Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-11, 21:32   #601
ajike
Raczkowanie
 
Avatar ajike
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 258
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
O dziekuje Ci bardzo za wyjasnienie. Czytalam ze pare dni przed koncem okreslonego terminu zaklada sie spor jesli przesylka nie dojdzie,mialas kiedys taka sytuacje? I ze trzeba pilnowac tych dni bo pozniej nie da sie kliknac opcji spor...
A i mam pytanie odnosnie komentarzy. My wystawiamy mu otrzymaniu przesylki a chinczycy tez nam wystawiaja?
Nie, nigdy nie miałam takiej sytuacji. Oczywiście wszystko przede mną 😉.
Komentarze wystawiamy tylko my. Często nie musisz nawet nic pisać, zaznaczasz tylko ilość gwiazdek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ajike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 21:33   #602
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Czasami sprzedawcy sami przedluzaja okres ochrony. Ja nieraz kilka dni przed pisałam wiadomość i kilka razy mnie prosili, żebym nie zakładała sporu tylko zgodziła się na przedłużenie; bo oni na bank wysłali. Tylko raz paczka nie doszła i dostałam zwrot. Niestety, od sprzedawcy zależy tylko kiedy wyślę towar. Potem mogą go przetrzymac gdzieś na poczcie czy urzędzie celnym. Nieraz jak śledzilam paczkę, to najdłużej siedziała w Warszawie

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
A mozna sie nie zgodzic na przedluzenie ochrony? I odrazu zadac zwrotu?
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 21:34   #603
ajike
Raczkowanie
 
Avatar ajike
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 258
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Aaa, i czasem czeka się baaardzo długo na przesyłkę. Ja teraz czekam ponad miesiąc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ajike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-11, 21:55   #604
EveryGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 408
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez styska1551 Pokaż wiadomość
Ja wam powiem największa tajemnice życia jaka mamy z przyjaciółka, pewnie pomyślicie po tym, ze jestem chora psychicznie,ale.. jaj miałyśmy po 10-11 lat bawiłyśmy sie lalkami w dziwki
Ooo, robi się ciekawie ja bawiłam się z kuzynką w pogrzeb Barbie
EveryGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 05:27   #605
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Kasia- byli przychodni Keni ale miałyśmy jednego, wiec był Alfonsem a miski były klientami Boże nie wierze, ze to pisze

Dziewczyny na Ali trzeba płacić karta co nie? Nie nożna zwykłym przelewem? Muszę zmienić bank

A u nas noc tragiczna, wieczorem nie chciał zjeść mleka i sie budził co kilka h w nocy... maskara zawsze tak jest jak muszę jechać na uczelnie, mam zaliczenie a padam na twarz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 06:01   #606
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez styska1551 Pokaż wiadomość
Kasia- byli przychodni Keni ale miałyśmy jednego, wiec był Alfonsem a miski były klientami Boże nie wierze, ze to pisze

Zdajesz sobie sprawę, że wielką tajemnice z szlag trafił?

Trzymam kciuki za zaliczenie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 06:02   #607
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez styska1551 Pokaż wiadomość

A u nas noc tragiczna, wieczorem nie chciał zjeść mleka i sie budził co kilka h w nocy... maskara zawsze tak jest jak muszę jechać na uczelnie, mam zaliczenie a padam na twarz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Olga z kolei po 3 min od zaśnięcia wybudziła się z płaczem i pojękiwała, kwiliła, płakała. Czas czuwania wydłużał się niemiłosiernie, więc utuliłam już na rękach. Wczoraj miała dwie długie drzemki i na 3 już nie poszła.

Nigdy nie miałam przypadku aby Olga odmówiła mleka. Non stop kołacze mi się po głowie że ją przekarmiam. Czytam że Wasze wykręcają się, wypluwają smoczek butelki, a tu nic.
Testowałam dawanie mniejszych porcji, ale kończyło się płaczem po opróżnieniu butelki. Próbowałam czekać aż sama się upomni, odejść id ustalonego planu dnia z pięcioma butelkami, który wynikał z jej potrzeb od kilku miesięcy. Wielkość butelek zwiększałam wtedy gdy opróżnianie butelek przez pewien czas kończyło się płaczem. Teraz druga butelkę będę niebawem chciała zastąpić kaszką z owocami. Potem czwartą obiadem i mieć tylko 3 butle.
Olga jest na 97 centylu. Obecnie je 5 butli z 180ml wody. Czasem uda mi się przy końcówce zabrać butle, ale to nieczęsto.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-12, 06:18   #608
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Olga z kolei po 3 min od zaśnięcia wybudziła się z płaczem i pojękiwała, kwiliła, płakała. Czas czuwania wydłużał się niemiłosiernie, więc utuliłam już na rękach. Wczoraj miała dwie długie drzemki i na 3 już nie poszła.

Nigdy nie miałam przypadku aby Olga odmówiła mleka. Non stop kołacze mi się po głowie że ją przekarmiam. Czytam że Wasze wykręcają się, wypluwają smoczek butelki, a tu nic.
Testowałam dawanie mniejszych porcji, ale kończyło się płaczem po opróżnieniu butelki. Próbowałam czekać aż sama się upomni, odejść id ustalonego planu dnia z pięcioma butelkami, który wynikał z jej potrzeb od kilku miesięcy. Wielkość butelek zwiększałam wtedy gdy opróżnianie butelek przez pewien czas kończyło się płaczem. Teraz druga butelkę będę niebawem chciała zastąpić kaszką z owocami. Potem czwartą obiadem i mieć tylko 3 butle.
Olga jest na 97 centylu. Obecnie je 5 butli z 180ml wody. Czasem uda mi się przy końcówce zabrać butle, ale to nieczęsto.
Ale Olga wyglada normalnie a nie jak jakis przekarmiony tluscioch. Nie wyglada jak Zoska od brata Styski haha (sorry Styska nie gniewaj sie ) Widocznie tyle potrzebuje. Nie dajesz jej cukru albo nie zdrowego jedzenia,tylko mleko! Widocznie tego potrzrebuje,nie zamartwiaj sie tym. Wyjdzie z okresu niemowlecego i apetyt moze jej sie zmienic... Wtedy juz dziecko nie pije tylko mleka tylko pije go duzoooo mniej wiec trzeba uwazac na to co mu sie daje normalnego do jedzenia i zobaczysz nie bedzie az tak przybierac.
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 06:19   #609
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Ale Olga wyglada normalnie a nie jak jakis przekarmiony tluscioch. Nie wyglada jak Zoska od brata Styski haha (sorry Styska nie gniewaj sie ) Widocznie tyle potrzebuje. Nie dajesz jej cukru albo nie zdrowego jedzenia,tylko mleko! Widocznie tego potrzrebuje,nie zamartwiaj sie tym. Wyjdzie z okresu niemowlecego i apetyt moze jej sie zmienic... Wtedy juz dziecko nie pije tylko mleka tylko pije go duzoooo mniej wiec trzeba uwazac na to co mu sie daje normalnego do jedzenia i zobaczysz nie bedzie az tak przybierac.
dziękuję za te słowa.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 06:23   #610
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez styska1551 Pokaż wiadomość
Kasia- byli przychodni Keni ale miałyśmy jednego, wiec był Alfonsem a miski były klientami Boże nie wierze, ze to pisze

Dziewczyny na Ali trzeba płacić karta co nie? Nie nożna zwykłym przelewem? Muszę zmienić bank

A u nas noc tragiczna, wieczorem nie chciał zjeść mleka i sie budził co kilka h w nocy... maskara zawsze tak jest jak muszę jechać na uczelnie, mam zaliczenie a padam na twarz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja tylko rodziłam Barbie
U nas tez noc masakruczna. Moze to ta pogoda.
Czyli jednak prowadzący dali Ci szanse na zaliczenie? Powodzenia

Blue, czasem mam wrażenie, że te siatki są po to, żeby stresować matki
Skoro Olga mieści się w centylach to nie ma co się martwi. Idzie cały czas rym samym kanałem?

Klara od dwóch dni grucha jak mały gołąbek

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez megilla
Czas edycji: 2017-04-12 o 06:25
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 06:24   #611
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Blue,mi lekarka kazała swojego czasu Adele odchudzac na kp i po wprowadzeniu stałych posiłków.. dla mnie to śmiech na sali. Masz glodzic dziecko? Litości.

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-12, 06:31   #612
ajike
Raczkowanie
 
Avatar ajike
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 258
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez styska1551 Pokaż wiadomość
Kasia- byli przychodni Keni ale miałyśmy jednego, wiec był Alfonsem a miski były klientami Boże nie wierze, ze to pisze

Dziewczyny na Ali trzeba płacić karta co nie? Nie nożna zwykłym przelewem? Muszę zmienić bank

A u nas noc tragiczna, wieczorem nie chciał zjeść mleka i sie budził co kilka h w nocy... maskara zawsze tak jest jak muszę jechać na uczelnie, mam zaliczenie a padam na twarz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Styska, możesz przelewem. Nie musisz mieć konta walutowego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ajike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 06:48   #613
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Przypomnialo mi sie jak maly sie urodzil i ciagle chudl... To byla walka o kazdy jego gram... Ile nocy przeplakanych i strach zeby wkoncu cos przybral na wadze... To jest dopiero problem... Dlatego ja sie bardzo ciesze ze moje dziecko wkoncu ma dobry apetyt...
Blue pilnuj zeby nie dawac jej nie zdrowego jedzenia i cukru i tlusciochem na pewno nie bedzie

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Ajke moglabys mi odp na pytanie czy mozna sie nie zgadzac na przedluzenie dni ochrony i zadac zwrotu ? Pytam tylko przyszlosciowo

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Megilla dresik dla malego,wrzuce Ci linka potem jak bede na kompie
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 07:08   #614
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Blue... przecież nie będziesz dziecka głodzić Spokojnie
Ktoś mi kiedyś powiedział, że to my decydujemy co dziecko je, ale dziecko decyduje ile zje.

Mój Szymek je 4-5 razy na dobę mleko i to głównie po 210 ml. Dwa razy po zjedzeniu się darł i dorabiałam, z czego wtedy zjadł 300 ml!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 07:14   #615
Megula91
Zadomowienie
 
Avatar Megula91
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 370
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Blue - dziewczyny mają rację. Moja ostatnio wieczorem zanim poszła spać w ciągu godziny wypiła 330 ml 😂 widocznie tyle potrzebowała ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2014

26.11.2015

04.08.2017
Megula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 07:33   #616
ajike
Raczkowanie
 
Avatar ajike
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 258
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Przypomnialo mi sie jak maly sie urodzil i ciagle chudl... To byla walka o kazdy jego gram... Ile nocy przeplakanych i strach zeby wkoncu cos przybral na wadze... To jest dopiero problem... Dlatego ja sie bardzo ciesze ze moje dziecko wkoncu ma dobry apetyt...
Blue pilnuj zeby nie dawac jej nie zdrowego jedzenia i cukru i tlusciochem na pewno nie bedzie

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Ajke moglabys mi odp na pytanie czy mozna sie nie zgadzac na przedluzenie dni ochrony i zadac zwrotu ? Pytam tylko przyszlosciowo

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Megilla dresik dla malego,wrzuce Ci linka potem jak bede na kompie
Uwaga, będzie długo i będzie dotyczyło tylko zakupów na Ali.

Jeśli zamówisz coś na Ali, to w swoich zamówieniach masz dwie opcje, które nie są widoczne w tym samym czasie: oczekiwanie na przesyłkę(wysyłkę) i oczekiwanie na dostawę.
Oczekiwanie na przesyłkę (wysyłkę), to czas, w którym sprzedawca powinien wysłać Twoje zamówienie. Jest to chyba coś około 8 czy 9 dni (nie wiem dokładnie, bo nigdy tego nie sprawdzałam). Ten czas możesz przedłużyć, bo np poprosi Cie o to sprzedawca. Dopóki Twój towar nie jest wysłany i widnieje oczekiwanie na przesyłkę, możesz również anulować zamówienie. Ja anulowałam raz. Zaznacza się "anuluj" i potem odpowiedni powód anulowania. Ja zaznaczyłam "inny" i do mnie odezwał się sprzedawca z zapytaniem dlaczego anuluję. Napisałam, że chcę inny towar. I było po problemie.
Czasem zdarza się, że sprzedawca pisze do Ciebie, że chwilowo nie ma w magazynie towaru i prosi o przedłużenie czasu oczekiwania na wysyłkę. Ja nigdy nie miałam takiego przypadku. Wydaje mi się, że nie musisz się na to zgadzać i wtedy warto chyba anulować zamówienie.

Inną sprawą jest oczekiwanie na dostawę (przesyłkę). W tym przypadku wiesz już, że sprzedawca wysłał Twoje zamówienie i nawet możesz je śledzić (choć nie zawsze). Czas oczekiwania jest zależny od opcji dostawy jaką wybrałaś (jeśli była taka możliwość) i wynosi od 14 do 60 dni. Przy tanich produktach zazwyczaj biorę wysyłkę bezpłatną i na nią się czeka najdłużej a śledzenie nie zawsze działa.
Oczekiwanie na przesyłkę jest jednocześnie okresem ochrony. W tym czasie możesz założyć spór. Spór możesz założyć w dwóch przypadkach:
1. Nie otrzymałaś przedmiotu na 5-7 dni przed zakończeniem okresu ochrony. Spór najlepiej otworzyć na około 7 dni przed zakończeniem okresu ochrony, gdyż sprzedający ma 5 dni na odpowiedź. Pamiętaj o tym terminie ponieważ po jego upływie sprzedawca otrzyma Twoją zapłatę.
2. Otrzymany przedmiot różni się od opisu na stronie/rozmiar jest niewłaściwy/przedmiot jest uszkodzony lub niekompletny i inne.


Zajrzyj na stronę aliholik. Stamtąd brałam większość informacji co do funkcjonowania Ali.

Nigdy jeszcze nie miałam żadnych problemów ani z towarem ani ze sprzedającym.

Nie mogę znaleźć Cię na naszej grupie fb, bo bym Ci podesłała linki do kilku ciekawych grup, z których można się wiele dowiedzieć.
ajike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 07:52   #617
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez ajike Pokaż wiadomość
Uwaga, będzie długo i będzie dotyczyło tylko zakupów na Ali.

Jeśli zamówisz coś na Ali, to w swoich zamówieniach masz dwie opcje, które nie są widoczne w tym samym czasie: oczekiwanie na przesyłkę(wysyłkę) i oczekiwanie na dostawę.
Oczekiwanie na przesyłkę (wysyłkę), to czas, w którym sprzedawca powinien wysłać Twoje zamówienie. Jest to chyba coś około 8 czy 9 dni (nie wiem dokładnie, bo nigdy tego nie sprawdzałam). Ten czas możesz przedłużyć, bo np poprosi Cie o to sprzedawca. Dopóki Twój towar nie jest wysłany i widnieje oczekiwanie na przesyłkę, możesz również anulować zamówienie. Ja anulowałam raz. Zaznacza się "anuluj" i potem odpowiedni powód anulowania. Ja zaznaczyłam "inny" i do mnie odezwał się sprzedawca z zapytaniem dlaczego anuluję. Napisałam, że chcę inny towar. I było po problemie.
Czasem zdarza się, że sprzedawca pisze do Ciebie, że chwilowo nie ma w magazynie towaru i prosi o przedłużenie czasu oczekiwania na wysyłkę. Ja nigdy nie miałam takiego przypadku. Wydaje mi się, że nie musisz się na to zgadzać i wtedy warto chyba anulować zamówienie.

Inną sprawą jest oczekiwanie na dostawę (przesyłkę). W tym przypadku wiesz już, że sprzedawca wysłał Twoje zamówienie i nawet możesz je śledzić (choć nie zawsze). Czas oczekiwania jest zależny od opcji dostawy jaką wybrałaś (jeśli była taka możliwość) i wynosi od 14 do 60 dni. Przy tanich produktach zazwyczaj biorę wysyłkę bezpłatną i na nią się czeka najdłużej a śledzenie nie zawsze działa.
Oczekiwanie na przesyłkę jest jednocześnie okresem ochrony. W tym czasie możesz założyć spór. Spór możesz założyć w dwóch przypadkach:
1. Nie otrzymałaś przedmiotu na 5-7 dni przed zakończeniem okresu ochrony. Spór najlepiej otworzyć na około 7 dni przed zakończeniem okresu ochrony, gdyż sprzedający ma 5 dni na odpowiedź. Pamiętaj o tym terminie ponieważ po jego upływie sprzedawca otrzyma Twoją zapłatę.
2. Otrzymany przedmiot różni się od opisu na stronie/rozmiar jest niewłaściwy/przedmiot jest uszkodzony lub niekompletny i inne.


Zajrzyj na stronę aliholik. Stamtąd brałam większość informacji co do funkcjonowania Ali.

Nigdy jeszcze nie miałam żadnych problemów ani z towarem ani ze sprzedającym.

Nie mogę znaleźć Cię na naszej grupie fb, bo bym Ci podesłała linki do kilku ciekawych grup, z których można się wiele dowiedzieć.
Dziekuje Ci bardzo juz wszystko jasne. A na fb jestem jako konwalia
A licze sie z tym ze sie dlugo czeka dres zamowilam na rozm 12 M wiec moze do roczku dojdzie haha
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 07:57   #618
EveryGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 408
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Nigdy nie miałam przypadku aby Olga odmówiła mleka. Non stop kołacze mi się po głowie że ją przekarmiam. Czytam że Wasze wykręcają się, wypluwają smoczek butelki, a tu nic.
Testowałam dawanie mniejszych porcji, ale kończyło się płaczem po opróżnieniu butelki. Próbowałam czekać aż sama się upomni, odejść id ustalonego planu dnia z pięcioma butelkami, który wynikał z jej potrzeb od kilku miesięcy. Wielkość butelek zwiększałam wtedy gdy opróżnianie butelek przez pewien czas kończyło się płaczem. Teraz druga butelkę będę niebawem chciała zastąpić kaszką z owocami. Potem czwartą obiadem i mieć tylko 3 butle.
Olga jest na 97 centylu. Obecnie je 5 butli z 180ml wody. Czasem uda mi się przy końcówce zabrać butle, ale to nieczęsto.
Jeśli uważasz, że to jest dużo to co ja mam powiedzieć Moja je 4x 150 i 1x 180 do tego jeszcze 120ml obiadku i 30ml kaszki+owoce. Tyle zazwyczaj potrzebuje, czasem jak ma dzień, że chce więcej to jej daję i jakoś specjalnie się nad tym nie zastanawiam. Wydaje mi się, że Olga je zupełnie przeciętne ilości i naprawdę nie masz się czym martwić

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość

Ja tylko rodziłam Barbie
O a jak się to odbywało? Bo od razu stanęły mi przed oczami prace Alicji Żebrowskiej "Narodziny Barbie" przerabiałam to na studiach i moi współlokatorzy się ze mnie nabijali o czym to ja się uczę

Edytowane przez EveryGirl
Czas edycji: 2017-04-12 o 08:20
EveryGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 07:58   #619
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Kasia- ups, ale nikomu nie mówcie! Nie dziękuje

Bluegirl- mój je jakoś co 4h w dzień zaczynajac od 6-7, zjadła po 130-150 ml. Czasami zje 100. Na noc wypije max 180-190 ale to z kleikiem albo kaszka. W nocy je raz 150 ml. Najwidoczniej Olga tyle potrzebuje.

Konwalia- spoko dla mnie to dziecko to sumo nie dziecko, wczoraj moja bratowa dawała jej kanapkę z pasztetem i pomidorem. Bo przecież miała jeść wątróbkę no to pasztet z wątróbki... ja juz mam dość tej wsi, wyproawadzam sie. Nie mam siły do tych ludzi napisałam tylko bratowej "lepiej truj siebie a nie dziecko, nie dziwie sie ze Zośka ma anemię, potem będziecie płakać, ale ja juz wam nie pomogę" i juz mi nie odpisała...

Megilla- to jeszcze zaliczenia z tamtego semestru, mam 2 poprawki. Ten semestr cały zaczynam od nowa od października.

Ajike- tak?! Matko kochana moja szafa znowu sie powiększy i dziecioka tez




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-12, 08:10   #620
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Może faktycxnie tyle potrzebuje, może gdyby było za dużo, to by wypluwała, wody potrafi odmówić, wykręcać się, wiercić.
Je dość podobnie do części Waszych dzieci, może taka jej uroda.
Ja byłam.okrąglutka jako dzieciak, dopiero w gimnazjum trochę się wyrobiłam i ogarnęłam.

Już nie mogę się doczekać aż zacznie pełzać, siadać. Choć z tym pełzaniem trzeba będzie jej kask założyć. Bo ona głowy delikatnie nie opuści. Jak się do niej uśmiechnąć, czy zagadać to robi takiego szybkiwgo dzięcioła, chcąc się schować, że jak przywali w panele, czy płytki to aż zadzwoni.

Dzięki dziewcxyny, dzieliłam się moimi dylematami z lekarzem, ale nic sensownego nie usłyszałam.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 08:19   #621
EveryGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 408
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Blue moja właśnie odkąd zrobiła się taka wiercipięta to sporo schudła tzn. nie z wagi tylko tak na oko nie jest już taka okrągła.
EveryGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 08:38   #622
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez styska1551 Pokaż wiadomość
Kasia- ups, ale nikomu nie mówcie! Nie dziękuje
Za późno. Już cała Polska i każdy zakątek świata wie... 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 08:55   #623
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

EveryGirl, źle się wyrazilam. Moja barbie rodziła. Przesuwalam jakieś małe zabawki spod jej ubranka na zewnątrz. Tylko trochę za szybko te porody mi wychodziły, wiec jak urodziła, to kazałam jej od nowa

Konwalia, polecam Ci ściągnąć sobie apke aliexpress na telefon. Jest bardzo prosta w obsłudze i zawsze ceny są trochę niższe niż na tradycyjnej stronie.
Link do przedmiotu możesz wysłać z jego strony. U góry po prawej str. Masz ikonki: lupka, koszyk i taki jakby trojkat. Klikasz w trójkąt i tam masz opcje "kopiuj do schowka". Możesz wtedy wklejać link gdzie chcesz.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

A tu coś dla mam piekacych ciasta. Narzędzie do krojenia biszkoptu: Baking Pastry Tools Adjustable Wire Cake Slicer Leveler Stainless Steel Slice for Layer Cakes Best Price
http://s.aliexpress.com/7R3iqmma
(from AliExpress Android)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 09:07   #624
ajike
Raczkowanie
 
Avatar ajike
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 258
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez styska1551 Pokaż wiadomość
Kasia- ups, ale nikomu nie mówcie! Nie dziękuje

Bluegirl- mój je jakoś co 4h w dzień zaczynajac od 6-7, zjadła po 130-150 ml. Czasami zje 100. Na noc wypije max 180-190 ale to z kleikiem albo kaszka. W nocy je raz 150 ml. Najwidoczniej Olga tyle potrzebuje.

Konwalia- spoko dla mnie to dziecko to sumo nie dziecko, wczoraj moja bratowa dawała jej kanapkę z pasztetem i pomidorem. Bo przecież miała jeść wątróbkę no to pasztet z wątróbki... ja juz mam dość tej wsi, wyproawadzam sie. Nie mam siły do tych ludzi napisałam tylko bratowej "lepiej truj siebie a nie dziecko, nie dziwie sie ze Zośka ma anemię, potem będziecie płakać, ale ja juz wam nie pomogę" i juz mi nie odpisała...

Megilla- to jeszcze zaliczenia z tamtego semestru, mam 2 poprawki. Ten semestr cały zaczynam od nowa od października.

Ajike- tak?! Matko kochana moja szafa znowu sie powiększy i dziecioka tez




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja to już się boję zaglądać na grupy fb. Ciągle ktoś coś wrzuca z Ali, że fajne. I teraz czekam na cztery zegarki 😲. A nie noszę od kilku lat żadnego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Megilla, proszę. Mąż mnie z domu wyrzuci jak zobaczy że znów coś zamówiłam 😉

Edytowane przez ajike
Czas edycji: 2017-04-12 o 09:09
ajike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 09:10   #625
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Ajike, ja też się już kitram

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 09:14   #626
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
[/COLOR]A tu coś dla mam piekacych ciasta. Narzędzie do krojenia biszkoptu: Baking Pastry Tools Adjustable Wire Cake Slicer Leveler Stainless Steel Slice for Layer Cakes Best Price
http://s.aliexpress.com/7R3iqmma
(from AliExpress Android)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Wróżka.jakaś. Już mam składniki naszykowane i robie Tiramisu, ale z kremem z torebki. Chce trochę opustoszyć szafki przed świętami. Zużyję trochę jaj i cukier puder pójdzie.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 09:50   #627
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Zrobiłam sobie kawę i zamiast cukru to wsypałam proszku mleka.... Niech żyje nieprzytomność!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 09:56   #628
Fasolka10
Zakorzenienie
 
Avatar Fasolka10
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 642
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Styska gratki dla cudownego Stasia 😘

Nie nadrobie ....

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
___________________
MOJE SKARBY
Krystian-20/11/2008 2800g 53cm
Mikołaj- 16/10/2016 3650g 55cm

_________________________
Fasolka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 09:58   #629
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez WKasiarr Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie kawę i zamiast cukru to wsypałam proszku mleka.... Niech żyje nieprzytomność!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spróbuj, może Ci posmakuje 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-12, 10:01   #630
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Spróbuj, może Ci posmakuje 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak, w końcu jakby nie patrząc to kawa z mlekiem
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-01 13:28:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.