mi witaminę PP i Skinoren, a na kolejnej wizycie ten (nie)szczęsny Izotek. Nie wiem, czy ten trądzik pojawił się przez kwasy, ale dziwny byłby to zbieg okoliczności.
Kolejny atak to ciąża. Ehh. Chciałabym już zacząć profilaktykę przeciwzmarszczkową, a nie cały czas przeciwtrądzikową
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 16:12   #274
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
To super, będziemy walczyć


Ja domowe sposoby już wypróbowałam (Skinoren, Atrederm, Biochemia Urody - różne serum), więc teraz stawiam na jakieś zabiegi u kosmetyczki/kosmetologa.
Cosmelan i Dermamelan - nie słyszałam, biorę się za czytanie
Nie widzi mi się wydawać kilku tysięcy , ponieważ to już drugie blizny/przebarwienia i nawet jak się ich pozbędę to boję się, że znów za jakiś czas trądzik mnie dopadnie . Wiem, powinnam być dobrej myśli, ehhh .
Poza tym nie oszukujmy się, nikt nie da nam 100% pewności, że blizny znikną zupełnie. Tak czy inaczej, na coś na pewno muszę się zdecydować. Tak bardzo chciałabym móc nie nakładać podkładu .

Z ciekawostek.. pierwszy atak trądziku miałam w wieku 22 lat, po tym jak poszłam usunąć drobne dziurki po krostkach na skroniach za pomocą kwasów AHA. Kosmetyczka zrobiła mi oczyszczanie i aplikowała te kwasy i pomiędzy zabiegami zaczęło pojawiać mi się coraz więcej pryszczy . Kwasy odstawiłam i poszłam do dermatologa, który dał mi witaminę PP i Skinoren, a na kolejnej wizycie ten (nie)szczęsny Izotek. Nie wiem, czy ten trądzik pojawił się przez kwasy, ale dziwny byłby to zbieg okoliczności.
Kolejny atak to ciąża. Ehh. Chciałabym już zacząć profilaktykę przeciwzmarszczkową, a nie cały czas przeciwtrądzikową
Wiesz co, jak się robi serię kwasów to zawsze jest taki moment, kiedy Cię 'wysypuje', bo wychodzi spod spodu wszystko to co się tam już lęgło żeby wyskoczyć za jakiś czas. Ten moment trzeba przetrwać i dokończyć serię, wtedy jest ok ale osoba wykonująca zabiegi powinna o tym uprzedzić
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 16:21   #275
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Wiesz co, jak się robi serię kwasów to zawsze jest taki moment, kiedy Cię 'wysypuje', bo wychodzi spod spodu wszystko to co się tam już lęgło żeby wyskoczyć za jakiś czas. Ten moment trzeba przetrwać i dokończyć serię, wtedy jest ok ale osoba wykonująca zabiegi powinna o tym uprzedzić
Jak dermatolog mnie zobaczyła, to kazała od razu odstawić kwasy. Powiedziała, że moja cera nie nadaje się do kwasów.. Kosmetyczka zresztą też była zdziwiona reakcją mojej skóry. Mi się wydaje, że ona zainfekowała mnie przy oczyszczaniu, bo to był taki mały lokalny zakład kosmetyczny i ona ma w zwyczaju odsługiwać kilka klientek na raz :/. Więc się u tej kobiety na pewno nie pojawię, tylko pójdę do takiego gabinetu, który wzbudzi moje zaufanie.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 16:25   #276
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Jak dermatolog mnie zobaczyła, to kazała od razu odstawić kwasy. Kosmetyczka zresztą też była zdziwiona reakcją mojej skóry. Mi się wydaje, że ona zainfekowała mnie przy oczyszczaniu, bo to był taki mały lokalny zakład kosmetyczny i ona ma w zwyczaju odsługiwać kilka klientek na raz :/. Więc się u tej kobiety na pewno nie pojawię, tylko pójdę do takiego gabinetu, który wzbudzi moje zaufanie.
A widzisz, mogło tak być jak piszesz. Generalnie przy serii kwasów normalne jest ze spod spodu wszystko wychodzi, no ale nie wiem jak silna była reakcja Twojej skóry. Prawda jest taka ze na takich rzeczach nie powinno się oszczędzać właśnie z takich względów. Druga klientka w trakcie oczyszczania? Niedopuszczalne, chyba że zostawia Cie po zabiegu z maską na twarzy a w tym czasie w drugim pomieszczeniu robi komuś hennę.
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 16:29   #277
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
A widzisz, mogło tak być jak piszesz. Generalnie przy serii kwasów normalne jest ze spod spodu wszystko wychodzi, no ale nie wiem jak silna była reakcja Twojej skóry. Prawda jest taka ze na takich rzeczach nie powinno się oszczędzać właśnie z takich względów. Druga klientka w trakcie oczyszczania? Niedopuszczalne, chyba że zostawia Cie po zabiegu z maską na twarzy a w tym czasie w drugim pomieszczeniu robi komuś hennę.
Wiesz jak o tym pomyślę, to ciarki mnie przechodzą. Byłam młoda i tanim kosztem chciałam się upiększyć.. Nie miałam wcześniej większych problemów ze skórą i chciałam TYLKO wygładzić skronie przed ślubem.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 16:42   #278
M_aria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 505
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
A widzisz, mogło tak być jak piszesz. Generalnie przy serii kwasów normalne jest ze spod spodu wszystko wychodzi, no ale nie wiem jak silna była reakcja Twojej skóry. Prawda jest taka ze na takich rzeczach nie powinno się oszczędzać właśnie z takich względów. Druga klientka w trakcie oczyszczania? Niedopuszczalne, chyba że zostawia Cie po zabiegu z maską na twarzy a w tym czasie w drugim pomieszczeniu robi komuś hennę.
Mi w podobny sposób wyszły plamy.
Miałam robioną serie mikrodermabrazji która ścierając kolejne warstwy skóry odsłoniła to co było głębiej a i tak z czasem by wyszło. Szok jakiego doznałam był mega..
Skórę mam prawdopodobnie uszkodzoną od antykoncepcji
M_aria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 16:51   #279
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Wiesz jak o tym pomyślę, to ciarki mnie przechodzą. Byłam młoda i tanim kosztem chciałam się upiększyć.. Nie miałam wcześniej większych problemów ze skórą i chciałam TYLKO wygładzić skronie przed ślubem.
No, niestety wiem jak wygląda 'standard' w wielu miejscach. Przecież są jeszcze salony fryzjerskie w których się używa wielorazowych ręczników, potem się je suszy i przekłada na dół kupki na której leżą... U kosmetyczki to samo, ręczniki, opaski, narzędzia bez sterylizacji czy chociaż podstawowej dezynfekcji. Henna trzymana kilka godzin 'bo zostało po poprzedniej klientce to później się zużyje', kosmetyki stare albo przelewane byle g do firmowych butelek... Dlatego jak się znajdzie dobre miejsce to warto się go trzymać ;-)
Cytat:
Napisane przez M_aria Pokaż wiadomość
Mi w podobny sposób wyszły plamy.
Miałam robioną serie mikrodermabrazji która ścierając kolejne warstwy skóry odsłoniła to co było głębiej a i tak z czasem by wyszło. Szok jakiego doznałam był mega..
Skórę mam prawdopodobnie uszkodzoną od antykoncepcji
No tak, o takiej możliwości się nie uprzedza bo by się kobiety bały korzystać z zabiegu ;-) ale nie dziwię się ze byłaś w szoku.
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 16:58   #280
jagusia15
Rozeznanie
 
Avatar jagusia15
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 674
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku

Jagusia i Butter gratuluję obron! Super, że macie to za sobą. Teraz proszę tylko leżeć, odpoczywać i czekać na poród

Angelika współczuję przeżyć z pieskiem, ale najważniejsze, że się znalazł.

Kasia z wózkiem to Wy macie przejścia, nie zazdroszczę. Dobrze, że jest jeszcze sporo czasu to możesz spokojnie wymienić ta gondolę i będzie ok

Widziałam, że pisałyście o dacie poczęcia dziecka. Ja szczerze mówiąc nie mam pojęcia kiedy nam się udało Nie planowaliśmy jeszcze ciąży, mieliśmy się zacząć starać bliżej lata. Za to test zrobiłam w Wigilię przed pracą, popłakałam się ze szczęścia oczywiście, ale TŻ nic nie powiedziałam. Z pracy wyrwałam się na zakupy, kupiłam maleńkie buciki i w I dzień świąt wręczyłam je zapakowane mężowi. Wtedy to już oboje się poryczeliśmy A podczas wigilii wszyscy życzyli nam dzidziusia i tak mnie korciło, żeby im zakomunikować, że już jest w brzuszku
Dzieki! tak tak teraz blogie lenistwo





Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Ja sie od dwoch dni dziwnie czuje lacznie przez 2 dni ( 46h) spalam moze z 5 godzin do kupy, brzuch bardzo czesto twardnieje ucisk straszny na dole, i tez tak jak ty chodze ciagle do toalety czy cos mi czasem nie leci bo ewidentnie ciagle mam mokro w majtkach mimo wkladki, ginka kazala obserwowac bo moze sie cos na dniach dziac tak przynajmniej mowila no ale ja chce jeszcze fajnie by bylo z 3 tygodnie wytrzymac
Oj biedna! Ja naszczescie spie jak susel..oby Mala jeszczw poczekala:tak:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jagusia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 16:58   #281
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
No, niestety wiem jak wygląda 'standard' w wielu miejscach. Przecież są jeszcze salony fryzjerskie w których się używa wielorazowych ręczników, potem się je suszy i przekłada na dół kupki na której leżą... U kosmetyczki to samo, ręczniki, opaski, narzędzia bez sterylizacji czy chociaż podstawowej dezynfekcji. Henna trzymana kilka godzin 'bo zostało po poprzedniej klientce to później się zużyje', kosmetyki stare albo przelewane byle g do firmowych butelek... Dlatego jak się znajdzie dobre miejsce to warto się go trzymać ;-)
Jestem w szoku. Płaci się niemałe pieniążki i takie rzeczy. Ja po tamtych kwasach boję się kosmetyczek.. raczej wolałabym iść do kosmetologa albo dermatologa, który robi takie zabiegi..
Żeby była recepta na znalezienie dobrego miejsca

Nie spotkałam się u fryzjera z jednorazowymi ręcznikami.. są takie w ogóle stosowane ?

Cytat:
Napisane przez M_aria Pokaż wiadomość
Mi w podobny sposób wyszły plamy.
Miałam robioną serie mikrodermabrazji która ścierając kolejne warstwy skóry odsłoniła to co było głębiej a i tak z czasem by wyszło. Szok jakiego doznałam był mega..
Skórę mam prawdopodobnie uszkodzoną od antykoncepcji
Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
No tak, o takiej możliwości się nie uprzedza bo by się kobiety bały korzystać z zabiegu ;-) ale nie dziwię się ze byłaś w szoku.
OMG! A ja się zastanawiałam nad mikrodermabrazją! I co teraz?
Po każdym zabiegu usuwania przebarwień/blizn mogą wyjść te głębsze przebarwienia?
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2014-07-12 o 17:00
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 17:32   #282
M_aria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 505
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Jestem w szoku. Płaci się niemałe pieniążki i takie rzeczy. Ja po tamtych kwasach boję się kosmetyczek.. raczej wolałabym iść do kosmetologa albo dermatologa, który robi takie zabiegi..
Żeby była recepta na znalezienie dobrego miejsca

Nie spotkałam się u fryzjera z jednorazowymi ręcznikami.. są takie w ogóle stosowane ?



OMG! A ja się zastanawiałam nad mikrodermabrazją! I co teraz?
Po każdym zabiegu usuwania przebarwień/blizn mogą wyjść te głębsze przebarwienia?
Ręczniki jednorazowe to w większych miastach standart. W moim mieście rodzinnym z którego niestety jakiś czas temu się wyprowadziłam były one wszędzie tam gdzie chodziłam. Tu na zad..piu gdzie teraz mieszkam nie ma ich nigdzie i te "salony" też nie prezentują się dobrze.


Co do mikrodermabrazji to wszystko zależy, napewno nie zawsze wychodzi coś z głębszych warstw skóry. Ja antykoncepcję stosowałam od szesnastego roku ( bo taka była moda, bo miałam obfite nieregularne miesiączki) w tym czasie oczywiście korzystałam z solorium i paliłam papierosy, czego robić nie wolno. Myślę że ta skóra wtedy się uszkodziła a wyszło to dopiero po latach kiedy zaczęłam ją złuszczać
M_aria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 17:34   #283
kro0pka
Raczkowanie
 
Avatar kro0pka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

ale złapałam doła.. przeglądałam sobie jeszcze bezużyteczną a tam to http://bezuzyteczna.pl/ten-filmik-trwa-jedynie-177544 biedactwo.. czasami zwierzęta mają więcej oleju w głowie niż niektórzy ludzie..
__________________
M&M&M
kro0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 17:44   #284
papryczka160
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka160
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 054
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Witam .!

Nie wiem czy dzisiaj pisalam, ale u nas bez zmian:'(.
A nawet jeszcze gorzej z wczorajszych 11 jednostek dzisiaj juz było 12,8 po całej dobie naświetlania.
Do tego jeszcze musimy kontrolować wagę przed i po jedzeniu się wazymy bo mala za mało tyje :'( i przez to może słabiej bronić się org przed ta zoltaczka wstretna.

Już kolejna osoba wyszła ode mnie z pokoju i to jest mega dolujace . Trzecia kurde trzecia.
Jak nie wyjdę jutro to normalnie niewiem ......... :'(

Angelika super ze piesek się znalazł. Bardzo się cieszę.

Zaczarowana ty gadulo jedna ;-)

H4alinka zdetronizowalas mnie z 5 miejsca ;-) a ty nie dobra.

Pytalam się o kawę czy możemy pić jak karmimy piersią. I tak możemy najlepiej po karmieniu i tak dwie trzy godziny przed następnym. Nie jakaś mocną ale tak pół na pół.
Bo możemy za bardzo dziecko pobudzić i co mama padnie. ;-) . To samo z czekoladą kilka kostek nie zaszkodzi.

Ale za to żadnych sztucznych soków ja dostałam opierdziel za jabłkowy i banaba.
Najlepiej jeść owoce nasze i sezonowe nie za dużo.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz SKARB
Najdroższe klejnoty jakie noszę na szyi to ramiona mojego dziecka
Śpij mój kochany Aniołku 13-03-2013


papryczka160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 17:45   #285
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Witam, doczytalam tylko ze Angeliki piesek sie odnalazl. Za determinacje w szukaniu psinki
Mamy z Tz kiepski dzien wiec moze pozniej nadrobie.

Pojechalismy kupic wozek i fotelik z baza. Wszystko bylo ok dopoki nie zmierzylismy fotelika. Wyszedl niezly babol bo w aucie pasy sa z tylu za krotkie i nie da sie zamontowac ZADNEGO fotelika! A ten samochod byl kupiony jako wyprawka pod dziecko
Nie wiem co zrobimy, szukamy jakiegos rozwiazania...bez sensu moc wozic dziecko tylko 1 z 2 aut jesli kupilismy drugie po to by z dzieckiem kazdy mogl jezdzic.
Pozalilismy sie tesciom -zero wsparcia tylko na nas naskoczyli ze nie zmiescimy tego wszystkiego w domu i do roku to zaden fotelik nie potrzebny jest dziecku a my cos wymyslamy i chcemy niepotrzebnie kase wydac To tak w skrocie...
Mam podwojnego nerwa i zalamke az mnie brzuch od tego rozbolal buuu.
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 17:47   #286
papryczka160
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka160
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 054
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Chcecie zobaczyć pojazd kosmiczny mojej małej do naświetlania ? Jak któraś chętna to wyślę zdjęcie ale tylko mogę komuś na tel. I któraś musiała by wstawić.

Mogę też wysłać zdjęcie Tuśki ;-) juz taka fajna się zrobiła ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz SKARB
Najdroższe klejnoty jakie noszę na szyi to ramiona mojego dziecka
Śpij mój kochany Aniołku 13-03-2013


papryczka160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 17:54   #287
kro0pka
Raczkowanie
 
Avatar kro0pka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
Chcecie zobaczyć pojazd kosmiczny mojej małej do naświetlania ? Jak któraś chętna to wyślę zdjęcie ale tylko mogę komuś na tel. I któraś musiała by wstawić.

Mogę też wysłać zdjęcie Tuśki ;-) juz taka fajna się zrobiła ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
chceemy ! ja mam popsute coś z mms i nie mogę odbierać wyślij którejś z dziewczyn do której masz numer a na pewno doda pozdrów malutką od cioci kropki !!
__________________
M&M&M
kro0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 17:57   #288
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Jestem w szoku. Płaci się niemałe pieniążki i takie rzeczy. Ja po tamtych kwasach boję się kosmetyczek.. raczej wolałabym iść do kosmetologa albo dermatologa, który robi takie zabiegi..
Żeby była recepta na znalezienie dobrego miejsca

Nie spotkałam się u fryzjera z jednorazowymi ręcznikami.. są takie w ogóle stosowane ?



OMG! A ja się zastanawiałam nad mikrodermabrazją! I co teraz?
Po każdym zabiegu usuwania przebarwień/blizn mogą wyjść te głębsze przebarwienia?
Serio nigdzie? O matko. U mnie wszystko co się da jest jednorazowe. Ale obok za rogiem już nie, a niby stolica ;-) ostatecznie możesz chodzić do fryzjera z własnym ręcznikiem
Wiesz po każdym zabiegu zluszczającym może wyjść wszystko co zalega pod spodem. Ale z drugiej strony wcale nie musi, przewidzieć się nie da ;-)
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 17:57   #289
papryczka160
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka160
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 054
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Dziewczyny ważne weźcie sobie ręczniki papierowe do osuszania Bozenki po kąpieli i po każdej wędrówce do WC bo za każdym razem trzeba się myć s taki ręczniki jest mega wygodny i higieniczny. !!!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz SKARB
Najdroższe klejnoty jakie noszę na szyi to ramiona mojego dziecka
Śpij mój kochany Aniołku 13-03-2013


papryczka160 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 17:59   #290
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Papryczka a nie masz nr do dziewczyn co podawały żeby informować o porodzie? ;-) i co znaczy 'sztucznych' soków?
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 18:31   #291
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Papryczka, trzymaj się dzielnie!
Dla dobra Małej musisz wytrzymać

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Serio nigdzie? O matko. U mnie wszystko co się da jest jednorazowe. Ale obok za rogiem już nie, a niby stolica ;-) ostatecznie możesz chodzić do fryzjera z własnym ręcznikiem
Wiesz po każdym zabiegu zluszczającym może wyjść wszystko co zalega pod spodem. Ale z drugiej strony wcale nie musi, przewidzieć się nie da ;-)
Cytat:
Napisane przez M_aria Pokaż wiadomość
Ręczniki jednorazowe to w większych miastach standart. W moim mieście rodzinnym z którego niestety jakiś czas temu się wyprowadziłam były one wszędzie tam gdzie chodziłam. Tu na zad..piu gdzie teraz mieszkam nie ma ich nigdzie i te "salony" też nie prezentują się dobrze.


Co do mikrodermabrazji to wszystko zależy, napewno nie zawsze wychodzi coś z głębszych warstw skóry. Ja antykoncepcję stosowałam od szesnastego roku ( bo taka była moda, bo miałam obfite nieregularne miesiączki) w tym czasie oczywiście korzystałam z solorium i paliłam papierosy, czego robić nie wolno. Myślę że ta skóra wtedy się uszkodziła a wyszło to dopiero po latach kiedy zaczęłam ją złuszczać
W sumie nie byłam u aż tak wielu fryzjerów w życiu, bo jak się natknę na kogoś fajnego, to się go trzymam. No ale mieszkam w jednym z większych miast.. więc jestem zdruzgotana

Ja antykoncepcję stosowałam dłuugo ze względu na to, że moja cera była wówczas , ale raczej nie opalałam się nadmiernie. A wiecie czy przebarwienia potrądzikowe mogą być ukryte również głębiej (?).

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Papryczka a nie masz nr do dziewczyn co podawały żeby informować o porodzie? ;-) i co znaczy 'sztucznych' soków?
Moim zdaniem można domowe, jednodniowe i tzw. bobo fruty.
Czyli Kubusie, Tymbarki i kolorowe gazowane by odpadały.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 18:32   #292
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
To musimy być w kontakcie , bo ja też chcę się nimi zająć na bardzo poważnie .

Czytam właśnie o laserowym usuwaniu blizn i zaciekawiło mnie. Chyba będzie to lepsze niż mikrodermabrazja (?). Tylko z tego co wyczytałam to przeciwwskazania do zabiegu to ciąża i karmienie . I koszt duuuży.
Koszt niestety duzy, z tgo co pamietam chyba ok 3tys kosztowal zabieg, ale nie u kosmetyczki tylko w instytucie medycyny estetycznej. Czytalam o trojfazowym zabiegu, niby efekt gwarantowany.
Ja tez tych przebarwien nie mam za duzo, podklad daje rade, ale chcialabym sie tego pozbyc raz na zawsze.
Cytat:
Napisane przez M_aria Pokaż wiadomość
To ja też chcę być z Wami w kontakcie

Z laserem to jest tak że jeden zabieg nie wystarczy a kilka to już parę tysięcy. W moim przypadku raczej to się nie sprawdzi bo na jeden to jeszcze uciułam a na całą serię mnie o prostu nie stać.
Żeby usunąć przebarwienia miałam robiony Dermamelan, efekt był i utrzymał się dwa lata, nawet po zeszłych wakacjach nie pojawiły mi się nowe plamy. Teraz od ciążowych hormonów niestety problem powrócił.
Mikrodermabrazja mi nie pomogła bo nie dociera na taką głębokość skóry w której powstają przebarwienia
Mikrodermabrazja mi pomagała , skora byla gladka, jasniejsza..ale to trzeba regularnie powtarzac. Efekt na krotko.
Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Jestem w szoku. Płaci się niemałe pieniążki i takie rzeczy. Ja po tamtych kwasach boję się kosmetyczek.. raczej wolałabym iść do kosmetologa albo dermatologa, który robi takie zabiegi..
Żeby była recepta na znalezienie dobrego miejsca

Nie spotkałam się u fryzjera z jednorazowymi ręcznikami.. są takie w ogóle stosowane ?



OMG! A ja się zastanawiałam nad mikrodermabrazją! I co teraz?
Po każdym zabiegu usuwania przebarwień/blizn mogą wyjść te głębsze przebarwienia?
Mysle, ze od dobrze wykonanej mikrodermabrazji nie ma mozliwosci zeby wyszly blizny.. mikrodermabrazja to delikatne scieranie naskorka, dzialanie jak maly odkurzacz. Nie powinno naruszac zdrowej skory wiec skad blizny? Chyba, ze kosmetyczka nie dostosowała mocy do danej cery i ja uszkodzila. Mikrodermabrazja nie powinna bolec, a jak sie czuje pieczenie, dyskomfort to ŹLE !
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 18:36   #293
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość

Moim zdaniem można domowe, jednodniowe i tzw. bobo fruty.
Czyli Kubusie, Tymbarki i kolorowe gazowane by odpadały.
Jednodniowe są niepasteryzowane, więc nie można... chyba że samemu się je wyciska i od razu pije.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 18:42   #294
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Jednodniowe są niepasteryzowane, więc nie można... chyba że samemu się je wyciska i od razu pije.
Ja kupiłam specjalnie wyciskarkę, żeby sobie robić domowe
Ale teraz w ciąży zdarza mi się kupić soki jednodniowe niepasteryzowane, chociaż wiem, że są różne opinie na ich temat.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 18:45   #295
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam specjalnie wyciskarkę, żeby sobie robić domowe
Ale teraz w ciąży zdarza mi się kupić soki jednodniowe niepasteryzowane, chociaż wiem, że są różne opinie na ich temat.
Mi gin zabronił wszystkiego, co jest niepasteryzowane.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 18:49   #296
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Mi gin zabronił wszystkiego, co jest niepasteryzowane.
Mi mój właśnie niczego nie zabronił.. kawy, soków niepasteryzowanych, wątróbki, ryb wędzonych (tylko powiedział, żeby nie za dużo). Są właśnie różne podejścia. Właściwie to zmieniłam Gina, ale o dietę nie zapytałam .
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 19:04   #297
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
A jak dziewczyny sprawdzacie kto ile postów pisze?
Musisz wejść na spis tematów w "poczekalni" i jak znajdziesz naszą Krychę to klikasz w liczbę postów i wyskoczy Ci taka tabelka kto ile postów w danym wątku napisał

Papryczko, trzymam kciuki, żeby jak najszybciej Was puścili do domku, a póki co Ty trzymaj się dzielnie. Zdrówko Tuśki najważniejsze! Musicie się przemęczyć

Optymistko, serio nie dacie rady zamocować fotelika? Nawet bez bazy? Nam w sklepie tłumaczyli, że w przypadku niektórych foteli samochodowych tworzy się taki kąt, że niestety fotelik danej firmy nie pasuje. My z tego względu zrezygnowaliśmy z Maxi Cosi na rzecz Cybexa. No ale o przypadku, żeby żaden fotelik nie pasował to jeszcze nie słyszałam i aż trudno mi w to uwierzyć. Musi być jakieś rozwiązanie z tymi pasami.
__________________


Edytowane przez anius_7
Czas edycji: 2014-07-12 o 19:14
anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 19:07   #298
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Optymistko, a gdyby pasy wymienić na dłuższe? Przecież wymienia się pasy w samochodach np po wypadkach, więc może dałoby radę dobrać dłuższe. Zapytajcie w jakimś warsztacie.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 19:09   #299
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Mi mój właśnie niczego nie zabronił.. kawy, soków niepasteryzowanych, wątróbki, ryb wędzonych (tylko powiedział, żeby nie za dużo). Są właśnie różne podejścia. Właściwie to zmieniłam Gina, ale o dietę nie zapytałam .
u mnie jeśli chodzi o dietę to był zakaz na wszystko co wędzone lub surowe, sery pleśniowe, kawę w dużych ilościach i produkty, które są uważane za niezdrowe (chipsy, fast food, konserwy, itd.). Akurat z tych ostatnich to najciężej mi zrezygnować i raz kiedyś chipsy muszę pochłonąć
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 19:53   #300
M_aria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 505
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Papryczka
Cały czas czekam na lepsze informacje ale najważniejsze że jesteście pod dobrą opieką.

asix
Ja lubię chodzić w różne miejsca i od długiego czasu wszędzie używają jednorazowych ręczników

Co do przebarwień to nie jestem ekspertem ale wydaje mi się że ślady też mogły zostać głębiej, najważniejsze to znaleść dobrego lekarza który się tym zajmie

Patrycja
Ja miałam całą serię zabiegów które odkryły przebarwienia i kolejne mikrodermabrazje już nic by nie dały, pomógł mi zabieg o wiele bardziej inwazyjny.

Optymistka
Uświadomiłaś mi że mogą wystąpić tego typu problemy.
Ja fotelik pożyczam od koleżanki i jeszcze go nie sprawdziłam
M_aria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 20:06:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.