Nowe markowe ubrania dla dzieci gdzie reklamować ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-02, 10:58   #1
gosiabg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5

Nowe markowe ubrania dla dzieci gdzie reklamować ?


Witam.
Jeśli temat wymaga przeniesienia do innego działu, proszę o pomoc i wskazanie gdzie go umieścić.
Handluję na allegro ubrankami dla dzieci od 0 do 15 lat. Mam też prostą stronę z ofertą (nie sklep) , stronę na facebooku.
Szukam osoby, która pomogła by mi w promocji lub np. na tym forum jako stopkę do mojego allegro wstawiła.
Najlepiej jakby to była przedsiębiorcza mama - wówczas forma rozliczenia to super ubranka dla Twoich pociech.
Czekam na oferty, sugestie, podpowiedzi, itp.
Z góry dziękuję.
gosiabg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-02, 11:17   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nowe markowe ubrania dla dzieci gdzie reklamować ?

Cytat:
Napisane przez gosiabg Pokaż wiadomość
Witam.
Jeśli temat wymaga przeniesienia do innego działu, proszę o pomoc i wskazanie gdzie go umieścić.
Handluję na allegro ubrankami dla dzieci od 0 do 15 lat. Mam też prostą stronę z ofertą (nie sklep) , stronę na facebooku.
Szukam osoby, która pomogła by mi w promocji lub np. na tym forum jako stopkę do mojego allegro wstawiła.
Najlepiej jakby to była przedsiębiorcza mama - wówczas forma rozliczenia to super ubranka dla Twoich pociech.
Czekam na oferty, sugestie, podpowiedzi, itp.
Z góry dziękuję.
Przecież możesz wykupić na Wizażu reklamę. Ale całość, wybacz, nie brzmi wiarygodnie. O ile sprzedaż na Allegro ok, kupujący ma jakąś ochronę, to handlowanie przez stronę na Facebooku? Śliska sprawa. Może najpierw zadbaj o swoją wiarygodność przed potencjalnymi kupującymi.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-02, 11:21   #3
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Nowe markowe ubrania dla dzieci gdzie reklamować ?

Mozesz sobie wykupic posty sponsorowane na fb.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 10:20   #4
gosiabg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: Nowe markowe ubrania dla dzieci gdzie reklamować ?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Przecież możesz wykupić na Wizażu reklamę. Ale całość, wybacz, nie brzmi wiarygodnie. O ile sprzedaż na Allegro ok, kupujący ma jakąś ochronę, to handlowanie przez stronę na Facebooku? Śliska sprawa. Może najpierw zadbaj o swoją wiarygodność przed potencjalnymi kupującymi.
Wiarygodna jestem, bo na allegro jestem jako firma i mam tytuł super sprzedawcy; na facebooku mam stronę (nie handluję przez nią, służy bardziej reklamie - przez nią kieruję na allegro).
Jaka to forma reklamy na wizażu? Gdzie to znaleźć i cennik?
Kiedyś pamiętam, że wizażanki mogły w stopkach reklamować jakąś stronę, czy nadal jest taka możliwość?

skazana_na_bluesa - dzięki, myślę o tej opcji zakupu reklamy na facebooku, bo to chyba najbardziej efektywny sposób promocji niż dodawanie ogłoszeń na portalach ogłoszeniowych. Fora też chyba nie przynoszą dobrego efektu, chyba, że trafi się na jakieś dobre jak wizaż właśnie
Jakieś podpowiedzi jeszcze ?
gosiabg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 11:40   #5
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nowe markowe ubrania dla dzieci gdzie reklamować ?

Cytat:
Napisane przez gosiabg Pokaż wiadomość
Wiarygodna jestem, bo na allegro jestem jako firma i mam tytuł super sprzedawcy; na facebooku mam stronę (nie handluję przez nią, służy bardziej reklamie - przez nią kieruję na allegro).
Jaka to forma reklamy na wizażu? Gdzie to znaleźć i cennik?
Kiedyś pamiętam, że wizażanki mogły w stopkach reklamować jakąś stronę, czy nadal jest taka możliwość?

skazana_na_bluesa - dzięki, myślę o tej opcji zakupu reklamy na facebooku, bo to chyba najbardziej efektywny sposób promocji niż dodawanie ogłoszeń na portalach ogłoszeniowych. Fora też chyba nie przynoszą dobrego efektu, chyba, że trafi się na jakieś dobre jak wizaż właśnie
Jakieś podpowiedzi jeszcze ?
Skoro masz fanpage na facebooku, to wykup tam reklamę. Proste, szybkie i sam decydujesz ile wydać. A w sprawie reklamy na Wizażu, to zdaje się podforum techniczne albo wygoogluj.

Nie ma jednej drogi reklamowania się - w sensie, że po 1 razie będą super efekty. Trzeba działać stale i wielotorowo.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 12:51   #6
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Nowe markowe ubrania dla dzieci gdzie reklamować ?

Nie wiem, czy ktoś będzie dla ciebie pracować "za ubrania dla dzieci".
I jak chciałabyś skonstruować taką umowę?
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 13:32   #7
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nowe markowe ubrania dla dzieci gdzie reklamować ?

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;86323981]Nie wiem, czy ktoś będzie dla ciebie pracować "za ubrania dla dzieci".
I jak chciałabyś skonstruować taką umowę?[/QUOTE]

No właśnie? Ubranka o jakiej wartości za co? Bo ten pomysł brzmi na razie z leksza januszowato.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-04, 15:44   #8
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Nowe markowe ubrania dla dzieci gdzie reklamować ?

Cytat:
Napisane przez gosiabg Pokaż wiadomość
Jaka to forma reklamy na wizażu? Gdzie to znaleźć i cennik?
Kiedyś pamiętam, że wizażanki mogły w stopkach reklamować jakąś stronę, czy nadal jest taka możliwość?
Tak. Kliknij w Jak założyć taka reklamę u mnie w stopce. Tam jest wszystko opisane.
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-05, 07:47   #9
gosiabg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: Nowe markowe ubrania dla dzieci gdzie reklamować ?

Dzięki za odpowiedzi i podpowiedzi, dzięki tej rozmowie układa mi się już plan reklamowy. Trochę muszę tylko strony doprowadzić "do porządku" i lepszego wyglądu.
Co do "zapłaty ubraniami" to jest jedna z form rozliczenia - jak ktoś ma dzieci, kupuje dla nich ubrania, a jak może mieć markowe i za darmo to czemu nie skorzystać?
Jak umowa? Jak rozliczenie? proste - wycena pracy na np. 200 zł = wybór ubrań na tą kwotę - w szczegóły nie będę wprowadzać, bo to indywidualna forma dogadania się ;-) , ale na pewno obie strony będą zadowolone.
Dzięki jeszcze raz, co do reklamy na wizażu, na pewno z jakiejś formy skorzystam też.
Pozdrawiam
gosiabg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-05, 15:54   #10
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Nowe markowe ubrania dla dzieci gdzie reklamować ?

Cytat:
Napisane przez gosiabg Pokaż wiadomość
Co do "zapłaty ubraniami" to jest jedna z form rozliczenia - jak ktoś ma dzieci, kupuje dla nich ubrania, a jak może mieć markowe i za darmo to czemu nie skorzystać?
Temu, że ubraniami nie nakarmisz dzieci?
I temu, że lepiej samodzielnie decydować jakie ubranka, jakiej marki, ile ich kupić i na co wydawać zarobione pieniądze?



Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-05, 16:01   #11
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Nowe markowe ubrania dla dzieci gdzie reklamować ?

Cytat:
Napisane przez gosiabg Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi i podpowiedzi, dzięki tej rozmowie układa mi się już plan reklamowy. Trochę muszę tylko strony doprowadzić "do porządku" i lepszego wyglądu.
Co do "zapłaty ubraniami" to jest jedna z form rozliczenia - jak ktoś ma dzieci, kupuje dla nich ubrania, a jak może mieć markowe i za darmo to czemu nie skorzystać?
Jak umowa? Jak rozliczenie? proste - wycena pracy na np. 200 zł = wybór ubrań na tą kwotę - w szczegóły nie będę wprowadzać, bo to indywidualna forma dogadania się ;-) , ale na pewno obie strony będą zadowolone.
Dzięki jeszcze raz, co do reklamy na wizażu, na pewno z jakiejś formy skorzystam też.
Pozdrawiam

I rozumiem, że ubrania za tę kwotę to już z twoją marżą, tak?
A jak sobie wybierze ubrania za np. 215 zł, to będzie co musiała dopłacić za swoją pracę, tak?

Edytowane przez ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Czas edycji: 2019-01-05 o 16:06
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-05, 17:13   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nowe markowe ubrania dla dzieci gdzie reklamować ?

Cytat:
Napisane przez gosiabg Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi i podpowiedzi, dzięki tej rozmowie układa mi się już plan reklamowy. Trochę muszę tylko strony doprowadzić "do porządku" i lepszego wyglądu.
Co do "zapłaty ubraniami" to jest jedna z form rozliczenia - jak ktoś ma dzieci, kupuje dla nich ubrania, a jak może mieć markowe i za darmo to czemu nie skorzystać?
Jak umowa? Jak rozliczenie? proste - wycena pracy na np. 200 zł = wybór ubrań na tą kwotę - w szczegóły nie będę wprowadzać, bo to indywidualna forma dogadania się ;-) , ale na pewno obie strony będą zadowolone.
Dzięki jeszcze raz, co do reklamy na wizażu, na pewno z jakiejś formy skorzystam też.
Pozdrawiam
Jakie "za darmo" ubrania, skoro to ma być za wykonaną pracę?
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-05, 17:21   #13
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Nowe markowe ubrania dla dzieci gdzie reklamować ?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jakie "za darmo" ubrania, skoro to ma być za wykonaną pracę?
Jeśli ktoś siedzi sobie na forum mamowym i regularnie się tam udziela dla własnej przyjemności i nie przeszkadzałaby mu reklama w stopce dzięki której miałby ubrania dla dziecka to ja uważam, że to bardzo fajny pomysł.
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-05, 19:02   #14
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nowe markowe ubrania dla dzieci gdzie reklamować ?

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś siedzi sobie na forum mamowym i regularnie się tam udziela dla własnej przyjemności i nie przeszkadzałaby mu reklama w stopce dzięki której miałby ubrania dla dziecka to ja uważam, że to bardzo fajny pomysł.
Hmmm...
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-06, 12:43   #15
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Nowe markowe ubrania dla dzieci gdzie reklamować ?

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś siedzi sobie na forum mamowym i regularnie się tam udziela dla własnej przyjemności i nie przeszkadzałaby mu reklama w stopce dzięki której miałby ubrania dla dziecka to ja uważam, że to bardzo fajny pomysł.

Też tak myślę
Na pewno znajdzie się ktoś chętny, a szczegóły już sobie same dogadają, nie musi być w to już wtajemniczony cały wizaż.



Radziłabym zerknąć na posty osób, które bierzesz pod uwagę, a nie kierować się tylko ich aktywnością na forum. O wiele chętniej kupimy coś, co reklamuje osoba, która nam się dobrze kojarzy niż jakiś forumowy pieniacz.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-06, 19:50   #16
gosiabg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: Nowe markowe ubrania dla dzieci gdzie reklamować ?

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
Też tak myślę
Na pewno znajdzie się ktoś chętny, a szczegóły już sobie same dogadają, nie musi być w to już wtajemniczony cały wizaż.



Radziłabym zerknąć na posty osób, które bierzesz pod uwagę, a nie kierować się tylko ich aktywnością na forum. O wiele chętniej kupimy coś, co reklamuje osoba, która nam się dobrze kojarzy niż jakiś forumowy pieniacz.
Dzięki za sugestie.
Zaś co pozostałych wypowiedzi , że ubraniami nie nakarmisz, z Twoją marżą, itp. ... jak już jesteście uszczypliwe, to czytajcie całość wypowiedzi, że to ....
jedna z form rozliczenia .....
i dodam .... jak u mnie koszulka adidasa kosztuje min. 50% taniej niż w sklepie i wiele innych ubranek też taniej, ponadto mama sama sobie wybiera DLA SWOJEGO DZIECKA ubranka a nie ja narzucam .... ale tu już nie będę drążyła tematu w tym kierunku, bo mam swoją wizję , interesują mnie formy reklamy skutecznej i tu kilka pań mi kilka osób podpowiedziało i dziękuję Wam za to.
Jeśli ktoś chce jeszcze coś dopisać, ukierunkować, zapraszam do dyskusji, zaś wątek "ubranka za darmo, itp" zostawcie już bo to nie ma sensu, aby każdy swoje racje tu przedstawiał.
gosiabg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 10:11   #17
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nowe markowe ubrania dla dzieci gdzie reklamować ?

Cytat:
Napisane przez gosiabg Pokaż wiadomość
(...)
i dodam .... jak u mnie koszulka adidasa kosztuje min. 50% taniej niż w sklepie i wiele innych ubranek też taniej,
(...)
Może zależy do jakiego sklepu porównujesz, ale generalnie
wybacz, ale to brzmi nieco podejrzanie.

I zastanów się nad tym co piszesz, bo na forum to jedyna forma "poznana" z kim ma się do czynienia, a teksty brzmiące jakbyś komuś robił wręcz przysługę, że zrobi Ci reklamę, to jednak nie za bardzo zachęcają do współpracy. Bo może po skończonej "kampanii" powiesz takiej mamie, że w sumie to nic takiego nie zrobiła, bo przecież jest na forum dla przyjemności.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 12:40   #18
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Nowe markowe ubrania dla dzieci gdzie reklamować ?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Może zależy do jakiego sklepu porównujesz, ale generalnie
wybacz, ale to brzmi nieco podejrzanie.

I zastanów się nad tym co piszesz, bo na forum to jedyna forma "poznana" z kim ma się do czynienia, a teksty brzmiące jakbyś komuś robił wręcz przysługę, że zrobi Ci reklamę, to jednak nie za bardzo zachęcają do współpracy. Bo może po skończonej "kampanii" powiesz takiej mamie, że w sumie to nic takiego nie zrobiła, bo przecież jest na forum dla przyjemności.
Może ty się zastanów nad tym co piszesz bo twoje 'Bo może...' jest żenujące. Dlaczego z góry zakładasz, że to oszustka? Dlaczego snujesz takie obraźliwe insynuacje? I nie wiem dlaczego jest to dla ciebie aż takie podejrzane skoro autorka jasno określiła jak wyobraża sobie taką współpracę. I albo ktoś jest zainteresowany albo nie. A to jak się obie strony dogadają i to już nie twój zakichany interes.
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 12:45   #19
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nowe markowe ubrania dla dzieci gdzie reklamować ?

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Może ty się zastanów nad tym co piszesz bo twoje 'Bo może...' jest żenujące. Dlaczego z góry zakładasz, że to oszustka? Dlaczego snujesz takie obraźliwe insynuacje? I nie wiem dlaczego jest to dla ciebie aż takie podejrzane skoro autorka jasno określiła jak wyobraża sobie taką współpracę. I albo ktoś jest zainteresowany albo nie. A to jak się obie strony dogadają i to już nie twój zakichany interes.
Takie jest moje zdanie i mam prawo je wyrazić. Jeżeli ktoś chce wykupić reklamę, to ją po prostu kupuje. Tyle. I nie pisze o jakiejś pracy "za darmo", bo przecież taka osoba jednak musiałaby być na forum obecna, robić jakieś wpisy itd. Dla Ciebie to nie brzmi może januszowato, dla mnie tak. A rzeczy tańsze o minimum 50%, niż w sklepie? Jeżeli to dla kogoś nie jest z leksza podejrzane, to cóż...
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-01-07 o 12:58
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-07, 13:52   #20
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Nowe markowe ubrania dla dzieci gdzie reklamować ?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Takie jest moje zdanie i mam prawo je wyrazić. Jeżeli ktoś chce wykupić reklamę, to ją po prostu kupuje. Tyle. I nie pisze o jakiejś pracy "za darmo", bo przecież taka osoba jednak musiałaby być na forum obecna, robić jakieś wpisy itd. Dla Ciebie to nie brzmi może januszowato, dla mnie tak. A rzeczy tańsze o minimum 50%, niż w sklepie? Jeżeli to dla kogoś nie jest z leksza podejrzane, to cóż...
Jeśli jest to dla ciebie tak strasznie podejrzane i januszowate, że aż cię głowa przez to miałaby rozboleć to nie podejmuj współpracy z autorką. Proste. Ale jeśli weszłaś tu tylko po to aby snuć jakieś domysły o rzekomych oszustwach, które być może się w przyszłości twoim zdaniem wydarzą to sobie daruj bo to nie jest już twoje zdanie - to jest obrażanie kogoś.

Edytowane przez houseofcolours
Czas edycji: 2019-01-07 o 13:53 Powód: literówka
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 07:43   #21
gosiabg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: Nowe markowe ubrania dla dzieci gdzie reklamować ?

Pisałam na początku, sprzedaję na allegro ... mam 100% pozytywnych komentarzy + tytuł super sprzedawcy .... więc zastanówcie się co piszecie i czytajcie wszystko a nie krytykujcie.

Podpowiedzi uzyskałam. Za pozytywne opinie i konstruktywną krytykę dziękuję.

Temat uważam za zamknięty.
gosiabg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-08 08:43:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.