Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014 cz. V! - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części wątku
Już x chłopcy, x dziewczynki, czekamy dalej na nasze kruszynki. 0 0%
Czopy poszły w zapomnienie, dzidziusiów u Nas zatrzęsienie. 3 5,66%
Czop odchodzi, sierpniówka rodzi. 4 7,55%
Sierpień leci, sypią się dzieci. 2 3,77%
Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. 31 58,49%
Sierpień piękną datą na zostanie Mamą i Tatą. 15 28,30%
Coś tak czuję, że się przeterminuję. 2 3,77%
Mamusie sierpniowe 2014. 8 15,09%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 53. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-18, 16:54   #1951
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Nie lubię Was
Macie rację.. lepiej nie będę się oddalać tyle kilometrów od domu..
ale taaaaak mnie kusi
Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Planujemy wybrac sie za granice w styczniu bo musimy wykorzystac kupony. Chcemy sie udac w cieple miejsce.
Gdzie polecalybyscie wtedy jechac z dzieckiem?Maluch bedzie mial 5-6mcy.
Wyspy kanaryjskie byliśmy w zeszłym roku we wrześniu, ale w zimę też jest ponoć genialnie



.. w piekarniku ciasto marchewkowe
ciekawe jak wyjdzie, bo robię pierwszy raz z tego przepisu i pierwszy raz na formie silikonowej
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 17:04   #1952
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Zosia prawie codziennie coś dostaje, np jak wracam ze sklepu więc już nie woła oczywiście jak widzi reklamy w tv to wszystko jej się podoba.
Jestes codziennie w sklepie??
Cytat:
Napisane przez pentuerka Pokaż wiadomość
Dziewczyny postanowilam wziac z was przyklad juz ogladam sexi bielizne trzeba troche urozmaicic zycie malzenskie hehe ale to po pologu bo teraz jak spojrE w lustro to mi sie odechciewa. Optymistka - Kanary w grudniu sa idealne, ja praktycznie co roku tam bywalam. Woda zimna ale dla nmnie zawsze ocean zimny to nie karaiby. Teperatura super, piekna zielen, tylko wez hotel z podgrzewanym basenem. Pierwsza polowa grudnia zawsze super lasty. Jak styczen to po sylwkuoby nie ferie drogo i brak miejsc
Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
Optymistka - na Maderze jest jeszcze podobno w miarę ciepło zimą.

Ja zimą to byłam na Bali (bardzo ciepło) a chcę jechać kiedys w przyszłosci w rejon Morza Karaibskiego np. Kuba, Dominikana, Meksyk itp. Tam najlepiej w tym czasie jechać. Znajomi byli w styczniu na Mauritiusie
Ale to sa juz bardzo odległe kierunki i np. na Dominikane leci sie 9 godzin z Berlina i 5-miesięcznego malucha tez bym w taka podróż nie brała.
Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
a Wyspy Kanaryjskie?
my się wybieramy na Teneryfę w okolicach stycznia ale to zobaczymy jak będzie bo planujemy otworzyć hurtownie i nie wiem jak się to wszystko ułoży.

twin to już nie długo, jak czop podbarwiony krwią masz.

zuken śliczna ta Twoja córeczka i kołyska też piękna



Witam się w 39 tygodniu
Dzieki za podpowiedzi. Jedno jest pewne-zbankrutujemy

Natka za 39tc
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 17:41   #1953
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Nie lubię Was
Macie rację.. lepiej nie będę się oddalać tyle kilometrów od domu..
ale taaaaak mnie kusi

Wyspy kanaryjskie byliśmy w zeszłym roku we wrześniu, ale w zimę też jest ponoć genialnie



.. w piekarniku ciasto marchewkowe
ciekawe jak wyjdzie, bo robię pierwszy raz z tego przepisu i pierwszy raz na formie silikonowej
pyszne jest to ciasto

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Jestes codziennie w sklepie??


---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Kinder jajko to podstawa codziennych zakupów w kuchni leży stos czekolady, bo Zosia nie lubi, najważniejsze to zabawki

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Dostaliśmy zaproszenie od tż brata na grilla, więc jutro zabieram tż z pracy i jedziemy do nich na działkę

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Burza przeszła, było już tak fajnie na dworze, a teraz znowu duchota się robi
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 17:41   #1954
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
pyszne jest to ciasto





---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Kinder jajko to podstawa codziennych zakupów w kuchni leży stos czekolady, bo Zosia nie lubi, najważniejsze to zabawki

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Dostaliśmy zaproszenie od tż brata na grilla, więc jutro zabieram tż z pracy i jedziemy do nich na działkę
Ja też jutro wybywam na działkę z tżtem z samego rana, zabieramy jego brata, który dzis do nas przyjeżdża. A na działce jest mój brat z żoną, więc będzie fajnie
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 17:56   #1955
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
.. w piekarniku ciasto marchewkowe
ciekawe jak wyjdzie, bo robię pierwszy raz z tego przepisu i pierwszy raz na formie silikonowej
Pocytowałam, pocytowałam. I ostało się jedno.

Daj znać proszę, jak się spisuje silikonowa forma, chciałabym zainwestować w taki zestaw ale nigdy w życiu nie miałam do czynienia z innymi niż blaszanymi i nie wiem czy warto wydawać pieniądze.

Dla mnie aktualnie najdalsza wyprawa to spod domu nad jezioro, ok. 15 minut samochodem (od stoczni do Głębokiego po obwodnicy, Szczecin będzie wiedział ) Krótki spacer 15-20 minut i szybki powrót do domu bo już mam pełny pęcherz. Nawet do rodziców do Stargardu już się nie porywam bo się boję, że urodzę u nich.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 18:03   #1956
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Ej, ej nie straszcie mnie. Ja mam na działkę 100km, w razie czego w półtorej godziny będę w szpitalu. Ja mam 42 dni do terminu i żadnego skurczu nawet nie miałam, to chyba mogę jechać, nie?
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 18:32   #1957
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Weekend się zaczyna i cisza na forum nastała
Ja się z domu nie ruszam, bo zdycham z tego upału. Czuje się sfrustrowana Ludzie jadą na wakacje, grille, jeziorka, piją chociażby zimne piwka w ogródkach na starówkach
Już chcę urodzić, niech się coś dzieje...
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 18:37   #1958
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Pocytowałam, pocytowałam. I ostało się jedno.

Daj znać proszę, jak się spisuje silikonowa forma, chciałabym zainwestować w taki zestaw ale nigdy w życiu nie miałam do czynienia z innymi niż blaszanymi i nie wiem czy warto wydawać pieniądze.
Na TEJ upiekłam. Teraz ciasto stygnie , ale zaraz idę wyjmować. Na tej formie nie można kroić (!).
Z tego co czytałam, to silikonowa forma powinna być dobrej jakości, żeby nie była bardzo miękka. Ta moja jest taka średnia. Jak już będę na chodzie to poszukam w sklepach stacjonarnych, żeby sobie je pomacać, a nie tak przez neta .

Moim nowym nabytkiem są również silikonowe foremki do muffinek z Ikei. Upiekłam w nich TE muffinki i wyszły MEGA. To były moje pierwsze muffinki i wyszły przepysznie i pięknie wychodziły z foremek . Lubię produkty Ikea i właściwie chciałam stamtąd kupić formy do ciast, ale nie znalazłam kwadratowych.

Dlaczego silikon? Bo WKURZA mnie rdzewienie blach pomimo wykładania papierem .

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Ej, ej nie straszcie mnie. Ja mam na działkę 100km, w razie czego w półtorej godziny będę w szpitalu. Ja mam 42 dni do terminu i żadnego skurczu nawet nie miałam, to chyba mogę jechać, nie?
No nie wiem . Mi zostało 20 dni, ale aż mnie nosi, żeby się gdzieś wyrwać z blokowiska .
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 18:42   #1959
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Weekend się zaczyna i cisza na forum nastała
Ja się z domu nie ruszam, bo zdycham z tego upału. Czuje się sfrustrowana Ludzie jadą na wakacje, grille, jeziorka, piją chociażby zimne piwka w ogródkach na starówkach
Już chcę urodzić, niech się coś dzieje...
no u nas taka Chica ze oszaleć można,tz leży na kocyku za blokiem a ja w sypialni
Niestety nie mamy ogródka,juz bym pewnie jakiś basen napełniała woda bo się nie da wysiedzieć. Wyszłam tam na chwile ale dostałam ataku swędzenia,jakas wysypka na nogach i wróciłam do domu.
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 18:46   #1960
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
no u nas taka Chica ze oszaleć można,tz leży na kocyku za blokiem a ja w sypialni
Niestety nie mamy ogródka,juz bym pewnie jakiś basen napełniała woda bo się nie da wysiedzieć. Wyszłam tam na chwile ale dostałam ataku swędzenia,jakas wysypka na nogach i wróciłam do domu.
Ajajjaj My też ogródka nie mamy Mój TŻ na basen poszedł popływać, a ja też leżę
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 18:56   #1961
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Weekend się zaczyna i cisza na forum nastała
Ja się z domu nie ruszam, bo zdycham z tego upału. Czuje się sfrustrowana Ludzie jadą na wakacje, grille, jeziorka, piją chociażby zimne piwka w ogródkach na starówkach
Już chcę urodzić, niech się coś dzieje...
karoseria jak ja ciebie rozumie Ja znowu mam wrażenie, że życie mi przez palce ucieka, jakbym nigdy nie miała wrócić do siebie. W poprzednim roku zaczęłam bardziej dbać o siebie i swoje zdrowie, schudłam 10kg, zaczęłam biegać i w ogóle jakaś aktywniejsza byłam. I teraz - mimo że ta ciąża była bardzo wyczekana - czuję, że coś tracę

I chyba nikt tego nie potrafi zrozumieć. Tak więc dzisiaj rozpoczęłam wykurzanie Frania i zrobiłam sobie długi spacer :brzyda l:
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 19:04   #1962
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;47362426]karoseria jak ja ciebie rozumie Ja znowu mam wrażenie, że życie mi przez palce ucieka, jakbym nigdy nie miała wrócić do siebie. W poprzednim roku zaczęłam bardziej dbać o siebie i swoje zdrowie, schudłam 10kg, zaczęłam biegać i w ogóle jakaś aktywniejsza byłam. I teraz - mimo że ta ciąża była bardzo wyczekana - czuję, że coś tracę

I chyba nikt tego nie potrafi zrozumieć. Tak więc dzisiaj rozpoczęłam wykurzanie Frania i zrobiłam sobie długi spacer :brzyda l:[/QUOTE]

Ja muszę jeszcze z tydzień poczekać minimum. Dzisiaj mam 36+1
Niestety żadnych oznak porodu u mnie nie ma. Czopa nie było

Ale Ty się po spacerze bierz dalej za robotę
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 19:12   #1963
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Ja muszę jeszcze z tydzień poczekać minimum. Dzisiaj mam 36+1
Niestety żadnych oznak porodu u mnie nie ma. Czopa nie było

Ale Ty się po spacerze bierz dalej za robotę
Po moim dokładnym omówieniem z mężem jak wygląda czop to chyba do łóżka go nie zaciągnę. Zostaje mi sprzątanie chałupy

A reszta gdzie się podziała?
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 19:18   #1964
pati1078
Rozeznanie
 
Avatar pati1078
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 838
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Pocytowałam, pocytowałam. I ostało się jedno.

Daj znać proszę, jak się spisuje silikonowa forma, chciałabym zainwestować w taki zestaw ale nigdy w życiu nie miałam do czynienia z innymi niż blaszanymi i nie wiem czy warto wydawać pieniądze.

Dla mnie aktualnie najdalsza wyprawa to spod domu nad jezioro, ok. 15 minut samochodem (od stoczni do Głębokiego po obwodnicy, Szczecin będzie wiedział ) Krótki spacer 15-20 minut i szybki powrót do domu bo już mam pełny pęcherz. Nawet do rodziców do Stargardu już się nie porywam bo się boję, że urodzę u nich.
ja mam silikonowe i jestem bardzo zadowolona, ale ja bym wam polecala takie z drutem na gorze formy wtedy lepiej się je przenosi bo nie sa takie giętkie
pati1078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 19:19   #1965
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
pytanie do dziewczyn które noszą okulary/soczewki. do porodu idziecie w okularach co nie? czy któraś zakłada soczewki?? ja bym wolała w soczewkach ale chyba lepiej nie...bo jak będzie długo trwać to mi oczy zaschną...
ja idę w okularach. Pewnie wygodniej byłoby w soczewkach, ale nie chcę się stresować, że mi zaschną oczy i będę czuła dodatkowy dyskomfort.

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
X-Lander X-Move 2014 (2 w 1).
super wózek!

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
No właśnie widzisz, jak tu się dowiedzieć... w necie czytam "śledzie są jednymi z najzdrowszych ryb dla kobiet w ciąży", a zdanie dalej "pamiętaj, że nie wolno ci teraz jeść surowych ryb". I tak w każdym tekście. Ja zgłupialam... że nie wolno wędzonych, to wiem i ubolewam, bo takie najbardziej lubię. Ale te śledzie to jakaś paranoja. No bo jakie inne śledzie występują niż te w zalewach różnych???
śledzie występują też jako świeże filety ja czasem przesmażam świeże filety i potem wkładam je na 3 dni do takiej zalewy octowo-pomidorowej i smakują mega! Takich zwykłych marynowanych nie lubię i w ciąży nie jadłam.

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
My mamy plan w październiku polecieć całą rodziną na wakacje gdzieś do Europy. Zobaczymy co nam z tych planów wyjdzie
wow już w październiku, szybciutko my może gdzieś wyskoczymy jak TŻ będzie miał ferie zimowe (nauczyciel ).

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość

Planujemy wybrac sie za granice w styczniu bo musimy wykorzystac kupony. Chcemy sie udac w cieple miejsce.
Gdzie polecalybyscie wtedy jechac z dzieckiem?Maluch bedzie mial 5-6mcy.
Jeśli ma być ciepło to Europa kontynentalna w styczniu odpada. Z maluszkiem nie polecam północy Afryki - Egipt, Tunezja czy Maroko, bo jednak panuje tam ogólnie pojęty syf myślę, że Wyspy Kanaryjskie byłyby ok, bo gdzieś dalej to znów wiąże się z dłuższym lotem, a dziecko może go różnie znieść.

Mam ostatnio gorsze dni. Ciągle mi duszno, nie mam na nic siły, przejdę 2 razy po schodach w domu i jestem wykończona i cała upocona. Mam wrażenie, że brzuch mi rośnie z każdym dniem a i tak jest już duuuży. Dostałam jakiejś wysypki na rękach, stopach i kilka krostek na brzuchu też mam, strasznie to swędzi, ale mam nadzieję, że to nie jest to schorzenie, cholestaza czy jak to się nazywa. Ostatnio troszkę więcej przebywałam na słońcu i wydaje mi się, że to od tego. Dziś też byłam zrobić morfologię i mocz i jak zobaczyłam wyniki to się załamałam. Mocz jest ok, ale z krwi właściwie niczego nie mam w normie, może ze 2 elementy. Wiem, że część tych składników krwi jest mniej ważna i lekarze tak na to nie patrzą, ale byłam w szoku jak zobaczyłam te wyniki i tam same "nie w normie". We wtorek mam wizytę, zobaczymy co gin powie. Ostatnio wspominała o odstawieniu żelaza, ale jak zobaczy te wyniki to raczej jej ten pomysł minie
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 19:20   #1966
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;47362647]Po moim dokładnym omówieniem z mężem jak wygląda czop to chyba do łóżka go nie zaciągnę. Zostaje mi sprzątanie chałupy

A reszta gdzie się podziała?[/QUOTE]
rodzą :-D:-D

Mnie dziś też wzięło na myślenie jak to będzie pi ciąży. Cieszę się bardzo że moje życie się zmieni,ale czy dam rade,czy nadal będę dbać o siebie,czy wroce do poprzedniego wyglądu..juz nie chodzi o wagę,bo kilkogramy można stracić ale obawaim się czy skora bedzie taka jak dawniej,czy odzyskam szczupłe nogi bez cellulitu a brzuch bedzie plaski jak zawsze. Takie mnie naszły przemyślenia
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 19:23   #1967
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Na TEJ upiekłam. Teraz ciasto stygnie , ale zaraz idę wyjmować.
Pięknie ciasto wyszło i jest przepyszne
Cytat:
Napisane przez pati1078 Pokaż wiadomość
ja mam silikonowe i jestem bardzo zadowolona, ale ja bym wam polecala takie z drutem na gorze formy wtedy lepiej się je przenosi bo nie sa takie giętkie
Jak czytałam o formach silikonowych to właśnie takie polecano.
Jakiej masz firmy?
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 19:28   #1968
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 638
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

hej dziewczyny, co wy dzisiaj takie cichutkie, wyjątkowo nie musiałam dużo nadrabiać
wróciłam właśnie z ogródka, jak zwykle odpoczywałam pod parasolem ze szwagierką przy warce radler 0%, a nasi panowie przy mocniejszych trunkach pisałam wam już wcześniej że siostra Tż też jest w ciąży, 4 miesiąc, była dzisiaj u lekarza, miała nadzieje dowiedzieć się kto siedzi w brzuszku, ale niestety nie udało się- a już taka jestem ciekawa czy Bartuś będzie miał kuzyna czy kuzynkę

jutro uroczystość rodzinna u Tż- także czeka mnie grill i pyszne jedzonko mojej teściowej

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wy jeszcze wyjeżdżacie? Próbuję TŻ namówić na wypad nad morze - 2.5h drogi. Ale się trochę boję, a TŻ baaaaardzo się boi .
ja bym bardzo chciała ale nie odważę się
po ostatniej akcji ze skracającą się szyjką nie chce już ryzykować, tym bardziej że to dopiero 35 tydz.

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;47362426]karoseria jak ja ciebie rozumie Ja znowu mam wrażenie, że życie mi przez palce ucieka, jakbym nigdy nie miała wrócić do siebie. W poprzednim roku zaczęłam bardziej dbać o siebie i swoje zdrowie, schudłam 10kg, zaczęłam biegać i w ogóle jakaś aktywniejsza byłam. I teraz - mimo że ta ciąża była bardzo wyczekana - czuję, że coś tracę

I chyba nikt tego nie potrafi zrozumieć. Tak więc dzisiaj rozpoczęłam wykurzanie Frania i zrobiłam sobie długi spacer :brzyda l:[/QUOTE]

dziewczyny ja też was rozumiem i mam bardzo podobne myśli- ostatnio nie lubię nawet wchodzić na fb, bo jakoś mnie dołuje że u wszystkich znajomych coś się dzieje- urlopy, wyjazdy, imprezy. A moja aktywność ostatnio to czytanie książek i wylegiwanie się na leżaku
marze żeby móc pobiegać, posprzątać, poćwiczyć, brakuje mi ruchu, nie podejrzewałam kiedyś, ze można wręcz fizycznie cierpieć z tego powodu.
Ale laseczki jeszcze trochę wytrzymamy
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 19:31   #1969
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Dziewczyny, pytanko!
Kupiłam w ikei materac piankowy i na ulotce było napisane, że można go prać w pralce. Prałyście swoje?? Bo ja się boję, że się zniszczy i myślałam, żeby tylko poszycie wyprać, a resztę przewietrzyć
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 19:33   #1970
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pytanko!
Kupiłam w ikei materac piankowy i na ulotce było napisane, że można go prać w pralce. Prałyście swoje?? Bo ja się boję, że się zniszczy i myślałam, żeby tylko poszycie wyprać, a resztę przewietrzyć
Ale nie chodzi w tej ulotce o pokrowiec właśnie? Ja bym materaca nie włożyła do pralki...
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 19:41   #1971
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pytanko!
Kupiłam w ikei materac piankowy i na ulotce było napisane, że można go prać w pralce. Prałyście swoje?? Bo ja się boję, że się zniszczy i myślałam, żeby tylko poszycie wyprać, a resztę przewietrzyć
też mi się wydaje że metka dotyczy pokrowca. A jeżeli nie to i tak bym nie zaryzykowala włożyć materaca do pralki.
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 19:57   #1972
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Weekend się zaczyna i cisza na forum nastała
Ja się z domu nie ruszam, bo zdycham z tego upału. Czuje się sfrustrowana Ludzie jadą na wakacje, grille, jeziorka, piją chociażby zimne piwka w ogródkach na starówkach
Już chcę urodzić, niech się coś dzieje...
Bogu dzięki za tą ciszę bo w końcu mogę się wbić w rozmowę.



[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;47362426]karoseria jak ja ciebie rozumie Ja znowu mam wrażenie, że życie mi przez palce ucieka, jakbym nigdy nie miała wrócić do siebie. W poprzednim roku zaczęłam bardziej dbać o siebie i swoje zdrowie, schudłam 10kg, zaczęłam biegać i w ogóle jakaś aktywniejsza byłam. I teraz - mimo że ta ciąża była bardzo wyczekana - czuję, że coś tracę

I chyba nikt tego nie potrafi zrozumieć. Tak więc dzisiaj rozpoczęłam wykurzanie Frania i zrobiłam sobie długi spacer :brzyda l:[/QUOTE]

Troszeczkę tego nie rozumiem, przecież urodzisz niedługo i wrócisz do formy. Co to jest te kilka-kilkanaście miesięcy. Też byłam w niezłej formie a teraz się wszystko rozwaliło, ale skoro raz się tą formę złapało to bez problemu się uda to powtórzyć.



Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Pięknie ciasto wyszło i jest przepyszne

Jak czytałam o formach silikonowych to właśnie takie polecano.
Jakiej masz firmy?
A miałam się pytać jak wyszło. Zapisuje link i zrobię przy okazji.

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, co wy dzisiaj takie cichutkie, wyjątkowo nie musiałam dużo nadrabiać
wróciłam właśnie z ogródka, jak zwykle odpoczywałam pod parasolem ze szwagierką przy warce radler 0%, a nasi panowie przy mocniejszych trunkach pisałam wam już wcześniej że siostra Tż też jest w ciąży, 4 miesiąc, była dzisiaj u lekarza, miała nadzieje dowiedzieć się kto siedzi w brzuszku, ale niestety nie udało się- a już taka jestem ciekawa czy Bartuś będzie miał kuzyna czy kuzynkę

jutro uroczystość rodzinna u Tż- także czeka mnie grill i pyszne jedzonko mojej teściowej



ja bym bardzo chciała ale nie odważę się
po ostatniej akcji ze skracającą się szyjką nie chce już ryzykować, tym bardziej że to dopiero 35 tydz.



dziewczyny ja też was rozumiem i mam bardzo podobne myśli- ostatnio nie lubię nawet wchodzić na fb, bo jakoś mnie dołuje że u wszystkich znajomych coś się dzieje- urlopy, wyjazdy, imprezy. A moja aktywność ostatnio to czytanie książek i wylegiwanie się na leżaku
marze żeby móc pobiegać, posprzątać, poćwiczyć, brakuje mi ruchu, nie podejrzewałam kiedyś, ze można wręcz fizycznie cierpieć z tego powodu.
Ale laseczki jeszcze trochę wytrzymamy
Kupiłam dzisiaj pierwszy raz tą Warkę 0,0% i miałam mega dylemat czy ją wypić, no nie mogłam tego pojąć, że to piwo ale nie piwo. W końcu wypiłam kilka łyków i oddałam Tż’towi. No stracha mam, że to jednak ma jakiś alkohol.
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 20:07   #1973
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez TheFall Pokaż wiadomość
Bogu dzięki za tą ciszę bo w końcu mogę się wbić w rozmowę.





Troszeczkę tego nie rozumiem, przecież urodzisz niedługo i wrócisz do formy. Co to jest te kilka-kilkanaście miesięcy. Też byłam w niezłej formie a teraz się wszystko rozwaliło, ale skoro raz się tą formę złapało to bez problemu się uda to powtórzyć.





A miałam się pytać jak wyszło. Zapisuje link i zrobię przy okazji.



Kupiłam dzisiaj pierwszy raz tą Warkę 0,0% i miałam mega dylemat czy ją wypić, no nie mogłam tego pojąć, że to piwo ale nie piwo. W końcu wypiłam kilka łyków i oddałam Tż’towi. No stracha mam, że to jednak ma jakiś alkohol.
Bavaria ma na pewno 0 to ta warka 0 chyba też ;-) trzeba uważać tylko ma te niskoalkoholowe czyli Lech czy żywiec.

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Mąż wyniósł kartony i kwiaty wiec pierwszy raz chyba odkąd tu mieszkamy mogę otworzyć na oścież okna z obu stron ;-) wreszcie trochę powietrza wpadnie i w dodatku zaczęło padać i będzie można wreszcie posprzątać kąty, zrobić przemeblowanie i rozłożyć łóżeczko
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 20:08   #1974
TheFall
Zadomowienie
 
Avatar TheFall
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Bavaria ma na pewno 0 to ta warka 0 chyba też ;-) trzeba uważać tylko ma te niskoalkoholowe czyli Lech czy żywiec.
Pisało i z przodu i z tyłu, że bezalkoholowe, ale wolałam nie "ryzykować." Psychoza ciężarnej to się chyba nazywa....
__________________
Ślubowanie
Kubuś
Madzia
TheFall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 20:08   #1975
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;47362647]Po moim dokładnym omówieniem z mężem jak wygląda czop to chyba do łóżka go nie zaciągnę. Zostaje mi sprzątanie chałupy [/QUOTE]

h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 20:13   #1976
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

A tak wogole to zapomniałam Wam podziękować za zainteresowanie,wsparcie i kciuki dot. choroby.

pentuerka, mialam kilka podejść aby ci odpisać odnośnie lekarzy i szpitala o którym wczoraj pisałaś. Myślę,ze frustracja i podejście ze strony tych lekarzy,oddziałowych i reszty ekipy wynika tak jak wspomnialas od nałożenia na nich zbyt wielu obowiązków.. Ale jezeli są tam dobrzy specjaliści na których w razie W możesz liczyć to nie zmieniałabym szpitala na inny. Ludzi nie znasz,też nie musisz ich darzyć sympatią,a kilka dni wytrzymasz. Skoro szpital jest polecany,każdy chce się tam dostać to warto się przemeczyc.
Ja też się zastanawiałam nad zmiana szpitala, chyba z uwagi na warunki,tzn ilość osób w pokoju na salach poporodowych.. Ale później sobie myślę,ze po co mi oddzielny pokoj jak nie będę mogła liczyć na pomoc specjalistów? Nie ma nic ważniejszego niż nasze i naszych maluszków zdrowie. A o warunkach i podejściu personelu zapomnimy raz ,dwa
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 20:14   #1977
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
Witam się w 39 tygodniu
za 39tc

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Kinder jajko to podstawa codziennych zakupów w kuchni leży stos czekolady, bo Zosia nie lubi, najważniejsze to zabawki [COLOR="Silver"]


Burza przeszła, było już tak fajnie na dworze, a teraz znowu duchota się robi
U nas synek oddaje pół jajka mi a pół tacie a sam zajmuje się zabawką

u nas spadł deszcz. Od razu przyjemniej się zrobiło.

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
wow już w październiku, szybciutko my może gdzieś wyskoczymy jak TŻ będzie miał ferie zimowe (nauczyciel ).

Mam ostatnio gorsze dni. Ciągle mi duszno, nie mam na nic siły, przejdę 2 razy po schodach w domu i jestem wykończona i cała upocona. Mam wrażenie, że brzuch mi rośnie z każdym dniem a i tak jest już duuuży. Dostałam jakiejś wysypki na rękach, stopach i kilka krostek na brzuchu też mam, strasznie to swędzi, ale mam nadzieję, że to nie jest to schorzenie, cholestaza czy jak to się nazywa. Ostatnio troszkę więcej przebywałam na słońcu i wydaje mi się, że to od tego. Dziś też byłam zrobić morfologię i mocz i jak zobaczyłam wyniki to się załamałam. Mocz jest ok, ale z krwi właściwie niczego nie mam w normie, może ze 2 elementy. Wiem, że część tych składników krwi jest mniej ważna i lekarze tak na to nie patrzą, ale byłam w szoku jak zobaczyłam te wyniki i tam same "nie w normie". We wtorek mam wizytę, zobaczymy co gin powie. Ostatnio wspominała o odstawieniu żelaza, ale jak zobaczy te wyniki to raczej jej ten pomysł minie
Na razie to tylko plany. Zobaczymy w październiku jak będziemy ogarnięci

Dobrze, że we wtorek masz wizytę. Póki co się nie stresuj wynikami.

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pytanko!
Kupiłam w ikei materac piankowy i na ulotce było napisane, że można go prać w pralce. Prałyście swoje?? Bo ja się boję, że się zniszczy i myślałam, żeby tylko poszycie wyprać, a resztę przewietrzyć
Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Ale nie chodzi w tej ulotce o pokrowiec właśnie? Ja bym materaca nie włożyła do pralki...
Można prać pokrowiec a nie cały materac
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 20:22   #1978
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Zadna nie rodzi.. Ale nudy :-P

H4linka jak się czujesz?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 20:29   #1979
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Dziewczyny mam prośbę.
Dodaję link do ładnej muzyki

Prośba - co to za piosenka
od 45:00
od 54:00
od 55:20

Kojarzycie? Bo ja zasnąć nie będę mogła
CZYŻBY AMELIA? - WŁAŚNIE MNIE OŚWIECIŁO
a może ten francuski co był pan niepełnosprawny i wziął czarnoskórego do pracy, NIETYKALNI?

Edytowane przez daisy dot
Czas edycji: 2014-07-18 o 20:31
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 20:29   #1980
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Ja też jutro wybywam na działkę z tżtem z samego rana, zabieramy jego brata, który dzis do nas przyjeżdża. A na działce jest mój brat z żoną, więc będzie fajnie
Ale fajjjjjjjnie bawcie sie dobrze.troszke zazdroszcze grilla i spotkania

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Pocytowałam, pocytowałam. I ostało się jedno.

Daj znać proszę, jak się spisuje silikonowa forma, chciałabym zainwestować w taki zestaw ale nigdy w życiu nie miałam do czynienia z innymi niż blaszanymi i nie wiem czy warto wydawać pieniądze.

Dla mnie aktualnie najdalsza wyprawa to spod domu nad jezioro, ok. 15 minut samochodem (od stoczni do Głębokiego po obwodnicy, Szczecin będzie wiedział ) Krótki spacer 15-20 minut i szybki powrót do domu bo już mam pełny pęcherz. Nawet do rodziców do Stargardu już się nie porywam bo się boję, że urodzę u nich.
Silikonowe formy do muffinek mam z promocji w Lidlu czy Biedronce-czerwone w ksztalcie kwiatow i serc.Kwiatki sa wieksze i je wole.Spisuja sie swietnie.A jakies tanie szare kupione w sklepiku obok sa za sztywne i do d...

Wow chcialabym miec tak blisko nad jeziorko. Ech marzenia
[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;47362647]Po moim dokładnym omówieniem z mężem jak wygląda czop to chyba do łóżka go nie zaciągnę. Zostaje mi sprzątanie chałupy

A reszta gdzie się podziała?[/QUOTE]

Czopy omawiaja z Tz-tami

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
też mi się wydaje że metka dotyczy pokrowca. A jeżeli nie to i tak bym nie zaryzykowala włożyć materaca do pralki.
Mi by sie materac do pralki nie zmiescil. Co za kolubryne masz w domu?
Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
A tak wogole to zapomniałam Wam podziękować za zainteresowanie,wsparcie i kciuki dot. choroby.

pentuerka, mialam kilka podejść aby ci odpisać odnośnie lekarzy i szpitala o którym wczoraj pisałaś. Myślę,ze frustracja i podejście ze strony tych lekarzy,oddziałowych i reszty ekipy wynika tak jak wspomnialas od nałożenia na nich zbyt wielu obowiązków.. Ale jezeli są tam dobrzy specjaliści na których w razie W możesz liczyć to nie zmieniałabym szpitala na inny. Ludzi nie znasz,też nie musisz ich darzyć sympatią,a kilka dni wytrzymasz. Skoro szpital jest polecany,każdy chce się tam dostać to warto się przemeczyc.
Ja też się zastanawiałam nad zmiana szpitala, chyba z uwagi na warunki,tzn ilość osób w pokoju na salach poporodowych.. Ale później sobie myślę,ze po co mi oddzielny pokoj jak nie będę mogła liczyć na pomoc specjalistów? Nie ma nic ważniejszego niż nasze i naszych maluszków zdrowie. A o warunkach i podejściu personelu zapomnimy raz ,dwa
Ja wole pokoj 2-3osobowy, zawsze jest do kogo sie odezwac czy poprosic o cos. Tez wybralam szpital wg personelu a nie standardow lokalowych
__________________


Edytowane przez Optymistka26
Czas edycji: 2014-07-18 o 20:32
Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 20:06:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.