Mamusie sierpniowe 2014 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł następnego wątku
Smukłe krychy i płaskie brzuchy bo są juz z nami nasze maluchy 3 9,09%
Już maluchy sierpniowe są na podbój świata gotowe 5 15,15%
Dzieci zamiast spać czatują czy rodzice nie baraszkują 4 12,12%
Sierpniowe dzieci już mamy i o drugie się staramy 1 3,03%
Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2 24 72,73%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 33. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-09, 14:41   #511
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
I jak to się je z wodą



woooowwww z Twojej Aniu to już duża dziewczynka

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------



Jak się karmi piersią to kiszonki odpadają
Zalewasz wrzącą woda i czekasz az zmieknie niektorzy lubia owsianke taka rzadką, ja zawsze robilam taka gęsta papke
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 14:43   #512
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Zalewasz wrzącą woda i czekasz az zmieknie niektorzy lubia owsianke taka rzadką, ja zawsze robilam taka gęsta papke
bleeeeee
jesz samą, czy z "czymś" tzn jakieś owoce, coś... nie lepiej ugotować na mleku?
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 15:24   #513
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Mamuska ale z tego co wiem to przy mlekach dla alergikow wlasnie tych hydrolizowanych kupki moga byc zielone

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

A dziewczyny Mela wazy 3840 czyli.przez tydzien przybrala 280g

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 16:03   #514
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Papryczko, zdjecie doszlo. Daj mi chwile, bo Mala na razie urzadza sobie harce

Czemu nie mozna jesc kiszonek karmiac piersia? Ja jadlam kiszone ogory i wlasciwie wszystko bylo ok
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 16:04   #515
mamuska11
Rozeznanie
 
Avatar mamuska11
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 566
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Mamuska ale z tego co wiem to przy mlekach dla alergikow wlasnie tych hydrolizowanych kupki moga byc zielone

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

A dziewczyny Mela wazy 3840 czyli.przez tydzien przybrala 280g

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Wiem wlasnie ale ten sluz w kupce mnie niepokoi no i wysypka na buźce ale małą brzuch napewno nie boli jest spokojna spi dobrze takze sama nie wiem


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mamuska11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 16:11   #516
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Papryczko, zdjecie doszlo. Daj mi chwile, bo Mala na razie urzadza sobie harce

Czemu nie mozna jesc kiszonek karmiac piersia? Ja jadlam kiszone ogory i wlasciwie wszystko bylo ok
No właśnie, czemu?

Tz rano pojechał na delegację. Póki co daję radę sama, oby synuś był grzeczny przez te dwa dni.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 16:15   #517
pati1078
Rozeznanie
 
Avatar pati1078
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 838
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Papryczka dzieki za rady odnosnie kupek dzwonilam do poloznej i ona powiedziala ze wszystko w porzadku i ze mam sie nie martwic.ale od wczoraj nie jem nabialu i dzisiaj jest stanowcza porawa zobaczymy jak bedzie dalej
pati1078 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 16:25   #518
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
bleeeeee
jesz samą, czy z "czymś" tzn jakieś owoce, coś... nie lepiej ugotować na mleku?
Ja zawsze zalewalam wzatkiem,czekalam az napecznieja, dodawalam mleko/jogurt, owoce, przewaznie rozciapany banan, rodzynki,daktyle. Ulubikny zestaw zimowy. Nawet nie slodzilam, bo owoce dawaly wystarczajaca slodycz. Ale od czasu do czasu gotowalam na mleku i dodawalam odrobine soli, taka "gola" wersja tez mi smakuje
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 16:36   #519
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Zuken za wagę
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 17:04   #520
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Mamuska a moze to po prostu tradzik niemowlecy i nie jest zwiazany z Twoim jedzeniem

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 17:43   #521
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Gatita Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
ja jestem tu nowa, ale od jakiegoś czasu podczytuje Wasze wątki i podziwiam kiedy macie czas tyle pisać!
W końcu udało mi się wypowiedzi dogonic, jak mi Młody spał na klatce piersiowej... normalnie mam ucho na dekolcie odbite


Dokładnie tak jest:tak: - moj TZ miał anginę jak ja jechałam rodzić, miał już kilka dni wcześniej i brał antybiotyk i ani mnie ani Małego nie zaraził
Trochę się uspokoiłam, mam nadzieję że mały się nie zarazi. Mama czuje się już dużo lepiej także leki działają.

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;48067313]Właśnie na początku wydawało mi się, że miał cały biały języczek, ale teraz ma tylko tam z tyłu, blisko gardziołka. A tam gazika mu nie włożę :/ Mam nadzieję, że nie będzie się powiększało



Ja zauważyłam, że jak pochwalę młodzieniaszka, to zaraz mi coś następnego dnia wywinie [/QUOTE]

Chyba cie podsłuchuje :-D

Moje dziecko od 2 h je i wymiotuje na zmianę. Jakby miał bulimie
Wystraszylam się też bo zmierzylam mu temp i wyszło 37,3. Nie wiedziałam że to normalna temperatura noworodka. A już dzwoniłam po Tz do pracy, bo trzeba jechać do lekarza
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 17:49   #522
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
Moja Małpeczka

śliczna

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was walczy z ciemieniuchą ? U nas już drugi tydz i jest coraz lepiej. Mam wrażenie że wszystkiego muszę doświadczyć z Tym Moim Maluchem ;-(.

Mam prośbę czy któraś z Was umie zmieniać roz zdjęcia ??? Potrzebuję pomocy pliiisssss
U nas niestety zaczyna się pojawiać.

Cytat:
Napisane przez damcilapke Pokaż wiadomość
gdzie sie robi to usg bioderek ? prywatnie trzeba ?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
prywatnie


Jak zwykle mi się nie pocytowało


Zuken- Franio też ma na rączce taką krostę i to jest po szczepieniu na gruźlicę. Dzisiaj byliśmy na szczepieniu i pytałam pediatry, podobno nawet kilka tygodni może minąć nim zejdzie.


Byliśmy na szczepieniu, mały waży 5500 g i ma 61 cm. Przez 6 tyg przytył 2 kg
zaszczepiliśmy 6w1 i na rota, chcieliśmy jeszcze na pneumo, ale po rozmowie z pediatrą stwierdziliśmy, że bezpieczniej będzie na kolejnej wizycie, bo nie wiadomo jak mały zareaguje na te szczepienia.
Na szczęście na razi nic mu nie jest

Ceny szczepionek:
Infarnix hexa 200 zł
Rotarix- 290 zł
Prevenar 13- 270 zł
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 18:21   #523
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Hej dawno się nie odzywałam, ale podczytuję co u Was i wreszcie jestem na bieżąco .

U nas wszystko OK. Miłosz roooośnie . 19 września mamy szczepienia - zdecydowaliśmy się na 5w1.

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Kurde jutro wieczorem ma przyleciec moja mama,a od wczoraj bierze antybiotyki na angine rozmawiałem z siostra i mama czeka na mój telefon,nie chce zarazić małego i jeżeli uznam ze ma nie przyjeżdżać to nie przyjedzie. Nie wiem co mam jej powiedzieć, co robić.
Moja mama miała zapalenie oskrzeli i Miłoszka zobaczyła przed naszym domem (jak wyszliśmy ze szpitala), a potem na spacerze. Ja na Twoim miejscu bym kazała przylatywać (o ile mama się dobrze czuje) - zawsze możecie się widywać na dworze, bez dotykania małego. Polecam też żel antybakteryjny do rąk. No i maseczki jak napisałaś.
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2014-09-09 o 18:22
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 18:23   #524
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Co do usg bioderek to u nas jest na kasę, dostałam skierowanie od pediatry i jestem umówiona na 30 września

To mnie uspokoiłyście z tą krostką To na pewno to
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 19:07   #525
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Co do usg bioderek to u nas jest na kasę, dostałam skierowanie od pediatry i jestem umówiona na 30 września

To mnie uspokoiłyście z tą krostką To na pewno to
Wszedzie jest na fundusz. U mnie niestety zapisy dopiero w grudniu! Prywatnie tez kolejki i cudem mi się udało na czwartek zapisac. Cena 130 zł.


Powoli was nadrabiam. U nas tez się zaczynają problemy, więc muszę być na bieżąco ;-) Kostek dostał alergii. Z czoła juz mu zeszło. Teraz ma na policzkach. Dzis byla u nas polozna i odradzila rumianek. Polecała smarowanie emolientami lub krochmalem z mąki ziemniaczanej.

W poprzednim wątku Zuken wypowiadała się o obowiązkach tz i muszę ją poprzec. A konkretnie jestem za tym, by mąż mógł się wyspac przed pracą. Musi miec siłę i energię na cały kolejny dzien. Ja bez problemu wstaje w nocy. Tz mi niepotrzebny.
W dzien mi duzo pomaga bez proszenia. I powoli miedzy nami jest lepiej nie mam na co narzekać
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 19:23   #526
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Lilka no to niezle z tymi terminami... U nas jest tak ze musza Cie wcisnac do 8 tygodnia bez gadania

Dziewczyny na mm jakich butelek uzywacie? Kiedy mozna wymienic smoczki na takie zeby lecialo mocniej? Mela sie chyba wkurza ze jej mleko za wolno leci mamy butelki z aventa z antykolkowymi smoczkami i jedna z dr Browna... Nie wiem czy takie male dziecko moze miec juz jakies inne smoczki?
Dodatkowo to mleko co mamy slabo sie rozpuszcza i czasem zostanie jakas grudka i sie smoczek zatyka

Poza tym czy ktoras uzywa otulaczka do spania? Albo owija maluszka pielucha w kokon? Mozecie cos o tym napisac albo dac jakas instrukcje jak to robic?
Zauwazylismy z tztem ze mala najlepiej zasypia jak ja sie mocno przytuli i trzyma rece zeby nie machala... Moze lubi spac taka obezwlasnowolniona wlasnie??

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 19:34   #527
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Wszedzie jest na fundusz. U mnie niestety zapisy dopiero w grudniu! Prywatnie tez kolejki i cudem mi się udało na czwartek zapisac. Cena 130 zł.


Powoli was nadrabiam. U nas tez się zaczynają problemy, więc muszę być na bieżąco ;-) Kostek dostał alergii. Z czoła juz mu zeszło. Teraz ma na policzkach. Dzis byla u nas polozna i odradzila rumianek. Polecała smarowanie emolientami lub krochmalem z mąki ziemniaczanej.

W poprzednim wątku Zuken wypowiadała się o obowiązkach tz i muszę ją poprzec. A konkretnie jestem za tym, by mąż mógł się wyspac przed pracą. Musi miec siłę i energię na cały kolejny dzien. Ja bez problemu wstaje w nocy. Tz mi niepotrzebny.
W dzien mi duzo pomaga bez proszenia. I powoli miedzy nami jest lepiej nie mam na co narzekać
I nas twarz wyspana - miał to być trądzik niemowlęcy ale takie krostki mały dostał tez na brzuchu. Dziś widzę coraz więcej,nie wiem czy to potowki?? Jak karmię to na poduszce i mały jest ciasno do mnie przytulony i czasem jest zgrzany. To tylko moje przypuszczenia, bo ogólnie alergii od czego może dostać? Jak by miał skaze białkowa to od początku czy może się ujawnić nagle?
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 19:45   #528
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Co do usg bioderek to u nas jest na kasę, dostałam skierowanie od pediatry i jestem umówiona na 30 września

To mnie uspokoiłyście z tą krostką To na pewno to
Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Wszedzie jest na fundusz. U mnie niestety zapisy dopiero w grudniu! Prywatnie tez kolejki i cudem mi się udało na czwartek zapisac. Cena 130 zł.


Powoli was nadrabiam. U nas tez się zaczynają problemy, więc muszę być na bieżąco ;-) Kostek dostał alergii. Z czoła juz mu zeszło. Teraz ma na policzkach. Dzis byla u nas polozna i odradzila rumianek. Polecała smarowanie emolientami lub krochmalem z mąki ziemniaczanej.

W poprzednim wątku Zuken wypowiadała się o obowiązkach tz i muszę ją poprzec. A konkretnie jestem za tym, by mąż mógł się wyspac przed pracą. Musi miec siłę i energię na cały kolejny dzien. Ja bez problemu wstaje w nocy. Tz mi niepotrzebny.
W dzien mi duzo pomaga bez proszenia. I powoli miedzy nami jest lepiej nie mam na co narzekać
U nas też nie ma problemu z badaniem bioderek. Dostaliśmy jeszcze w szpitalu numer do poradni i się bez problemu umówiliśmy w tygodniu Frania... Szok, że nawet to badanie musicie robić prywatnie

Jutro - my bezbożnicy - idziemy do księdza porozmawiać o chrzcie. Nasz proboszcz jest specyficzny i ciekawe co nam powie.

Przy okazji obowiązków TŻ-ta to mój wczorraj był po popołudniówce i padł o północy. Oczywiste w takim przypadku, że noc z małym jest moja. Ale że Franek lubi wojować nad ranem to mąż wziął go o 6 na godzinkę do drugiego pokoju, a ja mogłam chociaż trochę nadrobić sen...
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 19:55   #529
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Wszedzie jest na fundusz. U mnie niestety zapisy dopiero w grudniu! Prywatnie tez kolejki i cudem mi się udało na czwartek zapisac. Cena 130 zł.


Powoli was nadrabiam. U nas tez się zaczynają problemy, więc muszę być na bieżąco ;-) Kostek dostał alergii. Z czoła juz mu zeszło. Teraz ma na policzkach. Dzis byla u nas polozna i odradzila rumianek. Polecała smarowanie emolientami lub krochmalem z mąki ziemniaczanej.

W poprzednim wątku Zuken wypowiadała się o obowiązkach tz i muszę ją poprzec. A konkretnie jestem za tym, by mąż mógł się wyspac przed pracą. Musi miec siłę i energię na cały kolejny dzien. Ja bez problemu wstaje w nocy. Tz mi niepotrzebny.
W dzien mi duzo pomaga bez proszenia. I powoli miedzy nami jest lepiej nie mam na co narzekać
No to super że między Wami jest lepiej
U nas ja wstaję, chyba że się czasem nie obudzę. Ale zmieniam pieluchę i potem muszę wyjść umyć ręce, więc nie odkladam małej do łóżeczka bo i tak zacznie wyć, tylko budzę męża żeby ją chwilę potulił. On ja szczęście z tych co usypiają w sekundzie więc chyba bardzo mu to nie przeszkadza..
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 19:58   #530
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Lilka no to niezle z tymi terminami... U nas jest tak ze musza Cie wcisnac do 8 tygodnia bez gadania

Dziewczyny na mm jakich butelek uzywacie? Kiedy mozna wymienic smoczki na takie zeby lecialo mocniej? Mela sie chyba wkurza ze jej mleko za wolno leci mamy butelki z aventa z antykolkowymi smoczkami i jedna z dr Browna... Nie wiem czy takie male dziecko moze miec juz jakies inne smoczki?
Dodatkowo to mleko co mamy slabo sie rozpuszcza i czasem zostanie jakas grudka i sie smoczek zatyka

Poza tym czy ktoras uzywa otulaczka do spania? Albo owija maluszka pielucha w kokon? Mozecie cos o tym napisac albo dac jakas instrukcje jak to robic?
Zauwazylismy z tztem ze mala najlepiej zasypia jak ja sie mocno przytuli i trzyma rece zeby nie machala... Moze lubi spac taka obezwlasnowolniona wlasnie??

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
My używamy butelek tomee tippee i leci chyba ok z nich Co prawda u nas jest problem z ulewaniem ale odkąd karmie małą prawie pionowo jest dużooo lepiej Nie wiem czy to ma coś wspólnego z butelkami

Otulaczek mamy ale Ninka spała w nim jedna noc. Chodzi o to, że jak ją już uśpimy to cięzko w to wsadzić bez obudzenia jej Łatwiej przykryć kocykiem. A tak w ogóle zastanawiam się czy nie wyciągnąć kołderki

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Wszedzie jest na fundusz. U mnie niestety zapisy dopiero w grudniu! Prywatnie tez kolejki i cudem mi się udało na czwartek zapisac. Cena 130 zł.


Powoli was nadrabiam. U nas tez się zaczynają problemy, więc muszę być na bieżąco ;-) Kostek dostał alergii. Z czoła juz mu zeszło. Teraz ma na policzkach. Dzis byla u nas polozna i odradzila rumianek. Polecała smarowanie emolientami lub krochmalem z mąki ziemniaczanej.

W poprzednim wątku Zuken wypowiadała się o obowiązkach tz i muszę ją poprzec. A konkretnie jestem za tym, by mąż mógł się wyspac przed pracą. Musi miec siłę i energię na cały kolejny dzien. Ja bez problemu wstaje w nocy. Tz mi niepotrzebny.
W dzien mi duzo pomaga bez proszenia. I powoli miedzy nami jest lepiej nie mam na co narzekać
Ja też sama wstaje w nocy. Za to nieoceniona jest dla mnie pomoc wieczorem, kiedy już padam, TŻ usypia małą a ja mogę iść spać
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 20:10   #531
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

U nas podział obowiązków jest taki, że mąż wieczorem po kąpieli usypia potem ja ogarniam o 1 i 4 a o 7 on go zabiera do drugiego pokoju, żebym ja pospala.

Zmartwilyscie mnie tym usg bioderek kurde, mam nadzieję, że załatwię to od razu u ortopedy pojutrze bo nawet nie myślałam, że to taki problem załatwić.

Młody nakarmiony i wykąpany śpi. Byle do północy.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 20:14   #532
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

padam...dziś u nas dzień słabości...mała miała ataki bólu brzuszka od 11-21! mam dość
teraz zasnęła i pospi dopóki kolejny skurcz nie przyjdzie...chyba zawaliłam bo nie podałam jej saba od 4 rano...zapomniałam sobie i dopiero chyba o 14 czy 15 dałam...nie wiem czy to przez to ale chyba tak, bo teraz już jest troszke spokojniejsza....więc może zaczęło dzialac, to chyba trzeba regularnie podawać na to wychodzi
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 20:45   #533
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość

Byliśmy na szczepieniu, mały waży 5500 g i ma 61 cm. Przez 6 tyg przytył 2 kg

duzego masz juz chlopca
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 20:50   #534
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Chyba mnie przeziębienie łapie... macie jakieś domowe pomysły na uniknięcie chorobska? Wypilam już 3 herbatę z miodem :-/
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 20:52   #535
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Strasznie dzisiaj boli mnie brzuch
wzdelo mnie i troszke krwawie
martwie sie ze cos mi sie tam dzieje

a wizyta u ginki dopiero 02.1o bo jest na urlopie
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 21:16   #536
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;48073530]Chyba mnie przeziębienie łapie... macie jakieś domowe pomysły na uniknięcie chorobska? Wypilam już 3 herbatę z miodem :-/[/QUOTE]
A karmisz piersią? Bo jak tak to miodu chyba nie wolno..
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 21:25   #537
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
A karmisz piersią? Bo jak tak to miodu chyba nie wolno..
O matko! W życiu by mi nie przyszło do głowy, że miód może szkodzić. Masakra jakaś... Najlepiej przy kp matka powinna żyć o chlebie i wodzie!
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 21:31   #538
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
A karmisz piersią? Bo jak tak to miodu chyba nie wolno..
Łoooo a moja mama piła herbatę z miodem,zdziwił się Tobi :-D uploadfromtaptalk1410294657525.jpguploadfromtaptalk1410294657525.jpg
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 21:33   #539
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

A tak na poważnie to wiem ze w ciąży nie zalecane jest spożywanie miodu,ale przy karmieniu to nie wiedziałam.
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 22:00   #540
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Łoooo a moja mama piła herbatę z miodem,zdziwił się Tobi :-D Załącznik 5787095Załącznik 5787095
Szokłem!
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-10 13:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.